0 I5> PZC MEMENTA ZEELAND d a Jopa k Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman "j] Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 20 0118 462205 zaterdag 14 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten @pzc.n! Huwelijk 19-01-1956 19-01-2006 19 januari 2006 zijn onze ouders Gerard Back en Lenie Back-de Pan 50 jaar getrouwd. Wij willen dit op 21 januari met hen vieren. Hierbij nodigen wij u namens hen uit voor de receptie. Die gehouden wordt van 14.50 tot 17.00 uur in hotel Ameville. Buitenruststraat 22,4337 EH Middelburg. Kinderen, klein- en achterkleinkind Baljuwlaan 27 4536 GJ Middelburg cadeautip: Jubileum 65 Jaar Onze lieve ouders, groot- en overgrootouders P. Janse en L. Janse-FIipse zijn op zondag 15 januari 2006 65 jaar getrouwd. Dat willen wij vieren op zaterdag 21 januari. Aart t en Jeanet Jan Kees en Cora Wilt u hen feliciteren, dan bent u welkom op de receptie van 16-18 uur in Hotel Irene, Oude Domburgseweg 26, Oostkapelle. Cadeautip: El voor het goede doel. Fam. Janse, Schuitvlotstraat 10,4364 AD Grijpskerke Overleden Lieve Cathrien, Jouw vrolijke lach en positieve instelling zullen wij missen en nooit vergeten. Wij wensen Roland en de kinderen heel veel sterk te met dit enorme verlies. Anne en Tiny ten Heuvel Erik en Heidi Zuidinga Lars en Tim Robert en Astrid Seertsma Anne en Lotte Jan en Bella Oosthoek Dag lieve, vrolijke, sterke Cathrien Margriet en Peter Lieve Roland, Jacyntha en Jethro wij denken aan iullie en we wensen jullie heel veel sterkte toe met net verlies van Cathrien. De werkploeg Lenie, Peter, Marie - Noëlle, Mary en Geert Je hebt je weg ten einde toe gelopen; een weg vol vreugde, maar ook vol verdriet. nu leg Ik in je mond het nieuwe lied van de verlossing, waar je op bleef hopen. En zij, van wie je afscheid hebt genomen, die met je deelde al je lief en leed, mag weten, dat God nooit Zijn kind vergeet. Verdrietig, maar met onuitwisbare en liefdevolle her inneringen aan zijn liefde en zorg voor ons, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Hermanus van Tongeren - Herman - echtgenoot van Nellie Vink in de leeftijd van 65 jaar. P. van Tongeren-Vink Hendrik en Jacqueline Willem en Ineke Paulien Jos Ilse 4528 RR Burgh-Haamstede, 13 januari 2006 Lageweg27 De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 17 ja nuari om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, te Haam stede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats "Vredehof" te Haamstede. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde Kerk. Gespecialiseerd in gedenktekens Lasergraveren 25 jaar garantie Zandstralen - Renovatie - Onderhoud Mementa Zeeland Buitenweg 35 4571 EP Axel Tel. 0115-530901 www.mementa-zeeland.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10.00 tot 17.00 uur zaterdag en 's avonds op afspraak de zon schijnt kijk.buitenkijk gauw! want. tegen de donkere lucht staat de boog van Gods trouw! Bedroefd om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan haar liefde, zorgzaamheid en trouw geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Adriana Jacoba Dees weduwe van Abraham de Bruijne 6-4-1930 1 12-1-2006 Temeuzen: Suzie en Jan de Vries-de Bruijne Pieter Anne Maarten Spui: Theo en Jolanda de Bruijne-Wieland Lars Nick Correspondentieadres Irenestraat 18,4532 BH Temeuzen Dinsdag 17 januari is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de Opstandingskerk, Bella- mystraat 74 te Temeuzen, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zui derbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoe ten in de koffiekamer van de Opstandingskerk. Onze oma is zo oud ze maakt mooie schilderijen ze speelt met ons leuke muziekjes ze is de beste oma die we kennen. Pieter, Anne, Lars, Nick en Maarten Heden kregen we het droevige bericht dat onze gelief de zus, schoonzus en tante Adrie de Bruijne-Dees is overleden. We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in dit grote verlies van hun geliefde moeder en oma. Deventer: Anna Bolhuis-Dees Zaamslag: Mien de Kraker-Dees Ouderkerk a/d Amstel: Corrie Stapper-Dees Zaamslag: Paul Dees Truus Dees-Bareman Liangrannoc (Wales GB): Kees Dees (in herinnering) Mair Dees-Williams Neven en nichten 12 januari 2006 Bedroefd maar dankbaar voor wie zij is geweest nemen wij afscheid van onze lieve schoonzus en tante Adrie de Bruijne-Dees Zaamslag: M. de Putter-de Bruijne Neven en nichten Zaamslag, 12 januari 2006 Plotseling werd uit de familiekring weggenomen onze geliefde schoonzuster, tante en oudtante Johanna van Mourik weduwe van Jan Jeras Namens de familie E. Jeras Nieuwen St.Joosland, januari 2006 De Heer is mijn Herder Psalm 23 Na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die hem dierbaar was, is door de Here Thuis gehaald mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Abraham Jacobus de Pooter echtgenoot van Jacoba Pieternella van Houte *6-5-1927 t 13-1-2006 Axel: Koos de Pooter-van Houte Oost-Souburg: Ria en Anton van Wilgenburg-de Pooter Marcel Coby Peter en Patty Zuiddorpe: Toon en Wytske de Pooter-Bootsma Didi Koosje Axel: Els en Rob van Dijk-de Pooter Leonie Correspondentieadres: Verzorgingshuis "De Vurssche", kamer 165 Rooseveltlaan 1,4571 HT Axel De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. dinsdag 17 januari om 10.30 uur in de Ge reformeerde Kerk Vrijg. Kerkdreef 19 te Axel (in gang parkeerterrein Julianastraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Heden nam de Here tot zich onze lieve zoon, broer, zwager en oom, Bram de Pooter Axel, G. de Pooter-Verschelling Janneke Hamelink-de Pooter Jo de Pooter-Koekkoek Catrien Hoogstraate-de Pooter Adrie de Pooter Truus de Pooter-Bakker Kees de Pooter Joke de Pooter-Jansen Zaamslag, Tonnie Wisse-de Pooter Joris Wisse Axel, Trudie van Langevelde-de Pooter Jan van Langevelde Neven en nichten Axel, 13 januari 2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 De mensen van voorbij zij blijven met ons le\'en. De mensen van voorbij ze zijn met ons verwe\>en in liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen in bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet. Heden overleed mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Simon Coppoolse 4 18 augustus 1924 - f 13 januari 2006 Lewedorp: J. Coppoolse-Filius Goes: Tineke en Cok van Eij keren Hans en Angelique Tristan, Jasper, Lizzy Saskia Lewedorp: Cobie en Jaap de Vlieger Richard en Rianne Joeri, Cas Arnold en Carolien Niek, Lisa Nisse: Joke en Theo Peereboom Angelique en Michel Thijs, Floor Boudewijn en Annemarie Schore: Piet en Cobi Coppoolse Gijs en Elisa Sabina en Martijn Gerwin en Leonie Zierikzee: Simone en Wout Keus Simon t Marleen en Jan-Willem Oudelande: Adrie en Everien Coppoolse Moniek en Samuel Leon Anita Sommerset-West (ZA): Rob en Michelle Andre Zorgcentrum 'Ter Weel', Krabbendijke Correspondentieadres: Banjaardstraat 84,4456 BR Lewedorp De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgeno digd. zal worden gehouden woensdag 18 januari om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cre matorium gelegenheid tot condoleren. Wij zijn alle medewerkers van 'Ter Weelte Krabbendijke en in het bijzonder Unit Cdankbaar voor de liefdei'olle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. mu H: j °»3 vo i/\ ot SpJCs ,V(A>\ j )v*> i' l t Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat ge heel onverwachts van ons is heengegaan mijn broer, schoonbroer en oom Pierre de Bruijckere Aardenburg t Aardenburg 29 juli 1923 12 januari 2006 dit melden u: Aardenburg: Elisabeth Gijsel-de Bruijckere Marcel Gijsel Jeannine 12 januari 2006 Correspondentieadres: Voorstraat 19 4527 GM Aardenburg De uitvaartviering waartoe u vriendelijk wordt uitge nodigd zal plaatsvinden op dinsdag 17 januari 2006 om 13.30 u. in de parochiekerk van H. Maria Hemel vaart te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Aar denburg. De familie komt bijeen om 13.15 u. in de kerk. Gelieve geen bezoek aan huis, en enkel schriftelijk condoleren. Indien u geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, dan verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Dag en 'nacht bereikbaar op: (0113) 311 444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke Wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) t g- uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl Stuur uit mijn as voor alle winden, dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden, naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, ge ven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Pieter Adriaan Baas - Piet - in de leeftijd van 84 jaar. Dina Baas-Buys Ben en Riet Edwin en Bianca Wendy en Fons Marcel Piet en Hetty Rudy en Karin Ciska en Niels Frits en Genike Zhaija en Renee Chanika Nilanthi en Bob Danielo En achterkleinkinderen Middelburg, 13 januari 2006 Correspondentieadres: Familie F.D.G. Baas Torentrans 104 4556 KG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 januari van 09.45 tot 10.15 uur in het rouwcen trum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. Geen bezoek aan huis. De familie wil het verplegend personeel van het Gasthuis te Middelburg bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Geloofd zij God met diepst ontzag, Hij overlaadt ons dag aan dag met zijne gunstbewijzen. Die God is onze zaligheid: wie zou die hoogste Majesteit dan niet met eerbied prijzen? Op Zijn tijd heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve, zorgzame vader en opa Johan Cats sinds 13 december 1998 weduwnaar van Jacomina de Vlieger in de leeftijd van 84 jaar. Zierikzee: Freek Cats Gonny Cats-VelTromp Johan en Willemien, Willemien en Dirk Nico en Karien, Carine Zierikzee: Anneke Bil-Cats Jaap Bil Joanne en Arjan, Matthijs en Arantza, Maarten Amsterdam: Nico Cats Arnemuiden: Lien Schouls-Cats Leen Schouls Christiaan, Johan en Lisette, Marlies en Laurens, Leendert Nieuwegein: Marjan de Ruijter-Cats Hans de Ruijter Rozemarijn en Frank, Roderick en Ghislaine, Jeremie Gouda: Henk Cats Esther Cats-Bin Gijsjan, Brechtje, Maria Zierikzee, 15 januari 2006 Zorgcentrum Borrendamme Scheldestraat 2, kamer 216 Correspondentieadres: Schouwenbank 45,4301 ZW Zierikzee Gelegenheid tot condoleren dinsdag 17 januari van 12.45 tot 13.15 uur in de zaal van de Chr. Geref. kerk aan de Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. om 13.30 uur gehouden worden. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. - Geen bloemen Wij zijn bedroefd om het heengaan van mijn levens partner, onze moeder, oma en overgrootoma Miep Steer levenspartner van Johan de Betue Nijmegen, 22 mei 1919 Sas van Gent, 13 januari 2006 Johan de Betue kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Correspondentieadres: Familie Falize Sneeuwbalstraat 35 6543 TN Nijmegen. Miep is overgebracht naar Rouwcentrum Nijmegen, Burgemeester Daleslaan 27 te Nijmegen alwaar geen bezoek. De crematiedienst zal zijn op woensdag 18 januari om 13.30 uur in de Jonkerzaal van crematorium Jon- kerbos, Weg door Jonkerbos 51 te Nijmegen. Samenkomst in de ontvangsthal waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop bent u welkom in de koffiekamer voor een samenzijn met de familie. Altijd zullen we je tegenkomen, we zeggen veel te vlug: "het is voorbij. Er is toch enkel je lichaam weggenomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Verdrietig, maar oprecht dankbaar voor zijn inzet als voorzitter van de V.V.E. Nehalennia, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Herman van Druten Wij wensen de familie veel kracht en sterkte. Medebewoners Nehalennia Verdrietig geven wij u kennis dat mijn man. en opa onze* Jacobus Abraham Lindenbergh (voor alle neven en nichten "Ome Ko") op de leeftijd van 87 jaar van ons is heengegaan. Kapelle: M.C.L. Lindenbergh-Kloet Maarssen: André Lindenbergh Velp: Jack Lindenbergh Monique Karthaus Ilse, Hans 12 januari 2006 De Gagelaar 3,4421 GS Kapelle Mijn man, onze pa en opa is opgebaard in hei Ij vaartcentrum aan de Maalstede 1A te Kapelle, D;, is gelegenheid tot afscheid nemen zondag 15 jan®; van 16.00 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag |j januari om 10.00 uur in het crematorium, Westell Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plecta heid is er gelegenheid de familie te condolereninf ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd om zijn heengaan, maar met dankbareha inneringen aan zijn vriendschap die hij ons heeftg. schonken, geven wij kennis van het overlijden ta onze zwager J.A. Lindenbergh Heinkenszand: J. Kloet A. Kloet-Braamse Wolphaartsdijk: D.G. Kloet Na een lang en prachtig leven is in zijn 90e levensja mijn man en onze (groot)vader overleden Henri Johan Simons 8 oktober 1916, Paramaribo 12 januari 2006, Zeist Een man die we voor altijd in ons hart zullen sluiten Het was zijn uitdrukkelijke wens te laten weten la zeer hij met dankbaarheid voor het vertrouwen da hem gesteld werd, terugkeek op zijn lange wc periode als huisarts in Renesse, Noordwelle, Ellen; en Serooskerke. De herdenkingsplechtigheid zal plaatsvinden in Zes op dinsdag 17 januari om 11.00 uur, waar eeniedi die daar prijs op stelt bij is uitgenodigd. In Zeisiisi gelegenheid de familie te condoleren. Na de herdenkingsplechtigheid zal hij in de kringr zijn gezin in zijn geliefde Renesse begraven worden Mevrouw Simons, alle kinderen, klein- en achterkleinkind^ 13 januari 2006 Kerk van de Evangelische Broedergemeente Zusterplein 12 (vlakbij Slot Zeist) Zeist Mevrouw A.W. Simons-Imhoff "de Bladerkroon" Molenweg 106 3708 SL Zeist Ik zal nog altijd grapjes met je waker, we zullen samen door het stille k schap gaan nu je mijn handen niet meer aan kunt raken raak je mijn hart nog duidelijker aan Toon Hermans Ontroerd geven wij u kennis dat van ons is heeng gaan onze lieve vader, opa en overopa Cornelis (Kees) Westdorp weduwnaar van Maatje de Bart *16 juni 1915 112 januari 2006 Middelburg: Dineke de Kam-Westdorp Karei de Kam Ronald en Paul Carolien en Richard Stefanie, Kelly 's-Gravenpolder: Kees Westdorp Karin Westdorp-Bakker Niels en Susan Cp Dianne Bastiaan Onze zeer gewaardeerde dank gaat uit naarallt medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Poelwijclcvoor de goede verzorging. Correspondentieadres: Rustenburgstraat 67 4337 VT Middelburg We willen Kees gedenken in een afscheidsdiensta we voor hem willen houden op dinsdag 17 jana om 15.00 uur in de aula van het crematorium,^ telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren ent kaar te ontmoeten in de condoleanceruimte crematorium. UiTvaaKTveKzojzging ^Jobse Uw zong in onze hanèen voor geheel WaLchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-ui|vaa Tevens beschikken wij over

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 80