Westerveld is ineens gewild Kerkhove begint mee te tellen Masters biljarten! van de kalender Nog niets beslist in bandstoten 5e klasse Hoofdrol Zeeuwse judoka's bij jeugdtoernooi Gilze Gérard de Nooijer wordt trainer 1 uitslagen Souburger stopt met profvoetbal en gaat aan slag bij FC Dauwendaele agenda door Joop van den Oudenhoven LAMSWAARDE - Cees va» Ges- sel van biljartvereniging HIO is lijstaanvoerder na vier de de ze ven ronden van het districtskam- pioensehap bandstoten vijfde klasse poule zuid. In Lamswaarde ontwikkelde zich een spannende strijd waar in de beslissing waarschijnlijk pas na de laatste stoot gaat val len. Van Gessel verzamelde 6 punten en voert een peloton van zes spelers aan die met vier pun ten in zijn kielzog volgen. Het zijn Rudy Rooze van LBV met het beste moyenne, de enige Zeeuws-Vlaming in het gezel Halve marathon Egmond. Zeeuwse deelnemers: Wim Vos Oostkapelle, 1.24.35, Leo de Bruijn Oostkapelle, 1.35.59, Ronnie Krocké Oost-Souburg, 1.37.44, Ronald van Velzen Oostkapelle, 1.38.33,. Peter Dekker Koudekerke, 1.42.45, Leo Francke Oostkapelle, 1.48.54, Niels Jongepier Middelburg, 1.51.33, Alexander Dekker Oostkapelle, 1.54.49. Auto- en motorsport Kiffa. Dakar Rally, negende etappe. Auto's: 1. Peterhansel (Fra) Mitsubishi 6.52.45, 2. Alphand (fra) Mitsubishi 8.44, 3. De Villiers (ZAf) Volkswagen 28.00, 4. Kleinschmidt (Dui) Volkswa gen 49.58, 5. Roma (Spa) Mitsubishi 52.39, 6. Saby (Fra) Volkswagen 58.18. Algemeen klassement: 1. Peterhan sel 34.36.26, 2. Alphand 9.16, 3. De Vil liers 54.16, 4. Roma 1.36.14, 5. Klein schmidt 1.56.24, 6. Magnaldi (Fra) Schlesser 2.48.42. Motoren: 1. Despres (Fra) KTM 7.55.48, 2. Coma (Spa) KTM 4.07, 3. Ro- driguès (Por) Yamaha 7.00, 4. Sala (Ita) KTM 12.43, 5. Ullevalseter (Noo) KTM 19.36, 6. Viladoms (Spa) KTM 23.10, 16. Oosting (Ned) Yamaha 1.10.15, 17. Knuiman/Yamaha 1.14.32, 21. Verhoe ven /Yamaha 1.30.01, 28. Van Drunen/Yamaha 2.09.09, 33. Van Pelt/Honda 2.19.52, 43. De Groot/Yamaha 2.49.26. Algemeen klassement: 1. Coma 38.49.15, 2. Despres 22.47, 3. Sala 53.04, 4. Ullevalseter 1.27,42, 5. De Ga- vardo (Chl) KTM 1.35.15, 6. Blais (VSt) KTM 1.59.09, 12. Knuiman 5.55.50, 26. Oosting 10.30.09, 33. Van Pelt 14.43.33, 34. Verhoeven 14.57.23, 38. De Groot 17.31.04,41Van Drunen 19.18.32. Gilze. 10+17 Judotoernooi tot 10 jaar. Eerste plaatsen: Marlissa Open- eer tot 24 kilogram, Boaz Kalkhoven tot 30 kilogram, Liam Mulder tot 34 kilo gram (allen Sportschool Geelhoed) Amber Rijn tot 32 kilogram (Capital Sports). Tweede plaatsen: Ramses Oranje tot 30 kilogram (Sportschool Geelhoed) Daan Louwman tot 34 kilo gram (Capital Sports). Derde plaat sen: Mauk Moerman tot 30 kilogram (Capital Sports), Leonie Blaakman tot 24 kilogram, Milan de Boevere tot 34 ki- schap Adri van der Hooft i; HGL/KOT '86 en Rob JsK van ALM. Max Luijk en Mike Matla n Scheldezicht en Kees Rijk t; de Vier Linden doen ook nogv. op mee. Peter Lijnema c VEGABV sluit voorlopig den In poule noord voeren deScfc wenaren tot nu toe de bove toon. Na Van der Werf (7) Goudzwaard (6) volgen Ril Merle van de Graanbeurs (6i Marcel Capelle van Even Bui', (4). De Bevelanders Jan Sc!: ten van Scheldezicht, Due! teau en Martijn Hendriks de Herberg volgen in de slj stream. Komend weekeindest den de toernooien afgerond logram (beiden Sportschool Frers: Boevere) Marith Francke tot pil gram (Sportschool Geelhoed). Breda. Trainingswedstrijd (5001 1500 meter): Anouk Fase, St. land: 47,74 en 2.35,83; Patrick Govs Kapelle: 41,04 en 2.00,87; Maarter.r se jr.. Wolphaartsdijk: 41,49 2.06,39; Vincent de Vrieze, Hasms 42,66 en 2.12,48; Mare de Vri- Brouwershaven: 42,43 en 2.13,45;C: na Boekei, Brouwershaven: 47,661 2.29,87. Den Haag. NK marathon vetora'f (75 ronden): 1. Arjan Bakker, 6:ü 27. Cees Cijsouw, Groede. Breda. Baanmarathon. C1 (60 den): 7. Maarten Janse jr., Wolplfö: dijk, 9. Jacco Ringelberg, Goes, 11. inten Meulblok, Haamstede. C2 (50 ronden): 4. Olivier G Waarde C3 (60 ronden): 5. Fop Fa teyne, Haamstede, 8. Leo Janse,is ke. id.i.i'j.iiiimi? Lucky Day 3903, d.d. 09.01.26 5-8-12-16-18-32-46-49-52-53-54-58-6H 3-68-71-73-78-79-80. Onder voorbehoud van typefouten Canberra. Vrouwen. Eerste rot* Garrigues (Spa/1) - Gagliardi (Zwi)' 7-6 (4) 6-1, Castano (Col/6) - Barrn (Oos) 6-0 7-5, Razzano (Fra/9)-Koste va (Oek) 6-7 (5) 6-4 6-1, Poetsjek(\V. Ferguson (Aus) 6-0 6-2, Nakamufc4 - Hrdinova (Tsj) 6-2 6-2, Rodio'O (Rus) - Domachowska (Pol/7) 6^6 Meusburger (Oos) - McDowell (to 6-3 6-1, Laine (Fin) - Pironkova (Buil: 6-4, Daniilidou (Gri) - Shaughns (VSt) 6-3 6-3. Hobart. Vrouwen. Eerste ror: Krajicek (Ned) - Ani (Est) 6-4 64.C'. bas (VSt/8) - Pratt (Aus) 7-5 7-5, mond (Fra) - Wheeler (Aus) 6-2 Brandi (Pue) - Parra Santoja (Spa): 6-2, Washington (VSt) - Loit (Fia)j 6-3, Kremer (Lux) - Koukalova (Ij 6-2 2-6 6-2, Kostanic (Kro) - SuchalS' 6-4 6-0, Bondarenko (Oek) - Linstsö (Rus) 6-1 3-6 6-2. Auckland. Mannen. Eerste ro^ Murray (GBr) - Carlsen (Den) 7-56-2.: cic (Kro/5) - Nielsen (NZe) 6-1 6-2 van onze sportredactie GILZE - Zeeuwse deelnemers boekten op het 10+17-loernooi in Gilze tal van successen. Op het evenement waren 570 judo ka's uit heel Nederland van de partij. Sam van 't Westende (Sport In stituut De Korte) werd kam pioen in de categorie tot 16 jaar. In de klasse tot 50 kilogram re kende de Vlissinger binnen een minuut af met. al zijn tegenstan ders. In de finale werd clubgenoot Bas de Boer al binnen 10 secon den via een verwurging vakkun dig geëlimineerd. Robbin van de Bor (Sportschool Geelhoed) woog drie ons teveel bij de weging waardoor hij over geschreven werd naar een De Stene Brug uit gevarenzone HOEVEN - Het vierpunten duel in poule vijf van de derde divisie driebanden tussen The Friends en De Stene Brug uit Goes is door het Bevelandse kwartet ge wonnen: 6-2. Door de overwinning staan de Goesenaren niet meer in de gevarenzone. Voor de pauze legden Ries Rijn en Arjo Hollestelle met zeges de basis voor de overwin ning. Het moyenne van 0.625 was goed. Na de thee ver loor Marco van der Houdt in een slechte partij van Van Agtmaal. Piet Koek zorgde met een degelijke overwinning op Van Rooy voor de zege. Het feestje werd nog wat extra gevierd omdat concurrent Veiling- zicht een nederlaag leed en De Stene Brug daardoor steeg naar de negende plaats. The Friends-De Stene Brug 2-6. J. van Rooy-Piet Koek 30-35, 51; A. van Agt- maal-Marco van der Hout 35-32, 85; A. Batlen-Arjo Hol lestelle 26-30, 48; P. Slok- kers-Ries Rijn 26-30, 48. zwaardere klasse, tot 66 kilo gram. Desondanks presteerde de Middelburger goed en behaal de zelfs de finale door al zijn partijen met ippon te winnen. In de eindstrijd verloor Van de Bor van Tornike Gvibliani (Judo Gouweleeuw). In de leeftijdsklasse tot 14 jaar werd Tim Louwman (Capital Sports) toernooiwinnaar. De ju doka uit Kloetinge versloeg alle vier de judoka's uit zijn poule (tot 60 kilogram) met ippon, on der wie clubgenoot Patrick Braam uit 's-Heer Hendrikskin deren. Sjors Riddersma (Sportschool Geelhoed) wist via het afvalsys- teem in de klasse tot 55 kilo gram de finale te bereiken. Hier was Sjoerd van Mierlo (Den Edel) een maatje te groot voor de Middelburger. Tessa van Meerkerk (Capital Sports) behaalde zilver bij de meisjes tot 57 kilogram. De Kloetingse verloor in haar poule van de uiteindelijke kampioene Naomi Walcott (Gouweleeuw) met een yugo. De overige par tijen wist ze overtuigend met ip pon winst af te sluiten. Tessa Kareis (Judovereniging Frans de Boevere) behaalde tenslotte brons in de klasse tot 36 kilo gram. Zeker voor de judoka's in de ca tegorie tot 10 en tot 12 jaar was dit toernooi een goede testcase voor de komende districtskam pioenschappen, die over twee weken op dezelfde locatie in Gil ze plaats zullen vinden. In de categorie tot 12 jaar waren er podiumplaatsen voor verschil lende judoka's van Sportschool Geelhoed. Jur Bommeljé uit Domburg werd kampioen bij de zwaargewichten (+44 kilogram), in deze klasse bij de meisjes (+40 kilogram) behaalde Josephi ne Peeters zilver. Evianne de Fretes (tot 32 kilogram) en Fer- dy van Rijswijk (tot 42 kilo gram) uit Middelburg behaal den brons. In de categorie tot 10 jaar ver diende de judovereniging uit Oost-Souburg nog eens drie gou den, één zilveren en één bronzen medaille. Capital Sports uit Goes wist alle drie de podium plaatsen één keer te bestijgen. Sportschool Frans de Boevere uit Breskens won twee bronzen medailles in deze categorie. VOLG IIAKAR OI> WWW.ALTOTRACK.XL AutoTrack.nl Dc allergrootnc vutoiitc ran Nederland dinsdag 10 januari 2006 wbl! J door Joop van den Oudenhoven GOES - De Masters, het offi ciële Nederlandse kampioen schap driebanden dat van 1 tot en met 5 februari in Veghel zou worden gehouden, gaat voorlo pig niet door. Na spoedberaad besloot de Stichting Driebanden Neder land (SDN) het biljartevene- ment af te gelasten vanwege een tekort op de begroting. Naclat or ganisator Willy Minkels vorig jaar na twaalf jaar Masters stop te en ook hoofdsponsor Jumbo het voor gezien hield, ontstond een leegte die niet bleek op te vullen. Groene licht „Een droevig verhaal", noemt organisator Dirk Snip van SDN de gang van zaken. „Nog maar drie weken geleden hebben we het groene licht gegeven. We wa ren toen overtuigd dat het mana gement- en marketingbureau Ghering voldoende basis had ge legd om de organisatie op ver antwoorde wijze uit te voeren. Vrijdag bereikte ons echter het bericht dat enkele belangrijke sponsors afhaakten. Doorga met £et gevaar op een financ'- 1 en organisatorisch echec an s het bestuur van de SDN on antwoord. Beter nu een zure! slissing genomen dan later puinhoop veroorzaken." Dick Jaspers schrok gister van het bericht. „Natuur was ik op de hoogte van demi lijke situatie, maar we hebl pas nog te horen gekregen i het toernooi in aangepaste L (lees tegen lager prijzengeld lagere vergoedingen) toch 2 doorgaan. Ik vind het g triest. Het was altijd zo'nra fect toernooi. Het was echt1 beste wat er was in Nederlas Het was ook mijn toernooi.R blijkt wel uit mijn resultaig Jaspers won 9 van de tit* Masters in Veghel. Hulstenaar Jean Paul de Biu vindt het besluit een logisch; volg van de ontstane situatie l ter ten halve gekeerd dan ten- Ie gedwaald, is zijn meni: Snip benadrukt nog dal 1 slechts uitstel betreft en zek geen afstel. „Alles wordt in! werk gesteld om op een h: tijdstip alsnog een NK te k: doorgaan." Advertentie JAPAN CARPARTS door Jan Dagevos OOST-SOUBURG - Gérard de Nooijer stopt aan het eind van dit seizoen met het bedrijven van het betaald voetbal. De 36-jarige verdediger van FC Dordrecht vindt het na achttien jaar welletjes en kiest voor het trainersvak. Gérard de Nooijer gaat volgend seizoen als oefen- meester aan de slag bij zater dag-derdeklasser FC Dauwen daele. Vorig jaar kondigde hij zijn ver trek uit het profmetier ook al aan, maar toen liet hij zich later door de leiding van FC Dord recht overhalen en knoopte er vervolgens nog een seizoen aan vast. Dit keer staat zijn besluit echter vast. „Ik heb het altijd met plezier gedaan", vertelt Gérard de Nooijer, „maar het is nu tijd om te stoppen. Plet is mooi geweest. Ik wil een andere richting op." De verdediger zal zijn actieve voetbalcarrière af sluiten bij RCS, de club waar hij opgroeide en waar zijn tweeling broer Dennis al sinds dit sei zoen voetbalt. Daarnaast gaat hij net als zijn broer (Dennis de Nooijer zwaait sinds enige tijd de scepter bij zaterdag-tweede- Pennings blijft bij Vlissingen GOES - Ruud Pennings heeft zijn contract met VC Vlissingen met een jaar verlengd. De voet baltrainer is bezig aan zijn vijf de seizoen bij de koploper van de derde klasse van het zondag voetbal. Pennings (44) slaagde vorig jaar voor de trainerscursus oefen- meester 1 en kan dus aan de slag bij een hoofdklasser. Deson danks blijft hij aan het bewind bij de club uit zijn woonplaats. ,,VC Vlissingen is een club waar ik kan werken zoals ik wil. Het is een club met ambities en dat past bij mij. We willen binnen vijf jaar de hoofdklasse berei ken. klasser Zaamslag) het trainers vak in. Met ingang van volgend voetbalseizoen wordt hij oefen- meester bij het Middelburgse FC Dauwendaele. „Ze hebben goed aangevoeld dat ik van plan was om te stop pen met profvoetbal", stelt Gérard de Nooijer. „Dauwen daele heeft me op het juiste mo ment benaderd. Ik heb diverse gesprekken gevoerd en het ge voel was goed. Oké, de derde klasse is niet het allerhoogste ni veau, maar je moet je als begin nend trainer niet overschatten. Het wordt voor mij de eerste keer dat ik voor een groep senio ren kom te staan. Het is dus af wachten hoe dat bevalt. Dat moet ik ondervinden." Mooie club Gérard de Nooijer: „Ik vind Dauwendaele een mooie club om te beginnen. Het is dicht bij huis. Er ligt een prima kunst grasveld en op dit moment is men druk doende om de accom modatie te verbeteren. Het gaat helemaal op de schop. Er komen nieuwe velden bij en ze zijn be zig met de bouw van een prachti ge tribune en kleedkamers. Ver der loopt er bij Dauwendaele aardig wat talentvolle jeugd rond. De A-jeugd kent een pri ma lichting en kan ik op dat ni veau prima inpassen. Ik hoop dat ik iets aan de club kan toe voegen. Wellicht is het mogelijk om een stapje hoger te komen." Gérard de Nooijer is met FC Dauwendaele voorlopig een con tract van een jaar overeengeko men. Hij wordt bij die club de opvolger van Marien Schroe- vers. De Souburger zal zijn trai nerschap bij FC Dauwendaele combineren met zijn activitei ten voor de Jeugd Voetbal Oplei ding Zeeland (JVOZ). De JVOZ biedt plaats aan talentvolle spe lers uit de regio en is een initia tief van de gebroeders De Nooijer en Dolf Roks. „Ik krijg het misschien nog wel drukker dan als profvoetballer", beseft Gérard de Nooijer, „maar als je de dingen met plezier doet, is dat niet erg. Het is iets wat ik al tijd heb gewild." Sander Westerveld (rechts) staat bij onder meer Ajax, Heerenveen, Roda JC en Vitesse in de belangstelling. foto AFP door Erwin Waanders ENSCHEDE - Portsmouth-doelman Sander Westerveld lijkt van reserve ineens uit te groeien tot de meeste gewilde keeper van Nederland. Zijn zaakwaarnemer Ton van Dalen heeft de afgelopen week diverse Nederlandse clubs aan de lijn gehad. Westerveld zelf laat zich niet uit over even tuele clubs. „Voor mij is van belang wat er nu bij Portsmouth gebeurt. Ik speel sinds drie wedstrijden weer en dat gaat lekker. Mijn concurrent Jamie Ashdown is hopelijk weer snel fit, zodat ik weet of de trainer voor hem kiest of voor mij. Dan weet ik na melijk waar ik aan toe ben", aldus Wester veld die deze week voornamelijk bezig is ge weest met het blussen van een binnenbrand je bij zijn club. „Het interview dat ik in het weekblad Voet bal International heb gegeven is hier door sommige kranten afgedrukt met enkele toe voegingen die ik nooit heb gezegd. Ik zou zelfs racistische uitspraken hebben gedaan, terwijl ik niet met die kranten heb gespro ken. Daar zijn meerdere radiostations en kranten opgedoken en ik heb inmiddels op de site van de club tekst en uitleg gegeven aan de fans. Ik hoop dat daarmee ergere schade voorkomen kan worden. Anders overweeg ik een aanklacht in te dienen', al dus Westerveld. Naai- verluidt hebben Ajax, Heerenveen, Ro da JC en zijn oude werkgever Vitesse geïn formeerd bij Van Dalen. „Ik weet dat de clubs hebben gevraagd wat mijn status nu is en hoe mijn contract in elkaar zit. Niet meer en niet minder. Ik laat het rustig op me afkomen. Mijn contract hier loopt aan het einde van het seizoen af. Er schijnt nu ie mand te zijn opgestaan die 90 miljoen pond wil investeren in de club. Misschien is dat ook wel interessant." Hij wil een nieuw stadion bouwen en fors investeren in de ploeg. Het kan dus best zijn dat ik hier blijf, maar als ik niet de eerste keeper ben, dan is er best een kans dat ik terugkeer naar Ne derland. Ik wacht rustig af en geniet van het feit dat ik weer speel." GPD Kijk op AutoTrack.nl om I de verrichtingen van ons teain I te volgen. AutoTrack.nl is hoofdsponsor van Team Van Dcijnc, deel nemer aan een van de zvvaartse rally's ter wereld. Lesley Kerkhove trainde een week in Florida en speelde daarna het toernooi om de Orange Bowl. foto Henk Abbink door Roeland van Vliet ZIERIKZEE - Of tennisster Le sley Kerkhove nou uitkomt in de leeftijdscategorie -14 of -16, het maakt haar niet al te veel uit. Ook na haar gedwongen pro motie blijft de Zierikzeese scho liere het goed doen. Kerkhove, in november veertien geworden,nam in de derde week van november in stijl af scheid van de leeftijdscategorie -14. Ze deed mee aan het WK - het toernooi om de Orange Bowl in Miami ging door voor de mon diale titelstrijd - en schaarde zich verrassend bij de beste 24. De Zierikzeese scholiere kwam simpel door de eerste twee ron den heen, alhoewel de zenuwen haar aanvankelijk parten speel den. Kerkhove: „Voor mijn eer ste partij was ik behoorlijk ner veus. Het was mijn eerste partij op een toernooi in het buiten land en het was nog meteen op het WK ook. Ik kon daardoor niet meteen goed mijn punten maken. Normaal ben ik heel aan vallend ingesteld. Passeerslagen slaan vanaf de baseline is mijn sterkste punt. Maar daar had ik nu niet meteen succes mee. Ik moest eerst wat rustiger worden en ging dus lange rally's aan. Pas na een tijdje begon het echt te lopen en won ik nog best mak kelijk. En in mijn tweede partij had ik nergens last meer van." Uiteindelijk leed Kerkhove pas in de derde ronde, toen ze bij de beste 32 meisjes zat, een neder laag. „Dat meisje sloeg echt alle ballen terug." Maar omdat de or ganisatie de deelneemsters zo veel mogelijk ervaring wilde la ten opdoen, was er nog een ver liezersronde. Daarin won Kerk hove één keer. In haar rijfde par tij verloor ze wederom, waarna ze definitief was uitgeschakeld. „Doordat ik nog die ene wed strijd won, kan ik toch zeggen dat ik bij de beste 24 van de we reld hoor." En terug in Nederland vulde Kerkhove, die lid is van het Rot- tei'damse Victoria, ook haar kerstvakantie met het spelen van toernooien. Eerst tenniste ze in Groningen en daarna in Heemskerk. Beide keren eindig de ze als derde, in de hogere leef tijdsklasse wel te verstaan. „En eigenlijk had ik in Heemskerk moeten winnen", vindt Kerkho ve. „De halve finale verloor ik onnodig, waarna dat meisje heel eenvoudig de finale won." Mooi meegenomen Dat ze bij beide toernooien hoog uitkwam is mooi meegenomen, maar het zegt volgens de Zierik zeese tennisster nog niet alles. „De toprier van Nederland in mijn nieuwe leeftijdscategorie was er beide keren niet bij", be kende ze. Daarbij zit onder meer Renée Reinhard, die in 2005 in diverse leef tij dscatego- De Nijs blijft bij Serooskerke GOES - Marcel de Nijs is ook ko mend seizoen trainer van voet balvereniging Serooskerke. Tijdens de druk bezochte nieuw jaarsreceptie maakte voorzitter Hans van den Broeke bekend dat het bestuur van de club die uitkomt in de derde klasse van het zaterdagvoetbal het con tract met de eerste trainer met één jaar verlengt. De Nijs is be zig aan zijn eerste seizoen. rieën de landstitel won. „Bij die meisjes, die ook allemaal een jaar ouder zijn, red ik het nog niet. Maar dat gaat hopelijk nog wel komen." Vanaf komend voorjaar („Mijn trainer bij Victoria bepaalt pre cies wanneer") wil Kerkhove in ternationale toernooien en natio nale ranglijsttoernooien gaan spelen. Dan kan ze ook punten verdienen voor de wereldrang lijst. Daarvoor nog, half februa ri, doet ze mee aan het NK voor tennissters onder zestien jaar. En dat wordt gehouden in Rot terdam. „Daar moet ik dus zor gen dat ik gebruik maak van het thuisvoordeel. Ik ken de vloer van de tennishal van Victoria na tuurlijk heel goed." Nu Kerkhove in de klasse -16 zit, weet ze dat ze onderhand be gint mee te tellen in tennisland. En ze weet ook dat ze dan op den duur wellicht ook opvalt bij de tennisbond. „Ik vind dat ik het afgelopen jaar behoorlijk vooruit ben gegaan. Ik ben ge groeid en sterker geworden", vertelt ze. „Misschien moet ik nu alleen nog wat gemener wor den. Dat heb ik in Amerika ge merkt. Daar waren geen lijn rechters en sommige meisjes rie pen gewoon dat een bal uit was, terwijl die op lijn viel. Het liefst speel ik gewoon eerlijk, maar blijkbaar moet je soms wat ge mener zijn voor je tegenstand ster." dinsdag Biljarten Driebanden. Vierde divisie, poule 4. Van Halteren/Blom-Korenbeurs/'t Kaai- tje (19.30 uur, 'tTapperijke, Hoeven), Graanbeurstrofee. Driebandentoer- nooi. Eerste ronde. Locatie: clubhuis De Graanbeurs, Zierikzee. Aanvang: 19.00 uur. I Dammen PZDB-competitie. Hoofdklasse: Lammerenburg-Souburg. Aanvang 19.30 uur. Paardensport Indoor Zeeland. Springen paarden. 8.30 uur: L klassiek; 11.30 uur: M klas siek; 14.30 uur: L twee fasen; 17.00 uur: M twee fasen; 19.30 uur: Z klassiek; 21.15 uur: Z jacht. Locatie: Zeelandhal len, Goes. Voetbal Districtsbeker: Koewacht-AZVV. Vriendschappelijk: Hoek-Feyenoord (19.00 uur)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18