Mislukt avontuur voor Yersluijs Van Damme organiseert topevenement Verdediger Dimitri Wellens nieuwe aanwinst Hoek Hoofdplaat laat soccer schieten Zegers verlengt contract bij Veere Schoondijke verder met Fenijn Zaamslag te sterk voor RIA W. Stoutjesdijk langer bij Strijen Sranang sleept punt uit het vuur Atlete uit Zuidzande keert na vijf maanden Zwitserland terug naar huis Overtuigende Voetballer van Hulsterloo drijvende kracht achter Flanders Soccer Cup in Gent zeges voor jonge spelers van Animo uitslagen HW'24 fileert Kieldrecht: 8-2 agenda woensdag 4 januari 2006 z 17 TERNEUZEN - Het deelnemersveld voor de derde voor ronde van het Zeeuws-Vlaams soccertoernooi wordt van daag niet met zes, maar met vijf clubs afgewerkt. Hoofd plaat ziet af van deelname, terwijl de organisatie juist dacht dat de zondag-vierdeklasser wél mee zou doen. Het bestuur van het soccer vraagt alle clubs die mee wil len doen het inschrijvingsformulier terug te sturen. Hoofdplaat deed dat ook, maar met de mededeling dat het niet mee zou doen. De organisatie had dat niet opge merkt, waardoor vanavond niet zes maar vijf ploegen strijden om een plaats op de finaledag. Sluis, Koewacht, Philippine, Biervliet en IJzendijke spelen nu wedstrijden van vijftien in plaats van de oorspronkelijk vastgestelde twaalf minuten. De derde voorronde begint om 19.00 uur in sportcentrum Vliegende Vaart in Terneuzen. De jeugd komt vandaag al vanaf 9.00 uur in actie. GOES - Rinus Zegers heeft zijn contract bij zaterdag-der deklasser Veere met één jaar verlengd. De uit Zaamslag afkomstige trainer is aan zijn eerste seizoen bezig. Vorig jaar nam hij na drie seizoenen afscheid van Breskens. SCHOONDIJKE - Wim Fenijn is ook komend seizoen hoofdtrainer bij voetbalvereniging Schoondijke. De oefen- meester is momenteel aan zijn tweede seizoen bezig bij de zondag-vijfdeklasser en heeft veel vertrouwen in de jonge spelersgroep. Ook keeperstrainer Jan Verploeg verlengde zijn overeenkomst met één seizoen. WESTDORPE - Zaamslag was gisteravond in een oefen duel te sterk voor RIA W.: 0-4. De zaterdag-tweedeklas ser leidde bij rust al met 0-3 door doelpunten van Peter Dieleman, Menno den Dekker en Joris Rademakers. Randy Lauret legde in de tweede helft, waarin Zaamslag opnieuw veel sterker was dan de zondag-vierdeklasser maar veel kansen miste, de eindstand vast: 0-4. GOES - Ondanks contacten met enkele Zeeuwse clubs, blijft Ko Stoutjesdijk ook komend seizoen verbonden aan Strijen. De trainer uit Sint Maartensdijk is aan zijn eerste seizoen bezig bij de zaterdag-eersteklasser, nadat hij in het verleden bij onder meer Stellendam, Goes, HW'24 en Rillandia werkzaam was. De promovendus startte dit sei zoen sterk, maar is nu afgezakt naar de negende plaats. GOES - FM Sranang kon in de eerste wedstrijd van het nieuwe jaar weer eens beschikken over een paar verdedi gers en dat betaalde zich direct uit. In een vol eigen huis speelden de Goese futsallers met 5-5 verdienstelijk gelijk tegen FC Inter, de nummer drie in de hoofdklasse. De doelpunten kwamen op naam van Ramon Dahoe, Gaffin de Meza, Stefan Scholten en Michael Linger (2x), die vlak voor tijd een punt redde. Vï naar naam kwam al een tijdje niet meer voor in de uitslagen van en: Zeeuwse crossen. Frédérique Versluijs vertrok vijf maanden gele- we' den immers met haar man en twee kinderen naar Zwitserland. Daar hoopte ze een nieuw leven op te bouweneen nieuwe toekomst te vinden. Die bleek er niet te zijn. Over anderhalve week keert de 1 atlete uit Zuidzande met haar gezin 'terug naar huis', zoals ze het zelf verwoordt. 5 i door Karei Pleunis SIGNY/TERNEUZEN - Ze wil het woord berooid niet in de Qi mond nemen. Dat gaat haar te ver. „Natuurlijk is het niet mak- ot; kelijk geweest, maar we hebben Ni elkaar en we gaan in Nederland een nieuwe start maken", zegt 32 Frédérique Versluijs. „Op zoek naar werk, dat moet ons lukken. n{ We geloven er beiden in; dat is eh het vertrekpunt. Maar of we ons vergist hebben? Zeker weten. Je geeft in Nederland niet alles op ia met het idee dat je na vijf maalt in den terug zult keren." R 4 Zij nam een klein half jaar gele- den ontslag bij een accountants- kantoor in Oostburg. Hij hing na vele jaren het bruin en rood p( van de posterijen aan de haak, want het avontuur lonkte. Echtgenoot Ronny had het ge had met Nederland. De mentali- I teit stond hem al een tijdje te gen en met het ouder worden nam de ontevredenheid voortdu- v< rend toe. Een onbestemd gevoel 6 vertelde hem dat het tijd was nle om de koffers te pakken en op 1H 'zoek te gaan naar een uitdaging. m Die dacht hij in Zwitserland te vinden. Daar waar de zus van Frédérique Versluijs en haar 'ce: man al heel wat jaren wonen. gr ;al Ontslag zai Het afscheid van Zuidzande 1 Vi 'deed pijn. „Het leek zo defini- 9* tief", vertelt ze. „Ik moest mijn familie achterlaten, afscheid ne- k men van mijn vrienden, m'n atle- nili. tiekmaatjes. Onze kinderen ir - Remy en Michelle van hun z vriendjes en vriendinnetjes. Maar ik vond dat we het moes ten proberen. Hadden we het ^e; niet gedaan, dan was het bij 7 Ronny waarschijnlijk altijd wel 8® blijven knagen. Wat dat betreft ^as is het goed geweest dat we zijn gegaan. Ook al is het dan op een mislukking uitgedraaid." Via een uitzendbureau vond Ronny Versluijs in Zwitserland een eer ste keer werk in de bouw. Ont slag volgde al snel. Hij vond voor de tweede keer werk, maar opnieuw volgde eind november ontslag toen de activiteiten in de wintermaanden stil kwamen te liggen. „Ronny kwam thuis te zitten met een enorm schuldgevoel", vertelt Frédérique Versluijs. „Hij was het geweest die zo graag weg wilde uit Nederland. Hij vond dat hij ons gezin in de problemen had gebracht. Onzin natuurlijk. Ik heb er toch mee in gestemd toen hij naar Zwitser land wilde." Nulpunt Een uitkering was er niet bij, omdat je minstens een jaar in Zwitserland moet wonen, wil je daarvoor in aanmerking komen. „Begin december hebben we de knoop doorgehakt en besloten om terug te keren naar Neder land." Volgende week werkt Frédérique Versluijs daarom voor het laatst bij een Zwitserse distributiefirma van geneesmid delen. Daarna is ook zij, evenals haar man, werkloos. Volgende week zondag rijdt ver volgens de verhuiswagen Zuid zande binnen en zal het gezin op nieuw neerstrijken in het straat je waar het al eens zestien jaar woonde. Het wordt niet hetzelf de huis. Het was nummer 5, het wordt nu nummer 13, daar waar de naar Aardenburg vertrokken hardloper Theo Rabout altijd woonde. „Ach, het zal natuur lijk best eens pijn doen als je je vertrouwde stekje voorbij moet lopen. Maar we weten dat we op nieuw moeten beginnen, vanaf het nulpunt dus." Ze spreekt over 'weer naar huis komen.' „De eerste drie maan den in Signy, een dorp aan de Frédérique Versluijs keert volgende week na een avontuur van vijf maanden met haar gezin terug uit Zwitserland. foto Peter Nicolai voet van de Jura en net zo groot als Zuidzande, waren niet mak kelijk. Op het balkon van ons ap partement mochten we geen schotel plaatsen. De Nederland se televisie konden we dus niet ontvangen. Een internetaanslui ting was eveneens een groot pro bleem. Die hebben we ook nooit gehad. Gelukkig kon ik op mijn werk af en toe eens op het inter net, maar feitelijk was de tele foon de enige band met Neder land." Toch begon Frédérique Ver sluijs na enkele maanden te wen nen aan haar nieuwe woonomge ving. „Ik ben iemand die zich vast kan bijten. Ik wilde me hier vestigen, dus moest ik slagen. Ik wilde niet toegeven aan een ge voel van heimwee of valse sen timenten. Het moest me lukken. Maar met Ronny ging het he lemaal mis. Zijn ontslag leidde tot spanningen in het gezin. Dat is ook niet vreemd. Ik ging dan maar een kilometer of vijftien lopen. Dat was mijn uitlaatklep. Maar dat blijft het niet. Het is ook niet de oplossing. Vandaar dat het goed is dat we naar Nederland terugkeren. We heb ben Zwitserland wat leren ken nen; we weten nu ook dat Neder land een heel warm land is. Men sen zijn er veel hartelijker dan in Zwitserland." Wedstrijden heeft ze de voorbije vijf maan den niet gelopen. „Er stond er wel één op het programma, maar daar neem ik niet meer aan deel. Mijn eerste wordt de halve marathon van Cadzand in februari. Daar ben ik titelverde diger. Toch is het vreemd, want ik had nooit gedacht dat ik daar nog eens terug zou keren." GOES - Dylan van den Hout is bij het K4-jeugdtoernooi in de TSI-hal in Goes met speels gemak doorgedrongen tot het hoofdschema van het jongens enkelspel tot en met twaalf jaar. De speler van het Terneuzense Animo gunde zijn tegenstander Steven Bitter slechts drie ga mes. Het werd 6-2 en 6-1 voor de als eerste geplaatste Van den Hout. Ook een andere speler van ten nisvereniging Animo bereikte het hoofdschema van dit natio nale jeugdtoemooi. Devon Houg, de nummer zes van de plaatsingslijst, was in de poule te sterk voor Jordy Nederpelt en Lars de Boer. Tegen Nederpelt werd het 6-3 6-3 voor Houg en De Boer moest er met 6-1 en 6-3 af. Verrassing De als negende ingeschaalde Bart van Wuyckhuyse verloor ietwat verrassend van Foeke van den Bergen. MLTC'er Van Wuyckhuyse moest in drie sets de zege aan Van den Bergen la ten: 3-6 6-3 1-6. Een leeftijdscategorie lager bij de jongens tot en met tien jaar won Yannick Kiewiet zoals verwacht zijn twee wedstrijden in de poule. De favoriet voor de eindzege kreeg niet veel te genstand van Ronetto van Til burg en Xander van Oosterhout. Tegen Van Tilburg werd het twee keer 6-2 en met 6-2 en 6-0 won Kiewiet van Van Ooster- iiout, door Barry van der Hooft TERNEUZEN/GENT - Bij Hul sterloo hoeven ze deze week niet op Daan van Damme te reke nen. De voetballer van de zon dag-vierdeklasser heeft zijn han den de komende dagen meer dan vol aan de Flanders Soccer Cup. Van Damme (26) is één van de drijvende krachten achter het evenement, waarbij aantrek kelijk voetbal centraal staat in de Topsporthal in Gent. De Flanders Soccer Cup is uitge smeerd over vijf dagen. Gister avond verzorgden zes ploegen uit de tweede en derde klasse na tionaal de aftrap van de derde editie. Vandaag komt de plaatse lijke jeugd overdag aan bod, waarna 's avonds vijf teams uit de vierde klasse nationaal en eerste klasse provinciaal hun kunsten vertonen. Het deelne mersveld wordt vanavond ge complementeerd door zondag vierdeklasser HW'24. Na de vrouwen (morgen) en een inter nationaal jeugdtoemooi (met on der meer Willem II en RBC) op vrijdag, volgt zondag het hoogte punt van de Flanders Soccer Cup. Sponsors Zes Belgische profploegen bin den dan vanaf 10.00 uur de strijd aan op de kunstgrasmat in Gent. Om het veld, dat 52 bij 32 meter is, is een boarding van één meter hoog geplaatst. De apotheose van de finaledag, met AA Gent, Beveren, Cercle Brug ge, Roeselare, Zulte-Waregem en KV Mechelen als deelnemers, is live te zien op de Belgische te- Hulsterloo-voetballer Daan van Damme in de tot soccerarena omgebouwde Topsporthal in Gent: „De clubs komen hier graag." foto PZC levisie. Dat laatste aspect maakt het voor Daan van Damme en zijn collega's steeds eenvoudi ger om sponsors voor hun toer nooi te strikken. „In de afgelo pen jaren hebben we onze spon sors redelijk makkelijk kunnen behouden", vertelt de medewer ker van sportmarketingbureau Action Sports. „Het eerste jaar was het nog wel moeilijk, omdat we eigenlijk lucht moesten ver kopen. Maar nu kunnen we men sen promotiefilmpjes en foto's laten zien en weet iedereen dat het zondag live op televisie is. Dat is ook onze grootste troef richting de sponsors. Hun na men staan op de boarding, waar de spelers de bal steeds tegen aan schieten. Ze komen dus va ker in beeld." Het spelen van soccer tijdens de wintemaanden is geen noviteit in België, weet Daan van Dam me. „Vroeger werd hier winter voetbal gespeeld, in een mane ge. Dat is al een jaar of twintig geleden en je kunt het niet ma ken om eersteklassers daar te la ten spelen. Samen met een colle ga heb ik het concept weer opge pakt en nu wordt er ook op een fantastisch kunstgrasveld ge speeld. Iedereen heeft de afgelo pen jaren ook gezien hoe de sfeer in de hal was en daardoor komen er steeds meer mensen op af." Startgeld wordt er niet betaald aan de profclubs. Ze kunnen zelf wel wat verdienen met de kaartverkoop aan hun eigen sup porters. Voor de winnaar ligt zondag wel 10.000 euro klaar, de verliezend finalist moet het met 5.000 euro doen. „De clubs komen hier graag", heeft Van Damme gemerkt. „KV Mechelen speelt bijvoorbeeld zaterdag avond al weer competitie, maar komt zondag gewoon met een goede ploeg naar hier. Voor ons is het te hopen dat het amateur voetbal wordt afgelast, dan zit ten de tribunes zeker vol. Hoe veel mensen er dan in kunnen? Meer dan vierduizend." Veiligheid Dat topclubs als Standard Luik, Anderlecht en Club Brugge niet van de partij zijn in Gent, vindt Daan van Damme niet zo erg. „We willen dat natuurlijk wel, maar ik denk dat er dan proble men kunnen ontstaan op het ge bied van veiligheid. Daar heb ben we nu ook naar gekeken, omdat er altijd fanatieke suppor ters meekomen. Beveren en AA Gent gaan nu wel samen, maal ais Lokeren ook mee zou doen hebben we een probleem. On langs zijn de supporters van Zulte-Waregem en AA Gent met elkaar op de vuist gegaan, dus daar hebben we nu rekening mee te houden. Toch hebben we hier nooit veel problemen gehad. Er lopen genoeg ste wards rond, zodat het voor ie dereen een mooi toernooi kan worden." door Barry van der Hooft GOES - Hoek heeft de opengevallen plaats in de selectie die door het ver trek van Roy Hendriksen was ont staan, gisteren opgevuld. De Belg Di mitri Wellens komt de defensie verster ken en speelt de rest van het seizoen voor de zaterdag-hoofdklasser. De 27-jarige verdediger is afkomstig van FC Dender EH, dat in de derde klasse nationaal op de derde plaats staat. Dimitri Wellens is de zoon van Willy Wellens, oud-speler van onder meer Club Brugge en Beerschot en ze venvoudig Belgisch international. Wel lens senior is momenteel trainer van Harelbeke en was eerder onder meer assistent-trainer bij Club Brugge. Zulte Zijn zoon doorliep de jeugdopleiding- in Brugge en maakte ook enige tijd deel uit van de eerste selectie. Daarna stapte hij over naar Zulte, de club die later fuseerde tot Zulte-Waregem. De laatste anderhalf jaar was Dimitri Wellens actief voor FC Dender EH. „Aan het begin van het seizoen waren de resultaten daar niet zo best", vertel de Gerrit Emans, lid van de techni sche commissie van Hoek, gister avond. „Nadat er een nieuwe trainer was aangesteld kwam hij op de bank terecht. Voor ons was het niet makke lijk een nieuwe speler te vinden, om dat de club toestemming moet geven voor de overgang. En dat doen ze na tuurlijk niet bij spelers die iedere week in de basis staan. FC Dender heeft ons wel een bewijs van vrijgave gegeven, waardoor de overschrijving geen problemen moet opleveren." Dimitri Wellens, een rechtsbenige cen trale verdediger, is na Jonathan Con- stancia de tweede nieuwe speler in de selectie van Hoek. Vakantie De overschrijving van de Terneuze- naar is inmiddels rond, waardoor Con- stancia zaterdag inzetbaar is in het be kerduel met ASWH. Dimitri Wellens zal dan nog niet tot de selectie beho ren. Emans: „Hij had al een paar da gen vakantie geboekt, waardoor hij pas zaterdag voor het eerst naar Hoek komt. Hij gaat mee om de wedstrijd te gen ASWH te bekijken. Als het afge last wordt, kan hij voor de eerste keer trainen." Met het aantrekken van Wellens en Constancia is de selectie volgens Emans nu op sterkte om in de tweede seizoenshelft de weg naar boven te vin den. „We hebben nu een groep van ne gentien spelers. Dat moet genoeg zijn. Als er geen gekke dingen meer gebeu ren, blijft het hier bij." Dakar Rally. Vierde etappe. Er Ra- chidia (Mar) - Ouarzazate (Mar). Au to's: 1 Sainz (Spa) Volskwagen 3.52.48, 2. Magnaldi (Fra) Ford 2.00, 3. Alphand (Fra) Mitsubishi 3.10, 30. Leyds/BMW 1.22.53. 43. Jacobs/Bowler 1.39.12 Klassement: 1. Sainz 9.21.18, 2. Saby (Fra) Volkswagen 4.51, 3. Klein- schmidt (Dui) Volkswagen 5.09, 44. Leyds 2.55.08. Motoren: 1. Esteve Pujol (Spa) KTM 386 km in 4.13.01, 2. Coma (Spa) KTM op 0.28, 3. De Gavardo (Chl) KTM 5.15, 19. Verhoeven/Yamaha 31.42, 30. Knui- man/Yamaha 1.03.08, 33. De Baar/KTM 1.15.51, 47. Van Drunen/Yamaha 1 25.34. Klassement: 1. Coma (Spa) 10.17.57, 2. Esteve Pujol 4.51, 3. Des- pres (Fra) KTM 5.06, 19. Verhoeven 44.42, 27. Knuiman 1.24.58. Trucks: I.Tsjagin (Rus) Kamaz4.57.09, 2. Stacey (Ned) MAN 2.42, 3. Kabirov (Rus) Kamaz 17.10. Klassement: 1. Tsjagin 11.35.30, 2. Loprais (Tsj) Tatra 1.08.47, 3. Kabirov 1.18.41, 5. Stacey 1.22.03. 6-3, G. Boers-F. van Tilburg 6-4 7-6, S. van de Spek-G. Boers 4-6 6-1 6-4, S. van de Spek-F. van Tilburg 6-3 6-1, S. Ha- mers-J. Patist 5-7 6-4 6-4, F. Schonck-S. Hamers 6-3 6-1, F. Schonck-J. Patist 6-2 6-0, B. Kies-M. de Laat 6-1 6-4, S. van de Broecke-B. Kies 6-4 6-1, S. van de Broecke-M. de Laat 6-0 6-1, F. van de Bergen-B. van Wuyckhuyse 6-4 3-6 6-1, N. van de Velden-T. Suykerbuyk 6-3 5-7 6-2, F. van de Bergen-T. Suykerbuyk 6-0 6-1. T/m 14 jaar: S. Braaksma-W. Re- mijn 6-1 6-2, W. de Jong-S.T. Lee-Kong 6-3 6-3, T. van Oosterhout-M. van Putte 7-5 7-5, S. Braaksma-H. van Putte 6-2 6-3, D. Voeten-R. Tazelaar 7-6 4-6 7-5, T van Oosterhout-M. Suykerbuyk 6-4 7-5, W. de Jong-D. Voeten 6-1 6-2. Meisjesenkel, t/m 12 jaar: D. van Bal- lekom-M. Hollestelle woM. Rog- gen-M. Hollestelle wo., A.F. Schonck-I. van Putte 6-1 6-0, I. van Leeuwen-A.F. Schonck 6-3 6-1, I. van Leeuwen-I. van Putte 6-0 6-0, M. Weyschede-K. Hersel- man wo., J. Keijzer-K. Herselman wo„ E. Sonneveldt-A. Geelen wo„ A. Flo- hil-A. Geelen wo., A. Flohil-E. Son- neveldt 6-2 2-6 6-3. Driebanden. Derde divisie, poule 5: Verhoeven 1-Hoondert/de Waard 4-4: G. Persoons-Vic Herreweghe 16-35, 50; G. v.d. Brand-Frans de Koek 35-32, 55; M. v.d. Heuvel-Sjaan van Kuyk 30-28, 44; J. Verhoeven-Bram de Waard 18-30, 51. Vierde divisie, poule 4: Korenbeurs/'t Kaaitje-Aartsbouw 4 6-2: Kimmo Pankow-Ben Raaijmakers 24- 30, 39; Jan Westdorp-Jo van Vlimme- ren 25-14, 40; André Karelse-Toon Boe ren 25-13, 51; Jean Louis Smulder-Ben Aarts 20-17,55. Terneuzen. Poolbiljarten, district Kanaalzone. Tweede bekerronde: The Riff-Outlaws 0-4, Milord-Pooligans 4-2, Whatever-Blak Lions 1-4, De Pub- Ambiance 4-0. Lucky Day 3898: 5-6-8-10-11-14-17- 18-24-26-32-36-39-47-48-52-62-67-68-71 (onder voorbehoud). Hopman Cup. Groep B: Nederland - Australië 2-1. Krajicek - Stosur 4-6 6-7 (8), Wessels - Reid 7-5 6-4, Wessels/ Krajicek - Reid/Stosur 6-4 6-2. Groep A: Rusland - Verenigde Staten 1-2. Koeznetsova - Raymond 6-4 6-1, Dent - Sjoekin 6-2 6-0, Koeznetsova/ Sjoekin - Raymond/Dent4-6 1-6. Doha. Mannen. Eerste ronde: Fede- rer (Zwi/1) - Minar (Tsj) 6-1 6-3, El Ay- naouï (Mar) - Grosjean (Fra/4) 6-4 6-4, Starace (Ita) - Andrejev (Rus/5) 7-5 1-6 7-5, Vik (Tsj) - Pavel (Roe) 2-6 7-6 (2) 7-6 (1), Davidenko (Rus/2) - Christophe Ro- chus (Bel) 6-3 6-1, Santoro (Fra) - Ma- rach (Oos) 6-0 2-6 6-4, Volandri (Ita) - Mahut (Fra) 6-4 6-4. Auckland. Vrouwen. Eerste ronde: Hantuchova (Slv/2) - Beigelzimer (Oek) 2-6 6-3 6-2, Kirilenko (Rus/4) - Blahotova (Tsj) 6-4 6-1, Bartoli (Fra/6) - Loit (Fra) 6-7 (5) 6-3 6-1, Lorenzo (Spa) - Asagoe (Jap/7) 6-0 3-6 6-2, Zvonareva (Rus/8) - Suarez (Arg) 6-2 6-3, Obziler (Isr) - Jackson (VSt) 6-3 6-2, Craybas (VSt) - Harkleroad (VSt) 2-6 6-1 7-6 (4), Brandi (PRi) - Castano (Col) 7-5 6-1, Schruff (Dui) - Dokic (Aus) 5-7 7-6 (3) 6-1, Cho (ZKo) - Peer (Isr) 7-6 (0) 6-4, Granville (VSt) - Perry (VSt) 6-3 1-6 6-3, Doesjevi- na (Rus) - Kremer (Lux) 6-3 6-3. Gold Coast. Vrouwen. Tweede ron de: Pennetta (lta/4) - Na Li (Chn) 6-2 6-2, Medina (Spa/8) - Nakamura (Jap) 6-4 6-4, Safina (Rus/3) - Benesova (Tsj) 6-0 6-1, Safarova (Tsj) - Gajdosova (Slw) 4-6 7-5 6-4. Goes. K4-jeugdtoernooi. Jongens enkel, t/m 10 jaar: R. Sewnath-X. van Oosterhout 6-3 6-1Y. Kiewiet-R. van Til burg 6-2 6-2, Y. Kiewiet-X. van Ooster hout 6-2 6-0, R. Sewnath-R. van Tilburg 6-4 6-2. T/m 12 jaar: S. Bitter-P. Nouws wo., D. van de Hout-S. Bitter 6-2 6-1, D. van de Hout-P. Nouws wo., J. Neder- pelt-L. de Boer 6-4 7-5, D. Houg-J. Ne derpelt 6-3 6-3, D. Houg-L. de Boer 6-1 KIELDRECHT - HW'24 heeft gisteravond in en tegen Kield recht een dikke 8-2-zege be haald. De formatie van trainer Michel Leonhart opende voortvarend en kwam nog voor de pauze op een 4-0-voorsprong door doel punten van Maarten Scheer ders, Evert van de Berg (2x) en Koen de Bliek. Pal voor rust kon den de Belgen tegenscoren. Na de hervatting nam HW'24 de touwtjes opnieuw in handen. Dit resulteerde in treffers van achtereenvolgens Bert Lecluse, die zijn eerste wedstrijd voor de Hulstenaren speelde, Christoph de Clippeleir en Jaimy de Vis ser. Na de tweede treffer van Kieldrecht, zorgde Evert van de Berg voor 8-2. Woensdag Biljarten Graanbeurstrofee. Driebanden toer nooi. Eerste ronde, (clubhuis De Graan- beurs, Zierikzee). 19.00 uur. Soccer Voorronden jeugd. Poule 1 en 2, aan vang 9.00 uur. Poule 3 en 4, aanvang 13.00 uur. Voorronden senioren. Poule C, met Sluis, Koewacht, Philippine, Biervlieten IJzendijke. Locatie: sportcentrum Vlie gende Vaart in Terneuzen. Aanvang: 19.00 uur. Tennïs~ Walcherse Open. Locatie: Racketcen trum in Vlissingen. Aanvang: 13.00 uur K4-jeugdranglijsttoernooi. Locatie: tennishal TSI in Goes. Aanvang: 9.30 uur. Jeugd Eilandtoernooi. Locatie: sport hal Westenschouwen in Burgh-Haam- stede. Aanvang: 9.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 47