Leerling verslaat leermeester Atleet Koole zet organisatoren aan het denken Korfballer Westmaas met Raich sterkste op supercombinatie 13 Den Exter wint weer eens gouden mossel Chayenne Wiskerke is achthonderdsten verwijderd van zege Arjen Kats kampt met terugslag Stacey schudt Russen al voor vijfde keer af Delta/Ockenburgh gebaat bij zege Bekerwedstrijden vastgesteld Poolers Roadhouse zakken weg Driebander Kayser uitgeschakeld Transfer Verlinde hoogst onzeker De Bruine blijft langer trainer DFS uitslagen agenda PKC in Europa Cup-finale zaterdag 14 januari 2006 wb GOES Eindelijk was het gistc- „eer eens bingo. Sandy den Ester was tijdens Indoor Zee land met Tibantos de beste in de Lie van de klasse Ml en sleep te na tien iaar weer eens een gou den mossel in de wacht. Het was niet het enige succes voor Stal den Exter. In de finale ,jn de klasse L won Siebe Kra mer uit Oud-Beijerland. Hij was in het zadel van Sibalia, deels ei- gendom van de africhtingstal uit Kortgene, de sterkste. Met een technisch, selectief par cours werd door parcoursbou- wer Mare Vygh de stuurmans kunst van de ruiters en het ver mogen van de paarden be proefd. Vooral de drie hindernis sen in het lijntje langs de tribu ne bleken een extra handicap. In de klasse M plaatsten tien van de twintig finalisten zich voor de barrage. Als tweede star ter gooide Sandy den Exter de knuppel in het hoenderhok. En de deur op slot, naar later bleek. De amazone uit Kortgene stuur de Tibantos in 26.41 foutloos rond. Christiaan van de Plasse bewees dat het sneller kon. De ruiter uit Yerseke stuurde Delta Mossel's San Siro in 26.12 rond. Maar hij haalde met twee hin dernissen te gaan een paal naar de bodem. De voorlaatste star ter Teun van den Broek bezorg de Den Exter nog even kromme tenen. De ruiter uit Oud-Vosse- meer joeg Treasure of Lindon in 25.37 rond. Maar het venijn zat in de staart. Op de laatste hin dernis trok de merrie een balk naar beneden. Den Exter: „Met deze overwin ning ben ik erg blij. Ik rij Tiban tos nu vier maanden. In het be gin liep het niet zo lekker, maar ineens staat hij er. En er zit nog meer in. Alleen weet ik niet of hij bij ons op stal blijft. Dat hangt van de eigenaar af." Siebe Kramer uit Oud Beij er- land was de beste van de twaalf combinaties die zich voor de bar rage van de L-finale plaatsten. Kramer bleef Veronica Bolders uit Wouw met Brabant Lease Tootsie een halve tel voor. Caro- lein van de Plasse uit Yerseke werd met Delta Mossel's Upgra- der derde. In de rubriek talent volle jonge paarden hadden de Zeeuwse jonkies een hoofdrol. Chayene Wiskerke (16) werd met VDL Roxina tweede achter routinier Teus van den Brink. De veertienjarige Anouk Kort uit Lewedorp stuurde Verdi's Falstaff naar de derde stek. GOES - Het was een typisch ge- sletje van leerling verslaat leermeester. De zestienjarige Chayenne Wiskerke hield giste- io bij Indoor Zeeland in Goes baar gerenommeerde trainer ffout-Jan van der Schans ach ter zich. „Het staat nu 1-1", zei de amazone uit Kruiningen met gepaste trots. Del-O-achterstand liep Wisker ke donderdag op in de tabel 1.35 klassiek. Leerling Wiskerke fleurde daarin haar internatio nale debuut op met een vijfde plaats, meester Van der Schans eindigde één plaats hoger. Giste ren bracht de zestienjarige belof- te de balans echter in evenwicht in de tabel 1.35 twee fasen. Zij werd tweede, Van der Schans derde. Vanavond wordt het gevecht der generaties beslist als de 25 beste 1.35-combinaties de finale njden in Goes. „Maar ik geloof niet dat ik dan voor de prijzen zal meedoen", zei Wiskerke gis terenbescheiden. „Ik rijd vier fi nales en het is niet zo dat ik dat zomaar even doe. Ik moet weer helemaal opnieuw beginnen." Wiskerke zal in elk geval in de gaten worden gehouden door de 'concurrentie. Na een zeer succes volle pony-periode, waarin ze met haar pony Fred bij de natio nale top hoorde, houdt ze zich nog maar een half jaar fulltime bezig met paarden. En daarin doet ze ook al met de bovensten mee. „Ik had niet gedacht, dat iknualzóverzou zijn." Oostkapelle „Het is knap dat ze zo vlot de overstap van pony's naar paar den heeft gemaakt", vond de ge klopte trainer Van der Schans. „Dat moeten we nu uitbouwen. Alle ingrediënten om internatio naal mee te doen zijn bij Chayen ne aanwezig: ze heeft de inzet en het talent ervoor. Ze heeft nu veel ervaring in de ring nodig." Van der Schans werkt al zes jaar met de Zeeuwse. Elke woensdag reist Wiskerke met haar ouders 350 kilometer heen en weer tussen Kruiningen en Lunteren om bij de olympiagan- ger van 1988 te trainen. Daar naast volgt ze lessen bij Jack An- sems en Tanja Kommers. Met na me die laatste komt veel dank toe, zei Wiskerke gisteren. Kommers was immers aanvanke lijk de berijdster van Lorraine, maar zij stond het paard af aan Wiskerke. De Kruiningse rijdt nu zo'n drie maanden op Lorrai ne. Het was even wennen. „Ze is nogal gevoelig op de benen. Ik moet dus stilzitten. Maar bij mijn pony Fred moest ik mijn be nen juist wél gebruiken. Daar aan moest ik wennen." In Goes blijkt die gewenningsfa- se al in een vergevorderd sta dium. Gisteren leverde het al bijna een eerste internationale zege op. Met een foutloze tijd van 32.15 seconden had Wisker ke haar kandidatuur voor de ze ge gesteld. Pas de 42e en laatste rijder, de Brabander Ruben La- mers, was achthonderdsten snel ler én foutloos. Kim Huige was overigens "goed op weg om de tijd van Wiskerke te benaderen. De amazone uit Op de voorlaatste hindernis maakte Kim Huige de enige fout in haar ronde. Nisse was met Kalisto één van de 21 combinaties die de eerste fase doorstonden en ze leek ook foutloos én snel de tweede fase te overleven. Een balk van de voorlaatste hindernis ging ech ter naar de grond en Huige werd uiteindelijk twaalfde. Ze plaats te zich wél voor de finale van vanavond. De derde Zeeuwse combinatie, Anouk Kort uit Le wedorp met Parodie, slaagde daar niet in. Wiskerke is vandaag de hele dag onder de pannen bij Indoor Zeeland. Ze begint met de finale jonge paarden (met VDL Rocki- na), dan volgen de kleine finale tabel 1.30 (met VDL Lacoochee) en de Z-finale (met Robbedoes). Het klapstuk volgt om 18.30 uur, wanneer ze met Lorraine de finale van de tabel 1.35 rijdt. De beslissende strijd tussen leer- EERSTE KLASSE C GOES - Arnemuiden kan van- in de uitwedstrijd tegen Roda Boys nog altijd niet be schikken over Arjen Kats. De aanvaller van de zaterdag-eer steklasser had na een knie-ope ratie de draad weer opgepakt, maar heeft te kampen met een ,Hij heeft vorige week maandag vol met de groep mee getraind", zegt elftalleider Jan de Smit van Arnemuiden, „maar een dag la ter kon hij niet meer uit de voe ten. Hij heeft nu even pas op de plaats moeten maken. Arnemuiden Tegenstander: Roda Boys (uit). Afwezig: John Crucq, Raymond öe Nooijer (beiden geschorst), Arjen Kats, Walter Crucq en Ma- nnusBaas (allen geblesseerd). SSV'65 Tegenstander: Achilles Veen Michel de Groote (va- en Michael Cabenda (en- Bijzonderheden: SSV'65 wil de van voor de winterstop door- eken. De Goese formatie staat ongeslagen bovenaan in de eerste klasse. „De kopjes zijn leeggemaakt", zegt trainer Cees Houtepen. „We komen weer fris aan de start." Groote Lindt Afwezig: Ruben Coppoolse (va- rantie), Ronnie Cremer (achil lespeesblessure) en Harold Ver guien (ziekte van Pfeiffer). Bijzonderheden: Remon van ersdaele (ziek) en Jan Baai- lens (kaakontsteking) zijn nog vraagtekens. Matthijs Lugten- rrrg maakt zijn rentree na een afwezigheid van maanden we- f>vns knieproblemen. Terneuzen %nstander: OJC Rosmalen fure(Zig: Tim Faasse (enkelbles- 8'iranderheden: De Belgische s Frederic Vereecke is nog WENGEN - Benjamin Raich (foto) won gisteren in het Zwitserse Wengen de wereldbekerwedstrijd op de supercombinatie (afda ling en slalom) gewonnen. De Oostenrijkse skiër was met 2.38,46 de Noor Kjetil Andre Aamodt en de Italiaan Peter Fill te snel af. De Amerikaan Bode Miller, vorig jaar winnaar, werd gediskwali ficeerd. Na de afdaling, gewonnen door de Oostenrijker Michael Walchhofer, stond Miller nog tweede. Bij de slalom ging hij bij het passeren van een poortje in de fout. Anja Parson won in Bad Kleinkirchheim de wereldbekerwed strijd afdaling. De Zweedse skister finishte in 1.37,70. Ze troefde de Oostenrijkse Michaela Dort'meister af. De Zwitserse Franzi Aufdenblatten werd derde. De Kroatische Janica Kostelic, vierde op de Franz Klammer-piste, behoudt de leiding in het wereldbe kerklassement. Parson is tweede, Dorfmeister staat op de derde plaats. De Noor Roar Ljökelsöy gaat bij het WK skivliegen in de Oosten rijkse plaats Bad Mitterndorf na twee van de vier sprongen aan de leiding. De titelverdediger landde gisteren respectievelijk na 202,5 en 207,5 meter. Met de techniekwaardering kwam hij op 401 punten. De Oostenrijkers Thomas Morgenstern (378,2) en Martin Koch (377,4) bleven daar ver bij achter. foto Lukas Lehmann/EPA foto Willem Mieras ling en leermeester. Tussen stand: 1-1. Wiskerke heeft er een zwaar hoofd in, maar Van der Schans gunt zijn pupil de eer. „Er is toch niks mooiers dan dat de leerling de leermees ter verslaat? Dat betekent dat we op de goede weg zijn." TAMBACOUNDA - Hans Sta cey rijgt de overwinningen aan elkaar in de slotfase van de Da kar Rally. Gisteren op weg van Labé naar Tambacoimda liet de Brabander de zware Russische concurrentie voor de vierde dag op rij en voor de vijfde keer in totaal naar zand happen. Stacey bereikte de Senegalese fi- nishplaats met ruim dertien mi nuten voorsprong op de Rus Ka- birov. Klassementsleider Tsagin arriveerde met een half uur ach terstand als derde. De tweede plaats in het eind klassement van de Dakar Rally kan Stacey amper meer ont gaan. Hij staat 47 minuten en 40 seconden voor Kabirov. Zijn achterstand op Tsjagin vermin derde tot 2,5 uur, te veel om nog te kunnen winnen. Motoren De Italiaan Giovanni Sala won bij de motoren. Sala arriveerde met ruim 3 minuten voorsprong op de Fransman Despres. Diens landgenoot Duclos werd kort achter hem dei-de. In het klassement gaat de Span jaard Mare Coma aan de lei ding. Despres staat tweede op de tweede plaats. De Fransman Luc Alphand was de beste bij de autocoureurs en verstevigde de leiding in het klassement. Hij hield de Span jaard Carlos Sainz 50 seconden achter zich. De derde plaats was voor de Zuid-Afrikaan Giniel de Vil- liers. Hij gaf 1.42 toe en zag zijn achterstand in het algemeen klassement oplopen tot 22 minu ten en 13 seconden. De Dakar Rally eindigt morgen. ANP GOES - Wil het driebandenteam van Delta/Ockenburgh aansluiting bij de topvier houden, dan dient de ploeg mor gen in eigen huis te winnen van BC Den Hoek. De bezoe kers strijden tegen degradatie uit de eredivisie. Teamlei der Raymond Nicodem: „Willen we mee blijven doen om een plaats in de play-offs, dan mogen we zondag geen punt verspelen." Het duel van Delta/Ockenburgh tegen BC Den Hoek begint morgen om 13.00 uur. GOES - De duels voor de derde ronde van de nationale be kercompetitie driebanden tussen Delta/Ockenburgh en Kaleidoscoop zijn op maandag 23 januari in Daarlerveen en op dinsdag 24 januari in Goes. Tijdens het uitduel kan Jean Paul de Bruijn niet meedoen bij Delta. ROOSENDAAL - Door een 7-2-nederlaag zijn de poolbil- jarters van The Roadhouse weggezakt naar de onderste re gionen van de eerste klasse regionaal. In het 9-ball verlo ren zowel Dennis Geertse als Joris Lodder, Ook Bas Berg kon in het 8-ball geen potten breken. Martien Neumann won een duel straight pool met 50-37. Rinus Witte leed in dezelfde spelsoort een pijnlijke 50-4-nederlaag. De 5-1-ze- ge van Jeroen Damman in het 8-ball baatte niet meer. EEDE - Jack Kayser etaleerde zijn vorm tijdens de eerste ronde van de Grand Prix driebanden in Eede. ITij had in zijn openingspartij slechts 29 beurten nodig om Frank Wiskerke (27-17) te verslaan. Maar in volgende ronde werd hij uitgeschakeld door Cees J. Wissel (35-20). Die; won ook zijn eerste partij in poule A. In 47 beurten ver sloeg hij met 35-12 Eddy de Croock. Opvallend was de uit schakeling van Theo Platjouw. In de aanloop naar de tweede ronde won hij in 54 beurten (50-26) van Romain Goethals, daarna verslikte hij zich in Aart Vasseur. Plat-, jouw kwam in 47 beurten twee caramboles tekort. De wedstrijden beginnen vandaag om 13.30 uur. Morgen wordt er om 12.00 gestart. De finalepartij is om 16.30. BREDA - De kans dat Dominique Verlinde de rest van het seizoen voor Zaamslag speelt, is niet groot. De KNVB plaatst vraagtekens bij de legitimiteit van het verzoek om omschrijving. Verlinde vertrok in oktober bij Terneuzen; na een aanvaring met trainer Ardian Lekaj en vroeg over schrijving aan naar Zaamslag. KNVB-manager Wim Jagt zegt „dat de KNVB sterk het vermoeden heeft dat het ver zoek afkomstig is van een ontevreden voetballer voor wie bewust een situatie is gecreëerd die een tussentijdse over gang mogelijk moet maken. De reglementen van de bond geven echter aan dat het verboden is zo te handelen." BURGH-HAAMSTEDE - Voetbalclub DFS is met trainer Ron de Bruine uit Nieuwerkerk overeengekomen om het tot juni 2006 lopende contract met een jaar te verlengen. Tambacounda. Dakar Rally, dertien de etappe, 348 km. Auto's: 1 Alp hand (Fra) 4.30.15, 2. Sainz (Spa) 0.50. Klassement: 1. Alphand 50.56.07, 2. De Villiers 22.13, Motoren: 1. Sala (Ita) 5.03.49, 2. Despres (Fra) 3.12, Klasse ment: 1. Coma (Spa) 52.09.45, 2. Des pres 31.16, Vrachtwagens: 1. Stacey (Ned) 6.02.58, 2. Kabirov (Rus) 13.14, 3. Tsjagin (Rus) 30.26. Klassement: 1 Tsjagin 67.54.13, 2. Stacey 2.30.32, 3. Kabirov 3.18.12. Afdeling Walcheren. Seniorencom petitie viertallen, vierde zitting. Team E-team A 21-9, team B - team F 24-6, team G-team C 15-15. Stand na 4 zittingen: 1. team B Provily, Rijnberg, De Bakker en Van den Berg) 82 pt, 2. team F (Solleveld, mw. Solleveld, mw. Van Belzen en Van Veen) 64 pt, 3. team E (dms. Pol, Van Boven, Gruber en Wouts) 64 pt, 4. team A (dms. Bergs, Roelse, De Kraker en Mullie) 63 pt, 5. team C (dms. Cammelot, Van Duin, Samsom en De Waal) 57 pt, 6. team G (Scherp, mw. Kramer, mw. Van den Brink en Polderdijk) 56 pt, 7. team D (mw. Wijnberger, Visser, mw. Hoff en Wijnberger) 44 pt. Goes. Indoor Zeeland springen paar den. Internationaal 1.35 twee fa sen: 1. Ruben Lamers, Mentos (Ned) 0/0/32.07; 2. Chayenne Wiskerke, Lorrai ne (Ned) 0/0/32.15; 3. Wout Jan van der Schans, Broere Maroon (Ned) 0/0/33.36; Twee fasen 1.30:1. Ruben Lamers, La vendel, 0/0/30.89; 2. Abdel Said, Team Harmony Wright or Wrong (Egy) 0/0/31.78; 3. Maikel van der Vleuten, Ken Tucky (Ned) 0/0/32.29; Talentvolle jonge paarden: 1. Teus van den Brink, Superstar (Ned) 0/0/34.08; 2. Chayenne Wiskerke, DL Roxina (Ned) 0/0/3.71; 3. Anouk Kort, Verdi's Valstaff (Ned) 0/0/38.80; Finale's Gouden Mossel. Klasse M: 1. Sandy den Exter, Tiban tos (Kortgene) 0/0/26.41; 2. Frederik Cat- tebeke, Tangara (Heestert) 0/0/27.23; 3. Kees van der Pluym, Sondrio (Made) 0/0/28.38; Finale klasse L: 1. Siebe Kra mer, Sabilia (Oud Beijerland) 0/0/38.09; 2. Veronica Bolders, Brabant Leas Too- sti (Wouw) 0/0/38.84; 3. Carolein van de Plasse, Delta Mossel's Upgrader (Yerse ke) 0/0/39.84; 18-30, RKC 18-30, FC Utrecht 18-29, Hee renveen 19-29, NEC 17-27. Eerste divisie. Emmen-Fortuna Sit- tard 2-1 (O-O). 53. Mghizrat 1-0, 78. Va- leev 2-0, 79. Lord 2-1. Scheidsrechter: de Groot. Gele kaart: Veldmate (Em- men). Aantal toeschouwers: 2.873. Cambuur-AGOVV 2-3 (2-1). 16. El Ak chaoui 0-1, 27. Brack 1-1, 42. Bronk- horst 2-1, 48. Ter Heide 2-2, 82. Ter Hei de 2-3. Scheidsrechter: Steegstra. Gele kaart: Bronkhorst, Brack, Zimmerman (Cambuur Leeuwarden), Bouhadan, Van Boxel, Risamasu (AGOVV). Aantal toeschouwers: 3.077. Helmond Sport-VVV Venlo 1-1 (O-O). 71. Garcia 0-1, 90. Calabro 1-1. Scheidsrechter: Braamhaar. Gele kaart: de Jong, van Dijk (Helmond Sport), Platvoet, Ammi (VVV Venlo). Aantal toeschouwers: 3.782. Omniworld-Stormvogels/ Tel star 3-1 (2-0). 28. Van der Heijden 1-0, 45. Ars 2-0, 58. Bruin 2-1, 86. Ars 3-1. Scheidsrechter: van Dongen. Rode kaart: 83. Galata (Stormvogels/Telstar). Gele kaart: Gouttebarge, Huisman (FC Omniworld). Aantal toeschouwers: 1.931. De Graafschap-BV Veendam 4-2 (2-0). 1 Ax 1-0, 6. Ax 2-0, 51. De Groot 3-0, 64. Kolder 3-1, 78. Drent 3-2, 90. van Beukering 4-2. Scheidsrechter: Nijhuis. Gele kaart: Cijntje (BV Veen- dam). Aantal toeschouwers: 7.500. TOP Oss-Go Ahead Eagles 1-1 (1-1). 2. Van der Sloot 1-0, 16. Pamela 1-1 Scheidsrechter: van Meenen. Gele kaart: van Dalen (TOP Oss), Kuiper (Go Ahead Eagles). Aantal toeschouwers: 1.362. MVV-FC Eindhoven 2-0 (O-O). 47. Luijpers 1-0, 56. Brncic 2-0. Scheids rechter: Janssen. Gele kaart: Miceli (MW), van Leerdam (FC Eindhoven). Aantal toeschouwers: 3.856. FC Volen- dam-FC Dordrecht 1-1 (I-O). 44. Cy rus 0-1, 53. Quasten 1-1. Scheidsrech ter: Smit. Gele kaart: Wijker (FC Volen- dam). Breinburg (FC Dordrecht). Aantal toeschouwers: 2.509. FC Zwolle-Excel- sïor 0-5 (0-3). 11. Hertog 0-1, 18. Vos kamp 0-2, 24. Hertog 0-3, 50. Slory 0-4, 90. Slory 0-5. Scheidsrechter: van Boe kei. Gele kaart: Van Dieren (Excelsior). Aantal toeschouwers: 3.654. Bijzonder heid: 69. Damien Hertog (Excelsior) mist strafschop. Stand aan kop: Excel sior 25-53, VVV 25-52, Emmen 25-45, Volendam 25-43, Den Bosch 24-41, Hel mond Sp 24-40, De Graafschap 25-39. Hobart. Vrouwen. Finale: Krajicek (Ned) -Benesova (Tsj/5) 6-2 6-1 Eredivisie. FC Groningen-SC Hee renveen 2-0 (I-O). 24. Nevland 1-0, 54. Buijs 2-0. Scheidsrechter: Haverkort. Ge le kaart: Matthijs (FC Groningen), Hans- son, Pranjic (SC Heerenveen). Aantal toeschouwers: 20.000 Stand aan kop: PSV 18-42, Feyenoord 18-41, AZ 17-38, Groningen 19-32, Ajax zondag I Rugby Tweede klasse zuid: Tovaal-RCE/PSV. Aanvang: 14.00 uur. Locatie: sportpark Het Schenge in Goes. LSRG-Oemoeme-', noe. Aanvang: 14.30 uur. door Sjaak Sinke WESTENSCHOUWEN - „Het lopen van kleine rondjes op een onaantrekkelijk parcours is uit de tijd van de zwart-wit televisie." Atleet Niels Koole probeert met die uitspraak de organisatoren van matige bezette evenementen aan het den ken te zetten. Hij vindt dat de organisaties bij zichzelf te rade moeten gaan en na moeten gaan waarom de trimlopen van Nisse, Aagte- kerke, de Kerstloop en de Tankloop wel grote aantallen deelnemers trekken. Vol gens hem heeft dat voor een deel te ma ken met de opzet en het karakter van de wedstrijden. Kennelijk hebben tal van trimlopen een betere ambiance. Daar naast pleit Koole ervoor om alle catego rieën (mannen en vrouwen) niet alleen te gelijk te laten starten, maar ook dezelfde afstand te laten afleggen. Op de website van de Vereniging Zeeland Atletiek (VZA) is inmiddels een levendige discus sie gaande tussen de atleten. Zo bestrijdt Glenn Hoffman uit Tex-neuzen de stelling van Koole en stelt dat er voldoende oudex-wetse atleten zijn die zich willen uitleven op de 'korte' rondjes. Ook de deelname aan de Wallenloop in Goes vond Hoffman van behoorlijk niveau. De Deltacross, die vandaag wordt gehou den, kan het gelijk van Koole bewijzen. De vierde wedstrijd voor de Deltacross- competitie wordt op een prachtig par- cours gelopen en kent grote ronden. De meeste toppers hebben toegezegd aan de start te komen. Wat de strijd om de eind zege bij de mannen betreft moet Theo Ra- bout (Wielingen) proberen de schade zo gering mogelijk te houden om zijn derde titel te pakken. Rabout is zuinig op zijn lichaam en kiest zijn wedstrijden dit sei zoen zorgvuldig uit. Hij krijgt af te ï'eke- nen met Niels Koole, Erik Goossen (Scheldesport) en Arjan Beije. Bij de vrouwen leidt Anjolie Engels-Wis se (Haag Atletiek) met drie zeges riant, gevolgd door Dominka Vanakova (AV'56). Chantal Koole-Maat (Dynami ca) kan zich nog mengen in de strijd om de tweede plaats, maar mag geen wed strijd meer missen. Op de korte cross ont breekt bij de masters Margot de Nijs (RK- HAV). Rond de kerst stapte ze tijdens een training ongelukkig in een kuiltje en blesseerde haar enkel zo ernstig dat ze zich een paar dagen op krukken moest voortbewegen. door Roeland van Vliet GOES - Korfballer Niels West maas uit Goes staat vandaag met PKC in de finale van de Eu ropa Cup in het Slowaakse Prie- vidza. Tijdens het toernooi voor lands kampioenen won de Papend- rechtse ploeg de drie pouleduels simpel. PKC speelt vandaag in de finale tegen het Belgische Ri- viei-a. Dondei-dag maakte PKC gehakt van de Slowaakse titel houder SKK Pi*ievidza: 32-6. Gisteren gingen het Duitse Ad- Ier Rauxel (25-8) en het Tsjechi sche ZJ Znojmo (25-12) er aan. Zoals verwacht haalde PKC daardoor simpel de finale. Niels Westmaas, die deel uitmaakt van PKC 2 en mee is als reserve, kreeg in de eerste twee duels speelminuten. De Goesenaar (19) scoorde in totaal drie keer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 13