Verstraeten terug aan het front PZC Wyatt ziet uit naar Rotterdam Volvo Ocean Race: keihard werken in een Michelin-pakje Zeeuwse zwemmers naar NK Masters Tennisser uit Hulst vecht terug na schouderblessure Verlinde mag niet naar Zaamslag Poortvliet blijft Arnemuiden bij Van der Wielen schaats weer met een rechte ru uitslagen De Bruijn geeft visitekaartje af n mm Eugene Vink Memorial viert 25-jarig bestaan donderdag 19 januari 2006 door Henk van de Voorde HULST - Hulstenaar Jeroen Verstraetcn is al volop in voorbe reiding op de zomertenniscom- petitie. Zijn wedstrijden in de bedrijfstenniscompetitie in Hulst vormen een prima graad meter voor de stand van zaken. GOES - Dominique Verlinde krijgt van de KNVB geen tussen tijdse overschrijving van Temeu- zen naar Zaamslag. De voetbalbond heeft het dispen- satieverzoek van de 29-jarige Temeuzenaar dat nodig was voor een tussentijdse overschrij ving van de zondag- naar de za terdagclub naast zich neerge legd. „Ik voldoe blijkbaar niet aan de criteria", zegt de voetbal ler, die verder weinig woorden wil vuilmaken aan deze zaak. „Ik leg me erbij neer en neem de tijd om te bekijken wat ik vol gend seizoen ga doen." Een soortgelijk verzoek van Hoessein Bouzambou die bij zon dagclub Vlissingen op een zij spoor belandde, is door de KNVB wel gehonoreerd. Bou zambou mag komend weekein de al uitkomen voor zater dag-tweedeklasser Zaamslag. ARNEMUIDEN - Jan Poortvliet blijft ook volgend seizoen ver bonden aan Arnemuiden. De uit het vissersdorp afkomsti ge ex-profvoetballer deed enke le weken geleden zijn intrede bij de zaterdag-eersteklasser nadat de club vanwege de tegenvallen de resultaten, brak met trainer Ad Roovers. De in Eindhoven woonachtige Poortvliet is te vens trainer van de Brabantse zondag-tweedeklasser Nuenen en blijft volgend seizoen ook ac tief bij die vereniging. Afgelopen weekend liet Verstra- eten zowel in enkel- als dubbel spel een betrouwbare indruk achter. De 33-jarige Hulstenaar klopte voor zijn team Van der Staal met 5-2 de 16-jarige Domi nic de Maagt uit Clinge, die uit komt voor het team Intens. Verstraeten was tevreden, maar relativeerde zijn optreden. „Ik moet eerlijk zeggen dat Dominic veel fouten maakte. Hij speelde erg onrustig. Zelf heb ik wel lek ker gespeeld. Je merkt dat die jonge gasten veel tempo maken, waardoor je wel eens achter de feiten aan loopt. Jonge spelers willen ook nogal eens uit onmo gelijke hoeken winners slaan. Zelf heb ik niet de drang om een winner te slaan als het niet hoeft. Gelukkig kan ik ook best aan het net uit de voeten, want in het moderne tennis heeft het geen zin om passief te zijn", al dus Jeroen Verstraeten. Hij is inmiddels zowel in enkel als dubbelspel de 3-status kwijt, maar wil het prijsgegeven ter rein herwinnen. Samen met leef tijdgenoten als Guido Tolhoek en Bemd van Quekelberghe traint hij iedere dinsdag onder leiding van Filip Versluys in het „Terneuzense Racketcentrum. De ze drie spelers plus Tim Poppe en Pierre van Hijfte maken deel uit van een nieuw team onder de vlag van De Boskreek 2 uit Bres- kens. Het vijftal hoopt via pro motie bij keuze uit te komen in de landelijke derde klasse, die in april van start gaat. Ver straeten was vorig jaar uit de running wegens een slepende schouderblessure, maar is inmid dels weer volledig fit. Hij gaat er weer voor en wil als vanouds de rally's dicteren vanaf de base line. Is hij buiten het veld spon taan en de rust zelve, op de baan kan hij behoorlijk van de kook raken. Dan gaat bij hem de knop om. Wat is dat toch met Verstraeten? Beestje Vier jaar geleden was Klaartje Zuiderbaan één van de deelne mers aan de Volvo Ocean Race. De toen 29-jarige Terneuzense was één van de stuurvrouwen van de Amer Sports Too, een boot die uit louter vrouwelijke opvarenden bestond. Zuider baan woont en werkt nu in Rot terdam en bekijkt de huidige Ocean Race vanaf de wal. Van daag vertelt ze over de tweede etappe, die van Kaapstad naar Melbourne voert. De eerste sche pen hebben de finish in zicht. van onze sportredactie ROTTERDAM - De tweede etap pe van de Volvo Ocean Race heeft niet gebracht wat er van verwacht werd. Gelukkig maar. Omdat de organisatie vanwege de vele ijsbergen de boten ver bood een al te zuidelijke koers te varen, waren de omstandighe den minder gevaarlijk. Toch kre gen de schepen er behoorlijk van langs. Vier boten hebben schade opgelopen en het woei zo hard dat de ABNAmro 2 een we reldrecord kon varen. Bij de Bra- sil brak de mast, één van de ge vaarlijkste dingen die een zeiler kan overkomen. Vier jaar geleden voeren we met de Amer Sports Too veel zuide lijker. Ik las dat het nu soms 24 graden Celsius was. Ik had des tijds vijf lagen kleding aan om het warm te houden, maar dat lukte niet echt. Ik was net een Michelin-mannetje. Mijn laar zen waren drie maten groter dan normaal. Dan kon ik ten minste dikke sokken aan. Ijsklompen Vooral het continue overkomen de zeewater was ijskoud, een graad of vier. Als je wel eens on der een koude douche hebt ge staan weet je dat dat heel koud is. Nou, dit water is nog veel kouder. Als ik even ging slapen dan stak ik mijn handen onder mijn oksels. Ze voelden aan als ijsklompen. Maar veel tijd om warm te worden had je niet, want dan moest je al weer aan de bak. Voor zeilwissels hadden we iedereen aan dek nodig. Zo iets kon, afhankelijk van de zei len, met voorbereiden en oprui men een uur duren en als dat een paar keer op een dag ge Jeroen Verstraeten: „Zo gauw ergens een bal aan te pas komt, verandert mijn blik." „Zo gauw ergens een bal aan te pas komt, verandert mijn blik. Ik heb dat zowel met hockey en voetbal als met tennis. Ik kan slecht tegen mijn verlies. Dat zit in de aard van het beestje. Ik maak me er niet druk om. Het is beslist geen aanstellerij of een pose die ik aanneèm. En als ik me op de baan wellicht mis draag of te ver ga, is dat wel al tijd op mezelf gericht. Nooit op de tegenstander." Verstraeten kon zich nogal eens druk maken tijdens de competitie of toer nooien als er met drukloze bal len gespeeld moest worden. „In die Tretorn-ballen zit veel min der gevoel en ze zijn veel harder en zwaarder. Als ik weet dat daarmee gespeeld wordt, doe ik niet mee omdat ik dan weer drie of vier weken uit de running ben. Ik krijg dan te veel last van mijn schouder. Anderhalf jaar geleden heb ik een kijkoperatie ondergaan aan mijn schouder. Het bleek dat het gewricht insta biel is, maar opereren is een in grijpende klus en dan nog is er geen enkele garantie dat het weer goed komt. Als ik tennis met ballen uit blik (drukballen) gaat het goed. Daar kun je veel meer mee. Spin en slice komen veel beter tot hun recht. Je kunt er veel beter op reageren en je hoeft veel minder kracht te ge bruiken. Dat is belangrijk, want ik moet het van mijn techniek hebben." Aan de hand van vader Guido en moeder Ineke was Jeroen Verstraeten amper vijf jaar oud, toen hij op het Hulster tennis park zijn eerste wedstrijdjes speelde. Het kleine ventje bleek een groot talent, die met techni sche vaardigheden de rally's dic teerde. Zijn sprintsnelheid kwam hem eveneens goed van pas. Toen hij bij de senioren kwam, speelde hij competitie bij onder andere De Schelde uit Vlissingen en Animo uit Temeu- zen. Bij De Schelde speelde hij in de tweede klasse van de lande lijke mixedcompetitie en bij Ani mo in de landelijke eerste klasse mannen. Een behoorlijk niveau, waarop hij geregeld tegen een BI- of zelfs A2-speler uitkwam. Verstraeten bood vaak goed par tij, maar in het zicht van de ha ven ging het veelal toch mis. „Je moet niet vergeten dat die te genstanders gewend waren om veel wedstrijden op niveau 2 of beurt, kom je nauwelijks aan sla pen toe. Er zaten dagen tussen dat we maar twee uur sliepen. Op een gegeven moment waren we zo moe dat we niet meer be seften dat de maan die door de mist opkwam de maan was. We dachten dat het een enorme ijs berg was waar we recht op af voeren. Maar op de radar zagen we niets. Uiteindelijk hebben we de navigator, die net een paar uur had geslapen, erbij ge haald en die zag het meteen. Genieten Iemand moest me eraan herinne ren dat het ondanks alle ontbe ringen wel de mooiste zeilom- standigheden waren: grote gol ven, wind mee, we waren voor namelijk aan het surfen. Je moet er van kunnen genieten, anders hou je het niet vol. Je besef van tijd vervaagt hele maal. Het enige waar je mee be zig bent is zo snel mogelijk zei len naar de finish. Of het nou drie, tien of vijftien dagen varen is, maakt niet uit. Het enige tijdsaspect is het ritme van de boot: vier uur op, vier uur af. Onderweg kwamen we veel alba trossen tegen. Je denkt, we zei len lekker hard. Totdat je zo'n vogel ziet die een paar rondjes rond het schip vliegt en er met behulp van de termiek van de golven en de wind weer ontzet tend hard vandoor gaat. Dan voel je je opeens een prutser. Nieuwe wind De ABNAmro 1 maakt volgens mij de beste kans om als eerste in Melbourne aan te komen. Het schip lag eerst ver voor, kwam in een hogedrukgebied terecht, werd daardoor achterhaald door de ABNAmro 2 en de Movi- star, maar ze kwamen wel weer als eerste in de nieuwe wind, waardoor ze toch weer afstand namen. Hun snelheid is nu net wat hoger, waardoor ze blijven uitlopen. Het weerbericht geeft echter aan dat de wind sterk af neemt. Zo werkte dat met ons vier jaar geleden ook. We lagen ver achter op de andere boten, haalden ze bij Eclipse Island voor de Australische kust bijna in, maar misten net de wind die de anderen wel oppikten. Uitein delijk kwamen we twee dagen na de winnaar aan in Sydney, waar de etappe toen finishte. Lindsay Wyatt is nog niet bezig met het verdedigen van de wereldtitel: „Voorlopig richt ik me op de kwalificatie en daarna zien we wel." foto Lex de Meester door Job van den Enk MIDDELBURG - Ze is regerend wereld kampioen jiujitsu, maar dat wil echter niet zeggen dat Lindsay Wyatt al ge plaatst is voor het komende WK. „We be ginnen allemaal weer op nul", aldus Wyatt. Het Dutch Open van aanstaande zaterdag is het eerste meetpunt voor de Ne derlandse bond. Geconcentreerd, bedachtzaam en scherp. Het zijn attitudes die zeer bruikbaar zijn voor een jiujitsuka. Het lijkt erop dat de mat, oftewel de tatami, niet de enige plaats is waar ze naar boven komen. De 29-jarige Goese is geen vrouw van grote woorden. Elk antwoord wordt zorgvuldig afgewogen. Aan haar kansen op het komende WK wil ze niet veel woorden vuil maken. „Mis schien haal ik het WK niet eens", stelt ze. Ze ziet twee concurrentes, van wie één zeer serieuze. „We beginnen allemaal weer op nul. We zullen het wel zien." Het Dutch Open is niet het enige meet punt voor de bond. Ook het NK in april telt mee. Voor de zomer wordt duidelijk heid wie in de selectie zit voor het WK in november in Rotterdam. Hoewel ze niet wil vooruitlopen op de za ken, lijkt het haar geweldig om haar titel te verdedigen in Rotterdam. Ze was toe schouwer bij de gouden EK-finale van ju doka Elisabeth Willeboordse en dat maak te indruk. Ze bleek een snelle leerling, al snel behoorde ze tot de Nederlandse top. De tak die de Goese beoefent, het fighting system, bestaat voor tweederde uit judo. Het staande judo en het grondjudo, het derde onderdeel is karate. Judo beoefent Wyatt al vanaf haar vijfde, vooral het ka rate eiste daarom veel aandacht. Nog steeds rijdt ze wekelijks naar Haarlem voor een karatetraining bij een befaamde karateschool. In 2005 voerde Wyatt de trainingsarbeid flink op en dat betaalde uit. Ze won zilver op het EK en behaalde de bronzen plak bij de worldgames, de olympische spelen voor de niet olympische sporten. In het najaar van 2004 werd ze bovendien wereldkampi oen in Madrid. „Ik denk dat de trainingsintensiteit zelfs de belangrijkste reden was voor het succes in 2005", stelt de Goese. Dinsdag en zater dag zijn de judo en jiujitsu vrije dagen. Ge middeld traint ze ruim acht uur in de week. Perfectionist Het past binnen haar beleving als topspor ter. Wyatt omschrijft zichzelf dan ook als een perfectionist. „Het is simpelweg nooit goed. Er kan altijd iets beter, dat is vol gens mij een positieve eigenschap." Het perfectionisme ziet ze ook terug in haar werk als Mensendi eek-therapeute. Ze houdt zich bezig met houdings- en bewe gingstherapie. „Dan corrigeer je mensen. Dat past wel in het plaatje." De perfecte wedstrijd is een utopie. Maar de wedstrijd die dit het dichtst benaderde volgde op de slechtste partij van het zo succesvolle jaar. Tijdens de Worldgames verloor ze kansloos in de halve finale. In de twee daaropvolgende partijen voor de derde plaats speelde ze naar eigen zeggen haar beste partijen ooit. Hoe het verschil op één dag zo groot kon zijn weet Wyatt nog steeds niet. Starend naar het plafond denkt ze er geruime tijd over na. „Ik heb er nadien nog lang over na gedacht", bekent ze. „Misschien was ik gewoon te gespannen, maar dat weet ik niet zeker. Wist ik het maar." Dat het einde van haar carrière nadert, heeft de Goese al enkele malen aangege ven. „Ik heb besloten daar maar niets meer over te zeggen", reageert ze. „Voorlo pig richt ik me op de kwalificatie en daar na zien we wel." Wel geeft ze aan dat de sfeer en samenstel ling van het Nederlandse team belangrijke factoren zijn. Het huidige team is al drie jaar bij elkaar. „Ik heb serieus overwogen te stoppen, maar toen gingen er velen toch weer door. Daar heb ik me bij aangeslo ten." Ze houdt zich voorlopig maar even op de vlakte. „Ik stel me geen grote doelen meer. Ik leef van moment naar moment." Eerst maar eens het WK bereiken dus. En als ze er eenmaal is? „Als je bij een groot toernooi bent, dan wil je hem winnen ook." door Jeroen Dellebeke GOES - Vier Zeeuwen nemen komend weekeinde in Em- meloord deel aan de NK zwem men voor Masters. Het zijn André Schutte, Ron van Vliet (beiden Stormvogel), Peter Romkes (Luctor) en Ingrid van Assche (De Schelde). André Schutte, uitkomend in de categorie 45-49 jaar, heeft het drukste programma. Met starts op de 100 en 200 meter rugslag, de 200, 400 en 800 vrij en de 100 en 200 wissel richt hij zich voor al op zijn specialisme op de rug slag. Clubgenoot Ron van Vliet kiest voor de sprint, door op alle 50 meters en de 100 n derslag te starten. Peter (45049 jaar), die al meer^ Jels greep, komt weer uit oj specialiteit, de schoolslag,' Met de 'triple', de 50, loo^ meter spreidt hij zijn Enige vijftigplusser is h - van Assche. Het is voord;' neuzense een van de eersti ren dat zij op de titelstrijéi de start komt. De zwemste De Schelde is de enige van's club die het masterzwes echt bedrijft en wellicht ook zij op afvaardiging n; WK in San Fransisco, de. mer. Ze komt in actieopd:' en 200 school, 100 en 20ö"; der en de 100, 200 en 400^ foto Wim Kooyman 3 te spelen. Op de beslissende momenten schroefden die het tempo nog wat op. Ik moest me vaak uit de naad werken en kwam dan net tekort. Maar toch kan ik tevreden terugkijken. Ik heb iedere competitie altijd wel twee van de zeven singles ge wonnen." Verstraeten, vader van twee dochters en een zoon, legt uit dat zijn instelling op en buiten de baan dezelfde is. „Ik wil al tijd ergens het maximale uitha len en ga voor kwaliteit. Als ik ei'gens voor ga, dan doe ik dat voor de volle honderd procent. Niet alleen op de tennisbaan, maar ook voor mijn werk", stelt de directeur en mede-eigenaar van een makelaarskantoor. door Job van den Enk ZIERIKZEE - Weer eens lekker schaatsen zonder blessures, dat was de doelstelling van vorig jaar. Het ging echter boven ver wachting voor Leon van der Wielen. In de leeftijdsklasse der tig tot veertig jaar schaatste hij zich bij de beste twaalf van Ne derland langebaan. Vandaag en morgen doet hij in Breda een gooi naar het Nederlands kam pioenschap. In 2000 werd de gereedschaps maker uit Zierikzee wereldkam pioen bij de veteranen. Hierna richtte hij zich op het marathon- schaatsen. Blessures aan zijn rug en knie dwongen hem in 2002 daarmee te stoppen. Vooral de pijnlijke rug bleek hardnekkig. „Ik heb een heel tra ject afgelopen, fysiotherapie, krachttraining", somt de 37-jari- ge Zierikzeeënaar op. De oplos sing kwam toen hij vorig jaar bij een manueel therapeut te recht kwam. Zijn wervels ble ken scheef te staan. Overbelas ting was de oorzaak. Achteraf gezien bleek de marathon toch iets te veel te vergen van zijn lichaam. „Het was eigenlijk een simpele behandeling. Ik ben en- Melbourne. Australian Open. Man nen, tweede ronde: Roddick (VSt/2)- Moodie (ZAf) 7-5 6-3 6-2, Gaudio (Arg/8)-Burgsmuller (Dui) 6-3 6-2 6-3. Santoro (Fra)-Pavel (Roe) 6-4 6-1 6-4, Ljubicic (Kro/7)-Kohlschreiber (Dui) 7-5 6-2 6-1, Gremelmayr (Dui)-Ginepri (VSt/13) 2-6 5-7 6-4 6-3 6-3, Baghdatis (Cyp)-Stepanek (Tsj/17) 6-4 6-3 3-6 0-6 7-5, Ferrer (Spa/11)-Bracciali (Ita) 6-4 6-4 6-7 (5) 6-2, Ancic (Kro/18)-Hernych (Tsj) 6-1 6-4 6-4, Benneteau (Fra)-Gar- cia-Lopez (Spa) 6-4 7-6 (3) 6-1, Niemi- nen (Fin/16)-Yeu-Tzuoo (Tai) 6-2 7-6 (3) 6-2, Blake (VSt/20)-Faurel (Fra) 2-6 6-1 6-4 6-3, Simon (Fra)-Berdych (Tsj/19) 6-3 6-2 4-6 6-2, Robredo (Spa/16)-Toer- soenov (Rus) 7-6 (4) 3-6 7-6 (5) 6-3, Tho mas Johansson (Zwe/10) -Malisse (Bel) 6-3 3-6 7-5 4-6 6-3, Nalbandian (Arg/4)-Wawrinka (Zwi) 6-4 3-6 6-4 6-2. Vrouwen, tweede ronde: Davenport (VSt/1 )-Sprem (Kro) 7-6 (4) 6-3, Sjarapo- va (Rus/4)-Harkleroad (VSt) 6-1 7-5, Henin-Hardenne (Bel/8)-Sromova (Tsj) 7-6 (2) 6-1, Serena Williams (VSt/13)-Pin (Fra) 6-3 6-1, Vesnina (Rus)-Schruff (Dui) 6-0 7-5, Savtsjoek (Oek)-Jankovic (SMo/23) 6-3 6-4, Santangelo (Ita)-Srbe- tonik (Slw) 7-6 (5) 5-7 6-3, Kostanic (Kro)-Ondraskova (Tsj) 6-2 6-1, Camerin (Ita)-Bitsjkova (Rus) 4-6 7-6 (7) 6-2, Kiri- lenko (Rus/25)-Voskoboeva (Rus) 7-6 (1) 6-4, Koeznetsova Rus/14)-Parra Santon- ja (Spa) 6-2 6-7 (3) 6-2, Hantuchova (Slw/17)-Amanmuradova (Oez) 6-4 6-1, Petrova (Rus/6)-Muller (Dui) 6-4 6-1, Ru- ano Pascual (Spa)-Likhovtsjeva (Rus/18) 6-4 6-4. Eredivisie AZ-ADO Den Haag 3-1 (1-0). 5. Land zaat 1-0, 60. Landzaat 2-0, 80. Ikedia 3-0, 90. Stroeve 3-1. Scheidsrechter: Bos sen. Rode kaart: 6. Opdam (AZ). Gele kaart: Saavedra, Bodde (ADO Den Haag). Aantal toeschouwers: 8349. Sparta-NEC 1-3 (O-I). 40. Niedzielan 0-1, 47. Niedzielan 0-2, 64. Niedzielan 0-3, 71. Van Tornhout 1-3. Scheidsrech ter: Blom. Rode kaart: 86. Bruma (Sparta/2x geel). Gele kaart: Gudelj, (Sparta), Wïelaart, Olsson (NEC). Aantal toeschouwers: 7239. Stand: PSV 19-45, Feyenoord 19-44, AZ 19-44, FC Utrecht 19-32, Groningen 19-32, Ajax 19-31, RKC 19-31, NEC 19-31, Heerenveen 19-29, Vitesse 19-26, Roda JC 19-25, FC Twente 19-22, Hera cles 19-22, NAC 19-19, ADO Den Haag 19-18, Sparta 19-16, Willem II 19-10, RBC19-5. Terneuzen. Voorjaarscompetitie Be- vobo Terneuzen. Klasse A: Dees Sport-Rest.'t Oudt Sas 2-1, Delta-Dow 2 3-0, Zaman Sport-Jacobs Tuin 3-0, Dow-Scheldesport 3-0. Stand: Dow 2-6, Dees Sport 2-5, Delta 2-5, Rest.'t Oudt Sas 2-4, Zaman Sport 2-4, Dow 2 2-0, Scheldesport 2-0, Jacobs Tuin 2-0. WIJCHEN - Jean Paul de Bruijn gaf in het eerste pouleduel van het NK bandstoten in Wijchen direct zijn visitekaartje af. In slechts tien beurten en mede dankzij een serie van 81 ver sloeg hij René Tuil uit Alphen aan den Rijn met 150-41. Mor gen speelt De Bruijn tegen Ferdi nand Polman uit Doetinchem. Ook Polman won van Tuil, maar had aanzienlijk meer moeite: 150-146 in 35 beurten. Dg' [hti list H< kele keren gekraakt en a dien heb ik eigenlijk geenl meer", vertelt de schaalss de avonduren en in hetweé- de is Van der Wielen acti regiocoach voor de KNSB., strijden rijden zat er dani niet meer in. Totdat de bon: sloot de wedstrijden senior (dertig tot veertig jaar) dos weeks te houden. De regio» had net zijn laatste trainers: cus afgerond en voelde a weer fit. Hij besloot een pee fn te wagen. „Ik begon natuurlijk meti heel ander doel dan een p jaar geleden", vertelt hij., wilde vooral pijnvrij overig glijden. Het ging boven vera ting. Aan het einde van ha» £e; zoen bleek ik op de 500 en; meter bij de beste twaalf va») j( derland te zitten." Op ha) ja, rijdt hij morgen de 500 en' meter. Op de slotdag staai 1000 en 3000 meter op hetpe gramma. Van der Wieleng; het kampioenschap met op® zier te gemoet. „Ik bendeafe gei pen jaren natuurlijk welad uit geboerd." De concurred bovendien van hoog niveau. 33 zijn er bij die de 1500 meta: onder de twee minuten rij Dat red ik niet meer. dr Klasse B: BN/De Stem 2-BN/DeS.v 61 0-3, PSOVZ-Van de Poel AanaBV! Dees Sport 2-NHI Terneuzen 2- Pooter-V&K/C1000 Hoek 2-1. Sa BN/De Stem 2-6, Dees Sport 22-S.i de Poel Aann.BV 2-5, De Pooï! BN/De Stem 2 2-2, NHI Terneuz? V&K/C1000 Hoek 2-1, PSOVZ 2-0.I se C: El.Van Fraeyenhove-Ratoc Terneuzen/Sas 0-3, Gemeente Tr zen-TeVoRe 0-3, Delta 2-NHITerfc ID 2 0-3, Visser Smit Hanab-DeK 2-1. Stand: Delta 2 2-6, Rato: Terneuzen/Sas 2-6, TeVoRe 2-4, Hoop 2-3, Gemeente Terneuzen2-3,! ser Smit Hanab 2-2, NHI Terne® r 2-1, El.Van Fraeyenhove 2-0. Klaüt ASYA Kartallari-WBAZ 2-1, Yildizt polis Philippine 3-0, Dow3-Echo/: 1 -2, URS-Scheldesport 2 0-3. Stand fcf diz 2-6, Echo Audio 2-5, Scheldagc 2-4, ASYA Kartallari 2-3, W8AZ URS 2-2, Dow 3 2-1, Interpolis Pit": ne 2-0. Klasse E: BN/De Stem land Seaports 0-3, PSOVZ 2-P Stem 3 3-0, Henno Cysouw-K Partner 2-1. Stand: PSOVZ 2 2-6. land Seaports 2-4, Henno Cysoia BN/De Stem 3 2-2, V&K/C1000 H:; 1-1, Hydro IS Partner 1-1, BN/DeSs 2-0. Angaston (Aus). Tour Down Itó a Eerste etappe, Mawson Lakesl gaston: 1. Gerrans (Aus) 3.383! Sanchez (Spa) 0.02, 3. McEwenlt 0.11, 64. De Kort 23.45. Klassems Gerrans 3.38.24, 2. Sanchez 0® McEwen 0.18, 4. Walker 0.46.5. Ea 1.45, 6. Dumoulin 1.48, 64. D=< 23.45. Bremen. Zesdaagse. E stand: 1. Slippens/Stam (Ned) 383: ten, 2. Zabel /Villa (Dui/lta) 35 Beikirch/Bartko (Dui) 373. Stockholm. Wereldbekert/ved® (kortebaan). Vrouwen, 100 Veldhuis (Ned) 53,28, 2. Marsha» 53,82, 3. Alshammar (Zwe) 54,02" vlinder: 1. Alshammar 25,84,2. G merling (Zwe) 26,05, 3. Komisartw 26,46,4. Veldhuis 26,67. WESTDORPE - Zaterdag de jubileumeditie van de Eu?, ne Vink Memorial in Westdwj op het programma. Het is de'; editie van deze trimloop dieoj ter herinnering aan de ovfli den sportman Eugene VinkJ touw werd gezet. Zoals gebruikelijk telt dezes?- strijd mee voor Zeeuws-Vlaamse Runners® rium, een wedstrijdenreeks ój onder auspiciën van de sticht^ Sportpromotie Zeeuws-Vlaai» ren wordt gehouden. Het is* weer de zevende wedstrijd in kader. Er kan zaterdag worden det? nomen aan een drietal afs^ den: 5600, 9400 of 14.800 n# Al deze afstanden worden F pen over één grote ronde."- start is om 15.00 uur bij de-1"-1 in het centrum van Westdotf Om 14.45 uur is er een wedstnj voor de jeugd over 500 meter-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42