PZC Plaats uw familie berichten in de PZC f maandag 16 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Merel, Jij bent veilig in Jezus' armen. Veilig ben jij bij Hem. Jij bent veilig in Jezus' armen. Er is nergens een plek waar jij zo veilig bent. Intens verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze lieve dochter en onze vrolijke zus Merel Blok Vlissingen, t Vlissingen, 25 december 2000 15 januari 2006 Leo Corina Blok - de Rijke Jordan Linde Anna Blamanlaan 15 4385 KM VLISSINGEN Onze lieve Merel is bij ons thuis. De afscheidsdienst zal gehouden worden op don derdag 19 januari 2006 in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. De aanvang van de dienst is 12:00 uur. De dienst zal geleid worden door ds. L. Wüllschleger. Wij willen u en jullie hiervoor van harte uitnodigen. Aansluitend zal Merel begraven worden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van de Ontmoetingskerk. Wij zijn erg verdrietig na het overlijden van onze lieve kleindochter en nichtje Merel Geborgen in Gods hand Oost-Souburg: Adrie en Nel de Rijke Vlissingen: Jan Peter en Karin de Rijke Boaz 15 januari 2006 Burg. Stemerdinglaan79 4388 JW Oost-Souburg "öe HEERE is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. (Psalm 23:1b) Intens verdrietig zijn wij, omdat wij ons lief klein kind en nichtje Merel op Gods tijd terug moesten geven in Zijn handen. Meliskerke: Opa en Oma Blok Meliskerke: Sam en Annet Wisse Lisette, Peter, Sjors Oostkapelle: Dicky en Judith Blok Jens, Thijn Wij bidden om Gods blijvende ondersteuning. Veilig in Jezusarmen Daar is geen dorst of verdriet. Daar zal Hij haar omgeven. Daar is gelukkig Ie ven en het eindigt niet. We zijn verdrietig omdat we afscheid moeten nemen van onze lieve Merel L. de Rijke Johan en Wilma de Rijke-Verhage Gerard en Petra de Rijke-Schot Wilma en Rob Polak-de Rijke Diana en Mark Bo He-Po lak Anne Hes Mariëlle en Gerben Robert Matty en Marco Walhout-de Rijke Marjo/ijn Laura Anne lotte Cé/ine Davey Vlissingen, 15 januari 2006 Jezus is de Goede Herder. Jezus, Hij is overal. Jezus is de ëoede Herder. Brengt mij veilig naar de stal. Wij zijn intens verdrietig, nu onze lieve Merel is gestorven. Het is voor ons een grote troost dat wij mogen weten dat Merel nu veilig in de Handen van deéoede Herder is. "Ik ben de goede Herder en Ik ken de Mijnen en word door ae Mijnen gekend" (Johannes 1014). De kleutergroep van de Graaf Jan van Nassauschool, Marijn, Jasper, Jeroen, Rebecca, Roos, Daphne, Joas, Harala, Thijs, Elvira, Steven, Corné, Michiel, Anouk, Thirza, Tristan, Bas, Douwe, Emmy, Rick, Jelmer, Laura, Celine, Sharon, Arnold, Ilse, Stijn, Rhode, Jesse, Maurice, Jorina, Lotte, Rutger en Lucas. Juf Annette, juf Nellie en juf Annelies. Vlissingen, 15 januari 2006 "Daar boven juicht een grote schaar, van kind'ren voor Gods troon". Op Zijn dag heeft de Heere Thuisgehaald, na een zeer ernstige ziekte, onze lieve leerling uit groep 1 Merel Blok op de leeftijd van 5jaar Wij bidden de Goede Herder om kracht en troost, in het bijzonder voor Leo, Corina, Jordan en Linde. "Hij zal Zijn kudde weiden gelijk een herder; Hij zal de lammeren in Zijn armen ver gaderen, en in Zijn schoot dragen; de zogenden zal Hij zach tjes leiden "(Jes. 40:ïl). Namens bestuur, directie, personeel, ouders en kinderen van de Graaf Jan van Nassauschool J. A. Walhout (voorzitter) H. Roubos (directeur) Vlissingen, 15 januari 2006 Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze lieve zoon, vader, broer en oom Dingenis Leendert -Dick- Zweedijk weduwnaar van Bea Zweedijk-Vernoij 12 december 1998) Wolphaartsdijk, - f Driewegen, 12 april 1956 11 januari 2006 Leen en Nel Zweedijk-Louwerse Eline en Merwin Peter en Petra Bram, Maartje en Jasper Leon en Dorothé Kim en Kasper Dick hield van mensen, dieren en bloemen en wilde een witte uitvaart. Correspondentieadres: De Graaffstraat 59, 4461 WPGoes De uitvaartplechtigheid vindt plaats op woensdag 18 januari 2006. Om 15.00 uur is er een korte herdenkingsbijeenkomst in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder. Aansluitend vertrouwen we Dicks li chaam toe aan de aarde op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's- Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Mocht je geen kaart hebben ontvangen, kom dan maar gewoon. Overleden in onze familie onze lieve neef Dick Zweedijk Ooms t, tantes, neven en nichten Een doolhof met gedachten, door de dood van je vriend. Wat is er toch nog gebeurd en wat was je laatste zin? Het staat niet zuiver in herinnering en dat, dat doet pijn, omdat je weet dat het nooit meer zo zal zijn. Geschokt, maar dankbaar voor zijn vriendschap, zijn wij door het toch nog onverwachte overlijden van onze trouwe vriend Dick Zweedijk Helaas moest jij het leven opgeven door deze vrese lijke ziekte. Dick werd slechts 49 jaar. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Resto en paz. Temeuzen, Frans en Gerda van Vredegem onder wolken vogels varen onder golven vliegen vissen maar daartussen rust de visser golven worden hoge wolken wolken worden hoge golven maar intussen rust de visser - Lucebert - Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van één onzer vrijwilligers Dick Zweedijk Vissenman, bloemenman, buitenman. Zo nu en dan: een beetje schapenman. We zullen je missen. Herders en vrijwilligers van schaapskooi 'DeKamerseKooi'; Stichting Zeeuwse Schaapskudde, Heinkenszand TMijn lieve Ella, Je hebt je lichaam, dat je zoveel pijn en ongemak veroorzaakte, verlaten. Ondanks dit alles was je er altijd, voor ons en vele anderen. Hoewel wij heel verdrietig zijn, is er voor ons de troost, dat je weer terugbent bij je ouders en de Corrie's Met veel verdriet hebben wij na dagen van hoop en onzekerheid op veel te jonge leeftijd, na voorzien te zijn van het sacrament der zieken, afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze allerliefste en altijd be hulpzame moeder, oma en mijn schoondochter Ella Priem-Hoogstrate 8 januari 1948 1 15 januari 2006 Kapelle: Sjaak Priem Grijpskerke: Mariëlle en Willem Martijn en Dennis Biezelinge: Janet en Wilco Nicky Heinkenszand: Moeder Priem Langegracht 44 4421 EZ Kapelle De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 19 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Ella hield van rode en witte anjers. CUo oma karviMt. <2&-n 7^2 brXMUs^x. Ê&rj bliC6j/ b* -it/W-^t*. TitaX Je I S h Jv« hjjx tt/-e loo J-etiif de.7i7ii 0 Lieve oma mama, Nooit meer gezellig bij jou op tafel, Nooit meer Jonas in de walvis, Nooit meer In de maneschijn, Nooit meer samen scooteren, Nooit meer samen knuffelen, Nooit meer Lieve oma, ik zal je missen. Heel veel kusjes en knuffels van Nicky Ik geef je een knuffel en een dikke kus en zeg: "Dag lief zusje, dag Ella. Met heel veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Ella Priem-Hoogstrate Zierikzee: Johan Hoogstrate Come HoogStrate-Kole (in herinnering) Anke en Gijs Cora en Rinus Peter en Gosia Nooit klagend, nooit vragend. Dag lieve Ella Wij wensen Sjaak, en de (klein)kinderen heel veel sterkte toe. Greta en Lou Peter en Sandra Luca René en Daniëlle Bedroefd zijn wij om het verlies van Ella Lieve Sjaak, Mariëlle, Willem, Martijn, Dennis, Janet, Wilco en Nicky, wij wensen jullie veel sterkte. Gerard, Nicole, Digna en Elie Mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Ali den Toom-Bienefelt 5 april 1930 t 13 januari 2006 is teruggekeerd naar haar Schepper, naar het Licht Wim den Toom Peter en Jacqueline Alice José en Bert Wim en Sandra Wim Linda Correspondentieadres: Spanjaardstraat 7 4472 AR 's-Heer Hendrikskinderen Ali is thuis, waar u de gelegenheid geboden wordt afscheid van haar te nemen op maandag 16 januari en dinsdag 17 januari van 19.30 tot 20.00 uur. De dienst van Woord, Lied en Gebed zal plaats vinden op woensdag 18 januari om 13.30 uur in de Portestantse kerk te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Heer Hendrikhuis. - geen bloemen - Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Cantate Domino canticum novum Ali den Toom-Bienefelt Cantorij 'sHeer Hendrikskinderen Enige en algemene kennisgeving Heden overleed mijn compagnon en vriend Jan Laurens van Damme Geboren, 25-5-1929 Overleden, 14-1-2006 Sjaak Krijnsen en verdere familie Oudelandseweg 14 4471 RB Oud-Sabbinge Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 18 janua ri van 13.00 tot 13.30 uur in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Be graafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud- Sabbinge. Heden overleed mijn broer, onze zwager en oom Jan Laurens van Damme in de leeftijd van 76 jaar. Oost-Souburg: J. van Damme C. van Damme-van Liere Sint-Catharines (Canada): M. van Damme-Lobbezoo Neven en nichten r Gesterkt door de fijne herinneringen die wij aan hem hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Cornells Janse in de leeftijd van 76 jaar. 's-Heerenhoek: J.C. Janse-Goense Heinkenszand: Ben en Hennie Janse-Brugmans Goes: Jozien en Jan Braam-Janse Roy, Deniz Temeuzen: Ad en Els Janse-Baart Stefan Goes: Marie-José Janse 's-Heerenhoek: Jan Janse 14 januari 2006 Deken Tomaslaan 16 4453 AL 's-Heerenhoek De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 18 januari om 10.50 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's- Heerenhoek. Voorafgaand is er vanaf 10.00 uur in het mortuarium bij de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.-K. kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Jeugdhoeve'. Lieve opa, ik zal je missen. Stefan Heden kregen wij het bericht dat is overleden onze geliefde broer en oom Simon Coppoolse W. de Leeuw-Coppoolse M. de Leeuw f P. de Graaf-Coppoolse Z. de Graaf t Neven en nichten Heden overleed onze geliefde zwager en oom Simon Coppoolse Uit aller naam - Familie Filius Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan zijn liefde, zorgzaamheid en trouw geven wij u kennis van het overlijden van mijn broer, zwager en oom Gerard Korstanje in de leeftijd van 82 jaar. A. Houmes-Korstanje A. Houmes Kees en Ineke Korstanje en verdere familie Vlissingen, 13 januari 2006 Huize Ter Reede Correspondentieadres: Van Heemskerkstraat 51 4335 HZ Middelburg Gerard ligt opgebaard in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 19 januari om 11.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.00 tot 1110 uur in het crematorium. Na de crematieplechtigheid is er een samenzijn in het crematorium. Wij willen het verzorgend personeel van Ter Reede te Vlissingen bedanken voorde liefdevolle verzorging. Heden ontvingen wij het droevige bericht, dat onze zwager en oom Piet Baas is overleden. Wij wensen (tante) Dien, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. S.F.L. Buijs-Flemming N. de Nooijer-Buijs F.D.G. Buijs Neven en nichten De mensen van voorbij zij blijven met ons leven De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven In liefde, in een lied in bloemengeuren en verhalen die wij zo graag herhalen Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Anthonia Catharina Noordhoek-Swenne weduwe van Matheus Jan Noordhoek *31 oktober 1918 - f 14 januari 2006 Wim Noordhoek (in herinnering) St. AnnalandCorry Noordhoek Thijs en Majucet, Emil Jacqueline en Johan Vlissingen: Tony Noordhoek Tynaarlo: Thea Noordhoek Goes, Zorgcentrum 'Randhof' Correspondentieadres: Nieuwstraat 9, 4697 CA Sint Annaland De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crema tie, zal worden gehouden donderdag 19 januari om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeen komst is er gelegenheid om afscheid van haar te ne men. Na afloop van de bijeenkomst is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcen trum Randhof voor de goede en liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. nl( Strandwandeling Zee, strand en meeuwen de behoefte om het uit te schreeum De innerlijke rust aan de rustelozefoj Hier wil ik altijd zijn, hier doet mijn hart geen pijn. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uitcq midden is weggenqmen mijn lieve partner, o®. vader, opa en overgrootvader Alouisius Audenaerdt Wies Sinds 1972 weduwnaar van Gerardina Audenaerdt-van He Island St. Jansteen, f ZóMji 29 augustus 1916 15 januari2(Xt Zoutelande: Netty Bock Middelburg: Gerard Vlissingen: Lilian Klein- en achterkleinkinderen Scheldestraat 5 4374 BM Zoutelande De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op w«t> dag 18 januari a.s. om 12.00 uur in het cremator^ aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid dek milie te condoleren in de condoleanceruimte vanfe crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het is ons maar geleend P de vele mooie dingen Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maardati- baar dat wij haar zo lang in ons midden moei® hebben, geven wij u kennis dat toch nog om? wachts is overleden onze lieve moeder, oma en kis omaatje Lourina van Keulen-Verhage Ritthem, Oost-Soubii 15 september 1916 14 januari20Cf sinds 31 januari 1978 weduwe van Jan van Keulen De laatste jaren werd zij liefdevol verzorgd in Tsr, centrum "De Zoute Viever" te Oost-Souburg. Zaamslag: Leen van Keulen Bep van Keulen-Mesu Westdorpe: John en Tanja Kloosterzande: Ronald en Angelique Robin, Daniël Zuiddorpe: Caroline en Gert-Jan Koen, Niels Correspondentieadres: G. van der Nissestraat 26 4543 AE Zaamslag Er is gelegenheid tot afscheid nemen op wc 18 januari van 16.00 tot 19.00 uur in haarkam (102) in Zorgcentrum "De Zoute Viever", straat 1 te Oost-Souburg. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op de- derdag 19 januari om 14.00 uur in het crematorim Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole® in de condoleanceruimte van het crematorium. J God heeft ons geen kalme reis beloofd, wel een behouden aankomst. Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterbil maar zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die »i van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis va het overlijden van onze lieve moeder, oma enow oma Catharina Margaretha Prince-Klaassen sinds 10 februari 1962 weduwe van Corstiaan Abraham Prince Kats, 20 juli 1916 t Goes, 13 januari 21X1 Adrie f Francois t Ans en Adri Jacco en Joan Annabel Marcel en Iris Cort Elly en Niek Judith en Mark Jesse, Marit Silvie en Mark Rens Ton en Lies Anne en Fansjo Corstiaan Jan Willem Jan Kees en Jeannette Jan Willem Haamstede, Verzorgingscentrum "Duinoord" Correspondentieadres: Fam. Prince, Veerdijk 29,4316 AV Zonnemaire De rouwdienst zal worden gehouden woensdag januari om 13.15 uur in de Aula van begraafpl "Vredehof" te Haamstede, waarna aansluitend li begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begè plaats aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen uw u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteldi familie persoonlijk te condoleren in genoemde aè 13 januari 2006 Verdrietig zijn we dat we in onze familie afscfe moeten nemen van onze geliefde zus, schoonzus" tante Kaatje Prince-Klaassen Goes, M.C. de Visser-Klaassen Goes, C.A. Klaassen-Prince Nichten en neven Heden namen wij kennis van het overlijden vanoté erevoorzitter H.J. Simons Vele jaren heeft hij zich ingespannen voor onze® eniging, waar we met dankbaarheid aan terugu- ken. Bestuur en leden S.V. F Renesse, januari 2006 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook paginaI-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10