Ba n e n pabo Me: JobTrack. n analist Talentvolle MTS-er Wtb of AOT (0 ribbfty Kijk ook op 28 JANUARI 2006 mmm&mmsmmmnmmmmiiMMËmmMtwmmmm beate uhse DE LEUKSTE EROTIEK CATALOGUS PABO BV is dé trendsetter in Nederland, België, Frankrijk, Oostenrijk, Engeland en Duitsland op het gebied van erotiek per postorder, aangeboden via catalogi en op het internet. Wij zijn een onderneming met een sterke marktpositie en een continue bedrijfsgroei. Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. We bieden daartoe een breed assortiment aan voor hem en haar en hechten daarbij grote waarde aan discretie en maatschappelijke normen. Op ons hoofdkantoor in Walsoorden in Zeeland (op 30 minuten afstand van Antwerpen), werken momenteel ruim 225 enthousiaste mensen Wegens continue groei en internationale expansie zoeken wij ter versterking van de afdeling Marketing op korte termijn een fulltime M/V Algemeen: De afdeling marketing is onder meer verantwoordelijk voor het opstellen, volgen en opvolgen van de marketingplannen en voor de uitvoering van onze internetstrategie. Be functie: Je gaat van start op de afdeling marketing waar je uit verschillende systemen data verzamelt, ordent, verwerkt en interpreteert. Dit voor zowel onze internet-shop als voor onze traditionele catalogi. Het takenpakket van de Marketing analist omvat verder: adviseren van management en directie op basis van analyses maken van reguliere en ad-hoc rapportages adviseren inzake specifieke software, zowel intern als extern samenvoegen van diverse cijfermatige uitkomsten en data totstandbrenging marketingplan doelgroepen selecteren voor diverse mailings Pabo zoekt: Wij zoeken analytisch ingestelde kandidaten met een opleiding op HBO-niveau, goede communicatieve vaardigheden en een sterk commercieel inzicht. Een vlotte uitdrukkings vaardigheid, ook in het Engels en Duits is voor deze functie'onmisbaar, net als ervaring met MS-Officeprogramma's (m.n. Excel). Ook verwachten wij dat je zowel zelfstandig als in teamverband goed kunt functioneren. Pabo biedt: Bij deze veelzijdige en uitdagende functie in onze moderne en sterk groeiende onderneming horen behalve een passend salaris ook goede secundaire arbeids voorwaarden. Voorts bieden wij samenwerking in een jong en professioneel team, in een open en collegiale werksfeer. Kortom: Ben jij de Marketing analist die wij zoeken, stuur dan voor vrijdag 10 februari a.s. je sollicitatiebrief naar PABO BV, afdeling personeelszaken, ter attentie van Monique Hol (manager personeelszaken). Het adres: postbus 274, 4560 AG Hulst, of: moniquehol@pabo.nl. Wil je eerst meer weten over deze vacature, neem dan contact op met Pascal van Bellen, of Jeroen Kroes. Zij zijn bereikbaar via telefoonnummer 0114 68 77 00, of per e-mail: pascalvanbellen@pabo.nl, jeroenkroes@pabo.nl. Wij zijn een toonaangevend, dynamisch en modern aannemersbedrijf op het gebied van wegenbouw, bestratings-, grond-, en rioleringswerken en recycling van wegenbouwmateriaal. WE BIEDEN Een dynamische job met een gevarieerd takenpakket in een zeer solide bedrijf, een competitief salaris aangevuld met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Vast werk op lange termijn. De betrokkenheid ten opzichte van elkaar en van de organisatie maken het werk extra motiverend. ATF N.V. t.a.v. Dhr. Leon Frijters Putsebaan 5 - B 2040 Antwerpen (Zandvliet) (net over de grens bij Ossendrecht) www.atf.be -info@atf.be UITVOERDER WEGENBOUW DE FUNCTIE Je staat in voor de dagelijkse opvolging en coördinatie van projecten in en rond het Antwerpse Havengebied, ter plaatse op de werf. Je bent bevoegd voor de coördinatie van je personeel, materiaal, materieel en onderaannemers binnen een vooropgestelde planning, rekening houdend met kwaliteit, budget en veiligheidsvoorschriften; Je zorgt voor de administratieve opvolging en afrekening van de jou toegewezen werf. Je rapportering aan de projectleider JE PROFIEL Je hebt een diploma MTS W&W, HTS CT, TU civiele techniek of gelijkwaardig door ervaring, Je bezit een grondige praktische wegenbouwervaring omtrent alle aspecten van de wegenbouw. Leiding kunnen geven aan arbeiders en onderaannemers is cruciaal. Je bent methodisch, nauwkeurig en je kunt zelfstandig werken CALCULATOR WEGENBOUW FUNCTIE: Je bent verantwoordelijk voor de kostprijsberekening van toekomstige projecten. Je volgt de openbare en private aanbestedingen in de sector op. Je staat in voor de kostprijsberekening van de wegenbouwdossiers en het opstellen van offertes o.a. op basis van standaardbestek type 250 Je bent verantwoordelijk voor het uitwerken van de aanbestedingsdossiers inzake wegenbouw in samenwerking met de administratieve dienst. Je biedt de nodige ondersteuning en informatie bij de overdrachtsvergadering aan de project -en werfleiding. Je biedt de nodige ondersteuning en info voor het aankoopgebeuren Je volgt de uitvoer en rendementen van de werf op met het oog op betere calculaties in de toekomst. Je rapporteert aan de directie PROFIEL Je bent MTS W&W. HTS CT, TU civiele techniek of gelijkwaardig door ervaring Je hebt ervaring in een gelijkaardige functie. Je beschikt over een ruime kennis van wegenbouw en infrastructuurwerken Je hebt kennis van prijszetting en kostprijs, beschikt over een goede relevante materiaalkennis en hebt een degelijke en vlotte kennis van MS Office en informatica systemen. We kennen je goed genoeg om te weten wat je zoekt. Bij Dactylo Uitzendburo weten we aan welke eisen jouw baan moet voldoen. En als we het niet weten, dan vragen we net zo lang door tot we zeker zijn van onze zaak. Tot we de perfecte baan voor je hebben. Dfactylo Secretaresse m/v Wij zijn op zoek naar een secretariële diiizendpoot, een echte regelaar. Met 2 collega's zorg jij dat het secretariaat op rolletjes loopt. Je ontvangt gasten en spreekt deze aan in diverse moderne talen. Correspondentie verrichten in diverse talen is dan voor jou ook geen probleem. Heb je een stevige persoonlijkheid, met recentelijke ervaring in een dergelijke functie en zoek je een fulltime baan met uitzicht op vast? Neem dan contact met ons op. Shopmanager m/v Wij zoeken een representatieve manager, met recentelijke ervaring in de retail, bij voorkeur in de telecom. Je bent commercieel, kunt oplossingsgericht handelen, hebt leidinggevende capaciteiten/ervaring en bent klant gericht. Voldoe jij aan deze eisen? Dan hebben wij een uitdagende baan voor jou! Baliemedewerker m/v Je ontvangt chauffeurs aan de balie en controleert documenten. Je verwijst ze door naar de juiste laad- of losopdrachten. Dit alles verwerk je. Wij zoeken een vlotte medewerker met ervaring in een operationele functie, die de Nederlandse, Engelse en bij voorkeur ook Franse taal beheerst. Assistent productieplanning m/v Je zorgt ervoor dat de planning, die de planner maakt correct ingevoerd wordt in Excel. Bij afwezigheid van de planner, dien je ook zijn taken over te nemen. Wij zoeken hiervoor iemand die perfect met Excel kan werken en enige kennis heeft van planwerkzaamheden. Productiemedewerker m/v Voor een relatie zoeken wij een productiemedewerker met minimaal 5 jaar aaneengesloten werkervaring bij een productiebedrijf. Het betreft een baan bij een bedrijf in Vlissingen-Oost. Er wordt zowel in dag- als avond diensten gewerkt. We zoeken iemand met ervaring, die het leuk vindt om zijn steentje bij te dragen, om tot een perfect eindproduct te komen. Je neemt initiatieven en hebt verantwoordelijkheidsgevoel. Voldoe jij aan deze eisen, dan betekent dit een baan voor langere tijd! Dagelijks komen er meer vacatures binnen in de administratieve en logistieke richting. Dus schrijf je nu alvast in, dan ben jij straks verzekerd van een leuke baan! Tot gauw bij: Dactylo Middelburg, Gravenstraat 12, 0118-624000 www.dactylo.nl Scheldepoort BV is onderdeel van de Damen Shipyards Group. De Damen Shipyards Group bestaat uit een dertig tal werkmaatschappijen in binnen- en buitenland met een totale omzet van circa 900 miljoen Euro. Scheldepoort BV opereert als reparatiewerf op de scheeps- reparatiemarkt en de ombouwmarkt. Om haar doelstelling voor de korte en langere termijn te bereiken, het waar borgen van de winstgevendheid, is een strategisch beleid opgesteld dat ais leidraad moet dienen om de markt segmenten, reparatie, onderhoud en ombouw uit te bouwen. In al onze activiteiten staat de klant centraal in het bepalen van de te leveren diensten. Een belangrijke schakel in de contacten met onze klant is de projectleider. Wij zijn op zoek naar kandidaten die serieuze belangstelling hebben voor een vacature in de functie van: PROJECTLEIDER SCHEEPSREPARATIE M/V TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN B Leiding geven aan het samengestelde projectteam; u bent eindverantwoordelijk voor de totale productie en het financiële management vanaf het moment van de opdracht verlening tot en met de oplevering; a naast het direct leiding geven aan het projectteam zijn de belangrijkste aspecten binnen uw functioneren de voortgangsbewaking en de commerciële begeleiding van het project; b u zit de projectbesprekingen voor en u heeft regelmatig contact met opdrachtgever, onderaannemers en onder steuners van het project; b u rapporteert aan de directeur van Scheldepoort. PROFIEL De projectleider functioneert op minimaal HBO-niveau, heeft bij voorkeur een opleiding Scheepsbouw of Werktuigbouw, beschikt over technische en commerciële vaardigheden en is vertrouwd met projectmanagement. Ervaring in de scheeps- reparatie is een pré. Als vertegenwoordiger van de werf is hij een representatieve persoonlijkheid en in staat zaken te doen met opdrachtgevers van uiteenlopende nationaliteiten. INFORMATIE Voor informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer D-J Nederlof, directeur Scheldepoort, telefoon (0118) 48 30 90 of de heer P.J. Rottier, Personeelsmanager Scheldepoort, telefoon (0118) 48 31 88. SOLLICITATIE U kunt uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid CV richten aan Scheldepoort B.V., ter attentie van de afdeling P&O, Postbus 565, 4380 AN Vlissingen of per e-mail aan office@sp.schelde.com Lid van de KONINKLIJKE SCHELDE GROEP Lid van de DAMEN SHIPYARDS GROUP SCHELDEPOORT Ritthemsestraat 500 4389 PA Ritthem Postbus 565 4380 AN Vlissingen telefoon 0118 48 30 00 fax 0118 48 30 10 office@sp.schelde.com www.scheldepoort.com AIR LIQUIDE Air Liquide Industrie B.V. is een onderdeel van de Air Liquide Groep, een Franse multinational, die zich toelegt op de productie en verkoop van industriële en medische gassen. Haar activiteiten zijn verspreid over meer dan 65 landen en zij is de grootste producent van gassen in de wereld. In Nederland produceert zij voor haar klanten in de grote industrie utilities zoals gassen, gasmengsels, stoom en elektriciteit. Nederland is een groeiende markt waar forse uitbreidingen worden gerealiseerd waaronder de bouw van een nieuwe plant. Voor de plant in Bergen op Zoom is versterking van de Maintenance afdeling noodzakelijk. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste maintenance'technician voor de regio Bergen op Zoom/Antwerpen De functie U bent verantwoordelijk voor de uitvoering en bege leiding van het preventieve en curatieve onderhoud. Het betreft hier goed onderhouden en veelal moderne installaties waar onder gasproductie units en waterstof compressoren. U reist circa 1 tot 2 maal per week naar Antwerpen, de resterende tijd bent u op de site in Bergen op Zoom. U voert gepland onderhoud uit, begeleidt externe firma's, lokaliseert en analyseert storings oorzaken en legt alles goed vast. Dit alles doet u in goed over leg met uw collega's en gesprekspartners op de site van de Air Liquide klanten. U rapporteert aan een ervaren Lead Technician. Uw profiel U heeft een MTS diploma (Wtb of AOT) met aan vullende opleidingen zoals storingsanalyse. U heelt ervaring opgedaan in een vergelijkbare industriële omgeving of bij een installatiebedrijf. Affiniteit met een specifiek vakgebied (bij voorbeeld rotating equipment) stellen we op prijs. Daarnaast zoeken we iemand die goed met geautomatiseerde systemen kan omgaan en graag in de buitenlucht actief is. Het op orde hebben van zaken geeft u voldoening. U wordt ervaren als een echte teamplayer die staat voor wat hij zegt. Het aanbod Een interessante en verantwoordelijke dagdienst functie binnqn een regio met diverse Air Liquide plants-, Een solide groeiende en op de toekomstgerichte organisatie, onderdeel van een groot internationaal concern, die haar medewerkers stimuleert in hun ontwikkeling en groei. Samenwerking met een gedreven en betrokken team, geba seerd op no-nonsense communicatie en onderling respect. Herkent u zichzelf in dit profiel en bent u geïnteresseerd? Schrijf of e-mail dan een brief met cv onder vermelding van ref.nr 379.69341-B aan Mercuri Urval B.V., Rivium Boulevard 301, 2909 LK Capelle aan den IJssel. E-mail: sol-rot.nl@mercuriurval.com. Voor meer informatie kujit u bellen met Karin Tak, telefoonnummer 010-28 28 601 Zie ook: www.airliquide.com Martinair Promotions is ruim 31 jaar gespecialiseerd in het leveren van hostesses en gastvrouwen voor: VIP, CONGRES EN SYMPOSIA EVENEMENTEN VERKOOP EN PRODUCTPROMOTIE HOSPITALITY-SERVICE CATERING EN ALGEMENE DIENSTEN Voor info mail naar: info@mDt.martinair.com of kijk voor meer informatie op www.skvjob.nl Bel voor meer informatie en de inschrijfdagen bij jou in de buurt naar: Tel:020-5022240 Fax:020-5022245 www.martinairpromotions.nl Martinair Promotions is op zoek naar nieuwe medewerkers voor diverse activiteiten. Per direct zijn wij op zoek naar enthousiaste promotie-medewerkers. De actie - Een nieuw topproduct promoten,- - De actie vindt plaats vanaf week 8 en zal voor onbepaalde tijd voortduren, - Werkdagen: iedere vrijdag en zaterdag. Per dag zul je 8 uur aan het werk zijn; - De promoties zijn vaak bij jou in de buurt en de reiskosten worden ver goed! Ben jij - vaak beschikbaar op vrijdag en zaterdag; - in staat om op een professionele wijze een nieuw topproduct te promoten; - bereid om alleen of samen met een collega op een leuke manier contact te leggen met 'winkelend' Nederland7 En - Heb jij een representatief uiterlijk en goede omgangsvormen,- - Ben jij enthousiast ingesteld en bereid om je voor 100% in te zetten? Reageer dan snel! IOM Internationale Organisatie voor Migratie I0M Nederland is onderdeel van IOM Internationaal, een intergouvernementele organisatie die wereld wijd ondersteuning verleent bij humane migratie en werkt aan de bevordering van het bewustzijn en begrip t.a.v. migratievraagstukken en de positie van migranten. IOM Nederland richt o.a. op het ont wikkelen, bevorderen en realiseren van programma's voor zelfstandig vertrek van migranten uit Nederland. Het hoofdkantoor van IOM Nederland Is gevestigd in Den Haag. Uitvoering vindt plaats binnen 4 (de-)centrale teams en de logistieke unit op Schiphol. Er werken bij IOM Nederland ca. 70 medewerkers. IOM Nederland zoekt per 1 april 2006 een teamleider regio Zuid De teamleider is verantwoordelijk voor het bevorderen en realiseren van programma's voor vrijwillig vertrek van migranten in de zuidelijke provincies. Belangrijke taakstellingen zijn de profilering van IOM, de efficiënte inzet van medewerkers en gedegen rapportages. Gevraagd: HBO-niveau, bij voorkeur kennis van asiel- en migratie-vraagstukken, gedegen netwerker, communicator en organisator. Voor uitgebreide informatie, zie onze website: www.iom-nederland.nl onder vacatures. Inlichtingen desgewenst bij heer J. Oostlander, Adviseur Uitvoeringsbeleid, tel. 070 3181564. Het-betreft een functie van 36 uur per week, vanuit onze vestiging te Den Bosch, voorals nog voor 1 jaar. Salaris tot max. 3830 bruto per maand. Sollicitatiebrief met motivatie plus cv uiterlijk 6 februari as. in het bezit van IOM Nederland, Personeelszaken, Postbus 10796, 2501 HT Den Haag. Secretarieel medewerker Organisatie: Ribbstyle Selected Products B.V. is een internationaal bedrijf dat zich al meer dan jaar bezighoudt met het leveren van kwalitatief hoogwaardige coatings. Met een b: netwerk van dealers en agenten, in meer dan 20 landen, biedt Ribbstyle Selected Products B.V. met haar jarenlange ervaring en toegepaste specialistische kennis, passend antwoord op ieder vraagstuk. Functiebeschrijving: Je hebt een secretariële opleiding op MBO-niveau afgerond en een aantal jaren rei werkervaring opgedaan als secretaresse. Je mondelinge en schriftelijke uitdrukking; digheden zijn uitstekend. Verder kun je goed prioriteiten stellen en ben je een echte laar. Je toont initiatieven en bent daadkrachtig. Ook kun je zelfstandig werken en be verantwoordelijk voor de vormgeving en uitvoering van de interne processen en one steuning van de projecten. Werkzaamheden: Je bent verder verantwoordelijk voor: - Bewaken en beheren van agenda, telefoon en e-mail - Verzorgen van in- en externe correspondentie - Eerste aanspreekpunt voor in- en externe contacten. - Uitwerken van presentaties en rapporten - Optimaliseren van het secretariaat (postverwerking, bewaken huisstijl etc.) - Optimaliseren van de interne organisatie (communicatie, voorraadbeheer) - Bewaken voortgang en ondersteuning projecten (planning, relatiebeheer) - Organiseren van reizen - Bewaken en coördineren van huishoudelijke zaken - Dossiervorming en archivering. Daarnaast heb je een prettige doch stevige persoonlijkheid, weet je heel juist en oriteiten te stellen in je eigen werk, communiceer je makkelijk en accuraat zowel nisch als face-to-face en heb je aan een half woord genoeg. Verder is je schriftelij'< vaardigheid in 1 woord foutloos te noemen. Je beheerst de Engelse taal in woord geschrift. Beheersing van de Franse en Duitse taal is een pre. Idealiter ben je op (zeer) korte termijn beschikbaar. Functie-eisen: Mbo niveau aangevuld met een secretariële opleiding/ervaring Kennis en ervaring met de volgende software pakketen: MS Outlook, MS Officei Kennis en ervaring met financiën en Exact is een pre. Arbeidsvoorwaarden: Zeer uitdagende ondersteunende rol bij een van de meest succesvolle bedrijven branche. Je functioneert binnen de dynamiek en gedrevenheid van een bedrijf en kertijd binnen de sfeer en cultuur van een 'familiebedrijf'. De beloning en arbeidsva waarden zijn in positieve zin scherp en marktconform te noemen. Je kan je schriftelijke reacties sturen naar: Ribbstyle Selected Products B.V.; Choorhoekseweg 14; 4424 NW Wemelding ter attentie van dhr. M.J. Meeuwse. Vo: eventuele vragen kun je contact opnemen via tel. 0113-622533. Je kunt je motival en C.V. ook per email toesturen via info@ribbstyle.com Vomen en waarden Kopleerboek Voor voortgezet onderwijs Bestel of download Via www.fcrantindeMas.nl of É»e( 010-^-309190 I Wegens vervanging van onze huidige accountant zoeken wij per direct: Hoofd financiële administratie m/v Uw werkzaamheden: U bent een meewerkende kracht in de financiële administratie. Verder behoort het tot uw taken om een correcte rapportage van de maand kwartaal en jaarcijfers aan ons hoofdkantoor in Duitsland te verschaffen. Ook hebt u kennis van personeelsadministratie en bent u het vaste aanspreekpunt voor onze accountants en bankrelaties. I Wij vragen Een afgeronde opleiding op minimaal HEAO niveau in de richting AC/BE en meerdere jaren aantoonbare ervaring. Tevens is een goede kennis van de Nederlandse en Duitse taal een vereiste. Ook ervaring van het boekhoudprogramma Navision is een pre. Wij bieden Een uitdagende baan in een dynamisch bedrijf. Verder een leidinggevende functie binnen ons kantoor met de mogelijkheden bij gebleken geschiktheid om verder door te groeien in ons bedrijf. Een passende vergoeding voor deze functie is vanzelfsprekend. Uw reactie kunt u sturen naar: llle Papier-Service Nederland Postbus 408 4460 AV Goes o.v.v. soil, financiële administratie of e-mail naar: info@illepapier. nl acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 'e Papier-Service Nederland B.V. is een - groeiende middelgrote onderneming die bedrijven, kantoren ên horeca in KANTOOR Administratief medewerker m/v voor verschiller, instellingen en organisaties. Je hebt een mbo- of hbo-di en wilt aan de slag in de administratieve sector Heb jei resse? Neem dan contact op met Tempo-Team en laat! ons inschrijven. Informatie: (0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Secretaresse m/v vooreen bedrijf in de regio Midd Je hebt een secretariële of management ondersteunen opleiding en achtergrond. Deze functie is met uitzicht i vaste aanstelling. Interesse? Neem dan contact met ons Informatie:(0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg FINANCIËLE DIENSTVERLENING Commercieel medewerker m/v voor een bedrijf Middelburg. Je bent in het bezit van Assurantie B.Je bei gedreven persoon en hebt ervaring in de verzekeringe! pensioenen. Interesse? Neem dan contact met ons op,i Informatie:(0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg TECHNIEK Assemblagemedewerker m/v voor Hapro in Kajx waar ze zonnebanken en dakkoffers produceren. Heb affiniteit met electrowerkzaamheden en heb je ervan' productiewerkzaamheden? Dan is deze leuke baan vet Informatie: (0113) 25 25 05, Monique Reijngoudt, Piet Hémstraat 3, Goes www.tempo-team.nl tempo-te uitzendbun

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40