MET ALLES 7 Johannesburg 9997 E19 Tube 0 PZC Hillegom Mededelingen van het waterschap SUPER AANBIEDING december - januari ^(^%childermaand... I LhE vrijdag 6 januari 2006 GOES, PTA Goes B.V., Pearyweg I I(01 13) 22 06 20 - TERNEUZEN, Autobedrijf Wisse B.V., Informaticastraat I, (01 15) 69 43 00 VLISSINGEN, PTA Goes B.V., Pres. Rooseveltlaan 768, (0118) 42 04 20. PLEIN 17 - 4543 BJ ZAAMSLAG - TEL. 0115-431979 P0STSTRAAT 19 - 4301 AA ZIERIKZEE - TEL. 0111-415776 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Lozingsvergunningen van tankstation 'Vliedberg' A58, tankstation Sloeweg 4 Vlissingen Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft bij brief van 15 september 2005 een definitieve aanvraag ontvangen van TOTAL Nederland N.V. in Voorburg voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewa teren (Wvo) ten behoeve van het lozen van afvalwater op de wegsloot langs de A58 te Goes. Het afvalwater is afkomstig van de vloeistofdichte verhardingen ter plekke van de tankeilanden en het brandstofvulpunt van het Total tankstation Minnaar inz. 'Vliedberg' gelegen aan de A58 te Goes. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft bij brief van 15 september 2005 een definitieve aanvraag ontvangen van TOTAL Nederland N.V. in Voorburg voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewa teren (Wvo) ten behoeve" van het lozen van afvalwater op de slootweg langs de Sloeweg in Vlissingen. Het afvalwater is afkomstig van de vloeistofdichte verhardingen ter plekke van de tankeilanden en het brandstofvulpunt van het TOTAL tankstation Minnaar inz. gelegen aan de Sloeweg 4 in Vlissingen. Ter inzage De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 9 januari tot en met 20 februari 2006 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (tel. 0118-621284), buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur; bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis van de gemeente Veere, Traverse 1 in Domburg van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur. Beroep/voorlopige voorziening Ingevolge artikel 20.1, eerste lid Wet Milieubeheer in samenhang met artikel 20.6 Wet Milieubeheer staat tot het einde van bovenvermelde termijn beroep open bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet Milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet bestuursrecht, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Lozingsvergunningen van landbouw-, loon- en grondverzetbedrijf Van der Male, Zeeland Airport b.v. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op 2 augustus 2005 een aanvraag ontvangen van Landbouw-, loon- en grondverzetbedrijf Van der Male voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) ten behoeve van het lozen van afvalwater afkomstig van de wasplaats, gelegen op het perceel Langeweg 9 in Poortvliet, op de wegsloot langs de Langeweg. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op 29 juni 2005 een aanvraag ontvangen van Zeeland Airport b.v. voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) ten behoeve van het lozen) van afvalwater op de wégsloot langs de Calandweg. H Het afvalwater is afkomstig van de vernieuwde tank- a( plaats. !°l P' E Ter inzage De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende tt stukken liggen vanaf 9 januari tot en met 20 februari 2006 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, - Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (tel. 0118-621284), buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur; bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis van de gemeente Veere, Traverse 1 in Domburg van' maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 I uur. Op donderdag tot 19.00 uur. Beroep/voorlopige voorziening Ingevolge artikel 20.1, eerste lid Wet Milieubeheer in samenhang met artikel 20.6 Wet Milieubeheer staat tot het einde van bovenvermelde termijn beroep open bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: e. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; f. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; g. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; h. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet bestuursrecht, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State I een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118-621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Sigma S2U maanden. Harde slijtvaste professionele verf voor binnen in meer dan 25.000 kleuren glans of satin DECOKAy WOONKWALITEIT DE VERFBRON Mooi thuis in huis VERF* BEIIANG' ZONWERING* GORDITNEN" TAPIJT* GOES: Westjingel 98, tel. 0113-215579. Grote Kade 40/42 Goes Segeersstraat 66-68 Middelburg ...en een nieuwe toekomst Na de tsunami heeft Mensen in Nood/Cordaid enorm veel giften ontvangen via giro 555. Wij laten u graag zien wat we hiermee doen. Kijk daarom nu op www.nadetsunami.nl Mensen in Nood Cordaid Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5,4' Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. STICHTING VLUCHTELING www.vluchteling.org 1070 3468946 Stadhouderslaan 28, 2517 HZ Den Haag GEMEENTE DIRKSLAND Wil je een aantrekkelijke baan in een kleine, flexibele gemeentelijke organisatie? Dan biedt de gemeente Dirksland interessante functies. De organisatie heeft twee Sectoren en een Staf-afdeling: - Ruimtelijke Zaken; - Maatschappelijke Zaken; - Stafafdeling Bestuur en Middelen. Organisatiecultuur Op het gemeentehuis werken ongeveer 30 mensen. De sfeer is informeel en de lijnen zijn kort. Na afronding van een beperkte reorganisatie zijn wij voor de volgende functies op zoek naar nieuwe colle- i ga's: Coördinerend (beleids)medewerker sociale zaken en welzijn m/v (1,0 fte) Algemene informatie Het taakveld Sociale Zaken en Welzijn maakt onderdeel uit van de sector Maatschappelijke Zaken. Momenteel zijn er zes personen belast met de taken van dit onderdeel van de sector. De functie is gewaardeerd in schaal 10a. Medewerker beheer infrastructuur m/v (l.otte) Algemene informatie De functie maakt onderdeel uit van de binnendienst van het taakveld Weg- en Waterbouw, dat is onderge bracht in de sector Ruimtelijke Zaken. Deze binnendienst bestaat uit vier personen. De functie is gewaardeerd in schaal 8. Medewerker ruimtelijke zaken m/v (o,8fte) Algemene informatie De functie is onderdeel van het taakveld Volkshuisvesting van de sector Ruimtelijke Zaken. Binnen dit taak veld zijn vier personen werkzaam. De functie is gewaardeerd in schaal 7. Meer informatie over inhoud functies en procedure Meer informatie over de inhoud van deze functies is te vinden op onze website www.dirksland.nl Voor informatie over de procedure kun je terecht bij Henk van Oostenbrugge, tel. 0187 - 60 80 71 Solliciteren Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie met CV uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Dirksland, Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland. Je kunt je brief ook mailen naar info@dirksland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 50