t Natuursteenbedrijf Ferket en De Maat B.V. PZC .12! Wat geven we Kaar terug voor alles wat ze is kwijtg eraaJct Geef om een oorlogskind Ga spierziekte A.I.S. ie lijf. Giro tee 000 GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN Glucon Combi GRATIS! dinsdag 17 januari 2006 Het vervolg van de fami lieberichten van pagina 6 Eenvoudig en bescheiden was je leven Je dacht nooit aan jezelf Alleen je familie was je stre\>en God beloont je hiervoor eeuwig In liefde en dankbaarheid nemen we afscheid van onze lieve papa, schoonvader en opa Dré van Nieuwkuijk sinds 1992 weduwnaar van Anny van Nieuwkuijk, geb. Otten Heerlen, 26 juni 1925 Winterbach, 12 januari 2006 Domburg: Margo en Martin Bemard-van Nieuwkuijk Micha en Petra Michiel en Tessja Maurice en Sofie Winterbach: Ryanne en Norbert Hassel-van Nieuwkuijk Ronny Dominique en Uwe Papa is in Duitsland gecremeerd. Voor papa zal zaterdag 21 januari om 11.00 uur een Heilige Mis worden opgedragen in de St. Willibrord- kapel aan de Badhuisweg 4 te Domburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Het Koetshuis" aan de Weststraat 22 te Domburg. 4357 EH Domburg, 16 januari 2006 J.W. Schuurmanstraat 87 Ik sla mijn ogen naar de bergen Ps. 121 Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u rftede dat God tot Zich heeft genomen mijn lieve vrouw en mijn moeder Kornelia Stroo - Vlieger (Korrie) 6 februari 1925 t 16 januari 2006 Vlissingen: J.W. Stroo Goes: Ineke Wij danken allen die haar met liefde en zorg hebben verzorgd. Vredehoflaan 564 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 19 januari van 11.30 tot 12.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar om 12.15 uur de her denkingsdienst worden gehouden, waarna de begra fenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster Kornelia Stroo-Vlieger Eindhoven: P. Stroo-Vader Goes: J.E. van Weele-Stroo Vlissingen: J.F. Stroo G. Stroo-Hoogenveen Tot aan het eind een bijzonder krachtige persoon, het heft in eigen hand genomen, je eigen weg bewandeld, voor jou eigenlijk heel gewoon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, zorgzaamheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is van ons heengegaan onze moeder, onze oma Grietje van Leeuwen Weduwe van Simon Hendrik Wijnnobel Rotterdam Goes 8 maart 1924 12 januari 2006 Zinder: Kees Diana Goes: Bart Yuvadee Goes: Greet Peter Merellaan 11 4461 RH Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten familie kring plaatsgevonden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve oma, Denkend aan alles wat jij voor ons hebt gedaan, Strelen wij je nog eens zachtjes door je grijze haar. Wetend dat die band er altijd blijven zal. Sterk en onverwoestbaar. Het voelt goed zo oma, ga nu maar. Greet Peter Het licht en de warmte van de zon gaf haar kracht om te leven. Dat zij nu mag leven voor eeuwig. Na een liefdevol en zorgzaam leven is toch nog vrij onverwacht overleden onze lieve moeder en oma Tilly van Cleemputte weduwe van Bernard de Smet 11-06-1921 t 15-01-2006 Westdorpe Sluiskil Sluiskil: Ronny St. Jansteen: Marie-Louise en Ommie Roeien Brenda Jeroen en Monique Hulst: Rudy en Linda Sebastiaan Vincent St. Jansteen: Bernadette en Peter Jessica en Ivo Joyce Pascal en Jasmijn Sluiskil, 15 januari 2006 Vergaertstraat 40,4541 BK Sluiskil De uitvaartdienst, waarna begrafenis, zal plaatsheb ben op vrijdag 20 januari om 10.00 uur in de Heilige Antonius van Paduakerk te Sluiskil. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de begrafenis op de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een moeizame levensavond is toch nog plotseling overleden mijn innig geliefde man, onze lieve, zorg zame vader, schoonvader en opa Izak Jacob Hage Dreischor, t Zierikzee, 13 april 1922 15 januari 2006 W. M. Hage-van de Kasteele Koos Hage Matty Hage-de Ruiter Wendy en Bart Dave Robin Jan Hage - in liefdevolle herinnering - Riet Hage-Rotte Monique Nathalie - in liefdevolle herinnering Tamara en Johan Ria Verwest-Have - in liefdevolle herinnering - Adrie Verwest Maaike Verwest-van der Wekken Jacco Johan en Thynette Milan Patrick en Lianne Angelique Nikkie Jacquelien en Rob Appelmeet 59,4328 CK Haamstede Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag van 14.30 tot 16.00 uur en van 19.30 tot 21.00 uur aan het woonhuis. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden vrijdag 20 januari in de aula op begraafplaats 'Vredehof', Oude Lagezoom 1 te Haamstede, aanvang 14.00 uur, waarna de begrafe nis zal plaatshebben. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in de aula. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed geheel onverwacht mijn broer, onze zwager en oom Izak Jacob Hage in de leeftijd van 83 jaar. Dreischor: J. I. Hage P. Hage-Smalheer kinderen en kleinkinderen Nooit meer in ons midden Altijd in ons hart Heden overleed zacht en kalm mijn geliefde man, onze liefhebbende, zorgzame vader, (overgroot)- vader Pieter van der Klooster echtgenoot van Maatje Hitdes 1 augustus 1918 f 14 januari 2006 M. van der Klooster-Hirdes Marijke en Rinus Laurens Rozemarijn, Xavier Iris Matty Mischa Gabor Correspondentieadres: Kievitlaan 64, kamer 113 4461 RB Goes De afscheidsdienst die we voor Piet willen houden zal plaatsvinden op vrijdag 20 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en el kaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, dan verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Zie ik maak alle dingen nieuw Openbaring 21 :vers 5 Ik weet niet hoe het zijn zal in die dagen, wanneer ik mij inscheep voor die allerlaatste reis. Zal dan mijn schip die hoge golf verdragen en afmeren in Gods eeuwig paradijs? Neem dan. o Heer, de helmstok mij uit handen en laat mij met het landvast op het voordek staan. Dan zal mijn schip niet op de rotsen stranden, maar veilig uw haven binnengaan. Heden is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man, onze pa, opa en mijn over-opa Jan Looise op de leeftijd van 87 jaar. Jo Looise-Maas Joke en Jan Piet en Coos Andra en Liam, Merryn Nannet en Ramses Evert Jan en Henny Dominique en Ko Mitchell en Ester Fabian en Mariska Vlissingen, 15 januari 2006 Coosje Buskenstraat 164 4381 LJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het röuwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 21 januari om 10.00 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt te Vlissingen waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 11.30 uur op de algemene begraaf plaats te Vlissingen. Vertrek vanuit de kerk omstreeks 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het röuwcentrum Overtoom-Groen. Liever geen bezoek aan huis. Je was een lieve opa voor ons. Andrea en Liam, Merryn Nannet en Ramses Dominique en Ko Mitchell en Ester Fabian en Mariska Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en (over)opa Jan Moens weduwnaar van Margaretha van Schaik sinds 11 september 1996 in de leeftijd van 87 jaar. Veenendaal: Jan en Wil Moens-Zoeteweij Margreet en Bert Gert, Willeke, Bertine, Jan en Marije Jacco en Ineke Thamara, José en Robert Jan-Willem en Barbera Marieke en Arie Krimpen aan den IJssel: Nel en Bart Prins-Moens Wiggert en Madja Wilgemijne en Margitta Marit en Dirk Wanne, Wiggert en Tjerk Christa en Arrèn Aart, Elle en Hannah Middelburg: Ada en Jan Murre-Moens Monica en Dirk Kees Arjan en Sandra Anne Hubrecht en Marieke Jaron en Manuèl Gertjan en Nanette Willem Borssele: Dineke en Wim de Kok-Moens Frans en Anja Jan en Sarina André en Linda Marius Goes, 15 januari 2006 Correspondentieadres: Buurtlaan West 213905 JL Veenendaal Gelegenheid de familie te condoleren op D.V. woensdag 18 januari van 19.30 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21Borssele, of na de begrafenis. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. don derdag 19 januari om 13.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Borssele. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilli gers van 'zorgcentrum Ter Valcke' te Goes voor de liefdevolle verzorging. Wil iedereen die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Bedroefd geven wij u kennis dat de HEERE uit onze familiekring heeft weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom Jan Moens weduwnaar van Margaretha van Schaik in de leeftijd van 87 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: P. Moens E. Moens-Dekker 's-Gravenpolder: A. Moens J. Moens-Nieuwenhuijse Nieuw- en Sint Joosland: M. Moens L. Moens-Peene Rijssen: W. Moens D. Moens-Volaart Middelburg: J. Peene-Moens P. Peene Neven en nichten Goes, 15 januari 2006 Op de dag des Heeren is van ons weggenomen onze zwager Jan Moens in de leeftijd van 87 jaar. Wolphaartsdijk: D. Maljaars-van Schaik Arnemuiden: J. Maas Goes: A. van Schaik-v. Capelle Goes, 15 januari 2006 Op 88-jarige leeftijd is overleden onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Willem Roelse weduwnaar van Johanna de Voogd sinds 4 september 2004 *4junil917 t 15 januari 2006 Biggekerke: Huib en Coby Roelse Oost-Souburg: André en Addie Roelse Middelburg: Nellie Roelse Roelof Lij nbach (in herinnering Middelburg: Roeland Schouw Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging van het verplegend personeel, appartement 4 van de Vliedberg. Koudekerke, 15 januari 2006 Correspondentieadres: Martinus Nijhoffstraat 26 4373 BC Biggekerke De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 20 januari om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Op 15 januari is overleden onze meelevende grootvader en overgrootvader Willem Roelse Meliskerke: Anita en Han Peter Jacco Heden overleed onze geliefde broer en oom Willem Roelse weduwnaar van Johanna de Voogd in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: P. v. d. Broeke-Roelse Veere: T. Gideonse-Roelse Kattendijke: S. Snoek-Roelse Neven en nichten Heden overleed onze zwager Willem Roelse Marknesse: M. de Voogd-de Kam Zoutelande: A. Boogaard A. Schats Middelburg: T. de Voogd Biggekerke, 15 januari 2006 14 januari 2006 overleed onze lieve tante Lourien Zij was meer dan een tante voor ons. Oost-Souburg, Ada Antheunisse - van de Vrede Willem Antheunisse Els Etty - Antheunisse Richey Etty Maxim Etty Terra Etty' Carien Antheunisse Leny Pilgram - van de Vrede Rob Pilgram Amsterdam, Maaike Pilgram Roosmaryn Pilgram Na een lang en arbeidzaam leven is op 93-jarige leef tijd, vredig ingeslapen, onze tante, nicht en schoon zus Catharina Eliza Federmann Kaatje weduwe van Ward Tacq 10 september 1912 t 14 januari 2006 Merksem (B) Westdorpe Breda: G. G. Tacq Familie Federmann Familie Tacq Westdorpe, 14 januari 2006 Correspondentieadres: G. Tacq Nieuwe Heilaarstraat 21 4813 AR Breda De dienst van woord en gebed, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op donderdag 19 januari om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Sluiskil. Waarna aansluitend de begrafenis plaats vindt op de Katholieke begraafplaats te Sluiskil. Samenkomst in de kerk. Er is gelegenheid de familie te condoleren in het Fa milie Huis de Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Word nu lid van Unicef en bel 0800 - 1133 www.unicef.nl t.n.v. A.I.S. Centrum-Amsterdam WËM. Een modern bedrijf, al meer dan 40 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP HulstTel.: 0114-312906 houdt je gewrichten soepel én in beweging. Binnen enkele weken merkt u het verschil! De unieke combinatie van glucosamine en chondroïtine. Voor het behoud van soepele gewrichten en spieren Voor de opbouw van kraakbeen Voor smering van de gewrichten Bevat een hoge dagdosering glucosamine (1500 mg) en chondroïtine (500 mg) Met toegevoegde vitaminen en mineralen AANBIEDING VAN DE WEEK Bij aankoop van 1 verpakking Glucon Combi 60 tabl. 31,50) ontvangt u 1 verpakking van 30 tabl. Uw voordeel 17,95 Liesbeth List: Lopen, dansen, zitten iets oppakken... gezonde gewrichten zijn voor mij belangrijk! Naast goec bewegen en gezond eten, blijf ik met behulp van twee tabletten Glucon Combi per dag soepel, vitaal en vet krachtig. Voor veerkrachtige en soepel fun# nerende gewrichten is het belangrijl dat uw lichaam kraakbeen aanmaal! tussen de gewrichten. Glucosan® en chondroïtine zijn hiervoor belan? rijke bouwstoffen, die de aanmaakt de kraakbeencellen ondersteunen, Glucon Combi® bevat deze stoffen e» vormt daarmee een aanvulling op» lichaamseigen productie, die voois tijdens het ouder worden kan ver deren. De vitaliteit van gewrichten ei spieren wordt hierdoor behouden! Voor meer informatie kijk op www.gluconcombi.nl Glucon Combi. Veerkrachtig in beweging. Hulst: Drogisterij Bleijenbergh, Overdamstraat 3 5 Oostburg: Innatura Gezondheidswinkels, Brouwerijstraai1 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Koewacht: Drogisterij Bleijenbergh, Nieuwstraat 55 Sas van Gent: Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34