PZC f Van der Hooft ARENSMAN n 11 Eén meidnummer voor dierenmishandelh 0900 - 20 21 210 (10 ct/min) Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens^ en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Wij zijn in de zevende hemel met ons tweede kleinkind: Wolf stoere zoon van Winnie en Emile Willem en Margriet van Dam Overleden Samen gelachen Samen gepraat Samen gehuild Lieve Honey Het voelt leeg zonder jou. Berty. Coby, Magda, Ingrid, Ada Wij vernamen het droeve beticht van overlijden van Honey Aguzzi Wij wensen Marco, Alberto, Sebastian en Christo- phe heel veel sterkte met dit zware verlies. Rest. Nolet het reijmerswale Ter kennisgeving Heden is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Theodora Klitz-Paadekooper Leiden Middelburg 26 mei 1948 25 januari 2006 Een geest zo sterk als een beer. Een lichaam uiteindelijk toch te teer. Een wijsheid niet te evenaren. Een wilskracht niet te bedaren. Een vechtlust bijna niet te temmen. Alleen iets bovenmenselijks kon dit leven remmen. Haar lichaam heeft zij ter beschikking gesteld voor de medische wetenschap. P. Klitz Paul joey, Jerico, Jacqueline Anita en Bert Mike, Dave, Emy Correspondentieadres: Fam. Klitz De Ruyterstraat 69 4355 GI Middelburg Lieve Dorien Door dik en dun, lief en leed waren onze levens ver weven. Nu heb jij het tijdelijke voor het eeuwige gegeven. Tante Wil Jan en Marian Chantal, Rinien Rik Tamara, Robert-Jan, Yoshua en Noan Enige en algemene kennisgeving Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma Margaretha Cornelia Dorland Purmerend, Middelburg, 5 april 1941 21 januari 2006 Heemstede: Karin Meij Tom van Veen Gijs, Lieke Barendrecht: Marieke Rouwen-Meij Robin Rouwen Correspondentieadres: Riederhof 27 2993 XJ Barendrecht De crematieplechtigheid heeft in besloten kring op 26 januari plaatsgevonden. "En een man van het huis van Levi ging, en nam eene dochter van Levi. Exodus 2 vers 1 Heden nam de HEERE Zijn verbondskind tot zich in heerlijkheid mijn liefhebbende zorgzame vrouw, onze moeder en oma Hendrina Bertje Joanna Maria Vreugdenhil-van Hofwegen (Hennie) echtgenote van Theo Vreugden hi 1 Geboren 23 mei 1935 Overleden 26 januari 2006 Gouda Goes 's Gravenpolder: T.N. Vreugdenhil Kinderen, klein- en achterkleinkinderen lepestraat 17 4431 CS 's Gravenpolder Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. maandag 30 januari van 19.00 tot 19.50 uur in het uitvaartcen trum van Monuta. Zuidvlietstraat 57 te Goes. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den D.V. dinsdag 51 januari om 10.45 uur in de Ge reformeerde Kerk (Vrijgemaakt) "De Hoeksteen", Noordhoeklaan 90 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te 's Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in voornoemde kerk. - Hennie hield van rozen - Wij zijn verdrietig omdat we onze vriend Joost Mesu moeten missen. Wij zullen altijd terug denken aan zijn wekelijkse bezoekjes en het vele werk dat hij voor ons heeft gedaan. We wensen Bets veel sterkte toe. "Botjeszee" - |an en Huberdien Breel Remco en Agnes Hij was voor ons een kameraad en echtgenoot, een vriend en vader, een speelmakker en opa. Maar bovenal een goed en integer mens. Na een ongelukkige val is totaal onverwacht overle den mijn lieve man. onze geweldige pa en allerliefste opa Marcel Johannes Marie van Dooren echtgenoot van Annie van Dooren-van Zeggeren in de leeftijd van 75 jaar. Roosendaal: Annie van Dooren-van Zeggeren Koewacht: Jolanda en Sepp Vermeulen- van Dooren Maaike en Siebe Frenlcie Vlissingen: Anita en Ronald Eijlers-van Dooren Esther en Dennis Robin en Danny Rhenen: Ingrid en Ton Weijsenfeld-van Dooren Enthony Tobias 25 januari 2006 Van Gilselaan 153,4702 GJ Roosendaal Er vindt een avondwake plaats voor Marcel op maan dag 30 januari om 19.00 uur. in de kerk van O.L. Vrouwe, Kade 21 te Roosendaal. Aansluitend is er van 19.45 tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het DELA uitvaartcentrum te Roosendaal, Robijndijk 215/hoek Zundertseweg. De plechtige uitvaartdienst in de kerk van O.L. Vrouwe vindt plaats op dinsdag 31 januari om 15.30 uur. waarna om 15.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Bergen op Zoom, Mastendreef 5. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematie plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoon lijk te condoleren in de koffiekamer van het cremato rium. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ont vangen, wilt u deze aankondiging dan als zodanig be schouwen. Slechts het eenvoudigste is goed genoeg voor mij. Na een arbeidzaam en zorgzaam leven is na een kort stondige ziekte overleden mijn lieve man en onze lie ve vader en opa Aad Elderkamp in de leeftijd van 76 jaar. 4 juli 1929 - f25 januari 2006 J. Elderkamp-Leeuwenburg Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Deken Tomaslaan 39,4453 AK 's-Heerenhoek Maandag 50 januari zal om 10.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Wes-- lelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 9.50 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwrbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- In de vroege ochtend van woensdag 25 januari 2006 is op de leeftijd van bijna 79 jaar in alle rust het leven ontvlucht onze broer Martin van de Graaf Vlissingen: Mieke Korteweg-van de Graaf Rotterdam: Juul van de Graaf Monnickendam: Ludo van de Graaf Palm Springs: Cor van de Graaf Correspondentieadres: Van Dishoeckstraat 574 4382 XV Vlissingen Martin ligt opgebaard in het rouwcentrum Over toom-Groen. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 30 januari om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het crematorium. Voor de liefdevolle verzorging van Martin danken we het personeel van het verpleeghuis "Scheldehof" in Vlissingen. Uiv Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. dc Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunussiraai 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosscvveide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland vrijdag 27 januari 2006 En tochIcoml het altijd nog onverwacht. tf En tochdoet het evenzogoed veel pijn als het zover is. En locliga je haar dan pas echt missen. s W En toch zullen wij er allemaal aan r moeten wennen. En tochwil dat helemaal niet wennen. En juist daarom is het fijn, als het beeld van haar altijd bij ons zal zijn. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze grote droefheid onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Martha Maria van Voren weduwe van Jan Johannes Corijn geboren op 22 april 1920 te Hoofdplaat, overleden op 25 januari 2006 te Breskens. ZwijndrechtWilly en Greet Erik en Pa tricia Roy Ronald en Ariane Roan BreskensRonald en Els Sandra en Erik Esther en Wirh BreskensRudy en Lieske Eliza en Arjan Theo 25 januari 2006. Correspondentieadresvan Zuyenstraat 3, 4511 GK Breskens. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op maandag 30 januari a.s. om 12.00 uur in het crematorium Bellamystraat 28c te Terneuzen, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Onze dank gaal uit naar de medewerkers van Afd. 4 van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg en de me dewerkers'van Woonzorgcentrum "Ter Schelde" te Breskens, voor de liefdevolle verzorging. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geen zee was jou te hoog, veel heb je overwonnen, nu ben je ondanks dat, de grote vaart begonnen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve moeder en oma Petronella Cornelia Johanna Landsmeer-van der Dussen -Nel- sinds 9 februari 1985 weduwe van Jacob Landsmeer in de leeftijd van 85 jaar. Nelly en Tinijs Milot-Landsmeer l\se,Aniëlla Guido en Anine, Aidan Jacques en An Landsmeer-van Koeveringe Monique en Tony, Marcel, Sandra Hesselien Landsmeer Vlissingen, 26 januari 2006 Vredehoflaan 656 Correspondentieadres: Familie Milot Oranjeplaat 33 4341 PT Arnemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 31 ja nuari van 11.45 tot 12.10 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissin gen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuil het rouwcentrum omstreeks 12.15 uur. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. Heden overleed zacht en kalm onze oom Gerrit Albertus Franck sinds 28 december 2001 weduwnaar van Jacoba Catharina de Graaf Geboren op Overleden op 31 mei 1919 24 januari 2006 Zuidwolde: Gerrit en Cathrien Leeuwarden: Herco en Cynthia Yoeri Zuidwolde: Sander en Ina Britt Zuidwolde: Anke en Herwin Correspondentieadres: G.J. van Arragon Ommerweg 23 7921 TA Zuidwolde Een woord van dank aan de medewerkers van Zorg- stroom en aan de verpleging van Ziekenhuis Walche ren, afdeling Oost-4, voor de goede zorgen aan hem verleend. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 28 januari van 14:00 tot 14:15 uur in de aula van de al gemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Abraham Goedbloed J. Goedbloed S. Goedbloed-Louwerse S. Sturm-Goedbloed S. Sturm Neven en nichten Gapinge, 24 januari 2006 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ter Weel is overleden mijn man. onze vader, grootvader en overgrootvader Jan Schouten in de leeftijd van 87 jaar Goes: I. Schouten-Lagendijk Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, 26 januari 2006 Correspondentieadres: Vliet Noordzijde 21A, 2231 GN Rijnsburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 50 januari om 13.15 uur in de Hervormde f kerk, Kerkpad 1 te Krabbend ij ke. De begrafenis zal aansluitend om plm. 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krab- bendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in :j "De Rancke". Geen bloemen. Met leedwezen delen wij u mede dat is overleden onze zwager Jan Schouten echtgenoot van Janna Lagendijk in de leeftijd van 87 jaar. Wij wensen Janna en de kinderen veel sterkte toe. Uit aller naam: Fam. Lagendijk neven en nichten Krabbendijke, januari 2006 - algemene kennisgeving - Bedroefd geven wij u kennis dat onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder rustig is ingesla pen Jansje Johanna Glerum-Schoonaard weduwe van E.J. Glerum in de leeftijd van 90 jaar. Middelburg: Kees en Liesbeth Glerum- van Dijk Terneuzen: Elco en Miranda Cheyenne, Kyle Zwolle: Jaqueline en Richard Michiel, Lianne Vlissingen: Floor en Willem van den Bosse-Glerum Rotterdam: Elian en Jan-Kees Babet, Nine Amersfoort: Paul en Karen Jibbe, Duco Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis "t Gasthuis'-afd. Molenwater en verzorgingshuis 'Rustenburg' voor hun liefdevolle verzorging. Middelburg, 26 januari 2006 Corresponden tieadres Nolleweg 2 4382 BH Vlissingen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. ui tv aart verzorg mg de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: mv.degrootdekam.nl Moge de Heer u zegenen en behoede Moge de Heer de glans van zijn gelaat over u spreiden en u genadig zijn Moge de Heer zijn gelaat naar u kerer. en u vrede schenken Num. 624 Heden overleed onze lieve, zorgzame nu groot-, overgroot- en betovergrootmoeder Ada Cornelisse echtgenote van Cornelis Wouters Overleden 27 augustus 1982 in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Schoten (B.Arie en Anny Koster-Wou Je Vlissingen: Agnes Koster en Lex de L. Rotterdam: Jacob en Lalotte Koster-G Achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind 25 januari 2006 "Nieuw-Sandenburgh" Sandenburghlaan 2. kamer 50 C 4351 RLVeere Correspondentieadres: Alice Nahonlei 39, B 2900 Schoten, België Moeder is opgebaard in haar kamer in "1 Sandenburgh". De dienst van Woord en Gebed wordt gehoud maandag 30 januari om 11.00 uur in de kerkt Prot. Gemeente, Oosterscheldestraat 1 te M burg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op:i graafplaats van Sint Laurens. Gelegenheid tot condoleren aansluitend aan i grafenis in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen ge! Q] deze advertentie als zodanig te beschouwen. |U Na een zwaar lijden is overleden onze schoon en tante Adriana Cornelisse weduwe van Cornelis Wouters in de ouderdom van 90 jaar. Wij hopen dat de familie de kracht van God ma gen dit verlies te dragen. Middelburg: M. Wouters-Crucq Sint-Laurens: A. Wouters-Aamoudse Veenendaal: C. Struik-Wouters 25 januari 2006 Heden overleed tot onze droefheid onze geliefde; g] Adriana Cornelisse weduwe van Cornelis Wouters op de leeftijd van 90 jaar. Neven en nichten Middelburg, 25 januari 2006 Dankbetuiging Uw medeleven tijdens het ziekbed en na het over onze lieve man, vader en opa Rinus Caljé heeft ons zeer ontroerd. We willen u daarvoor dan ook hartelijk bedanken. Het is een troost te weten dat zo velen van hem 1 ons willen steunen na dit grote verlies. fam. Caljé Netty Rikhof Jan de Ridder Middelburg, januari 2006 VAKANTIE van 27 januari t/m 4 februari In die periode is er geen inloopspreekuur. Voor datgene wat geen week kan wachten kunt o a', afspraak maken via de assistente op telefoon 0113-612327. spoed 01I3-613600.K G. A. C. AARNOUTSE, Nieuwdo ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 "Uitgemergelde paarden in beslag genomen", "Jonge kat ten in afvalcontainer", "Ver waarloosde schapen onder de maden" en "Zwaar vermagerde jonge herders in eigen uitwerp selen aangetroffen". Wie kent niet die afschuwelijke berich ten in de krant. De Dierenbe scherming wil dat hier een eind aan komt. U kunt helpen. Om voor u het melden van die renmishandeling en -verwaar- lozing makkelijker te maken heeft de Dierenbescherming vorig jaar het meidnummer die renmishandeling voor heel Ne derland beschikbaar gesteld: 0900 - 20 21 210 (10 ct/min). Wat doet de Dierenbescher ming nog meer? Kijk op www.dierenbescherming.nl Steun de Dierenbe- scherming. GIRO 309 "Jonge katten in ajvalcontaf- Jaar in, jaar uit zijn er vele tv vormen van dierenmishandé Steun daarom de Dierenbeschet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 24