Eigen jeugd krijgt een kans PZC Tafeltennisploegen beginnen ambitieus aan de competitie Crosstitel komt ii zicht voor Rabou Onderzoek naar kans marathon in Zeeuws-Vlaanderen Triatleten komen uit hun winterslaap Zeelandia Middelburg wil naar de eerste klasse van het zondagvoetbal Vier wedstrijden van Middelkamp Voetbalduels afgelast Coppoolse gaat weg bij Ondo Middelburgse damclub blijft omgeslagen u Tahapary trainer van Kruiningen uitslagen agenda zaterdag 28 januari 2006 wb 1 door Ron de Waal MIDDELBURG - Tegelijkertijd met het verlengen van het con tract van Kees van de Sluis als trainer, ontvouwde zondag-der deklasser Zeelandia-Middel- burg ook de ambitieuze plannen voor de komende jaren. Binnen een termijn van vier jaar wil de club doorstomen naar de eerste klasse van het zondagvoetbal. Zowel trainer Van de Sluis als voorzitter Carel Peterson vindt dat de plannen niet op drijfzand zijn gebouwd. Er zal nog wel wat water dooi de Schelde moeten stromen, voordat de plannen ook daad werkelijk gerealiseerd zijn, maar bij Zeelandia Middelburg hebben ze er alle vertrouwen in. Met eigen jeugd en de terugkeer van geroutineerde spelers, moet de weg omhoog worden ingesla gen. „We zijn een grote club met 800 leden en het mag duidelijk zijn dat je dan ook zo hoog mo gelijk wilt spelen. Er is een gro te jeugdafdeling. De jeugd moet bij him eigen club de kans krij- KRUININGEN - Ook dit jaar houdt de zrtc Theo Middelkamp aan het begin van het nieuwe wielerseizoen een viertal trai ningswedstrijden op zaterdag. Deze zullen allen worden gehou den in het natuurgebied Den In- kel nabij Kruiningen. Er wordt telkens om 13.00 uur gestart. De lengte en duur van de wed strijdjes is afhankelijk van de weersomstandigheden. Het is de bedoeling dat er in twee ver schillende categorieën wordt ge reden. In categorie A komen de eliterenners, beloften, amateurs A en junioren uit, terwijl de amateurs B, nieuwelingen en vrouwen de B-categorie vor men. De inschrijving vindt van daag vanaf 12.15 uur plaats in de kantine van camping Den In- kel in Kruiningen. gen om hogerop te kunnen", ver telt Kees van de Sluis. Waar de huidige trainer zich nog wat gereserveerder opstelt, is de nieuwe voorzitter Carel Pe terson overtuigd van het slagen van deze missie. „Ik verwed er zelfs mijn positie om", klinkt het onomwonden uit de mond van de opvolger van Wim Ver- meule. „We zullen er met z'n allen keihard voor moeten wer ken, maar dit kan niet misgaan. Je moet ambitie tonen en er vol voor gaan. Onze jeugdopleiding is in een goede fase gekomen. Al le standaardteams spelen op hoofdklasse-niveau met de bes te jeugdtrainers die we ons maar kunnen wensen. Dat ta lent moet er uitkomen", vindt Peterson. Jeugd Ook in de huidige eerste selectie van de derdeklasser loopt er vol gens trainer Kees van de Sluis al behoorlijk wat jeugd met mo gelijkheden rond. „Daar kun nen we nog zeker vooruitgang mee boeken. Maar het wordt ten eerste zaak om de spelers zelf be wust te maken van het feit dat ze de mogelijkheid hebben om zich verder te ontwikkelen. Ten tweede zal dat dan natuurlijk wel het liefste bij deze club moe ten gebeuren, want er zal onge twijfeld aan verschillende spe lers getrokken worden. We moe ten er voor waken dat ze elders als opvulling van een selectie gaan fungeren", zegt Van de Sluis. Schorsingen Daarnaast zal de roep om gerou tineerde krachten de komende periode alleen maar luider wor den. „Daar ontbreekt het nu na tuurlijk al aan", heeft Kees van de Sluis ondervonden. Naast het vroegtijdig afhaken van Ronald van Sliedregt, kreeg de oefen- meester ook te maken met enke le langdurige schorsingen van gelouterde spelers. „Het leverde veel mutaties op, en dat ging weer gepaard met onnodig punt verlies." Of kandidaten ook daadwerke lijk straks in zullen gaan op het door Wim de Vos WESTDORPE - Er wordt een onderzoek ingesteld naar de haalbaarheid van een marathon in Zeeuws-Vlaanderen. Dat voorstel werd door Dick Ter morshuizen gelanceerd tijdens de trimloopkalendervergade- ring van de stichting Sport Pro motie Zeeuws-Vlaanderen (SSP) in Westdorpe. Dick Termorshuizen, die me de-organisator van de Piet Spruit Memorial is, denkt dat een marathon op Zeeuws -Vlaamse bodem kans van sla gen heeft.: „Als ik zie hoe groot de belangstelling is bij de deel nemers en het publiek voor de Kustmarathon dan denk ik dat het mogelijk moet zijn om in Zeeuws-Vlaanderen een mara thon te organiseren." In het verleden werd ooit dooi de sv Aloy uit Graauw een po ging ondernomen om een mara thon te houden, maar door het ontbreken van ambiance kwam die nooit echt van de grond. Daar verwees met name voorzit ter Roland de Bock van de SSP naar. Desondanks wilde hij mee werken aan het onderzoek. „Als je een marathon wilt houden moet dat de mensen aanspre ken. Niet zo maar een wedstrijd je, maar iets met veel ambiance om de wedstrijd heen. Ik ben best bereid bij organisatoren van grotere wedstrijden mijn licht eens op te steken hoe iets dergelijks voor te bereiden", stelde De Bock. Voorts werd ook Jo David uit Koewacht (mede-organisator van de Berlaereloop in Koe wacht) gevraagd bij een Bel gische organisatie informatie op GOES - Alle geplande competi tiewedstrijden in het amateur voetbal voor dit weekeinde gaan niet door. Vanwege de slechte veldomstan- digheden besloot de voetbal bond gisteren het gehele pro gramma af te gelasten. Ook het gehele rugbyprogramma gaat niet door. Kees van de Sluis hoopt met Zeelandia Middelburg de weg omhoog in te slaan. verzoek om de Middelburgse ge lederen te versterken, lijkt voor alsnog nog maar de vraag. „Wij willen dit bewerkstelligen zon der te betalen", merkt voorzit ter Peterson meteen op. „Het zou een utopie kunnen zijn, maar er zijn slechte voorbeelden te over uit het verleden. We bie- gaat lukken." den ze een baantje aan als jeugd trainer, wat overigens wel be taald wordt. Trouwens, we heb ben ook vrijwel geen geld om spelers te gaan betalen, omdat bijna alles opgaat aan ons com plex. Maar ik heb er alle vertrou wen in dat het op deze manier Met Kees van de Sluis als trai ner moet de weg dus naar boven ingeslagen worden. „Ik wil hier heel graag aan meehelpen, want ik heb bij deze club tenslotte zelf ook dertien jaar in het eer ste gespeeld. Vaak zijn trainers maar passanten, maar dit zou evengoed mijn eindstation kun- foto Willem Mieras nen zijn", vertelt de coach die hiervoor zes jaar de selectie van Patrijzen onder zijn hoede had. Voorzitter Carel Peterson: „We moeten ervoor zorgen om snel uit die derde klasse te komen. Een klasse hoger wordt er meer gevoetbald en daar komen onze talenten beter tot hun recht." te vragen. Het kwam dan wel niet tot de oprichting van een werkgroep maar de aanzet tot het houden van een haalbaar heidsonderzoek werd wel gege ven. SINT-LAURENS - Edwin Cop poolse neemt aan het eind van het korfbalseizoen afscheid als trainer van van KV Ondo uit Sint Laurens. In overleg met de spelersgroep is besloten de samenwerking stop te zetten. Coppoolse is aan zijn derde seizoen bezig bij On do. Op dit moment speelt de Walcherse formatie zowel op het veld als in de zaal in de der de klasse, waarbij de ploeg op het veld nog meedoet voor de eerste positie. MIDDELBURG - De Middel burgse damclub is ook in de vier de ronde van de Zeeuwse club competitie ongeslagen gebleven. Het achttal won overtuigend met 13-3 van Tholen/DSVF. PWG 's-Gravenpolder 3 blijft de belangrijkste achtervolger. De Zuid-Bevelandse ploeg won met 11-5 van Aagtekerke, dat Bennie Provoost miste en daar door een makkelijke prooi was. Lammerenburg won op het nip pertje van Souburg (9-7) en de Goes Zierikzee Combinatie won voor de eerste keer dit seizoen. Het slachtoffer was BDV uit Ber gen op Zoom, dat met 11-5 slaag kreeg. In de tweede klasse B is de kam pioen bekend. Dankzij overwin ningen op Lammerenburg 2 en Souburg 2 is het viertal van Ga- pinge niet meer in te halen. Aan het eind van het seizoen speelt Gapinge tegen de kampioen van de tweede klasse A om de alge mene titel. PWG 's-Gravenpol der 5 lijkt de meeste kans te ma ken om zich te plaatsen voor de ze beslissingswedstrijd. Stefanie Fassaert verwacht veel van het optreden in de eerste divisie. foto Peter Nicolai door Alex Krappen MIDDELBURG - De tweede helft van de landelijke tafellenniscompetitie, die van daag begint, belooft spannend te worden. Diverse teams hebben kampioensaspiraties. Dat geldt zeker voor het hoogstspelende mannenteam van Zeeland, TTC Middel burg, dat uitkomt in de tweede divisie. Na dat het team de afgelopen twee competities in de middenmoot eindigde, hoopt speler Mare Hackenberg nu op meer. „Gezien de kwaliteit van onze poule hebben we zeker een kans op de titel." TTCM past de opstelling aan. „In de eerste helft spelen Jan Henk Bomhof en ik de mees te wedstrijden", zegt Hackenberg. Toch zal ook veel afhangen van de prestaties van Ma- rijn Veygen en Wesley Wegman, die vorig seizoen niet helemaal uit de verf kwamen. „Als die de helft of net iets meer winnen hebben we tien tot twaalf punten meer dan vorig jaar." Een klasse lager speelt het eerste mannen- team van SAR'72. Het Kloosterse team kwam vorig jaar tekort voor behoud in de tweede divisie, en heeft dit jaar slechts een doel voor ogen: het verloren gegane terrein terugwinnen. Kopman Dennis Verdurmen verwacht dat vooral Belcrum zal tegenstrib belen: „Dat team heeft is versterkt en we hadden het er vorig jaar al taai tegen. Toch denk ik dat wij in de breedte sterker zijn." Ook de vrouwen van SAR, die in de tweede divisie uitkomen, spelen voor de titel. Dat heeft alles te maken met het feit dat in hoge re klasse een paar teams uitgevallen zijn. Daarom zit er in de tweede-divisiepoule van het Kloosterse team geen degradant uit de eerste divisie. „Vaak laten we tegen de la gere teams te veel punten liggen", weet speelster Stefanie Fassaert. Zelf speelt ze al jaren tweede divisie, en ze wil het nu wel eens in de eerste divisie proberen. „Daar was vorig jaar al een mogelijkheid toe, om dat de plaats van ons toenmalige eerste vrouwenteam vrij kwam. Maar toen heeft de clubleiding besloten daar geen gebruik van te maken. Daarom zijn we nu wel extra gemotiveerd. De vraag is alleen of we ruim te krijgen van de clubleiding om bij een eventueel kampioenschap eerste divisie te spelen." Hoogst haalbare Voor het tweede vrouwenteam van SAR, dat in de derde divisie speelt, is een derde plaats waarschijnlijk het hoogst haalbare. Trainer/coach Joop Maas: „FvT 2 en TOGB zijn te sterk. Daar zitten speelsters in die twintig uur per week trainen en daar kun nen wij niet tegenop." In de hoofdklasse komen vier Zeeuwse teams uit. In de ene poule spelen TTC Mid delburg 2 en Smash'76, in de andere TTC Middelburg 3 en SAR'72 2. TTCM 2 heeft een zwakke poule getroffen en is favoriet voor de titel. Enige opponent van betekenis is het Bredase Bel crum 3. Voor Smash'76 is klassebehoud het doel. Vo rig jaar werd het team vijfde, dit jaar zal er mede door de smalle selectie niet veel meer in zitten denkt routinier Christian van 't Hof, die niettemin perspectief ziet: „We zul len even moeten wachten op een volgende generatie." In de andere poule strijden TTCM 3 en SAR 2 samen met Belcrum 4 en Tios om de derde en vierde plaats, Red Stars en Backhands zijn waarschijnlijk te sterk. De onderlinge wedstrijd tussen TTCM 3 en SAR 2 werd al vooruit gespeeld en eindigde in een 7-3-zege voor TTCM 3, dat daarmee een stap richting behoud zette. SAR-speler Mare Maas reageerde laconiek op de nederlaag. „Wij raken niet zo snel in paniek na een slechte wedstrijd." In de jongens A-klasse speelt TTC Middel burg. Dit team heeft titelkansen, maar die ti tel zal slechts een pleister op de wonde zijn. Vorig seizoen miste dit team namelijk op een haar na plaatsing voor het walhalla van het Nederlandse jeugdtafeltennis, de kam- pioensgroep. Coach Joost Corbijn: „Eigen lijk hebben we maar een tegenstander, en dat zijn wijzelf. We gaan dit seizoen vooral gebruiken om het spelsysteem wat we op trainingen spelen ook toe te passen in wed strijden." In de B-klasse had Reynaert vorig jaar een zware competitie. Als debutant had het Hulster team zes wedstrijden nodig om aan het niveau te wennen, maar daarna begon nen de punten binnen te stromen. Ditmaal hoopt coach Rob Pieters dat het team om de eerste plaats mee kan strijden. „Met name Stephan Pieters en Bart Mangnus gaan goed vooruit." In diezelfde poule komt ook Arnemuiden uit, met dezelfde ambitie. De inpassing van Thijs en Max Vleugel verliep volgens plan. In de C-klasse debuteert TTC Middelburg 2. Coach Jelle-Jan Pieterse dicht het team titel kansen toe. door Sjaak Sinke VLISSINGEN - Met de eerste zwemloop voor Grontmijcircuit in Vlissingen worden morgen de triatleten uit hun winterslaap gehaald. Twee weken geleden werd er al massaal geoefend op het lange afstandszwemmen in Hoogerheide. Nu zijn er al meer dan honderd inschrijvingen ont vangen voor de diverse afstan den. Op de 1000 meter zwemmen en 10 kilometer lopen ontbreekt Remy Vasseur uit Vlissingen. Hij krijgt van zijn coach geen toestemming om tien kilometer op harde ondergrond te lopen. De vrees is dat zijn knieproble men weer opspelen. Vasseur start nu in de korte versie over 500 meter zwemmen en 5 kilo meter lopen. De Belg Frederik de Vreese is de favoriet op de langste afstand. De tegenstand komt wellicht van junior Kevin de Pagter (Westkapelle) en Gerbert van den Biggelaar (Oud Gastel). Marleen van de Graaf, afkom stig uit Zierikzee maar al jaren aan het werk in het ziekenhuis van Gorinchem, is nieuw in de triatlonwereld. Na een gewonnen loopwedstrijd vorig jaar in Haamstede liet al weten dat ze zich ging toeli gen op de combinatie van dui sporten. Lopen is voor haarc ook geen probleem en met dei gegeven tijd van zestien mi; ten op de kilometer zwemn slaat ze al een gat van bijna d 'minuten met Terèse van L: (Sluis). Het grote aantal deelner bracht de organisatie van de zwemloop ertoe vijf series het programma te zetten, zwemloop in het Vrijburgbadl gint om 13.30 uur. KRUININGEN - John Ti ie£ hapary is met ingang v» gf volgend voetbalseizoen oe> fenmeester van Kruinb n6] gen. RU Hij wordt de opvolger vai Edward Bank, die niet al aVi trainer verder gaat. Taha eg( pary is nu werkzaam bi jfj Nieuwdorp. zjj door Sjaak Sinke HOEK - Theo Rabout is van daag de uitgesproken favoriet voor de eindzege in de Braak mancross in Hoek. Daarmee zou de atleet van De Wielingen goe de zaken doen in de strijd om de eindzege in de Deltacrosscompe- titie. Bij winst in Hoek wordt Rabout vrijwel onbereikbaar voor Rut- ger Veerman (De Wielingen), Jos de Koek (RKHAV) en Arjen Beije (Delta Sport). Voor Sjaak Luteijn (LPK) wordt H he' Goes. Verenigingskampioenschap pen BV Goes. Mannen A: 1. Erik van Sabben, 2. Leen Schaap, 3. Ludo Pit- toors. Mannen B: 1. Huub Sleypen, 2. Johan Rijn, 3. André Bostelaar. Man nen C: 1. Denno Goedheer, 2. Kees de Ruiter, 3. Stefan Kimmel. Vrouwen A: 1. Theresa Minderhoud, 2. Margreet Dirks, 3. Marjolein Visser. Vrouwen B: 1. Margreet de Ruiter, 2. Amy de Bel, 3. Ineke van Dijke. Vrou wen C: 1. Roxanne Korsuize, 2. Mirjam Timmerman, 3. Santien Kievit. Doha. Qatar Masters, Europese Tour. Stand na 2e ronde: 1. Stenson (Zwe) 134 slagen (-10), 2. Gonzalez (Arg) 135, 3. Dougherty (Eng), Finch (Eng) 136, 5. Marksaeng (Tha) 137, 6. Fasth (Zwe) 138, 7. Lafeber (Ned) 139, uitgeschakeld: 81. Derksen (Ned) 147, 117. Muntz (Ned) 158 (+14). Wijk aan Zee. Corus-toernooi. Elfde ronde: Leko (Hon) - Mamedjarov (Aze) 1-0, Kamsky (VSt) - Van Wely (Ned) 1-0, Aronian (Arm) - Gelfand (Isr) 0,5-0,5, Ivantsjoek (Oek) - Topalov (Bul) 0,5-0,5, Anand (Ina) - Tiviakov (Ned) 0,5-0,5, Adams (Eng) - Bacrot (Fra) 0,5-0,5, Kar- jakin (Oek) - Sokolov (Ned) 1-0. Stand: 1. Topalov 8, 2. Anand 7,5, 3. Gelfand, Karjakin, Adams 6,5, 6. Ivantsjoek 6, 7. Leko 5,5, 8. Tiviakov, Aronian, Van We ly 5, 11. Bacrot 4,5, 12. Mamedjarov 4, 13. Sokolov, Kamsky 3,5, Altenberg (Dui). Wereldbeker. Mannen: 1. Pain (Can) 1.55,08 (57,59-57,49), 2. Haupt (Dui) 1.55,78 (57,74-58,04), 3. Penz (Oos) 1.55,85 (57,93-57,92), 9. Matschenz (Ned) 1.56,77 (58,22-58,55). Niet geplaatst voor tweede run: 25. Van Wees (Ned) 59,28. Eindstand wereldbeker: 1. Pain 580 punten, 2. Staehlie (Zwi) 425, 3. Bernotas (VSt) 390, 21. Matschenz 143, 22. Van Wees 101. Cortina d'Ampezzo. Wereldbeker. Vrouwen, Super-G: 1. Paerson (Zwe) 1.16,75,2. Mancuso (VSt) 1.17,09,3. Kil- dow (VSt) 1.17,53, 4. Kostelic (Kro) 1.17,77, 5. Haltmayr (Dui) 1.17,84, 6. Montillet-Carles (Fra) 1.18,02. Stand wereldbeker Super-G: 1. Dorfmeister (Oos) 446 punten, 2. Meissnitzer (Oos) 396,3. Styger (Zwi) 260. Stand wereld beker algemeen: 1. Kostelic (Kro) 1208, 2. Dorfmeister (Oos) 970, 3. Paer son (Zwe) 901. het na de Braakmancross vijl p j een rij. Niemand van de Zeei se lopers in zijn categorie (H >t kan hem bijbenen. Jo van 1\' sberge (RKHAV) won eve Ej Rabout nog geen wedstrijd ii crosscompetitie, maar staat fier aan kop in zijn laatste; bij de masters H50. Karei ite de Gruiter (Dynamica) is del aanvoerder bij de masters l maar wordt geen kampioem dat titelverdediger Joop seur al drie zeges op zijn n; jk heeft staan. De cross in reci loc tiepark De Braakman vanmiddag om 12.30 uur. [kte AZ: Timmer; Jaliens (81. Steins Mathijsen en Opdam; Landzaal Zeeuw (62. Molhoek), Van Galen Medunjanin) en De Cler; Meerdinl veladze en Huysegems. Eerste divisie. Helmond Cambuur Leeuwarden 1-2 (1-1 Brack 0-1, 35. Calabro 1-1, 70. B' horst 1-2. Scheidsrechter: Winter, kaart: de Jong, Razic (Helmond S; van Rijswijk (Cambuur Leeuwan Aanttal toeschouwers: 2367. FC Zwolle - Stormvogels/Telstai (0-2). 15. Van Es 0-1, 20. Van Wijl 72. Kolk 1-2, 89. Kolk 2-2. Scheids; ter: van der Roest. Gele kaart: Hooi van der Wal (FC Zwolle), van Es, ds der. Bruin (Stormvogels/Telstar). A: toeschouwers: 2356. TOP Oss - VVV Venlo 1-0 (1-0 we Rook 1-0. Scheidsrechter: van sic Gele kaart: Kazlauskas, Faria, var len, Ripson (TOP Oss), Broers, N wis, Ammi (VVV Venlo). Aantal schouwers: 1516. Haarlem - Go Ahead Eagles (2-0). 13. Ahahaoui 1-0, 15. van Bi 2-0, 59. Cairo 3-0, 73. Ahahaoui 4-t Verweij 5-0 (strafschop). Scheids ter: van Boekei. Aantal toeschoui 1825. [e FC Volendam - FC Eindhoven de (O-O). 72. Tuyp 1-0. Scheidsrechter Bt|; veld. Rode kaart: 71. Laponde; Eindhoven/ 2x geel). Gele kaart: C (FC Volendam), De Boer (FC Eir ven). Aantal toeschouwers: 2245. FC Dordrecht - BV Veendam (1-0). 38. Putter 1-0, 77. Kolder 1- Kolder 1-2. Scheidsrechter: van nen. Gele kaart: Loohuis (BV Veeni Aantal toeschouwers: 1117. FC Omniworld - Fortuna Sittari (1-0). 27. Ars 1-0, 79. Taiwo Scheidsrechter: Makkelie. Gele Viedma (FC Omniworld), Meszarc Barneveld (Fortuna Sittard). Aant schouwers: 1920. Lucky Day 3919, d.d. 27.01.2006 3-7-9-14-18-20-26-27-29-33-38-45-46-48- 55-60-70-71-74-77. Melbourne. Australian Open. Man nen enkelspel, halve finale: Federer (Zwi/1- Kiefer (Duï/21) 6-3 5-7 6-0 6-2. Vrouwen dubbelspel, finale: Zi Yan/Jie Zheng (Chn/12) - Raymond/ Sto- sur (VSt/Aus/12-6 7-6 (7)6-3. Gemengddubbel, halve finales: Nestor/Lichovtseva (Can/Rus/6) Paes/Dechy (Ina/Fra) 3-6 6-4 7-6 (4), Bhupathi/Hingis (Ina/Zwi) - Hanley/ Sto- sur (Aus/5) 6-3 6-3. Excelsior VW Volendam Emmen Den Bosch Helmond S. FC Zwolle Graafschap Haarlem MW AGOW Veendam TOP Dordrecht Cambuur L Stormv GA Eagles Omniworld Eindhoven Fortuna S 26 16 27 15 27 14 26 14 26 12 27 13 27 11 26 11 27 11 5 5 53 9 5 45 5 9 44 8 8 41 4: ijk 9 39 2 nb 10 39 4i 26 10 8 8 38 3!nei 26 11 3 12 36 - Ua 27 10 6 11 36 4&bc 27 8 10 9 34 X 27 8 9 10 33 J"5 27 6 10 11 28 2 Zijl 27 6 10 11 28 2i gi 27 6 9 12 27 3|,' 27 7 6 14 27 I 27 6 5 16 23 3; H 27 1 9 17 12 I" L 6 Ed ard rd\ „I tek sk Doha. GP Doha. 1. Boonen (Bclj km in 2.26.24, 2. Hunter (ZAf), 3.» (Dui), 4. Van Bon (Ned), 5. Van Huf (Ned), 6. Steegmans (Bel). zaterdag Africa Cup. Groep D: Ghana - Sene gal 1-0 Nigeria - Zimbabwe 2-0 Stand: Nigeria 2-6, Senegal 2-3, Ghana 2-3, Zimbabwe 2-0. Eredivisie. Roda JC - AZ 1-4 (1-2). 2. Arveladze 0-1,18. Voigt 1-1, 39. Arvelad- ze 1-2, 48. Huysegems 1-3, 53. Arvelad ze 1-4. Scheidsrechter: Braamhaar. Ge le kaart: Van Galen (AZ). Aantal toe schouwers: 11.000. Roda JC: Kujovic; Senden, Kah, Vice- lich en Voigt; Cziommer, Van Dijk, Ser gio (56. Colinet) en Bodor (56. Lee mans); Oper (65. Cristiano) en Cissé. Zaalhandbal Mannen. Eerste GHV-LifeDesign/Delta Sport, G Ster 2-EMM. Tweede klasse: i R-GSC. zondag Zaalhandbal Vrouwen. Eerste klasse: HVW-L Tweede klasse: Olympus-Blauw W nei' catie: Baskensburg Vlissingen vang: 12.00 uur. Tornado 2-EMM Mannen. Derde k Roem'98-LifeDesign/Delta Sport 2. M ttl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18