Banen lobTrack.nl DE BOKXb. AMBIl T vivensis Accountants- en Adviesgroep Rijkse Juridisch adviseurs (24 - 40 uur per week) Secretaresse COMMERCIEEL MANAGER Installatiebedrijf Middelburg bv Sales Executive Verzorgenden niveau III (IG) Kijk ook op 21 JANUARI 2006, J VIA Adviseurs Interim-diensten VIA Adviseurs Interim-diensten is een ambitieus en dynamisch bedrijf dat met name overheden ondersteunt bij het beheersen en verbeteren van de bedrijfsvoering. Wij doen dit door middel van onderzoek, advisering, aanbieden van kennis en tijdelijke ondersteuning. Vanwege de sterke groei van onze praktijk, zijn wij voor het team interim-diensten overheid op zoek naar Werkzaamheden: Als juridisch adviseur bent u voornamelijk op basis van detachering werkzaam bij onze opdrachtgevers (gemeenten, waterschappen en provincies) binnen de regio Zuidwest. Daarbij richten wij ons op de volgende vakgebieden: - Ruimtelijk bestuursrecht; - Openbare orde en veiligheid - Milieurecht; - Algemeen bestuursrecht; - APV en bijzondere wetgeving; - Grondzaken; Het takenpakket is zeer divers. Van het voorbereiden en uitvoeren van juridische en beleidsmatige werkzaamheden tot het afhandelen van bezwaarschriften. Daartoe behoort ook het adviseren en ondersteunen bij handhavingstrajecten. Daarnaast verwachten wij van ervaren adviseurs, dat zij in staat zijn om te adviseren omtrent werkprocessen en een bijdrage leveren in het ontwikkelen van nieuwe producten. Tenslotte bestaat de mogelijkheid dat u werkzaamheden verricht voor het team advies op terreinen als juridische kwaliteitszorg, handhavingsbeleid, bouw- beleidsplannen, omgevingsvergunning etc. Vereisten: - Relevante opleiding om minimaal HBO-niveau. -Tenminste 1 jaar relevante werkervaring bij de overheid of als adviseur/advocaat. - Goed gevoel voor politieke verhoudingen. - Uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden. - Commerciële en resultaatgerichte instelling. - Professionaliteit en flexibiliteit. Arbeidsvoorwaarden: VIA Adviseurs Interim-diensten hanteert uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals een marktconform salaris, goede ontwikkelingsmogelijkheden (opleidingen, cursussen en trainingen) en een auto van de zaak. Verder bieden we een prettige en informele werksfeer waarbij aandacht is voor de balans werk-privé. (40 uur per week) Functiebeschrijving: - postbehandeling, redigeren van brieven en het bewaken van de huisstijl - telefoon beantwoorden - maken van presentaties, rapporten en offertes - elektronisch agendabeheer - ontvangen van klanten - regelen van overige interne zaken Uw profiel: - een afgeronde secretaresseopleiding op minimaal MBO-niveau - tenminste 1 jaar relevante werkervaring in een zakelijke omgeving - uitstékende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - goede communicatieve en contactuele eigenschappen - goed bekend met het MS Officepakket - accuraat, assertief, collegiaal en enthousiast - representatief - een goed organisatievermogen Reageren op een van deze vacatures: Uw reactie ontvangen wij graag vóór 4 februari 2006. Dit kan per e-mail: info@via-adviseurs.nl of per post. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mr. Heieen Clerx. VIA Adviseurs Postadres: Postbus 291,4460 AR Goes Telefoon: 0113 256342 Website: www.via-adviseurs.nl D AANNEMINGSBEDRIJF Aannemingsbedrijf De Bokx opgericht in 1926, behoort tot de oudste en grotere aannemingsbedrijven in de grond-, weg- en waterbouw van Zeeuws Vlaanderen. Maar ook buiten Zeeuws Vlaanderen worden (veelal gespecialiseerde) opdrachten uitgevoerd. Op korte termijn zoeken wij een: ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Functie-inhoud: Bediening telefooncentrale en telefoonbeantwoording Het zelfstandig voeren van de crediteuren- en debiteurenadministratie Coderen en boeken bank-, giro- en kasafschriften Het verzorgen van aanmaningen Diverse voorbereidingen treffen voor de rapportering/jaarrekening Andere voorkomende werkzaamheden Uw profiel: U bent tussen de 18-35 jaar U beschikt over goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Opleidingseisen: MEAO-HEAO.BE of soortgelijke opleiding Kennis van de computerprogramma's Word, Excel, Exact is een pré Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Wij bieden u een interessante fulltime betrekking met een passend salaris. Uw sollicitatie Denkt u de juiste persoon voor deze functie te zijn, dan verzoeken wij u uw sollici tatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen te richten aan: Aannemingsbedrijf De Bokx B.V., t.a.v. de heer P. Boddaert, Postbus 239, 4530 AE Terneuzen of per e-mail aan paul@debokx.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dogteam Webconcepts Design Zoekt per direct een HBO-werk-en denkniveau Gedegen kennis en ervaring met internettoepassingen Initiatiefrijk, resultaatgericht en gestructureerd Een positieve en krachtige persoonlijkheid Je kan goed luisteren naar de wensen van de klant en bent communicatief sterk Ervaring in een sales - en/of marketingfunctie binnen het Zeeuwse bedrijfsleven gewenst je functie: Je bent verantwoordelijk voor het commerciële traject, adviseert de klant, maakt heldere offertes en bent een echte relatiebeheerder Je bouwt de commerciële activiteiten en het dienstenpakket uit. Je geeft dagelijks leiding aan het team in een informele bedrijfscultuur. WIJ BIEDEN: Een perspectiefrijke spilfunctie bij een klein dynamisch bedrijf. Een bij de functie passend salaris. reacties: Per brief naar: Dogteam Nobelweg 16,4462 GK Goes Per email naar: vacature@dogteam.nl www.dogteam.nl Ons bedrijf: Is ter ondersteuning van ons team op zoek naar een: ervaren Lood - en Zinkwerker Installatie bedrijf Middelburg BV is in Zeeland al 25 jaar een begrip op het gebied van Centrale Verwarming - Koeling - Sanitaire installaties Loodgieterwerkzaamheden - Lood - en Zinkwerk - Service Onderhoud en gebouwen beheer management Wij zijn een bedrijf met meer dan 70 toegewijde medewerkers en ken merkt zich door korte communicatielijnen en een informele werksfeer. De functie: Het geheel zelfstandig uitvoeren van de in opdracht verkregen lood en zinkwerkzaamheden op diverse locaties voornamelijk in de provincie Zeeland. Functie eisen: Kandidaten beschikken over meerdere jaren ervaring om de beschreven werkzaamheden zelfstandig en kwalitatief goed uit te kunnen voeren Wij bieden: Een goed salaris, Een op de werkzaamheden afgestemde bedrijfsauto Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt U tot 11 februari aanstaande richten aan Installatie bedrijf Middelburg BV, Arnesteinweg 36, 4338 PD Middelburg. T.a.v. dhr. J.M.J, van Damme Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt net op prijs gesteld Pe grootste indoor speel tuin van Zeeland Speelcircus Bambini wordt de grootste indoorspeeltuin van Zeeland en opent in april a.s. haar deuren in het oude zwembad van. Vlissingen. In totaal kunnen er 500 kinderen tegelijkertijd spelen. Tevens is er een zelfbedieningsrestaurant. Alle A50 zitplaatsen hebben uitzicht op de spelende kinderen. Ter versterking van het team zoeken wij: Zelfstandig werkend kok voor 40 uur per week. Medewerkster zelfbedieningsrestaurant voor 40 uur per week. Oproepkrachten voor restaurant en animatie. Heb jij interesse in een van de bovenstaande vacatures, stuur dan jouw brief met CV en pasfoto naar: Speelcircus Bambini T.a.v. dé heer M. van de Rurt - Postbus 43 - 43SG' AA Vlissingéii ibuildinqsjnï| information technology Commercieel, strategisch en ervaren Als sales executive bij Ibulldings (http://www.ibuildings.nl/) bent u verantwoordelijk voor onze sales activiteiten, van strategie tot het opstellen van concrete offertes. De sales executive werkt vanuit een sales strategie aan het commercieel vermarkten van de verschillende PMC's van Ibuildings. De sales executive stuurt de salesmedewerkers aan en begeleidt de rest van de organisatie op het gebied van marketing en sales. Profiel Een actieve netwerker met HBO denkniveau Kennis van huidige mogelijkheden en grenzen van iriternet- technologie Brede interesse en Inlevingsvermogen In bedrijfsprocessen en informatietechnologie a Aantoonbare (meerjarige) commerciële ervaring (bij voorkeur in de ICT sector) Persoonlijke competenties Zelfstandig, ondernemend, analytisch, resultaatgericht, planmatig en efficiënt Goede communicatieve vaardigheden; taalvaardig zowel in woord als schrift Wij bieden Een bedrijfsomgeving met een heldere en gedragen missie visie gericht op groei Zelfstandige baan met veel vrijheid (resultaatgerichte werk- beoordeling) Marktconform salaris afhankelijk van kennis en ervaring, pensioenregeling f Solliciteren Saskia van Ooijen e-mail: saskia@ibuildings.nl ibuildings.nl BV Gildeweg 39A 4383 NJ Vlissingen Tel. 0118-429550 Vivensisgroep is een zorgorganisatie die bestaat uit 4 stichtingen waaronder de stichting Vivensis Zorg. Vivensis Zorg omvat de (woon) zorginstellingen Avondvrede, Jacqueline en Catharina. Binnen de Vivensisgroep werken ca. 650 medewerkers en Ï50. vrijwilligers. Meer informatie over de Vivensisgroep kunt u vinden via www.vivensis.nl. wonen, zerg welzijn De stichting Vivensis Zorg zoekt voor de locatie Catharina, ten behoeve van de 2 afdelingen waar aanvullende verpleeghuiszorg op het gebied van somatiek en psychogeriatrie wordt geboden, een aantal: t Gemiddeld 18 - 24 uur per week Functiedoel: Het in continudienst leveren van lichamelijke en huishoudelijke hulp, sociale begeleidingen verzorging aan in- en extern wonende ouderen op basis van zorgplannen en roosters. Functie-eisen: Diploma Verzorgende niveau III (IG) Affiniteit hebben met de oudere mens en voor de afdeling PG ook met de doelgroep psychogeriatrie Zelfstandig kunnen werken Het hebben van een professionele beroepshouding en een cliëntgerichte benadering Flexibele werkinstelling en inzetbaarheid Een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid Bereidheid tot het volgen van de cursus BOPZ (extra functie-eis voor de functie van verzorgende op de PG-afdeling). Wat wij u bieden: Een uitdagende baan Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, inschaling volgens FWG 3.0 Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals: regeling kinderopvang, pensioenregeling PGGM, collectiviteit ziektekostenverzekering IZZ, spaarloonregeling, personeels voorzieningen verzekeringen/financieringen, bedrijfsfitness etc. Een goede werksfeer. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw N. Over, afdelingshoofd somatiek en psychogeriatrie, telefoonnummer 0164-281200. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 31 januari 2006 richten aan Vivensis, afdeling PO&C Postbus 937, 4600 AX Bergen op Zoom of per e-mail aan j.v.hoof@vivensis.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor het besturen van de Gemeente Vlissingen zijn GroenLinks en D66 op zoek naar drie: Wethouders Vlissingen is met ca. 45.000 inwoners een belangrijke stad in Zeeland. Het besturen van deze dynamische stadis een uitdaging, anders dan andere steden. Mede omdat Vlissingen continu in beweging is. Van de Wethouders van Vlissingen wordt verwacht dat zij op deskundige wijze, met een open blik naar de politieke verhoudingen, namens de Raad, Vlissingen besturen. De Wethouders bepalen in grote mate de planning en uitvoering van hun werkzaamheden, maar dat alles binnen de budgetten die de Raad ter beschikking stelt. De bevoegdheden en verantwoordelijkheden van de Wethouders zijn vastgelegd in het functieprofiel Wethouders Gemeente Vlissingen. Bij voorkeur beschikken de drie gezochte kandidaten over grote bestuurlijke ervaring. Zij zijn deskundig op een van de volgende gebieden: - Bedrijfsvoering, inclusief financiën - Samenleving - Projectontwikkeling en milieu Samen met de Burgemeester zullen zij eventuele overlappende werkzaamheden coördineren. Wij zoeken kandidaten met het volgende profiel: - academisch werk - en denkniveau; - Politiek strategisch inzicht; - Kennis van de lokale politiek en openbaar bestuur strekt tot aanbeveling; - In collegiale samenwerken tussen de andere twee Wethouders en de Burgemeester leiding kunnen geven aan de Gemeentelijk organisatie; - Stress bestendig en over voldoende tijd kunnen beschikken; - Geen nevenactiviteiten die in strijd zijn met geldende richtlijnen. Wij bieden: De Wethouder wordt benoemd voor een periode van 4 jaar. leder jaar zal er met de (delegatie van) de Gemeenteraad) een functionerings - beoordelingsgesprek plaats vinden. De vergoeding is gerelateerd aan de daarvoor door het Ministerie van Binnenlandse zaken vastgestelde vergoeding. De gesprekken met mogelijke kandidaten zijn voorzien in week 6. Besluitvorming zal plaats vinden in week 7. Voordracht aan de Gemeenteraad zal op 8 maart 2006 plaatsvinden. Een eventuele benoeming zal plaats vinden in de Gemeenteraadsvergadering van 16 maart 2006. Kandidaten moeten bereidt zijn onmiddellijk in functie te treden. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: Niek Peters telefoonnummer: 0118-464683. Of via e-mail nps@vlissinaen.nl Reageren: Uw sollicitatie kunt u richten aan Tom Caljouw, Wilhelmina Drukkerlaan 3, 4385 JC, Vlissingen. Brieven moeten uiterlijk 31 januari 2006 in ons bezit zijn In de linkerbovenhoek vermelden: "Wethouder". Solliciteren is ook mogelijk per e-mail: acaljouw zeelandnet.nl Uw sollicitatie zal vertrouwelijk worden behandeld, t de voordracht aan de Gemeenteraad. m Buitenruststraat 6 Postbus 325 4330 AH Middelburg Telefoon 0118-678900 Van der Spiegelstraat 12 Postbus 2257 4460 MG Goes Telefoon 0113-242628 Torenstraat 15 Postbus 6 4353 ZG Seroostekef Telefoon 0118-592610 Stadhuisplein 10/A Postbus 343 4380 AH Vlissingen Telefoon 0118-592610 Bij één van onze relaties is een vacature ontstaan voor een HOOFD ADMINISTRATIE/CONTROLLER (M/V) Onze relatie is o.a. actief op het gebied van weg- en waterbouw, vervoer en industriële dienstverlening, waarbij de verschillende activitei ten zijn ondergebracht in afzonderlijke vennootschappen. Bij deze relatie zijn ongeveer 150 personeelsleden werkzaam. Men is opzi naar een enthousiaste medewerker, die beschikt over een analytisch denkvermogen en in staat is accuraat te werken. Functie-inhoud: Leiding geven aan de financiële- en projectadministratie; Toezien op en begeleiden van de financiële processen bij deelnemingen en samenwerkingsverbanden Opstellen rapportages ten behoeve van directie Samenstellen jaarrekeningen Begeleiden loonadministratie Advisering directie inzake financieringsstructuur Begeleiden van subsidietrajecten Functie-eisen: Minimaal HEAO-BE/RA of vergelijkbaar niveau Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie binnen een middelgrote onderneming Ervaring met zelfstandig voeren van order/projectadministralie Ervaring met zelfstandig voeren van loonadministratie Gedegen ervaring met en initiërend zijn in de geautomatiseerde verwerking van bedrijfsprocessen Goede contactuele eigenschappen en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, binnen 10 dagen, richten aan: Accountants- en Adviesgroep Rijkse, t.a.v. mevrouw D. M. Sturkenboom-Maljaars, Postbus 325, 4330 AH Middelburg, E-mail: d.maljaars@aar.nl Wilt u meer weten over de inhoud van de functie dan kunt u contact opnemen met de heer E. de Kubber RA en de heer G. Treurniet FB op 0118-67 89 00. (Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36