Noeste arbeid loont bij Zaamslag PZC Savok gaat strijdend ten onder c J Korfballers Luctor i(l/ slotfase naar de winst Winnaar Vermeulen breekt met traditie Pooltime gaat op kop| in de promotieklasse Scheldesport kan de winst goed gebruiker1 Vrouwen Zaamslag zetten opmars voort Kurt Migom overleeft stemming AZVV Tweedeklasser rukt op na nieuwe zege in derby tegen AZVV Zaamslag krijgt versterking Jonkies op dreef bij driebanden Cadzand wint uitslagen maandag 16 januari 2006 AXEL - De positie van trainer Kurt Migom van AZW stond af gelopen week danig ter discus sie bij de Axelse zaterdagploeg. Bij enkele spelers is sprake van onvrede over het functioneren van de Belgische oefenmeester. Dat leidde enkele dagen geleden zelfs tot een stemming. Van de veertien spelers die deelnamen aan de beoordeling van de trai ner, waren er acht voor het aan blijven van Migom. Zes spelers maakten er geen ge heim van dat ze hem liever za gen vertrekken, maar beloofden de uitslag van de stemming te respecteren. door Jan Dagevos AXEL - Hij zit nog niet zo lang in het trainersvak, maar weet in middels wel al hoe hij een ge plaagde ploeg moet voorberei den op de tweede competitie helft. Dennis de Nooijer onder wierp de spelers van tweedeklas ser Zaamslag tijdens de winter stop aan een strak regime. De noeste arbeid betaalde zich za terdag uit. De groen-witte for matie pakte de volle buit in de povere derby tegen AZVV: 0-1. ..Het is makkelijk praten als je hebt gewonnen, maar dit zat er aan te komen", zei De Nooijer ZAAMSLAG - Zaamslag krijgt versterking. De Zeeuws-Vlaam- se tweedeklasser kan vanaf deze week beschikken over Hoessein Bouzambou. De linksbuiten is afkomstig van VC Vlissingen, waar hij op een zijspoor is beland. De overschrij ving is inmiddels rond. Bouzam bou kan volgende week in de thuiswedstrijd tegen NSW wor den ingezet. Verder heeft trai ner Dennis de Nooijer goede hoop dat de overschrijving van Dominique Verlinde ook nog rond zal komen. Voorlopig wordt zijn overgang van Terneu- zen naar Zaamslag nog tegenge houden door de voetbalbond. De KNVB plaatst vraagtekens bij de legitimiteit van het ver zoek om omschrijving. Tegenover de komst van Bou zambou staat het wegvallen van Ferdi Kabal. Hij liep zaterdag een enkelblessure op na een overtreding van Veli Eryürük. Nader onderzoek wees uit dat het om een fikse kneuzing ging. Eryürük bood 's avonds zijn ex cuses aan. na het duel. „Half december be gon voor ons de winterstop al, maar we hebben al die tijd be hoorlijk doorgetraind. We zijn niet verslapt en speelden vier, vijf oefenduels. Qua voetbal zijn we verder dan toen ik begon, ook conditioneel steekt het be ter in elkaar." Het moet resulte ren in lijfsbehoud. Zaterdag werd de eerste aanzet gegeven. Zaamslag bracht in het dertien de duel van het seizoen het pun tentotaal op dertien en wipte op de ranglijst over Tholense Boys, Hardinxveld en Kapelle heen. „De verschillen in deze klasse zijn niet zo groot", stelde De Nooijer. Daarmee zei hij niets te veel. Zaamslag was in de derby tegen AZW, nummer vier op de ranglijst in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal, afge zien van het laatste kwartier de bovenliggende partij. De Nooijers equipe was sterker in de duels, had de organisatie op orde en was technisch beter. De mandekkers Tommy Tissink en Jim de Jongh gaven de aanval lers van AZW geen kans, ter wijl op het middenveld Menno den Dekker en David de Haan heersten. Voorin werkten Jacco den Hamer en Peter Dieleman zich een slag in de rondte. AZW kon er bijna niets tegen over stellen. De thuisploeg speel de onsamenhangend, fantasie loos en zonder overtuiging. De Axelse formatie, die in spelers als Mevlud Eryürük, Ryan de Regt en Veli Eryürük toch de no dige creativiteit herbergt, wekte de indruk dat er al weken niet getraind was op spelpatronen. De bal werd veelal lukraak naar voren getransporteerd. Teke nend was dat AZW pas in de 73e minuut voor het eerste doel- gevaar zorgde. Joep Frusch schoot op de lat. „We hadden af gesproken via de vleugels te spe len, maar daar kwam niets van terecht", stelde AZW-trainer Kurt Migom mismoedig vast. door Wim de Vos SINT-JANSTEEN - Het was de zevende maal dat Sepp Vermeu len startte in de Steense Ratten- loop, een loop over dertien kilo meter met start en finish in Sint-Jansteen. Niet eerder won de atleet uit Koewacht de wed strijd. Vooral tweede plaatsen waren zijn deel. Zaterdag brak Vermeulen met die traditie en in een Zeeuws-Vlaams onderonsje bleef hij Edwin de la Iluelle en Peter de Vet ruim voor. RILLAND - De driebanders van Royal/De Parel boekten een be langrijke overwinning in het uit- duel tegen Hoondert/de Waard: 2-6. In Rilland werd het 2-6. Bij de Zeeuws-Vlamingen wa ren de jonkies Jelle van Dam en Mathieu Vlerick op dreef. Vle- rick (17) versloeg de bijna 71-ja- rige Gerrit Blom. Bij 25-24 voor de thuisspeler maakte de jonge Belg een serie van zes, waarmee hij de partij besliste. Van Dam was enkele maten te groot voor Bram de Waard. Toen in het tweede deel van de strijd Eddie van Goethem (0.714) de zwakke Frans de Koek klopte, stond de Zeeuws-Vlaamse zege al vast. Al was Theo Platjouw niet opge wassen tegen Vic Herreweghe. Vic Herreweghe-Theo Platjouw 35-21 (40); Frans de Kock-Eddie van Goethem 19-35 (49); Bram de Waard-Jelle van Dam 16-30 (56); Gerrit Blom-Mathieu Vlerick 26-30 (62). door Jan Roovers TERNEUZEN - In sportcen trum Vliegende Vaart wonnen de korfballers van Luctor zater dag de Zeeuws-Vlaamse derby in de vierde klasse tegen Zaam slag (14-10). BKC Breskens haal de bij KVK twee punten: 7-13. Zaamslag-Luctor 10-14: Dat de beladen derby in de slotminuten in het voordeel van Luctor werd beslist, was verrassend. Daar voor had Zaamslag immers het beste van het spel. Na een aarze lend begin, speelde de thuis ploeg steeds beter. Met mede werking van het zwak verdedi gende Luctor werden de vrije mensen gevonden en was het spel verzorgd. Twee goals van Verpoorte, gevolgd door 'kor ven' van Van Zuidam, Cerpen- tier en Van Reeuwijk brachten Zaamslag naar 7-4 bij rust. Dat Luctor-coach Peter Durink zijn achttal in de rust stevig on der nam, bleek snel. In een hand vol minuten maakten De Waele, aanvoerder Van den Dool en Marjolein Durink er 7-7 van en was het weer een wedstrijd. In een meer spannend dan goed vervolg leek Zaamslag bij 9-11 rijp voor de genadeklap, maar Lufctor verzuimde de rust tekj waren en moest 10-11 toestaa Het was Zaamslags laatste $2 trekking. In de slotminutenhaj den Van den Dool en De Wad uit naar 10-14. Scores Zaamslag: Marco van fle® wijk 4, Debby Cerpentier enh Verpoorte 2, Linda Hamelink Marcel van Zuidam. Scores Luctor: Ferry de Wntlt) Eric-Jan Dellebeke 3, Evelien J den Dool 2, Marjolein Durink via Trouwborst. Adrie de hnnv. Wilco Durink. *1 KVK-BKC 7-13: De harding van vorige week, -J een lange periode van nederli. gen afsloot, bleek geen toeval} treffer. BKC lijkt in de opb naar een nieuw, sterk verjc team de weg omhoog te hel ingeslagen. Daar zal de kt_ van Wietse Roest, vorig seizoa keer op keer topscorer, ongele sti feld invloed op hebben. BI gon goed (0-3), maar was blessurewissel het spoor eia B* bijster: 4-4 bij rust. Na dep-yj in voerde BKC na 7-7 de tactisd aanwijzingen goed uit en pafy jem de tweede seizoenszege. „jfliei gaan steeds een stap verder]^ zei BKC-coach Voorneveld. eeva Scores BKC: Michiel Roes! Bjom Terbruggen, Wietse Ro/r. P Mirte Faro en Carmen Snoum k® t»Boa Joep Frusch (tweede van links) gaat een luchtduel aan met Tommy Tissink van Zaamslag. Jean Dooms (links), Menno den Dekker (num mer 6) en David de Haan kijken toe. foto Wim Kooyman Op het moment dat Frusch de lat teisterde, leidde Zaamslag al lang en breed met 1-0. De groen-witte formatie kwam in de 21e minuut op voorspong. Da vid de Haan profiteerde van een misser van AZW-verdediger Niels Gommers. Hij kopte de bal te kort terug op zijn eigen keeper. De Haan reageerde alert en lobde de bal over de doelman heen. In de tweede helft kreeg Zaamslag de gelegenheid de sco re verder uit te bouwen, maar Menno den Dekker zag een slim boogballetje naast het doel ver dwijnen en AZW-doelman You- ri Bakker redde tweemaal op in zetten van Jacco den Hamer en David de Haan. Hierdoor bleef het 1-0 en sloop de angst binnen bij Zaamslag. In blessuretijd dreigde het zelfs mis te gaan, maar doelman Bart Corstanje van Zaamslag redde knap op een kopbal van Gerben Steijae- rt. Voor de tweede keer deze competitie moest AZW de pun ten laten aan de buurman. De krappe zege werd bij Zaam slag luid bejubeld. „Het lijkt wel of we kampioen zijn gewor den", merkte De Nooijer op. „De winst is een mooie opste ker, maar laten we nu niet met een denken dat het lek boven is. We zijn er nog lang niet." Bij AZVV maakte iedereen zich na afloop snel uit de voeten. De stemming was bedrukt. Trainer Kurt Migom kondigde alvast een praatsessie voor dinsdaga vond aan. „Eerst maar eens pra ten en dan trainen", zei hij. AZW-Zaamslag 0-1 (0-1). 21. Da vid de Haan 0-1. Gele kaart: Joep Frusch, Mevlud Eryürük (beiden AZVV) en Coen Goossen (Zaam slag). Scheidsrechter: M. de Haan (Drongelen). Aantal toeschomoers: 250. AZW: Youri Bakker; Ferry van de Veeke, Niels Gommers, Gerben Ste- ijaert, Danny AarnoutseJochem Marcus, Joep Frusch, Mevlud Eryürük, Ryan de Regt (Corné Lan- gendoenVeli Eryürük, Jamo Waebeke (69. Gert-Jan Kolijn). Zaamslag: Bart Corstanje; Tommy Tissink, Jean Dooms, Menno den Dekker, Jim de Jongh (60. Johnny Kloonen); Ferdi Kabal (45. Arjan Hamelink), Maarten de Groene (71. Jaap Pijpelink), David de 1-Iaan, Coen Goossen, Jacco den Hamer en Peter Dieleman. door Joop van den Oudenhoven TERNEUZEN - De poolbiljar- ters van Pooltime uit Terneuzen hebben in de tweede ronde van de nationale promotieklasse een goede slag geslagen. Twee zeges betekenen dat de ploeg na vier wedstrijden comfortabel leidt. De ambities straalden er bij Pooltime vanaf bij de competi tiestart. Of de resultaten daar mee gelijke tred zouden houden moest nog blijken. Totnogtoe lukt dat de Terneuzenenaren en de stemming is dan ook prima. Na vier duels leidt de ploeg on geslagen in poule B van de pro- hl Dil i motieklasse. In de tweede rod fe was de Belg Jan Duist voort eerst van de partij en deed ra voor hij is aangetrokken: ri nen. De eerste wedstrijd lei het thuisspelende VIP The W werd een makkelijke 5-0-zi o Het tweede duel was tegen Sri IEH ny's uit Panningen. Ook'lijk werd gewonnen: 4-1. Het scold ÏPP dubbel gaf de doorslag. Bij fes werd de tafel in het dertien &1 frame door Duist en Dimitnv der Wielen ineens leeggesped M Dat brak de tegenstand, de and h re spelsoorten (twee keer 9-ba feu eenmaal 8-ball, een straigiiffl pool en een scotch dubbel) leva den geen problemen op. Al bij de start had Vermeulen goede gevoelens over de afloop. „Mmm", zei hij, „dit keer wei nig sterke Belgen aan de start. Dat kan wel eens gunstig zijn." Die gedachte kwam uit. De Bel gen die geregeld de Zeeuws- Vlaamse lopen domineren, ko zen bijna allen voor de Leo- poldsloop in Watervliet, waar door er perspectief was voor de regionale deelnemers. Vermeu len (46) nam het initiatief en liep zijn concurrenten snel op achterstand. Normaal komt Vermeulen pas laat op gang, maar zaterdag moest de rest direct afhaken. Uiteindelijk won hij met een voorsprong van ruim twee minu ten op Edwin de la Ruelle. Bij de vrouwen was het spannen der. Astrid Verhage uit Zuiddor- pe en Monique Allefs uit Hulst gaven elkaar tijdens de dertien kilometer niets toe, waardoor een spurt de beslissing moest brengen. Allefs had in de koers blijkbaar te veel moeten geven, zodat Verhage kon winnen. Een Zeeuws-Vlaamse zege was er ook op de 6400 meter. Oud- wielrenner Eric Vereecken be paalde vanaf de eerste meters het tempo. „Ik zag dat Sepp Ver meulen er al snel vandoor ging. Daar moet ik een paar kilome ter van profiteren, dacht ik. Dat lukte aardig. Daarna kon ik makkelijk overeind blijven", zei Vereecken, die er zich niet over uitliet of hij aan een atletiek- loopbaan begint. „Ik weet nog niet of ik aan meer lopen mee ga doen. Daar moet ik nog eens goed over nadenken." Op deze afstand ging de zege bij de vrouwen naar Wendy Jonkhe- ijm uit Kloosterzande. Sandra van Puijvelde van Savok slaat de bal langs Marieke Tanis. Suzanne de Gucht (links) komt te laat. foto Wim Kooyman door Peter van Kouteren SAS VAN GENT - De absolute uitblinkster speelde bij Savok, maar uiteindelijk gaf het sterkere collectief van Morres/Hulst de door slag. Morres legde in de eerste twee sets de basis voor een ruime overwinning. Hoewel een hard werkend Savok daarna meer tegen stand bood. werd het zaterdag in Sas van Gent 1-3 (18-25,12-25, 25-23,17-25). Savok ging strijdend ten onder en haalde met een uitgedunde selectie een maximaal resultaat. Coach Piet Hubregtsen wilde het gemis van enkele speelsters niet als excuus aanvoeren. „We hebben tien even goede mei den. Daar hadden we er vandaag zes van." Sandra van Puyvelde: „Maar het was mooi geweest als we compleet waren geweest." Klaske Verschelling, che geblesseerd aan de kant bleef: „Het zou leuk geweest zijn als we de hele wedstrijd hadden gespeeld als in de derde set. Toen was het een echte derby." Savok bestookte Morres in die fase met een lastige opslag en groeide aanvallend naar grote hoogte. De thuisploeg, die er in de eer ste twee sets mede door een pover blok niet aan te pas kwam, nam in die fase het voor touw. Van 4-3 werd het 15-11 en zelfs 21-15. Toen stokte het ritme en kwamen de bezoekers weer op voorsprong (22-23). In een alles-of- niets offensief gingen aan Sas- se zijde alle ballen naar de uit Terneuzen af komstige Marsha Moeliker. De uitblinkster rondde drie keer op rij bekwaam af en be zorgde de thuisploeg setwinst (25-23). Het was een opsteker voor Savok en had de aanzet moeten zijn voor een lange opleving. Maar Morres stelde snel orde op zaken. „Ik twijfelde er geen moment aan dat we met 3-1 zouden winnen", zei de winnende coach Guido de Beule. „Als je de tweede set met 25-12 wint, ga je onbewust wat makkelijker staan en als je met zulke cijfers verliest, wil je de volgende set winnen. Je weet dat Savok een enthousiaste ploeg met een goeie service heeft. Ik gun Savok alles, alleen niet tegen ons. Ze hebben een punt, ik hoop dat dat voor hen aan het eind van de rit voldoen de blijkt."Morres, dat in aanvallend opzicht in Suzanne de Gucht een trefzekere kracht had, domineerde in de eerste, tweede en vier de set. De Oost-Zeeuws-Vlamingen bleven in competitieverband voor de vierde keer op rij ongeslagen en nestelen zich nu stevig in de middenmoot. De ploeg van De Beule haal de zestien punten uit de laatste vier duels. Dat staat in schril contrast met de resulta ten van Savok, dat tiende staat en het win nende Kwiek tot op een punt zag naderen. door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport boekten zaterdag in Terneuzen een mon sterscore (104-48) tegen Spring field 2 in de overgangsklasse. Scheldesport-Springfield 2 104-48 (52-29): Scheldesport won voor de tweede keer dit sei zoen van de Berlicumers. In de Vliegende Vaart stond de winst al na tien minuten vast. Spring field begon zonder wissels en dat brak de ploeg op. De eerste periode eindigde in 29-15 voor de Terneuzenaren. „In feite was de wedstrijd toen al gespeeld", zei coach Vladimir Dielemans. In de beginfase onderscheidde Maurits van Aalst zich met vijf driepunters. Scheldesport maak te voor rust de fout in een laag tempo te spelen. In de tweede helft lag het tempo hoger, waar door de vermoeidheid Spring field parten speelde. Joeri van Aalst was bij Scheldesport tops corer (30), gevolgd door broer Maurits (28). Ilja van den Bosch kwam tot 14. De komende we ken zijn cruciaal. Dan speelt Scheldesport in de degradatie strijd tegen drie concurrenten. Scheldesport 2-Volharding 2 80-26 (38-16): De Goese ploeg werd weggespeeld. Schele- sport, dat ervaring aan jc.il koppelt, liep na rust uit rul een royale winst. Nino Wulri was topscorer met 22 pur.'.a to terwijl junior Peter Maas go debuteerde met 15 punten. Marathon-Voorwaarts 91- (29-36). Bij rust leidden de As fi; aars met zeven punten, maar uitvallen van Jeroen Pauw! (knieblessure) beïnvloedde M duel. Het betekende dat Vooij waarts zonder wissels verdd® moest. De uitslag gaf zo een ré tekend beeld. Bij Voorwan133 scoorden Peter Maat 18enSï£l fan de Clerck 17 punten. GOES - Cadzand is goed uil 1 winterstop gekomen. De plofj pakte in de vierde klasse v het zaterdagvoetbal de ffifl Tegen SVD werd het 3-1. Cadzand-SVD 3-1: CadEl was de betere ploeg. Na eentë uur zorgde Angelo Martlé 1-0. Peter Nieskens maakH vlak voor rust ook nog 2-0 vc Halverwege de tweede P werd het via opnieuw Mara W 3-0, waarna vlak voor tijd Bo? senaar de eer kon redden. van onze sportredactie TERNEUZEN - In de vijfde klasse van het zaterdagvoetbal trokken de vrouwen van Zaam slag de positieve lijn van voor de winterstop door en wonnen met 5-0 bij SVD. Karin Schelle- kens drukte met vier goals haar stempel op de wedstrijd. Zaterdag. Vierde klasse. Nieuw- land-Aardenburg 2-1 (2-0): Nieuwland was over de gehele wedstrijd genomen iets beter. In de eerste helft drukte de ploeg het overwicht uit in twee goals van Simone Walraven. Na rust probeerde Aardenburg iets te forceren, maar slaagde daar pas kort voor tijd in. Cindy de Valcke scoorde 2-1, de tijd was te kort voor de gelijkmaker. Vijfde klasse. SVD-Zaamslag 0-5 (0-2): Zaamslag begon fel, maar kon in de eerste tien minu ten geen veldoverwicht creëren. Daarna kwam het collectief sterke Zaamslag onder impuls van uitblinkster Karin Schelle- kens nog voor rust op 2-0 door goals van Milou Hamelink en Schellekens (vrije trap in de kruising). Na de pauze had SVD meer balbezit, maar Zaam slag kreeg de beste kansen. Met fraaie boogballen en een droge knal voltooide Schellekens een puntgave hattrick: 0-5. Zondag. Derde klasse. OW'67-Terneuzen 4-1 (1-1): In de eerste helft was het incomple te Terneuzen niet de minder van de thuisploeg. OVV'67 nam na een klein half uur wel de lei ding door Sabina Da-men, maar op slag van rust liet Annelien van Hecke 1-1 noteren. Na de pauze had de thuisploeg een licht overwicht. Toch kwam het goedkoop op 3-1 door fouten bij Terneuzen. Voor die goals zorg den Sabina Damen en Laura Vermeulen. Bianca van Ginne- ken bepaalde de eindstand op 4-1. Vierde klasse. Virtus-Steen 3-1 (3-0): Door ziekte en blessures kon Steen slechts met tien speel sters afreizen naar Zevenber gen. Dat deed zich vooral in de eerste helft gevoelen. Al na één minuut leidde Virtus via Deb bie Broeders. Zij tekende ook voor 2-0, waarna Dominique Kooijman de ruststand op 3-0 bracht. Na wat omzettingen bood Steen na de pauze meer tegenstand en was bij vlagen beter. Virtus ont snapte aan een rode kaart toen de doorgebroken Sabrina van de Ven werd neergelegd. De ar biter gaf slechts geel. Uit de vrije trap scoorde Saskia Blom- maert wel 3-1. Daarna liet Steen nog enkele kansen liggen. Vierde klasse. Hulsterloo-Mar- jola Girls 2 3-0 (3-0): Hulsterloo was de hele wedstrijd beter, maar drukte dat alleen in de eer ste helft uit in doelpunten. De jeugdige, beloftevolle Inge Cur- rinckx, die bij absentie van Ines Mahu in de aanval stond, open de de score. Zij liet ook 2-0 note ren. Nog voor rust zorgde Catha- lijne Meeusen-Broos voor 3-0. Dosko-Clinge 5-1 (5-0): In de eerste helft kwam Clinge in het stuk niet voor. De ploeg moest wennen aan het kunstgras bij Dosko, dat uitliep naar 5-0 door goals van Bianca Cornel (3x), Laurien van Oers en Mar- loes Bovee. In de tweede helft was Clinge amper minder. Ro- mana Witte scoorde tegen. Sint-Jansteen. Steense Rattenioop, 13 kilometer. Mannen: 1. Sepp Ver meulen (Koewacht) 43.56, 2. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 46.15, 3. Peter de Vet (Westdorpe) 47.014. Patrick van Re- mortel (Hulst) 48.04, 5. Dirk van de Vei- re (B) 48.06, 6. Nitin Klapwijk (Axel) 48.33, 7. Frederik van Hove (B) 50.05, 8. Fons Warrens (Kloosterzande) 50.21, 9. Patrick Vervaet (Sint-Jansteen) 50.43. Vrouwen: 1. Astrid Verhage (Zuiddor- pe) 1.00.51, 2. Monique Allefs (Hulst) 1.00.53, 3. Annie Moens (B) 1.02.50. 8,4 kilometer, mannen: 1. Freddy van Landeghem (B) 29.43, 2. Joris Cornet (B) 31.27, 3. Dirk Christiaens (B) 31.50, 4. Frangois Begijn (Amsterdam) 32.51, 5. Ivan de Keijser (B) 33.37. Vrouwen: I. Annemiek Weemaes (Sint-Jansteen) 40.14, 2. Karin Vanderhallen (B) 40.54, 3. Tamara van de Walle (B) 41.11. 6,4 kilometer, mannen: 1. Eric Vereecken (Hulst) 23.03, 2. Arne Lippens (B) 23.38, 3. Tim de Feijter (Sint-Jansteen) 24.20, 4. Caro Dehulsters (Hulst) 26.02, 5. Pa trick de Sutter (B) 26.04. Vrouwen: 1. Wendy Jonkheijm (Kloosterzande) 29.24, 2. 2. Nancy Schacht (B) 32.01, 3. Emelie Bral (Sint-Jansteen) 32.22. 3 ki lometer, mannen: 1. Michael Braem (B) 9.40, 2. Frans Verwilligen (Hulst) II.38, 3. Anthony Masson (B) 11.47. Vrouwen: 1. Lynn Masson (B) 13.54, 2. Ellen van Leuven (Sint-Jansteen) 14.55, tffe pc 3. Robin Verwilligen (Hulst) L' Jeugd, 500 meter. Jongens:] Vervaet (Sint-Jansteen). Meisjes: Lonne Bun (Sint-Jansteen). Kanaalzone. De Lieve-'t 5: 327-252, De Warande-De VI 270-286, Koewacht-De Veste Bachten Dieke-Gregorius Cu. Het Trefpunt-Het Dorpshuis w] Het Meulengat-De Lovenhoek^y Het Kasteeltje-St. Albert 133-1»' pertuus-Hulst 449-392. Sas van Gent. Recreatieve competitie. Vrouwen: Swas-A, kers-Stoffels Cleaning 1-2 st 25-14), Savok/J de Block-Esplam® 3-0 (25-21, 25-15, 23-6), Haers-BF* tl da 2-1 (25-22, 25-18,18-25). Staf fels Cleaning 11-28, Savok/J 11-27, Swagemakers 11-17. Espf* 10-10, Haers 10-7, IU-IU, ndKis u"'' i/Vflfc# Gemengd: Robs Jobs-Savok/Ov-" pu 2-1 (18-25, 27-25, 15-13), Westdorpe-C Line 2-1 {25-17. 23-19), 't Kliekske-ABAB 1- (25-10, 25-7, 25-14). «'y Savok/Outukumpu 11-28, Gar89 10-27, Robs Jobs 10-18.5, M C Line 11-14, Doeland/Wesr 10-10, ABAB 8-5, 't Klïekske 10-A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44