PZC erkinactie donderdag 19 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en géboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden je hoeft niet bang te zijn algaat de storm te keer leg maar gewoon ie hand in die van onze Heer je hoeft nie t bang te zijn al gaan de lichten uit God is er en Hij blijft alsjij je ogen sluit Verdrietig nemen wij vandaag afscheid van Merel We zullen haar missen 6ert Eveline Marian, Edith, Emmy en Lotte Joost A Beatrix Jan Willem en Steven Vlissingen, 19 januari 2006 Ronald A Trudy Joost, Roos en Bas Hel is tijd, ik moet gaan. Kijk naar me uit in de regenbogen hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is. Kijk dan ook naar me uit in de zonnestralen, en hou van me zoals ik van jullie gehouden heb. Na een korte doch hevige strijd is ze heengegaan Wij, als familie, hebben haar in haar lijden bijge staan. Afscheid nemen doet soms pijn, maar de tijd die ons nog restte was toch fijn. Nu, in deze wereld heb je rust, rust zacht, rust fijn, lieve moeder en oma Annie de Ritter Zij is 60 jaar geworden. Karin Korstanje Carlo Hamelink Jazz Giano Aïsja Mauro Arjan Korstanje Regin Roco Nayra Dirah Temeuzen, 18 januari 2006 Corr.adres: van Speykstraat 414535 BN Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 januari om 10.30 uur in de Opstandingskerk, Bella my straat 74 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de Opstandingskerk. Vrijdag 20 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. De mens is aan het sterven prijs gegeven, gelijk het gras kortstondig is zijn leven. Psalm 103:6 Waarom al dat vechten waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg je wilde bij ons zijn. De strijd is oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Annie de Ritter Ko de Ritter Wil de Ritter-Heijnen Adrie de Ritter Jannie de Ritter-Walhout Ellie van Tatenhove-de Ritter Daan van Tatenhove neven en nichten Heel verdrietig zijn wij nu onze broer en oom HansMalchus zo onverwacht is overleden. Weesp: Lya Malchus AikeMalchus Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van Joop Luitwieler Alle goede herinneringen blijven.... maar er komen geen nieuwe meer bij. Henk, Diana en Amber Pladdet Suitvaartverzorging H| de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crema dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 -3 Veerseweg 36, 4332BG Middelburg ::S internet: www.degrootdekara.nl m- Mijn vrouw, onze moeder, onze oma Luz Maria Figaroa Duran (Liba) zal altijd bij ons blijven. Jarabacoa (Dom. Rep.) Jarabacoa (Dom. Rep.) 15 januari 1940 17 januari 2006 Vlissingen: Mike Figaroa Nassin Ordehi-Duran t Joyce Alfonso, Marcelo, Erik, Nassin, Jaël Ohio (USA): Nassim de Jong Woudie Wilberto, Lydia, Arnoud Middelburg: Willy de Jong Mariana Alberto, Mariela Adelaide (Aus): Miguel de Jong Jodie Maarlee Goes: Alex de Jong Middelburg: Angelique de Jong Dennis Bodrij Willy en Ria de Jong Wij nemen afscheid van haar in Jarabacoa. (Dom. Rep.) Correspondentieadres: Adriaan Brouwerlaan 19 4382 RR Vlissingen Rogara Dios por el es terno de scan so del Alma Over de golven van de zee, draagt de wind mijn lichaam mee. Moe maar blij, want het eindelijk voorbij. Met droefheid delen wij mee dat na een moedig gedragen ziekte, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en zus Seraphina van der Star Fien 28 februari 1940 18 januari 2006 Harry en Rita Robin, Dylan Bennie Annie en Piet Ineke en Tom Correspondentieadres: H.L. Mailinger Aletta Jacobslaan 52 A 4385 JG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Fien te nemen op zaterdag 21 januari van 15.45 tot 16.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 17.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Toch nog onverwacht is overleden mijn lieve twee lingzus, mijn schoonzus en onze tante Seraphina van der Star Fien in de leeftijd van 65 jaar Ineke en Tom Jolanda en Theo Charissa, Mitchell Vlissingen, 18 januari 2006 Anton Vermare Niet te beschrijven is hoeveel je voor ons betekend hebt in meer dan 40 jaar dat je bij ons was Bloemisterij Wisse en Team Heinkenszand We wensen To, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. ,4Hi Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe. Je hebt je strijd gestreden. Je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Je bent bevrijd uit je lijden. Maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Na vier jaar liefdevolle verzorging en onuitwisbare herinneringen laten wij u weten dat zacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man en onze zorg zame vader Gillis Bronke in de leeftijd van 70 jaar Jenny Bronke-Christiaansen Gré Jeannette en Ben Magu ij'. Wilma en Chris Sammy 18 januari 2006 Callenfelsstraat 18 4381 TE Vlissingen Namens Gillis een woord van dank voor de goede zorgen aan dr v/d Griek, dr Hamelink, Zorgstroom en De Lindenhof. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 21 januari van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Op verzoek van Gillis in plaats van bloemen graag een gift t.b.v. de Vereniging Spierziekten Nederland t.n.v. het A.L.S. Centrum te Amsterdam. De collectebussen waarin u uw gift kunt deponeren zullen in het crematorium staan. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na een strijd van vier jaar met up en downs is toch nog onverwachts overleden mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom Gillis Bronke G. Bronke-de Pagter M. Bronke - in liefdevolle herinnering- Sien en Peet Soer Jolanda en Paul Melissa Carla en Freek Deborah Wil en Gilles van Wingerden Janny en Rajko Roy Melany Mark en Miranda Brian Tijdens zijn ziekte zei hij altijd Het leven is geen lolletje, pi pa parasolletje 24 februari 1933 Sliedrecht Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Arie Hartog 117 januari 2006 Vlissingen Vlissingen: Yvonne Hartog-Lenaerts Cora en Klaas Sandra en Rick Bas en Stephanie Ria en Hans Jeroen en Annelies Ke\>in Maaike en Danny Denny en Loes Stevie-Ray, Jimmy-Dean André Piet Heinkade 82 4381 NH Vlissingen De begrafenis zal op zijn verzoek, uitsluitend in be sloten kring plaatsvinden. U kunt de familie condoleren op maandag 23 januari in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", In dustrieweg 20 te Vlissingen. U wordt verwacht om 11.30 uur. Geen bezoek aan huis. Na 45 jaar als goede buren van elkaar is overleden onze buurman Arie Hartog Wij wensen de familie veel sterkte toe. Fam. van der Vliet Fam. Jasperse Fam. Meerman Fam. Post Fam. Koole "de HEERE kent degenen die de Zijne zijn Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE uit ons midden weggërïomën onze innig geliefde, dierbare, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Adriana Johanna Vogel sinds 5 oktober 1980 weduwe van Jan de Leeuw in de leeftijd van 75 jaar. Mogen we gesterkt worden in dit grote verlies. Krabbendijke: H.J. de Leeuw A. de Leeuw-de Pree Natasja en Jurian Nanda en Joey Rilland-Bath: J.I. de Leeuw Goes: J.A. de Leeuw R.H. de Leeuw-van Wel Sander Moniek en Ivo Argoa (Filippijnen): I.P. de Leeuw C.R. de Leeuw-Gaquit Adriana Rilland-Bath: G.N.B. de Leeuw S. de Leeuw-Straver Elke, Rick 16 januari 2006 Kapucijnenweg 36 4411 NC Rilland-Bath De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 21 januari om 9.45 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenis- seweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis om 10.30 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 9.15 uur in "De Levensbron" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Heden behaagde het de HEERE uit onze familiekring weg te nemen mijn geliefde zuster en onze tante Adriana Johanna Vogel sinds 5 oktober 1980 weduwe van Jan de Leeuw Uit aller naam: J.A. Nieuwenhuijse-Vogel Rilland, 16 januari 2006 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere na een kortstondige ziekte uit onze familie heeft weggeno men, onze schoonzuster en tante Adriana Vogel weduwe van Jan de Leeuw Krabbendijke: C. de Leeuw Yerseke: P. de Leeuw-van Velzen Gouda: E. van Weerdhuizen-de Leeuw Krabbendijke: P.M. de Leeuw-Dieleman Goes: A. de Leeuw J.D. de Leeuw-de Bat Neven en nichten 16 januari 2006 Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van John du Bois Wij verliezen in hem een gewaardeerd gemeentelid, en denken met dankbaarheid terug aan het vele werk dat hij voor onze kerk gedaan heeft. De wijkkerkenraad van de Hofpleinkerk Nog maar zo kort na het verlies van onze vader en opa, hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder en oma Jacomina Besuijen-Mesu echtgenote van Wilhelmus Besuijen 129 november 2005 Oostkapelle, 4 mei 1918 Biggekerke: Middelburg: Oost- Souburg: Middelburg: Sint Laurens Middelburg Teteringen: Middelburg: Serooskerke (W) Sint Laurens Sint Laurens Wemeldinge t Middelburg, 17 januari 2006 Co en Riet Marcel en Heieen, Floor, Jip René en Suzet, Maartje, Pieter, Sarah, Aartjan, Daan Mirjam en Jaap Corrieen Jaap, Wilco en Jeannet, Sylvana Eelco Riet en Jos Ronald en Lianne, Joery, Remy Ingrid en Ricardo, Natasha Koos en Piet Corina en Emile, Shakira, Dimitri Anita en Marco Jaap in herinnering) Kristian enMirella, Eva Janny en Wim Remco en Niels, Richard en Ingrid Diana en Renato, Collin Peet en Annette Wim en Nel Esther enPaskal, Marije en Sebastian Tannieen Henk Monique en Richard, Kirsten en Joey Jan en Erna Lennart en Famke, Ivo en Sabrina Ineke Danielle, Jurgen Marius Anneke en Karei Remko en Koy Middelburg, Zorgcentrum "Swerf-Rust" Laurens Stommesweg 1, Kamer 006 Correspondentieadres: Schuitvlotstraat 12,4373 AK Biggekerke Onze moeder en oma is opgebaard op haar eigen kamer, waar gelegenheid is tot condoleren en af scheid nemen vrijdag 20 januari van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden, zaterdag 21 januari om 11.00 uur in de N.H. Kerk te Sint Laurens, waarna aan sluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de 6eref. Kerk te Sint Laurens. Onze geliefde oudste zus en schoonzus is over leden Jacomina Besuijen-Mesu VeerePiet Mesu Jo Mesu-Wisse Vlissingen Koos Meerman-Mesu Jo Meerman St-Laurens Jan Mesu Janny Mesu-Ovaa Serooskerke Jannie Passenier- Mesu Jaap Passenier St- Laurens Wim Mesu Corrie Mesu -Uitdenbogerd Neven en nichten Op 15 januari overleed onze oom Jan Looise Neven en nichten van familie W. Aamoutse Neven en nichten van familie L. Geertse Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat ge tekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die haar omringden, overleden onze lieve moeder, oma en overoma Adriana Strijd-Willemstein sinds 17 september 1999 weduwe van Simon Strijd in de leeftijd van 92 jaar. Goes: Rie de Dreu-Strijd Adrie de Dreu Wemeldinge: Coby Serier-Strijd Kees Serier Nieuwdorp: Dana Hamelink-Strijd Rudi Hamelink Klein- en achterkleinkinderen Goes, 18 janauri 2006 Correspondentieadres: Beukenstraat 229 4462 BZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 21 januari van 11.30 tot 12.00 uur in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid, waarbij u wordt uitgenodigd, plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 12.15 uur. Na de plechtigheid is er in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes gelegenheid tot condoleren. Lieve Oma Wat zullen we je missen. Coby enTonny Dennis, Lisette Onno en Wilma Celine, Michel, Sandra Eddy en Julia Kim, Sven lis. Kerkinactie steunt .30/ 9 jaarlijks meer dan 150 projecten uoor Tsï Kinderen in de Knel. l ÜV r'Vm Ik ben het licht der wereld. Joh. 8:12 Verdrietig, maar zeer dankbaar voor zijn leven,ge-I wij u kennis van het overlijden van onze lievev.' opa Jan Gerrit van der Peijl weduwnaar van Elisabeth van Hoeve 16 januari 1912 f 18 januari^' Corry en Ariet Mol - van der Peijl Annelies en Arco de Kraker - Mol Arie. Kees en Joost Ellen en Amo van Ederen - Mol Roan Lisette en Ties Jan Kees en Isabelle Mol - Solé Yannick, Pedro en Pablo Arienne Mol Wim van den Bos Mark en Michelle Liesbeth van Arkel - van der Peijl f Peter en Marijke van Arkel - Dekker Henk-Jan en Annemarie van Arkel - Prins Rick en Steven Elsbeth en Hans Boerstra - van Arkel Evelien en Meike Hans Peter en Chantal van Arkel van den Boogaard Frederique Govert en Pierrette van der Peijl - Henchoz |an Peter en Jasperien van der Peijl - Meinhardi Alexander, Charlotte en Ruip Michel van der Peijl t Bernard en Sabien van der Peijl - Binkhorst Max en Torn ricb Marshall-laan 5 4334 EL Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag am januari om 12.30 uur in de Morgensterkerk, ,V Lauwereysstraat 6 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring pi® vinden. Gelegenheid tot condoleren, voorafgaand kerkdienst, van 11.30 tot 12.15 uur in bovengen®) de kerk. Met leedwezen namen wij kennis van het overig <n van de heer J.G. van der Peijl in de leeftijd van 94 jaar. De heer Van der Peijl is meer dan een halve eeuwi :m onze bedrijven werkzaam geweest. Zijn gehele werkzame leven heeft de heer Van i? Peijl in dienst gesteld van de opbouw en uitbouwt! m, ons bedrijf. Hij heeft dit met visie, doorzetting™ mogen en moed gedaan die hem ook in zijn perser lijk leven karakteriseerde. Wij bewaren de beste herinneringen aan voor onze bedrijven heeft betekend en de interesse betrokkenheid die hij ook na zijn actieve loopea mr heeft getoond. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit zijn kinderen, kleinkinderen en overige naaste fanÈ flli Raad van Commissarissen, Raad van Best Directie, medewerkers en oud-m< De Hoop Temeuzen b.v. Veilig in Jezusarmen In dit geloof is overleden onze lieve, z> moeder, oma en oude oma Margaretha Alida Elshout-van der Ros -Gré- Sinds 1983 weduwe van Arie Elshout Rotterdam, Bilthora 8 maart 1909 17 januari 20Ü Jan Elshout en Tieneke Elshout-Booij Lies Elshout en Berto de Graaf Irene Elshout en Bert Klaver Jook Elshout Willy Elshout Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres Lies Elshout Goudsbloemstraat 4 4451 LN Heinkenszand Wij nemen afscheid van onze moeder in een di® van Woord en Gebed op zaterdag 21 januari a 0 10.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaü Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelbos y Aansluitend zullen wij moeder bij vader te rusf leggen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het Ken Ej centrum De Morgenster, Adraen Lauwereyszstraï te Middelburg. Na een kortstondig ziekbed overleed Joanna Henrica Tan-Meijer apotheker Deersum, 14 november 1906 17 januari Veel gaf zij aan anderen, weinig vroeg zij voor zichzelf. Karei en Jojo Tan-de Vries Hermine en Cees Lemmens-Tar. Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hertog Jan-II laan 1 5242 BJ Rosmalen Wij nemen afscheid op zaterdag 21 januari omll® uur in de aula van het crematorium te Oude Baan Oost 170. Er is gelegenheid om een persoonlijke groet te bren gen op vrijdag 20 januari van 19.00 tot 19.30uura de rouwkamer van verpleeghuis Oosterhof", E® weg 114 te 's-Hertogenbosch en op zaterdag direci voorafgaand aan het afscheid in bovengenen crematorium. In Memoriam ib m In memoriam Henk van der Werf 19.14 Een jaar is nu voorbij. Zonder jou aan mijn zij. Je zorg en liefde te moeten missen, het doet pijn. Maar je zal voor altijd in ons hart zijn. Henny en de kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38