0 PZC "Li CBF donderdag 5 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: OverHjdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Met blijdschap melden wij u de geboorte van onze zoon en broertje Aaron geboren op 3 januari 2006 Theo, Jacquelien, Veronique, Patrick en Michel Smit Steenloperstraat 22 4451 GA Heinkenszand 0114-552346 Plaats uw familie berichten in de PZC Overleden Na een strijd, moeizaam gestreden ging je heen, niet onverwacht. Niemand weet hoeveel je hebt geleden je was aan het einde van je kracht. Verdrietig delen wij mede dat mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma van ons is heengegaan May van Oosten-Kant in de leeftijd van 55 jaar. Bath: I.C. van Oosten Goes: Anita en Jan Amber, Naomi Bath: Kees 3 januari 2006 Walstraat 43,4411 RL Bath De afscheidsdienst wordt zaterdag 7 januari om 13.30 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenis- seweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" gelegen heid tot condoleren. Lie\'er geen bloemen, in plaats daarvan eventueel een gift voor het K.W.F. in de collectebus in "De Levensbron Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Als woorden niet meer kunnen troosten Als verdriet zo intens is Pak ik je hand en zwijg Diepbedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat onze lieve dappere zus May van Oosten-Kant op de leeftijd van 55 jaar is overleden. Rilland: Kees Kant in herinnering Rilland: Lena Vermeule-Kant Jaap Vermeule Kapelle: Dien Mieras-Kant Ko Mieras Kruiningen: Lia Dek-Kant Rinus Dek Goes: Francien Leendertse-Kant Flip Leendertse McAllen (USA): Mieke Groves-Kant Jim - Rudy Groves Rilland: Ad Kant Neven en nichten Goes, 3 januari 2006 Je hebt er zo voor gevochten maar het mocht niet baten Stil en verslagen zijn wij, nu mijn schoonzus en onze tante May van Oosten-Kant is overleden. Wij wensen Jaap en kinderen veel sterkte met dit verlies. Maatje Zweedijk-v. Oosten Mare Dennis Goes, januari 2006 Mayke van Oosten Verdrietig zijn wij om jou als goede vriendin te moe ten missen. Kees - Roos Jan t - Elly Ben - Mieke 'De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen' Deut. 3327 Heel verdrietig moeten wij u vertellen dat Adri onver wacht is overleden, onze lieve man, papa en opa Adriaan Maarten van de Velde Hij is maar 64 jaar geworden Pia van de Velde Greet en Erik Thijs, Anna t), Lotte Hans en Liesbeth Bertjan en Miranda Annemieke en Steven Mirre Trudy 4 januari 2006 Oude Dijk 5,4421 JN Biezelinge Adri is thuis. Er is zaterdag 7 januari van 13.00 tot 17.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 9 januari om 13.00 uur in de Mozeskerk te Biezelinge. Aansluitend aan de dienst begeleiden we Adri lopend naar de algemene begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er tijd om elkaar te ontmoeten in de Mozeskerk. Met verdriet hebben wij vernomen dat onze goede vriend en kunstliefhebber is overleden Leen Borsboom Wij zullen je altijd missen, je inspiratie, je drive, je vriendschap. Petra van Gent Fred Kiel Simpson Bay, Sint Maarten N.A. Voor de Heer wil ik zingen zolang ik leef, Een lied voor mijn God zolang ik besta(Ps.91:l 1) Leen Borsboom Leen was lid van onze kerkenraad Hij was een be trokken ouderling, die aandacht gaf aan mensen die zijn pad kruisten. Ook zijn inzet voor "kunst in de kerk" willen we hier noemen. Zijn enthousiasme werkte aanstekelijk. Wij zijn hem hier zeer erkentelijk voor. Veel gemeenteleden hebben met Leen meegeleefd toen de aard van zijn ziekte bekend werd. We bewonderden hem voor de manier waarop hij de be handelingen onderging, zijn overgave, vertrouwen en moed. Zijn vrouw Frieda was hierin een grote steun voor hem. Zijn overlijden is voor ons onverwacht snel ge komen. Onze gedachten zijn bij Frieda, de kinderen en kleinkinderen. Namens de kerkenraad van de Hervormde Gemeente Burgh (PKN) Ds. Myrthe Leydens Bertie Kievit, scriba Wij vernamen het droeve bericht dat na een kort stondig ziekbed is overleden ons koorlid Leen Borsboom Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van zangvereniging "Nu met Hope" Burgh Haamstede I've lived a life that's full I'v traveled each and ev'ry highway; But more, much more than this, I did it my way. - Frank Sinatra - Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Christiaan Willem Jacob Kroon Chris Rotterdam, t Goes, 28 augustus 1938 3januari 2006 Wil Kroon-van Welie John en Mandy Regina en Martin Leroy, Nick Correspondentieadres: Regina de Kok-Kroon Strausslaan 8 4462 KC Goes Pa is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Mo- nuta-Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegen heid is tot afscheid nemen vrijdag 6 januari van 19.00 tot 19.50 uur. Wij nemen afscheid van Pa zaterdag 7 januari om 14.30 uur in het crematorium Rotterdam-Zuid, Mae- terlinckweg 101 te Rotterdam. Voorafgaand aan de crematie is er om 14.00 uur ge legenheid tot afscheid nemen in de aula van het cre matorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Chris houdt van witte bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn geschokt en verdrietig wegens het toch nog onverwachtse overlijden van onze (mede) cliënt Chris Kroon We zullen zijn betrokkenheid en humor missen. We wensen zijn familie en vrienden veel kracht toe om dit verlies te dragen. Cliënten en Medewerkers AC Oosterschelde Goes Iedere bloem herkent men aan zijn pracht en kleur Zo ook mijn vrouw. Haar liefde en goede zorg was altijd voor ons allen Haar liefde zal niemand haar ontnemen. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geef ik kennis dat op 67- jarige leeftijd is gestorven mijn lieve vrouw, onze moe der, groot- en overgrootmoeder Cornelia van der Schoor-Seijner echtgenote van Bastiaan van der Schoor Oost-Souburg: B. van der Schoor Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 4388 EN Oost-Souburg, 4 januari 2006 Zeewijksingel 45 Mijn vrouw is opgebaard in baar vertrouwde buis, waar u afscheid van baar kunt n De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 7 januari om 13.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het beengaan van onze lieve zus, schoonzus en tante Cok van der Schoor-Seijner 4 januari 2006 Oost-Souburg: Aad en Gerda Seijner Neven en nichten In het huis van mijn Vader zijn vele woningen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moedig en geduldig gedragen ziekte van ons is heengegaan onze lieve zus. schoonzus en tante Catharina Anna Luteijn 's-Gravenpolder Krabbendijke 24 februari 1931 3 januari 2006 Met bewondering hebben we gezien hoe ze met haar ziekte omging. Rust zacht Catrien. Rotterdam: Piet Luteijn Kruiningen: Izaak Luteijn en Maatje Dijke Biezelinge: Hans en Ria Luteijn-Kuijs Ruddervoorde(B): Marjan en Paul Joke, Arne Biezelinge: Wouter en Elsbeth Familie Luteijn Stationsweg 17 4416 PH Kruiningen De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 7 ja nuari om 10.00 uur in het verenigingsgebouw, Hans- weertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gele genheid tot condoleren. Gisteren overleed zacht en kalm onze lieve vader en opa Bauke Hofman 9 juli 192 3 1 3 januari 2006 Rineke en Hans Wibo en Annemarie Pim, Jelle Dimitri en Miranda Julie Hannie en Mare Matthias en Damario Magna en Pieter Rina Correspondentieadres: Magna Hofman Kruisweg 3 4493 PV Kamperland Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 7 januari van 10:15 tot 10:30 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 10:45 uur de afscheids bijeenkomst worden gehouden. Vervolgens zal de begrafenis plaatshebben om 11:30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Bauke hield veel van bloemen. In plaats van kaarten Op Nieuwjaarsdag is op 84-jarige leeftijd overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Dommis Hendrikse sinds 3 april 2004 weduwnaar van Adriana Westerbeke drager van de eremedaille in de orde van Oranje Nassau in zilver Westkapelle, 4-4-1921 t Middelburg 1 -1 -2006 Hij was heel lang bij ons. Daarvoor zijn we dankbaar en ook voor de waardige manier waarop aan zijn le ven een eind kwam. Hij blijft in onze herinnering als een man die altijd op unieke en rustige wijze voor ons klaar stond. Ina Seijnstra-Hendrikse Tammie Seijnstra Ellen en Johan Pepijn en Aron Atze en An ja Johnny en Ahua Cindy en Karei Joke Swiers-Hendrikse Freek Swiers (in liefdevolle herinnering) Jurjen en Ellen Yasmin, Levi en Lune Tialda en Martin Muriël en Isolde Correspondentieadres: Familie T. Seijnstra Van Hallstraat 45 4384 BM Vlissingen Volgens de wens van onze vader en opa is de herden kingsdienst in een kleine kring van familie en beken den gehouden. Deze dienst vond plaats op woensdag 4 januari j.l. in het crematorium in Middelburg. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze zwager en oom Do Hendrikse P. Kooy-Westerbeke W. Verhagen-Westerbeke J. Filius N. Filius-Westerbeke Neven en nichten Oost-Souburg, januari 2006 Een bloem met bladeren van goud, een bloem waar ieder veel van houdt. Een bloem aan de oever van het water, een mooie bloem voor nu en voor later. Een gouden blaadje valt op de grond, een gouden blaadje, niet meer zo gezond. De stengel buigt zich naar benee, alle mooie dingen buigen mee. Een bloem die het water raakt, een bloem, heel veel meegemaakt. De bladeren drijven rustig rond, niemand die de bloem niet mooi vond. Vaarwel lieve Oma Steenbakker Overleden 03-01-2006 Renato en Maroeska Ars Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 "Als leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing" Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat verder lijden haar is bespaard gebleven, geven wij u kennis dat voor ons nog vrij onverwacht, in het Oos- terscheldeziekenhuis te Goes, is overleden onze geliefde moeder en oma Ida Philipse-van den Berge sinds 19 maart 1995 weduwe van Philippus Philipse 5-2-1920 t 4-1-2006 Yerseke: Leny Kramer-Philipse Joop Kramer Daniëlle Harlingen: Bram Philipse Janna Philipse-Teerling Edwin, Yvonne, Natasja Wemeldinge: Anja Blok-Philipse Ko Blok Correspondentieadres: Zorgcentrum "Vredelust", kamer 211 Damstraat 68 4401 AJ Yerseke De dienst van Woord en Gebed wordt vrijdag 6 janu ari om 10.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk. Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt ze nog zo oud. Je wilt haar niet kwijt, omdat je van haar noudt. Maar als oog en geest verduisterd wordt, zij ziek is, moe en oud, dan mag zij gaan, omdat je van haar houdt. Bedroefd, moor ook dankbaar dal haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kort stondig ziekeed van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Johanna Wilhelmina de Wiize-van Huizen weduwe van Johannes ae Wijze in de leeftijd van 85 jaar. Jan de Wijze Cees de Wijze Saar de Wi jze-v/d Meule Rina Krijger-de Wijze Jan Krijger (in herinnering) Bep Verbrugge-de Wijze Frans Verbrugge John de Wijze Antoinet de Wijze-Nagel kerke Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 3 januari 2006 Correspondentieadres: J.de Wijze, Westerzicht 813, 4385 CG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 7 janu ari van 1 o.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monu ta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats vinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Jewasdeli|d kwijten vele dingen en dan ineens die glimlach, dat gebaar. Zo zal je voor altijd in onze herinnering blijven. Dag lieve oma Angelique en Gido Yannïck, Damian, Tristan Jolanda en Toon Nikki, Max Patricia Céline Richard en Mirèille Joey, Timo Rob en Ester Deborah, Rutger, Deveney Jolanda en Renzo Melanie, Giovanni Richard en Dennis Maurice en Eveline André en Eva Yvonne en Danny Tot U, HERE, hef ik mijn ziel op; mijn God, op U vertrouw ik. Psalm 25:1 In vertrouwen op haar Heer en Heiland overleed op 87-jarige leeftijd rustig en kalm onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Elizabeth Maria van de Stolpe-de Dveu weduwe van Frans Hubrecht Jan van de Stolpe Goes: Corrie Geene-van de Stolpe Bram Geene John, Linda en Niels Ellen, Mare, Bas, Gijs en Teun Hansweert: Eddie van de Stolpe Digna van de Stolpe-van de Linde Frank Annelies Goes: Nico van de Stolpe Goes, 3 januari 2006 Correspondentieadres: Ravelijn de Groene Jager 10,4461 DJ Goes Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is opge baard op haar kamer in Zorgcentrum 'Randhof', Heer Elsdorpweg 18 te Goes. Gelegenheid tot af scheid nemen aldaar zaterdag voor aanvang van de rouwdienst, van 9.15-9.45 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 7 januari om 10.00 uur in Zorgcentrum 'Randhof', waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Na afloop van de begrafenis is er in Zorgcentrum 'Randhof' gelegenheid tot condoleren. Onze welgemeende dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Randhof, met name afdeling Oostwal, voorde liefdevolle verzorging van onze moeder. Plaats uw familie berichten in de PZC i»b|» -j Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze zusie schoonzuster en tante g- Bets van de Stolpe-de Dreu H.E. Ventevogel-de Dreu "V M. de Dreu 1 J. de Dreu-van Waarde A. de Dreu M.J. de Dreu-Strijd Neven en nichten AdO' ■»MI Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijdjjwii van mijn schoonzuster en onze tante zat Elizabeth Maria van de Stolpe-de Dreu we YersekeW. van de Stolpe-Kodde en kinderen 3 Januari 2006 Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voj pe ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat na een kon mc stondige ziekte is overleden onze lieve moeder, or, „e. en overgrootmoeder Maria Schrier-Bruijnzeel br sinds 16 augustus 1997 weduwe van Jan Schrier de in de leeftijd van 89 jaar. wc Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van t St. Maarten in de Groe te Goes voor de liefdevolle verzorging. Koudekerke a/d Rijn: Ludo Schrier Liesbeth Schrier-Kostense Jan-Pieter en Yvette Ludo en Ilona Hansweert: Piet Schrier Saar Schrier-van Nieuwenhuize Jan-ICees en Nancy Ramon, Raoul Anne-Marie en Alexander Valentijn, Frederieke, Benjan Kruiningen: Reinier Schrier Jeannette Schrier-van LangeveÜ Miranda en Patrick Jeanine en Joost Koudekerke: Marjanne Goossens-Schrier Peter Goossens Sam 5» Goes, 3 januari 2006 Correspondentieadres: Mastgat 26,4417 CL Hansweert De herdenkingsdienst wordt vrijdag 6 januari o; 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouv Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de) gemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw ge! genheid tot condoleren. Lieve Oma Kapelle Even was het oma Goes, plotseling is het nu i Sterretje. Bedankt voor alles, rust zacht. Ramon, Raoul Valentijn, Frederieke, Benjann Met droefheid geven wij kennis van het overlijd; van onze 90-jarige geliefde schoonzus P.L. Nieuwenhuijse-de Jonge St. Catharines Canada W.P. Nieuwenhuijse M. Nieuwenhuijse-de Bruin Borssele M. van Loo-Nieuwenhuijse Goes T. Robijn-Nieuwenhuijse Kloetinge W. Hannewijk Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt ze nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Als het vlammetje doven gaat, ze op is, moe en oud bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Lieve moeder, we houden van u zoals u van ui gehouden hebt. Psalm I: Moegestreden en verlangend naar het einde, is on ringd door hen die haar lief waren, van ons heeng gaan onze zorgzame, lieve moeder, onvergetelijl oma en overgrootmoeder Anthonette Nelia Kramer-Hendrikse weduwe van Pieter Marinus Kramer 16 oktober 1912 14 januari 2(X Burgh-Haamstede: Magda en Joop Quist-Kramer Anita en Leo Patrick Jean Piere Henk en Marjan Kramer-Nap Peter en Esther Ronald en Leonie Burgh-Haamstede, Haeskenshof 23 Correspondentieadres: Dapperweg 14 4328 BB Burgh-Haamstede Onze moeder is opgebaard in de aula op begrai plaats "Vredehof", Oude Lagezoom 1 te Burs! Haamstede. De rouwdienst voor familie en belangstellenden i zaterdag 7 januari om 11.00 uur gehouden word; in bovengenoemde aula. waarna de begrafenis i plaatshebben op begraafplaats "Vredehof" streeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te co: doleren in de aula. Liever geen bezoek aan huis DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?1 jfr- Ja, dolfijnen komen voo:> onze Noordzee. Stichting! I De Noordzee staat voore: mr gezonde en schone zee. Steun ons werk en help mee om vaker dolfijnen in de Noord zee te zien. Word donateur via www.noordzee.nl of stort een gift op giro 3666563.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10