Hoogesteger grijpt zijn kans PZC Tafeltennisploegen beginnen ambitieus aan de competitie Crosstitel komt i zicht voor Rabou Haalbaarheid van Zeeuws-Vlaamse marathon onderzocht Triatleten komen uit hun winterslaap i Speler Terneuzense Boys voelt zich in zijn element als linkshalf Dekker tweede Voetbalduels afgelast lgj ot Tahapary trainer van Kruiningen si uitslagen 5e D agenda 1 zaterdag 28 januari 2006 door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Ruud Hoogesteger speelde bij Kapelle op jonge leeftijd in de eerste klasse van het zaterdagvoet bal en meldde zich na een verhuizing naar Terneuzen drie jaar geleden bij Terneuzense Boys. Als multifunctione le speler was Hoogesteger lang niet ze ker van een basisplaats en ook dit sei zoen moest hij aanvankelijk vanaf de bank toekijken. Op een voor hem vreemde positie heeft hij echter zijn kans gegrepen. Ruud Hoogesteger is al wekenlang linkshalf en wil op die posi tie eerste keus blijven. Het is de eerste training van de week en het trainingsveld ligt er bevroren bij. De technische staf heeft van de nood een deugd gemaakt en speelt met het eerste en tweede elftal een onderlin ge partij. De echte scherpte ontbreekt, plezier staat voorop. Doelman Ronald Gort duikt geregeld op in de frontlinie, maar Ruud Hooge steger speelt op zijn vertrouwde stek als linkshalf. „Ik wil op die positie tot het eind van het seizoen spelen", zegt hij. „Daarom sta ik op de training ook altijd linkshalf." Het is een ongekende weelde voor de 24-jarige leraar, die aan een sterk sei zoen bezig is. Hoogesteger, die kritisch is ten opzichte van zijn eigen presta ties, prijst echter vooral het coÜectief. „Het team is goed bezig", zegt hij. „Voor mezelf houd ik het op een zeven- tje. Ik vind dat het nog wel beter kan. De laatste zes, zeven wedstrijden sta ik in de basis, maar ik heb nooit het ge voel dat ik sowieso zeker van mijn plek ben. Ik weet niet of trainers goed weten wat ze met me aan moeten. Ik kan op veel posities uit de voeten, maar vorig jaar had ik op elke positie wel iemand die beter was dan ik." Danny (Van de Velde, de trainer) zegt altijd dat je er met een goede instelling al een heel eind bent. De concurrentie is dit seizoen heel erg groot. Je mag als speler de trainer nooit gelegenheid ge ven om je eruit te halen. Ik kom soms heel gemakkelijk over, hoewel ik dat ei genlijk helemaal niet ben. Maar vorig seizoen liep ik naar een tegenstander en stopte ik een meter voor hem. Verde digers riepen nogal eens dat ik door moest pakken. Dat heb ik vorige week zaterdag niet gehoord. Nu loop ik die ene meter ook door. Ik kan niet zeggen dat tegen GPC alles lukte, maar ik had wel een goede instelling en ben de duels echt aangegaan." Dat is tekenend voor de speler die be seft dat de concurrentie groot is, zich schikt in een andere rol en eerste keus wil zijn. „Ik ben 's zaterdagsmorgens al tijd gespannen, omdat je nooit weet of je erin staat. Als ik ben ingevallen en niet heb gescoord, kan ik echt chagrij nig zijn. Ook 's zondags en zelfs doorde weeks nog, hoewel anderen dat dan niet merken. Op de bank zitten vind ik verschrikkelijk." ..Natuurlijk is het een opluchting als je vertrouwen krijgt. Nee, ik heb het Henk Ottens nooit kwalijk genomen dat ik niet speelde. Je moet je kans grij pen, als je hem krijgt. Als ik speelde, was dat vorig seizoen meestal in de spits. Als ik er tien had gescoord, had ik erin gestaan. Blijkbaar had hij een reden om mij er niet in te zetten. Dat moet ik vooral mezelf verwijten. Ja. ik heb veel zelfkritiek. Als je laat zien dat je ervoor gaat, sta je erin. Maar Danny geeft dinsdags op de training wel aan wat er wel en niet goed ging. Dat vind ik dan wel weer prettig. Daar kun je wat mee." Achterstand ,Ik kwam vorig seizoen bijvoorbeeld heel laat terug van vakantie", vervolgt hij. „Ik was de week voordat de compe titie begon pas terug. Dan heb je met een een achterstand. Ik speelde boven dien niet echt lekker. Toch heb ik vorig jaar tijdens de winterstop al gezegd dat ik zou blijven. Dan houd ik me daar ook aan. Ik ben daarna wel gebeld, maar heb gezegd dat ik mijn woord al had gegeven aan Terneuzense Boys. En waar je ook naar toe gaat, je komt al tijd op een lager niveau uit. Terneuzen lijkt me een rot vereniging. Voor Hoek ben ik niet goed genoeg. Dan ben je aan deze kant snel klaar. Ik heb bij Kapelle een seizoen in de eerste klasse ge speeld. Ik heb het gevoel dat ik dit ni veau wel aankan." In zijn nieuwe rol voelt Hoogesteger zich in zijn element. „Ik ging voor een plek centraal op het veld", geeft hij toe. „Ik wilde er alles aan doen en ben er heel de voorbereiding geweest. Ik had zoiets van: de trainer zal niet om me heen kunnen. Hij wilde eerst met twee aanvallende middenvelders spelen, maar veranderde dat naar twee verdedi gende middenvelders. De linkshalfposi tie was na het vertrek van Arco Herre- bout onderbezet. Ik zat dicht tegen een Ruud Hoogesteger: „Ik weet niet of trainers goed weten wat ze met me aan moeten.' basisplaats aan, maar was eerst twaalf de man. Tegen Hardinxveld stond ik in de basis en heb ik een goede wedstrijd gespeeld. Sindsdien ben ik er niet meer uit ge weest. Dit geeft een goed gevoel, maal ais ik verslap, sta ik ernaast." Toegege ven: het is even wennen geweest. „Ik moet als linkshalf goed nadenken", weet hij. „Zeker als de tegenstander de bal heeft. In heb altijd willen scoren, ac ties maken en assists geven. Maar ik moet met mijn verstand spelen. Nu haal ik er mijn voldoening uit als ik de door Wim de Vos WESTDORPE - Er wordt een onderzoek ingesteld naar de haalbaarheid van een marathon in Zeeuws-Vlaanderen. Dat voorstel werd door Dick Ter morshuizen gelanceerd tijdens de trimloopkalendervergade- ring van de stichting Sport Pro motie Zeeuws-Vlaanderen (SSP) in Westdorpe. Termorshuizen, die medeorgani sator van de Piet Spruit Memo rial is, zegt: „Als ik zie hoe groot de belangstelling is bij zo wel de deelnemers als het pu bliek voor de Kustmarathon dan denk ik dat het toch moge lijk moet zijn om in Zeeuws-Vlaanderen een mara thon te organiseren." In het verleden werd ooit door de sv Aloy uit Graauw een po ging ondernomen om een mara thon te houden, maar door het ontbreken van ambiance kwam dit nooit echt van de grond. Daar verwees met name voorzit ter Roland de Bock van de SSP naar. Desondanks wilde hij mee werken aan het onderzoek. „Als je een marathon wilt houden LUXEMBURG - Inge Dekker is op de openingsdag van de acht ste editie van de Euro-Meet in Luxemburg tweede geworden op de 200 meter vlinderslag. De Nederlandse zwemster, die zich doorgaans beperkt tot de kortere nummers, finishte op dit loodzware onderdeel in het 50-meterbad in 2.17,38. ANP GOES - Alle geplande com petitiewedstrijden in het amateurvoetbal voor dit weekeinde gaan niet door. Vanwege de slechte veldom- standigheden besloot de voetbalbond gisteren het gehele programma af te ge lasten. Ook het gehele rug- byprogramma gaat niet door. moet dat de mensen aanspre ken. Niet zo maar een wedstrijd je, maar iets met veel ambiance rond de wedstrijd heen. Ik ben best bereid bij organisatoren van grotere wedstrijden mijn licht eens op te steken hoe iets dergelijks voor te bereiden", stelde De Bock. Voorts werd ook Jo David uit Koewacht (mede-organisator van de Berlaereloop in Koe wacht) gevraagd bij een Bel gische organisatie informatie op te vragen. Het kwam dan wel niet tot de oprichting van een werkgroep maar de aanzet tot het houden van een haalbaar heidsonderzoek werd wel gege ven. De Zeeuws-Vlaamse trimloopka- lender voor het seizoen 2006/2007 is. Juni: 15 Hulst (Coopertest), 20 IJ- zendijke (Boulevardloop). Juli: 18 Groede (le Zomerloop), 25 Nieuwvliet (2e Zomerloop). Augustus: 1 Zuidzande (3e Zomer- loop), 8 Cadzand-Bad (4e Zomer loop), 19 Zuiddorpe (Boekweit loop), 30 Terneuzen (Kreekloop). September: 9 Axel (Bevrijding- sloop), 10 Retranchement (Dwars door cle Zwingeul), 14 Hulst (Coo pertest), 23 Axel (Appelloop), 30 Westdorpe (Baeckermatloop). Oktober: 7 Terneuzen (Maas Af- bouwloop), 14 Axel (Erpelkapper- sloop), 21 Terneuzen (Appelgaard loop), 28 Nieuw-Namen (Hulster- loo-loop). November: 4 Hoek (Piet Spruit Me morial), 18 Heikant (JeffThuy Me morial), 19 Cadzand-Bad (le Na tuur loop), 25 Axel (Ronde Kij kuit). December: 2 Terneuzen (DOW Af lossingsmarathon), 9 Terneuzen (Scheldoradoloop), 10 Breskens (Jules Unlimitedloop), 16 Kield- recht (Juul van de Walle Memo rial), 27 Breskens (Napoleonhoeve Kerstloop), 30 Axel (Eindejaars- cross), 31 Bos van Erasmus (Sylves- tercross). Januari: 6 Heikant (Jeff Thuy Me morial), 13 Sint-Jansteen (Steense Rattenloop), 20 Westdorpe (Euge ne Vink Memorial), 27 Terneuzen (DOW-loop). Februari: 4 Cadzand-Bad (open ZK halve marathon), 10 Koewacht (Berlaereloop), 17 Terneuzen (Bo- dylineloop), 25. Nieuwvliet-Bad (3e Natuurloop). Maart: 3 Terneuzen (DOW-loop), 4 Cadzand-Bad (4e Natuurloop), 10 Axel (Omloop van Axel), 18 Sluis (Zwinstedenloop), 24 Hulst (25 ki lometer van Hulst), 31 Westdorpe (Sluitingsprijs SSP). April: 9 Breskens Paaskustloop 12 Hulst (Coopertest), 14 Terneu zen (Scheldeloop 25 kilometer). Stefanie Fassaert verwacht veel van het optreden in de eerste divisie. foto Peter Nicolai door Alex Krappen MIDDELBURG - De tweede helft van de landelijke tafeltenniscompetitie, die van daag begint, belooft spannend te worden. Diverse teams hebben kampioensaspiraties. Dat geldt zeker voor het hoogstspelende mannenteam van Zeeland, TTC Middel burg, dat uitkomt in de tweede divisie. Na dat het team de afgelopen twee competities in de middenmoot eindigde, hoopt speler Mare Hackenberg nu op meer. „Gezien de kwaliteit van onze poule hebben we zeker een kans op de titel." TTCM past de opstelling aan. „In de eerste helft spelen Jan Henk Bomhof en ik de mees te wedstrijden", zegt Hackenberg. Toch zal ook veel afhangen van de prestaties van Ma- rijn Veygen en Wesley Wegman, die vorig seizoen niet helemaal uit de verf kwamen. „Als die de helft of net iets meer winnen hebben we tien tot twaalf punten meer dan vorig jaar." Een klasse lager speelt het eerste mannen- team van SAR'72. Het Kloosterse team kwam vorig jaar tekort voor behoud in de tweede divisie, en heeft dit jaar slechts een doel voor ogen: het verloren gegane terrein terugwinnen. Kopman Dennis Verdunnen verwacht dat vooral Belcrum zal tegenstrib belen: „Dat team heeft is versterkt en we hadden het er vorig jaar al taai tegen. Toch denk ik dat wij in de breedte sterker zijn." Ook de vrouwen van SAR, die in de tweede divisie uitkomen, spelen voor de titel. Dat heeft alles te maken met het feit dat in hoge re klasse een paar teams uitgevallen zijn. Daarom zit er in de tweede-divisiepoule van het Kloosterse team geen degradant uit de eerste divisie. „Vaak laten we tegen de la gere teams te veel punten liggen", weet speelster Stefanie Fassaert. Zelf speelt ze al jaren tweede divisie, en ze wil het nu wel eens in de eerste divisie proberen. „Daar was vorig jaar al een mogelijkheid toe, om dat de plaats van ons toenmalige eerste vrouwenteam vrij kwam. Maar toen heeft de clubleiding besloten daar geen gebruik van te maken. Daarom zijn we nu wel extra gemotiveerd. De vraag is alleen of we ruim te krijgen van de clubleiding om bij een eventueel kampioenschap eerste divisie te spelen." Hoogst haalbare Voor het tweede vrouwenteam van SAR, dat in de derde divisie speelt, is een derde plaats waarschijnlijk het hoogst haalbare. Trainer/coach Joop Maas: „FvT 2 en TOGB zijn te sterk. Daar zitten speelsters in die twintig uur per week trainen en daar kun nen wij niet tegenop." In de hoofdklasse komen vier Zeeuwse teams uit. In de ene poule spelen TTC Mid delburg 2 en Smash'76, in de andere TTC Middelburg 3 en SAR'72 2. TTCM 2 heeft een zwakke poule getroffen en is favoriet voor de titel. Enige opponent van betekenis is het Bredase Belcrum 3. Voor Smash'76 is klassebehoud het doel. Vo rig jaar werd het team vijfde, dit jaar zal er mede door de smalle selectie niet veel meer in zitten denkt routinier Christian van 't Hof, die niettemin perspectief ziet: „We zul len even moeten wachten op een volgende generatie." In de andere poule strijden TTCM 3 en SAR 2 samen met Belcrum 4 en Ti os om de derde en vierde plaats, Red Stars en Backhands zijn waarschijnlijk te sterk. De onderlinge wedstrijd tussen TTCM 3 en SAR 2 werd al vooruit gespeeld en eindigde in een 7-3-zege voor TTCM 3, dat daarmee een stap richting behoud zette. SAR-speler Mare Maas reageerde laconiek op de nederlaag. „Wij raken niet zo snel in paniek na een slechte wedstrijd." In de jongens A-klasse speelt TTC Middel burg. Dit team heeft titelkansen, maar die ti tel zal slechts een pleister op de wonde zijn. Vorig seizoen miste dit team namelijk op een haar na plaatsing voor het walhalla van het Nederlandse jeugdtafeltennis, de kam- pioensgroep. Coach Joost Corbijn: ..Eigen lijk hebben we maar een tegenstander, en dat zijn wijzelf. We gaan dit seizoen vooral gebruiken om het spelsysteem wat we op trainingen spelen ook toe te passen in wed strijden." In de B-klasse had Reynaert vorig jaar een zware competitie. Als debutant had het Hulster team zes wedstrijden nodig om aan het niveau te wennen, maar daarna begon nen de punten binnen te stromen. Ditmaal hoopt coach Rob Pieters dat het team om de eerste plaats mee kan strijden. „Met name Stephan Pieters en Bart Mangnus gaan goed vooruit." In diezelfde poule komt ook Amemuiden uit, met dezelfde ambitie. De inpassing van Thijs en Max Vleugel verliep volgens plan. In de C-klasse debuteert TTC Middelburg 2. Coach Jelle-Jan Pieterse dicht het team titel kansen toe. door Sjaak Sinke VLISSINGEN - Met de eerste zwemloop voor Grontmijcircuit in Vlissingen worden morgen de triatleten uit hun winterslaap gehaald. Twee weken geleden werd er al massaal geoefend op het lange afstandszwemmen in Hoogerheide. Nu zijn er al meer dan honderd inschrijvingen ont vangen voor de diverse afstan den. Op de 1000 meter zwemmen en 10 kilometer lopen ontbreekt Remy Vasseur uit Vlissingen. Hij krijgt van zijn coach geen toestemming om tien kilometer op harde ondergrond te lopen. De wees is dat zijn knieproble men weer opspelen. Vasseur start nu in de korte versie over 500 meter zwemmen en 5 kilo meter lopen. De Belg Frederik de Vreese is de favoriet op de langste afstand. De tegenstand komt wellicht van junior Kevin de Pagter (Westkapelle) en Gerbert van den Biggelaar (Oud Gastel). Marleen van de Graaf, afkom stig uit Zierikzee maar al jaren aan het werk in het ziekenhuis van Gorinchem, is nieuw in de triatlon wereld. Na een gewonnen loop wedstrijd vorig jaar in Haamstede liet al weten dat ze zich ging toel gen op de combinatie van du sporten. Lopen is voor haar (jan ook geen probleem en met de gegeven tijd van zestien mi ten op de kilometer zwemt slaat ze al een gat van bijnat minuten met Terèse van 1 (Sluis). Het grote aantal deelnen bracht de organisatie van de zwemloop ertoe vijf series het programma te zetten, zwemloop in het Vrijburgbat gint om 13.30 uur. nu iesï KRUININGEN - John Ta hapary is met ingang vai' volgend voetbalseizoen oe fenmeester van Kruinin i' gen. "P Sn i d r v tn< zij Vï ibei Hij wordt de opvolger va: bl Edward Bank, die niet al Z, e trainer verder gaat. Taha rite pary is nu werkzaam b: Nieuwdorp. ten< (eer foto Peter Nicolai bal verover. Toch weet ik niet of het op lange termijn mijn plek is. Ik ben rechtsbenig, maar kan ook met links een bal voor geven. En toch: als er een echte linkspoot komt, zou ik me kun nen voorstellen dat die de voorkeur krijgt." door Sjaak Sinke HOEK - Theo Rabout is van daag de uitgesproken favoriet voor de eindzege in de Braak mancross in Hoek. Daarmee zou de atleet van De Wielingen goe de zaken doen in de strijd om de eindzege in de Deltacrosscompe- titie. Bij winst in Hoek wordt Rabout wijwei onbereikbaar voor Rut- ger Veerman (De Wielingen), Jos de Koek (RKHAV) en Arjen Beije (Delta Sport). Voor Sjaak Luteijn (LPK) wordt rag het na de Braakmancross rij: gt b een rij. Niemand van de Zee; der se lopers in zijn categorie (K kan hem bijbenen. Jo van VI sberge (RIGIAV) won evei ijj Rabout nog geen wedstrijd irf crosscompetitie, maar staat fier aan kop in zijn laatste bij de masters H50. Karei1 NE de Gruiter (Dynamica) is de lisnl aanvoerder bij de masters maar wordt geen kampioen dat titelverdediger Joop seur al drie zeges op zijn nt rgk heeft staan. De cross in reci^ tiepark De Braakman bej k0 vanmiddag om 12.30 uur. Doha. Qatar Masters, Europese Tour. Stand na 2e ronde: 1. Stenson (Zwe) 134 slagen (-10), 2. Gonzalez (Arg) 135, 3. Dougherty (Eng), Finch (Eng) 136, 5. Marksaeng (Tha) 137, 6. Fasth (Zwe) 138, 7. Lafeber (Ned) 139, uitgeschakeld: 81. Derksen (Ned) 147, 117. Muntz (Ned) 158 (+14). Wijk aan Zee. Corus-toernooi. Elfde ronde: Leko (Hon) - Mamedjarov (Aze) 1-0, Kamsky (VSt) - Van Wely (Ned) 1-0, Aronian (Arm) - Gelfand (Isr) 0,5-0,5, Ivantsjoek (Oek) - Topalov (Bul) 0,5-0,5, Anand (Ina) - Tiviakov (Ned) 0,5-0,5, Adams (Eng) - Bacrot (Fra) 0,5-0,5, Kar- jakin (Oek) - Sokolov (Ned) 1-0. Stand: 1. Topalov 8, 2. Anand 7,5, 3. Gelfand, Karjakin, Adams 6,5, 6. Ivantsjoek 6, 7. Leko 5,5, 8. Tiviakov, Aronian, Van We ly 5, 11. Bacrot 4,5, 12. Mamedjarov 4, 13. Sokolov, Kamsky 3,5, Altenberg (Dui). Wereldbeker. Mannen: 1. Pain (Can) 1.55,08 (57,59-57,49), 2. Haupt (Dui) 1.55,78 (57,74-58,04), 3. Penz (Oos) 1.55,85 (57,93-57,92), 9. Matschenz (Ned) 1.56,77 (58,22-58,55). Niet geplaatst voor tweede run: 25. Van Wees (Ned) 59,28. Eindstand wereldbeker: 1. Pain 580 punten, 2. Staehlie (Zwi) 425, 3. Bernotas (VSt) 390, 21. Matschenz 143,22. Van Wees 101. Cortina d'Ampezzo. Wereldbeker. Vrouwen, Super-G: 1. Paerson (Zwe) 1.16,75, 2. Mancuso (VSt) 1.17,09, 3. Kil- dow (VSt) 1.17,53, 4. Kostelic (Kro) 1.17,77, 5. Haltmayr (Dui) 1.17,84, 6. Montillet-Carles (Fra) 1.18,02. Stand wereldbeker Super-G: 1 Dorfmeister (Oos) 446 punten, 2. Meissnitzer (Oos) 396. Stand wereldbeker algemeen: 1. Kostelic (Kro) 1208, 2. Dorfmeister (Oos) 970. Lucky Day 3919, d.d. 27.01.2006 3-7-9-14-18-20-26-27-29-33-38-45-46-48- 55-60-70-71-74-77. Melbourne. Australian Open. Man nen enkelspel, halve finale: Federer (Zwi/1- Kiefer (Dui/21) 6-3 5-7 6-0 6-2. Vrouwen dubbelspel, finale: Zi Yan/Jie Zheng (Chn/12) - Raymond/ Sto- sur (VSt/Aus/12-6 7-6 (7) 6-3. Gemengddubbel, halve finales: Nestor/Lichovtseva (Can/Rus/6) Paes/Dechy (Ina/Fra) 3-6 6-4 7-6 (4), Bhupathi/Hingis (Ina/Zwi) - Hanley/ Sto- sur (Aus/5) 6-3 6-3. Africa Cup. Groep D: Ghana - Sene gal 1-0 Nigeria - Zimbabwe 2-0 Stand: Nigeria 2-6, Senegal 2-3, Ghana 2-3, Zimbabwe 2-0. Eerste divisie. Helmond Sport - Cambuur Leeuwarden 1-2 (1-1). 33. Brack 0-1, 35. Calabro 1-1, 70. 8ronk- horst 1-2. Scheidsrechter: Winter. Gele kaart: de Jong, Razic (Helmond Sport), van Rijswijk (Cambuur Leeuwarden). Aantal toeschouwers: 2367. FC Zwolle - Stormvogels/Telstar 2-2 (0-2). 15. Van Es 0-1, 20. Van Wijk 0-2, 72. Kolk 1-2, 89. Kolk 2-2. Scheidsrechter: van der Roest. Gele kaart: Hooiveld, van der Wal (FC Zwolle), van Es, de Ridder, Bruin (Stormvogels/Telstar). Aantal toe schouwers: 2356. TOP Oss - VVV Ven- lo 1-0 (1-0). 41. Rook 1-0. Scheidsrech ter: van sichem. Gele kaart: Kazlauskas, Faria, van Dalen, Ripson (TOP Oss), Broers, Meeuwis, Ammi (VVV Venlo). Aantal toeschouwers: 1516. Haarlem - Go Ahead Eagles 5-0 (2-0). 13. Aha- haoui 1-0, 15. van Beelen 2-0, 59. Cairo 3-0, 73. Ahahaoui 4-0, 88. Verweij 5-0 (strafschop). Scheidsrechter: van Boe kei. Aantal toeschouwers: 1825. FC Vo- lendam - FC Eindhoven 1-0 (O-O). 72. Tuyp 1-0. Scheidsrechter: Liesveld. Ro de kaart: 71. Laponder (FC Eindhc 2x geel). Gele kaart: Chaiat (FC V( dam), De Boer (FC Eindhoven). Ai toeschouwers: 2245. FC Dordrec BV Veendam 1-2 (1-0). 38. Puttei 77. Kolder 1-1, 79. Kolder 1-2. Sch- rechter: van Meenen. Gele kaart: huis (BV Veendam). Aantal toescP wers: 1117. FC Omniworld - Fort Sittard 1-1 (I-O). 27. Ars 1-0, 79, wo 1-1. Scheidsrechter: Makkelie. kaart: Viedma (FC Omniworld), zaros, van Barneveld (Fortuna Sitt Aantal toeschouwers: 1920. Excelsior 26 16 5 5 VVV 27 15 Volendam 27 14 Emmen 26 14 Den Bosch 26 12 Helmond S. 27 13 FC Zwolle 27 11 Graafschap Haarlem MW AG OW Veendam TOP Dordrecht Cambuur L Stormv GA Eagles Omniworld Eindhoven Fortuna S 26 11 27 11 26 10 26 11 27 10 27 8 27 8 00 ni NH he M Ir ld 53 53 p 5 52 6 49 8 46 43 gi 5 45 49 ctp 9 44 8 41 6 9 39 39 10 39 8 8 38 38 3 12 36 6 11 36 10 9 34 33 9 10 33 31 10 11 28 29 10 11 28 9 12 27 31 6 14 27 36 5 16 23 35 et 9 17 12 Hulst. Bedrijfscompetitie. Ee 8 klasse mannen: Stuntmarkt/ pin dos-BVH Outokompu 4-0, Kole tor-Versmarkt Taxado 2-2, Max/Smash 2000-Brandax 3-1 1. Stuntmarkt/Rhodos 9-30; Max/Smash 2000 8-197; 3. Bra^elj 8-19; 4. BVH Outokompu 9-18; 5. Luctor 9-14; 6. Versmarkt Taxado! 7. Doolaege Matthijs 8-8. Tweede klasse de dl free Jee markt-Warnier Telecom 4-0. Stan Stuntmarkt 2 2-8; 2. Warnier Tele 2-2; 3. Ambulo 2-2. Eerste klasse v 'en wen: Rogiest Accountancy-Za Sport 0-3, Notaris Vroome-Ferket e Maat 0-3, Van Waterschoot-Ceresta nelux 3-0, SC Morres 1-Voorwaarts Stand: 1. Zaman Sport 10-26; 2. Fi en de Maat 10-21; 3. Vroome 10-1 Voorwaarts 10-13; 5. Rogiest Acc.i 5. Van Waterschoot 10-13; 10-10; 8. SC Morres 1 10-5. Twd^ klasse vrouwen: Tènce-SC Mon 1-2, WC Rhodos-Jong Morres 0-3, ti Klus-SC Morres 2 2-1, Van V> mael-PC Place 2-1Wentzler Pauwe di 0-3. Stand: 1. WC Rhodos 11-2 DïDi 11-14; 3. Van Wesemael 11-2 Jong Morres 11-19; 5. Multi Klus I"1 6. SC Morres 3 11 -17; 7. PC Place 1 8. De Sterre 10-13; 9. SC Morr"; 11-10; 11. Wentzler Pauwels 10-6 Tènce 10-4. Doha. GP Doha. 1. Boonen (Beü km in 2.26.24, 2. Hunter (ZAf), 3. (Dui), 4. Van Bon (Ned). I zaterdag Zaalhandbal Mannen. Eerste kla GHV-LifeDesign/Delta Sport, Ster 2-EMM. Tweede klasse: in R-GSC. fjj ig' tzondag Zaalhandbal Vrouwen. Eerste klasse: HVW-c Tweede klasse: Olympus-Blauw Wit catie: Baskensburg Vlissingen. vang: 12.00 uur, Tornado 2-EMM 2. Mannen. Derde kis 3 Roem'98-LifeDesign/Delta Sport 2. lil Z!] !>i en VOI 0]

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 76