Proteq.nl 3ver Prinses Pecunia a, ik wil ook besparen! direct verzekeren! Proteq De royalty-watchers zijn het erover eens: hebben er een fantastische prinses bij. laar naam is Prinses Pecunia. Een prinses iet een duidelijke missie waar wij nog veel ,an zullen horen. Het moet raar lopen loil het Nederlandse volk deze prinses niet gaan omarmen. Marc van der Linden, royalty-verslaggever m Zoals u wel weet hebben prinsessen vaak de behoefte meer te betekenen voor de Nederlandse samenleving. ,laat Pecunia nu ook zo'n prinses zijn. Dus heeft deze hoogheid zich opgeworpen als de moeder [er portemonnees of beschermvrouw van het ouderwetse lishoudboekje. Want ondanks dat deze dame niet voor ïi dubbeltje geboren is, weet ze dit kleinood nog wel op aarde te schatten. 'Deze prinses heeft het. hart op de goede plek: in onze portemonnee.' Fred Lammers, royalty-publicist Daarom is Proteq ook zo blij met haar. Want deze 'inses wil uw aandacht vragen voor een enorm bedrag van aar liefst 2 miljard euro. Dat wij ieder jaar weer teveel ttalen voor onze verzekeringen. En dat is onnodig. Want dit bedrag kunnen wij, met zijn allen, heel een- Ij judig besparen met de fantastische verzekeringsproducten mProteq. Hoe dat kan? Ook heel eenvoudig. '2 Miljard besparen. Het is wel duidelijk dat deze prinses meer wil dan lintjes doorknippen. Reinildis van Ditzhuyzen, royalty-historica Proteq gaat net als de prinses zuinig met haar geld om. tdie besparingen geven zij direct door aan hun klanten, [inses Pecunia wil niets liever dan dat u dat ook weet. 'at dat betreft is het blauwe bloed dat deze prinses door aderen stroomt, Proteq-blauw. 'Nan op www.Proteq.nl en bereken zelf direct hoeveel kunt besparen op de volgende verzekeringen: Auto «Woon "DiertZorg «Reis Voogdij Overlijdensrisico Uitvaart Rechtsbijstand ontvang ik gratis Pecunia's Bespaar Pakket. "'letter Naam: tes: 'stcode Plaats: lb»rtedatum: Wil: M/V Tel.nr.: kestisktegegevens rullen vnrrden verwerkt ten behoeve van de Proteq verzekeringen, onder verantwoordelijkheid van Proteq. DIRECT VERZEKEREN» Proteq is onderdeel van SNS REAAL Groep

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 5