PZC Van der Hooft vrijdag 30 december 2005 12 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van Wessel Willem Wessel is geboren op 27 december 2005 en weegt 4590 gram zoon en broertje van René. Cindy. Richard. Martijn en Nina Dingemanse-Vader Zoutelandseweg 9 4573 AM Biggekerke Overleden Intens verdrietig zijn wij door het heengaan van Nel Vrouw van Wim Onze lieve vriendin, puur mensen mens, stralend op aarde, mag nu leven in het licht. Sjaak en |oke van den Berge Anniek, Elles, Myrthe jan en Marianne de Jager Emmy, Adriaan Bedankt lieve Nel voor het delen van moeite en vreugde Joke Lieve buurvrouw Nel, rust zacht. Fam. Aamoudse Fam. de Marco Fam. Kooman Fam. van Hove In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen. psalm 4 vers 9 Trots op wie zij was, delen wij bedroefd mede dat vredig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en omi, mijn lieve dochter, zus en onze schoonzus Mina Anthonia Coldenhoff-Harinck Mieke in de leeftijd van 63 jaar. Rob Coldenhoff Mirjam en Maurice Nadia Rob jr. Tom, Lara J. Harinck Tonny en Dirk de Pree-Harinck Maudy Coldenhoff 29 december 2005 Kersendreef 6 4241 DSArkel Mama is thuis. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 3 januari om 14.00 uur in de Koepelkerk aan de Onderweg te Arkel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum De Grote Haar aan de Haarweg te Gorinchem. Mieke hield van bloemen. TPapa Vaak vochten we voor jouw leven, hebben vaak gedacht.nog even. Nu heb je ons toch nog verrast en kwam jouw dood als een dief in de nacht. Intens verdrietig, maar dankbaar dat hij zijn rust ge vonden heeft, geven wij u er kennis van dat. wij on verwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader en schoonvader Adrianus Jacobus Mol Adrie echtgenoot van Georgette Euphemia Coone 14-02-1942 128-12-2005 Hoek Temeuzen Westdorpe: G.E. Mol-Coone Temeuzen: Majorie en John Breda: Florenzo en Angelique Familie Mol Familie Coone Westdorpe, 28 december 2005 Graaf lansdijk A 127,4554 AK De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen. zal plaatshebben op dinsdag 3 januari om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, alwaar u na afloop de familie kunt con doleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsheb ben in het crematorium van Temeuzen, aan de Belia- mystraat 28c. Papa ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, al waar u maandag 2 januari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Gisteren bereikte mij het bericht dat mijn moeder, onze oma Jytte Petersen weduwe van A. Parren geboren op 4 april 1938 te Svendborg-Denemarken op woensdag 28 december 2005 is overleden. Knud en Sandra Goossens-Polvliet Jessica Babette Koudekerke, 29 december 2005 Overleden is onze schoonzus en tante Martha du Pont Rijnsburg: Fam. Heemskerk Domburg: Fam. de Pagter Domburg, 27 december 2005 Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet. Je streelt zijn hand, je ziet zijn ogen, je bent be\ angen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven maar zijn lijden overnam. Met droefheid geven wij kennis dat nog vrij snel van onze zijde werd weggenomen mijn lieve man, onze pa en opa Jacobus Johannes Fran?ois Faas Ko echtgenoot van Adriana Zoutenbier weduwnaar van Roos van Troost in de leeftijd van 75 jaar. Groede: A. Faas-Zoutenbier Misja Zaamslag: Hilda Deurwaarder-Faas Jo Deurwaarder Ilse Vincent en Roelie Alkmaar: Sonja Faas Karei Menu Thomas Mathijs 24 december 2005 Burg. J.C. Everaarslaan 21 4503 AA Groede De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggeno men, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Sara van Maldegem in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: A. van Maldegem (in herinnering) M.C. van Maldegem-Wisse Oost-Souburg: G. van Maldegem (in herinnering Middelburg: W. van Maldegem W.N. van Maldegem-Janse Middelburg: J. Wisse-van Maldegem J.H. Wisse Neven en nichten 4388 CW Oost-Souburg, 28 december 2005 Buteuxstraat 14 Onze zuster en tante is thuis opgebaard, waar gele genheid is tot condoleren en afscheid nemen op vrij dag 30 december van 20.00 uur tot 21.00 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden, voor fami lie en belangstellenden, op D.V. maandag 2 januari om 11.00 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Oost-Sou burg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Verdrietig delen wij u mee, dat na een moedig gedragen ziekte, op 78-jarige leeftijd is overleden, onze geliefde tante Saar Zij woonde altijd naast ons en was op haar rustige, bescheiden wijze voor ons een behulpzame, meelevende en toegewijde tante. Wij zullen haar missen. Apeldoorn: Ries en Peti van Maldegem-Luteijn Elmi en Marijn Delft: Wilma van Maldegem Floris Delft: Corine en Gert van de Woestijne-van Maldegem Willemijn en Peter Oost-Souburg: David en Sonja van Maldegem Eva 28 december 2005 Enige en algemene kennisgeving Op 29 december 2005 is op 80-jarige leeftijd in "Nieuw Sandenburgh" te Veere overleden de heer Willem Poppe Vrouwenpolder 30 december 1924 Veere 29 december 2005 Mede namens de familie: G. de Bos (Joosse Accountants) Correspondentieadres: Joosse Accountants Postbus 95 4330 AB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 3 janu ari 2006 om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler nl Enige en algemene kennisgeving. De geest die je liefhebt, is altijd bij je. Hierbij vervullen wij de droeve plicht u kennis te ge ven van het overlijden van mevrouw Marquerite Abigail van de Veer Geboren op 2 augustus 1924 te Middelburg Overleden op 28 december 2005 te Hansweert Correspondentieadres: B. Kwakkenbos Postbus 35 4460 AA Goes De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 51 de cember om 10.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Pietemella Christina Geldof-de Graaf weduwe van Marines Cornelis Geldof op de leeftijd van 82 jaar. Han Geldof Ineke Geldof-van Ooijen Renée Barendrecht, 24 december 2005 Correspondentieadres: H. Geldof Pelikaan 99 2986 TE Ridderkerk De crematie heeft, overeenkomstig haar wens, in be sloten kring plaatsgevonden in het crematorium Rotterdam-Zuid. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer C. Overbeeke Net als de enkele weken geleden overleden heer Len- sen was ook de heer Overbeeke in 1950 medeoprich ter van onze voetbalvereniging. Wij wensen mevrouw Overbeeke. de kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur V.V. Zaamslag Enige en algemene kennisgeving 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, Met dankbaarheid voor zijn leven, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze broer, schoonbroer en onze oom Abraham Johannes Duininck weduwnaar van Johanna Catharina Hol Geboren te St. Kruis op 31 december 1916 Overleden te Oostburg op 29 december 2005 Familie Duininck Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen, die hij in verpleeghuis 'De Stelle' heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres P.J. Willemsen Turkeijeweg5 4508 NW Waterlandkerkje De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 3 januari 2006 om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te St. Kruis. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het dorpshuis te St. Kruis. Lieve oma Zoetje Ver weg, maar toch heel dicht bij je Annemieke Visser Dankbetuiging Wij danken u hartelijk voor de vele felicitaties, die we mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 65-jarig huwelijk H.A. van der Moere M.M, van der Moere-de Vos tevens wensen wij u een Gelukkig Nieuwjaar december 2005 Goes, De Schakel 115 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Dankbetuiging Graag willen wij iedereen bedanken voor de belangstel ling en het medeleven na het overlijden van onze lieve zus. schoonzus, tante en oudtante Betsij Catharina Maes-van Arenthals De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Familie van Arenthals neven en nichten Hulst, december 2005 Voor uw belangstelling, na het overlijden en op de begra fenis van Katharina de Pagter zeggen wij u hartelijk dank. mevr. L. Sanderse-Brasser fam. P. Gabriëlse-de Pagter W. Westerbeke-Hengst Westkapelle. december 2005 Proef Mc* Hovcloor koffie met je ogen dicht en geniet. Open je ogtn voor de wereld en je riet een koffie die de kleine koffieboer een menswoordig bestoon biedt. Pas don kun je er maximaal van genieten WWW.MAXGENIETEH.H1 BELANGRIJKE MEDEDELING voor patiënten van Huisartsenmaatschap "De Pijlers" te Goes Vanaf 2 januari 2006 verzorgt de huisartsenmaatschap DE PIJLERS de avond, nacht en weekendzorg NIET meer vanuit de huisartsenpost bij het ziekenhuis, maar vanuit Centrum "De Pijlers", van Dusseldorpstraat 3 te Goes Het betreft de patiënten van de huisartsen: Huysman Joosse Posthumus Slager van Straalen van der Werff Patiënten van deze huisartsen kunnen tijdens de avond, nacht en weekenden het volgende telefoonnummer bellen: 0113-272000 Bij levensbedreigende situaties dient men 112 te bellen. Patiënten van bovengenoemde huisartsen kunnen niet meer op de huisartsenpost bij het ziekenhuis terecht. Zij worden terugverwezen naar de huisartsen van "De Pijlers". Huisartsenmaatschap De Pijlers directie S.H.Z. Nog nooit naar Praag en omgeving geweest? Dan is dit uw kans! Speciaal voor onze lezers hebben wij een werkelijk grandioze aanbieding samengesteld naar dit prachtige gebied. Want zeg nou zelf ....een 4-daags verblijf in het moderne Hotel Litava, inclusief dagelijks ontbijtbuffet, vanaf slechts 59 is toch geen geld? Ter plaatse betaalt u circa 55 per kamer per nacht, dus tel uit uw voordeel! Het hotel is gelegen in de voormalige koningsstad Beroun en in een prachtige natuurrijke omgeving. Bovendien ligt de Gouden Stad Praag 'op een steenworp afstand'. Dus maak snel gebruik van deze lezersaanbieding en boek...vol=volü HOTEL LITAVA - BEROUN Dit moderne hotel ligt in het centrum van het leuke historische plaatsje Beroun en beschikt over onder andere receptie, lounge, restaurant, brasserie en hotelbar. Uw kamer is voorzien van o.a. badkamer met bad of douche en toilet, tv, telefoon, kluisje en minibar. Uw dagelijks ontbijt is inbegrepen en tegen een kleine toeslag kunt u een 3-gangenkeuzemenu bijboeken. TIPS VOOR UITSTAPJES Beroun ligt in een prachtig groene heuvelland dat wordt doorsneden door frisse beekjes. In de omgeving liggen vele schilderachtige plaatsjes die zeker een bezoekje waard zijn. De Gouden Stad Praag ligt op slechts 35 km en biedt talloze bezienswaardigheden, zoals de Karelsbrug, de Praagse Burcht en de St. Vithuskathedraal. En wat dacht u van het bekende marktplein met het astronomische uurwerk? Ook leuk is een kastelentour, naar o.a. de bekende kastelen van Karlstein, Krivolat of Zebrak! Tenslotte noemen we het plaatsje Nizbor, waar u het beroemde Boheemse glas wordt gemaakt. U ziet het: Praag en omgeving mag u niet missen! Toeslagen: 1-persoonskamer v.a. 25 (4 dgn), halfpension v.a. 20 (4 dgn), reserveringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Hotel Litava op basis van logies en ontbijt, verblijf in 2-persoonskamer met beschreven faciliteiten. Exclusief: vervoer, maaltijden, diverse verzekeringen en reserveringskosten. 4 dgn, vrijwel iedere donderdag van 5-1 t/m 24/3 v.a. 59,- 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 2-11 t/m 24/3 v.a. 85,- 6 dgn, vrijwel iedere maandag van 2-11 t/m 27/3 v.a. 99,- 7 dgn, vrijwel iedere maandag van 1-1 t/m 20/3 v.a. 119,- 8 dgn, vrijwel iedere maandag van 7-1 t/m 20/3 v.a. 139,- Vraag naar de speciale kinderkortingen! Voor meer informatie boekingen I KRAS Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.717

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38