Swift heeft weer alles in eigen hand Volleybalteams van Kwiek verrassen PZC Koole soeverein op zwaar parkoers Zeelandia Middelhui; ook met tien man langs MOC'17: 3-1 I Clinge-Aardenburg zonder doelpunten Middelburgse eersteklasser staat na winst nog maar één punt achter op koploper Dubbele zege Anne Kwist in Hoogerheide Glas met viermansbob in achterhoede Atletiekunie begroet veel nieuwe leden maandag 16januari 2006 door Pieter van Klinken GOES - Swift heeft zaterdag bij zonder goede zaken gedaan met een 18-12-overwinning op Ondo uit 's Gravezande. De Middel burgse eersteklasser heeft nu al les weer in eigen hand. Door de nederlaag van koploper Nieu- werkerk staat Swift nog maar één punt achter de ranglijstaan voerder. Desondanks blijft trai ner Ralph Gillissen naar bene den kijken. „We staan maar drie punten boven de degradatiezo- Maassluis-Fortis 9-14: Fortis speelde degelijk. In tegenstel ling tot in andere wedstrijden dit seizoen bleef het dit keer wel de hele wedstrijd goed gaan. Langzaam maar zeker liepen de Souburgers uit. De kleine 7-5-voorsprong bij rust werd snel omgezet in een grotere van 9-5. Maassluis kwam nog wel een beetje terug in de wedstrijd, maar toen Fortis weer wat gas gaf, liep het toch nog verder uit. Na de overwinning staat het achttal van trainer Leonard Debbaut derde in de overgangs klasse B. Scores FortisWander Koole 4, Jouri van den Broeke, Jacob van Maurik, Ruth Hoogwerf en Marie ke de Rijke 2, Niels Bebelaar en El- ze Blankenburgh 1 Swift-Ondo 18-12: Het bleek een uitputtingsslag zaterdag. De vraag was: welke ploeg houdt het het langste vol. Pas in de laatste tien minuten werd het verschil gemaakt, door Swift. In die periode liepen de Middelbur gers uit van 13-12 naar 18-12. Swift had in de hele wedstrijd meer strijd gevoerd en overtui gender gekorfbald. Omdat de ploeg zichzelf voorbij dreigde te lopen in de jacht op de overwin ning, voerde trainer Ralph Gil lissen liefst drie wissels door. Sjoerd Sanderse, Pascal Casten- miller en Marcel Plantinga kwa men nog in het veld. Die zorg den voor enige rust. Scores Swift: Roel Klootwijk 6, Ivo de Hond 3, Richard Geldof, Anita Hoekstra en Paul van den Berg 2, Mabel van de Velde, Eefje HOOGERHEIDE - Anne Kwist uit Tholen heeft bij de openings wedstrijd voor duursporters van de Werkgroep Triatlon Zuid west Nederland in Hoogerheide twee overwinningen behaald. Kwist won de 500 meter in 6 mi nuten en 54 seconden en de 3000 meter in 44 minuten en 58 secon den. Rob Musters (Oud Gastel) scoorde een dubbele zege op de 500 meter en de 1000 meter. Ke vin de Pagter (Westkapelle) werd derde de 500 meter en de 1000 meter, daags nadat hij de Deltacross had gewonnen bij de jongens A. Mare Riemens (Mid delburg), die eveneens aan het vertrek stond bij de Deltacross in Burgh-Haamstede, pakte op de 2000 meter de derde plaats in precies 31 minuten. Jean Michel Stoorvogel uit Rot terdam nam deel aan allevier de afstanden. De totale zesenhalve kilometer legde hij af in een to- taaltijd van 1 uur, 47 minuten en 37 seconden. In totaal namen ruim honderd zwemsters en zwemsters deel in Hoogerheide, waarmee het re cord van vorig jaar ruimschoots werd overtroffen. De volgende activiteit van de Werkgroep is de Grontmij-zwemloop in Wis- singen op 29 januari. KONIGSSEE - Arend Glas is gisteren met zijn viermansbob bij de wereldbekerwedstrijd in het Duitse Königssee in de ach terhoede blijven steken. Glas kwalificeerde zich met Vin cent Kortbeek, Arno Klaassen en Sybren Jansma wel bij de bes te twintig voor de tweede run, maar eindigde uiteindelijk als negentiende. De zege in Königssee ging naar de Canadees Lueders, die zaterdag ook al de race in de tweemansbob naar zich toe getrokken had. De Amerikaan Tod Hays eindigde als twee de, de derde plaats was voor de bob van de Duitser René Spies. Arend Glas, al zeker van de Olympische Winterspelen in de twee- en viermansbob, verloor ruim anderhalve seconde op de winnaar. ANP van den Berg en Sjoerd Sanderse 1. Tjoba-Bolnes 14-16: Volkomen onnodig liep Tjoba tegen een ne derlaag aan. Het team uit 's-Heer Hendrikskinderen ver gat een goede organisatie neer te zetten, waardoor Bolnes, de hekkensluiter, al snel kon uitlo pen. Vlak voor de rust vond het achttal van trainer Ko Crucq wel weer aansluiting (8-9), maar in de tweede helft werd de ploeg wederom op vele terreinen afge troefd. Scores Tjoba: Robert van Schaik, Marcel de Dreu, Eric van Zon en Sander Harinck 3, Esther van Bo ven 2. Good Luck-TOP 10-21: TOP had een bliksemstart. Heel snel liep de Arnemuidse ploeg uit naar 1-4 en na een dik kwar tier was het al 2-10. Iedereen bij TOP scoorde, was scherp en gedreven. Na twintig mi nuten stokte de machine echter en een kwartier lang vielen er geen doelpunten voor TOP. De hekkensluiter kwam terug tot 7-10, maar daarna liep TOP weer uit naar 7-16. „Misschien is dit goed voor het vertrouwen naar de volgende wedstrijden toe", zei trainer Arie Schroe- vers. Scores TOP: Petra de Ridder 4, Jantine Meulmeester, Corola Meul- meester, Nelleke van Belzen en Leon Kloet 3, Ad Bezemer en Pie ter Tramper 2, Peter van Belzen 1. Korbis-All Ready 10-15: All Rea dy heeft zaterdag niet meer dan zijn sportieve plicht vervuld. In Waddinxveen werd hekkenslui ter Korbis met 15-10 verslagen. De Zierikzeese korfballers staan nog steeds tweede achter koploper Sagitta. Scores All Ready: Desiree Voshart, Manon Torensma, Dennis Voshart, Luuk van Eijken, Esther Snoek, Remy Quist 2, Henk de Graaf, Gwen Nooteboom, Maurice Brul 1 Atlas-Stormvogels 12-10: Opval lend was de agressie, inzet en wil om te knokken bij Atlas. Me de daardoor was de Ritthemse derdeklasser sterker dan het Westkapelse Stormvogels. Bij die ploeg vielen de ballen op be slissende momenten ook weer net niet binnen. Atlas kwam met 9-4 voor, waarna Stormvo gels weer op 10-8 kwam. Maar daarna was het gedaan. Atlas speelde het op het gemak uit met lange aanvallen. Uitblinker bij Atlas was invaller voor de ge blesseerde Hanko van Keulen, Martijn Osté. Hij maakte vier doelpunten. Scores Atlas: Martijn Osté en Mi chel Wezemer 4, Rob de Pagter, André Polfliet, Wendy Prior en El len de Pagter 1 Scores Stormvogels: Arno Sander se, Suzan Ollefers, Linda de Witte en Sabine Minderhout 2, Frank Peene en Niek Peene 1 Korbatjo-Ondo 17-12: Achteraf dacht iedereen van Ondo hetzelf de: waarom zijn we niet begon nen met achterverdedigen? "Na 25 minuten stond de ploeg uit Sint Laurens met 9-3 achter. Pas daarna begon Ondo met die manier van verdedigen. Het re sultaat hiermee was bijzonder goed. Ondo kwam terug tot 12-10. Daarna kon de ploeg het niet meer bolwerken en liep kop loper Korbatjo uit naar 17-12. „Achterverdedigen is onaantrek kelijk en helemaal niet ons spel letje", zei trainer Edwin Cop- poolse. Vandaar dat hij er niet mee begonnen was. Scores Ondo: Bram Nieuwenhui- zen 4, Wirn Allaart 3, Joris Hoog werf en Bas de Pagter 2, Sandra van de Broek 1. Ventura Sport-Seolto 18-10: Het verlies van de Vlissingers te gen de nummer drie was ingecal culeerd. Toch had het verschil wel iets kleiner moeten zijn, hoe wel Seolto echt geen aanspraak mocht maken op een gelijkspel. Vooral in de tweede helft was de overmacht van Ventura Sport groot. Scores Seolto: Rob Harthoom en Aan belangstelling geen gebrek, 1 door Job van den Enk BURGH-HAAMSTEDE - De start en finish van de 34e editie van de Deltacross lagen zater dag verscholen in het prachtige bos bij Westenschouwen. Bij de mannen kwam Niels Koole als eerste over de meet. Anjolie Engels-Wisse volbracht de vijf kilonieter als eerste bij de vrou wen, zij het met enige moeite. „Het is een lood- en loodzwaar parkoers dames en heren. Er is geen meter vlak", schalde de omroeper van dienst vlak na de start door de bossen. Het was veel lopers aan te zien na aan komst. Vooral veel wat oudere lopers liepen zich het snot let terlijk voor de ogen. Op de be langstellende vragen van hun e Deltacross in Burgh-Haamstede. vrouwen, volgde veelal een ge brabbel waaruit opgemaakt kon worden dat het zwaar was geweest. De winnaar van de tien kilome ter bij de mannen, Niels Koole, erkende na afloop dat het par koers pittig was. „De onder grond is prima, maar die al die heuvels maken het zwaar." Dat neemt niet weg dat Koole zeer te spreken was over het parkoers. Alleen het aantal ron des dat de atleten moesten af leggen, was naar zijn idee te veel. Bij de tien kilometer liep men vier rondes van 2,5 kilome ter. „Daardoor kom je de lo pers van andere afstanden en disciplines te vaak tegen. De paden zijn hier smal, waardoor het nogal eens drukken was." De atleet van Dynamica pleitte voor drie rondes van ruim drie kilometer. „Er is hier ruimte ge noeg, lijkt me." Koole was zaterdag een halve minuut sneller dan Theo Ra- bout. De koploper van het crosscircuit liet, tot verbazing van Koole, in de tweede ronde een gat vallen. In de laatste vijf kilometer kon hij dat niet meer dichtlopen. Theo Rabout hoeft zich volgens Koole echter geen zorgen te maken over de cross competitie. „Ik loop alleen in Vlissingen nog, dan kom ik één wedstrijd tekort voor het klas sement. De andere lopen vind ik niet zo interessant. Het klas sement laat ik aan Theo." De atleet van Wielingen staat inmiddels bijna honderd pun ten los van de nummer twee, Rutger Veerman, en hoeft en kel zijn voorsprong te consoli deren in de resterende wedstrij den. Bij de vrouwen leek, zo zag het er aan het begin naar uit, de he gemonie van Anjolie Engels- Wisse doorbroken te gaan wor den door Dominika Vanakova. De Slowaakse werd echter vrij snel bijgehaald door Engels- Wisse en Marisa Hopmans. Pas op het laatste rechte stuk werd de strijd tussen die twee vrou wen beslist. Verrassing Vlak voor de huldiging vertel den Anjolie Engels-Wisse en Marisa Hopmans gezamenlijk over het wedstrijdverloop. „In het begin liep Dominika Vana kova iets voor me. Nadat ik haar had ingehaald, werd ik foto Dirk-Jan Gjeltema even later zelf ingehaald", ver haalde de winnares. Tot haar verrassing was het de Bredase Marisa Hopmans. „Bijhouden dacht ik en hopen dat ik op het laatst nog wat over heb." Hopmans luisterde glimla chend mee. „Toen we de laatste bocht in gingen, wist ik ge noeg. Ik probeerde nog bij te blijven, maar ze liep zo bij me weg op het laatste lange stuk." Teleurgesteld was Hopmans echter niet. Ze was tevreden met haar eigen prestatie en had genoten van het parkoers en het publiek. De winnares was het hier roerend mee eens. „Doordat je twee rondes loopt, kom je ook twee keer langs het publiek. Het was zwaar, maar het enthousiaste publiek maak te dat goed." door Peter van Kouteren GOES - De hoogstspelende Zeeuwse volleybalteams zijn de winterstop goed doorgekomen. Beide teams van Kwiek uit Brui- nisse verrasten met een overwin ning. De mannen van Mytilus kenden in de regiodivisie een goede generale repetitie voor de topper tegen de koploper en WS'92 bleef in de promotieklas se B aan de positieve kant van de score. Slechts de mannen van Morres/Hulst vielen met een 4-0 nederlaag uit de toon. Mytilus-Rijnmond 3 3-1 (23-25 25-20 25-i4 25-20): De thuis ploeg draaide aanvankelijk stroef en slaagde er in de eerste set tegen een ploeg met veel rou tiniers niet in om een 20-18-voorsprong te verzilve ren. Na verlies in de eerste set raakte Mytilus op toeren. Met een veel beter blok en veel servi- cedruk nam de Goese formatie het initiatief. Mytilus zocht ser verend met succes de Rijn- mond-libero op en kwam steeds beter in de wedstrijd. Dat resul teerde in een afnemende tegen stand en drie setzeges op rij. Schovocomca-Morres/Hulst 4-0 (25-19 25-20 27-25 25-19): Morres/Hulst was met slechts zes spelers afgereisd en daar door was trainer/speler Wemer Tak gedwongen om het systeem te wijzigen. De Zeeuwen speel den met twee spelverdelers, maar waren een gemakkelijke prooi. Schovocomca beschikte over een sterke middenaanval ler, waar Morres geen vat op kreeg. Slechts in de derde set bood Morres behoorlijk tegen stand. In de slotfase hadden de Zeeuws-Vlamingen winstkan sen, maar Schovocomca werkte een setpunt weg. „Het was niet echt een sterke ploeg", vond Werner Tak. „Wij hebben het la ten afweten. Fysiek kunnen we het allemaal wel aan, maar het zit in het kopje. Ze vinden het al lemaal wel goed." Kwiek-WIK/Univé 3-1 (25-22 32-30 23-25 25-17): Voor de tweede keer dit seizoen verraste een collectief sterk Kwiek met winst op de koploper van de pro motieklasse A. De Bruse ploeg was zelfs dicht bij een 4-0-over- winning. In de slotfase van de derde set verspeelde Kwiek ech ter een voorsprong, doordat de pass te scherp bij het net kwam. De thuisploeg werkte keihard en nam brutaal het initiatief. „Het was vechtvolleybal", vond coach Tony van Breda. „Maar het was ook oorlog onder het net door. Het was een heerlijke pot, met veel beleving en emo tie." Na een nipte nederlaag in de der de set pakte Kwiek snel de goe de draad weer op. WIK/Univé stortte helemaal in en kreeg een gevoelige draai om de oren. Sic Pugno-WS'92 2-3 (22-25 25-18 22-25 25-20 9-15): De win terstop speelde de Vlissingers aanvankelijk parten. Het ont brak aan Walcherse kant aan wedstrijdritme, waardoor met de hakken over de sloot werd ge wonnen. Met een goed scorende middenaanval en een behoorlij ke servicedruk werd uiteinde lijk het verschil gemaakt. Vrouwen Kwiek-De Burgst 3-2 (21-25 24-26 26-24 25-14 15-8): De thuisploeg speelde goed, maar had in het begin van de wed strijd moeite om een voorsprong in winst om te zetten. Met twee setnederlagen op zak kwam de ommekeer. Cruciaal daarbij was het verloop van de derde set. In de slotfase verzekerde Kwiek zich van een nipte zege. Gesteund door die opsteker stond er onder leiding van uit blinkster Sonja de Wit geen maat meer op het spel van de Schouwse formatie. Kwiek nam in de vierde setvlot afstand, won erg gemakkelijk en dender de in de vijfde set eveneens door. Savok-Morres/Hulst 1-3 (18-25 Anja Ovaa 3, Ineke Stroo 2, Remy Schuuring en Jolanda Harthoom 1. Oranje Zwart-Togo 9-7: Gek scherend werd de 9-7 een voet baluitslag genoemd, maar trai ner Sjaak Joziasse gaf daarmee ook direct aan waar het manco van het Goese Togo ligt. Zijn ploeg scoort al weken te weinig. Togo verdedigt goed, ook al we ken, maar daarmee win je geen wedstrijden. Bij rust was het za terdag nog maar 3-3 en uiteinde lijk werd het 9-7. Scores Togo: Yvonne Joziasse en Marcel Joziasse 2, Roel Schipper, Martin Crucq en Corné van Rooi- jen 1. In de vierde klasse had Blauw Wit een offday. De Kloetingse ploeg verloor met 11-6 van Scheldevogels. KVK uit Kapel- Ie verloor met 7-13 van BKC uit Breskens. Volharding uit Yerseke won eveneens niet. 't Capproen was met 8-18 te sterk. 12-25 25-23 17-25): Beide ploe gen kampten met een door bles sures en vakantie uitgedunde se lectie. De bezoekers profiteer den in de eerste twee sets van een zeer matig blok aan Sasse kant. Pas in de derde set ontwik kelde zich een echte derby. Savok had lang het initiatief, maar gaf een 21-15-voorsprong uit handen. In de slotfase was Marsha Moeliker voor spelver- deelster Maart je Snelders een ze- kerheidje. In de vierde set stelde Morres/Hulst echter weer orde op zaken. DVO-Morres/Hulst 2 3-1 (25-13 25-17 22-25 25-20): De Hulst-re serves boden het sterke DVO meer dan verdienstelijk partij. Passend bleef de ploeg in de be ginfase wat onder de maat, maar naarmate de wedstrijd vor derde trok Morres/Hulst 2 zich op aan het niveau van de thuis ploeg. Het resulteerde na twee verloren sets in een evenwichtig duel, waarin beide teams nog een set winnend afsloten. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Mede doordat de wedstrijd HSC'28-Vlissingen werd afgelast, is BSC na de 3-0-zege op Domburg de nieuwe koploper in de derde klasse A van het zondagvoetbal. Een jeug dig Goes won met 2-1 van Steen en blijft hierdoor op het vinken touw zitten in de strijd om het kampioenschap. Zeelandia Middelburg speelde na een rode kaart voor Ron Me- su ruim een uur met tien man, maar won toch vrij eenvoudig met 3-1 van MOC'17. Onderaan de ranglijst boekte Patrijzen in de strijd om lijfsbehoud een be langrijke 3-0-zege in Breskens. BSC-Domburg 3-0: De bezoe kers speelden vrijwel de hele wedstrijd met veel spelers ach ter de bal, ook na de openings treffer van Mohammed Azzoum in de 25e minuut: 1-0. Na rust was het eveneens veelal BSC dat de aanval zocht. Toen Rob van de Buis na een kwartier de stand naar 2-0 schoot vanaf elf meter, was de wedstrijd beslist. Tien minuten voor het einde be paalde Achmed Didi de eind stand op 3-0. Goes-Steen 2-1: Na een goede start van de bezoekers kwam de wedstrijd meer in evenwicht. De beste kans op de openingstreffer was voor Dennis Buijs, die zijn inzet vanaf de strafschopstip echter gekeerd zag worden door doelman Jean Pierre de Keijzer. De tweede helft was een kwar tier aan de gang toen Marc van Haneghem, die eerder een een voudige kans had laten liggen, uit een vrijwel onmogelijke hoek raak schoot: 1-0. In de 75e minuut verdubbelde Van Haneg hem die voorsprong. Pas kort voor het einde maakte Jeroen Claessens vanaf elf meter de aansluitingstreffer. Zeelandia Middelburg-MOC'17 3-1: Een matige eerste helft le verde beide ploegen enkele kans jes op en een rode kaart (2x geel) voor Ron Mesu bij de thuis ploeg. Ondanks deze ondertalsi- tuatie namen de Middelburgers na rust het heft in handen.^ de openingstreffer van GazaV biti (strafschop) zorgde Joei Due een kwartier voor tijd vo 2-0. De bezoekers, die inmid^ ook nog maar met tien manbu>. nen de lijnen stonden toen speler geblesseerd uitviel wissels waren verbruikt), men kort voor tijd nog wel tot 2-1 door Carlo van Q hout. In de slotminuut ma&j Leon Joziasse aan alle hfe een einde door de 3-1 op bord te brengen. Breskens-Patrijzen 0-3: De dp gradatiepot werd tamelijk vè rassend gewonnen doordeil# uit 's-Heerenhoek. Na veerti- minuten opende Wesley Rok^ f de score. Nog voor rust w dubbelde Gabriël Sapulete f score. Tien minuten zette Wo> ter Dijkmans de 0-3 op het sten bord. ARNHEM - De Koninklijk Nederlandse Atletiek lij (KNAU) blijft meer leden ltd ken. De KNAU sloot 2005 d met 108.934 leden, een groei va bijna 6 procent. Vergeleken g de peildatum in 2004 kwam® er 6110 leden bij, maakte de alk tiekunie gisteren bekend. De ledengroei zet zich volga de KNAU door in alle §a dingen. Niet alleen in de loó» port, maar ook in de baanatlf tiek. Bij de laatste categonera moedt de atletiekunie dat de® fj cessen van het afgelopen ja' een belangrijke rol hebben speeld. Polsstokhoogspringer Blom werd wereldkampioen® kogelstoter Rutger Smith vd p verde zilver op de WK in Heb f ki. Opvallend is de groei van 2 aantal leden bij de vrouwelijk recreanten: een plus procent. ANP door Jos van Belzen VLISSINGEN - Koploper HW'24 is in de vierde klasse zondag via een 4-O-zege op Koe wacht twee punten uitgelopen op Axel, dat bij Hontenisse bleef steken op een 1-1-gelijk spel. Het onderlinge treffen tus sen de nummers drie en vier op de ranglijst, Clinge en Aarden burg, kende geen doelpunten. De Zeeuwse derby in de vierde klas B tussen Luctor'88 en Hansweertse Boys werd door 3-1 gewonnen door de ploeg uit Heinkenszand. HW'24-Koewacht 4-0: Hoewel Jari Vyane niet helemaal fit was, scoorde hij drie keer tegen Koewacht. Dat was in de 53e, 63e en 75e minuut. In de eerste helft had Evert van den Berg de thuisploeg al aan de leiding ge bracht. Met de 4-0-zege won HW en passant de tweede-pe- riodetitel. De Noormannen-Vogelwaarde 0-0: In een matige wedstrijd was de thuisploeg voetbaEend wat sterker, maar de échte scherpte ontbrak. Een kwartier voor tijd werd een doelpunt van Joost Grootjans door scheids rechter Tirions afgekeurd, vol gens velen ten onrechte. Een na rust wat meer opportunistisch spelend Vogelwaarde kreeg ook enkele kansjes, maar kwam niet tot scoren. Jong Ambon-Hulsterloo 0-1: Halverwege een matige eerste helft leidde slecht uitverdedi gen bij de thuisploeg tot balbe zit voor Stefano de Vos, die met dit buitenkansje wel raak wist: 0-1. Na rust lag het initiatief bij Jong Ambon, echter zonder dat dit veel kansen opleverde. Toen Marienello Titaley twintig mi nuten voor tijd na zijn tweede gele kaart vroegtijdig kon gaan douchen, leek de wedstrijd dan ook beslist. De ondertalsituatie bracht echter onvermoede krachten bij Jong Ambon bo ven. Kort voor het einde had den de Middelburgers pech toen een inzet van Giacomo Wattel tegen de lat eindigde en de re bound door Nus Taniwel werd gemist. Clinge-Aardenburg 0-0: De ploegen waren redelijk aan el kaar gewaagd, al waren de bes te kansen voor Aardenburg. Me de omdat Jelle de Vreeze een op gelegde kans niet benutte en een inzet van Martin van Vooren tegen de paal eindigde bleef het 0-0. Hontenisse-Axel 1-1: De fase was voor de bezoekers, echter weinig gevaar voor te doel stichtten. Na de rodekad voor Ralf Zegers (neerhals doorgebroken speler) nam Ha- tenisse het initiatief over. Kof voor rust leidde dit tot de op? ningstreffer van Jeroen Verschil ren, die een misverstand tussej een verdediger en de doelma bij Axel afstrafte: 1-0. In et tweede helft waren de ploefa aan elkaar gewaagd. De thuis ploeg had pech toen een ra? van Tom Rijk tegen de paaien digde. Vijf minuten later ha Axel op gelijke hoogte via Ps trick Vinke: 1-1. Kort voortij kende de wedstrijd toch m? bijna een winnaar, maar Da« de Wael trapte de bal vand» doeUijn af. RIA W.-Hoofdplaat 2-0: Deetr- ste helft leverde de thuisp'.ojjp wat meer balbezit op, maar Pd was er niet gevaarlijker dor Kort na rust opende PascalWr dage de score: 1-0. Hoofdplfl ging op zoek naar de gelijk®»; ker, waardoor er meer ruimt» voor de aanvallers van RIA ont stond. In de 70e minuut lei® dit tot 2-0 van Ludwig vac Gremberghe. Walcheren-Odio 3-3: Na deops

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18