ri i PZC wij hebben je nodig woensdag 25 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op D.V. 51 januari 2006 hopen onze lieve ouders, opa en oma Johannes Marinus Franke en Huberdina Franke-Scherpenisse te gedenken dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Als u hen hiermee wilt feliciteren, bent u die dag wel kom tussen 15.00 en 17.00 uur in het Tonnenmaga- zijn, Haven NZ te Brouwershaven Han en Leny Janny en Jan Kinderen. Jdein- en Achterkleinkinderen. Markt 27,4318 AE Brouwershaven. Overleden Heden heeft ons het droeve bericht bereikt dat veel te vroeg uit ons midden is weggevallen: John Hamelink John werkte sinds 15 juli 2002 bij ons bedrijf: hij was enthousiast chauffeur die vol overgave zijn interna tionale werk met overtuiging uitvoerde. Wij zullen ons John dan ook zeker op deze wijze her inneren. Het is droevig om van zulke goede collega's veel te vroeg afscheid te moeten nemen. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij de verwer- ldng van dit zware verlies. Van Opdorp Transportgroep Directie en medewerkers Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze buur man Henk van Dam Maurice en Christa Bert en Marja Tonnie en Yvonne Martin en Jolanda Jeroen en Marja Huib en Nella Koos en Marjoleine Jacqueline Heden bereikte ons het droeve bericht, dat onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Dingemanse Levenspartner van Ellen Riemens is overleden. Namens de familie: Mevrouw P. v.d. Kreeke-Dingemanse Goes, 23 januari 2006 Hij zal uw ziel bewaren Psalm 1217b Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rustig ingeslapen onze lieve vader en opa Willem Jacobus Dieleman weduwnaar van Tanneke Santina van de Velde in de leeftijd van 82 jaar. Een leven van zorg en aandacht is voorbij. We zijn dankbaar dat hem verder pijn bespaard is. Rotterdam: Jaspert Dieleman en Maartje Fokkema Danielle en Dimitri Leander en Florence Arthur Zaamslag: Gerda en Theo Dieleman-Dieleman Talitha en Edwin - Lennard, Annefleur, Mathieu Francesca en Johnny - fesper, Jorian Pieteren Mireille Axel: Riet en Ko Geluk-Dieleman Rico en Anita - foran Wilgert en Inge Johan Axel: Ina en Richard van Acker-Dieleman Tim Wouter Martine Axel, 23 januari 2006 Corr.adres: Reuzenhoek 40,4543 NC Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 27 januari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Wat op liefde gebouwd is kent geen vergeten. Wij delen u mee dat op 83-jarige leeftijd toch nog plotseling is overleden Adriana Huiberdina Bouma-Pinkse sinds 21 juli 1990 weduwe van Maarten Bouma Rotterdam, t Goes, 3 november 1922 23 januari 2006 Mr. C.W. Ringeling (Ex. Test.) Correspondentieadres: Clara's Pad 4,4451 HD Heinkenszand De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 28 januari om 10.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend hieraan zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 - 10.10 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. The reasonable man adapts himself to the world; The unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore all progress depends on the unreasonable man- George Bernard Shaw Op 18 januari 2006 is overleden F.D. Verheij - Frits- geboren 7 mei 1922 W. Verheij - Muller Willemien en Coks Nana, Pelle Nico Tamar Frits en Jolanda Toscan, Lucian Liendenhof 13 1108GX Amsterdam Geheel naar eigen wens is Frits in besloten kring gecremeerd. MARIA CAROLINA CABENDA geboren Olijslager op 31 mei 1948 is op 23 januari 2006 aan haar nieuwe reis begonnen. Henk Cabenda, Ivy Goedegebure, Kim Goedegebure Alleen schriftelijke condoleances: Duinpan 15 4386 HD Vlissingen Wij gedenken Maria in een afscheidsbijeenkomst op zaterdag 28 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. We hebben gedag gezegd tegen onze lieve, kleurrijke en levenslustige vriendin Maria Je blijft in ons hart. We wensen Henk, Ivy, Kim en verdere familie veel sterkte toe. Miriam en Adrie Grietina en Wim Edith en Jack Lieve Maria samen kletsen samen lachen samen schilderen ik mis je Miriam Groetjes Miriam Voor uw familieberichten is de PZC uw krant Wij kunnen nog niet bevatten dat na een langdurig ziekbed Riet Cabenda-Olijslager is overleden. Riet was sedert 1 januari 1988 werkzaam als mede werker postexpeditie van de afdeling Bestuurszaken. Wij zullen ons Riet herinneren als een prettige en zeer gewaardeerde collega die zeer betrokken was bij het wel en wee van de organisatie. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar haar echtgenoot Henk Cabenda en haar kinderen. Wij wensen hun alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Vlissingen De secretaris De burgemeester mr.A.L.Pronk A. van Dok-van Weele Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde collega Riet Wij wensen Henk en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Collega's Bestuurszaken van de gemeente Vlissingen Als je zoveel zon en liefde geeft heb je niet voor niets geleefd. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en oma-oma Magdalena Wijkhuijs-Wijkhuijs - Lena sinds april 1993 weduwe van Marinus Wijkhuijs in de leeftijd van 84 jaar. Janny Floresse-Wijkhuijs Max Floresse Peter Wijkhuijs Conny Wijkhuijs-Adriaanse Lenny en Bert-Jan Floor, Kaat Dorthy en Paul Esther en Eelco Saskia en Marcel Vlissingen, 23 januari 2006 Vredehoflaan 218 Correspondentieadres: Kastanjelaan 65 4661 WP Halsteren Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 27 ja nuari van 11.45 tot 12.10 uur in het rouwcentrum Overtoom-Goes, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum omstreeks 12.15 uur. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. 'En het boek is uit' Verdrietig om haar heengaan, maar met dankbare herinneringen aan de liefde die zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Pieternella van Kampen-Schippers Nelly Nieuwvliet, Koudekerke, 13 maart 1920 23 januari 2006 Oostburg: Miep van Kampen (in herinnering) Breskens: Jan van Kampen Marlies van Damme Charlotte Reinout Zaandam: Frank van Kampen Joyce Kreijne Wanda Kolja Middelburg: Pim van Kampen Christine Versloot Joost Luuk Correspondentieadres: Grote Sternstraat 34 4332 DS Middelburg Wij willen afscheid van haar nemen in een dank dienst op vrijdag 27 januari om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Oostburg. Aansluitend ,.za| de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum. Geen bezoek aan huis. Wegens familieomstandigheden is op vrijdag 27 januari Van Kampen Schoenen Burchtstraat 6 en Van Kampen Lederwaren Burg. Erasmusstraat 2 te Oostburg DE GEHELE DAG GESLOTEN Heden overleed zacht en kalm onze oom Gerrit Albertus Franck sinds 28 december 2001 weduwnaar van Jacoba Catharina de Graaf Geboren op Overleden op 31 mei 1919 24 januari 2005 Zuidwolde: Gerrit en Cathrien Leeuwarden: Herco en Cynthia Yoeri Zuidwolde: Sander en Ina Britt Zuidwolde: Anke en Herwin Correspondentieadres: G.J. van Arragon Ommerweg 23 7921 TA Zuidwolde Een woord van dank aan de medewerkers van Zorg- stroom en aan de verpleging van Ziekenhuis Walche ren, afdeling Oost-4, voor de goede zorgen aan hem verleend. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 28 januari van 14:00 tot 14:15 uur in de aula van de al gemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be- Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Ben Goijaerts Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en medewerkers AB Zeeland, Goes Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van lid van onze OR, Ben Goijaerts Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Ondernemingsraad AB Zeeland, Goes Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men dankbaar zijn als God het komt bevrijden. Heden nam de Heere, voor ons toch nog onverwacht, tot Zich mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa Abraham Goedbloed 8-8-1918 124-1-2006 Gapinge: M. Goedbloed-Goedbloed Joop Koos en Wim Edwin en Adriëtta Theo Middelburg: Piet en Ria Thijs Mieke en Peter Ban sur Meurthe (Fr.): Adrie en Sarien Marijn en Elise Annemarie Dorpsstraat 61 4352 AB Gapinge De dienst van Woord en Gebed voor familie en belang stellenden, die geleid wordt door ds. H. de Ruiter, zal gehouden worden op vrijdag 27 januari om 11.00 uur in de Mozaïkkerk, Dorpsstraat 7 te Gapinge. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Gapinge. Voor de dienst is er vanaf 10.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis. Groot was zijn liefde. Groot het verdriet. Mooi de herinneringen, die hij achterliet Dag lieve OPA Trein Dag lieve GROTE OPA Spoor Twan, jarno, Remi Pascale, Tamara Ricardo, Yoeri Rick, Valerie Dannique So nimm denn meine Hande und führe mich, bis an mein Selig Ende und Ewiglich, ich kann allein nicht gehen, nicht einen Schritt, wo Du willst gehn und stehen, da nimm mich mit. Afscheid nemen is met dankbare handen weemoedig meedragen al wat herinnering waard is. Dankbaar voor de ontelbare onuitwisbare herinne ringen die hij samen met ons allen gedeeld heeft, ge ven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame papa, opa en broer Joseph Alfred Theodoor Marie (Jos) Kieboom onderscheiden met de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice echtgenoot van Johanna Margarethe Kieboom-Noschka Hij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Sas van Gent: J.M. Kieboom-Noschka Leunen: Maria en Toon Miriam en Gerard, Suzanne Sylvia en felle, Peteren Daisy Steenbergen: Christina en Piet Marden, foost, Erik, Leonie, Stijn Assenede (B): Jacinta en Mare forian Biervliet: Stephan en Leanne Marlieke, Evelien Assenede (B): Christian en Martine Sebastiaan en Evelien, Vincent Temeuzen: Bernard en Ingeborg Thijs, Bart, Sophie Hulst: Rose-Marie en Ruud Andrea, Lidia Boekhoute (B): Erica en Johan Breda: C. Kieboom Hulst, "De Blaauwe Hoeve", 24januari 2006 Poeldijk 30,4551 GV Sas van Gent Speciale dank aan het personeel van "De Blaauwe Hoeve"voor de liefdevolle verzorging die zij hebben De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 28 ja nuari om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent, waarna de begra fenis volgt op de begraafplaats St. Jans Schorre al daar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren in de aula van de begraaf plaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbetuiging Het deed ons goed dat u in de droeve dagen na ling overlijden van mijn lieve moeder, onze lieveZ schoonzus en tante Anja van Damme er blijk van hebt gegeven aan ons te willen denkenenn ons mee te leven. Hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Dennis en Jonas Luc en Anja, Philip, Jolisa Arjan en Diana Wemeldinge, januari 2006 Voor de vele blijken van belangstelling en het medele-,a dat wij van u mochten ontvangen na het plotselingoveiLyL den van mijn man. onze zorgzame vader en opa Marinus Minnaard betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel pa® soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. A. Minnaard-Poortvliei Kinderen en kleinkinderenï Krabbendijke, januari 2006 Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming wij mochten ontvangen na overlijden van onzefetf dochter, zus, schoonzus en tante Els van de Plasse betuigen wij u onze oprechte dank. Inzonderheid gaat onze dank uit naar Dr. Ammerlaan het verplegend personeel van de afdeling hartbewaü* uit het Oosterscheldeziekenhuis te Goes. Familie Van de Plasse Yerseke, januari 2006 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling,ai] het zo onveiwachte overlijden van onze lieve vaderm opa Jacobus Sinke zeggen wij u hartelijke dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Betsy en Rinus Houtman-Sinke Wim en Jeannette Sinke-van den Adel Jozien en Harry Oostdijk-Sinke en kleinkinderen Kruiningen, 23 januari 2006 Uw belangstelling in de vorm van een kaart, een te tje, of een persoonlijk woord die wij van u moclilaj ontvangen na het overlijden van onze lieve, zc vader en opa Lambrecht Sturm hebben wij op hoge prijs gesteld. Voor deze blijken van medeleven zeggen wij u hartelijk, dank. Middelburg, januari 2006 postzegels Meer dan een postzegel Met uur geld steunt u kinderen Min binnen- en buitenlun ununnwww.Mnderposteegels.nl WK??' voor kinderen door kinderen Grote Kade 40/42 Goes 0113-323484 Segeersstraat 66-68 Middelburg 0118-625440 NfllufL-kvvfl Segeersstraat 39 Middelburg 0118-625440 Eigenlijk weet je wel hoe ons leven eruit ziet. Als je 80 cent per dag kunt missen, kun je ons leven veranderen. World Vision uicM- UW. yjtAtll fa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42