I PZC !1 Van der Hooft Norma 2e matras voor de halve prijs. ARENSMAN vrijdag 6 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Voor grootouders wel heel bijzonder: we genieten mét onze kinderen van dit grote wonder Heel erg blij zijn wij met de geboorte van onze kleindochter Esra dochter van Christian Ramstijn-van der Vlies Otto van der Vlies Vlissingen, 4 januari 2006 De trotse grootouders: Ria van der Vlies-van der Kraan )aap van der Vlies Erna Ramstijn-Schreuder Hans Ramstijn Overleden Bedroefd deel ik u mede dat. na een langdurig ziek bed, op 4 januari 2006 te Heerhugowaard is over leden onze geliefde zoon Dick van 't Westende op de leeftijd van 47 jaar. Vlissingen: G. van 't Westende A.j. van 't Westende-Poortvliet fonder Lieve oma May we zullen je sterretje aan de hemel vinden Goes, Amber en Naomi Verdrietig en verslagen zijn wij nu onze buurman Adri van de Velde zo onverwacht is overleden. Wij wensen Pia en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Leo en Willy Kalle Biezelinge, 4 januari 2006 Gods goedheid is te groot voor het geluk alleen, zii gaat in alle nood door heel het leven heen. Lied 223:2 Geschokt en diepbedroefd hebben wij vernomen dat Adri van de Velde onze diaken en koster, is overleden. Wij kennen Adri als een gedreven en bescheiden mens. Vele jaren heeft hij zich voor onze gemeente ingezet als diaken, de laatste ja ren samen met Pia ook als koster. Hij was hartelijk, mee levend en eerlijk. Adri had een groot hart voor de kerk en bestudeerde de geschiedenis van onze gemeente met veel plezier. Wij vertrouwen Adri toe in Gods handen en bid den om kracht voor Pia. hun kinderen en kleinkinderen om dit verlies te dragen. Kerkenraad Hervormde Gemeente Biezelinge en Eversdijk Gisteren bereikte ons het bericht van overlijden, op woensdag 4 januari, van de vader van onze collega Trudy van de Velde Wij wensen Trudy en haar familie veel kracht en sterkte om met dit grote verlies om te gaan. "TRUDY, we denken aan je". Collega's FRANCISCUSSCHOOL Vlissingen Middelburg Onverwacht ontvingen wij het droeve bericht dat na een korte ziekte is overleden Leen Borsboom lid van ons koor. Van harte wensen wij zijn naasten sterkte toe. Bestuur, Dirigente, leden Zierikzeesch Koor CANTARE Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlij den van ons verenigingslid Catrien Luteijn Catrien is vanaf de oprichting een trouw lid van Ons Boeregoed geweest. Zij zal in onze gedachten voortleven als de bedenker van de naam van onze vereniging. Bestuur en leden van Ons Boeregoed t u i tvaartve rzorginj de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vccrseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Na een periode van afnemende krachten nam de Heëre lot onze diepe droefheid van onze zijde weg mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lie ve opa Marinus de Ronde in de leeftijd van 77 jaar. E.J. de Ronde-Wesdorp J. de Ronde I. de Ronde-de Bruine M. de Ronde Jst. de Ronde L.J. de Ronde-de Waal C.H. de Ronde M.G. de Ronde-de Bruine Kleinkinderen en achterkleinkinderen 5 januari 2006 Pr. Wilhelminalaan 21 4311 BN Bruinisse Gelegenheid tot condoleren zaterdag 7 januari van 16.00 tot 17.00 uur in de vergaderzaal van de Gere formeerde Gemeente in Nederland, Schoolstraat 13 te Bruinisse. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. maandag 9 januari om 13.30 uur gehouden worden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en het medeleven met ons allen, is gestorven onze lieve opa Marinus de Ronde Marinus en Cindy Bram en Claudia Jacob Johan en Conine Tamara en Bert Maria Liesbeth en Leon Marian en Erwin Esther Joost Marijn en Dianne Hilde en Jos Bart In verband met het overlijden van Opa De Ronde wordt onze huwelijksdag uitgesteld naar D.V. 3 maart 2006. Erwin Zegers en Marian de Ronde Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze geliefde broer en zwager Marinus de Ronde Bruinisse: A. de Ronde-van den Bos P. Labeur-de Ronde J. Kik-de Ronde S. Maaskant- de Ronde P. Maaskant Bruinisse, 5 januari 2006 14 januari 2006 Vlissingen Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij kennis dat plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, oma en overgrootoma Cornelia Melse - Huijsman 17 januari 1925 Middelburg Middelburg: S. Melse Middelburg: Ineke en Jaspert Heijnsdijk-Melse Roosendaal: Ankie en Joop Danckaerts-Melse Klein- en achterkleinkinderen Buitenruststraat 1 4337 EJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 9 ja nuari van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. Aansluitend zal de samenkomst voorafgaande aan de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraaf plaats. Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Nicolaas de Vos in de leeftijd van 82 jaar. Amemuiden: A. de Vos-de Ridder Kamperland: L. van Belzen-de Vos B. van Belzen Dennie en Romana Adriënne en Marco, Anniek Tanita Amemuiden: C. van Iwaarden-de Vos J. van Iwaarden Mariska en Stephan Diana en Dave P. de Vos F. de Vos-Tjarks Nicky en Leonie, Rhodé Frans en Eline Aranca Jennifer 4341 CN Amemuiden, 5 januari 2006 Nieuwlandseweg 65 Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op zater dag 7 januari van 14.00 tot 16.00 uur. Op dinsdag 10 januari is er van 10.30 tot 10.50 uur tevens nog gelegenheid tot afscheid nemen in zaal "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Amemuiden. De rouwdienst, waarin zal voorgaan de weleerwaarde heer ds. A. Goedvree, zal aansluitend worden gehou den om 11.00 uur in voornoemde kerk, waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de nieuwe begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in bovengenoemde kerk. Toch nog snel is overleden onze geliefde zwager en oom Nico de Vos Wij zullen hem erg missen. J. de Meulmeester-de Ridder P. Schroevers-de Ridder J. Schroevers Neven en nichten Amemuiden, 5 januari 2006 Op 5 januari is overleden onze geliefde en altijd mee levende oom Nico de Vos Lein en Willy de Vos Martin en Leanne Marie-Jeanne en Arjan Amemuiden, 5 januari 2006 Ps39:8 Wij ontvingen het droeve bericht dat na een jarenlan ge vriendschap is overleden Nico de Vos Janse-de Klerk C. v.d. Ketterij-Maljers M. de Ridder-Siereveld A. Siereveld-van Belzen J.J. Siereveld L. Siereveld-Grootjans J. Ventevogel P. Ventevogel-Schroevers Lieve oma, Bedankt voor je liefde en lach in ons leven. We zullen nooit vergeten wat je voor ons hebt betekend. Voor altijd blijf je in onze gedachten. Dhniëlle Edwin, Yvonne, Natasja Na een leven van liefde, eenvoud en een moedig ge dragen ziekte is overleden onze dankbare vader, schoonvader en opa Gerard Scheers weduwnaar van Bep Scheers-de Kaart Vlissingen t Vlissingen 25 maart 1920 4 januari 2006 Amsterdam: Hannie Scheers Gerrit Holtkamp Doede Vlissingen: Robert Scheers Maria Grims Corresponden tieadres Groen van Prinstererlaan 114384 CE Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 8 januari van 16.00 uur tot 16.30 uur in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematie zal plaatsvinden op maandag 9 januari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Hierbij willen wij het personeel van "Ter Reede" bedanken voor hun liefdevolle zorg. Bedroefd geven wij kennis van het heengaan van onze beste zwager en oom Gerard Scheers weduwnaar van Bep Scheers-de Kaart Jeanne v.d. Velde-de Kaart Henk v.d. Velde Frits de Kaart Jo de Kaart-Vermeulen Neven en nichten Vlissingen, 4 januari 2006 De angst voorbij... Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mede, dat na een moei zame laatste levensfase van ons is heengegaan onze lieve moeder en schoonmoeder Adriana van der Weele-de Looze -Jaantje- weduwe van Cornelis Gerrit van der Weele in de leeftijd van 85 jaar. Ankie en Rinus Vader-van der Weele Goes, 5 januari 2006 Correspondentieadres: Oostgatstraat 9,4456 BJ Lewedorp Onze moeder en schoonmoeder is opgebaard op haar kamer in Zorgcentrum 'De Kraayert. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 9 januari om 13.15 uur in de Protestantse kerk, Zand- kreekstraat 31 te Lewedorp, waarna aansluitend om streeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 - 13.10 uur gelegenheid om afscheid van haai- te nemen in de consistorie van bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcen trum De Kraayert' en Emergis, afdeling Ouderen- psychiatrie voor de goede en liefdevolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Dag lieve Oma Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, nemen wij afscheid van onze lieve Oma en Overoma van der Weele Anita en Atze Jan Marcel en Monique Noa Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante A.N. Kramer-Hendrikse Haamstede: N.A. Barendse-Hendrikse Renesse: J.J. Hendrikse Krimpen a.d. Lek: E.A. Hendrikse-v.d. Berge Neven en nichten Tot onze droefheid is uit ons midden weggenomen onze tante PIETERNELLA LOURENSE in de leeftijd van 93 jaar. Neven en nicht Domburg, 4 januari 2006 Correspondentieadres: P. Bommeljé Prinseweg 3 4357 RB Domburg Tante Pie is opgebaard op haar kamer in zorgcen trum Simnia. Aldaar is gelegenheid tot afscheid ne men op zaterdag 7 januari van 15.00 uur tot 16.00 uur. De afscheidsdienst zal op maandag 9 januari om 11.30 uur in het Schutterhof gehouden worden. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Alge mene Begraafplaats te Domburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid te condoleren in bovengenoemd wijkcentrum. We willen medewerkers en vrijwilligers van Simnia bedanken voorde liefdevolle verzorging. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt dan de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Jannetje Kloet-Provoost Jo~ sinds 12 januari 1980 weduwe van Leendert Kloet in de leeftijd van 95 jaar. Vlissingen: Kees Kloet Oss: Willy Fastenau Vlissingen: Adri Kloet Ineke Kloet-Tamminga Vlissingen: Claudia en Eric Céline, Kevin Den Haag: Judith en Pieter Meliskerke: Els Kloet Martin Weezepoel Breskens: Michel en Inge Jonas, Sander Barnstaple: Mariska en Dave Vlissingen, 5 januari 2006 Verpleegtehuis Ter Reede Correspondentieadres: C.A. Kloet Schutterijstraat 63 4381 GL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 januari van 10.30 tot 10.50 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend wordt de afscheidsdienst om 11.00 uur gehouden in bovengenoemd rouwcentrum, waarna de bijzetting omstreeks 11.45 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. Dankbetuiging swb 1, den van I Voor alle blijken van medeleven bij het overlijden van I Cornelis Stoffel van den Berge willen wij een ieder hartelijk danken. Uw reactie heeft ons zeer goed gedaan. Schouwen-Duiveland, Familie van den Berge Amsterdam/Gjroningen/Nijega, Familie Boogaart Januari 2006 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar, deed ons t goed na het overlijden van onze lieve moeder en oma n Jannie Riemens-de Vriend J Hiervoor onze oprechte dank. 0 Tiny en |an |d Anne, Jurrian v Coby en Sjaak Kees en Wil Goes, januari 2006 De vele blijken van medeleven die wij hebben ontvanj na het overlijden van onze lieve moeder en oma Hermina Suzanna ter Poorten-Minders hebben veel voor ons betekend. We zeggen hiervoor hartelijk dank. Brouwershaven: M.A. van Ast-ter Poorten J.Ph. van Ast Dreischor: M. van de Velde-ter Poorten J.D. van de Velde Halsteren: A.S. van Tilburg-ter Poorten D.A.M. van Tilburg en kleinkinderen Januari 2006 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart i VERZORGING Peter Butler Benomstraat 3. 4421 DN Kapelle, tel, 0113 340381 J Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl J De warme belangstelling en de vele blijken van medele ven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma-oma Johanna van den Houten-van den Hoek hebben ons veel goed gedaan. Het was fijn om te mogen ervaren dat zo velen met ons meeleefden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, januari 2006 Voor uw medeleven tijdens de laatste, zo moeilijke perio de van haar leven en de blijken van deelneming na het overlijden van onze moeder, oma en over-oma Johanna van der Linde-Hart betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkind Oosterland, januari 2006 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men lief heeft. Uw medeleven heeft ons zeer gesteund en doen beseffen dat Wilco niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft be tekend. Wij willen dan ook iedereen hartelijk bedanken voor de lieve woorden van troost, kaarten, brieven, medeleven en uw aanwezigheid bij de crematie. Dit alles geeft ons de kracht om verder te gaan. Bedankt lieve mensen. Remke Knaapen Amber Wim en Door van Dienst Ali en Kees Hagesteijn Jos, Tim Cobi en Rien de Feijter Ramon, Lizzy, Bonny, Carlos januari 2006 Uw Vertrouwen Ég£ Waard Bègrafen isonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W, de Kok Pruntisstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Norma Pocketveringmatras Magnifiqut Accent Basic Minipocket Basic Ontspannen slapen en fit ontwaken met de Norat matrassen. Een kwaliteitsproduct van de Nederlands topfabrikant Norma. De speciale kern met honderite veren volgt perfect uw lichaamsvorm Norma matrassJ ventileren optimaal en zijn geschikt voor verstelb» matrasdragers. Profiteer van ons normq zeer comfortabele aanbod. MINDERHOUD MEUBEL WESTKAPELLE, Zuidstraat 116, tel. 0118-57121 Geopend ma. t/m vr. 9-12 13-18 uur Zaterdag 9-16.30 uur k www.minderhoudwonen.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 70