1 Yi PZC ARENSMAN Van der Hooft DE ZONNEBLOEM BEDANKT HEEL NEDERLAND VOD HAAR NIEUWE VAKANTIESCHIP! Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! vrijdag 20 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden row, row, row your boat gently down the stream merrily, merrily, merrily, merrily life is but a dream Ze heeft het niet gered, onze dochter, mijn zusje Annemarie Libertine Dijkstra Koos geboren in Vlissingen op 22 januari 1981 nu plotseling overleden in Antwerpen op 18 januari 2006 na een lange tijd ziek te zijn geweest Vlissingen: [annie Dijkstra - van der Hof Ruud Dijkstra Delft: Jasper Dijkstra Ze wordt aanstaande maandag 23 januari gecre meerd in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg om 13.00 uur. Na de crematie kunnen we nog even over haar praten. Wie haar nog wil zien moet een afspraak met ons maken. Verdrietig zijn we nu ons lief, dapper nichtje is over leden, op de leeftijd van bijna 25 jaar. Vaarwel, Annemarie vaar nu maar met de stroom mee Vlissingen: Bas en Marian van der Hof Pieter Robbert en Monica Eveline en Christian Myrthe Middelburg: Diana van der Hof Vlissingen, 18 januari 2006 Lieve Annemarie Nooit meer kletsen over de gekke dingen die alleen wij samen konden doen. Onze geheimpjes zijn nu nog slechts herinneringen, het worden er niet meer, maar de vele die ik heb zal ik altijd bij me dragen. Liefs, Eveline Voor jou was nooit iets te klein om van te houden. Met ontzetting hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons enthousiast lid Annemarie Dijkstra Wij wensen ouders en familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden Roeivereniging "Honte" Middelburg Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Annemarie Dijkstra Annemarie was een stille en sterke kracht. Ze was enthousiast, bescheiden en dwong respect af met haar talent en ware sportmentaliteit. We wensen haar familie, vrienden en ploeggenoten veel sterkte bij het verwerken van de schok en het verdriet. Bestuur en leden Algemene Amsterdamse Studenten Roeivereniging Skoll Dag lieve Annemarie Je blijft voor ons zo sterk als je was Eerstejaars Dames 2001 Anne-Marie Fenna Machteld Carol Heike Paula Cindy Kaat Renée Ellen Maartje Sanne Over de golven van de zee, draagt de wind mijn lichaam mee. Moe maar blij, want het is eindelijk voorbij. Met droefheid delen wij mee dat na een moedig gedragen ziekte, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en zus Seraphina van der Star Fien 28 februari 1940 18 januari 2006 Harry en Rita Robin, Dylan Bennie Annie en Piet Ineke en Tom Correspondentieadres: H.L. Mailinger Aletta Jacobslaan 52 A 4385 JG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Fien te nemen op zaterdag 21 januari van 15.45 tot 16.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 17.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Ik zie een poort wijd open staan. Met droefheid delen wij u mede. dat na een langdurige ziekte, door de Heere op Zijn tijd uit ons midden is weg genomen onze geliefde en altijd zorgzame man, vader, opa en overopa Joos Schroevers Amemuiden 9 mei 1931 t Amemuiden 19 januari 2006 Geertje Schroevers-de Nooijer Joos en Jozien Richard en Samantha, Justin Patrick en Celia Michel Kees en Gree Gemma en Robbie Simone en Tom Janneke en Johan Ineke en Eddy Levina en Hidde, Björn Frans en Max Johan en Ineke Joost Anthony Jonathan Johanna Wilma Gré en Annemoon Jacco Gerda en Jan Lieke Roel Bremstraat 56,4341 JJ Amemuiden Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Aldaar is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 21 januari van 10.00 tot 12.00 uur. Tevens is er op dinsdag 24 januari van 10.30 tot 10.50 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in zaal "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Amemuiden. De dienst van Woord en Gebed waarin de weleerwaarde heer Ds. A. Goedvree zal voorgaan, zal aansluitend om 11.00 uur in voornoemde zaal worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de nieuwe begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in zaal "Rehoboth". Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa Toffie Wat hebben we samen veel bij jou op bed gespeeld. We zullen je missen. Lieke en Roel Gelijk zich een vader ontfermt over de kinderen, ontfermt zich de Heere over degenen, die Hem vrezen. Ps 103:13 onberijmd Heden ontvingen wij het droeve bericht dat na een lang durig lijden is overleden onze lieve, altijd meelevende oudste broer, zwager en oom Joos Schroevers echtgenoot van Geert de Nooijer in de leeftijd van 74 jaar. Amemuiden: Frans (in herinnering) en Nel Ko en Willie Papendrecht: Mien en Wim Amemuiden: Dora en Huib Middelburg: Rinus en Wilma Amemuiden: Gerda en Piet Amemuiden: Nelly en Blaas Neven en nichten Amemuiden, 19 januari 2006 Na een langdurige ziekte is overleden onze zwager en oom Joos Schroevers We zullen hem missen. Zoutelande: J. de Nooijer J.L. de Nooijer-den Hollander Amemuiden: L. de Nooijer Amemuiden: J.W. Tevel G. Tevel-de Nooijer Koudekerke: C. de Nooijer J. de Nooijer-Cevaal Neven en nichten Amemuiden 19 januari 2006 T Slaap zacht, we zullen voor je bidden Een leven lang is plots voorbij Je was als een Speckens in ons midden Tante Cor hoorde er bij Heden is rustig ingeslapen onze tante Cornelia Klijberg-van den Hoven Tante Corry sinds 8 december 1989 weduwe van Pierre Jacques Klijberg 21 september 1925 t 19 januari 2006 René en Monique van den Hoven-Guinée Vicky, Ronald, Miriam Johan en Marjan Rouw-Guinée Joost, Sjörs Correspondentieadres: Familie Rouw Vrijdomweg 30 4382 BC Vlissingen De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 23 januari om 13.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de bijzetting plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlis singen. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is ervan 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Voor een zorgzame begeleiding UITVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 (0113) 311 Uw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor een oriënterend gesprek Met grote droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze innig ge liefde, zeer zorgzame man en vader Anthonie Johannis van de Velde in de leeftijd van 81 jaar. C. van de Velde-Blok E.C. van de Velde 18 januari 2006 Postweg 1 4401 BE Yerseke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 24 januari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Mo lenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gele genheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Rustig en kalm is thuis overleden Johan Meilof Joop internist n.p. In de leeftijd van 82 jaar. Marieke Meilof-Planteijdt Margoen Turn Fleur, Merel Jan en Machteld Klarike, Kiet Pieter Hans en Simone Wij hebben in besloten kring afscheid van hem genomen. Zoutelande, 12 januari 2006 Correspondentieadres: Duinweg 125 4574 ED Zoutelande Heer, u kent mij, u doorgrondt mij, u weet het als ik zit of sta, u doorziet van verre mijn gedachten, ga ik op weg of rust ik uit, u merkt het op, met al mijn wegen bent u vertrouwd. Verdrietig, maar dankbaar, hebben wij afscheid ge nomen van mijn markante man, onze vader en opa Leendert Nieuwenhuijse ridder in de Orde van Oranje-Nassau 5 juni 1921 17 januari 2006 Bennekom: M.C. Nieuwenhuijse - Bosman Loenen: Peter en Jolande Bas en Caroline Annerieke Culemborg; Kitty en Haitze Theo, Pint, Hans, Tom, Kim Almere: Gilbert Vinkeveen: Marga en Hans Apeldoorn: Leo Laarweg25 6721 DA Bennekom Papa is thuis. Maandag 23 januari zal om 13.00 uur de Dankdienst worden gehouden in de kerk aan het Dorpsplein te Nisse. Aansluitend zal in besloten kring de begrafenis plaatsvinden. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in bovenge noemde kerk. Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Leendert Nieuwenhuijse Hij is 84 jaar geworden. Coen Nieuwenhuijse Janny Nieuwenhuijse-de Schipper Kinderen en kleinkinderen Maatje Nieuwenhuijse (in herinnering) Nisse, 17 januari 2006 Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze zwager en oom Leendert Nieuwenhuijse echtgenoot van Margrietha Cornelia Bosman Fam. Bosman Fam. de Wilde Nisse/Heinkenszand, 17 januari 2006 Onze geliefde oudste zus en schoonzus is over leden Jacomina Besuijen-Mesu VeerePiet Mesu Jo Mesu-Wisse t Vlissingen Koos Meerman-Mesu Jo Meerman t St-Laurens Jan Mesu t Janny Mesu-Ovaa Serooskerke Jannie Passenier- Mesu Jaap Passenier St- Laurens Wim Mesu Corrie Mesu -Uitdenbogerd Neven en nichten uitvaartverzorgmg de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 bg Middelburg internet: ww w.degrootdckam.nl Jij koesterde ons en was 'n echte moeder de laatste jaren koesterden wij jou In haar vertrouwde omgeving is in haar slaap overleden onze lieve moeder en oma Paula Eugenia Audenaerde weduwe van Joseph Ringoot *31-05-1919 t 19-01-2006 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Heikant: Luc en Attie Ringoot-Hoebé Ank Hans en Leonie Lienke Vylainlaan 57 4566 AV Heikant De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op dinsdag 24 januari om 10.30 uur in de parochiekerk H. Theresia te Heikant, waar na de begrafenis volgt op het parochiekerkhof. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in Gemeenschapscentrum 't Heike, Juliana- straat 3 te Heikant. Moeder is thuis. Overleden op 18 januari 2006 Willem Völlm 94 jaar "Buurman Willem voor altijd in ons hart" Corrie en Krijn Ceciel en Arie Marijke en Bruin en kinderen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van Gerda Wegman Haar enthousiasme, collegialiteit, inzet en doorzet tingsvermogen zullen wij missen. Wij verliezen in haar een fijne medewerker. Ons medeleven gaat vooral uit naar haar man, kinde ren en verdere familie. Wij wensen hun veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Bestuur en medewerkenden van de Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, Woonzorgcentrum Coensdieke Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van Gerda Wegman Gerda had veel respect voor de oudere mens. Haar inzet was enorm. Gerda bedankt, voor ons blijf je heel bijzonder. Namens.alle bewoners,.vrijwilligers en collega's van het Woonzorgcentrum Coensdike Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstellingenm* leven te hebben ontvangen na het zo plotselingoveifr van onze broer, zwager en oom Cees bij de Vaate Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen daan onze dank. Familie bij devj Kapelle, januari 2006 iU Voor de warme belangstelling en de vele blijken van-, sn deleven die wij mochten ontvangen na het overlijden P5 onze lieve moeder, oma en kleine omaatje Maria Jacoba Kosten-Zeijler zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind^ Zierikzee, januari 2006 F 11.1 De overweldigende belangstelling en deelneming,fe,n ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve [f der en oma Maria Lukus-van der Wielen heeft ons diep getroffen. We zijn zeer dankbaar voor de steun en troost dieuoiy fo\ Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk teschri betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Onze dank gaat ook uit naar de medewerkers vanAtal" man Uitvaartverzorging voor de wijze waarop deuitij is verzorgd. Leo en Ria ;«h 't Schuddebeurs, januari 2006 Hans en Ineke Angelique en.wl Perry en Lisette i nr Simba In Memoriam a 20-01-2002 20-01-2® Arne, we missen je Charles, Neelke, Niels, Fieke Herman Ter naegedachtenis 'an Jan-Piet Zandee geboren 10-3-1967 20-1-2(8 Gedachten an jöè, geven een göêd gevoel De naegedachtenisse doe èèl vèè zaer An de butenkant zie dat nie Die piène zit van binnen. Kapelle: Rinus en Ans Zandee ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Uiv Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kök Prunusstraat 25. 4431 DC 's-Gravcnpoldcr Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A. Kapelle www.peterbutler.nl EEN NIERZIEKTE LOOPT ALS EEN RODE DRAAD STEUN DE NIERSTICHTING. GIRO 88.000 Dankzij de bijdrage van onze vrijwilligers, donateurs, het bedrijfsleven en het Nederlands publiek kunnen jaarlijks 2850 zieken en gehandicapten genieten van de vakantie van hun leven! www.zonnebloem.nl tel. 076 564 63 62 de Zon»* De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reuma fonds bieden alie comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland. Oostenrijken Slowakije. Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10