I pliiccQ vormt min rnpt IVIp^tn^oh Nuchtere Noor springt het verst Zeeuws-Vlaamse driebanders spelen gelijk Piet Scheffers hoopt stunt te herhalen bij nationale titelstrijd Trainer uit Oost-Souburg moet selectie van Hoek motiveren Meerman tekent voor vierde jaar 2eJ Alle ploegen d voor finaledag w; zijn bekend Ruime zege voor Lyon Brems langer bij Steen Pijnlijke rentree Serena Williams Opnieuw versterking Benfica Di Canio stopt met fascistengroet Audina en Meulendijks door uitslagen agenda donderdag 5 januari 2006 z 17 q| ra 1 ~w a "TB a f&f a ~w KAPELLE - Trainer Huib Meerman heeft zijn contract M B J Y U 111 l|L/ B Meerman trainde eerder Vlissingen, Middelburg en Zee- landia Middelburg. nko: rinor Barry van der Hooft ?eny chtii TERNEUZEN - Zijn naam zat ïisai al in de geruchtenmolen in de moa: dagen rond het ontslag van Eric r Tetaert bij Hoek. Paul Telussa ?nz) hield zich op dat moment be- ou.i wust afzijdig, maar treedt nu ïnbi- alsnog in dienst bij de geplaag de zaterdag-hoofdklasser. Van- o M avond staat de trainer uit kunr Oost-Souburg voor het eerst op optij het veld in Hoek, waar hij een kam; duo gaat vormen met hoofdtrai- ande ner Eddy Mestdagh. de 2 rurb Telussa is bij Hoek de opvolger lotte van Jan Verdegem, die vanwege it u drukke werkzaamheden noodge- spffi nstn Zi J TERNEUZEN - Koewacht, Bier vliet en IJzendijke plaatsten zich gisteren uit de derde voor- )rijn ronde als laatste ploegen voor el P, de de slotdag, zaterdag in sport- Sl; hal De Vliegende Vaart in en'.-: Terneuzen, van het soccertoer- flbi; nooi. e Ik Roni Koewacht werd groepswinnaar ij v; met 10 punten voor BiervHet (8 ïscr.- punten) en IJzendijke (6 pun- ak e ten), dat als tweede beste derde van de voorrondes door mocht iresj naar de eindstrijd. sNa Zaterdag komen vanaf 9.00 uur veiH de finalisten in vier groepen uit, feni- waarna de beste ploegen onder- Hel: ling moeten uitmaken wie eind- gen winnaar wordt. Tussendoor wor- geric den de finales van de G-teams alen? (AZW-Terneuzense Boys) en de is, S D-pupillen (Terneuzense Boys- luns Philippine) gespeeld. Omstreeks tedei 17.45 uur is de winnaar van het ril® seniorentoernooi bekend. Poule-indeling senioren: poule stip A: Terneuzen, RCS, Clinge en Hoek 2; poule B: Breskens, Oost- :o°? kapelle, IJzendijke en Koe- ^r'2l wacht; poule C: Terneuzense mi Boys, Zaamslag, Biervliet en Axel; poule D: HW'24, AZW, RIA W. en Vlissingen. selectie staat Hoek veel te laag op de ranglijst." Na zijn succesvolle periode bij Terneuzen (eerst vijf seizoenen en later nog anderhalf jaar) was Telussa niet meer actief bij een club. Hij coachte onlangs wel een Dream Team, trad als ad viseur op van het Zeeuws- Vlaams soccertoernooi en gaf trainingen bij de voetbalschool JVOZ. „Daar ben ik in septem ber mee begonnen en dat vond ik ook fantastisch. Het is heer lijk werken met al die talentjes. Toch merkte ik dat ik steeds meer als trainer dan als toe schouwer naar wedstrijden stond te kijken. Ik kreeg het ge voel dat ik daar weer iets mee moest gaan doen. Met Hoek moe ten we ons nu eerst op de wed strijden tegen ASWH en Feye- noord richten. Daarin kunnen we werken aan de speelwijze. En in de competitie kunnen we daarna alleen maar omhoog kij ken." STRAATSBURG - Olympique Lyon is 2006 in de Franse voet balcompetitie voortreffelijk be gonnen. De tegenstander van PSV in de achtste finale van de Champions League won gister avond de uitwedstrijd tegen het onderaan bungelende Stras bourg ruim: 4-0. Sylvain Wiltord scoorde drie maal. Jérémy Berthod maakte de andere treffer, zijn eerste op het hoogste niveau. De titelver dediger heeft veertien punten meer dan Lens, dat in Marseille gelijkspeelde: 1-1. Beye maakte het openingsdoelpunt voor OM al na drie minuten. De bezoe kers moesten vlak voor rust met tien man verder. Itandje kreeg rood. De jacht op de gelijkmaker werd er niet gemakkelijker door, toch slaagde de Braziliaan Hilton een kwartier voor tijd in die opzet, ANP SINT JANSTEEN - Eric Brems en voetbalvereniging Steen zijn een contractverlenging van één seizoen over eengekomen. De Belgische trainer is momenteel aan zijn tweede seizoen bezig bij de zondag-derdeklasser. Gino van den Broecke zal met ingang van komend seizoen de tweede selectie onder zijn hoede nemen. De aanvaller speelde dit seizoen nog in het eerste elftal van Steen, maar moest in oktober vanwege een blessure een punt achter zijn actieve loopbaan zetten. HONG KONG - Serena Williams heeft bij haar rentree op de tennisbanen een pijnlijke nederlaag geleden. De 24-ja- rige Amerikaanse verloor gisteren bij een invitatietoer- nooi in Hong Kong met 3-6 1-6 van Elena Dementjeva. Williams had sinds september 2005 geen partij meer ge speeld wegens enkel- en knieproblemen. Over twee we ken verdedigt ze haar Australian Opentitel. ANP/AFP LISSABON - Twee dagen nadat Benfica twee Braziliaan se spelers had aangetrokken kondigde de Portugese voet balclub opnieuw een versterking aan. De Franse vleugel speler Laurent Robert maakt de overstap van Newcastle United naar de ploeg van trainer Ronald Koeman. De 30-jarige international, dit seizoen uitgeleend aan Portsmouth, tekent voor 3,5 jaar bij de nummer drie van de Portugese competitie. Maandag presenteerde Benfica Moretto de Souza en Marco Ferreira. ANP/RTR ROME - Paolo di Canio laat zijn omstreden fascistengroet op het voetbalveld voortaan achterwege. De Italiaanse speler van Lazio Roma kwam meermalen in opspraak door het gebaar met de rechterarm. Hij werd via schorsin gen en boetes gestraft, maar viel toch in herhaling. Nu heeft hij laten weten het belang van de club te laten preva leren boven zijn eigen interesses. „Ik zal bij andere gele genheden blijven strijden voor de vrijheid, maar ik zal het gebaar niet meer maken op het veld." ANP/AFP BASEL - Mia Audina en Judith Meulendijks hebben gis teravond de tweede ronde bereikt van het open Zwitsers badmintonkampioenschap. Audina had alleen in de twee de game tegenstand te duchten van de Duitse Petra Over- zier, in de eerste stond ze geen punt af: 11-0 13-11. Meu lendijks werd helemaal niet op de proef gesteld door haar Engelse opponente Julia Mann: 11-3 11-1. Eric Pang en Dicky Palyama gingen in het mannenenkelspel ook door naar de tweede ronde. ANP dwongen een punt achter zijn werk voor de hekkensluiter in de hoofdklasse A moest zetten. Op papier wordt hij assistent van Mestdagh, maar in de prak tijk zullen beide trainers zo veel mogelijk op basis van gelijk waardigheid werken. „Ik heb een goed gesprek met Eddy Mestdagh gehad, waarin hij naar mij toe heel open is ge weest", vertelde Telussa giste ren. „Ik voel me niet te beroerd om zijn assistent te zijn, maar we hebben wel afgesproken dat we samen de kar zullen gaan trekken. Eddy is de baas, want hij is de hoofdtrainer. Toch is het niet de bedoeling dat ik al leen de pionnen ga dragen. Hoek moet op het hoogste ni veau blijven, dat is de enige doel stelling. Dat komt het Zeeuwse voetbal alleen maar ten goede." Hoek is volgens voorzitter Kees de Feijter vooral vanwege zijn motiverende kwaliteiten bij Te lussa terechtgekomen. „Het zou niet makkelijk zijn geweest om iemand midden in het seizoen los te weken bij een club", zei De Feijter. „Paul was vrij en na een gesprek met hem waren we er snel uit. Hij kan een groep mo tiveren, naar zo iemand waren we op zoek. Telussa heeft in het verleden bewezen dat hij iets los kan maken en dat was voor ons van doorslaggevende aard." Telussa: „Dat is een mooi com pliment. Ze hebben me verteld dat ze vooral iemand zochten die als een soort mental coach zou kunnen werken. Blijkbaar is daar op dit moment veel be hoefte aan bij Hoek. Toch gaat het mij nog altijd om het spelle tje zelf. Ik heb de verrichtingen van Hoek gevolgd en stap daar door niet helemaal blanco bin nen. Er ligt in ieder geval veel werk te wachten, want met deze Paul Telussa staat de rest van het seizoen Eddy Mestdagh terzijde om Hoek te behouden voor de hoofdklasse. foto Dirk-Jan Gjeltema door Joop van den Oudenhoven SAS VAN GENT - Zowel de driebanders van Royal/De Parel in de derde als die van 't Hier in winkeltje in de vierde divisie ■j veroverden een punt in een uit wedstrijd. Voor laatstgenoemde mocht dat een gewonnen punt worden genoemd. 1 Hoewel de driebanders van Royal/De Parel liever beide pun ten mee naar Sas van Gent had den genomen, was een puntende- ling in het vierpuntenduel met 't Pleintje in Sint Willebrord een terechte uitslag. Immers voor de pauze verloor Johan van der Dussen met het kleinst mogelij ke verschil van Jan Verstijlen. Die tegenvaller werd later ge compenseerd door Jens van Dam. Die had op zijn beurt niet over geluk te klagen dat hij de overwinning op Piet Gabriëls uit de strijd sleepte. Ook hier slechts één puntje verschil na eveneens een marathonzitting. Het leek wel of de spelers nog in oudejaarsavondstemming ver keerden en per se de klok van twaalf uur wilden halen. Tussen tijds had Carlo van Dam een goe de overwinning geboekt op Jo Aarts en verloor Mathieu Vle- rick, waardoor de balans keurig in evenwicht bleef. Royal/de Pa rel blijft hierdoor wel in de geva renzone. Een divisie lager trof 't Bierwin keltje in Hoeven een stroef draaiend Van Halteren/Blom. Dat kwam goed uit, want ook bij de Zeeuws-Vlaamse forma tie verliep het niet bepaald soe pel. Zowel Arie Vink als Joke Breur zat niet in de wedstrijd en beiden verloren in ondermaatse partijen. Jony Sanderse en Marijn Geir- land deden het zeker niet beter. De winst was derhalve niet te danken aan goede eigen presta ties, maar aan het falen van de tegenstander. kur door Joop van den Oudenhoven LEWEDORP - Zeeuwse biljar ters zijn komend weekeinde op veel plaatsen en verschillende ni veaus actief. De smakelijkste hap ligt het dichtst bij huis. In Lewedorp in café De Goede Verwachting wordt het regio naal kampioenschap drieban den hoofdklasse gehouden. Cru ciaal is ook de vraag of Piet Scheffers tijdens het NK drie banden eerste klasse de ingezet te lijn kan doortrekken. den! Kan Piet Scheffers van BV bet» Scheldezicht uit Wemeldinge op het Nederlands kampioenschap liabc n°gmaals alle concurrenten ver- •en lrassen zoals hij in eerdere kam pioenschappen ook al deed. J Scheffers kwam het districts- J9 j kampioenschap als achtste bin- allé nen en won. Tijdens het regio naal kampioenschap herhaalde Detë !hij die stunt. Weer was hij als erin; !achtste ingedeeld en opnieuw jzei jPa'<te hij de titel. JiDaarmee maar toen in de extra klasse en werd nationaal kampioen. Pas doorgedrongen tot de jeugdsel- ectie van wijlen bondstrainer Tonny Schrauwen kwam hij in 1989 voor de derde en voorlopig laatste keer op een NK uit, nu in de toekomstklasse, hij werd vijfde. Korte tijd later hing hij zijn keu aan de wilgen. Zijn vader had hem nodig in de drukkerij en De Kraker koos voor zijn maatschappelijke car rière. Tien jaar duurde het voordat hij weer tijd vond om zijn geliefde sport op te pakken. Nu speciali seert hij zich in het driebanden en ook hier verloochent zijn ta lent zich niet. Komend weekein de is hij in café De Goede Ver wachting de te kloppen man. Met ook nog kopstukken als clubgenoot Meerten Dallinga, Eddie van Goethem van Den Oude Ai-end en Alfred van den Dries van HIO vormt hij een fraai affiche. plaatste hij zich voor F<lV0ri6tcn |de nationale titelstrijd in Oss. jDitmaal staat hij als zevende op 'de plaatsingslijst. Voor Piet v| Scheffers maakt dat niet uit, hij Jij moet het niet hebben van zijn j Jtalent, maar van zijn alom gepre- I zen vechtlust. Dit in tegen- ?/7®eUm§ tot wat in Lewedorp deelneemt aan de regionale eindstrijd driebanden hoofdklas- Carrière jNiet dat hier geen vechtjassen aan tafel verschijnen, maar ta lent is er volop aanwezig. Voor al Jean Paul de Kraker van SBC fs zo'n talent. Al op vijftienjari ge leeftijd deed hij zijn eerste er varing op in een NK bij de jeugd m het libre eerste klasse. Een paar later verscheen hij nog- fmaals op het hoogste niveau, Een mooi affiche zien we ook bij de eindstrijd van de regio libre derde klasse in café Boulevard in Hoogerheide. Hier geldt Ger- rit van Valen van de Poedel uit Sommelsdijk met Henk Sche pers als favorietenduo. Outsi ders zijn Paul de Kort van De Kastanje en Koen Pöpsel van SBC. Om de goed gevulde agenda te vervolmaken beginnen zaterdag in café De Lamsoren in Lamswaarde (poule zuid) en ca fé Onder de Toren in Kattendij- ke (poule noord) de districtsfina les in het bandstoten vijfde klas se. Voor laatstgenoemde is het een primeur in het bestaan van de club. De in 1977 opgerichte vere niging organiseerde nog nooit een eindstrijd. door Peter van Leeuwen INNSBRUCK - De Noorse skis pringer Lars Bystöl heeft giste ren in Innsbruck de derde wed strijd van de Vierschansentour- nee gewonnen. Bystöl won met een totaal van 264,7 punten na sprongen van 127 en 129,5 me ter. De Tsjech Jakub Janda werd tweede met 263,2 punten. Janda nam daarmee de leiding in het klassement over van de Fin Janne Ahonen. Voor Bystöl was het de eerste ze ge in zijn loopbaan. De 27-jari- ge Noor was desondanks amper verrast. „Ik heb de afgelopen weken op een goed niveau ge sprongen. Deze schans bevalt me bovendien", zei hij. Begin december werd Bystöl al een keer tweede bij een wedstrijd in Lillehammer. De Noor kent een turbulent ver leden waarin Koning Alcohol centraal staat. Twee jaar gele den werd hij uit de nationale se lectie gezet nadat hij in de ha ven van Oslo in het water was beland. Het was een van de vele incidenten waarbij Bystöl, meestal in kennelijke staat, be trokken was. Bij terugkeer in het team van bondscoach Kojon- koski werd hem daarom een al coholverbod opgelegd. De tweede sprong was in Inns bruck bepalend voor de uitslag. De Oostenrijker Morgenstern, de beste na de eerste poging, zakte naar plaats vier. Bystöl kwam van de vijfde plaats, num mer twee Janda zelfs van de dertiende. De nieuwe leider in de tussenstand was na een eer ste sprong van 123,5 meter goed voor de beste sprong van de dag: 133 meter. Een andere Noor, Romören, werd derde met een puntento taal van 258,1. Ahonen werd slechts vijfde en staat nu twee punten achter op Janda. Mor gen valt de beslissing in Bis- schofshofen. ANP Lars Bystöl boekte gisteren in Innsbruck de eerste zege uit zijn loopbaan. foto Dominic Ebenbichler/RTR Dakar Rally. Vijfde etappe, Ouarza- zate-Tan Tan. Auto's: 1. Peterhansel (Fra) Mitsubishi 3.34.40, 2. Miller (VSt) Volkswagen 1.12, 3. Roma (Spa) Mits ubishi 2.20; 36. Leyds/BMW 1.05.33, 50. Ten Harkei/Landrover 1.19.51. Klassement: 1. Sainz (Spa) Volkswa gen 13.04.57, 2. Kleinschmidt (Dui) Volkswagen 1.28, 3. Alphand (Fra) Mits ubishi 2.07; 37. Leyds 3.51.42. Motoren: 1. Despres (Fra) KTM 3.47.40, 2. Coma (Spa) 3.41 KTM, 3. Esteve Pujol (Spa) KTM 5.18; 25. Knuiman/Yamaha 52.06, 50. Oosting/ Yamaha 1.26.13. Klassement: 1. Coma 14.09.18, 2. Des- pres 1.25, 3. Esteve Pujol 6.28; 24 Knui- man 2.12.23,32. Verhoeven 3.09.01. Vrachtwagens: 1 Tsjagin (Rus) Ka- maz 4.18.31, 2. Kabirov (Rus) Kamaz 13.45,3. Loprais (Tsj) Tatra 23.00, 4. Sta- cey (Ned) MAN 32.00. Klassement: 1. Tsjagin 15.54.01, 2. Loprais 1.31.47, 3. Kabirov 1.32.26, 4. Stacey 1.54.03. Basel. Zwitsers Open. Mannen, eer ste ronde: Palyama (Ned) - Vondra (Tsj) 17-15 10-15 15-5, Pang (Ned) - Koch (Oos) 15-9 15-4. Vrouwen, eer ste ronde: Meulendijks (Ned) - Mann (Eng) 11-3 11-1, Audina (Ned) - Petra Overzier (Dui) 11-0 13-11, Ratnasari (Ino) - Van Cutsen (Ned) 11-911-9. Driebanden. Landelijk competitie. Vierde divisie poule 4: Van Halteren/Blom-'t Bierwinkeltje 4-4. Toon Nouws-Arie Vink 30-26, 69; Isa Tu- fekci-Joke Breur 25-19, 51; Harry Ley- ten-Jony Sanderse 13-25, 74; Cees Lips-Marijn Geirland 18-20, 63. Innsbruck. Schansspringen vier- schansentoernee, derde wedstrijd: 1. Bystöl (Noo) 264,7 punten (127/129,5 m), 2. Janda (Tsj) 263,2 (123,5/133), 3. Romören (Noo) 258,1 (126/128,5), 4. Morgenstern (Oos) 257,6 (130/124,5), 5. Ljökelsöy (Noo) 256,9 (128/125). Stand: 1. Janda 790,5, 2. Ahonen 788,5, 3. Ljökelsöy 775,1. Perth. Hopman Cup. Groep A: Rus land - Zweden 2-1; Koeznetsova - Ar- vidsson 7-6 (3) 6-4, Sjoekin - Thomas Jo hansson 6-7 (7) 6-7 (4), Koeznetsova/ Sjoekin - Arvidsson/Johansson 6-3 7-5. Stand: 1. Verenigde Staten 2-4 (par tijen 4-2/sets 8-4), 2. Servië-Montene- gro 2-2 (3-3/6-6), 3. Rusland 2-2 (3-3/6-6), 4. Zweden 2-0 (2-4/4-8). Groep B: Argentinië - Duitsland 2-1; Dulko - Grönefeld 6-1 6-0, Gaudio - Kie- fer 3-6 3-6, Dulko/Gaudio - Gröne- feld/Kiefer 7-5 6-0 Stand: 1. Nederland 2-4 (4-2/9-4), 2. Argentinië 2-2 (3-3/6-7), 3. Duitsland 2-2 (3-3/6-7), 4. Australië 2-0 (2-4/5-8). Goes. K4-jeugdtoernooi. Jongens enkelspel, tot en met tien jaar: R. van Tilburg-X. van Oosterhout 6-0 6-0, J. Bakker-R. Sewnath 6-2 6-3, J. Bak- ker-X. van Oosterhout 6-0 6-3. T/m twaalf: N. Visser-F. van Balen 6-2 6-4, S. Adriaensen-N. Visser 6-1 6-1, S. Adriaensen-F. van Balen 6-0 6-0, S. Bak- ker-T. van de Minnen 6-3 6-4, E. van Dongen-S. Bakker 6-4 0-6 7-5, E. van Dongen-T van de Minnen 6-4 6-3, B. van Wuyckhuyse-T. Suykerbuyk wo. T/m veertien: P. Weyschede-J. Reijn- ders 6-2 6-1, K. Kramers-A. Conijn 6-3 7-5, J. van Dongen-R. Ars 7-5 6-4, P. Weyschede-K Kramers 6-4 6-3, W. Vis- ser-J. van Dongen 6-2 6-0. Meisjesen kelspel, tot en met tien jaar: A. Flo- hil-M. Weyschede 6-2 6-2. T/m twaalf: D. van Bailekom-M. Roggen 6-3 6-1, J. Keijzer-M. Weyschede 4-6 6-4 7-6, M. Barendse-S. Kommers 6-0 6-0, D. Maas-S Kommers 6-1 6-1, M. Barend- se-D. Maas 6-1 6-1. T/m veertien: W Hendrikx N van Strien 7-5 6-3, K. Paulus- sen-K. Vonck 6-1 6-2, M. van Balle- kom-S. van Hassel 6-1 6-3, R. Zwer ver-S. van Balen 6-1 6-4, K. Paulus- sen-W. Hendrikx 6-2 6-1, M. van Balle- kom-R. Zwerver 6-2 6-2. Vlissingen. Walcherse Open. Man nenenkelspel. HE4: Michel Koke- laar-Dimtri Kaijser 7-4, Lennart Gou- ka-Sven Bakker 8-3, Dennis Helleman- Mike Goeseije 7-4. HE5: Sven Bakker- Jasper Smit 9-3, Thimo Petri-Pascal Kos ter 10-5, Arjan Jonkman-Eduard Eren- treich 6-3, Nicky Samijn-Levi Parlevliet 8-5. HE6: Marcel Lourens-Arne de Jong 8-7, Koen van den Buuse-Arjan Gebuis 7-5, Edwin Vermeulen-William de Rui ter 6-4, Thimo Petri-Danny Verschoore 10-3. HE7: Rafaël Vulïn-Raoul Flipse 5-5, Tim Visser-Lion Baas 9-4 HE7- 35+: Piet Beenhouwer-Ferdi Dobbelaer 5-4. HE8: Duncan Lau-Perry van de Vre de 13-2, Helmy Siegers-Peter van Ant werpen 5-4, Mark van Tilborgh-Richard de Graaf 9-2. Vrouwenenkelspel. DE3: Stephanie Pauwels-Caro Schuite- ma 6-3, Stephanie Pauwels-Kimberly Goudt 12-1. DE4: Caro Schuitema-Kim Heijdens 10-0. DE5: Ria van der Meij- den-Chantal van As 5-3. DE6: Michelle l'Annee de Betrancourt-lris de Rijke 8-2, Edith Weststrate-lris de Rijke 10-4, Ha zel Hilgers-Sylvia Siegers 5-5. Mannen- dubbelspel. HD5: Coen de Water/ Wou ter van den Buuse-Pascal Koster/ Willi am de Ruiter 9-6, Michael Hesseling/ Roeland Alders-Roelof van Gilst/Mike Goeseije 6-5, Ronald van der Male/ Wil fred Meulmeester-Coen de Water/Wou ter van den Buuse 8-6. HD6: Floor Benjaminsen/Emiel Duit-Tim Visser/Erik van den Hoff 10-4, Frenk-Jan Visser/ Marcel Lourens-Rafaël Vulin/Raoul Flip se 9-5. HD7: Floor de Groot/Joop van der Meijden-Kevin Beenhouwer/Levi Parlevliet 6-6. HD7-35+: Peter de Kok/ Thomas Bruinsma-Helmy Siegers/ Er- win Kooman 8-3. Vrouwendubbel spel. DD7: Yvonne Beenhouwer/Thera Sanders-Dorine van Boekhout/Janneke van Belzen 6-5, Els Goudt/Ruth Kas-Yvette van Doren/Heidy Visser 8-5, Els Goudt/Ruth Kas-Lydia Navest/ Mar- joleen Leijnse 8-6, Hazel Hilgers/Dianne Wentzel-Diana Schuit/Elsbeth Vreke 6-4. DD8: Iris Corstanje/Marieke te Beek-Sandra van Rijswijk/Ellen Vreeke 8-4. Gemengddubbelspel. GD6: Dorine van Boekhout/Rudy de Vroe-Angela de Kraker/Henk Feijen 7-6. GD7: Marian Hendriks-Marco Keim-Els Goudt/Lion Baas 9-5. GD7-35+: Ina van Hoeve/ Her man van Hoeve-Jéan van Oorschot/ Roeland van Oorschot 11-4. donderdag Biljarten Graanbeurstrofee. Driebanden toer nooi. Eerste ronde. Locatie: clubhuis De Graanbeurs, Zierïkzee. Aanvang: 19.00 Paardensport Indoor Zeeland. Springen pony's. 8.00 uur klasse L en M klassiek. 10.00 uur: klasse L jacht. 13.00 uur: klasse M jacht. 15.00 uur: Hartogh Luzerne competititie klasse Z klassiek. 17.00 uur: klasse ZZ klassiek. 18.00 uur: klasse Z en ZZ jacht. Locatie: Zeelandhallen te Goes. Tennis- Walcherse Open. Locatie: Racketcen trum in Vlissingen. Aanvang: 13.00. K4-jeugdranglijsttoernooi. Locatie: tennishal TSI in Goes. Aanvang: 9.30. Jeugd Eilandtoernooi. Locatie: sport hal Westenschouwen in Burgh-Haam- stede. Aanvang: 9.00 uur. Voetbal Vriendschappelijk: Veere-VCK. Aan vang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 43