Ba ne n ÖJobTrack.n 'Ik wil hier een loods neerzetten, mag dat?' Juridisch Medewerker RO m/v Administratief Secretarieel Medewerker ROm/v Ife!' Goedereede Méér dan mooi TRENDSETTER? WATERLAND NEELT3E 3ANS NE 3ANS Zelfstandig werkend kok Horecamedewerkers Schipper (parttime) Volmatroos (nautische en horecawerkzaamheden) Kassa- en parkmedewerkers Weekend- en vakantiekrachten Kijk ook op 28 JANUARI 2006- Strand, duinen, natuur, bloemenvelden, een pittoreske stad, dorpen en havens... de Gemeente Goedereede is Nederland op z'n allermooist. De kernen Ouddorp, Goedereede, Stellendam en Havenhoofd op de 'kop'van Goeree-Overflakkee vormen een hechte gemeenschap van ruim 11.000 inwoners die hun vele schatten koesteren: hun tradities, de rijke natuur, het mooie landschap en hun cultuurhistorische erfgoed. Toch staat Goedereede ook open voor de toekomst. De gemeente verwelkomt jaarlijks vele tienduizenden recreanten. In dat uitdagende spanningsveld opereert de Gemeente Goedereede. Een informele, klantgerichte organisatie met korte lijnen en open oog en oor voor de wensen en problemen van haar burgers en gasten. Waarin eigen verantwoordelijkheid, initiatief en ideeën op prijs worden gesteld. 36 uur Het werk: essentiële ondersteuning binnen de cluster Je werkt op de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling, binnen de sector Grondgebiedzaken. Je bent verantwoordelijk voor het behandelen van bezwaar- en beroepschriften. Je biedt algehele ondersteuning bij het ontwikkelen van juridisch beleid en verordeningen binnen deze cluster. Tevens wikkel je eenvoudige artikel 19-procedures af. Tenslotte neem je ook deel aan in- en externe overlegsituaties. Kortom: wanneer je van een uitdaging houdt past deze functie bij jou! De eisen: enthousiast en doortastend Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en doortastende collega die met een heldere blik de zaken bekijkt. Je beschikt over een afgeronde HBO/HEAO opleiding met als richting Juridische Zaken of een soortgelijke opleiding. Je hebt bij voorkeur enige jaren ervaring binnen het terrein van ruimte lijke ordening. Een dienstverlenende instelling in deze functie is essentieel. Daarnaast heb je een uitstekende kennis van programma's zoals Word en Excel. De competenties probleemoriëntatie, diplomatiek en analytisch vermogen zijn tevens van groot belang in deze functie. 18 uur Het werk: spil van de afdeling Je werkt op de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling, binnen de sector Grondgebiedzaken. Je verzorgt alle in- en uitgaande correspondentie en de administratie omtrent het verstrekken van diverse vergunningen. Het organiseren en notuleren van vergaderingen behoort ook tot je takenpakket. Je biedt dus administratieve ondersteuning aan de gehele cluster RO, kortom: een brede en uitdagende functie! We zijn op zoek naar twee parttime krachten die beiden gemiddeld 18 uur per week werken. Het dienstverband is tijdelijk van aard, na vijf maanden zal er een gesprek plaats vinden over eventuele voortzetting van het dienstverband. De eisen: teamgericht, maar toch zelfstandig Wij denken aan een enthousiaste en kwaliteitsbewuste collega die van aanpakken weet. Je beschikt over HAVO/MBO werk- en denkniveau en een secretaresseopleiding. Daarnaast heb je een uitstekende kennis van Word, Excel, Outlook en PowerPoint. Een dienstverlenende instelling in deze functie is essentieel. Daarnaast ben je accuraat en kun je goed plannen en organiseren. Tenslotte zijn de competenties teamgericht, zelfstandig en mondelinge- en schriftelijke communicatieve vaardigheden van groot belang. De beloning: plezierige collega's en plezierige extra's Bij de Gemeente Goedereede kennen we duidelijke verantwoordelijkheden, een plezierige, open werksfeer en flexibele werk tijden. Het bruto maandsalaris is voor beide functies afhankelijk van de werkervaring en is gebaseerd op een 36-urige werkweek. Voor de functie Juridisch Medewerker RO bedraagt het salaris maximaal 2.830,- (schaal 8) en voor de functie Administratief Secretarieel Medewerker RO bedraagt het salaris maximaal 2.279,- (schaal 6). Solliciteren? Meer informatie? Stuur je sollicitatiebrief met uitgebreide c.v. binnen 10 werkdagen na verschijning van deze advertentie naar het college van burgemeester en wethouders van de Gemeente Goedereede, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. E-mailen kan ook: gemeentehuis@goedereede.nl. Wil je eerst meer informatie over de functie? Neem dan even contact op met de heer Robert Jongkees, Sectorhoofd Grondgebiedzaken (0187-497745). Algemene informatie over Goedereede vind je ook op internet: www.goedereede.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SB^H! -Gemeente- DOENS FOOD INGREDIENTS B.V. Your Partner in organics! Doens Food Ingredients BV, gevestigd in IJzendijke, Nededand, is een dynamische, internationale onderneming die zich bezighoudt met inkoop, verkoop en verwerking van biologische voedingsingrediënten. Per direct zijn wij op zoek naar een MEDEWERKER CREDITEURENADMINISTRATIE (M/V) Functieomschrijving: - Coderen en verwerken van alle boekingsstukken en mutaties in het administratief systeem (inkoopfacturen, verkoopfacturen, aanmaningen) - Boeken en controleren van inkomende facturen - Rappelleren indien de facturen niet tijdig worden geretourneerd - Overleggen met de directie wanneer welke facturen worden betaald - Zorgen voor de betaling van de facturen - Zorgdragen voor de archivering van documenten - Verzorgen van aangiftes (o.a. BTW) Vereisten voor de functie: - HBO werk- en denkniveau - Eén tot drie jaar werkervaring; - Goede kennis van de Duitse en Engelse taal is vereist - Gevoel voor orde en systematiek - Betrokken maar zelfstandig - Assertief secuur - Gevoel voor cijfers - Onmiddellijk beschikbaar zijn Reageren kan tot 2 februari 2006 per e-mail via. johan@doensfood.com of per post: Doens Food Ingredients BV, t.a.v. Johan van der Berg, Oranjestraat 40A, 4515 CA IJzendijke. Doens Food Ingredients BV Oranjestraat 40A, 4515 CA IJzendijke, Tel 0117-302020, Internet: www.doensfood.com STAP MAAR IN DE GROOTSTE AUTOKRANT VAN NEDERLAND Auto Camping in de Bongerd Camping in de Bongerd is een gezellige familiecamping in Oostkapelle Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers. s Receptiemedewerk/ster voor plusminus 9 uur per week; ervaring vereist. Horeca-medewerker/ster voor de tijd van maart tot en met oktober; ervaring in keuken en restau rant vereist; in bezit van soc. hygiëne en bhv heeft onze voorkeur. Seizoenskrachten voor de weekenden, zon- en feestdagen en vakanties voor zowel de horeca, camping en schoonmaak. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze functies reageer dan en stuur of mail uw sollicitatiebrief naar Camping in de Bongerd Brouwerijstraat 13 4356 AM Oostkapelle tel 0118-581510 fax 0118-581510 E-mail adres info@camoinQindebonqerd.nl ter attentie van J. Vos of M. Vos Hét leukste waterpark van Nederland! Gelegen op een toplocatie midden in de Zeeuwse Delta ligt hét Zeeuwse thematische pretpark bij uitstek, Watertand Neeltje jans. Al meer dan 8 miljoen bezoekers kwamen naar Neeltje Jans vanwege de spectaculaire attracties, verbazingwekkende exposities en indrukwekkende films. Om jaarlijks 330.000 gasten een fijne dag te bezorgen heeft WaterLand Neeltje Jans in de zomer meer dan 100 medewerkers in dienst. Voor de periode van 29 maart t/m 5 november 2006 zijn wij op zoek naar: Wij zoeken enthousiaste collega's (M/V) die flexibel inzetbaar zijn (zowel fulltime als parttime) en een gastgerichte en representatieve instelling hebben. U beschikt over uitstekende mondelinge uitdrukkingsvaardigheden en u heeft kennis van de Duitse en Engelse taal. Ervaring in de horeca c.q. toeristische sector is een vereiste. Wij bieden afwisselend werk op ons park, o.a. in het restaurant, de horecaverkooppunten, winkel, kassa's, filmzalen, orkaanmachine, waterglijbaan, trein, Moby Dick en op de rondvaartboot. Arbeidsvoorwaarden worden volgens de CAO Horeca toegepast en u ontvangt een reiskostenvergoeding. U werkt volgens rooster van maandag t/m zondag, hoofdzakelijk overdag. Voor meer informatie kunt u kijken op www.neeltjejans.nl of bellen naar Jacqueline Leenheer, Manager Park, tel. 0111-655 657. Uw sollicitatie richt u vóór 7 februari 2006 en bij voorkeur per email aan Judith Dingemanse, afd. P&O, judith@neeltjejans.nl. WaterLand Neeltje Jans BV Postbus 100 4328 ZJ Burgh-Haamstede www.neeltjejans.nl EEN NIERZIEKTE LOOPT ALS EEN RODE DRAAD DOOR JE LEVEN. Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B Werfdijk 6, Postbus 5, 4417 ZG Hansweert Tel: 0113-382510; fax: 0113-383404 E-mail: info@vd-straaten.nl lnternet:www.vd-straaten.nl Droog- en nat heiwerk, civiele constructies in hout, staal en beton, waterbouwkundige onderhoudswerken, bestratingwerken en technisch bodemonderzoek zijn de voornaamste activiteiten van ons bedrijf. Op korte termijn kunnen er in ons bedrijf geplaatst worden: I Jzerwerker/lassers liefst met ervaring in waterbouwkundige constructies Betontimmerlieden liefst met ervaring in systeembekisting, affiniteit met verwerking van harthout in de waterbouw Voor eventuele inlichting kunt u zich wenden tot dhr. Dek of dhr. Otte Uw schriftelijke sollicitatie verzien van een c v verzoeken wij u binnen een week te zenden aan bovenstaand adres www.archikon.nl Werken bij Archikon is inspirerend en uitdagend. Ruim twintig medewerkers werken in een goede sfeer aan interessante en afwisselende opdrachten in zowel de utiliteit- als de woningtx ia Omdat ons architecten- en ingenieursbureau een groei doormaakt, zijn we op zoek naar versiert voor ons architectenbureau in de vorm van drie ervaren medewerkers. BOUWKUNDIG PROJECTLEIDER M/V De projectleider heeft een HTS-opleidingsmveau en een goede bouwkundige kennis. Verantwoordelijkheidsgevoel, affiniteit met architectuur en goede communicatieve vaardigt g£ zijn belangrijke kenmerken. Ervaring in met name de voorbereiding van bouwwerken tot enf de aanbesteding is belangrijk, waarbij de volledige coördinatie voor het werk tot taak van crJeln projectleider gerekend mag worden. TOEZICHTHOUDER BOUWKUNDIGE WERKEN IN UITVOERING M/V De toezichthouder heeft een MBO- en/of HBO-opleidingsniveau en een goede bouwkundige kennis. Ook heeft hij/zij affiniteit met het ontwerp- en het bouwproces. Belangrijke kenmerk»' ij zijn goede contactuele eigenschappen, alsmede een representatief optreden AUTOCAD TEKENAAR M/V De bouwkundige tekenaar heeft een-MTS/HTS-opleidingsniveau en enkele jaren praktijkervï (werkend met Autocad). Kennis van bouwregelgeving en detaillering completeren het profiel Kijk voor meer informatie over deze functies op w Wij zoeken inspirerende en resultaatgerichte personen. Naast een uitdagende functie in eei dynamisch bedrijf, mag u van Archikon goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden!' wachten. Het salaris is afhankelijk van de functie en uw ervaring. Stuur de sollicitatiebrieven1 ft1 c.v. binnen twee weken naar ons adres. Meer informatie kunt u inwinnen bij de heer C. Adria?10t Archikon bv, Beatrixlaan 20, 4461 PN Goes, tel.: 0113-223620 fax: 0113-233119, e-mail: c.adriaanse@archikon.nl. 50

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 54