MEMENTA ZEELAND r Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Verjaardag Donderdag 5 januari 2006 hoopt onze moeder (schoonmoeder) oma en overgrootmoeder Maria van Hoften-Kodde Margrietstraat 22,4561 EJ Westkapelle 85 jaar te worden Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 7 januari 2006 tussen 16.00 en 17.30 uur bij Restaurant de Fontein. Markt 73, Westkapelle. Liever geen bezoek aan huis. lan en Marja Overleden Met groot verdriet geven wij kennis van het over lijden van Dirk van Dijk 46 jaar Oost-Souburg: W.F. van Dijk Brasil: Barend. Agnes en de kinderen Vlissingen: Huib, Els en de kinderen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dankbaarheid gaat uit naar allen die zich voor Dirk hebben ingezet. 23 december 2005 Burg. Stemerdinglaan 180 4388 KD Oost-Souburg De HEERE nam op Zijn tijd uit ons midden weg onze vader, schoonvader en opa Leendert Marinus Nieuwenhuijse 5 juni 1946 - f30 december 2005 's-Gravenpolder: Marja Nieuwenhuijse 's-Gravenpolder: Pieter en Anneke Nieuwenhuijse-van Hartingsveldt Jorik 's-Gravenpolder: C.L. de Witte Correspondentieadres: Schoolstraat 35 4431 AK 's-Gravenpolder Onze vader en opa is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, al waar D.V. dinsdag 3 januari 2006 van 19.00-19.30 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 4 januari om 13.00 uur in bovengenoemd rouwcen trum, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcen trum gelegenheid tol condoleren. Geen bloemen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat onverwacht van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Leen Nieuwenhuijse in de leeftijd van 59 jaar. Wolphaartsdijk: C. Kole-Nieuwenhuijse J.P. Kole Middelburg: L. van Eijzeren- Nieuwenhuijse (in herinnering) P. van Eijzeren Lewedorp: Fam. Nieuwenhuijse Neven en nichten Lewedorp, 30 december 2005 Intens verdrietig zijn wij door het heengaan van Nel Vrouw van Wim Onze lieve vriendin, puur mensen mens, stralend op aarde, mag nu leven in het Licht. Sjaak en )oke van den Berge Anniek, Elles, Myrthe Ian en Marianne de Jager Emmy, Adriaan Bedankt lieve Nel voor het delen van moeite en vreugde joke Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Gespecialiseerd in gedenktekens Lasergraveren 25 jaar garantie Zandstralen - Renovatie - Onderhoud Mementa Zeeland Buitenweg 35 4571 EP Axel Tel. 0115-530901 www.mementa-zeeland.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10.00 tot 17.00 uur zaterdag en 's avonds op afspraak Als mens zijn wij klein, zo nietig en jij, jij had een hart van goud. Wij, wij zijn zo droevig, zo verdrietig, je was een mens, waar ieder van houdt. Toch zijn wij dankbaar, dat je een deel was van ons leven. Je blijft in onze harten geschreven. Met intens verdriet geven wij kennis dat mijn lieve, zorgzame man, onze papa en opa geheel onver wachts uit ons leven is weggerukt Willem Johannes Christianus Engelen - Wim- Delft, 30 augustus 1938 Kerkwerve, 29 december 2005 Ria Rik en Yvonne Björn Gerard en Manuela Nicky, Kim Jennifer, Michelle John en Richard Exel Q Nero O Slikweg 4 4321 SV Kerkwerve Wim is thuis opgebaard. Dinsdag 3 januari zal er om 13.50 uur een rouw dienst worden gehouden in de kerk van de Hervorm de Gemeente aan het Dorpsplein te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Serooskerke, omstreeks 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het Dorpshuis, Dorpsplein 13 te Seroos kerke. Liever geen bezoek aan huis - Wij vernamen het droeve bericht van overlijden van onze vrijwilligster Martha du Pont Jarenlang, eerst in verpleeghuis De Poort, later in 't uus in Westkapelle en zorgcentrum SIMNIA stond zij voor ons klaar. Zowel cliënten als medewerkers zullen haar warmte en aandacht missen. Wij wensen de (klein)kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens cliënten, medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum SIMNIA Mark Felius Locatiemanager Er is een tijd van zaaien en een tijd van oogsten, een tijd van ploegen en een tijd van rusten. Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft ge daan en betekende, geven wij kennis dat plotseling van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader en grootvader Gabriël Jacob Hoek echtgenoot van Marina Cornelia Koopman op de leeftijd van 77 jaar. Mevr. M.C. Hoek-Koopman Gabri en Helma Joyce, Heieen Petra en Evert Bergen op Zoom, 29 december 2005 Correspondentieadres: Familie Hoek Westpoort 39 4695 ED Sint-Maartensdijk De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 3 ja nuari om 13.15 uur in de aula van de Algemene Be graafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aansluitend de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aanvang van de rouwdienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren. Tot ons verdriet is plotseling overleden onze beste zwager en oom Gabriël Jacob Hoek St. Maartensdijk, St. Maartensdijk, 20 september 1928 29 december 2005 N.M. Koopman-Korstanje t L.J. Korstanje C.J. Koopman t H.C. Koopman-Capelle t J.M. Koopman j.A. Koopman-Zijlstra J.W. Koopman D. Koopman-van der Bijl Neven en nichten 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat Vaarwelen "Rust in vrede". Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan haar leven, hebben wij heden toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Pietemella Hamelink-de Lijser in de leeftijd van 79 jaar. Kortgene: Frans Hamelink Betty Hamelink-Hoek van Dijke Luton (UK): Melanie Hamelink en Mark Owen Kortgene: Björn Hamelink Middelburg: Freddy Hamelink Jolanda Hamelink-van der Moere Den Haag: Peter Hamelink Temeuzen: Peter Hamelink Goes, 30 december 2005 Correspondentieadres: Zandkreekstraat 6 4484 BA Kortgene Woensdag 4 januari wordt om 13.00 uur de af- scheidsdienst gehouden in de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 50 te Goes. Aansluitend zal aldaar de begrafenis plaatsvinden. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk con doleren in voornoemde aula. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan onze ma, oma en zus Rosanna Emilia Dhuijvetter weduwe van Albertus Dominicus Lijbaert 11-03-1923 129-12-2005 Bassevelde (B) Gent (B) Baarle Drongen: Jacqueline en Pierre La Marse: Carla en Habib Belsele: Cecile en Eddy Philippine: Jeannette en Bavo Biervliet: Donald en Truus Temeuzen: Hegwige en Adrie Sas van Gent: Mark en Vera Philippine: Marie-Christine en Peter Philippine: Patricia en Martin Sas van Gent: Bart en Monique Klein- en achterkleinkinderen Familie Dhuijvetter Familie Lijbaert Sas van Gent, 30 december 2005 Correspondentieadres: G.L.J. Lijbaert-Slock Hoofdplaatseweg 14521 PE Biervliet De uitvaardienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 5 januari om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsheb ben in het crematorium van Temeuzen, aan de Bella- mystraat 28c. Uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. Woensdag 4 januari zal er om 18.30 uur een gebeds dienst plaatshebben in "De Redoute", aan de Rijsen- burg 2 te Sas van Gent. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, al waar u woensdag 4 januari om 20.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wanneer er ondanks benauwdheid en pijn dankbaarheid is en vrede komt dan is het als een vogel die opstijgt gedragen en geborgen in de ruimte van Gods liefde Joop Verhave Ontroerd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is heengegaan, op 87-jarige leeftijd, onze lieve moeder, oma en overgrootoma Adriana Boone-de Kam sinds 23 maart 2004 weduwe van Izaak Boone Domburg: Marijke en Adrie Catsman-Boone Oost-Souburg: Ineke en Chris Louwerse-Boone Domburg: Peter en Colinda Boone-Adriaanse Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 30 december 2005 Correspondentieadres: J.W. Schuurmanstraat 75a 4357 EH Domburg U kunt afscheid nemen van Annie op woensdag 4 januari van 13.00 tot 13.10 uur in de aula op de begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsdienst plaatsvinden. Daarna zal de begrafenis plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats te Middelburg. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Samen verdrietig blijft ons, warm en gelukkig, de herinnering aan onze lieve, zorgzame oma en over grootoma Annie Boone-de Kam René Arthur en Jolanda Nienke, Tim Arianne en Wemer Toby, Davy Leon en Heidi Martijn Alysia Maelynn Middelburg, 30 december 2005 Met ontroering berichten wij u het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Annie Boone-de Kam weduwe van Izaak Boone in de leeftijd van 87 jaar. Den Haag: J. Boone G.W.S. Boone-Okma Tilburg: P. Boone L.H.G. Boone-Snijders Souburg: J.R. Boone J. Boone-Baljeu Middelburg: J.A. Boone A.S. Boone-Arendse (in herinnering) Neven en nichten 30 december 2005 UirvaaKTveRzongmg H. Jobse Utv zorg i" onze banden voor geheel WaLchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BO Nieuw en Sint Joosland 0118 462 www.hjobse-uitvaart. Email: hjobse@hj Tevens beschikken wij over We gunnen je rust, al is vol droefheid ons hart. Je te zien lijden, niet kunnen helpen, was onze grootste smart. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u ken nis van het overlijden van onze lieve Tante Cor Cornelia Elizabeth de Dreu in de leeftijd van 93 jaar. Driewegen: Piet van Sabben (in herinnering) Mary van Sabben-Oom Oudelande: Peter Jan en Patricia Pieter Driewegen: Marco en Josetta 29 december 2005 Ruigendijk 2 4438 NM Driewegen Op maandag 2 januari 2006 is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 3 januari om 13.15 uur in de kerk van de PKN-ge meente te Driewegen, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis, Smitsweg 24A gelegenheid tot condoleren. Wij willen alle verzorgsters van 'Allévo' bedanken voor de liefdevolle verzorging en begeleiding van Tante Cor en ons. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is overleden onze lieve Tante Cor C.E. de Dreu Driewegen, 17-9-1912 - i" Driewegen ,29-12-2005 Haar betrokkenheid in ons gezin laat heel veel dier bare herinneringen na. A.C. van Sabben-de Dreu t P. van Sabben t Marleen en Bert Ton-van Sabben Rines en Jo van Sabben-Rijk Hanneke van Sabben, Wim Vreke Jaap en Lydia van Sabben-van 't Westeinde en kinderen Neem, Heer, mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d 'eeuw 'ge stranden de ruste vind! Gezang232:1 (bundel 1938) Na een moeizame levensavond is nog plotseling over leden onze lieve moeder, oma en overoma Aagtje Pietemella Franje-Leendertse sinds 20 november 2001 weduwe van Marinus Gabriël Franje Geboren 7 maart 1912 te Wemeldinge Overleden 30 december 2005 te Goes Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Vredelust te Yerseke voor de liefdevolle verzorging. Puy St. Martin (Fr.): Apolonia Franje Vernon (Can.): Jo Franje Sybolla Franje-Straker Deborah en Wolfgang Scott, Connor Douglas en Nicole Tanner Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 37 4462 RA Goes De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt dinsdag 3 januari om 12.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader, grootvader en mijn overgrootvader Albert Westerveen sinds 5 oktober 1997 weduwnaar van Sietske Koning in de leeftijd van 93 jaar. Alblasserdam: R.G. Bitter-Westerveen G. Bitter Breskens: G.A. Jongman-Westerveen J.W. Jongman Kleinkinderen en achterkleinkind 4382 EJ Vlissingen, 29 december 2005 Koudekerkseweg 81 (kamer 104) Correspondentieadres: Familie Jongman Scheepvaartstraat 27 4511 BA Breskens Op zijn verzoek zal de crematieplechtigheid in stilte plaatsvinden. Wij willen iedereen bedanken voor de goede zorgen die hij in "TerReede" heeft ontvangen. Dankbetuiging In ons verdriet om het heengaan van onze dierbare pa" opa en opa Petter Abraham Geelhoed mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Schoondijke, december 2005 Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder en tante Elisabeth Cornelia van der Jagt-Slabbekoorn Aangezien het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te be danken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij mochten ontvangen. Willy Jonkhoff-van der Jagt Santa Maria California, december 2005 Een hand..... Een woord Een kaart Het doet zo goed Als je iemand missen moet Lieve mensen, hartelijk bedankt. Voor jullie medeleven tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Truidus Van der Klooster Het heeft ons diep geraakt! Corrie Van der Klooster-Slotema Gerardus en Ellen Koen Arian en Patrick Youp Wissenkerke, 31 december 2005 Voor het hartelijke medeleven en de grote belangstelling na het overlijden van vader, schoonvaderen opa Adriaan Kodde zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Een extra woord van dank aan de medewerkers van 'Zorgstroomen de 'Vliedberg app. 2. Familie Kodde Biggekerke, december 2005 In plaats van kaarten Uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze vader, schoonva der en opa Henk Koets hebben ons diep getroffen. Wij vonden er steun, troosten bemoediging in. Het is ons onmogelijk om iedereen per soonlijk te bedanken. Langs deze weg betuigen wij onze dank aan allen die op welke manier dan ook met ons heb ben meegeleefd. Karin Koets-Hemmes Anneke en Theo van Waarden-Koets Jeanette Koets Sipko Koets en Sandra Alst laap Koets en Justina Kiss Willem Jan Spijkerman en Christa Wiesmeier Kleinkinderen Goes, 31 december 2005 Mooi zijn de herinneringen die wij hebben aan mijn liew man, onze lieve vader, opa en over-opa Arent Mijnsbergen Wij betuigen onze hartelijke dank voor de overweldigen de belangstelling die ons heeft doen beseffen dat hij niei alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft bete kend. Familie Mijnsbergen Wemeldinge, december 2005 Dankbetuiging Een hand, een woord, een kaart, een gebaar, zijn ons bij zonder tot steun geweest, tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve man, vader en opa A. Nieuwdorp Hiervoor willen wij u hartelijk danken. H. Nieuwdorp-Musse Kinderen en kleinkinderen De vele blijken van medeleven die wij mochten ontvan gen na het overlijden van onze lieve vader, groot- en over grootvader Johannes Cornelis (Lou) Vrijenhoek waren hartverwarmend. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, december 2005 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijbuivend) U allen toonde Nel uw vriendschap zoals zij dat hoopte en verwachtte. U allen gaf ons het warme gevoel van uw medeleven. Samen beleefden wij haar laatste afscheid. Wij bedanken u voor het goede daarin. familie Bommeljé Middelburg, december 2005 Dankbetuiging Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, na het overlijden van mijn moeder, schoon moeder en oma Janna Drabbe heeft ons erg goed gedaan. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Piet en Marion Verhelst Harold Wouter Westdorpe. december 2005 UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapeiu Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 72