Telussa vormt duo met Mestdagh Nuchtere Noor springt het verst Tennisster Pauwels al verzekerd van titel Vuurwerk Sjaak de Visser voor 3BSD Piet Scheffers hoopt stunt te herhalen bij nationale titelstrijd Meerman tekent voor vierde jaar Brems langer bij Steen Pijnlijke rentree Serena Williams Opnieuw versterking Benfica Di Canio stopt met fascistengroet Audina en Meulendijks door Trainer uit Oost-Souburg moet selectie van Hoek motiveren Soepele start Anne Flohil uitslagen agenda donderdag 5 januari 2006 wb 17 KAPELLE - Trainer Huib Meerman heeft zijn contract bij voetbalclub Kapelle met een jaar verlengd. Het zal zijn vierde seizoen worden bij de zaterdag-tweedeklasser. Meerman trainde eerder Vlissingen, Middelburg en Zee- landia Middelburg. SINT JANSTEEN - Eric Brems en voetbalvereniging Steen zijn een contractverlenging van één seizoen over eengekomen. De Belgische trainer is momenteel aan zijn tweede seizoen bezig bij de zondag-derdeklasser. Gino van den Broecke zal met ingang van komend seizoen de tweede selectie onder zijn hoede nemen. De aanvaller speelde dit seizoen nog in het eerste elftal van Steen, maar moest in oktober vanwege een blessure een punt achter zijn actieve loopbaan zetten. HONG KONG - Serena Williams heeft bij haar rentree op de tennisbanen een pijnlijke nederlaag geleden. De 24-ja- rige Amerikaanse verloor gisteren bij een invitatietoer- nooi in Hong Kong met 3-6 1-6 van Elena Dementjeva. Williams had sinds september 2005 geen partij meer ge speeld wegens enkel- en knieproblemen. Over twee we ken verdedigt ze haar Australian Opentitel. ANP/AFP LISSABON - Twee dagen nadat Benfica twee Braziliaan se spelers had aangetrokken kondigde de Portugese voet balclub opnieuw een versterking aan. De Franse vleugel speler Laurent Robert maakt de overstap van Newcastle United naar de ploeg van trainer Ronald Koeman. De 30-jarige international, dit seizoen uitgeleend aan Portsmouth, tekent voor 3,5 jaar bij de nummer drie van de Portugese competitie. Maandag presenteerde Benfica Moretto de Souza en Marco Ferreira. ANP/RTR ROME - Paolo di Canio laat zijn omstreden fascistengroet op het voetbalveld voortaan achterwege. De Italiaanse speler van Lazio Roma kwam meermalen in opspraak door het gebaar met de rechterarm. Hij werd via schorsin gen en boetes gestraft, maar viel toch in herhaling. Nu heeft hij laten weten het belang van de club te laten preva leren boven zijn eigen interesses. „Ik zal bij andere gele genheden blijven strijden voor de vrijheid, maar ik zal het gebaar niet meer maken op het veld." ANP/AFP BASEL - Mia Audina en Judith Meulendijks hebben gis teravond de tweede ronde bereikt van het open Zwitsers badmintonkampioenschap. Audina had alleen in de twee de game tegenstand te duchten van de Duitse Petra Over- zier, in de eerste stond ze geen punt af: 11-0 13-11. Meu lendijks werd helemaal niet op de proef gesteld door haar Engelse opponente Julia Mann: 11-3 11-1. Eric Pang en Dicky Palyama gingen in het mannenenkelspel ook door naar de tweede ronde. ANP NV: door Sven Bakker til VLISSINGEN - In het vrouwen- enkelspel 3 van het Walcherse '0!t Open was het gisteren de dag van Stephanie Pauwels. Met 6-3 was ze in Vlissingen eerst te IÜ! sterk voor Caro Schuitema, m. even later moest Kimberly Goudt er met 12-1 aan geloven. e Pauwels is hierdoor al zeker van de toernooizege. E In het vrouwenenkel 4 was Caro Schuitema ook in haar tweede partij succesvol. Met 10-0 het de speelster van DOS Kim Heij- dens vohedig kansloos: 10-0. Michel Kokelaar en Jurjen Mooi- broek wonnen hun eerste partij jnhetmannendubbel 3. Het duo 1. klopte Tom Felius en Piet Na- !-gel: 7-4. Kokelaar en Mooibroek (kunnen morgen de titel al in de wacht slepen door Gareth Lau ren Ferry Sonnemans te ver- slaan. Zondag treffen Felius/ Nagel en Lau/Sonnemans el- j kaar. In het mannenenkel 4 zijn er al 'i twee halve finalisten bekend. De als eerste geplaatste Lennart Gouka uit Oudenbosch was met u 8-3 de meerdere van Sven Bak ker. Dennis Helleman, de num mer vier van de plaatsingslijst, won van Mike Goeseije: 7-4. Gouka komt uit tegen de win naar van de partij tussen Sven Vermeulen en Dimitri Kaijser. Hellemans tegenstander is nog niet bekend, maar het wordt Mi chel Kokelaar, Maarten de Jong of Arjan Jonkman. GOES - Anne Flohil heeft zoals verwacht bij het K4-jeugdtoer- nooi in Goes haar eerste poule wedstrijd bij de meisjes tot en met tien gewonnen. Flohil kende weinig problemen om Marise Weyschede opzij te schuiven. Het pleit werd be slecht met tweemaal 6-2. Er wachten Flohil nog twee oppo nenten in de poule van vier. Van daag speelt ze zowel tegen Sher- ryl Kommers als Ineke van Put te. De halvefinalewedstrijd in de ca tegorie tot en met twaalf van An ne Flohil wordt morgen afge werkt. Ze staat daarin tegen over Iris van Leeuwen. Paul Telussa staat de rest van het seizoen Eddy Mestdagh terzijde om Hoek te behouden voor de hoofdklasse. foto Dirk-Jan Gjeltema i Hoor Barry van der Hooft tö. r' k TERNEUZEN - Zijn naam zat 1', ai in de geruchtenmolen in de dagen rond het ontslag van Eric ffi' Xetaert bij Hoek. Paul Telussa d°: hield zich op dat moment be- e wust afzijdig, maar treedt nu alsnog in dienst bij de geplaag de de zaterdag-hoofdklasser. Van- 1 avond staat de trainer uit s Oost-Souburg voor het eerst op het veld in Hoek, waar hij een duo gaat vormen met hoofdtrai- *11 ner Eddy Mestdagh. i ds - Gj Telussa is bij Hoek de opvolger ?1i[ van Jan Verdegem, die vanwege du; drukke werkzaamheden noodge dwongen een punt achter zijn werk voor de hekkensluiter in de hoofdklasse A moest zetten. Op papier wordt hij assistent van Mestdagh, maar in de prak tijk zullen beide trainers zo veel mogelijk op basis van gelijk waardigheid werken. „Ik heb een goed gesprek met Eddy Mestdagh gehad, waarin hij naar mij toe heel open is ge weest", vertelde Telussa giste ren. „Ik voel me niet te beroerd om zijn assistent te zijn, maar we hebben wel afgesproken dat we samen de kar zullen gaan trekken. Eddy is de baas, want hij is de hoofdtrainer. Toch is het niet de bedoeling dat ik al leen de pionnen ga dragen. Hoek moet op het hoogste ni veau blijven, dat is de enige doel stelling. Dat komt het Zeeuwse voetbal alleen maar ten goede." Hoek is volgens voorzitter Kees de Feijter vooral vanwege zijn motiverende kwaliteiten bij Telussa terechtgekomen. „Het zou niet makkelijk zijn geweest om iemand midden in het sei zoen los te weken bij een club", zei De Feijter. „Paul was vrij en na een gesprek met hem waren we er snel uit. Hij kan een groep motiveren, naar zo iemand wa ren we op zoek. Telussa heeft in het verleden bewezen dat hij iets los kan maken en dat was voor ons van doorslaggevende aard." Telussa: „Dat is een mooi com pliment. Ze hebben me verteld dat ze vooral iemand zochten die als een soort mental coach zou kunnen werken. Blijkbaar is daar op dit moment veel be hoefte aan bij Hoek. Toch gaat het mij nog altijd om het spelle tje zelf. Ik heb de verrichtingen van Hoek gevolgd en stap daar door niet helemaal blanco bin nen. Er ligt in ieder geval veel werk te wachten, want met deze selectie staat Hoek veel te laag op de ranglijst." Na zijn succesvolle periode bij Terneuzen (eerst vijf seizoenen en later nog anderhalf jaar) was Telussa niet meer actief bij een club. Hij coachte onlangs wel een Dream Team, trad als ad viseur op van het Zeeuws- Vlaams soccertoernooi en gaf trainingen bij de voetbalschool JVOZ. „Daar ben ik in septem ber mee begonnen en dat vond ik ook fantastisch. Het is heer lijk werken met al die talentjes. Toch merkte ik dat ik steeds meer als trainer dan als toe schouwer naar wedstrijden stond te kijken. Ik kreeg het ge voel dat ik daar weer iets mee moest gaan doen. Met Hoek moe ten we ons nu eerst op de wed strijden tegen ASWH en Feye- noord richten. Daarin kunnen we werken aan de speelwijze. En in de competitie kunnen we daarna alleen maar omhoog kij ken." door Joop van den Oudenhoven BREDA - Tegen het hooggeklas- seerde DC Michielsen 2 haalden de driebanders van 3BSD Party service een prima resultaat. Het werd 4-4 na een aarzelend begin en vuurwerk aan het einde. c- Groot Avontuur verloor in eigen huis met 2-6. Voor het aarzelende begin van 3BSD waren John Hatzman en Piet Kox aansprakelijk. Het was niet best wat de Schouwenaren lieten zien. Vooral Kox bakte er niet veel van en verloor kans loos. Ook Hatzman, waarvan op tafel vier meer werd verwacht, kwam niet in het stuk voor. Na de pauze was Philip van der Ma le beter bij de les. Na een ijzer- sterk begin liet Van der Male te genstander Rouwenhorst niet meer dichterbij komen. Sjaak de Visser had zijn vuurwerk voor deze avond bewaard. Hij schoot met een zesklapper uit de startblokken en sloot aan het eind af met een serie van vier. Tegenstander Diepstraten kon alleen in bewondering toekijken hoe De Visser hem zijn wil opleg de. Bij Groot Avontuur tegen Van Hasselt autoschade acteerden beide ploegen ver beneden peil. Hoewel de bezoekers terecht wonnen, was hun optreden ook niet imponerend. De enige winst partij van Groot Avontuur kwam op naam van Jan Goud zwaard. Hij startte voortvarend met zes en nog eens twee. Daarmee was bijna de halve productie al bin nen. Voor de resterende twaalf punten had hij 69 beurten no dig. Dick de Kubber bleef in de buurt van zijn tegenstander, maar bedreigen kon hij hem niet echt. Bas de Zeeuw had een volstrekte off-day en ook Jan Eickenboom deelde in de malai- door Joop van den Oudenhoven LEWEDORP - Zeeuwse biljar ters zijn komend weekeinde op veel plaatsen en verschillende ni- 1 vcaus actief. De smakelijkste hap ligt het dichtst bij huis. In Lewedorp in café De Goede Verwachting wordt het regio naal kampioenschap drieban den hoofdklasse gehouden. Cru ciaal is ook de vraag of Piet Scheffers tijdens het NK drie banden eerste klasse de ingezet te lijn kan doortrekken. Kan Piet Scheffers van BV Scheldezicht uit Wemeldinge op het Nederlands kampioenschap nogmaals alle concurrenten ver rassen zoals hij in eerdere kam pioenschappen ook al deed. - Scheffers kwam het districts kampioenschap als achtste bin nen en won. Tijdens het regio naal kampioenschap herhaalde i hij die stunt. Weer was hij als achtste ingedeeld en opnieuw pakte hij de titel. I Daarmee plaatste hij zich voor I de nationale titelstrijd in Oss. j Ditmaal staat hij als zevende op J de plaatsingslijst. Voor Piet Scheffers maakt dat niet uit, hij i moet het niet hebben van zijn talent, maar van zijn alom gepre zen vechtlust. Dit in tegen- stelling tot wat in Lewedorp deelneemt aan de regionale i eindstrijd driebanden hoofdklas- j se. Carrière Niet dat hier geen vechtjassen aan tafel verschijnen, maar ta lent is er volop aanwezig. Voor al Jean Paul de Kraker van SBC ls zo'n talent. Al op vijftienjari ge leeftijd deed hij zijn eerste er- varing op in een NK bij de jeugd m het libre eerste klasse. Een jaar later verscheen hij nog maals op het hoogste niveau, maar toen in de extra klasse en werd nationaal kampioen. Pas doorgedrongen tot de jeugdsel- ectie van wijlen bondstrainer Tonny Schrauwen kwam hij in 1989 voor de derde en voorlopig laatste keer op een NK uit, nu in de toekomstklasse, hij werd vijfde. Korte tijd later hing hij zijn keu aan de wilgen. Zijn vader had hem nodig in de drukkerij en De Kraker koos voor zijn maatschappelijke car rière. Tien jaar duurde het voordat hij weer tijd vond om zijn geliefde sport op te pakken. Nu speciali seert hij zich in het driebanden en ook hier verloochent zijn ta lent zich niet. Komend weekein de is hij in café De Goede Ver wachting de te kloppen man. Met ook nog kopstukken als clubgenoot Meerten Dallinga, Eddie van Goethem van Den Oude Arend en Alfred van den Dries van HIO vormt hij een fraai affiche. Favorieten Een mooi affiche zien we ook bij de eindstrijd van de regio libre derde klasse in café Boulevard in Hoogerheide. Hier geldt Ger- rit van Valen van de Poedel uit Sommelsdijk met Henk Sche pers als favorietenduo. Outsi ders zijn Paul de Kort van De Kastanje en Koen Pöpsel van SBC. Om de goed gevulde agenda te vervolmaken beginnen zaterdag in café De Lamsoren in Lamswaarde (poule zuid) en ca fé Onder de Toren in Kattendij- ke (poule noord) de districtsfina les in het bandstoten vijfde klas se. Voor laatstgenoemde is het een primeur in het bestaan van de club. De in 1977 opgerichte vere niging organiseerde nog nooit een eindstrijd. door Peter van Leeuwen INNSBRUCK - De Noorse ski springer Lars Bystöl heeft giste ren in Innsbruck de derde wed strijd van de Vierschansentour- nee gewonnen. Bystöl won met een totaal van 264,7 punten na sprongen van 127 en 129,5 me ter. De Tsjech Jakub Janda werd tweede met 263,2 punten. Janda nam daarmee de leiding in het klassement over van de Fin Janne Ahonen. Voor Bystöl was het de eerste ze ge in zijn loopbaan. De 27-jari- ge Noor was desondanks amper verrast. „Ik heb de afgelopen weken op een goed niveau ge sprongen. Deze schans bevalt me bovendien", zei hij. Begin december werd Bystöl al een keer tweede bij een wedstrijd in Lillehammer. De Noor kent een turbulent ver leden waarin Koning Alcohol centraal staat. Twee jaar gele den werd hij uit de nationale se lectie gezet nadat hij in de ha ven van Oslo in het water was beland. Het was een van de vele incidenten waarbij Bystöl, meestal in kennelijke staat, be trokken was. Bij terugkeer in het team van bondscoach Kojon- koski werd hem daarom een al coholverbod opgelegd. De tweede sprong was in Inns bruck bepalend voor de uitslag. De Oostenrijker Morgenstern, de beste na de eerste poging, zakte naar plaats vier. Bystöl kwam van de vijfde plaats, num mer twee Janda zelfs van de dertiende. De nieuwe leider in de tussenstand was na een eer ste sprong van 123,5 meter goed voor de beste sprong van de dag: 133 meter. Een andere Noor, Romören, werd derde met een puntento taal van 258,1. Ahonen werd slechts vijfde en staat nu twee punten achter op Janda. Mor gen valt de beslissing in Bis- schofshofen. ANP Lars Bystöl boekte gisteren in Innsbruck de eerste zege uit zijn loopbaan. foto Dominic Ebenbichler/RTR Dakar Rally. Vijfde etappe, Ouarza- zate-Tan Tan. Auto's: 1. Peterhansel (Fra) Mitsubishi 3.34.40, 2. Miller (VSt) Volkswagen 1.12, 3. Roma (Spa) Mits ubishi 2.20; 36. Leyds/BMW 1.05.33, 50. Ten Harkei/Landrover 1.19.51. Klassement: 1. Sainz (Spa) Volkswa gen 13.04.57 2. Kleinschmidt (Dui) Volkswagen 1.28, 3. Alphand (Fra) Mits ubishi 2.07; 37. Leyds 3.51,42. Motoren: 1, Despres (Fra) KTM 3.47.40, 2. Coma (Spa) 3.41 KTM, 3. Esteve Pujol (Spa) KTM 5..18; 25. Knuiman/Yamaha 52.06, 50. Oosting/ Yamaha 1.26.13. Klassement: 1. Coma 14.09.18, 2. Des- pres 1.25, 3. Esteve Pujol 6.28; 24. Knui- man 2.12.23,32. Verhoeven 3.09.01. Vrachtwagens: 1. Tsjagin (Rus) Ka- maz 4.18.31, 2. Kabirov (Rus) Kamaz 13.45,3. Loprais (Tsj) Tatra 23.00,4. Sta- cey (Ned) 32.00. Klassement: 1. Tsjagin 15.54.01, 2. Loprais 1.31.47, 3. Kabirov 1.32.26, 4. Stacey 1.54.03. Driebanden. Landelijk competitie. Derde divisie, poule 5. 't Plein- tje-Royal/De Parel 4-4. Piet Gabriëls-Jens van Dam 34-35, 85 Piet Verstijlen-Mathieu Vlerick 35-30, 52 Jo Aarts-Carlo van Dam 23-30, 56; Jan Verstijlen-Johan van der Dussen 30-29, 92. Vierde divisie poule 4: Groot Avontuur-Van Hasselt autoschade 2-6.Jan Eickenboom-Jan Jacobs 21-30, 50; Bas de Zeeuw-Cees Arnouts 18-25, 55; Dick de Kubber-Jan Martens 21-25, 54; Jan Goudzwaard-Jos Evers 20-17, 71. DC Michielsen 2-3BSD Partyser vice 4-4.Piel Rouwenhorst-Philip van der Male 19-30, 60; Wim Diepstra- ten-Sjaak de Visser 17-25, 43; Piet Oost hoek-Piet Kox 25-16, 64; Jack van Gelde- ren-John Hatzman 20-1134. Innsbruck. Schansspringen vier- schansentoernee, derde wedstrijd: 1. Bystöl (Noo) 264,7 punten (127/129,5 m), 2. Janda (Tsj) 263,2 (123,5/133), 3. Romören (Noo) 258.1 (126/128,5). Stand: 1. Janda 790,5, 2. Ahonen 788,5,3. Ljökelsöy 775,1 Perth. Hopman Cup. Groep A: Rus land - Zweden 2-1; Koeznetsova - Ar- vidsson 7-6 (3) 6-4, Sjoekin - Thomas Jo hansson 6-7 (7) 6-7 (4), Koeznetsova/ Sjoekin - Arvidsson/Johansson 6-3 7-5. Stand: 1. Verenigde Staten 2-4 (par tijen 4-2/sets 8-4), 2. Serviè-Montene- gro 2-2 (3-3/6-6), 3. Rusland 2-2 (3-3/ 6-6), 4. Zweden 2-0 (2-4/4-8). Groep B: Argentinië - Duitsland 2-1; Dulko - Grönefeld 6-1 6-0, Gaudio - Kie- fer 3-6 3-6, Dulko/Gaudio - Grönefeld/ Kiefer 7-5 6-0. Stand: 1. Nederland 2-4 (4-2/9-4), 2. Argentinië 2-2 (3-3/6-7), 3. Duitsland 2-2 (3-3/6-7), 4. Australië 2-0 (2-4/5-8). Goes. K4-jeugdtoernooi. Jongens enkelspel, tot en met tien jaar: R. van Tilburg-X. van Oosterhout 6-0 6-0, J. Bakker-R. Sewnath 6-2 6-3, J. Bak- ker-X. van Oosterhout 6-0 6-3. T/m twaalf: N. Visser-F. van Balen 6-2 6-4, S. Adriaensen-N. Visser 6-1 6-1, S. Adriaensen-F. van Balen 6-0 6-0, S. Bak- ker-T. van de Minnen 6-3 6-4, E. van Dongen-S. Bakker 6-4 0-6 7-5, E. van Dongen-T. van de Minnen 6-4 6-3, B. van Wuyckhuyse-T. Suykerbuyk wo. T/m veertien: P. Weyschede-J. Reijn- ders 6-2 6-1, K. Kramers-A. Conijn 6-3 7-5, J. van Dongen-R. Ars 7-5 6-4, P. Weyschede-K Kramers 6-4 6-3. W. Vis- ser-J. van Dongen 6-2 6-0. Meisjesen kelspel, tot en met tien jaar: A. Flo- hil-M. Weyschede 6-2 6-2. T/m twaalf: D. van Ballekom-M. Roggen 6-3 6-1, J. Keijzer-M. Weyschede 4-6 6-4 7-6, M. Barendse-S. Kommers 6-0 6-0, D. Maas-S Kommers 6-1 6-1, M. Barend- se-D. Maas 6-1 6-1. T/m veertien: W Hendrikx N van Strien 7-5 6-3, K. Paulus- sen-K. Vonck 6-1 6-2, M. van Balle- kom-S. van Hassel 6-1 6-3, R. Zwer ver-S. van Balen 6-1 6-4, K. Paulus- sen-W. Hendrikx 6-2 6-1, M. van Balle- kom-R. Zwerver 6-2 6-2. Vlissingen. Walcherse Open. Man nenenkelspel. HE4: Michel Koke- laar-Dimtri Kaijser 7-4, Lennart Gou- ka-Sven Bakker 8-3, Dennis Helle- man-Mike Goeseije 7-4. HE5: Sven Bak ker-Jasper Smit 9-3, Thimo Petri-Pascal Koster 10-5, Arjan Jonkman-Eduard Erentreich 6-3, Nicky Samijn-Levi Par- levlïet 8-5. HE6: Marcel Lourens-Arne de Jong 8-7, Koen van den Buuse-Arjan Gebuis 7-5, Edwin Vermeulen-William de Ruiter 6-4, Thimo Petri-Danny Ver- schoore 10-3. HE7: Rafaël Vulin-Raoul Flipse 5-5, Tim Visser-Lion Baas 9-4. HE7-35+: Piet Beenhouwer-Ferdi Dob- belaer 5-4. HE8: Duncan Lau-Perry van de Vrede 13-2, Helmy Siegers-Peter van Antwerpen 5-4, Mark van Tilborgh-Ri- chard de Graaf 9-2. Vrouwenenkel spel. DE3: Stephanie Pauwels-Caro Schuitema 6-3, Stephanie Pauwels-Kim- berly Goudt 12-1. DE4: Caro Schuite- ma-Kim Heijdens 10-0. DE5: Ria van der Meijden-Chantal van As 5-3. DE6: Michelle l'Annee de Betrancourt-lris de Rijke 8-2, Edith Weststrate-lris de Rijke 10-4, Hazel Hilgers-Sylvia Siegers 5-5. Mannendubbelspel. HD5: Coen de Water/Wouter van den Buuse-Pascal Koster/William de Ruiter 9-6, Michael Hesseling/Roeland Alders-Roelof van Gilst/Mike Goeseije 6-5, Ronald van der Male/Wilfred Meulmeester-Coen de Water/Wouter van den Buuse 8-6. HD6: Floor Benjaminsen/Emiel Duit-Tim Vis ser/Erik van den Hoff 10-4, Frenk-Jan Visser/Marcel Lourens-Rafaël Vulin/ Raoul Flipse 9-5. HD7: Floor de Groot/ Joop van der Meijden-Kevin Been- houwer/Levi Parlevliet 6-6. HD7-35+: Peter de Kok/Thomas Bruinsma-Helmy Siegers/Erwin Kooman 8-3. Vrouwen dubbelspel. DD7: Yvonne Been- houwer/Thera Sanders-Dorine van Boekhout/Janneke van Belzen 6-5, Els Goudt/Ruth Kas-Yvette van Doren/ Hei- dy Visser 8-5, Els Goudt/Ruth Kas-Lydia Navest/Marjoleen Leijnse 8-6, Hazel Hilgers/Dianne Wentzel-Diana Schuit/ Elsbeth Vreke 6-4. DD8: Iris Corstanje/ Marieke te Beek-Sandra van Rijswijk/ El len Vreeke 8-4. Gemengddubbelspel. GD6: Dorine van Boekhout/Rudy de Vroe-Angela de Kraker/Henk Feijen 7-6. GD7: Marian Hendriks-Marco Keim-Els Goudt/Lion Baas 9-5. GD7-35+: Ina van Hoeve/Herman van Hoeve-Jéan van Oorschot/Roeland van Oorschot 11-4. donderdag Biljarten Graanbeurstrofee. Driebanden toer nooi. Eerste ronde. Locatie: clubhuis De Graanbeurs, Zierikzee. Aanvang: 19.00 Paardensport- J Indoor Zeeland. Springen pony's. 8.00 uur: klasse L en M klassiek. 10.00 uur: klasse L jacht. 13.00 uur: klasse M jacht. 15.00 uur: Hartogh Luzerne competititie klasse Z klassiek. 17.00 uur: klasse ZZ klassiek. 18.00 uur: klasse Z en ZZ jacht.. Locatie: Zeelandhallen te Goes. Tennis Walcherse Open. Locatie: Racketcen trum in Vlissingen. Aanvang: 13.00. K4-jeugdranglijsttoernooi. Locatie: tennishal TSI in Goes. Aanvang: 9.30. Jeugd Eilandtoernooi. Locatie: sport hal Westenschouwen in Burgh-Haam- stede. Aanvang: 9.00 uur. Voetbal Vriendschappelijk: Veere-VCK. Aan vang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 17