0 PZC ft Lét Voor meer familie- berichtei zie pagina I zaterdag 28 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Huwelijk Op 2 februari a.s. zijn onze ouders en grootouders Geerard en Coba van der Plasse 50 jaar getrouwd Zij vieren dit op 4 februari in Restaurant "de Cais son", Oude Rijksweg te Kapelle. U heeft de gelegenheid hen te feliciteren tijdens de receptie van 16.30-18.00 uur. Chris, Riet. Paul, Jennifer en de kleinkinderen cadeautip: £3 Corr.adres: Burg. Prümersstr. 13 4431 BZ 's-Gravenpolder Overleden Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een zorgvol leven en een moeitevolle levensavond, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en over- oma Elena Neels-Houtekamer in de leeftijd van 72 jaar. De Heere die geen rekenschap geeft van Zijn daden, doe ons in Zijn heilige wil berusten. Krabbendijke: F. Neels Krabbendijke: Willy en Bram Luteijn-Neels Ellen en Lau Ronald Mathilde en Juriaan, Naomi Krabbendijke: Matty en Ian van den Berge-Neels Lenne-Marie en René, Mirthe, Daan Johrans en Dana, Alinda Sjoerd, Marijn Krabbendijke: Heieen en Kees van Beveren-Neels Lydia en Jan, Lonneke Peter en Carola Annemiek en Marijn Roel Kruiningen: Corine en Henk Jansen-Neels Carolien, Frans Leanne en Aamoud Adriaan, Marieke, Wim Krabbendijke: Thea en Leo Lievense-Neels Amoud, Anne, I-lilde 27 januari 2006 Oostweg 19,4413 BP Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 30 januari van 20.15 tot 21.15 uur in de zaal van de Geref. Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 31 januari om 13.30 uur gehouden in bovengenoemd zaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Enige en Algemene kennisgeving Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Hoe ik was.... Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij geheel onver wachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, broer, zwager en oom Jacobus Stam Ko 25 april 1928 126 januari 2006 echtgenoot van Suzanna den Engelsman Vlissingen: S. Stam-den Engelsman Oostburg: Magda Verhulst-Stam t Henk Verhulst Vlissingen: Jack Stam Vlissingen: M. van der Endt-Stam M.J. van der Endt Middelburg: M. Vos-den Engelsman H. Vos t Neven en nichten Simon de Vliegerlaan 44 4383 TT Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 31 januari van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren "n de condoleanceruimte van het crematorium. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Neemt Zijn juk op en leer van Hem, want Hij is zachtmoedig en nederig van hart. Uit de Messia van G.F. Handel, naar Jesaja 40 vers 11. De Heere nam op Zijn tijd uit ons midden weg, mijn lieve man, onze vader en opa Klaas Bruijn Enkhuizen, Goes, 18 november 1925 26 januari 2006 Goes: Afke Bruijn-Posthumus Kapelle: Jaap en Marly Bruijn-Sommeijer Guido, Ruurd Bakhuizen: Hilly en Lourens Feenstra-Bruijn Alphen a.d. Rijn: Klaas en Joke Bruijn-de Geus Sjoerd, Roel, Tjitske, Tjeerd Wolphaartsdijk: Martha en David Smal legange-Bru ij n Monique, Judith, Envin, Elvira Kruiningen: Henk en Diana Bruijn-Teutelink Elise, Jelmer Kapelle: Aafje en Jaap Glerum-Bruijn Willem Jan, Marijn, Afke Acaciastraat 7 4462 BM Goes De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden dinsdag 31 januari om 12.45 uur in de 'Oosterkerk', ingang J.D. van Mellestraat te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Oosterkerk". "Ik weet dat mijn Verlosser Jee ft (Messiah - G.F.Handel) Dankbaar voor alles wat zij ons aan liefde en zorg heeft geschonken, delen wij u mede dat in vrede van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Helena Cornelia Scholt 30 november 1924 26 januari 2006 Echtgenote van Hendrik Jan Fokke en weduwe van Steven Jan Gerhard Addink. Ugchelen: Henk Fokke Soest: Thilly en Han van Dijk - Addink Stephan en Simona, Mariene, Maarten en Maria Zoutelande: Keety en Otto van Winkelhof - Addink Jeroen en Heidy, Marjon en Ronald Zaamslag: Jan Addink en Annelies Bertram Remco, Nicky Maassluis: Klary Addink en Nico Degeling Monique, Gert-Jan Zoetermeer: Bas Addink en Miijam Bierhuizen Mathijs, Marijke Bunnik: Gert Jan Fokke en Marcia Miranda de Oliveira Arnhem: Janneke Fokke Correspondentieadres: Ugchelseweg 265 7339 CJ Ugchelen Gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcen trum van Monuta aan de Derk Kamphuisweg 6 te Ugchelen, Apeldoorn. Werkdagen: 14.00-14.30 uur en 19.00- 19.30 uur Weekend: 14.00 -14.30 uur De dankdienst, geleid door ds. A.J. Verbeek zal aan vangen op dinsdag 31 januari 2006 om 11.00 uur in de Bronkerk aan de Hoenderloseweg 10 te Ugchelen (7339 GH). Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het kerkelijk centrum "De Duiker" achter de kerk. De begrafenis zal op dezelfde dag plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen om 16.00 uur. Aansluitend is ook daar gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg. U wordt verzocht uw auto te parkeren bij de begraaf plaats (1 km). Intens verdrietig om de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner, onze vader, groot- en overgrootvader Jacobus Snijders ~Co~ sinds 1980 weduwnaar van Jacomina Saman in de leeftijd van 81 jaar. Adri Nuyens Jurrie en Lineke Co (in herinnering Kees (in herinnering) Janny en Hans Leanneen Johan en kinderen Jackelien en Patrick en kinderen Nelly en Adrie Peter en Daisy Remco Kees en Ineke Ineke en Freek Lia en Richard Els en Erik en kinderen 26 Januari 2006 Kamemelksvaart 1 4301 GWZierikzee Dinsdag 31 januari zal in het Multifunctioneel Cen trum aan de De Huijbertstraat 35 te Zierikzee een af- scheidssamenkomst gehouden worden, aanvang 13.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreed 14.00 uur. Na de begrafenis zal er in genoemd gebouw gelegen heid zijn de familie te condoleren. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Jacobus Snijders Lenie Saman-van Gilst en kinderen Gesterkt door de fijne herinneringen die wij aan haar hebben berichten wij u het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Steenbergen-Meinster weduwe van Bastiaan Steenbergen in de leeftijd van 85 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwil ligers van zorgcentrum 'Ter Weel' te Krabbendijke en zorgcentrum 'Randhof te Goes voor de liefdevolle verzorging. Schiedam: Piet en Janneke Steenbergen-van der Does Kloetinge: Wim en Wilma Steenbergen-Hopmans Inge en Kany Steffi Delft: Cobie en Jan Deurloo-Steenbergen Lianda Simanca Yanthi 26 januari 2006 Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 96 4481 DL Kloetinge De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Met droefheid 'hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Abraham Goedbloed J. Goedbloed S. Goedbloed-Louwerse S. Sturm-Goedbloed F. Sturm Neven en nichten Gapinge, 24 januari 2006 Enige en algemene kennisgeving De Heer is mijn Herder. Psalm 139 Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rus tig ingeslapen mijn lieve moeder Tannetje Vermeulen - Pattenier weduwe van Jacobus Vermeulen in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: Floor Vermeulen Cocky Roos Middelburg, 26 januari 2006 Correspondentieadres: Baljuwlaan 18 4356 GL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 31 januari van 10.00 tot 10.15 uur in de aula van de Al gemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er aldaar een korte overdenking plaatsvinden voor familie en belangstellenden, waar na de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de condoleanceruimte van de begraaf plaats. Een woord van dank aan de goede verzorging van Zorgcentrum "Rustenburg" Stilletjes ben je heengegaan. Stilletjes zul je altijd bij ons zijn. Weer samen met vader, wie had dat gedacht? Maar waarom zo snel, waarom zo onverwacht? Dankbaar voor alle fijne herinneringen, geven wij met verslagenheid kennis van het geheel onverwacht over lijden van onze lieve, zorgzame moeder en mijn lieve oma Janna Versluis-Steenpoorte sinds 1 juli 1994 weduwe van Gilles Versluis in de leeftijd van 88 jaar. Vollenhove: Rinus Kapelle: Leuny en Dies 's-Gravenpolder: Collin Hansweert, 26 januari 2006 Correspondentieadres: Oomskinderenstraat 2,4421 DH Kapelle Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorg centrum Maria Oord voorde liefdevolle verzorging. Het samenzijn, voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 31 januari om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 12.55 uur aldaar. De begrafenis zal om plm. 14.00 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Na een lang, sportief leven is rustig in haar slaap overleden onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante Nel Bouwense 6 juli 1914 t 26 januari 2006 Oostkapelle: P.A. Bouwense J.J.M. Bouwense-Bouman Middelburg: Lodewijk en Koos Alkmaar: Boudewijn en Magda achterneven Correspondentieadres: L. Bouwense Walraven van Hallstraat 24 4333 CM Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 30 janu ari om 14.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid om samen te komen in Hotel Green White, Noordweg 43 te Oostkapelle. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor uw blijken van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze broer, schoonbroer en onze oom Abraham Johannes Duininck betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Duininck Waterlandkerkje, januari 2006 Bedroefd zijn wij door het onverwachte overlijden van onze lieve nicht Nel Bouwense Middelburg: J.J. Bouwense E.M. Bouwense Dankbetuiging In plaats van kaarten Vele fijne herinneringen, verzachten onze smart. Niet meer in ons midden, maar altijd in ons hart. Thomas Marinus Bil De vele kaarten, brieven en persoonlijke condoleances hebben mij eens te meer doen beseffen dat Tom niet alleen voor mij, onze kinderen en kleinkinderen een heel speciale man was, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Al dit medeleven sterkt ons nu en ook zeker in de toekomst. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Terneuzen: Marijke Bil-Lokerse Delfsgauw: Marina, Jeroen Saskia, Marijn Terneuzen: Ronald, Daniëlla Joost. Lars Terneuzen, 28 januari 2006 In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Janna Vroonland-Uitterhoeve Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen iedereen onze oprechte dank. Bas Vroonland, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Lewedorp, januari 2006 Het leven van onze kei Frans J. Braam was in één keer voorbij. Ons leven gaat verder. Wij willen graag iedereen bedanken die ons, op welke manier dan ook, daarbij steunt. Ineke, Manon en Anoek Heinkenszand, januari 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze dier bare zoon, broer, zwager en oom Frans J. Braam zeggen wij u hartelijk dank. Willem en Jo Braam-Wisse Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 's-Heer Hendrikskinderen, januari 2006 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar, deed ons zo goed na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Benjamin van Eenenaam Hiervoor onze oprechte dank. G. van Eenenaam-Wisse Kinderen Kleinkinderen Hansweert, januari 2006 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden bij de begrafenis van onze zeer geliefde dochter, zusje kleinkind Jacoba Leuntje Jobse Jacolien zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met meeleven. Ko en Tineke Jobse-de Vissa Broers en zussen Oma Jobse Opa en Oma de Visser lorS Aagtekerke, januari 2006 OMI ngW jenti Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke mai er dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na endi overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder nien oma Cathrien Kooman-Brand Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Jakob Kooman Mieke Femke, Pim Adriana en Hans Bart, Stijn Domburg, januari 2006 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en m leven te hebben ontvangen na het overlijden van o lieve moeder en (over)oma Pieternella de Leeuw-van der Giezen Dit is ons tot grote steun geweest. Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Wolphaartsdijk, januari 2006 DANKBETUIGING Uw hartelijk meeleven, zowel persoonlijk als schrille ontvangen, na het overlijden en bij de begrafenis vann IJL lieve vrouw Maria Elisabeth Loof-Mangold is mij tot grote steun en troost geweest. Hiervoor betuig ik U mijn oprechte dank. J.D. Loof Terneuzen, januari 2006 lol Heel dankbaar zijn wij voor de vele blijken va medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijd? 6V van mijn lieve man, onze zorgzame vader, vader en overgrootvader Jacobus Poppe Uw medeleven is voor ons een grote steun en troos bij het verwerken van het grote verlies van hem ons zo dierbaar was. Zij die hem gekend hebben weten wat wij in heriere'1 verliezen. Uit aller naam: A.A. Poppe-Molenbrugge Veere, januari 2006 n. C iar z igii uss au a; ïgen nkijl Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en m leven te hebben ontvangen na het overlijden van onze ve moeder, oma en omi Klara Verhagé-Wouters Langs deze weg willen we u daarvoor hartelijk danker fam. J.P. Verhage lam. G. Aebischer fam. P. Minderhoud Westkapelle, januari 2006 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekteslro- na het overlijden van Maarten de Groote betuigen wij u onze oprechte dank. Familie, bewoners, personeel en bestuur woonzorgvoorziening "De Okkernoot" Schoondijke, januari 2006 Waar iemands eindstreep is weten we gelukkig niet. Komt deze eindstreep in zicht, dan moeten wij die aanvaarden. Hoe moeilijk dat ook is. 13 juli 1981 12 december 2005 Wegens de enorme belangstelling na het plotselinge overlijden van mijn lieve vriend, onze dierbare zoon en broertje Michel de Groot kunnen wij helaas niet ieder persoonlijk bedanken, uw medeleven was zo overweldigend groot. Meer dan 600 kaartjes met bemoedigende woorden, 21 advertenties in de krant, de vele bezoekjes met een hand en/of een kus, telefoontjes met soms veel en soms weinig woorden, de vele aanwezigen bij de begrafenis, de prachtige bloemenzee, de 28 auto's die zijn rondje Boulevard hebben gereden, 50 mensen met één zelfde tekst op hun T-shirt in de Hooizolder "Michel, deze avond Hakken we voor jou"; geweldig! En niet te vergeten alle minuten van stilte en respect die er op diverse plaatsen gehouden zijn, speciaal voor onze Michel. HARTELIJK DANK Het doet ons goed te ervaren dat zovelen met ons meeleven en Michel respecteren zoals hij was. Het verdriet en het gemis zijn er niet minder om, maar verzachten wel de pijn. Sylvana de Vos V Rinus en Sari de Groot-Koole Samantha de Groot en verdere familie Middelburg, januari 2006 Op woensdag, 1 februs 2006 er een apenbare vergaderii van het Algemeen Bestuur van De vergadering wordt gehouden in de bestuu kamer van LétÉ, Grevelingenstraat 16 te Middelburg. Aanvangstijd 15.30 uur. Stukken liggen aldaar9 week tevoren ter inzage P.J.L.L.M. Walrave-Troa voorzitter W.J. van Tatenhove secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12