Banen JobTrack.nl \%V PlEifêDKIEIllIL Projectmanager bij Grontmij rwester iff fff Bouw aan camere Project engineer bouwkunde Project engineer Toezichthouder bouwkunde Tekenaar/constructeur elektrotechniek CH 5* Grontmij Toezichthouder (m/v) Werken in de verstandelijk gehandicaptenzorg? GEWOON DOEN! Borseie rtï marsaki Kijk ook op 14 JANUARI 2006-Vf, Grontmij staat voor een uitgebreid en gevarieerd pakket aan diensten op het gebied van bouw, infra structuur en milieu. Met vestigingen in alle provincies staan we dicht bij onze relaties. In Zuid-Nederland zijn wij gevestigd in Eindhoven, Roermond, Roosendaal, Middelburg en Terneuzen. Deze laatste twee vestigingen worden in december 2006 samengevoegd in een nieuw pand in Middelburg. Grontmij denkt vanuit de wensen van de opdrachtgever en zorgt voor passende, realisatiegerichte oplossingen. Zo dragen wij bij aan een duurzame woon-, werk-, en leefomgeving. Onze advisering stoelt in belangrijke mate op de persoonlijke kwaliteit, ervaring en inzet van onze medewerkers. Voor onze vestigingen in Middelburg en Terneuzen zijn wij momenteel op zoek naar enkele nieuwe, enthousiaste collega's: ten behoeve van de afdeling Bouw, team Bouwkunde Middelburg. Dit team houdt zich bezig met de engineering en realisatie van uiteenlopende projecten in onder meer woningbouw, utiliteitsbouw en industriële bouw. ten behoeve van de afdeling Water Industrie, team Elektrotechniek Instrumentatie. Dit team werkt vanuit de locatie Terneuzen en adviseert op het gebied van installaties voor drink- en proceswater en installaties voor de industrie. Voor de volledige functieomschrijvingen en de functie-eisen: zie www.arontmii.nl. Ons aanbod Een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interessant en uitdagend werk. Een pragmatische organisatie met een informele en collegiale bedrijfscultuur. Ruimte voor eigen initiatief. Uitstekende loopbaanmogelijkheden. Inlichtingen Voor meer informatie met betrekking tot de vacatures van het team Bouwkunde kun je contact opnemen met Peter Seen, teamleider, telefoon 0118 - 65 25 00. Meer informatie met betrekking tot de Vacature binnen het team E&I is verkrijgbaar bij Anton Janssen, teamleider, telefoon 0115 - 68 70 00. Sollicitatie Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zien we graag binnen twee weken tegemoet. Deze kun je richten aan: Grontmij T.a.v. Mare Odijk Afdeling P&O Postbus 7060 4330 GB MIDDELBURG e-mail: marc.odijk@grontmij.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. O tbm 5® jJA/óningStichting Walcheren VoorWonen, Service en Welzijn Woningstichting Walcheren is een actieve corporatie met circa 2.000 woningendie zich als een moderne maatschappelijke onderneming inzet voor het beheer en de ontwikkeling van sociale huurwoningen, zorgvoorzieningen en een hoogwaardige dienstverlening aan onze klanten. De kwaliteit van haar dienstverlening en het succes van haar inspanning wordt gedragen door circa 20 medewerkers die klantgerichtheid hoog in het vaandel hebben staan. Naast een MT van 3 personen, inclusief de Directeur Bestuurder, is er binnen Woningstichting Walcheren een Raad van Toezicht van 5 personen die als intern toezichthoudend orgaan functioneert. In de Raad is een vacature ontstaan voor een: ervaren professional met visie op volkshuisvesting Functie: De Raad heeft tot taak toezicht te houden op de algemene gang van zaken binnen Woningstichting Walcheren en de directeur gevraagd en ongevraagd met raad en daad bij te staan. Daarnaast is de Raad verantwoordelijk voor het bereiken van de volks- huisvestelijke doelstellingen en het bewaken van de (financiële) continuïteit. De Raad van Toezicht geeft zijn goedkeuring aan de belangrijkste delen van de planning- en controlcyclus. Bij de samenstelling van de Raad streven wij naar een team van specialisten die over zicht hebben en die aantoonbaar de toezichtrol kunnen vervullen op grond van hun maatschappelijke en professionele ervaring. Profiel: De kandidaat voor deze functie dient woonachtig te zijn in en duidelijk affiniteit te hebben met de regio waarin Woningstichting Walcheren opereert.Tevens heeft de kandidaat een visie op de (toekomstige) rol van een woningcorporatie in relatie tot maatschappelijke en doelgroepontwikkelingen.Verder dient de kandidaat (politieke) ontwikkelingen die van invloed (kunnen) zijn op de activiteiten van een corporatie te kunnen analyseren, toetsen en vertalen. De kandidaat voldoet aan minimaal één van de volgende profielaccenten: volkshuisvesting, vastgoedontwikkeling, strategie of zorg en welzijn. Gezien de huidige samenstelling van de Raad nodigen wij met name vrouwen uit te solliciteren. Voorwaarden: De tijdsbesteding voor voorbereidende werkzaamheden t.b.v. de bijeenkomsten bedraagt circa I dag per maand. De leden van de Raad ontvangen een passende belo ning voor hun werkzaamheden. Reactie Denkt u op grond van dit profiel een geschikte kandidaat te zijn, dan nodigen wij u uit vóór 28 januari te reageren. U kunt uw brief met CV sturen naar:WoningStichting Walcheren, ca.v. de Raad van Toezicht, Postbus 81 16,4330 EC Middelburg.Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de interim Directeur Bestuurder, de heer L. van der Hoest, bereikbaar op telefoonnummer 0118-461718. Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. LEES DE PZC, KRANT VOOR ZEELAND In Zuid-Holland, Zeeland en W-Brabant biedt Zuidwester aan mensen met een verstandelijke handicap een netwerk van voor zieningen. De individuele vraag van de cliënt vormt hierbij het uit gangspunt. Dit vraagt om profes sionele medewerkers die voortdu rend meedenken en mee veran deren. Werken binnen Zuidwester betekent werken met een doel. Maar ook de mogelijkheid om jezelf, bijvoorbeeld door middel van interne opleidingen, verder te ontwikkelen. Daarnaast biedt Zuidwester een eigentijds pakket aanvullende arbeidsvoorwaarden. Je antwoordstrook kun je binnen 10 dagen sturen naar Zuidwester, t.a.v. de afdeling P&O Postbus 16, 3240 AA Middelharnis Telefoon 0187-898888 Toestel 8785 8786 p&o zuidwester.org Meer info: www.zuidwester.org Voel jij je aangesproken door afwisselend en boeiend werk? Werk dat een appél doet op je kwaliteiten en daarom veel voldoening geeft? Met en voor mensen? De mogelijkheid om parttime te werken? Dichtbij huis? Dan is werken in de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap echt iets voor jou! satie voor zorg en dienstverlening Zuidwester beheert voorzieningen in Brielle, Goes, Hellevoetsluis, Middelharnis, Oud Beijerland, Oude Tonge, Spijkenisse en W-Brabant. LEERLINGEN SPW 4 WOONBEGELEIDING Er is de mogelijkheid tot het volgen van een opleiding waarbij je, naast je studie, werkt. Deze incompany-opleiding Sociaal Pedagogisch Werk, SPW 4, heeft de SUPPORT visie als uitgangspunt. Deze opleiding gaat begin september 2006 van start en duurt 3,5 jaar. Naast het volgen van de theorie (één dag per week) doe je gelijktijdig ervaring op in het ondersteu nen (support bieden) van cliënten. Nadat je de opleiding met goed gevolg hebt afgerond, ben je verzekerd van een baan in één van de regio's. Voor de opleiding geldt dat je aan onderstaande opleidingseisen moet vóldoen: - een VMBO-diploma (kaderberoepsgerichte-, gemengde of theoretische leerweg); - een MAVO/VBO-diploma (min. 3 vakken c-nivo); - een overgangsbewijs van HAVO-3 of VWO-3 naar HAVO-4 of VWO-4 of; - afgeronde SPW 3 opleiding. Overstappen vanuit BOL-route is mogelijk. De kosten van de opleiding komen voor rekening van Zuidwester. Kom je dit jaar van school dan bestaat de mogelijkheid dat je nog vóór de zomer als aspirant-leerling aan de slag kunt! Op 13 februari 2006 wordt er door het Opleidingscentrum Zuidwester in samenwerking met het ROC Zadkine een voorlichtingsavond georganiseerd in Middelharnis. Vul onderstaande antwoordstrook in en je ontvangt binnenkort een bevestiging van je aanmelding voor de voorlichtingsavond en een programma. Ja, ik kom naar de infor matie avond op 13 februari 2006. Ik neem (max 2)Personen mee. Nee, ik ben verhinderd op 13 februari 2006, maar ontvang graag direct na 13 februari een informatiemap. aankruisen wat van toepassing is. Postcode: Woonplaats: Telefoon en/of e-mail: Geboortedatum: Opsturen naar Stichting Zuidwester, afdeling P&O. Postbus 16, 3240 AA Middelharnis, o.v.v. informatie-avond SPW 4. noond-beveland Beheerder dorpshuis Colijnsplaat Gemeente Noord-Beveland is per direct op zoek naar een zelfstandig beheerder of beheersorganisatie voor het dorpshuis/gymzaal in Colijnsplaat. Wij zijn op zoek naar een zelfstandig ondernemer die sterke affiniteit heeft met de sociale functie van het dorpshuis. De beheerder treedt niet in dienst van de gemeente. De inkomsten uit verhuur zijn voor de beheerder. De taken die in ieder geval uitgevoerd moeten worden zijn: Functie gastheer/vrouw Verhuur van het dorpshuis aan verenigingen Sleutelbeheer Schoonmaak Onderhouden administratie en boekhouding Het betreft een dorpshuis inclusief basisinventaris. Naast de primaire functie als dorpshuis kan beheerder het dorpshuis onder een aantal voorwaarden ook voor com merciële doeleinden exploiteren. Bent u geïnteresseerd in deze uitdaging en bent u in bezit van de benodigde diploma's: sociale hygiëne en bedrijfshulpverlening, stuur dan voor 1 februari 2006 een brief met uw c.v. naar gemeente Noord-Beveland Postbus 3 4490 AA Wissenkerke. U kunt uw brief richten aan het college van burgemeester en wethouders. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Wieteke Wolterbeek, beleidsmedewerker welzijn: 0113 - 37 73 43 of w.wolterbeek@noord-beveland.nl. gemeente De gemeente Borseie vraagt: Een plaatsvervangend lid van de commissie bezwaarschriften Borseie voor de periode 2006-2010. Informatie: De onafhankelijke commissie is belast met de voorbereiding van de beslissin gen op bezwaarschriften. De commissie bestaat momenteel uit vijf leden, waaronder een voorzitter, en twee plaatsvervangend leden. Een bezwaar schrift wordt voorbereid door de kamer VROM of de kamer Sociale zaken, die beiden uit de voorzitter en twee leden bestaan. Bezwaarschriften tegen besluiten die geen betrekking hebben op VROM of op sociale wetgeving wor den over de twee kamers verdeeld. De kamer Sociale zaken vergadert iedere tweede donderdagavond van de maand, voor de kamer VROM geldt dat ze iedere derde donderdagavond van de maand vergaderen. Wij zoeken momenteel een plaatsvervangend lid voor de kamer Sociale zaken. Wat vragen wij? Een relevante opleiding en/of ervaring op het terrein van het bestuursrecht op minimaal HBO-niveau. Goede communicatieve en analytische vaardigheden. Bereidheid om zo nodig enkele keren per jaar aan een aantal hoorzittingen deel te nemen en adviezen uit te brengen. Kennis van de Wet werk en bijstand en/of de Wet voorzieningen gehandicap ten strekt tot aanbeveling. Wat bieden wij? Een vergoeding van 100 per vergadering en een vergoeding van de reis kosten van 0,28 per kilometer. De procedure Sollicitaties kunnen voor 28 januari 2006 gericht worden aan het college van burge meester en wethouders van Borseie, Postbus 1,4450 AA Heinkenszand, onder ver melding van 'Bestuursondersteuning' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. E- mailen kan ook naar: cleijnse@borsele.nl. Een aantal kandidaten wordt uitgenodigd voor een gesprek met de sollicitatiecom missie. De benoeming geschiedt door het college van burgemeester en wethou ders. Informatie over de gemeente is te vinden op www.borsele.nl en voor infor matie over de commissie kunt u contact opnemen met Kees Leijnse, juridisch beleidsmedewerker van de afdeling Bestuursondersteuning, tel. 0113-238382. Gemeente Schouwen-Duiveland WIE WIL MEEWERKEN AAN DE RECHTSBESCHERMING IN HET PRIMAIRE BESLUITVORMINGSPROCES VAN DE GEMEENTE SCHOUWEN-DUIVELAND? In verband met het vertrek van enkele commissieleden is de gemeente Schouwen-Duiveland op zoek naar LEDEN EN PLAATSVERVANGENDE LEDEN (M/V) VAN DE COMMISSIE BEZWAARSCHRIFTEN De commissie is onafhankelijk en adviseert de gemeentelijke bestuursorganen over de te nemen beslissing op bezwaarschriften. Uitgebreide informatie over deze vacatures vindt u op www.schouwen-duiveland.nl of kunt u telefonisch opvragen bij Piet Verkaart, coördinator juridische zaken, telefoon 0111 -452381 Sollicitaties kunt u tot 28 januari 2006 zenden aan: het college van burgemeester en wethouders van Schouwen-Duiveland t.a.v. de heer P.J. Verkaart, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee. hofhooldo /-.rsr-cisn m/v herhaalde oproep ons bedrijf: ROM Marsaki bv is de regionale ontwikkelingsmaatschappij vok woningcorporaties die in" Zeeland en West-Brabant huur- en koop woningen ontwikkelt. Wij werken met een hecht team. Momenteel werken er bij Marsaki vier projectmanagers, vanwege het toenemend aantal projecten zijn wij op zoek naar een vijfde man of vrouw. de functie: U bent verantwoordelijk voor het totale traject van ontwikkeling ven nieuwbouwprojecten in het werkgebied van Marsaki, zowel voorde huur- als voor de koopsector. U adviseert over de keuze van de archi tect, de aannemer en overige adviseurs, onderhandelt met aanne mers, bepaalt en bewaakt het voortgangsproces, de randvoor waarden en de budgetten van de diverse projecten en draagt zorg voor de gewenste kwaliteit. Voor de projecten bent u het aanspreek punt voor en onderhoudt u contact met gemeente, architecten, aanne mers en adviseurs. U bent verantwoordelijk voor rapportages over de voortgang èn ver zorgt voor- en nacalculaties en projectinformatie. U bent resultaatver antwoordelijk voor de door u te ontwikkelen projecten. het profiel: Kandidaten hebben een relevante hbo- of wo opleiding bijvoorbeeld bouwtechnische bedrijfskunde, bouwkunde, stedenbouw of planolo gie). U kunt processen aansturen en stroomlijnen en u heeft ruime ervaring opgedaan in vergelijkbare werkzaamheden. U heeft goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling, u berl sociaal vaardig, u kunt goed onderhandelen en werkt graag m ee' team. Ook schriftelijk kunt u zich goed uitdrukken; de administratieve afwikkeling van de werkzaamheden ziet u als een logisch vervolg op de praktische zaken. het salaris: ROM Marsaki bv volgt de CAO voor woondiensten. Inschaling is afhankelijk van uw opleidingsniveau en ervaring. inlichtingen: Bij de heer R Kambier, directeur; telefoon 0113-273055 solliciteren: U kunt tot en met 28 januari a.s. schriftelijk solliciteren; sollicitaties richten aan ROM Marsaki bv, de heer P.J. Kambier directeur, Postbus 139, 4460 AC Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.marsaki.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34