Banen oelse (ffl [obTrack.nl Wonen en werken in een veilige omgeving PIIKSOKIBLIIL I s I H4A V ontwikkelingsbegeleider (m/v) Ga spierziekte AiL.5. te lijf» Giro 100 000 Kijk ook op 21 JANUARI 2006 - W27 voor mensen met een psychosociaal of psychiatrisch probleem Wie te maken heeft met een ernstig psychosociaal of psychiatrisch probleem is kwetsbaar. Dagelijkse dingen als wonen en werken kunnen veel moeite kosten en zelfs onmogelijk worden. Het tijdelijk of langdurig wonen en werken in een beschermende en veilige omgeving kan dan een oplossing zijn. WBÊÊ Vanwege uitbreiding is er in woonvorm 't Westhoofd in Ouddorp plaats voor nieuwe bewoners. U krijgt persoonlijke begeleiding om uw zelfredzaamheid en deelname aan het maatschappelijke leven in stand te houden ofte bevorderen. Daarnaast krijgt u steun in het omgaan met uw psychische problemen. Voor dagbesteding/werk is er - wanneer u dat wenst -plaats op De Mèkkerstee in Ouddorp. WerkeTvaringsproject/zoTgboerderij De Mèkkerstee biedt een scala aan activiteiten gericht op een zinvolle dagbesteding en reïntegratie op de arbeidsmarkt, zoals administratief werk, "horeca- en productiewerkzaamheden en arbeid in onze geitenstal. Door middel van individuele trajectbegeleiding wordt gezocht naar werk dat aansluit bij uw mogelijkheden. Eigen gezicht Eleos Zowel het wonen als het werken vinden plaats in een veilige omgeving. Onderdeel daarvan is de gereformeerde identiteit van Eleos. De begeleiding op 't Westhoofd en De Mèkkerstee sluit aan bij de waarden en normen die vanuit een gerefor meerde geloofsovertuiging voortvloeien. Aanvraag zorg Voor wonen in 't Westhoofd moet u beschikken over een indicatie. Wij informeren u hier graag over. Voor deelname aan activiteiten op De Mèkkerstee is vooraf geen indicate nodig. U moet wel ingeschreven staan bij een ggz-instelling of een vrijgevestigde hulpverlener. Informatie 't Westhoofd: mevr. M. van Velzen, tel. (0187) 68 7617 06 20 60 76 89 ofwesthoofd@eleos.nl De Mèkkerstee: dhr. A. de Jong, tel. (0187) 68 40 50 of demekkerstee@eleos.nl stichting gereformeerde geestelijke gezondheidszorg www.eleos.nl roenRijk is een dynamisch 6isnelgroeiend samenwerkings- verband, waarin 45 vooraan staande tuincentra verspreid geheel Nederland, participeren. Wij bieden een breed assortiment aan van o.a. hmer- en tuinplanten, rjinbenodigdheden, tuingereed schappen, interieur-, deco- en edeauartikelen. Het beleid van fe organisatie richt zich op ekmatige voorlichting aan ïanten, optimale service en op iet leveren van kwaliteits producten tegen concurrerende prijzen GroenRijk onderscheidt zdi vooral door zijn specialisme figroen, sfeer en water. GroenRijk Middelburg is op zoek naar een: Medewerker kassa m/v 24 uur per week De functie: Opmaken kassa, afrekenen, invullen benodigde formulieren.Verantwoordelijk voor kasverschillen. Omzetgelden tellen en assisteren bij dag/weekafsluiting. Zorgdragen voor orde en netheid rond de kassas en ingang. Geven van algemene assortimentstinformatie. Bedienen van de omroepinstallatie en beantwoordt telefonische vragen. Signaleren van prijs- en beprijzingsafwijkingen en melden aan zijnhaar leidinggevende Verrichten van, indien nodig, alle andere voorkomende en ondersteunende werkzaamheden. VERKOOPMEDEWERKER m/v Buitenafdeling 24 uur per week De functie: Het runnen, verzorgen en presenteren van de buitenafdeling in teamverband Het adviseren en informeren van klanten omtrent tuinplanten, potterie en a De werkomgeving schoon en ordelijk houden. Verrichten van, indien nodig, andere voorkomende en ondersteunende werkzaamheden. VERKOOPMEDEWERKER m/v Tuinmeubelen barbecue's kerst 40 uur per week De functie: Het verkopen en presenteren van artikelen Het adviseren en informeren van klanten omtrent productgroepen Het schoon en ordelijk houden van de werkomgeving. Het verrichten van, indien nodig, andere voorkomende en aanvullende werkzaamheden. Voor bovenstaande fucties vragen wij: Collegialiteit Enthousiasme Representativiteit Klantgerichte en klantvriendelijke instelling/ houding M.A.V.O./ V.M.B.O.-opleiding Bereidheid tot volgen van interne opleiding Wij bieden: Een baan met toekomstperspectief in een groeiend bedrijf Arbeidsvoorwaarden volgens de Tuincentrum CAO Salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en is in overeenstemming n van de functie Interesse? Stuur je brief met CV binnen 14 dagen naar: GroenRijk Middelburg, t.a.v. Dhr. G.H. Geldof Mortiereboulevard 2,4336 RA Middelburg Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Dhr. G.H. Geldof, tel: 01 18-470400. Wij hebben de volgende vacatures: De H4A-groep is een groep van bedrijven actief op het gebied van advies, bouw, drainage groen, hekwerk, infra- bouw, leidingen. De H4A -groep bestaat 1 ABC Hekwerk Schelde- H4A Infrabouw BV m H4A Leidingen BV m H4A Materieel BV m H4A Vastgoed BV Zeeuws Vlaamse Asfalt Centrale (ZVAC) BV 1 BV Drainagebedrijf H4A Leidingen Monteur Nettendienst Gas/Water Kerntaken: aanleg, onderhoud en sanering van transport- en distributieleidingen; aanleg, onderhoud en sanering van huisaansluitingen; uitvoering bijkomende werkzaamheden. Verder behoren ook lichte grond- en straatwerkzaamheden tot de taken. Profiel: bij voorkeur minimaal een LTS-diploma; bij voorkeur diploma assistent distributiemonteur G/W; rijbewijs B (en eventueel ook E);. bereidheid om zonodig aanvullende opleidingen te volgen. Monteur Nettendienst Electrisch Kerntaken: aanleg, onderhoud en sanering van LS en MS kabels; aanleg, onderhoud en sanering van huisaansluitingen; uitvoering bijkomende werkzaamheden. Verder behoren ook lichte grond- en straatwerkzaamheden tot de taken. Profiel: bij voorkeur minimaal een LTS-diploma; bij voorkeur diploma assistent distributiemonteur E; rijbewijs B (en eventueel ook E); bereidheid om zonodig aanvullende opleidingen te volgen. Kabelwerker en Buizenlegger Kerntaken (voor beide functies): assistentie bij aanleg G/W en/of E kabels en leidingen; uitvoeren grond en straatwerkzaamheden bij aanlegwerkzaamheden. Profiel (voor beide functies): Wij zoeken mensen die bereid zijn om in teamverband te opereren en diede handen uit de mouwen willen steken. Algemeen: Voor alle vacatures van H4A Leidingen geldt dat afhankelijk van de woon plaats van de medewerker wordt gewerkt vanuit onze vestiging in Axel of in Goes. Voor nadere informatie omtrent bovenstaande vacatures bij H4A Leidingen kunt u contact opnemen met Dhr. P. Tijssen (tel. 0115-562440 of 06-53157760) of met Dhr. R. Groot (tel. 0115-562440 of 06-42702230). Belangstellenden voor deze functies worden verzocht een schriftelijke sollicitatie te sturen aan: H4A Leidingen, t.a.v. Dhr. P. Tijssen, Postbus 1, 4570 AA Axel. E-mail: p.tljssen@h4a.nl. ABC HEKWERK H4A Infrabouw ABC HEKWERK Schelde-Delta is een zelfstandig hekwerkbedrijf binnen de H4A-Groep en maakt als licentiehouder deel uit van de landelijk opereren de ABC HEKWERK organisatie.Ons werkgebied is Zeeland en West-Brabant. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Hekwerkmonteur Kerntaak: het in teamverband plaatsen van gaas-, spijlen-, staafmat- en sierhekwerk en poorten. Profiel: Een persoon: met een technische achtergrond; met gevoel voor hoogte en richting; met een flexibele instelling; met een leeftijd tussen de 18 en 45 jaar; die de hoeveelhedenadministratie kan bijhouden; die correct om kan gaan met verschillende soorten klanten; die graag buiten werkt. Aanbod: een zeer afwisselende baan in een jonge, groeiende organisatie; een passende salariëring en secundaire voorwaarden (CAO kleinmetaal). Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Dhr. G. Post (tel. 0115-481871 of 06-53157759). Belangstellenden voor deze functie worden verzocht een schriftelijke sollicitatie te sturen aan: ABC Hekwerk Schelde-Delta, t.a.v. Dhr. G. Post. Postbus 46, 4540 AA Sluiskil. E-mail: g.post@h4a.nl. Zeeuws Vlaamse Asfaltcentrale (ZVAC) (Assistent) Operator Asfaltcentrale Wij zij op zoek naar iemand die in teamverband de bediening van de asfalt centrale kan uitvoeren. Kerntaken: (assisteren bij) de bediening van de asfaltcentrale; uitvoeren dagelijkse onderhoudswerkzaamheden; uitvoeren groot onderhoud in de winterperiode; bedienen van laadschop en heftruck; bijkomende werkzaamheden. Profiel: bij voorkeur MBO-opleiding Elektro of Werktuigbouw; flexibele instelling; geen 9 tot 5 mentaliteit. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Dhr. E. de Ruljsscher (tel. 0115-471920 of 06-51579406) of Dhr. R. Aerts (tel. 0115-471920 of 06-20000635). Belangstellenden voor deze functie worden verzocht een schriftelijke sollicitatie te sturen aan: ZVAC, t.a.v. Dhr. E. de Ruijsscher, Postbus 46, 4540 AA Sluiskil. E-mail: e.de.ruijsscher@h4a.nl. Vakman GWW en Leerling Vakman GWW Wij zoeken ervaren grond- of asfaltwerkers en (jonge) mensen die hier voor opgeleid willen worden. Kerntaak: het uitvoeren van alle voorkomende grond-, weg- en waterbouwkundige werkzaamheden (grondwerk, rioleringen, verhardingen enz.). De werkzaamheden dienen zelfstandig of in teamverband uitgevoerd te worden. Het werkgebied is voornamelijk de provincie Zeeland. Leerlingen krijgen een opleiding via het samenwerkingsverband'van alle GWW bedrijven in Zeeland (VIZ). Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Dhr. W. Deveneyns (tel. 0115-471864 of 06-53250861) of Dhr. R. Verbruggen (tel. 0115- 471864 of 06-53819258). Belangstellenden voor deze functie worden verzocht een schriftelijke sollicitatie te sturen aan: H4A Infrabouw, t.a.v. Dhr. W. Deveneyns, Postbus 46, 4540 AA Sluiskil. E-mail: w.deveneyns@h4a.nl. Wervenweg 10 4451 MC Sas van Gent Postbus 46 4540 AA Sluiskil Tel: 0115-471864 Fax:0115-471992 E-mail: info@h4a.nl www.h4a.nl H4A Bouw Allround Timmerman Profiel: opleiding tot voortgezette timmerkracht; bij voorkeur meerdere jaren ervaring in het werkgebied; zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken; in het bezit van VVA-1 en rijbewijs BE of de bereidheid hebbend de opleidingen daartoe te volgen; woonachtig in Zeeland. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Dhr. G. Rentmeester (tel. 0113-273200 of 06-51209348). Belangstellenden voor deze functie worden verzocht een schriftelijke sollicitatie te sturen aan: H4A Bouw, t.a.v. Dhr. G. Rentmeester, Postbus 29, 4460 AA Goes. E-mail: g.rentmeester@h4a.nl. Visio ondersteunt slechtziende en blinde mensen bij het verwezen lijken van hun wens tot zelfstandig leven, leren, wonen en werken. De circa 1.100 medewerkers op de verschillende locaties in het noorden, oosten, noordwesten en zuidwesten van het land zetten zich in om dit in de praktijk waar te maken. De klant inspireert ons om vakbekwaam, creatief en flexibel te werken. Om dit te kunnen doen, werken wij voortdurend aan ontwikkeling van kennis en vernieuwing van zorg, revalidatie en onderwijs. Samenwerking met andere partijen, zowel nationaal als internationaal, is daarbij vanzelfsprekend. Dagelijkse activiteiten zoals wonen, werken, leren en vrijetijds besteding vragen om een andere invulling voor mensen met visuele beperkingen. Medewerkers van Visio Zuidwest-Nederland onder steunen onze cliënten hierbij met onderzoek, begeleiding, behande ling, voorlichting en consultatie. Visio, sector Onderzoek en Revalidatie, vraagt voor de locatie Goes een voor 24 uur per week Kijk voor meer informatie over deze vacature op onze website: www.visioweb.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. elektrotechniek Wegens uitbreiding van onze activiteiten in de woningbouw en utiliteit zijn wij op zoek naar Elektromonteurs en een (aankomend) elektrotechnisch tekenaar/werkvoorbereider Wij bieden o.a. een stabiele werkomgeving in een goede collegiale sfeerdiverse secundaire arbeidsvoorwaarden en een mogelijk vast dienstverband Ben je toe aan deze uitdaging stuur dan je schriftelijke sollicitatie (event, per email) binnen 14 dagen t.a.v. Dhr. G. Rewijk Aanvullende telefonische informatie tijdens kantooruren. Roelse elektrotechniek b.v. De Zompe 32 4353 RT Serooskerke tel. 0118 - 57 60 77 fax 0118 - 57 60 66 email roelse@roelseelektrotechniek G*oenRij< Middelburg Mortiereboulevard 2 tel. 0118 - 470400 www.groenrijk.nl t.n.v. A.I..S» Centrum -Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 53