Banen 9 carrière in eigen hand! PZC lobTrack.nl Helpdeskmedewerker! Grontmij (ASSISTENT) CHEF ETIKETTERING- EN INPAKAFDELING H» ervaren vergunningverlener www.middelburg.nl Wij willen groeien ACCOUNTMANAGER wsMËÊBÊËÊÊÊÊKÊÊÊÊÊÊÊmWMtaam Kijk ook op 21 JANUARI 2006.,, Shell station Amemuiden zoekt een enthousiaste en inspirerende VERKOOP MEDEWERK(ST)ER Bedrijfsinformatie TEM Nederland BV, regio Zeeland is een 100% dochter van Shell Nederland en exploiteert een negentiental tankstations in zuidwest Nederland. Het management stuurt deze vestigingen centraal aan en verleent hierbij facilitaire diensten. Elke vestiging heeft als directe leiding een stationsmanager die verantwoordelijk is voor het coachen van de verkoopmedewerkers en het-reilen-en-zeilen op het tankstation. Voor het tankstation Arnemuiden te Arnemuiden zijn wij op zoek naar een fulltime verkoopmedewerk(stjer voor 38 uur per week. Functie-informatie De functie omvat een breed scala van commerciële en administratieve taken, die onder meer bestaan uit het verkopen, registreren en afrekenen van motorbrandstoffen. Advies geven over onze producten en diensten aan onze klanten en het up to date houden van de shop en apparatuur. Daarnaast dient u uitvoering te geven aan het dagelijkse ISO 14001 beleid. Met de door u opgedane kennis uit de inwerk- c.q. opleidingsperiode bent u in staat als volwaardig verkoopmedewerker mee te draaien binnen het bedrijf. U zult hierbij uw werk verrichten aan de hand van een standaard rooster, ook in de weekeinden. Op onze tankstations hanteren wij een bruto salarisindicatie van 1.632,- per maand exclusief toeslagen en 8% vakantiegeld bij 24 jaar en ouder. Functie-eisen U dient zelfstandig te kunnen werken en besluiten nemen, waarbij het sleutelwoord "team player" hoog in het vaandel staat. Tevens dient u te bezitten over goede communicatieve vaardigheden en een gezonde dosis humor. Flexibiliteit, inzicht in de werkzaamheden, een MBO werk- en denkniveau vindt u vanzelfsprekend voor deze functie. Kortom een prima collega kunnen zijn. Belangstelling Schrijf een brief met relevante informatie en benadruk waarom u denkt geschikt te zijn voor deze functie, naar TEM Nederland B.V.. regio Zeeland, Van de Spiegelstraat 73, 4461 LN te Goes. T.a.v. Dhr. I. Berdik of mail uw brief naar imar.berdik@temned.nl /WvO Kièfe^ERCENTRUM Ql MECHIELSEN GASVUL - TANKSTATION Kampeercentrum Mechielsen is in snel tempo een grote speler in de caravanbranche in Zeeland geworden. In verband met wat reorganisaties binnen ons bedrijf zijn wij op korte termijn op zoek naar: 1. Meewerkend voorman Chef werkplaats Deze persoon is verantwoordelijk voor de werkplaats afdeling en geeft leiding aan een aantal monteurs. Ook het uitvoeren van reparaties en de organisatie van de werk plaats-administratie hoort tot zijn taak. 2. Caravanmonteur Deze persoon zal in de werkplaats onderhoud en reparaties aan caravans verrichten en in teamverband alle andere werkzaamheden die binnen ons bedrijf voorkomen uitvoe ren. Onze gedachten gaan uit naar personen die: - tussen de 20 en 40 jaar oud zijn - technisch goed onderlegd zijn - liefst praktische kennis heeft van de caravans - ervaring heeft in soortgelijke functie - klant- en collega-vriendelijk is - enige binding heeft met onze branche Wij bieden deze kandidaten een goed salaris, een prettige werkomgeving en alle mogelijkheden tot het volgen van cursussen. Bent u geïnteresseerd in een van deze functies? Schrijf dan binnen 10 dagen een brief met CV naar: Kampeercentrum Mechielsen Gildeweg 35-37 4383 NJ Vlissingen Of stuur een e-mail naar info@kampeercentrummechielsen.nl Geen telefonische sollicitaties. Grontmij is een multidisciplinair advies- en ingenieursbureau voor bouw, infrastructuur en milieu. Gericht op advies, ontwerp, engineering, management en turnkey-realisatie van projecten. Met zo'n 4.000 medewerkers actief in Nederland, België, Duitsland, Polen, Tsjechië en Hongarije. Wij ontwerpen en realiseren plannen voor de toekomst door mensen, partijen en regio's bij elkaar te brengen en te verbinden, met respectvoor onze leefomgeving, onze klanten en elkaar. De afdeling Geo Informatie is actief op het raakvlak van informatietechnologie en de ruimtelijke omgeving. Wij geven advies, bedenken oplossingen, ontwikkelen en implemen teren systemen en geven praktische en uitvoerende ondersteuning aan onze klanten. Grontmij zoekt voor de locatie Roosendaal Functie-inhoud Eerstelijns ondersteuning (meestal tele fonisch) van onze klanten bij het gebruik van de software die door Geo Informatie wordt ontwikkeld. Je bent de schakel tussen de klant en het software-ontwikkelteam en verantwoordelijk voor een optimale klantenservice. Ondersteuning bij onze landmeetkundige en geografische toepassingen Functie-eisen Minimaal een relevante MBO opleiding, bij voorkeur MBO-Landmeten. Kennis van CAD- en GIS-pakketten is een pré. Helpdeskervaring en klantgerichtheid. Informatie Voor meer informatie raadpleeg www. grontmij.nl. Je kunt ook contact opnemen met Joost Schoenmakers T 0165 - 57 58 59 of e-mail: joost.schoenmakers@grontmij.nl. Sollicitatie Je schriftelijke sollicitatie met CV en vermelding van functie kun je binnen 14 dagen na publicatie richten aan: Grontmij Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. mevrouw Joke M. Kühne Postbus 203,3730 AE De Bilt E-mail: joke.kuhne@grontmij.nl i.annmg connecttr resp.iaifUi the future Wij zijn op zoek naar een fulltime: De functie: Op de diverse Etikettering- en Inpakafdelingen worden de geproduceerde glas- en blikconserven voorzien van een etiket en verpakt in dozen. Jouw taak in het verpakkingsproces bestaat uit het: in- en omstellen van machines op gewenste snelheid, capaciteit, product en formaat; bedienen van machines, afstellen van machines op onderlinge functies; leidinggeven aan een team van circa 5 personen; toezien op goede werking van geautomatiseerde apparatuur, controleren van verwerkings- en verpakkingsgegevens; mede zorgen voor het reinigen/schoonhouden van machines en omgeving. De voorwaarden: Je dient te beschikken over leidinggevende capaciteiten, bekendheid met de diverse inpakmachines is een pré, aangevuld met LTS plus kennisniveau van de mechanische techniek. Voor de functie geldt: Tijdens de tweede helft van het jaar worden de verse groente- en fruitoogsten verwerkt tot conserven, op alle afdelingen is het dan extra druk. Je bent dan ook bereid om in drukke perioden in ploegendienst te werken en uiteraard heb je geen bezwaar tegen overwerk. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C V kunt u binnen 2 weken sturen aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. Welkom bij COROOS! Met productielocaties in zowel Kapelle als Geldermalsen vormt Coroos een van 's lands grootste conservenfabrieken. Vers van het land worden groenten en fruit direct bij Oostrom in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt. Ons bedrijf, met meer dan 100 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organisatie met korte lijnen en duidelijke communicatie. Uiteraard werken onze gemotiveerde medewerkers met een hi-tech bestand van productiemachines Op onze twee locaties maken in totaal 250 medewerkers zich elke dag opnieuw weer sterk voor onze kwaliteitsproducten. Door onze groei hebben we plaats voor gedreven collega's. Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch gedreven, waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. r r rr 1 il Zoek jij vrijheid, zelfstandigheid en carrièremogelijkheden? Wil je vooruit en mis je dat gevoel in je huidige baan? Een toekomst als financieel adviseur is dan een prima plan! Een baan met pit én vrijheid Financieel adviseur in je eigen regio. Jij helpt je klanten bij het nemen van belangrijke financiële beslissingen. Jouw advies en overtuigingskracht spelen een cruciale rol. Je moet sterk in je schoenen staan en alert reageren. Hoe je dag eruit ziet, bepaal je grotendeels zelf. Je werkt namelijk meestal vanuit je eigen huis, waar je onder andere afspraken maakt. Maar de dag houdt voor jou na vijven niet op. Want vooral 's avonds ga je bij klanten op bezoek. Een sterke startpositie Natuurlijk heb je een MBO-HBO werk- en denkniveau. En commercieel talent. Toch word je niet zomaar in het diepe gegooid. Hoe graag je dat ook zou willen. Je krijgt eerst een gedegen opleiding over alle ins outs van onze financiële producten. Belangrijk, want kwaliteit gaat boven alles. En je wordt er zelf ook beter van. Het zijn de eerste stappen in een mooie carrière binnen onze organisatie. Jij bepaalt je inkomsten en je toekomst We doen er alles aan om jouw inzet tot zijn recht te laten komen. Door uitstekende arbeidsvoorwaarden, prima salaris met provisieregeling, coaching door districtmanagers en teammeetings. Vanzelfsprekend voorzien we je van alles wat nodig is voor je werk, zoals een auto, telefoon en laptop. Maar hoe je carrière gaat verlopen heb je zelf in de hand. Je discipline en inzet bepalen de grootte van je stappen op de carrièreladder. Jouw kans Financieel adviseur bij ons? Dat is geen werk, maar een uitgelezen kans het beste uit jezelf te halen. Ben jij er klaar voor? Dan kun je meteen solliciteren... t./i Financieel adviseur Wat wij van je vragen: Commercieel talent Overtuigingskracht Discipline MBO/HBO Werken met verkoopdoelen Vooral 's avonds bij klanten op bezoek Heb je vragen kijk dan op www.gavebaan.nl of bel naar 030 240 1212. Op v.'ww.gavëbaan.ril kun je online solliciteren. Wat wij je bieden: Interne opleiding Prima salaris Riante provisieregeling Auto van de zaak Mobiele telefoon Laptop van de zaak Werken vanuit huis Carrièrekansen Gemak en een goed rendement De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmanswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden com bineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Vakspecialist vergunningverlening m/v afdeling Vergunningverlening en Handhaving Dienst Ruimte voor 36 uur per week Het verlenen van APV- en rooivergunningen en vergun* voor kabels en leidingen. Adviseren op het gebied van markt-sn kermiszaken. Een mbo-werk- en denkniveau op administrate] juridisch gebied en enkele jaren relevante werkervaring streti tot de aanbeveling. Salaris maximaal 2.830,- bruto ps j§[ maand. Doorgroeimogelijkheden afhankelijk van de personal a beoordeling tot 3.196,-. Reageer! Stuur je sollicitatie voor maandag 6 februari 2006 naar g gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, personal adviseur, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren!» e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en de contactpersoon vind jecj j www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet prijs gesteld. Jongenelen Sc Tholhuijsen is ccn jong cn onafhankelijk advieskantoor voor accountancy en fiscale /aken. Eigen schappen als professionele deskundig heid. nauwkeurigheid cn kennis van zaken zijn voor de twaalf medewerkers van Jongenclen Tholhuijsen vanzelf sprekend. De unieke marktpositie van bet kantoor wordt dan ook bepaald door de compacte en flexibele organisatie-structuur met ruimte voor open communicatie en persoonlijke aandacht, hen informele en ongedwongen sfeer die past bij het kantoor en haar relaties. Jongenelen Tholhuijsen levert hoogwaardige dienst verlening waarbij het klantcnbclang voorop staat. Jongenelen Tholhuijsen biedt je de mogelijkheid om je via studie verder te ontwikkelen. Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste mede werker die in het bezit is van een MBO+ diploma of een gelijkwaardige administratieve opleiding heeft genoten. Bij voorkeur heb je enkele jaren ervaring opgedaan bij een accountantskantoor. Tot je taken behoren het verzorgen van financiële administraties van diverse cliënten, het ondersteunen van administratieve handelingen bij cliënten, het verzorgen van BTW- aangiften en het samenstellen van jaarrekeningen. Zie jij deze functie als een uitdaging? J/ Richt dan je brief aan Leon Tholhuijsen (voorinformatie bel je 0165 57 65 65) of mail naar leon@jent.nl JONGENELEN ^3 THOLHUIJSEN accountants belastingadviseurs STREUVELSLAAN I TEL (0165) - 57 65 65 4 ROOSENDAAL POSTBUS I FAX (0165) - 57 65 66 V 4700 BC ROOSENDAAL (V.JENT.NL INFO@|EN7M Wie weet bent u dan de gedreven Bent u behalve extern ook intern een uitstekend communicator? Heeft u oog voor kwaliteit? Bent u ambitieus, analytisch en sterk gericht op klanten en resultaat? En heeftu een HBO- of universitaire studie afgerond en bij voorkeur aantoonbare ervaring in de uitzendbranche? Dan raden we u zeker aan te reageren. Want P/flex vraagt nietalleen het een en ander van u, maar heeft u ook veel te biedenU werkt bijvoorbeeld veel vanuithuis. Neemt zelf alle initiatief. En krijgt van ons alle kansen om u te ontplooien en door te groeien. die wij zoeken. U analyseert marktontwikkelingen en voertde regie over de commerciële en operationele aanpak. Vanzelfsprekend houdt u zich actief bezig met het onderhouden en uitbreiden van uw relatienetwerk, waarbij u streeft naar de opbouw van langdurige contacten. Als accountmanager onderwijs of overheid in de regio West-Brabant/Zeeland bent u verantwoordelijk voorde kwantitatieve en kwalitatieve jaarplanning van bestaande, maar met name nieuwe accounts. P/flex is onderdeel van de Randstad Groep en verzorgt als payrollspecialistde vertoning en hetContractbeheer voor klanten die zelfde P&O-taken willen blijven uitvoeren. In diverse regio 's en branches. Wilt u meer weten? Dan kunt u bellen met Christiaan Smilde: 06-22 55 89 34. Uw brief met curriculum vitae kunt u per mail sturen naar: M.J. Straus: marja.straus@nl.randstad.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18