PZC J& zaterdag 21 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Na 32 weken zwangerschap is geboren op 15 november 2005 Krissy van Luijk Ze woog 1710 gram en was 40 cm lang Na 7 weken in het ziekenhuis is ze nu eindelijk thuis! Richard en Sandra van Luijk-Dorst Havenpark 6a 4301 CD Zierikzee Jubileum 1946 60 jaar 2006 Op DV 23 januari hopen onze ouders, groot-overgrootouders Jacques Geertse en Mina Geertse - Jobse hun 60-jarig huwelijk te vieren. Wij nodigen u uit op 27 januari in de Ontmoeting, achter de NH Kerk. Fort den Haakweg 2 4354 AE Vrouwenpolder receptie van 15.30 tot 18.00 Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Kadotip: E! tgv het Aids-fonds voor kinderen (Memisa) Regulierenpad 10,4354 AZ Vrouwenpolder Op 26 januari 2006 zijn onze ouders Johannes de Jonge en Clazina de Jonge-de Regt 50 jaargetrouwd. Als u ons daarmee wilt feliciteren bent u van harte welkom op vrijdag 27 januari 2006 a.s., in winkelcentrum ontmoetinggebouw Dauwedaele. Receptie van 15.00 t/m 17.30 uur. Vrijlandstraat 102 4337 ES Middelburg Overleden Enige kennisgeving -tke.y'zt Wicked Veel te jong is van ons heengegaan Elise Evegaars 7 augustus 1970 19 januari 2006 Henk en Cobie Servo en Tamara Marcel Irmgard Correspondentieadres: H.A. Evegaars Gouwestraat 163 4388 RB Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Elise op maandag 23 januari van 14.45 tot 15.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in the Wicked", Nieuwendijk 31 te Vlissingen. We zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van Elise Marcel Angenieta Manon Karin Lieve Elise Ik heb zo intens veel van je gehouden. En nog Dag Elise Pappie Jan Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede vriendin Elise Evegaars Jeroen Beate Tot groot verdriet is onze ^Wicked EHse "black magic woman" overleden. We zullen je missen Rinus en Carla Frank Huib en Mieke Barry Joost Paul Niek Henk Dirk Stefan en Joke Raymond Joost John, Carolien en Evan Jaap en Ingrid Robbie Peter en Katinka Ron Jan en Regina Stephan en Marleen Rob Aad en Ina en vrienden Wij wensen familie en naasten sterkte met dit grote verlies. Hé jongens, jullie lusten er toch nog wel eentje? Overleden is een markant mens Elise Evegaars Dartteam the Wicked Dartteam Gompy 2 Dartteam Scumbags Wij wensen alle naasten veel sterkte in deze moeilijke tijd. Vlissingen, 19 januari 2006 We missen je. Lieve Elise Directie, personeel en gasten Café Hoppit Vlissingen Vanuit Canada bereikte ons het bericht dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve broer, zwager en oom Jacobus de Schipper echtgenoot van Barbara Ash eerder gehuwd geweest met Helena Dominicus 17-04-1934 19-01-2006 's Heer - Arendskerke Beaverlodge, Alberta Emmen: Hanny Brandt-de Schipper Jan Brandt Kapelle: Jaap de Schipper Corrie de Schipper-de Waard Biezelinge: Wilco en Janet Nicky Kapelle: Niels Oost-Souburg: Cees de Schipper Janine de Schipper-Muller Vlissingen: Inez en Mike Oost-Souburg: Mark Box 823, Beaverlodge AB, TOHOCO, Canada Correspondentieadres: Spaarlingsstraat 30,4421 GE Kapelle Pas wanneer iemand wegvalt En niet meer in leven is Dan voel je de liefde En ontdek je dat liefde niet gewoon was Maar juist heel speciaal en bijzonder Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze lieve, zorgzame papa, opa en opi Theo Tanihatu Nicolaas Theodorus geboren overleden te Temate (Molukken) te Vlissingen in de leeftijd van 79 jaar. Bep Tanihatu-Wondergem Harry en Anke Tanihatu-van Boxtel Joyce, Jaëlle Escha en Danny Fred en Joan Tanihatu-Schipper Renée en Giel, Gieltje Fred Marlon Lydian Tanihatu 4388 KP Oost-Souburg, 19 januari 2006 Pr. Hendrikstraat 52 Er is gelegenheid tot afscheidnemen dinsdag 24 ja nuari van 11.45 tot 12.15 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 13.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Het mooiste kaarsje in de grot is uitgewaaid. Nu is het windstil. Voor altijd in ons hart, dag lieve Opa Joyce en Jaëlle Escha Renée en Gieltje Fred Marlon Verdrietig zijn wij, omdat wij onze lieve en trouwe vriend, oom en opa hebben verloren. Theo Tanihatu Dag lieve (oom) Theo. Bedankt voor alles. Bep Ferdinandus Lea Romana en Sjaak Ron en Liesbeth Anouk en Yara Ons bereikte het bericht dat de vader van onze colle ga en vriend, Theo Tanihatu is overleden. Wij wensen hem en zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Alle collega's van Wave Hairstyling Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Theo Tanihatu Wij wensen Bep en haar familie heel veel sterkte bij het verwerken van zo'n groot verlies. Carry en Frits den Heijer De papa van Lydian is overleden. Onze gedachten gaan uit naar Lydian en de familie. Annie, Truus, Ruth, Marjonne, Ans, Ria, Tini, Marjanne en Paulien Bedroefd zijn wij door het heengaan van onze zus en schoonzus Corry Klijberg-van den Hoven 21 september 1925 t 19 januari 2006 Waddinxveen: J. van den Hoven J.C. van den Hoven-Barenbrug Arnhem: G. van den Hoven Tot onze droefheid heeft de Heere, uit onze familie weggenomen, onze broer, zwager en oom Anthonie Johannis van de Velde Echtgenoot van Cornelia van de Velde-Blok Op de leeftijd van 81 jaar Kruiningen: W.G. van de Velde-Kok Schuddebeurs: A. van de Velde-Visser Yerseke: L.P. van de Velde E.J. van de Velde-Mol Neven en nichten Kruiningen, 18 januari 2006 Verdrietig om de leegte die zij achterlaat, maar dank baar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven en na een leven van liefde en zorg die zij ons heeft geschonken, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en over- grootoma Adriana Leijs weduwe van Levinus Jan Comelis Hamelink 14 februari 1923 f 20 januari 2006 Temeuzen: Piet en Betsy Tonny Daniëlle en Johan Jeske Temeuzen: Rachel en Daan Marjan en Paul Conny Temeuzen: Mimi en Chris Edwin en Yolanda Jesse, Merijn, Sem Richard en Mara Temeuzen: Kees en Gré Peter en Tamara Esmee Karin Correspondentieadres: Tramstraat 33 4537 BP Temeuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 24 januari om 13.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c, Temeuzen. Gelegenheid tot persoonllijke condoleance na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Theunis Grootjans in de leeftijd van 85 jaar. A. Grootjans-de Nooijer Corry en Bert Angela, Sylvana Thea en Leo Demi en Sita 4341 EK Amemuiden, 20 januari 2006 Burg. Hackstraat 12 Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen maandag van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 25 januari om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Amemuiden. Geen bloemen Heden is overleden onze beste vriend Theunis Grootjans Vlissingen: Gré Grootjans en kinderen Heden overleed plotseling onze beste neef Theunis Grootjans Amemuiden: Ma Schroevers Sien Dijke Klaas en Betty Marie de Ridder Janna en Joos Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van ons oud ere-lid Theunis Grootjans Wij wensen zijn vrouw en verdere familie sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur, dirigent en leden van Muziekvereninging Amemuiden Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Het kaarsje ging langzaam uit. Onze moeder, groot- en overgrootmoeder Lena Korstanje sinds 20 december 1981 weduwe van Frederik Boogaard is op de hoge leeftijd van 99 jaar rustig ingeslapen. Goes: Johan Boogaard Dien Boogaard-de Jonge Anja en Neil, Anne, Freek Erik en Annette, Jesse, Hidde, Tijmen 's-Heer Hendrikskinderen: Chris Boogaard Trudi Boogaard-van der Knaap Ilse, Niels Robert en Charlotte Middelburg: Leny Ton-Boogaard Piet Ton, in herinnering Manfred, in herinnering Léonie en Paul Goes, 19 januari 2006 Zorgcentrum 'Gasthuis' Correspondentieadres: Beukenstraat 225,4462 BZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 24 januari van 9.30 tot 9.50 uur in het mortuarium van zorg centrum 'Gasthuis', Kievietlaan 64 te Goes, waarna om 10.00 uur de afscheidsdienst, geleid door me vrouw T. Valk-Colijn, zal worden gehouden in de aula van bovengenoemd zorgcentrum. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Geen bloemen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega F.D. Verhey Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Wij ontvingen het droeve bericht dat onze oud-colle ga en lid van onze vereniging F.D. Verhey (Flip) is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. Namens het bestuur en leden Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit, R.R. van der Maas, voorzitter Vlissingen, 20 januari 2006 Dankbetuiging Dankbetuiging Omdat wij u allen niet persoonlijk kunnen bedanken voor uw belangstelling door middel van een kaartje, een hand druk of telefoontje, na het overlijden en bij de crematie plechtigheid van mijn lieve partner, "ONZE" Ome Stoffel en lieve opa Stoffel de Braai zeggen wij u hartelijk dank. Riet de Ruijter-Meertens Kinderen Kleinkinderen Temeuzen, januari 2006 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze zus en schoonzus Maria Cornelisse betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. J. Cornelisse M. Comelisse-de Haan Middelburg, januari 2006 Dankbetuiging Een kaart, een woord, een gebaar doen je zo goed, als je iemand die je lief hebt verliezen moet. Voor uw blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Hans Frederiks betuigen wij u onze oprechte dank. Corrie Frederiks-Verduin Ilona en Paul, Nino Joyce en William Temeuzen, januari 2006 In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Mechelina Poulina de Jonge Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen iedereen onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zaamslag, januari 2006 Voor uw blijk van medeleven, die wij tijdens deziek - na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmZu oma en overoma J Janna Adriana van der Maas-dr van u ontvingen, betuigen wij onze welgemeende Familie Van 4,^ Wissenkerke, januari 2006 Wij willen u bedanken voor de vele hartvenvam^ reacties na het overlijden van Naomi Aamout en Christa Aalewijnse-Meulme»> Mirjam Judith Serooskerke, januari 2006 Een hand... Een woord... Een kaart... Het doet zogoed... Als je iemand missen moet. Voor de vele blijken van medeleven in welke vormjL.' ook tijdens de ziekte en na het overlijden van bare vader, schoonvader en opa Johannes Franciscus de Meijer willen wij u hartelijk bedanken. Speciaal willen wijl ï01 personeel van de Blaauwe Hoeve afdeling D2 voor hun goede zorgen. Ria en Jo van den Bosch-de Meijer Tiny en Jo de Kort-de Meijer Kleinkinderen Ossenisse, januari 2006 Een hand Een woord Een kaart Het doet zo goed Als je iemand missen moet Overweldigend was de belangstelling tijdens de begrafe nis van mijn lieve man en mijn lieve vader PietKallemein Het heeft ons goed gedaan. Heel hartelijk bedankt. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken belangstelling en medeleven te hebben ontvang® P_r na het overlijden van onze broer, schoonbroer, fJ° en oudoom André Joseph de Neve Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Vooral dank aan de praktijk van dokter Jongsmaa het personeel van het Anthonius ziekenhuis te 0® burg. G. de Neve J. de Neve-Valcke Neven en nichten Eede, januari 2006 Namens de familie wil ik u danken voor alle medek door u gegeven na het plotseling overlijden geliefde vrouw, mijn moeder en schoonmoeder Annie de Ridder Het heeft ons gesterkt en is ons tot grote steun gewei Hiervoor onze oprechte dank. Fred de Ridder dochter en schoonzoon Vlissingen, januari 2006 w: Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling y. tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij debegra- fenis van onze geliefde zorgzame vader en onze lift |p opa Jan Schroevers weduwnaar van Elisabeth Geertje Schroevers-Meerman zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkindera Amemuiden, januari 2006 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van be langstelling en medeleven te hebben ontvangen het overlijden van onze broer, zwager, oom en oud oom Izaak Jannis Verherbrugge weduwnaar van Lenie de Nijs Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Familie Verherbrugp Familie de Nijs Schoondijke, januari 2006 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persxi lijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na hets plotseling heengaan van onze vader en opa Pieter de Klerk willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen en kleinkinte Middelburg, januari 2006 Zo verschrikkelijk veel belangstelling en medelevas na het overlijden van f/fe/'/ntt/i c/Je/vtte/f/e/i hebben ons diep getroffen. Wij vonden er veel steun en troost in. Het is on mogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken. Langs deze weg betuigen wij onze dank aan allendio op welke manier dan ook, met ons hebben n geleefd. E.M. Vermeulen-van Baaien Kinderen en kleinkinderen Schore, januari 2006 Tineke en Ron Kallemein Veere, januari 2006 Voor de hartelijke blijken van medeleven na hetovetlf den van mijn schoonmoeder en onze oma Maria Pieternella de Witte-de Lange betuigen wij onze oprechte dank. M.A.J. de Witte-Greiff Alex en Diane Ronald en Mariëlle Rosa-Marie en Rink Koudekerke, 21 januari 2006 Ruud Zeegers 1946 - 2005 Bedankt voor jullie steun, toen Ruud zo ziek was.® heeft ons en zeker ook Ruud erg goed gedaan. Bedankt voor jullie steun en medeleven na zijn overlii^- Wij gaan met veel mooie herinneringen verder. Klarien Mijke, Gabriël en Cleo Femke en Martin Vlissingen, januari 2006 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 62