PZC v*- dinsdag 10 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing dé volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten® pzc.ni Overleden Wij ontvingen het zeer verdrietige bericht dat na een ernstige ziekte op de leeftijd van 61 jaar is overleden de heer E. Hartgers vader van Caron uit klas 3 GT van onze scholengemeenschap Ons meeleven gaat uit naar zijn vrouw, zijn kinderen en verdere familie. Wij wensen hun allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie en personeel van het Buys Ballot College te Goes. Mr. M.M.D. Vermue-Vermue, voorzitter van het bestuur Drs. P. Favier, rector Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een maneen vader waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht. Juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aan dacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mee dat plotseling van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en schoon zoon Piet van Zalen echtgenoot van Riet van Zalen-de Nood in de leeftijd van 65 jaar. Middelburg: Riet van Zalen-de Nood Hansweert: Henk en Anita van Zalen-de Munter Nathan, Marcel, Remco Oost-Souburg: Peter en Martina van Zalen-Arendse Elena, Jarl Middelburg: Carol ien van Zalen en Marco Hamelink Mitchell, Jordi Oost-Souburg: Ferdi en Tinka van Zalen-Ruis Ronja, Q9 Middelburg: Marc van Zalen Middelburg: H.f. de Nood-Konink Quizmo Middelburg, 8 januari 2006 Rustenburgstraat 69 4337 VT Middelburg Piet is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 13 januari a.s. van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal de herinneringsdienst plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Moeder zijn is alles geven zorg en lijaen, liefde en leven. Moeder zijn is olies derven alles. ...en in vrede sterven. Vol ongeloof geven wij u kennis van het onverwachts overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en oma LenieVaes-Wolf Elenajohanna Zij mocht slechts 68 jaar worden. Middelburg: DorusVaes Middelburg: Cor Sabrino en Martijn Stephanie Vlissingen: Anita en Kees Lindsey Shelley Middelburg: Louis en Jacqueline Maaike en Niels Judith en Martin Middelburg: Peter en Hans Axel: Theo en Nicole Wouter Manon Amsterdam: Erik 8 januari 2006 Kievithof 39,4332 CL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 3 janu ari van 1 2.45 tot 1 3 15 uur in het uitvaartcentrum Monu- ta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. al c Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Ik kan helaas geen afscheid nemen Ik kan helaas niet bij je zijn Maar ik denk aan jou en voel de pi jn Pijn die een leven lang zal duren Het had ook anders kunnen zijn. Dag lieve oma Sabrina, Stephanie, Maaike, Judith, Lindsey, Shelley, Wouter en Manon Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze Lieve Buurvrouw Lenie Altijd stond je voor ons klaar, elke dag maar weer. Wat zullen we je ontzettend missen! Bedankt voor al je goede zorgen. Wij wensen Dorus en kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Rietje en Jo Karin Brenda Ida Tannie Elsbeth Henny Joke Joke Kim Hel een Anita Els Coriena Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Clazina Cornelia de Visser op de leeftijd van 72 jaar. De Heere ondersteune de kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. Meliskerke: M. de Visser-de Visser J. de Visser Goes:P. de Visser A. de Visser-de Boer (in herinnering) Serooskerke: C. de Visser L. A. de Visser-Wattel Neven en nichten 8 januari 2006 TIJD alles is heimwee wolken en water alles is heimwee naar vroeger - naar later vroeger is óver later - een ster gisteren is oud en morgen nog ver In het streekziekenhuis "De Honte" te Terneuzen is overleden onze pa, opa en vriend Charles Bernardus IJsebaert weduwnaar van Amelia Virginia Bogaert Philippine 11-3-1928 t Terneuzen 7-1-2006 Hulst: Maddy Knibbeler-IJsebaert Jan Knibbeler Elise, Jorn St. Jansteen: Paul IJsebaert Karin Reijns Gijs, Renée Bous (L.): Martin IJsebaert Lilly IJsebaert-VeiTneersch Gilles, Maxim Clinge: Rosina Lansu 4561 JW Hulst, 7 januari 2006 Liduinapark 124. Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 40,4561 MA Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 12 januari 2006 om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna we pa vergezellen naar de begraafplaats aan de Glacisweg. Daar leggen we hem te rusten bij ma. Gelegenheid tot condoleren in het "Hof van Vlaanderen", Vismarkt 3 te Hulst, na de begrafenis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. In de vroege ochtend van 9 januari is in alle rust van ons heengegaan onze geliefde tante Jacoba van den Berg Koos Bruinisse, Zierikzee, 10 september 1926 9 januari 2006 Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum "Cornelia voor de liefdevolle verzorging. St. Philipsland, Rob de Raat Henriette de Raat-Leijs Bram de Raat Elly de Raat-Van Ertvelde Eikerzee, Anja Romijn-de Raat Kees Romijn Correspondentieadres: Elkerzeeseweg 58 4322 NA Eikerzee Zaterdag 14 januari zal er om 10.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula op begraafplaats "Vredehof", Oude Lagezoom 1 te Haamstede, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Wij ontvingen het bericht dat Etien Waelput overleden is. Wij zullen ons Etien herinneren als de man die jaren lang onze zeer gewaardeerde voorzitter was. Tevens was hij ons ere-lid. beste biljarter en niet te vergeten onze sfeermaker. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Biljartclub Z.B.C. De Kaaimannen. 8 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 \uit va a ;-f verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en cremati gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BC Middelburg internetwww.degrootdekam.nl Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan mijn moeder, schoonmoeder, onze groot- en over grootmoeder Dina Leuntje in 't Veld-Reijerse - Diny - sinds 5 november 1995 weduwe van Jan Joris in 't Veld in de leeftijd van 81 jaar. Maja Monkel-in 't Veld Hans Monkel Sjoerd en Annabel Lucy Ilse en Alexandre Arthur Vlissingen, 7 januari 2006 Bloemenlaan 21 Correspondentieadres: Familie J.C.F. Monkel Suze Groeneweglaan 55 4385 KN Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 12 januari van 9.45 tot 10.15 uur in het rouwcen trum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum omstreeks 10.20 uur. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het crematorium. Na jaren van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is overleden, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Johanna van der Have-de Later sinds 1993 weduwe van Jan van der Have in de leeftijd van 84 jaar. L. van der Have W.A. van der Have-van Beveren Anja en Nico Wendy en Koos Kees Ari - in liefdevolle herinnering F. van der Have ).M. van der Have-den Engelsman Marco en Carola Jan Bruinisse, 7 januari 2006 Allévo "in 't Opper" Correspondentieadres: Deltastraat 10 4311 GL Bruinisse De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 12 januari in het "Stilte centrum" van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Stilte centrum". - Geen bloemen - Wij willen alle medewerkenden van zorgcentrum "In 't Opper" hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht aan moeder gegeven. Familie van der Have Wij moesten afscheid nemen van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna van der Have-de Later Oosterland, N. de Later-van Strien Zierikzee, J. de Later-Bouwman Duivendrecht, J. Verkaik-de Later Papendrecht, A. de Later-Voshol neven en nichten Bruinisse, 7 januari 2006 Here, Gij zijl ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht. Psalm 90:1 Bedroefd geven wij u kennis dat mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in alle rust in zijn vertrouwde omgeving van ons is heengegaan. Pieter Eikenhout echtgenoot van Janna Hamelink in de leeftijd van 85 jaar. Colijnsplaat: J. Eikenhout-Hamelink Kats: Jan Eikenhout t Kats: Greetje Geelhoed-Eikenhout Piet Geelhoed Rijswijk: Peter en Lela Kats: Frans en Ellen 8 januari 2006 Zorgcentrum 'Cleijenborch' Dr. Maasstraat 4 K 226 4486 BW Colijnsplaat De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 12 januari om 14.00 uur in de kerk te Kats. Voorafgaand aan de rouwdienst is er de mogelijkheid tot afscheid nemen vanaf 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 15.00 uur op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de Katse kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcen trum 'Cleijenborchvoor de goede zorgen. Geen bloemen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo dapper heb je gestreden, en zo moedig heb je het aanvaard. Rust zacht lieve opa we zullen je erg missen. Frans en Ellen Plaats uw familie berichten in de PZC Bedroefd, delen wij u mede dat vredig is gestorven, mijn lieve zus. onze Tante en oudtante Adriana Sara Johanna Jongman Nieuw Helvloet 8 oktober 1917 Sluis 8 januari 2006 Heumen: J.L.A. Derksen-Jongman Leiden: L.D. Buijsse-Derksen J.G. Buijsse Roeland en Geeske Charlotte en Rogier Bram Druten: G.J.A.M. Derksen M.F. Hermsen Anne Mijke Willemijn Vlissingen: E.L. Faber-van Daalen R.J.A. Faber Uden: A.F. van Daalen R.J. Thierens Eline Niels Friso Verzorgingshuis "Rozenoord" kamer 204 Correspondentieadres: L.D. Buijsse-Derksen Gloxiniadal 18 2317 HB Leiden De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op donderdag 12 janu ari om 13.30 uur in verzorgingshuis "Rozenoord" te Sluis. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Anna ter Muiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Rozenoord". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een arbeidzaam leven, door de Heere, uit ons midden is weggenomen onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Jacob Dekker sinds 6 januari 1994 weduwnaar van M.C. Bolle in de ouderdom van 96 jaar. Middelburg: A.J. Welleman-Dekker I. Welleman Zwijndrecht: P.I. Dekker A.M. Dekker-Machielse Kruiningen: J.A. Sinke-Dekker P. Sinke Hellevoetsluis: P. Boone-Dekker A.Boone Goes: I. Dekker Klein- en achterkleinkinderen Goes, 8 januari 2006 Correspondentieadres: Heernisseweg 69 4461 PS Goes Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. donderdag 12 januari van 10.00 tot 10.30 uur op kamer 126 in zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal om 10.45 uur de rouwdienst worden gehouden in de zaal van bovengenoemd zorgcen trum, waarna om plm. 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wol- phaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zorgcentrum 'Rehoboth'. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Rehobothte Goes, voor de liefdevolle verzorging. Wat was je sterk en arbeidzaam. Steeds heb je voor ieder klaargestaan. Je hield van de polder, het weidse land. Daaraan had je je hart verpand. Daar heb je gewerkt, daar heb je geleefd. Daar heb je je mooiste jaren beleefd. We hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was een vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder. We konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. Heden, 4 januari 2006, is vrij plotseling van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoe der en oma Victorine Celestina Sturm weduwe van Prudent Boerjan Geboren te Hoofdplaat op 31 juli 1906, overleden te IJzendijke op 4 januari 2006. Erps Kwerps (B): Johan en Henriette Christian en Hendrik Michel en Michelle Robert en Mia Oostburg: Marie-Louise en Charel Peter en Carola Karin en Ernst Oostkamp (B): Herman en Carolien Christof Terneuzen: Marijke en Eddy Daicka en achterkleinkinderen IJzendijke, 4 januari 2006. Correspondentieadres: Peter van Anrooylaan 148, 4536 CK Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Woon zorgcentrum Huize-Emmaus na jarenlange liefdevol le verzorging en Dokter D. Couckuyt. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Leo van Woerkom onze altijd vriendelijke oud-kroegbaas van café de Instuif. We wensen Betsy, Danny .Tim en familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Ronald en Jiska, Peter, Proppe en Liset, Jan, Ina, Daan, Flip en Carmen, Mario, Ruud en Adriënne, Barry, Silvia, Noud en Sari, Richard en Marlies, Bram en Ankie. Diepbedroefd maar ook dankbaar dat een lijden hem bespaard is gebleven, is op maandag januari op 52 jarige leeftijd overleden onze schocr zoon, zwager en oom PIETER CORNELIS (Peter) BAKKER echtgenoot van Bettie Huissoon. Kapelle: J.M. Huissoon M.J. Huissoon-Kamerling Dordrecht: Annelies van Dalen-Huissoon And ré van Dalen Saskia en Raymond Ruud Wolphaartsdijk: Bram Huissoon Sjaan Huissoon-Schrijver Tamara en Ard-Jan Jessica en John Kapelle: 9 januari 2006 Dankbetuiging Dankbetuiging Het is ons onmogelijk u allemaal in een persoonlijk set ven te bedanken. U allen die deelgenoot waren in droeiheid van een ander. Op deze manier willen wij u danken voor de vele? bewijzen, de hartelijkheid en het lieve medelevenda* mochten ontvangen bij het overlijden van mijn; vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Anna Pijpelink-van Drongelen Piet Pijpelink Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Hoek, januari 2006 In Memoriam Lieve Marja We missen je 10-01-2004 10-01-20Ï Oma Mientje Oma wij zitten nu thuis. Maar zonder jou is het anders, Je was altijd vrolijk en gezellig. Nu jij er niet meer bent. Missen wij jou heel erg! Het is weeral twee jaar geleden. Jij was iemand die jezelf bleef Een goed mens. Het mooiste sterretje aan de Hemel ben jij. Carlien en Stefan. BEZOEK ONZE SHOWROOM Zonwering Garagedeuren Rolluiken AMBIANCE ZONWERING Kijk voor meer informatie ovi Teba Nationaal Livingstoneweg 8 4462 GL Goes Tel. 0113-222 231 Laban Schelde Rijnweg 6 4691 RW Tholen Tel. 0166-602 823 onze openingstijden op onze tvebse /ww.ambiance-zonwering.i Segeersstraat 39 Middel Heeft u een idee om de zelfredzaamheid van oudere» te vergroten? Kijk dan op; www.zorg-voor-een-goed-ltUe' T 0113 214291 06 I073032I info@uicvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl alexandramar|<USSe uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34