n i l t A -I OPRUIMING BIJ MINDERHOUT PZC Liliane - Fonds ARENSMAN Van der Hooft Kortingen van 10 tot 50/(I PRIJSVOORDEEL POCKETVERINGMATRAS vrijdag 13 januari 2006 Overleden Soulmates vanaf het prille begin. Soulmates tot het liefdevolle einde. Lieve, lieve, lieve Cathrien, samen oud worden is wat we wilden. Soms gaan dingen anders Ik vind het geweldig dat ik een mens heb leren kennen, van wie ik zoveel liefde heb gekregen en aan wie ik zoveel liefde heb mogen geven. Lieve, lieve, lieve Cathrien, we zijn nu niet meer samen, we zijn nu één. "Yesterday's kisses are still on my Hps". Mama, je bent de liefste. Je hebt ons met al je liefde als goede mensen achtergelaten. Je nebt geleefd met een lach en je zal door ons herinnerd worden, met een lach. Met een glimlach op haar mond hebben wij op 11 januari 2006 mijn lieve Cathrien, onze lieve mama in ons hart gesloten. Cathrien Schrijver Ze mocht maar 48 jaar worden. Roland Jacvntha en Xander Jetnro en Samantha En een rondje rond de tafel van Ollie Vlissingen, 11 januari 2006 ScholeKSterstraat 88,4332 CC Middelburg J e kunt afscheid nemen van Cathrien op zondag 15 januari van 15.00 tot 17.00 uur in het rouwcentrum te Middelburg aan de Buitenhovelaan 1. We zullen haar gedenken maandag 16 januari om 15.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop is er een ongedwongen samenzijn. Kom zoals je bent. Cathrien hield van witte bloemen. Mocht je geen kaart hebben gehad, kom dan maar gewoon. Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen. Je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde dat na zoveel moedig strijden kwam, Omdat het niet alleen haar leven maar ook haar lijden overnam. Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van mijn lieve dochter, zus, schoonzus en tante Catharina Adriana Schrijver-Tolhoek Goes: J. Tolhoek t J. Tolhoek-Lobbezoo A. Mouthaan-Tolhoek D. Mouthaan Wendy en Tamara Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder leed be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze schoondochter, schoonzuster en tante Cathrien Schrijver 20-01-1957 111-01-2006 Middelburg: Pa en Ma Schrijver Kloetinge: Peggy en Wendy Fredriksz Paso Pascalle en Roy, Ilona, Lars 's Heer Hendrikskinderen-Raymond en Wilma Schrijver Dimitri, Kaminten Middelburg: Edith Schrijver Oost-Souburg: Rob en Monique Schrijver Noël, Liam Middelburg, 11 januari 2006 Op 12 januari is voor ons geheel onverwacht over leden onze zeer gewaardeerde medewerkster: Cathrien Schrijver Sinds 1992 was Cathrien als verzorgende werk zaam bij zorgvragers in de thuiszorg. Zorgstroom verliest een bijzondere collega die tot het uiter ste voor haar werk stond. Wij wensen Roland, de kinderen, familie en vrien den veel sterkte toe met dit grote verlies. Mede namens de collega's Raad van Bestuur Zorgstroom Tot ons grote verdriet is onze collega overleden. Cathrien Jij was voor ons een vroliike, optimistische en doortastende collega die wij neel erg zullen missen! Wij wensen Roland, Jethro, Jacyntha en haar naasten heel veel kracht toe. Collega'svanhet team Huishoudelijke Zorg Middelburg en alle collega's van Zorgstroom Stadhuisstraat. Lieve Roland, Wij wensen jou, Jacyntha en Jethro veel kracht en sterkte toe met het verlies van Cathrien We denken aan jullie. Liefs, collega's en de mannen van Kortgene Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het droevige bericht dat is overleden op de leeftijd van 58 jaar drs. Erik Verkade president-commissaris van Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Onze gedachten gaan in de eerste plaats uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkind. Hoewel hij nog niet zo lang deel uitmaakte van de Raad van Commissarissen, heeft hij in die beperkte tijd veel voor Zeelandia betekend. Zijn kennis van de familievennootschap in combinatie met de plezierige manier van communiceren maakte hem binnen de kortste keren tot één van ons. Zeelandia zal zijn deskundigheid en het goede gevoel voor de cultuur van de vennootschap missen. Wij gedenken hem in dankbaarheid. Raad van Commissarissen, directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee. 10 januari 2006 De Heere is recht in al Zijn weg en werk, Psalm 1456 berijmd Diepbedroefd deel ik u mede dat geheel onver wachts, door de Heere van mijn zijde is weggenomen mijn lieve man Jacobus Pieter Hoekman in de leeftijd van 68 jaar. J. Hoekman-Stark 12 januari 2006 Molenpolderweg 22 4401 NP Yerseke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 17 januari om 13.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeer de Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Tel uw zegeningen Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij de strijd tegen haar ziekte heeft gestreden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en onvergetelijke oma Niesje van der Pols-Boer 7 mei 1936 t 11 januari 2006 Jan van der Pols Pieter-Jan en Erna Marloes Laurien Harry en Anita Jurgen Mark Astrid en Jos Nienke Tessa Laan van Moerkerken 83 3271 A) Mijnsheerenland Er is gelegenheid tot condoleren zaterdag 14 januari van 15.00 tot 16.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Raadhuislaan 42 te Mijnsheerenland. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Heden overleed mijn allerliefste, bijzondere man Johannes Josephus Adriaan van Strien Hans psycholoog/psychotherapeut in de leeftijd van 70 jaar. Maria van Strien-Boot 11 januari 2006 Verseputseweg 32 4321 TD Kerkwerve De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Maandag 16 januari is er van 15.00 tot 16.00 uur ge legenheid tot condoleren in dorpshuis "Zuudènde", Beatrixstraat 1 te Kerkwerve. Overleden is mijn lieve, bijzondere schoonzoon, onze zwager en oom Hans van Strien Zierikzee, J. Boot-Viergever Lelystad, Kees en Diny Keijenborg, Rini en Tolien Zierikzee, Hans en Mieke Neven en nichten Kerkwerve, 11 januari 2006 Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haat- leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte, rustig en kalm is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze lie ve moeder en oma Maria Petronella Traas-Grim Maatje Hoedekenskerke, 18-11-1931 Goes, 11-1 -2006 Heinkenszand: Henk Traas Amemuiden: Adrie en Ria Marcel en Natascha Rudi, in herinnering Joeri Jeroen Tamara Nicole Heinkenszand: Leo en Hanneke Max Fleur Goes: Marian en Marco Tessa Timo Roofvogelstraat 60 4451 CT Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 16 januari van 9.30 tot 10.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 10.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Dienstgebouw, achter de Dorpskerk, te Hein kenszand. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vecrseweg 36,4332 BG Middelburg internet: wmv.degrootdekam.nl Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Maatje Traas-Grim Heinkenszand: Lou en Corrie Adrie f Lewedorp: Rinus en Hannie Heinkenszand: Cor en Corrie Neven en nichten Heinkenszand, 11 januari 2006 Waarom? Nog niet beseffend wat ons is overkomen geven wij u kennis van het geheel onverwachts Overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma Johanna Jeras-van Mourik Buren (Gld) Vlissingen 13 maart 1927 10 januari 2006 Sinds 16 maart 2003 weduwe van JanJeras Dini en Ad van Ochten Bianca en John Rafaël, Pepijn Audrey en Gabor Layla, Koy Christian enJanine Renate enJohnny Robbin Dick en Paulindajeras Yannick Nathalie Correspondentieadres. Dickjeras Faunaberg 38 4708 CC Roosendaal Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 16 januari van 1 3.30 tot 1 3.50 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 14.00 uur een afscheidsbij eenkomst worden gehouden De begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat toch nog onver wachts is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Marinus Jan de Waard in de leeftijd van 81 jaar. Janny de Waard-Louwerse Bram de Waard Jamie, Nathalie Ans Pippenbacher-de Waard Erich Pippenbacher (in herinnering) Marco, Angela Hans Ruissen Koen, Yvonne 11 januari 2006 Vierstraat 16,4401 EA Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. H.J. Reinders, wordt maandag 16 januari om 13.30 uur gehouden in de Ned. Herv. kerk te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. In verband met de begrafenis is Slagerij de Waard maandag 16 januari de hele dag gesloten. Na een werkzaam leven, waarin hij het slagersvak met veel liefde heeft gedaan, is overleden onze gelief de zwager en oom Rinus de Waard Zijn herinnering zal ons goed doen. Yerseke: Jan Annie Louwerse-Flipse Goes: Jo Jan Eversdijk-Louwerse Joep Corrie Zoeteweij-Louwerse Piet Addie Louwerse-Geensen Yerseke: Ko Ina Louwerse-Neels, en neven en nichten Januari 2006 Toch nog plotseling is overleden onze buurman Rinus de Waard Wij wensen Janny en de familie veel sterkte. Harco en Jundith. Charél Harry en Fien Heddie en Miranda Nick en Roos Maatje en Gerda en Marcel en Ellen Jannie Ina Jaantje Bas en Doriene en Els Advieskantoor de Goffau b.v Cees en Carla Bedroefd hebben wij het overlijden vernomen van onze baas de heer Rinus de Waard Hij was voor ons als een vader. We zullen hem missen en ons blijven herinneren als een goede en bijzondere werkgever. Personeel Slagerij de Waard Yerseke, 11 januari 2006 Op zijn 84ste verjaardag is overleden onze geliefde vader en opa Jacobus Pieter Verboom Ko weduwnaar van Adriana Verseput 12 januari 1922 f 12 januari 2006 Renesse, Dirk Verboom Patrick Kevin Hoogenboomlaan 26, Renesse Correspondentieadres: van Kloosterweg 12 4325 BP Renesse Dinsdag 17 januari zal om 13.00 uur de crematie plechtigheid plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Vlissingen, 1 december 1912 Verdrietig geven wij u kennis, dat zacht en kalm is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overoma Willemina Paulina de Wijze weduwe van Lieven Caljouw 's-Heer Arendskerke, 12 januari 2006 Wij willen het verplegend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: L. Caljouw Strandloper.straat 40,4451 DD Heinkenszand De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 16 januari om 13.00 uur in het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.50 uur aanwezig te rijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Om je heengaan treuren wij, om watje was zijn we je dankbaar. Bedroefd om de leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de achterliggende gelukkige jaren, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma (fo/'/ie/ia dfJazina f/Jo on/na/i - f/fo onmazi in de leeftijd van 95 jaar *26 april 1910 111 januari 2006 Goes: Jaap Boonman Goes: Piet Boonman (/ri herinnering Saskia en Lars Castricum: Jacques en Gerda Boonman-van Wageningen Tjeerd en Lauris Anne Formosa: (Argentinië) Lou Boonman en Celine Salata (in herinnering) Gloria Toledo Vanessa en Ricardo Lorenzo en Claudia Robinson en Sofia Walter en Luciana Vanina 's-H.hoek: Corrie en Adrie Boonman-Boonman Wilfried en Marjo Carolien Terneuzen: Daan en Nellie Boonman-Boonman Petra en Berend Danielle Lewedorp: Adrie en Plonie Boonman-Hoondert Remco Bianca Anja en Wim en achterkleinkinderen Sint Maarten in de Groe Laantje van Westdorp 1Kamer 202, 4462 AS Goes Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van St. Maarten in de Groe voor de liefdevolle ver- zorging. Er zal een avondwake worden gehouden op maandag 16 januari om 19.00 uur in de paro- i' chiekerk H. Blasiuste Heinkenszand. p Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben I op de R.K. begraafplaats aldaar, Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in gemeenschapscentrum "De Stenge" te Heinkenszand. Liever geen bezoek aan huis. Het speciale fonds voor kinderen giro 7 800 800 3 n handicap in ontwikkelingslanden Plaats uw familie berichten in de PZC ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Kort na het overlijden van onze vader en opT nog onverwacht, zacht en kalm, van ons herT onze lieve moeder, schoonmoeder, oma ök grootmoeder Leentje Johanna Erkens sinds 2 december 2005 weduwe van Machiel van Geel Dordrecht Mid' ?e! 22 april 1910 9januSP Middelburg: Anneke van der Endt-va Kees van der Endt Nieuwegein: Jean-Pascal en Ilona Steenbergen: Hans van Geel Betsie van Geel-Gorissen Zegge: Anita en Kees Cam la, Rick Wij zijn bijzonder dankbaar voor de goedeenl volle verzorging, die onze moeder heeft onka in Zorgcentrum Roggeveen. Middelburg, Koudekerkseweg 147 Correspondentieadres: Prinsenhove 16 4336 HB Middelburg De crematie heeft op donderdag 12 januari in ten kring plaatsgevonden. had jaai ge Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 rav ese Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Bevelaiii Voor een persoonlijl k( begeleiding bij uitvi - VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van bek ling en medeleven te hebben ontvangen na het ove van onze vader, schoonvader en opa Jan de Jonge Bijzondere dank aan de verpleging van het verzojj huis "de Kraayert" die de laatste weken extra zorgk gegeven. Kinderen, klein- en achterkleink 0| Lewedorp, januari 2006 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welk nier dan ook, blijk hebben gegeven van hun me; ven na het overlijden van mijn lieve man, onzen en opa Wilhelmus Besuijen Hiervoor willen wij u hartelijk danken. J. Besuijen-Mesu Kinderen, klein-en achterkleinkindera Voor de vele blijken van medeleven die wij mochta Kt vangen na het zo onveiwachte overlijden van mijn] de man, onze zeer zorgzame vader, opa en overgn ne der Marcelis Jansen betuigen wij u onze oprechte dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowt soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. T. Jansen-Traas Kinderen, klein- en achterkleinkind? Kruiningen, januari 2006 Eindje de Rondte 55 In Memoriam Iel 13-01-2005 13-01-2006 Een jaar latei- Die lege plek op de markt Ik zal er nooit aan wennen Wat een gemis Je dochter SHOWROOM MODELLEN - BANKSTELLEN EETHOEKEN - KASTEN - SLAAPKAMER! Nu wel heel voordelig! Maat 90 x 200 Nu 200,- WESTKAPELLE Zuidstraat 116, tel. 0118-571212 Geopend ma. t/m vr. 9-12 13-18 uur Zaterdag 9-16.30 uur www.minderhoudwonen.nl MINDERHOUD MEUBEI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12