Terneuzen kan frank en vrij spelen PZC Scheidsrechters gaai zelf eens voetballen Handballers nog kansrijk voor WK na onverwachte zege Opdracht voor Den Exter iets te zwaar 0 AZW aast op revanche tegen Zaamslag Triatleten beginnen met zwemwedstrijd Open Zeeuws kampioenscha tafeltennis voo gemengddubbtl uitslagen adei vrijdag 13 januari 2006 door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Op de eerste speeldag na de winterstop gaat zondag-eersteklasser Terneuzen op bezoek bij het hooggeklas- seerde OJC Rosmalen. In de tweede klasse van het zaterdag voetbal staat voor morgen de derby tussen AZW en Zaam slag op het programma. Terneuzen hoopt zondag het duel met OJC Rosmalen aan te kunnen gaan met een redelijk complete selectie. De voorbije weken kampten diverse spelers met lichte blessures en voor zon dag waren eerder deze week Maik de Wolf, Eric-Jan Naudts, Tim Faassen en Sinan Coban nog twijfelgevallen. Ook om die reden liet trainer Ardian Lekaj het Soccertoernooi voor wat het was en gaf hij in sporthal De Vliegende Vaart de voorkeur aan de tweede keus. „Degenen die geblesseerd zijn, zijn wel al lemaal jongens die in de as spe len", zegt middenvelder Remco van Leeuwen. „Ik vond het jam mer dat we niet aan het Soccer- toenooi deelnamen, maar begrij pen kon ik het wel." Hoewel Terneuzen de laatste wedstrijd voor de winterstop verloor (Unitas won met 2-0), kan volgens Van Leeuwen OJC frank en vrij tegemoet getreden worden. „Omdat we in de mid denmoot staan, is de druk om te winnen op dit moment niet al te groot. Aan de andere kant is het altijd lekker om in de eerste wedstrijd na de winterstop een goed resultaat te behalen." Eerder dit seizoen hield Terneu zen OJC Rosmalen op eigen veld op 1-1, maar van dat duel kan Van Leeuwen zich niet al te veel meer herinneren. „Ik weet al leen nog dat OJC geen onaardig elftal heeft. Makkelijk zullen we het zondag in elk geval niet krij gen." AZW AZW aast morgen in de thuis wedstrijd tegen Zaamslag op re vanche voor de 1-0-nederlaag die de ploeg op de derde speel dag van de competitie leed. In Zaamslag-speler Jim de Jongh: „Ik denk dat iedereen weer positief ingesteld is." Zaamslag kon AZW destijds geen vervolg geven aan de voort varende competitiestart, omdat Joep Frusch een week eerder door een blessure weggevallen was en Jochem Marcus al vroeg in de wedstrijd op rood getrak teerd werd. „We gaan er voor de volle honderd procent voor", kondigt aanvaller Veli Eryürük aan. „Niet alleen omdat we so wieso van Zaamslag willen win nen, maar ook omdat we boven in mee willen blijven doen." Na een terugval in de eerste we ken van november hervond AZW zichzelf in de laatste wed strijden voor de winterstop te gen Hardinxveld (3-1) en Tho- lense Boys (2-0), hoewel die overwinningen niet echt overtui gend totstandkwamen. „Als we er de komende weken in slagen om de draad van de eerste com- petitieweken weer op te pakken, kan het nog een mooi seizoen worden", meent Eryürük. „De bovenste vier zullen de dienst uitmaken en daar willen we per se bij horen." Zaamslag Waar AZW behoefte heeft aan een overwinning om zijn kansen op een hoge eindklassering niet te verspelen, moet Zaamslag morgen winnen om uit de degra datiezone te geraken. Door de nederlagen tegen WC'68 (2-3) en Terneuzense Boys (0-1) in de laatste weken voor de winter stop deelt de ploeg van trainer Dennis de Nooijer nog altijd de laatste plaats met De Meeuwen. Toch is er hoop op betere tijden. Verdediger Jim de Jongh: „We zijn eindelijk compleet. En in de oefenwedstrijden die we de laat ste weken hebben gespeeld, ging het best redelijk." De Jongh heeft aan de winter stop een goed gevoel overgehou den, zegt hij. En hij niet alleen. „Ik denk dat iedereen weer posi tief ingesteld is." AZW-uit is voor Zaamslag niettemin altijd lastig. „Veel succes hebben we foto Peter Nicolai er de laatste jaren niet ge haald", aldus De Jongh. „Mis schien kunnen we ervan profite ren dat wij de underdog zijn." Terneuzense Boys Terneuzense Boys gaat morgen op bezoek bij Kapelle, waarte gen het eerder dit seizoen op ei gen veld een moeizame 1-0-over- winning boekte. Kapelle, de hui dige nummer acht, kon dit sei zoen nog weinig potten breken, maar verschafte zich voor de winterstop wel enige lucht in de onderste regionen door eerst WC'68 met 4-0 te verslaan en vervolgens Rillandia op 2-2 te houden. „Het is een onbereken bare ploeg", weet laatste man Ayhan Atmaca. „Thuis speelden ze met veel mensen achter de bal en ik verwacht dat ze dat morgen ook zullen doen." De Terneuzenaren, die geen be roep kunnen doen op de geschor sten Jordi Goossen en Matti Buijsse, moeten winnen, niet al leen om in het spoor van Wiel- drecht en NSW te blijven, maar ook om de eerste plaats in de tweede periode in handen te blijven houden. In de derde klasse van het zater dagvoetbal krijgt Spui morgen koploper Bruse Boys op visite. Uit verloor de ploeg van trainer Hugo Meeusen met 4-0 van de op één na productiefste ploeg in de derde klasse. Breskens Voor zondag-derdeklasser Bres kens staat dit weekeinde de thuiswedstrijd tegen Patrijzen op het programma. Een simpele blik op de ranglijst leert dat dat duel er één van cruciaal belang is: na dertien wedstrijden neemt Patrijzen de laatste plaats in met vier punten en is Breskens voorlaatste met het dubbele aan tal. Uit verloren de Zeeuws-Vlamin gen met 3-1, maar in de daarop volgende tien wedstrijden ver gaarde de ploeg uit 's-Heeren- hoek geen enkel punt meer. De nederlaag in de uitwedstrijd is er mede de oorzaak van dat Bres kens zo laag staat, meent verde diger Serge Nöthen. „We heb ben in de eerste competitiehelft punten laten liggen tegen alle concurrenten. Zes of zeven pun ten meer en we waren midden moter geweest." Steen Steen, dat in competitieverband sinds 20 november (toen met 4-0 van Domburg gewonnen werd) niet meer in actie kwam, wacht zondag een uitwedstrijd tegen Goes. Eerder dit seizoen verraste Goes de Zeeuws-Vlamingen met 1-6, maar zo groot is het verschil met de nummer vijf niet dat een dergelijke uitslag nu opnieuw te verwachten valt. door Wim de Vos TERNEUZEN - De voetbal scheidsrechters hebben morgen even een andere rol dan zij ge wend zijn. Dan komen ze name lijk zelf als voetballer in actie tij dens het futsaltoemooi van het district Zuid 1. De scheidsrech- tersvereniging Zeeuws-Vlaande- ren is verantwoordelijk voor de organisatie van de titelstrijd, die in sporthal De Vliegende Vaart in Terneuzen wordt gehou den. Het is de eerste keer dat de Zeeuws-Vlaamse afdeling van de COVS (centrale organisatie van voetbalscheidsrechters) dit districtstoemooi in huis heeft ge haald. Voorzitter Peter Scherpe- nisse van de vereniging is daar blij mee. „Het is ook de eerste keer dat we dit toernooi naar Zeeuws-Vlaanderen hebben künnen halen. Door de grote be langstelling die er ieder jaar is, HOOGERHEIDE- De Werk groep triatlon Zuidwest Neder land opent het duursportseizoen zondagmiddag gewoontege trouw met het long distance zwemmen in zwembad De Plan tage in Hoogerheide. Ruim tachtig triatleten gaan dan daar aan de slag op de 500 meter, 1000 meter, 2000 meter of de 3000 meter. Diverse triatle ten nemen de gelegenheid te baat om meerdere afstanden te zwemmen, zoals Anne Kwist uit Tholen, die op de 500 en 3000 meter van start gaat. En loopta lent Kevin de Pagter uit Westka- pelle zwemt de 500 en 1000 me ter, hoewel hij de dag ervoor nog de Deltacross afwerkt. De Vlissinger Remy Vasseur zou oorspronkelijk de 2000 meter zwemmen, maar moest afzeg gen. Het is ook maar de vraag of Vasseur veel aan de start staat dit seizoen, aangezien hij nog al tijd kampt met knieproblemen. !H a 1S1 meet je twee velden baar hebben. Tot voor er hier geen hal met tweeJateP den. In De Vliegende Vaar.; 3s die er wel. En omdat er bp overige verenigingen in heti trict geen interesse was or toernooi te organiseren, hf wij ons kandidaat gesteld: Het resultaat was dat hef,! nooi aan de Zeeuws-Vlairq tfS( werd toegewezen en duskua de arbiters morgen hun kuis fü' aan de bal vertonen in p|j van op de fluit te blazen. Tj werd er nog tegen een protè aangelopen. Scherpenisse KNVB heeft voor dit weekt; WP een compleet competitie il«as: gramma vastgesteld en dij Ptn moeten uiteraard de nodiges? strijden door een offe scheidsrechter worden '®e' Een aantal mensen heeft er i &slr' om voor gekozen om te gaanfj ten in plaats van te voetbalfe Hierdoor zijn er slechts elfde ^ei nemende verenigingen in pis D van dertien. Onder meer de1 ling Noord- en Zuid-Bevis ^IC heeft zich afgemeld. Uiters zal Zeeuws-Vlaanderen zelli mee doen, evenals het se korps. De eerste wedstriij beginnen om 10.00 uur. MIDDELBURG - Aan heli, »(i Zeeuws kampioenschap tafelj nis voor gemengde teams i zondag 28 koppels mee. Het toernooi wordt gespt de Zandkuil in Middelburg! eerste wedstrijd begint oml uur. In de sterkste klasse den zeven koppels om de Jan Henk Bomhof/Kimb® Hooft, Wim Wegman/Simt® Klerk, Lennard Rodenburj ja van de Berghe, Joh Hooft/Naomi Schelfhout, Krappen/Judith Morcus. H ter van der Mark/Clara de: en Erik Schuurman/Anita hooi ndl door Bauke Boersma EMMEN - De Nederlandse handballers zorgden gister avond voor een enorme surpri se. De ploeg van bondscoach Pim Rietbroek klopte het 'gro te' Griekenland (29-26) en maakt daardoor nog steeds kans op de eerste plaats in de WK-kwalificatiepoule en daarmee een play-off in juni. Zeker na de thuisnederlaag van zondag tegen Bosnië ge loofden alleen de grootste en onverbeterlijke optimisten in de kansen van Oranje tegen de nummer zes van het laat ste WK. Én de Nederlandse ploeg zelf, zo zei Joey Duin gisteravond in de Emmense sporthal Angelslo. „We zijn de laatste maanden zo enorm gegroeid, dat we wisten dat we een kans maak ten", sprak de dolblije opbou wer. „Natuurlijk zit er een verschil in positie op de we reldranglijst, maar daarom achtten we onszelf zeker niet op voorhand kansloos." Zeker niet omdat Duin zelf weer van de partij was. Tegen Bosnië moest hij nog verstek laten gaan met rugproblemen en woensdag pakte een test niet goed uit. Maar gisteroch tend keken Duin en Riet broek elkaar eens diep in de ogen, waarop de speler van het Duitse Bayer Dormagen het verlossende jawoord gaf. Dat betekende dat Oranje over veel meer schotkracht kon beschikken. Duin nam ge regeld de plek van spelverde ler Eelco Overkleeft in, die be hendig is, maar het af moet leggen als er simpelweg brute kracht is vereist. En dat was zowel zondag tegen Bosnië als gisteren tegen Grieken land nodig. „Als we tegen een 6-0-dek- king spelen, zoals Grieken land hanteerde, ben ik met mijn lengte en schotkracht in derdaad geschikter om iets te forceren. En om Fabian (van Olphen) te ontlasten", wist ook Duin. De opbouwer sierde zijn ren tree op met vijf belangrijke goals, terwijl Tim Remer er ze ven in mikte. Geen wonder dat de linkerhoekspeler na af loop werd bedolven onder de jeugdige handtekeningjagers. „We hebben ook een beetje ge profiteerd van de houding van Griekenland", stelde Re mer terecht dat de Zuid-Euro peanen het duel wat al te lichtvaardig opnamen. „Ze hadden zoiets van: het is Ne derland maar, die pakken we wel even." Lange tijd leken de Grieken met die lakse, arrogante hou ding ook weg te komen. Ster ker, toen de ploeg na vijf mi nuten in de tweede helft met 17-14 achter stond, maakten de spelers zich even kwaad en stonden 300 seconden later ge woon op 17-18. Een strafexpe ditie bleef echter uit, Neder land klampte aan en liep in de slotfase zelfs bij de Grie ken weg. „We wenden steeds meer aan hun dekking en kre gen gewoon vleugels", ver klaarde Remer de naar later bleek beslissende tussen- sprint naar 27-23. Groeiproces Of de zege zal leiden tot de eerste plaats en daarmee het spelen van een play-off om deelname aan het WK van 2007 is met nog drie duels te spelen (Griekenland uit, Ita lië uit en thuis) uiteraard on zeker. Wel is helder dat de stunt te gen de Grieken goed is voor het groeiproces van Oranje, zo stelde de bij het Duitse Emsdetten spelende Remer. „Winnen van Griekenland, dat doet iets met het zelfver trouwen van de ploeg, hoor." Misschien wel zoveel dat Oranje zondag in Thessaloni ki weer kan stunten. „Het wordt in elk geval een veld slag", voorspelt Duin. „Die Grieken zullen hoe dan ook revanche willen, ze zijn nu tot op het bot getergd." „Maar dat kan ook in ons voordeel werken", voegde bondscoach Pim Rietbroek toe. „Je zag ze hier in de slot fase al geërgerd spelen en toen gingen ze gekke dingen doen. Wellicht kunnen we daarvan profiteren." Sandy den Exter is blij dat ze Cranville internationaal kan rijden. foto Willem Mieras door Lucien Roelandt GOES - Schitterende paardensport, een goed deelnemersveld en sterke winnaars op de eerste dag van de internationale rubrie ken. Dat wekt de verwachting dat de 27e editie van Indoor Zeeland in Goes een span nend slot krijgt. Parcoursbouwer Marc Vygh had in de piste van de Goese Zeelandhallen een selectief, maar eerlijk parcours neergezet. Een par cours waarop de ruiters over voldoende con trole van de paarden moesten beschikken. En ook een waarop Vygh de deelnemers de kans gaf om in de rubrieken tegen de klok voluit te gaan. De Belg werd op zijn wenken bediend. In de 1.40 rubriek direct op tijd werd met het mes tussen de tanden om de overwinning gestre den. Snel, sneller, snelst. En het laatste gold uiteindelijk voor de Belg Henk Clabots. Hij joeg de ruin Quick Silber foutloos in 53,46 over de bouwsels. Clabots was iermee twee honderdste sneller dan de Noor Morten Djupvik met de hengst Bessemeind's Casi no. Voor Sandy den Exter uit Kortgene bleek de opdracht van Vygh te zwaar. De ruin Cranville haalde twee palen naar de bodem. „Op internationaal niveau is het voor mij met Cranville nog een kwestie van een beet je uitproberen. Venn ogen heeft hij genoeg, maar hij trekt zijn voorbenen niet snel ge noeg omhoog. Dan neemt hij, als je ook maar iets te dicht onder de hindernis komt, een balk mee. Daarom ben ik blij dat ik met hem internationaal kan rijden. Je krijgt er de kans om op verschillende niveaus te star ten. Dus proberen we het de volgende keer een gaatje lager." In de rubriek 1.35 was de overwinning een prooi voor Piet Raymakers junior. De jeugd- international uit Asten toonde zich met de ontketende Van Schijndel's Owaola vierhon derdste sneller dan international Eric van der Vleuten in het zadel van Pamira. Chayenne Wiskerke mocht op en uitstekend internationaal debuut terugkijken. De ze ventienjarige amazone uit Kruiningen stuur de Lorraine naar een fraaie vijfde plaats. Na een succesvolle internationale pony-car rière vormt Chayenne Wiskerke met de der tienjarige merrie Lorraine al weer een fraaie combinatie. Chayenne Wiskerke: „We vormen nog niet zo lang een combina tie, maar het klikt aardig. Lorraine is een er varen paard dat geen fouten wil maken. En ze denkt ook mee in het parcours." Ritme Ook Kim Huige uit Nisse debuteerde in de Zeelandhallen op nationaal niveau. De ze ventienjarige dochter van Indoor Zee land-voorzitter Piet Huige haalde met Kalis- to een paal naar beneden, maar was deson danks tevreden. „Het was een parcours dat uitnodigde om snel te gaan, maar ik koos voor een foutloze rit. Kalisto sprong super en ik had het gevoel dat me dat zou lukken ook. Maar in de wending naar de Audi-oxer verstoorde ik even het ritme en daardoor maakte Kalisto die fout. Mijn schuld. Maar morgen proberen we het opnieuw. De start bewijzen voor de internationale wedstrij den liggen niet voor het oprapen. Zeker voor beginnelingen niet. Hier krijg ik de kans en die laat ik niet liggen." In de 1.30 rubriek werd Jur Vrieling de over tuigende winnaar. De Groninger bleek met Riadne Velvet ruim twee tellen sneller dan de winnaar van de 1.40 rubriek, Henk Cla bots, ditmaal met Verdi D'Ami onder het za del. Het Zeeuws jeugdtalent Anouk Kort uit Lewedorp eindigde met Loday fraai als zes de. Sandy den Exter held met Passodoble het strafblad blank en eindigde als dertiende. De routinier uit Kortgene was niet ontevre den. „Passodoble heeft een tijdje in een dip gezeten. Ze gedroeg zich negatief, liep maar op zeventig procent van haar kunnen. Van daag gaf ze me weer dat fijne gevoel. Ik ben tevreden. Je mag niet vergeten dat ik nu twee paarden op internationaal niveau heb lopen, die ik zelf heb opgeleid. En de meeste andere ruiters hebben hier de beschikking over paarden die zich al hadden bewezen toen ze erop gingen rijden." Dakar Rally. Twaalfde etappe, Ba mako (Mal)-Labé (Gui), 368 km. Auto's: 1. Alphand (Fra) Mitsubishi 4.22.46, 2. Chicherit (Fra) BMW 0.56, 3. De Villiers (ZAf) Volkswagen 3.21, 25. Van Deijne (Ned) Mitsubishi 1.17.17, 33. Jacobs (Ned) Bowler 1.34.05, 40. Ten Harkei (Ned) Land-Rover 1.54.09, 52. Peterhansel (Fra) Mitsubishi 3.16.14. Algemeen klassement: 1. Alphand 46.25.52, 2. De Villiers 20.31, 3. Roma (Spa) Mitsubishi 1.20.46, 4. Peterhansel 2.51.05, 18. Ten Harkei 18.08.00, 36. Ja cobs 32.08.53,38. Van Deijne 33.52.31. Motoren: 1. Des pres (Fra) KTM 4.52.14, 2. Coma (Spa) KTM 1.45, 3. Blais (VSt) KTM 2.29, 14. Verhoeven/ Yamaha 29.19, 19. Knuiman/Yamaha 37.50. Klassement: 1. Coma 47.01.21, 2. Des- pres 32.39, 3. Sala (Ita) KTM 1.45.15,14. Knuiman 7.26.55, 30. Verhoeven 15.41.54. Vrachtwagens: 1. Stacey (Ned) MAN 5.41.02, 2. Kabirov (Rus) Kamaz 12.26, 3. Tsjagin (Rus) Kamaz 18.36,4. De Aze- vedo (Bra) Tatra 37.02. Algemeen klassement: 1. Tsjagin 61.20.49, 2. Stacey 3.00.58, 3. Kabirov 3.35.24,4. De Azevedo 5.16.25. Eede. Derde Grand Prix driebanden Zeeuws-Vlaamse Biljartbond. Poule F (eerstgenoemde wint): Lex de Fey- ter-Louis Dallinga 27-43 (40 beurten), Johnny Tanghe-Marco Potvlieger 22-18 (33), Eddie van Goethem-Johnny Tang- he 45-16 (41), Jan de Rechter-Lex de Feyter 35-19 (48). Eeklo. Huisleague bowlingvereni ging Sas van Gent. The Killers-'t Stre- mijn 4-0, De Watergeus-Het Feestbeest 0-4. Stand: 1. Het Feestbeest 38-26.089, 2. 't Stremijn 35-25.832, 3. De Water geus 28-25.207,4. The Killers 20-24.055. Hoogste gamegemiddelde mannen: Franz Roeb 171,03 pins. Vrouwen: Ma rion de Leux 161,45. Hoogste game mannen: Werner de Leux 230. Vrou wen: Marion de Leux 223. Teams: 't Stremijn 700. Hoogste serie mannen: Werner de Leux 601. Vrouwen: Marion de Leux 558. Teams: Het Feestbeest 1886 pins. Midden Zeeuws-Vlaanderen Compe titie. Tweede klasse: Cerestar-Choco- lat. Mauritsz 7-6, Sportcafé Axel-Atoom Boys/Kraaghof 4-4, Dow 1-Bakkerland Terneuzen 4-5, Smit Sportprijzen-DS Ca lypso 9-8. Stand: 1. D-S Calypso 11-27; 2. Smit Sportprijzen 11-22; 3. Reham Vastgoed 11-19; 4. Bakkerland Terneu zen 11-18; 5. Dow 1 11-17; 6. Atoom Boys/Kraaghof 11-15; 7. Sportcafé Axel 11-15; 8. Marine Service 10-13; 9. Choco lat. Mauritsz 11-12; 10. HKC/Driwegen 10-7; 11. Cerestar 11-7. Derde klasse: Flux Electro-Café de Griete 1-2, Café Driewegen-Benny Sport 2-2, FC llex-Deurwaarder M&T 7-1, Unirton-FC Vatitec 10-4, Sportkantie 't Zwaan- tje-Amstelhoekje/Vdeco 6-1, Schipper/ Adhabco-Café De Mops 4-7. Stand: 1 Café Driewegen 12-31; 2. Benny Sport 11-26; 3. Sportkantie 't Zwaantje 12-25; 4. Flux Electro 13-19; 5. Unitron 12-17; 6. Café de Mops 11-16; 7. FC Vatitec 12-16; 8. Amstelhoekje/VDeco 11-15; 9. Café De Griete 12-12; 10. FC Ilex 11-11; 11. Deurwaarder M&T 12-10; 12. Schipper/Adhanco 11-6. Bekertoernooi. Poule AA: Arrow Caravan-Meermarkt Goethals 9-4, AXA Boys-Wentzler Pauw els 5-0. Stand: 1. Arrow 4-12; 2. AXA Boys 5-9; 3. Wenetzler Pauwles 4-3; 4. Meermarkt Goethals 5-3. Poule AB: Kroesmont/RubioT-Max Kor ting 5-0. Stand: 1. Cafe in den 'dWaes 3-9; 2. Kroesmont-RubioT 3-6; 3. M.Kor- ting-SAA Zld 4-0. Poule AC: De Pieper-Tence Zaman 5-0. Stand: 1. De Pieper 3-6; 2. Tence Za man Sport 3-6; 3. In Axtion 2-0. Poule BA: HKC/Driewegen-SmilS[ij prijzen 4-7. Stand: 1. Smit Sportpj 4-9; 2. Marine Servie 3-6; 3. HKC0ns| gen 3-0. Poule BB: Reham Boys 8-7. Stand: 1Reham V; 3-9; 2. Dow 3-4; 3. Atoom B.-Kii 4-1 Poule BC: Cerestar-SportcaféA» Stand: 1. Bakkerland 3-7; 2, Cb= 3-4; 3. Sportcafé Axel 4-2. Poule BD Stand: 1, ChocolatV( tisz 2-3; 2. DS Calypso 2-3. Poule CA: FC Vatitec-Deurve- M&T 5-0. Stand: 1. Cafe de Mcpsi 2. FC Vatitec 3-3; 3. Deurwaarder 4-3. Poule CB. Stand: 1. Benny Spot: i Amstelhoekje/Vdeco 3-6; 3. Sdifl .4 Adhanco4-0. II Poule CC: Cafe Driewegen-Cal? Griete 8-2. Stand: 1. Cafe Driwg 3-9; 2. Flux Electro 3-6; 3. Cafe da® 4-0. Poule CD: Sportkantine 't Zwa Ilex 8-3. Stand: 1. Sportkar.»? Zwaantje 3-9; 2. Unitron 3-6; 3.Ft< 4-0. Prestatief futsal Zeeland. Hod IDE klasse: FM Sranang-ZVO Tricoc: Eerste klasse: Apollo'69-Troy'k vest 5-7. Tweede klasse: SS Be 4-Biezentrappers/Gerka Sport334' 1 je tisse 1-ZW/TMF 6-5, SSV'65 2-W Mr„ 2 2-14, FM Sranang lts trappers/ADO 9-4, Pubbles-Sctaj Boys 4-6, Biezentrappers/PekaarSjï ners Accountants 2-Amigo'siOe 2-7, FC Dauwendaele-Kloetinge2i BvEB?3S2B5?9SIBBB Lucky Day. m- 1 -9-14-17-19-24-26-29-30-32-33-3«O. 44-45-54-58-60-64-77. (onder voorbehoud) d Hobart. Vrouwen. Halve Krajicek (Ned)-Kostanic (Kro) W&i nesova (Tsj/5)-Santangelo (Ha)# 6-1. 1 j. Sydney. Mannen. Tweede rondö chaphan (Tha)-Karlovic (Kro) 7-615 ipr: (6). Kwartfinales: Seppi llfeH® (Aus/1) 4-6 7-5 7-5, DaviS (Rus/2)-Srichaphan walkover, (VSt/8)-Clement (Fra) 3-6 6-164*» BV jev (Rus)-Toersoenov (Rus) 6-236H Sydney. Vrouwen. Halve Henin-Hardenne (Bel/5)-Koe: (Rus/6) 6-3 6-1, Schiavone (Ita/fl#1 Ier ova (Tsj/8) 6-4 6-3. idt Auckland. Mannen. Kwartfo» An-ip IV,A/Ct rrhl/11 Hl 1 Ancic (Kro/5)-Gonzalez (Chl/D Olivier Rochus (Bel/6)-Ferrer(Spi-> 6-0, Nieminen (Fin/7)-Massu IM gj 7-6 (4), Wawrinka (Zwi)-Mayer Ito 6-4. Canberra. Vrouwen. Halve W Medina Garrigues (Spa/1)-Peer 6-7 (4) 7-5 6-4, Yoon Jeong (ZKo)-Castano (Col/6) 6-3 2-66-3. Melbourne. Mannen, invitaüw Jll nooi. Promotieronde: Haas (D- mie ria (Arg) 6-4 6-4. Degradatieronde: Federer (Zw -• cic (Kro) 6-4 6-3, Mirni (WRu)«* (Fra) 6-2 7-5. Terneuzen. Voorjaarscc vobo Terneuzen. Klasse A: Delta-Zaman Sport?-tlfat 1-Dow 2 3-0, Rest.'t Oudt Sas-S^ sport 3-0, Dees Sport-JacobsTuiij- Klasse B: PSOVZ-BN/De Stem Pooter-Van de Poel Aann.BV H Sport 2-V&K/C1000 Hoek 3-0. N»- neuzen-BN/De Stem 2 1-2. Klasse C: Rabobank Ternereen* VoRe 3-0, El.Van Fraeyenhove-G*? i te Terneuzen 0-3, Delta 2-Visser»-; Hanab 3-0, NHI Terneuzen 2-0?^ Klasse D: Yildiz-Dow 3 3-0, Int Philippine-Echo Audio 0-3, ASW lari-URS 1-2, WBAZ-Scheldespot Klasse E: PSOVZ 2-BN/De Stem- BN/De Stem 3-Zeeland Seapos, Henno Cysouw-V&K/C1000HoeN- lalt ic( ich W im WW'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42