APK 44.üë> Wilt u ook iets doen voor de Zonnebloem? KLIKT 'T MET JOU? GehandicaptIJl Ik wil meer zeggenschap oner eigen lenen! PZC Aan alle bewoners van Clinge en omgeving 10 redenen om niet met de auto op wintersport te gaan. Bosch Car Service Daar kom je graag terug Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.C Hoekman van der Krieke telecom zoekt: ANGO maak(t) beter leven mogelijk! zaterdag 28 januari 2006 Familieberich ten vervolg van pagina 12 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en (over)oma Pieternella de Leeuw-van der Giezen Dit is ons tot grote steun geweest. Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Wolphaartsdijk, januari 2006 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedan ken voor de belangstelling en het medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze ma, oma, zus en tante Rosanna Lijbaert-Dhuijvetter willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het personeel van "De Redoute" voor de goede zorgen die ma van hen ontving. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen en de familie Dhuijvetter Sas van Gent, januari 2006 DANKBETUIGING Uw hartelijk meeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw Maria Elisabeth Loof-Mangold is mij tot grote steun en troost geweest. Hiervoor betuig ik U mijn oprechte dank. J.D. Loof Terneuzen, januari 2006 Dankbetuiging Langs deze weg wil ik u mijn oprechte dank betuigen voor de grote belangstelling en de vele blijken van meeleven, die ik zowel persoonlijk als schriftelijk mocht ontvangen na het overlijden en bij de uitvaartdienst van mijn onver getelijke zus en tante Maria Louisa Maas onze Rie Een bijzonder woord van dank aan pastoor Verster, dok ter ter Burg, dokter van Kalmthout, dokter Spijker en dokter Blom, tevens alle doktoren van de HAP, thuiszorg unit verpleging en verzorging Kloosterzande, verpleeg- team van Woonzorgcentrum Antonius, de buren en oude buren en de vele vrienden die mij hebben bijgestaan tij dens de laatste dagen. R.L. Maas Kloosterzande, januari 2006 Dankbetuiging Een hand, een kaart, een gebaar soms zonder woorden, het doet zo goed als je iemand die je lief is, verliezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te hebben mogen ervaren tijdens het laatste jaar en na het overlijden van mijn man en onze vader Jan Oele Hiervoor onze hartelijke dank. Dity Oele-de Jager Sandra en Alexander Erwin en Debby Marjon en Rutger Zaamslag, januari 2006 Heel dankbaar zijn wij voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot vader en overgrootvader Jacobus Poppe Uw medeleven is voor ons een grote steun en troost bij het verwerken van het grote verlies van hem die ons zo dierbaar was. Zij die hem gekend hebben weten wat wij in hem verliezen. Uit aller naam: A.A. Poppe-Molenbrugge Veere, januari 2006 Uw meeleven na het overlijden van Piet Smit is voor ons een steun in de rug. Familie Smit-Doelman Zuidsingel 124 4331 RW Middelburg Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lie ve moeder, oma en omi Klara Verhage-Wouters Langs deze weg willen we u daarvoor hartelijk danken. fam. J.P. Verhage fam. G. Aebischer fam. P. Minderhoud Westkapelle, januari 2006 Dankbetuiging Voor alle blijken van medeleven getoond na het overlij den van onze zorgzame Pa, opa en overgrootvader Cornells Verschuren betuigen wij onze oprechte dank. Axel: Familie Verschuren De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het overlijden van Wolf hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Corry Vogt Kinderen en kleinkinderen Januari 2006 Nassaulaan 43 4461 ST Goes In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Janna Vroonland-Uitterhoeve Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen iedereen onze oprechte dank. Bas Vroonland. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Lewedorp, januari 2006 Voor uw belangstelling en deelneming mij betoond na het overlijden van mijn geliefde man Jan Weststrate betuig ik u hiermee mijn oprechte dank. M. Weststrate-Oreel Wilhelminadorp, januari 2006 Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! van maandag 30 januari tot en met vrijdag 3 februari 2006 Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in Clinge en omgeving. Tijdens de werkzaamheden kan mogelijk bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. Waar iemands eindstreep is weten we gelukkig niet. Komt deze eindstreep in zicht, dan moeten wij die aanvaarden. Hoe moeilijk dat ook is. 13 juli 1981 112 december 2005 Wegens de enorme belangstelling na het plotselinge overlijden van mijn lieve vriend, onze dierbare zoon en broertje Michel de Groot kunnen wij helaas niet ieder persoonlijk bedanken, uw medeleven was zo overweldigend groot. Meer dan 600 kaartjes met bemoedigende woorden, 21 advertenties in de krant, de vele bezoekjes met een hand en/of een kus, telefoontjes met soms veel en soms weinig woorden, de vele aanwezigen bij de begrafenis, de prachtige bloemenzee, de 28 auto's die zijn rondje Boulevard hebben gereden, 50 mensen met één zelfde tekst op hun T-shirt in de Hooizolder "Michel, deze avond Hakkende voor jou"geweldig! En niet te vergeten alle minuten van stilte en respect die er op diverse plaatsen gehouden zijn, speciaal voor onze Michel. HARTELIJK DANK Het doet ons goed te ervaren dat zovelen met ons meeleven en Michel respecteren zoals hij was. Het verdriet en het gemis zijn er niet minder om, maar verzachten wel de pijn. I Sylvana de Vos Rinus en Sari de Groot-Koole i Samantha de Groot en verdere familie Middelburg, januari 2006 Milaan Nice Barcelona rs"7ü" W3Q" Malaga* nnS9 pfiO99 t69" *69 war Kijk op www.transavia.com/wintersport De PZC: uw krant ook voor uw familieberichten keuring pers. auto excl. 3-gas- en dieselroetmeting AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen Zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 www.boschcarservice.nl Dag en nacht 'bereikbaar op: El Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapeile Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder tmjikf www.uitvaartzorgcentrum.nl Begin maart zal "VAN DER KRIEKE TELECOM" zijn deuren openen op Mol 9 te Zierik» Deze telefoonwinkel zal uitsluitend zich bezig houden met advies en verkoop van GSM, dect-telefonie, VolP-telefonie, abonnementen, navigatiehardware en PDA's. p Wij zoeken twee medewerkers met afiniteit voor telefonie en computers. Voldoe jij aan één van de twee onderstaande profielschetsen, aarzel dan niet om r' te reageren. Wij nemen dan z.s.m. contact met je op. ZELFSTANDIG VERKOPER TELEFONIE (M/V) Profiel: stressbestendig, creatief, flexibel en meedenkende collega die onze klanten het juiste advies verzorgd. Taken: Adviseren aan particulier en MKB. Winkel verzorgen en op detailniveau draaiend houden, bestellen en verwerken van goederen Vereisten: MBO denk -en werkniveau, goede algemene kennis van telefonie en computers Je bent klantvriendelijk, hebt ervaring in verkoop. Wij bieden: 38 urige werkweek met goede arbeidsvoorwaarden met een contract voor één jaar, met mogelijkheid tot contract voor onbepaalde tijd TECHNISCH MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) Profiel: Zelfstandig reparateur voor alle merken pc's en onze klanten van het juiste advies verzorgd. Vereisten: MBO denk -en werkniveau, zeer goede kennis van computers en telefonie. Beide hebben absoluut geen verrassingen voor je. Wij vragen iemand die zeer thuis is in reparaties en virusbestrijding. Je bent klant vriendelijk, hebt ervaring met klanten te woord staan en je bent in bezit van rijbewijs B. Wij bieden: 38 urige werkweek met goede arbeidsvoorwaarden met een contract voor één jaar, met mogelijkheid tot contract voor onbepaalde tijd Voor uitsluitend schriftelijke reactie's: van der Krieke computers t.a.v. R. van der Krieke Mol 11 4301 JC Zierikzee Mol 9-11, 4301 JC Zierikzee www.krieke.nl tel. 410061 van der krieke compi ■P "Als je bijvoorbeeld hulpmiddelen of woningaanpas singen nodig hebt, dan duurt het soms maanden -.iHïl voordat de betreffende instanties een beslissing nemen. En dan krijg je nog vaak een grijs modelletje of een minimale aanpassing. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik kies zelf wel welke hulpmiddelen ik gebruik. Dus ben ik ANGO-lid. De Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO) is de grootsfi belangenorganisatie van, voor en door mensen met een functiebeperking of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteu ning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woning aanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meerL Postbus 850, 3800 AW Amersfojf Tel. (033) 465 4 www.ango.nl j t Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Stort uw bijdrage op giro 145. Namens onze passagiers: hartelijk dank. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! MM, www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 72