PZC arn^erLi™lMiiy Van der Hooft n(o)vib vrijdag 6 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via é-mail:-alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Voor grootouders wel heel bijzonder: we genieten mét onze kinderen van dit grote wonder Heel erg blij zijn wij met de geboorte van onze kleindochter Esra dochter van Christian Ramstijn-van der Vlies Otto van der Vlies Vlissingen, 4 januari 2006 De trotse grootouders: Ria van der Vlies-van der Kraan Jaap van der Vlies Erna Ramstijn-Schreuder Hans Ramstijn Overleden Bedroefd deel ik u mede dat. na een langdurig ziek bed, op 4 januari 2006 te Heerhugowaard is over leden onze geliefde zoon Dick van 't Westende op de leeftijd van 47 jaar. Vlissingen: G. van 't Westende A.J. van 't Westende-Poortvliet we zullen je sterretje aan de hemel vinden Goes, Amber en Naomi Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven blijft voor altijd in ons voortleven. Tijdelijk scheiden onze wegen, maar eens komen wij elkaar weer tegen. Anita Verhamme echtgenote van Willy de Croock 11 juli 1946 14 januari 2006 Eede: Willy de Croock Kim t Kelly en Sven fairny Imke de familie Verhamme de familie de Croock 4 januari 2006 Lievestraat 12a 4529 JM Eede De uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 9 januari 2006 om 10.00 uur in de r.-k. kerk te Eede, waarna de begrafenis aansluitend is op de begraaf plaats aldaar. Geen bezoek aan huis. Uw aanwezigheid in de kerk geldt voor ons als condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Jn de tijd dat wij elkaar gezondheid en geluk toewen sen bereikte ons het schokkende bericht dat Anton Theuns plotseling is overleden. Anton was de stiefvader van onze leerlinge Anneke Lohman. Wij wensen Anneke, Marleen en familie alle kracht en sterkte toe om dit zware verlies te kunnen verwerken. Leerlingen, ouders, personeel, directie en bestuur van De Wingerd, school voor VSO-ZMLK in Terneuzen Verdrietig en verslagen zijn wij nu onze buurman Adri van de Velde zo onverwacht is overleden. Wij wensen Pia en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Leo en Willy Kalle Biezelinge, 4 januari 2006 Gods goedheid is te groot voor hel geluk alleen, zij gaat in alle nood door heel het leven heen. Lied 223:2 Geschokt en diepbedroefd hebben wij vernomen dat Adri van de Velde onze diaken en koster, is overleden. Wij kennen Adri als een gedreven en bescheiden mens. Vele jaren heeft hij zich voor onze gemeente ingezet als diaken, de laatste ja ren samen met Pia ook als koster. Hij was hartelijk, mee levend en eerlijk. Adri had een groot hart voor de kerk en bestudeerde de geschiedenis van onze gemeente met veel plezier. Wij vertrouwen Adri toe in Gods handen en bid den om kracht voor Pia, hun kinderen en kleinkinderen om dit verlies te dragen. Kerkenraad Hervormde Gemeente Biezelinge en Eversdijk Gisteren bereikte ons het bericht van overlijden, op woensdag 4 januari, van de vader van onze collega Trudy van de Velde Wij wensen Trudy en haar familie veel kracht en sterkte om met dit grote verlies om te gaan. "TRUDY, we denken aan je". Collega's FRANCISCUSSCHOOL Vlissingen Middelburg Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlij den van ons verenigingslid Catrien Luteijn Catrien is vanaf de oprichting een trouw lid van Ons Boeregoed geweest. Zij zal in onze gedachten voortleven als de bedenker van de naam van onze vereniging. Bestuur en leden van Ons Boeregoed Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij kennis dat plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, oma en overgrootoma Cornelia Melse - Huijsman 17 januari 1925 14 januari 2006 Middelburg Vlissingen Middelburg: S. Melse Middelburg: Ineke en Jaspert Heijnsdijk-Melse Roosendaal: Ankie en Joop Danckaerts-Melse Klein- en achterkleinkinderen Buitenruststraat 1 4337 EJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 9 ja nuari van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. Aansluitend zal de samenkomst voorafgaande aan de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraaf plaats. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit. Heden is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, overoma en zuster MARIE-LOUISE VAN DEN HENDE weduwe van Frangois Babijn Philippine, t Hoek, 16 augustus 1924 5 januari 2006 Dit melden u: Haar kinderen Lilian en Antoon Scheir-Babijn, kinderen en kleinkinderen Cristine en Willy van Geersem-Babijn, kinderen en kleinkinderen Francine en Johnny van den Bossche-Babijn en kinderen Marianne en Roland Bassez-Babijn Johan en Greta Babijn-de Vleesschauwer Haar broers, zusters en schoonzuster Remond Everaert t Simonne de Dobbelaere-van den Hende Pol de Dobbelaere t Gustaaf van den Hende Geogette van den Hende-Scheir f Celina van den Hende Irena van Hecke-van den Hende t Gilbert van Hecke De familie Babijn, van den Hende, Everaert en de Vogelaere Verzorgingshuis "Vremdieke", kamer 201 Corr.adres: Sportparklaan 16 4553 BL Philippine De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, wordt gehouden op dinsdag 10 januari om 10.00 uur in het crematorium, Bellamystraat n 28c te Terneuzen. j Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zoda nig beschouwen. Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Nicolaas de Vos in de leeftijd van 82 jaar. Amemuiden: A. de Vos-de Ridder Kamperland: L. van Belzen-de Vos B. van Belzen Dennie en Romana Adriènne en Marco, Anniek Tanita Amemuiden: C. van Iwaarden-de Vos J. van Iwaarden Mariska en Stephan Diana en Dave P. de Vos F. de Vos-Tjarks Nicky en Leonie, Rhodé Frans en Eline Aranca Jennifer 4341 CN Amemuiden, 5 januari 2006 Nieuwlandseweg 65 Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op zater dag 7 januari van 14.00 tot 16.00 uur. Op dinsdag 10 januari is er van 10.30 tot 10.50 uur tevens nog gelegenheid tot afscheid nemen in zaal "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Amemuiden. De rouwdienst, waarin zal voorgaan de weleerwaarde heer ds. A. Goedvree, zal aansluitend worden gehou den om 11.00 uur in voornoemde kerk. waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de nieuwe begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in bovengenoemde kerk. Toch nog snel is overleden onze geliefde zwager en oom Nico de Vos Wij zullen hem erg missen. J. de Meulmeester-de Ridder P. Schroevers-de Ridder J. Schroevers Neven en nichten Amemuiden, 5 januari 2006 Op 5 januari is overleden onze geliefde en altijd mee levende oom Nico de Vos Lein en Willy de Vos Martin en Leanne Marie-Jeanne en Arjan Amemuiden, 5 januari 2006 Ps 39:8 Wij ontvingen het droeve bericht dat na een jarenlan ge vriendschap is overleden Nico de Vos J. Janse-de Klerk C. v.d. Ketterij-Maljers M. de Ridder-Siereveld A. Siereveld-van Belzen J.J. Siereveld L. Siereveld-Grootjans J. Ven te vogel P. Ventevogel-Schroevers Lieve oma, Bedankt voor je liefde en lach in ons leven. We zullen nooit vergeten wat je voor ons hebt betekend. Voor altijd blijf je in onze gedachten. Daniëlle Edwin, Yvonne, Natasja Na een leven van liefde, eenvoud en een moedig ge dragen ziekte is overleden onze dankbare vader, schoonvader en opa Gerard Scheers weduwnaar van Bep Scheers-de Kaart Vlissingen t Vlissingen 25 maart 1920 4 januari 2006 Amsterdam: Hannie Scheers Gerrit Holtkamp Doede Vlissingen: Robert Scheers Maria Grims Correspondentieadres: Groen van Prinstererlaan 114384 CE Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 8 januari van 16.00 uur tot 16.30 uur in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematie zal plaatsvinden op maandag 9 januari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Hierbij willen wij het personeel van "Ter Reede" bedanken voor hun liefdevolle zorg. Bedroefd geven wij kennis van het heengaan van onze beste zwager en oom Gerard Scheers weduwnaar van Bep Scheers-de Kaart Jeanne v.d. Velde-de Kaart Henk v.d. Velde Frits de Kaart Jo de Kaart-Vermeulen Neven en nichten Vlissingen, 4 januari 2006 De angst voorbij... Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mede, dat na een moei zame laatste levensfase van ons is heengegaan onze lieve moeder en schoonmoeder Adriana van der Weele-de Looze -Jaantje- weduwe van Cornelis Gerrit van der Weele in de leeftijd van 85 jaar. Ankie en Rinus Vader-van der Weele Goes, 5 januari 2006 Correspondentieadres: Oostgatstraat 9,4456 BJ Lewedorp Onze moeder en schoonmoeder is opgebaard op haar kamer in Zorgcentrum 'De Kraayert. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 9 januari om 13.15 uur in de Protestantse kerk, Zand- kreekstraat 31 te Lewedorp, waarna aansluitend om streeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 - 13.10 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in de consistorie van bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcen trum 'De Kraayert' en Emergis, afdeling Ouderen- psychiatrie voor de goede en liefdevolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Dag lieve Oma Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, nemen wij afscheid van onze lieve Oma en Overoma van der Weele Anita en Atze Jan Marcel en Monique Noa Plaats uw familieberichten in de PZC Tot onze droefheid is uit ons midden weggenomen onze tante PIETERNELLA LOURENSE in de leeftijd van 93 jaar. Neven en nicht Domburg, 4 januari 2006 Correspondentieadres: P. Bommeljé Prinseweg 3 4357 RB Domburg Tante Pie is opgebaard op haar kamer in zorgcen trum Simnia. Aldaar is gelegenheid tot afscheid ne men op zaterdag 7 januari van 15.00 uur tot 16.00 uur. De afscheidsdienst zal op maandag 9 januari om 11.30 uur in het Schutlerhof gehouden worden. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Alge mene Begraafplaats te Domburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid te condoleren in bovengenoemd wijkcentrum. We willen medewerkers en vrijwilligers van Simnia bedanken voor de liefdevolle verzorging. De warme belangstelling en de vele blijken van medfl ven die wij mochten ontvangen na het overlijden van or lieve moeder, oma en oma-oma Johanna van den Houtén-van den Hoek hebben ons veel goed gedaan. Het was fijn om te mogen ervaren dat zo velen mettf meeleefden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt dan de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Jannetje Kloet-Provoost ~|o~ sinds 12 januari 1980 weduwe van Leendert Kloet in de leeftijd van 95 jaar. Vlissingen: Kees Kloet Oss: Willy Fastenau Vlissingen: Adri Kloet Ineke Kloet-Tamminga Vlissingen: Claudia en Eric Céline, Kevin Den Haag: Judith en Pieter Meliskerke: Els Kloet Martin Weezepoel Breskens: Michel en Inge Jonas, Sander Barnstaple: Mariska en Dave Vlissingen, 5 januari 2006 Verpleegtehuis Ter Reede Correspondentieadres: C.A. Kloet Schutterijstraat 63 4381 GL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 januari van 10.30 tot 10.50 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend wordt de afscheidsdienst om 11.00 uur gehouden in bovengenoemd rouwcentrum, waarna de bijzetting omstreeks 11.45 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrooldekam.nl Dankbetuiging kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, januari 2006 De vele blijken van medeleven die wij hebben ontvang! na het overlijden van onze lieve moeder en oma 1 Hermina Suzanna ter Poorten-Minders hebben veel voor ons betekend. We zeggen hiervoor hartelijk dank. Brouwershaven: M.A. van Ast-ter Poorten J.Ph. van Ast Dreischor: M. van de Velde-ter Poorten I J.D. van de Velde Halsteren: A.S. van Tilburg-ter Poorten D.A.M. van Tilburg en kleinkinderen Januari 2006 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar, deedonsj goed na het overlijden van onze lieve moeder en oma j Jannie Riemens-de Vriend Hiervoor onze oprechte dank. Tiny en Jan Anne, Jurrian Coby en Sjaak Kees en Wil Goes, januari 2006 Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoon||| bedanken vooralle steun en blijken van medelevennaE overlijden van onze lieve moeder Maria Louisa Schuren-de Schepper willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigj Liesbeth en Annemiek Schuren 6 Januari 2006 Uw Vertrouwen Waard, Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Marceline komt uit Burkina Faso. Een land waar vrouwen niet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD OXFAM NETHERLANDS I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 84