Oostkapelle spot met voortekens PZC Frustrerende nederlaag Tjoba Zesde zege Provoost in strijd om damtitel Leider Wemeldinge \h blij met punt bij SPS Maarten van Maldegem schiet eersteklasser naar veilige zone Opmars van De Stene Brug uitslagen msmsmamtmsmmm Gelijkspel Zierikzee agenda maandag 16 januari 2006 door Rudy Boogert OOSTKAPELLE - Het was dat Jan Baaijens en Remon van Geersdaele ziek waren, anders had Maarten van Maldegem za terdag op de bank gezeten. Hij speelde niet groots aan de linker flank van Oostkapelle, maar was wél van grootse waarde. Met twee doelpunten, de laatste in blessuretijd, fundeerde hij de 2-1-zege van de Walcherse eer steklasser op Groote Lindt. De winst werd riant gevierd in Oostkapelle. Het duel met degra datiekandidaat Groote Lindt was immers van vitaal belang. Met een nederlaag zou Groote Lindt op vier punten komen van Oostkapelle. maar door de winst is het gat met de directe degra datieplaatsen tien punten. „We kunnen nu relatief zorgeloos de rest van het seizoen tegemoet zien", vond aanvoerder Roel La- tuheru. Niettemin is dat een iets ander geluid dan vier maanden gele den in Oostkapelle gehoord kon worden. Een plaats in de top vijf, misschien wel topdrie, werd toen hardop als ambitie uitgesproken. „Formeel denk ik dat nog steeds", verdedigde La- tuheru zaterdag. „Als wij com pleet zijn tenminste. Maar we moeten door blessures zoveel switchen in het elftal, dat we nauwelijks vaste patronen heb ben." Dat was zaterdag duidelijk te zien. Door het wegvallen van de vaste waarden Jan Baaijens, Re mon van Geersdaele, Ronnie Cremer en Harold Vermeulen werd de opstelling voor Karl Vergouwen, die zijn 150e (na)competitiewedstrijd als trai ner beleefde, weer een schuif puzzel. Daarnaast had hij met Micha Lekawael een halfzieke speler en met Matthijs Lugten- burg en Jaap Esser spelers die te rugkeerden van blessures. Worst Tel daarbij op, dat Oostkapelle vóór de winterstop vijf duels op rij niet had gewonnen, dat in het verleden zes van de negen duels met Groote Lindt op een gelijkspel uitdraaiden en dat Oostkapelle de afgelopen tien jaar het eerste duel na de winter stop niet had gewonnen, dan wa ren de woorden van Vergouwen vooraf te begrijpen: „Het zal me een worst zijn hoe we winnen, als we maar winnen." En dat gebeurde. Met dank aan Maarten van Maldegem en ook aan het uitermate zwakke Groote Lindt, doelman Kloot wijk uitgezonderd. Oostkapelle dicteerde het spel negentig mi nuten en kreeg ook de meeste kansen. Groote Lindt schoot in de hele wedstrijd welgeteld één keer tussen de palen en die bal betekende na een uur ook met een de gelijkmaker via Abdel Boussakou. De openingstreffer was al na ruim een kwartier ge vallen. De bedrijvige Arjen Pat tern er schoot op het doel, de bal werd weggetikt door de doel man en Van Maldegem gleed de rebound in het doel: 1-0. Behal- JvITllSing De Oostkapelle-spelers Jaap Esser (links) en Micha Lekawael (rechts) ontfutselen Marcel Terreehorst van Groote Lindt de bal. foto Lex de Meester door Daaf Kasse s-GRA VENPOLDER - In het Zeeuws damkampioenschap is Bennie Provoost uit Aagtekerke dankzij een overwinning op Kees Rijk weer een stapje dich ter bij de titel gekomen. Weliswaar bleef zijn voorsprong op de Middelburger Daaf Kasse twee punten, maar met nog drie GOES - Het driebandenteam van de Stene Brug is aan een op mars bezig. Na een gelijkspel en een overwinning in de laatste wedstrijden werd opnieuw ge wonnen, nu van Tollenaar BV uit Waalwijk. Hoondert/de Waard moest het in de streekderbv tegen Royal/De Parel met 2-6 afleg gen. Groot Avontuur kreeg met dezelfde cijfers klop van 3BSD Partyservice. De Stene Brug klom na de winst naar de zevende plaats. De zege kwam er mede dankzij prima partijen van Arjo Hollestelle (0.681) en Wim de Kok (0.588). Piet Koek stelde de zege veilig. Alleen Marco van der Hout is nog zoekende naar de vorm. Hoondert/de Waard kon het niet bolwerken tegen Royal/De Parel. De ploeg uit Sluiskil had met de jonkies Jelle van Dam en Mathieu Vlerick een sterke be zetting op bord drie en vier. Daar kwamen de punten in het eerste wedstrijddeel ook van daan. Toen daarna Eddie van Goethem (0.714) een zwak spe lende Frans de Koek zijn hielen liet zien stond de overwinning vast. Dat Theo Platjouw niet op gewassen bleek tegen Vic Herre- weghe maakte niet meer uit. Groot Avontuur moest het in de derby met 3BSD Partyservice duidelijk afleggen. De Schou- wenaren deelden al meteen een klap uit door naar 4-0 uit te lo pen. Nico de Leeuw werd door Ron Speijer overvleugeld. Rinus Kramer had de partij tegen Jan Suykertmyk in eigen hand. Bij 24-19 in zijn voordeel kon hij het laatste punt niet maken. Dick de Kubber werd overbluft door Sjaak de Visser. Jan Bran denburg redde de eer door Phi lip vai^der Male te kloppen. ronden voor de boeg kan er wei nig meer mis gaan voor de twee voudige kampioen. Het was al de zesde overwinning voor Zee- lands beste dammer in dit toer nooi. Daaf Kasse won zaterdag van Johnny de Leeuw. Na een span nende middenspelfase kwam de partij na een grote ruil in rusti ger vaarwater. Een geüjkspel lag toen voor de hand, maar in tijdnood vergaloppeerde de Leeuw zich. Kasse nam een gun stige ruil en trok in het eindspel de winst naar zich toe. Arjo Kousemaker behield de der de plaats, maar hij zag de achter stand op Provoost en Kasse wel groter worden. In een rustige klassieke partij leek hij Piet Al- laart met een offer te verrassen, maar de man uit Ritthem had zich hierop voorbereid en rea geerde met een tegencombina- tie. Uiteindelijk kwam Kouse maker met de schrik vrij en hield hij een punt aan de partij over. In de partij tussen Peter Schunselaar en Jan van de Wete- ringh had eerstgenoemde voort durend het initiatief, maar de verdediging van van de Wete- ringh was niet te slopen. Ook het duel tussen Martijn Rent meester en Aart Walraven lever de geen winnaar op. De opmerkelijkste uitslag was die in de partij tussen Leopold Sekongo en René Dusebout. Hoe wel al heel lang bekend was dat Sekongo zaterdag in de halve fi nale van het NK moest aantre den hadden de twee clubgeno ten hun partij niet vooruitge- speeld. Wedstrijdleider Cor Boot kende geen pardon en no teerde een 0-0 op het scorebord. In de promotieklasse voegde Jaap de Jonge zich dankzij winst op Frans Blaas bij de kop lopers Jaap Veerhoek en Ludwig Wilson, die beiden remi se speelden. Met één punt ach terstand liggen Wim Koppejan en Rianka Rentmeester op de loer. De favorieten in de eerste klasse maakten geen fout. Zowel koplo per Jan Flikweert als zijn achter volgers Eric Boogert en Jan van der Hart wonnen hun partij. In de tweede klasse is er een mooie strijd gaande tussen de twee jongste deelnemers. De beste kansen zijn voorlopig voor Pau- lan van Nes, die pas twee verlies- punten heeft. Danny Wattel, die nog een partij moet inhalen, heeft één verliespunt meer. Tjoba-korfbalster Petra Rijn (tweede van rechts) wacht tot haar tegenstandster de bal afspeelt. Links probeert aanvoerder Eric van Zon een goede positie onder de paal te bemachtigen. foto Willem Mieras door Roeland van Vliet GOES - Bolnes uit Ridderkerk won deze zaalcompetitie korfbal pas twee keer. Dat was op 12 november, thuis tegen Tjoba, en afgelopen zaterdag, uit tegen Tjoba. „In deze competitie kan iedereen van elkaar winnen en van elkaar verliezen", leerde Eric van Zon, aanvoerder van de met 16-14 verslagen ploeg uit 's-Heer Hen drikskinderen. „Wij spelen wel goed tegen de wat betere ploegen, maar hebben nu al vier punten cadeau gedaan aan de num mer laatst." Tjoba, de nummer drie in de eerste klasse, had zaterdag gehoopt aansluiting te vin den bij koploper Nieuwerkerk. Bolnes leek wat dat betreft de ideale tegenstan der. De eerdere nederlaag tegen de hekken sluiter, die opgelopen werd in de eerste speelronde, was namelijk een vergissinkje en dat zou zaterdag in Goes wel even rechtgezet worden. Maar de thuisploeg kreeg het deksel hard op de neus: Bolnes bleek lang niet zo'n slechte ploeg en troefde Tjoba zelfs op alle fronten af. Het achttal uit Ridderkerk had een betere organisatie, schoot zuiverder, had meer ballen in de afvang en liet zich niet zo makkelijk verschalken in het één-te- gen-één- duel. Al in de eerste tien minuten van de wed strijd sloeg Bolnes een gaatje. Het Zuid-Hollandse team kwam simpel op 0-3, waarna Tjoba pas in de tiende minuut tegenscoorde. Daarvoor had de thuisploeg gepoogd met getruct korfbal tot scoren te komen, terwijl een meer zakelijke aanpak nodig was. Met name in het vak van Mar cel de Dreu, Sander Harinck, Esther van Boven en Jojanneke Fokke werd al te gor tig gestrooid met steekballen en showpass- jes en werd de essentie van de sport - sco ren - vergeten. Na verloop van tijd kenden de tegenstan ders alle toverballen wel en trapten ze er niet meer in. Alleen had niemand bij Tjo ba dat door. De acht Bevelanders bleven maar in sneltreinvaart door het aanvals- vak rennen, in de hoop dat al die frivoli teit een keer tot iets goeds zou leiden. Pas laat in de tweede helft kwam men erach ter dat dat niet werkte. Aansluiting Kort voor rust vond Tjoba de aansluiting (8-9) en leek het lek enigszins boven. Maar direct na de hervatting maakte de thuis ploeg dezelfde fout als in de eerste helft. Met het kip-zonder- kop-korfbal werd niets bereikt en dus bleef Tjoba wederom tien minuten zonder score. Ondertussen was Bolnes al weer een beet je uitgelopen. En daarna slaagde Tjoba er maar niet in om de schade te herstellen. Enkele spelers van de thuisploeg kregen het vizier wel weer op zuiver, maar dijkwijls scoorde Bolnes meteen in de vol gende aanval ook. Een gelijke stand kwam er daardoor nooit op het bord. Met Chandra Goedegebure voor Petra Rijn, die zaterdag weer voor het eerst in de basis stond na haar enkelblessure, ver anderde er niets. En de roep van het pu bliek om meer wissels bleef onbeant woord. Pieter Potter liep een groot deel van de tweede helft warm, maar werd er niet door Ko Crucq ingebracht. En dat ter wijl er in het veld kandidaten te over wa ren voor een enkeltje naar de reservebank. Waar het Middelburgse Swift zaterdag wel won en nu op één punt van Nieuwer kerk staat, beet Tjoba in het stof. De ploeg uit 's-Heer Hendrikskinderen vindt zich na de blamerende nederlaag terug op de vierde plek en is in de titelrace terug bij af. Vandaar dat Eric van Zon het punten verlies 'zeer frustrerend' noemde. Scores Tjoba: Robert van Schaik, Marcel de Dreu, Eric van Zon en Sander I-Iarinck allen 3, Esther van Boven 2. ve een vrije trap van Rick Pat- tenier op de paal was er weinig waaraan de 110 koukleumende toeschouwers zich konden war men. In de tweede helft zorgde met name Groote Lindt-doelman Klootwijk voor spektakel. Hij tikte een schot van Jaap Esser uit de kruising, vervolgens een kopbal van Van Maldegem en toen nog een schot van Rick Pat- tenier. Intussen had Boussakou al de gelijkmaker in het doel ge kruld en voor de zevende keer in tien krachtmetingen leken de ploegen op een gelijkspel af te stevenen. Tot de blessuretijd. In de 91e minuut pompte Rick Pattenier de bal nog maar 's in de doelmond. De bal kwam bij aanvoerder Latuheru, wiens voorzet het hoofd van Van Mal degem vond. Keeper Klootwijk kon alleen maar naar de inzet kijken en Van Maldegem werd matchwinnaar met zijn vierde competitiegoal. Alle voortekens ten spijt had Oostkapelle gewon nen. Kleurloos „De laatste twee, drie seizoenen hebben we vrij kleurloos meege speeld", constateerde Latuheru. „Dat wil zeggen: we deden niet mee om de prijzen en we hoef den ook niet tegen degradatie te spelen. Dat strookt weliswaar met de ambitie van de club om een stabiele eersteklasser te zijn, maar een voetballer speelt toch het liefst voor een prijs." Zeker als die voetballer aan zijn laatste seizoen bezig is, zoals Roel Latuheru. Oostkapelle-Groote Lindt 2-1 (1-0). 17. Maarten van Maldegem 1-0, 61. Abdel Boussakou 1-1, 90+1. Maarten van Maldegem 2-1. Scheidsrechter: I. Roeland (Sleeu- wijk). Aantal toeschouwers: 110. Oostkapelle: Jacco NelenJoël Pat tenier, Matthijs Lugtenburg, Roel Latuheru, Rick Pattenier; Jaap Es ser, Arjen Pattenier, Micha Leka wael (79. Stefan Coppoolse); Davy van Geersdaele, Ricardo Schipper (75. Stefan Wielemaker), Maarten van Maldegem. van onze sportredactie GOES - De strijd om de titel in de vierde klasse A blijft onge meen spannend. Drie van de vier koplopers wonnen. Wol- faartsdijk kreeg daarvoor niet de kans, want de arbiter voor de wedstrijd tegen Borssele ver scheen niet. In 4B deed Yerseke goede zaken in de strijd om de tweede periodetitel. Bevelanders - Col Boys 2-0: De derby ging in de eerste helft ge lijk op, maar na de thee had de thuisclub het beste van het spel. Michel Verburg krulde in de 55e minuut een vrije trap fraai in eens binnen (1-0) en acht minu ten later stond Rudi Clement op de goede plaats bij een vrije trap: 2-0. VCK - Apollo 4-0: Met twee tref fers van Bas de Regt in het eer ste kwartier was de thuisclub de zenuwen snel de baas. De Regt tekende vlak voor rust ook voor de 3-0. Vijf minuten in de tweede helft werd het 4-0 door Merijn Dek, waarna VCK de wedstrijd bekwaam op slot deed. Nieuwland - Hoedekenskerke 6-0: Karsten Feleus tekende hal verwege de eerste helft na een vlotte aanval voor 1-0 en Bart-Jan Kroes vanaf elf meter vlak voor rust voor 2-0. Een schot van Richard Jacobs ging een kwartier na rust via de on derkant van de lat net over de doellijn voor de 3-0 en diezelfde Jacobs tekende in de laatste acht minuten met nog drie doel punten voor de geflatteerde 6-0. Cadzand - SVD 3-1: Cadzand was de betere ploeg. Na een half uur zorgde Angelo Martlé voor 1-0. Peter Nieskens maakte er vlak voor rust ook nog 2-0 van. Halverwege de tweede helft werd het via opnieuw Marté zelfs 3-0, waarna vlak voor tijd Bossenaar de eer kon redden. DFS - MZVC 3-2: Vlak voor rust werd het verdiend 1-0 door Huib Nortier en vlak na rust 2-0 door Anco van der Linde. San- der de Vries bracht de spanning terug, maar een kwartier voor tijd werd het toch 3-1 door een vrije trap van René Brussé h in de slotminuut werd het p door Jochem Verburg. Vierde klasse B Yerseke - Mevo 2-0: Al na tej., tig seconden raakte Mevo de lij 5 maar daarmee was het gW gevaar van de bezoekers ook reet genoemd. Voor rust werd) niet gescoord maar AdriaanJ de Plasse bracht Yerseke in tweede helft aan de leiding een goede aanval. Een vrijetn van Jordy den Toonder, die de binnenkant van de paalim goal verdween, bracht daan de beslissing. SPS - Wemeldinge 4-4: SPSvü, speelde tot drie keer toe ei voorsprong van twee treffeni zag Wemeldinge in de slotm nuut nog een punt pakken. Tij Nijmeijer zorgde voor l-(if 2-0 en Richard Schouten bepu de de ruststand op 2-1. Inded minuut maakte Nijmeijer er 3 van maar via Wilco Zuijdoi kwam Wemeldinge op 3-2, lem Bevelander leek door i vierde treffer SPS de vol winst te bezorgen, maar m twee treffers redde Wilco vn Stel toch nog een punt voor koploper. Smerdiek - Brouwershaven t- Smerdiek speelde het bete voetbal maar de bezoekers gen optimaal met de spaamj kansen om die ze kregen. Halve wege de tweede helft bleek ee doelpunt van Marijn den Br van doorslaggevende betekeni ZPR'84 - Krabbendijke I). Martin Bal kreeg ZPR'84 hoi® persoonlijk op de knieënJ een kwartier opende hij descci en nog voor het verstrijken v de eerste helft stond zijn tel) op drie. In de tweede hei trachtte ZPR'84 nog wel walt rug te doen, maar Krabbendijl kwam geen enkel moment in de problemen. Kruiningen - WIK'57 0-0: Kr; ningen speelde met veel inval Iers en dat was vooral in dea ste helft, waarin beide ploeg nauwelijks kansen kregen l rug te zien. In de tweede he moest WIK'57 steeds verder! rug maar het overwicht van i thuisploeg leverde geen doelpu ten op. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Ysvogel - Computer service 2.5-1.5, Allie angel - Dekkertjes 1-3, Prutsers - Hooizolder 0-4, Doemar- wa - Imtech 1-3, Makzo - Kwik kwek kwak 4-0, La pelotita azul - Hoven.bedr. Walcheren 4-0. Stand na 51 games: Jamin/Pets place 49.5, Makzo 43.5, Ys vogel 40.5, Hooizolder 39, Computerser vice 38.5, Imtech 37.5, Hoven.bedr. Wal cheren 35, Prutsers 33, La pelotita azul 32.5, Allie angel 32.5, Kwik kwek kwak 31, Dekkertjes 30.5, Kapsalon Duck/Spar 30, Doemarwa 30, Brothers in arms 21. Dinsdagleague: Verhoe ven klussenbedrijf - Bakkerij Maljaars 3-1, Valkenisse - S4 1-3, Nailstudio - Schoonen elektra 0-4, Spruijt pallet - Pro hair 4-0, Schrobbelerke - Bam 4-0, Van der Zwan - Wapen van Zeeland 1-3, Steady state - Dow 0-4, Suzuki - Timmerwerken 0-4. Stand na 51 ga mes: Schoonen elektra 47, Schrobbeler ke 45, Van der Zwan 41, Dow 41, Spruijt pallet 40, Verhoeven 36.5, Timmerwer ken 35, Pro hair 35, Valkenisse 35, Wa pen van Zeeland 31, Steady state 30, Bam 29. Nail studio 27, Suzuki 26.5, Bak kerij Maljaars 25, S4 19. Woensdaglea gue: Bakker Bart - Herwegh 2-2, Stads- cafe - Coby's speelgoed 3-1, Johns - Drukkerij Capello 3-1, Poseidon - Auto de Voogd 3-1, Mo's - M en O bedr. 4-0, Misset - Oliebollen 1-3, 't Gootje - Full house 0-4. Stand na 51 games: Olie bollen 46, Full house 44, Herwegh 43, Bakker Bart 40.5, Poseidon 40, Auto de Voogd 40, Drukkerij Capello 39.5, M en O bedr. 34, Stadscafe 34, Misset 30, Jo hns 24, Mo's 23, 't Gootje 23, Coby's speelgoed 15. Donderdagleague: Wondergem - Binnenuit 3-1, Taxi Re- nesse - EPZ 3 2-2, Eastman - EPZ 1-3, EPZ 2 - Auto Smart 2-2, Pro shop - Bra bant Mobiel 3-1Slagerij Gillissen - Fon- ZIERIKZEE - De eerste wed strijd na de korte winterstop bracht Zierikzee een gelijkspel. Tegen Madese Boys werd het 1-1. Zierikzee was vooral de eerste twintig minuten goed op dreef. Het was dan ook terecht dat de eerste score voor de thuisclub was. In de 7e minuut verzilver de Matthijs Hage een strafschop nadat Wesley Quist binnen de zestienmeter was neergehaald. Maar naarmate de wedstrijd vor derde nam het balbezit van de bezoekers toe. Na de thee werd de druk door de bezoekers opge voerd. Verdedigers werden opge offerd voor twee aanvallend in gestelde spelers. In de 80e mi nuut resulteerde dat in de 1-1 toen aanvoerder Jan van der Ven een vrije trap verzilverde. Zierikzee kreeg in het slot van de wedstrijd nog een kans maar het schot van Thomas Vos werd tot corner verwerkt. Vi"iend en vijand kon zich in de uitslag vin den want het was typisch zo'n 1-1 wedstrijd tussen twee mid denmoters. Zierikzee blijft op koers en Madese Boys zag zijn laatste poging in de strijd om de tweede periode titel vervliegen. sies 4-0. Stand na 51 games: Br mobiel 47, Pro shop 46.5, Auto Ss 41.5, Fonsies 37, Slagerij Gillissen J Wondergem 34.5, EPZ 2 33, Binnen 30.5, EPZ 29, Eastman 28, EPZ 3_f Taxi Renesse 18. Regio Walcheren. Eerste klas»], Tympaan - VZV/Hy d rofa 6-3, Oo; Ie-Alfonds/zuidwest negen 3-9, Ooa pelle 2 - Murre/de Visser 1-0, Torrf Alfonds/zuidwest negen 2 2-4, ft burg - Meiveld 6-9, Eastman/LFA-ïJ centrale 3-1. Stand: AlfondsfrW 13-37, Tympaan 13-25, Meiveld 13J Murre/de Visser 13-21, 13-20, Oostkapelle 13-20, Easlm 13-19, Alfonds/zw 9 2 13-18, C 13-14, VZV/Hydrofa 13-12, Ooslke^ 2 13-12, Torna 13-6. Tweedeklass) Domburg 2 - Akkerdaas kado 2-1,F/j kanaries - MO de schuur 2-5, W Garderen/Dekker 13-5. Stand: M' schuur 12-29, VAW 11-25, AkkerdaasttJ do 12-21, Domburg 2 12-19, Geenidj 11-18, PSVW 11-17, WZP VZV/Hydrofa 2 11-12, Onder ai 11-11, FAT kanaries Garderen/Dekker 12-5. Derde kl VZV/Hydrofa 3 - DKW advocaten Hj Schinkel assurantie - Voskamp br 5-13, fc Laurens - Neptunus 1-6, Bï rie - Dekker/T ramper 6-5. Stand: M nus 12-34, VPV 13-31, Voskamp W 13-28, Baderie 13-22, DKW advocel 13-21, SSVW 13-19, fc Laurens 13" terton 13-15, VZV/Hydrofa 3 Dekker/Tram per 13-8, WoontrendMJ land 12-7, Schinkel assurantie 13' de klasse: Mix - Torna 2 7-1, SV Jobse timmerwerken 9-4, Toren» VZV/Hydrofa 4 9-5, VAW 2 - AFC5Ï Domburg 3 - Westkapelle 2 6-4, Va* - fc Laurens 2 2-4 Stand: Dorre.-:: 12-31, Mix 12-24, Torentijd 12-23, 12-20, SVR 12-18, Jobse timmerwefl 12-18, fc Laurens 2 12-13, VAW2U Varian 12-13, VZV/Hydrofa 4 1" Westkapelle 2 11-11, Toma21?" de klasse: Bouwbedr. Geertse-I gles 2-8, Uiterton 3 - SSG Schei* mond 2-7, Provincie Zeeland - Wes» pelle 3 1-2, Draadkrabbers - HirtjL Pauw 3-6, fc Laurens 3 - Murre/de'«j" ser 2 5-15. Stand: Fraggles 1< Murre/de Visser 2 12-28, Hiwa' Pauw 11-27, Westkapelle 3 11-19. Scheldemond 12-18, Provincie Zei'; 11-15, Draadkrabbers 12-14, J" 10-10, fc Laurens 3 11-9, Geertse «n Uiterton 3 12-2. Goes. Recreatieve competitie, P» le-A (mannen): WEA - VVR 1-2, BW' La Dolce Vita 1 -2, Valkier Verzekenn» - Bison International 2-1. mengd): Zooitje Ongeregeld-BOL»; land 1-3, Mengelmoes - Menkveld^ dekkersbedrijf 1-2. Poule-C l«»li wen): VV Kattendijke - HHK 3-0, 2»-1 morgen - De Bongerd 2-1, Cafew* ends-BOK 2-1. I maandag Biljarten Grote Prijs Spuitpleistersp» J. Mathia. Groep B. (HCR D* Wissenkerke). Aanvang 19.30 uur Graanbeurstrofee. Driebanden" nooï. Tweede ronde (clubhuiisOe beurs, Zierikzee). Aanvang 19°°" Pool. Eerste klasse regionaal- voosthuis - Cue ActionIProvgL Bergen op Zoom). Aanvang 20.u l Dammen PZDB-competitie. Tweede kL- .p Gapinge-Souburg 2. Aanvang

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20