0 Fonds« T X PZC D dinsdag 17 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Wij zijn ontzettend gelukkig met de geboorte van onze zoon Kevin Roan 14 januari 2006 Lennard en (anine Davidse Vijverlaan 16.4493 EG Kamperland Overleden Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud woont een Vader in de hemel, bie van alle kinderen houdt. Ook voor zieke kind 'ren zorgt Hij, kent hun tranen en hun pijn. Ja, voor gro ten en voor kleinen wil de Heer een helper zijn. Verdrietig zijn wij nu Merel is gestorven Wij wensen Leo Corina Jordan en Linde Gods nabijheid toe. Oost-Souburg: Sam en Leny Sanderse Esther en Klaas, Sem, Noor Monique en Marcel Verdrietig zijn wij, dat op Gods tijd, is weggeno men het lieve dochtertje van onze vrienden, Merel Wij hopen dat ze de kracht van God mogen ontvangen om dit verlies te kunnen dragen. Middelburg: Jan en Eline Witte Adjan, Aritha, Lisanne, Evianne Ritthem: Tonnie en Marjolein Poppe Lenn,Marit, Celine Met verslagenheid en ontroering hebben wij ken nisgenomen van het overlijden van Merel dochter van onze collega Leo Blok Wij wensen Leo, Corina, Jordan en Linde heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, Managementteam, collega'^ en medewerkers van LétE Middelburg, 15 januari 2006 Veel te vroeg Onbegrijpelijk, onverteerbaar Art Bedankt voor 30 jaar vriendschap Jacques, Saskia Nikki Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid Ella Priem-Hoogstrate Ella heeft gedurende bijna 25 jaar haar energie, creati viteit, doorzettingsvermogen en organisatietalent aan gewend voor de plaatselijke afdeling van 'De Zonne bloem' Wij wensen Sjaak Priem en de (klein)kinderen heel veel sterkte toe. Vrijwilligers en bestuur Afdeling Goes Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het geheel onverwacht overlijden van mevrouw Ella Priem - Hoogstrate echtgenote van dhr. Sjaak Priem, voorzitter van ons algemeen bestuur. Wij wensen Sjaak, kinderen, kleinkinderen en naaste familie veel sterkte bij dit grote verlies. Bewoners, vrijwilligers, medewerkers, directie en bestuur van de Stichting Ouderenzorg Kapelle Heden ontvingen wij het verdrietige bericht dat plot seling is overleden Ella Priem-Hoogstrate Echtgenote van onze gewaardeerde voormalig leidinggevende Sjaak Priem. We hadden hem nog zo veel fijne jaren met Ella gegund. Wij wensen Sjaak, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Arnold van den Berge, Henny Dommisse, Sarien Jeremiasse, Ina Meerman-Polderman, lan Moerdijk, Yvonne Rijsbergen-Nieuwenhuizen, Willem Pentury, Beryl Tiemes-Arts, Nelis Wisse Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een leven vol kracht, liefde en zorg is ten einde. In haar 63e levensjaar is bij haar Heiland thuisgekomen, mijn zielslieve, dappere Ineke en onze allerliefste, onvergetelijke ma en oma INEKE DE VRIES GEBOREN 13 - 12 - 1943 ABRAMINE NELLA SPAANS Dicht om haar heen staand hebben wij in de stilste dagen van haar leven afscheid moeten nemen. We zijn intens verdrietig nu we haar zo vroeg moeten missen. Toch overheerst dankbaarheid voor alles wat zij ons heeft meegegeven en hoe zij ons leven heeft verrijkt. Dannie de Vries Colette en Richard Loes en Duuk Corstiaan Wouter Burgh-Haamstede Den Haag Zlerikzee. 16 januari 2006 Grachtweg 5a, 4301 KJ Je was zo sterk, je had zoveel wils kracht, zoveel geloof; bij iedere tegenslag ontdekte je weer nieuwe lichtjes aan je hemel. Wij zullen afscheid nemen van Ineke en ma In een dienst van danken en bidden op vrijdag 20 januari die gehouden zal worden in de Christelijke Gerefor meerde Kerk van Zierikzee, Zevengetijstraat. Voorganger is ds. D. Quant. De dienst begint om 13.30 uur. Voorafgaand hieraan is ervan 12,00 tot 13,15 uur gelegenheid tot condoleren. Na deze dienst zullen wij Ineke naar haar laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats van Zlerikzee om 14.45 uur. Geen voetstappen meer in de gang,.. Je plek is leeg. Maar jouw warmte zal ons nog lang bijblijven. Met veel respect voor de manier waarop zij in het leven stond, positief tot aan het einde, nemen wij verdrietig afscheid van INEKE DE VRIES Medewerkers De Vries Communicatie Centrum Zierikzee. 16 januari 2006 In verband hiermee zal ons bedrijf op vrijdag 20 januari de gehele dag gesloten zijn. GEBORGEN IN DE HOLTE VAN GODS HAND Binnen onze familie brak veel af. Wij moesten nu ons innemend schoonzusje INEKE loslaten. De zekerheid dat God haar in zijn Heerlijkheid opgenomen heeft, geeft troost in ons verdriet. Onze gevoelens gaan uit naar DANNIE, de kinderen en de kleinkinderen. UTRECHT: CORRIE DE VRIES ZIERIKZEE: MARIE DE RUIJTER - DE VRIES JOHAN - in herinnering MIDDELBURG: TONNY DE VRIES - AN VAN DAM BURGH: WILLIE DE VRIES-BIJ DE VAATE HERMAN - in herinnering ZIERIKZEE: HELEEN DE VRIES - DE RUIJTER REIN - in herinnering MIDDELBURG: MATS JAN HOSTE - DE VRIES NIEUWEGEIN: WILDE VRIES-SIJTHOFF LEO - in herinnering Altijd vrolijk, altijd blij Jij hield zo van het leven Jouw liefde die je ons gaf Weggeplukt uit ons leven Zomaar weg bij ons, HansAAalchus 24 juli 1943 t 15 januari 2006 man, papa, maatje Ankie Malchus-Ni jssen Nikki Malchus Cederlaan 6,4493 CW Kamperland Hans is thuis bij ons Afscheid nemen na telefonisch contact tel.nr. 01 1 3-371030. De herinneringsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 22 januari om 10.00 uur in de studio van Zeelandnet, Rip 9 te Kamperland. Aansluitend brengen we Hans naar de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna verwachten wij jullie voor de condoleance in de studio van Zeelandnet. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend en markante persoonlijkheid Hans Malchus Wij wensen Ankie, Nikki, familie en iedereen die hem dierbaar was veel sterkte toe. Sam en Marja de Visser Manori, Saskia, Kim Kees en Irma Kleppe Merel, Tim Sjacco en Monique Hoondert Sharon, Nick, Leroy Geheel onverwacht is overleden onze vriend en levens genieter Hans Malchus Hii laat ons een onuitwisbare herinnering aan zi|n leven achter. Lieve Ankie en Nikki, heel veel sterkte gewenst. Wim, Hildeen Lisanne Verwijs Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van INEKE DE VRIES-SPAANS moeder van onze goede vriend Wouter Wij wensen Wouter en zijn familie heel veel sterkte in deze zware tijd. August de Jonge Bart Kloet Bas Legemaate Daniël Lodders en Gertie Bin Dirk Roks en Willemien Cats Emmelieden Boer Erik Kloet en Arieke Bin Gerbrand Verton Johan Cats en Willemien Kloet Ronald Verhoek en Jeanine de Vos Leer ons alzo onze dagen lellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90:12 Met droefheid delen wij u mee dat, voor ons onver wacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, altijd zorgzame zuster en tante Geertruida de Looff in de leeftijd van 62 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Ouderkerk aan den IJssel: Wim en Jannie de Looff-Dekker Meliskerke: Kees en Mattie de Looff-Maljaars Serooskerke: Suzan en Piet Louwerse-de Looff Grijpskerke: Jaap en Corrie de Looff-Poortvliet Neven en nichten 14 januari 2006 Dishoek 3 4371 NS Koudekerke Correspondentieadres: W. de Looff IJsseldijk Noord 186 2935 BM Ouderkerk aan den IJssel Woensdag 18 januari is er gelegenheid tot condo leren van 19.30 tot 20.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op donderdag 19 januari om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. giro 7 800 800 g geef Liliane Het speciale fonds voor kinderen met mÊ. n handicap in ontwikkelingslanden Wat blijft is de herinnering aan mooie momenten. Volkomen onverwacht is op 65-jarige leeftijd over leden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Hanny Parent - Roelse weduwe van fan Parent Ritthem: J. Roelse W. Roelse-van Zuilen Oost-Souburg: J. Hölz-Roelse P. Hölz t Borssele: H. van Adrichem-Roelse R.H. van Adrichem Middelburg: E. Parent E. van den Berg Neven en nichten Achterneven en -nichten Antwerpen, 11 januari 2006 Correspondentieadres: Lange Zuidweg 6 4454 PK Borssele Op haar eigen verzoek heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Na een strijd, moeizaam gestreden ging je heen, niet onverwacht. Je hebt er zo voor gevochten, maar het mocht niet baten. Niemand weet hoeveel je hebt geleden, je was aan het einde van je kracht. Na het moedig voeren van een ongelijke strijd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze pa en opa Anthonie Adriaan Vermare echtgenoot van Catolina Suzanna Baden 27-01-1936 - f 16-01-2006 Schore: Ella en Ricardo Tijmen Heinkenszand: Carolien en Giljam Alexander Stefan Hof van Zeeland 11 4451 RS Heinkenszand Mijn man, onze vader en opa ligt thuis opgebaard. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 20 januari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u de plech tigheid wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tegenover eeuwig leven duurt het leven hier maar even Tot ons grote verdriet is onze buurman Anton Vermare op 16 januari 2006 overleden Wij kenden hem nog niet zo lang, maar al zo goed, dat we hem erg zullen missen Lieve Toke, we blijven in je buurt. Hetty en Theo Claessens Els en Leo Hofland tNa alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven hebben wij, geheel onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Jozina Huisman -Arnoldi Goes, 13 december 1932 Goes, 16 januari 2006 Goes: Jan Huisman Kapelle: Janien Meissner-Huisman Michael Meissner Thomas, Daniël Wolphaartsdijk: Rob Huisman Jana Huisman - Wondergem Sharon, José Dillenburglaan 40,4461 TL Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 19 januari om 11.30 uur in de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal om ongeveer 12.00 uur de begrafe nis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Geen bloemen. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor mij en voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde moeder Clazien Verdonk-van 't Westeinde weduwe van Pieter Verdonk in de leeftijd van 75 jaar. Lia Verdonk (in herinnering) Han Verdonk en Joanne Verhoek Dave Krystle 14 januari 2006 Burg. Timansweg 4 4453 CM 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 19 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. Kerkhof aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 13.15-13.50 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na afloop van de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Clazien hield van witte bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. God, nu U bij mij bent, laat mij niet los. Bedroefd delen wij mee dat wij, geheel onvenw, afscheid hebben moeten nemen van onze lièftj schoonzus en tante Clazina Antonia Verdonk-van 't Westein Goes: Koos en Stien t Boudens Zevenbergen: Tan en Kees de Jonge Prinsenbeek: Huib en Riet t van 't Wester- Dongen: Bertus en Ans van 't Westein^ Temeuzen: Frans van 't Westeinde Neven en nichten Goes, 14 januari 2006 lik: Wij zijn aangedaan door het onverwacht overlr- van onze schoonzus en tante Clazien Verdonk-van 't Westeinde Sherwood Park: Nellie t en Dies Raas f 's-Heerenhoek: Otto Verdonk t St. Dié: Sjef en Monique Verdonk Oostburg: Bertus t en Anneke Verdonk Middelburg: Paula en Jac t Clarijs Usquert: Nico en Corrie Verdonk Sherwood Park: Dies en Door Verdonk Nichten en Neven Een laatste groet Lieve tante Clazien Van je petekind Connie Boudens 1, «0 US' Met verslagenheid namen wij kennis van het plet ling overlijden van mevr. C.A. Verdonk De moeder van onze directeur Han Verdonk Wij wensen hem heel veel sterkte met dit grote ver:: ur Management en Personeel Verdonk Groep B.V. 's-Heerenhoek, 14 januari 2006 Zingt voor de Heer een nieuw gezang Ali den Toom-Bienefelt echtgenote van dhr. W.P. den Toom tot 1988 directeur van cbs "De Poeljeugd' Namens alle geledingen en oud-collega's van cbs "De Poeljeugd" te 's-Heer Hendrikskinderen, D. Kruijs (directeur) R. Rap (adj. directeur) Na een kortstondige ernstige ziekte, moeten wij, scheid nemen van onze broer, zwager en oom Kees Janse Wij zullen hem missen. Familie Janse e' Met leedwezen hebben wij kennisgenomen vank overlijden van de heer Cornells Janse Kees was vele jaren medewerker "onderhoudent; zorging accommodatie". Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinda ia veel sterkte. Bestuur en leden voetbalvereniging de Patrijzen De grote baas heeft me teruggeroepen, k want ik heb mijn werk gedaan. Moegestreden is rustig en kalm ingeslapen u lieve, zorgzame man, onze vader en opa Johannes du Bois John Middelburg, 4 augustus 1928 f MiddelbJ 15 januari 2( M Lies du Bois-Baas Henri du Bois Riet du Bois-Zuidmeer Bas Chantal Lia du Bois Miranda Joyce Linda Ingrid du Bois Rene van Maris Eline en Mervin Tim en Brigitte Melissa Scott Watersniphof 56 4332 CR Middelburg John is thuis, alwaar geen bezoek. Wij nodigen u uit om de afscheidsdienst bj wonen op vrijdag 20 januari a.s. om 13.30 uurin! Hofpleinkerk aan het Hofplein 13 te MiddeiW j- Aansluitend zullen wij John naar zijn laatste w plaats begeleiden op de algemene I aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te MiddelM Na de begrafenis stellen wij het op prijs om moeten in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis. i Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, ge!l£'- deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om verlies van onze lieve broei? zwager John du Bois Henk Reurink An en Ries van Wallenburg-duBrè Magdaleentje en Jan Jonker-duB-'5 Niek en Ada du Bois-Rotte Middelburg, 17 januari 2005 tchl Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6