Autisme 0111-402000 PZC 10 SCHOON leven in een wereld die je niet begrijpt DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! donderdag 29 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Overleden Twee lieve kleine meisjes.... Maxime en Sanne Nooit zullen jullie weg zijn... Altijd zullen jullie bij juïlie geliefden blijven.... Dag lieve meisjes... Ga nu maar..., hand in hand... Veel sterkte en liefs, Jessica en Vincent Oma Nel Onze oma is nog helemaal niet oud, ze heeft een groot hart van goud. Met haar donkere haren, groene ogen om mee te staren, natuurlijk haar rode lippen, aan zo'n oma kan toen niemand tippen? Niets was te gek of te veel; ze deed volop met ons mee. Daaag lieve oma Nel, rust nu maar in vree! We zullen je missen. Dikke zoen Dennis, Florian, Bibi, Mila Juliana Vandaag, 29 december 2005 zijn onze oudere, grootoudere Karei van Berghem Cécile Cathala 50 jaar getrouwd. Roland, Martine, John, Tom, Levi, Jesse en Cedric Wij zijn de Heer dankbaar voor Zijn zegen in dit huwelijk. "Een drievoudig snoer wordt niet spoedig verbroken Pred. 4:12 Jij wilde nog zoveel ondernemen, wat was je sterk in de strijd. Je straalde als een zon die nooit onderging moedig en realistisch tot de laatste tijd. Onmachtig als wij waren, bleek jij met niet te meten kracht, te kunnen blijven stralen tijdens jouw gevecht, tegen die grote macht. Wij hebben jou niet verloren, daarvoor gaf je ons teveel. Wat jij ons leerde zullen wij nooit vergeten, van wat wij zijn geworden ben jij een deel. Als kind van God, voorbestemd te stralen, die glorie Gods, met licht voor iedereen, heeft jou gesterkt, tot de Here jou kwam halen. Aan een slopende ziekte is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Neeltje Anna Slabber-Jille geboren 27 augustus 1945 Wim Slabber Arjan en Petra Slabber luliana, Dennis en Florian Jan-Willem en Yvette Slabber Bibi, Mila 28 december 2005 Vogelzangsweg 78,4461 VN Goes De Dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden maandag 2 januari om 10.50 uur in de Oosterkerk, ingang Van Melle- straat, te Goes. Aansluitend zal om ongeveer 12.00 uur de begrafe nis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde kerk. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Veelstemming licht, om aan te horen zolang ons hart nog slagen geeft. Liefste der mensen, eerstgeboren, licht, laatste woord van Hem die leeft. (Huub Oosterhuis) We zijn heel erg verdrietig nu onze lieve zus, schoon zus en tante Nel Slabber-Jille niet meer bij ons is. Nel werd 60 jaar. We vinden het bijzonder moeilijk haar nu te moeten laten gaan, maar wij bewonderen Nel om haar posi tieve houding en wilskracht. Ze is nu bij haar Heer en we zijn blij te weten dat ze nu geen pijn en span ning meer voelt. We zullen Nel binnen onze familie heel erg missen. Zwijndrecht: Rien en Marie Bergen op Zoom: Piet en Nellie Driebergen: Adrie en Koos Goes: Jannie en Max Goes: Jan en Adrie Goes: Sal en Mina Amersfoort: Ina'en Ad Lewedorp: Leen en Ineke Wilhelminadorp: Tanny en Ko Lewedorp: An en Kees Goes: Ko en Annelies Kapelle: Bram en Jozien Neven en nichten Goes, 28 december 2005 Samen lachen Samen huilen Samen zwijgen Samen praten, en om dat nu los te moeten laten Woensdag is overleden onze lieve tante Nel We zullen je missen. Mallika en Frank Yerseke, 28 december 2005 Onze vriendschap is een kostbare herinnering. Lieve dappere Nel We zullen je nooit vergeten. Marie en Kees Kriekaard Mariëlle, Marijn en kinderen Leon en Inge Bedroefd geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve zorg zame vader, schoonvader en opa DickOlthoff op de leeftijd van 62 jaar. Wil Olthoff-Thiebou Eric en Paula Edward en Francis en kleinkinderen Pitha 4301 CS Zierikzee, 27 december 2005 Karsteil 6 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 51 december om 12.15 uur in het crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21, Den Haag. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.00 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffieka mer van het crematorium. Helaas is onze Grote vriend en buurman Dick Olthoff aan zijn laatste reis begonnen. 'Nooit meer samen naar het grote magazijn' Hé Dick, arriverderci Ciao Jens, Marleen, Amber, Esme Zierikzee, 27 december 2005 Bedroefd delen wij u mede, dat in Gods ontferming opgenomen, na een langdurige ziekte op 68-jarige leeftijd vredig is ingeslapen onze geliefde schoon zoon, zwager en oom Hendrik L. Klompenhouwer echtgenoot van Elisabeth P. van Strien Correspondentieadres: Aaltenseweg 43 7051 CL Vareseveld Namens de familie, M.A. van Strien Goes, De Schakel, 27 december 2005 Niets is echt weg, het is alleen ergens anders. Omringd door liefde is op 27 december 2005 onze lieve, dappere en zorgzame moeder en oma Martha Catharina Elisabeth du Pont gehuwd geweest met Pieter de Pagter 12004 in de leeftijd van 68 jaar overleden. Middelburg: Anke en Myles O'Reiley Dylan en Marsha Jessica Oost-Souburg: Peter en Ivon de Pagter Middelburg: Jacky en Nico Woltman Brenda Luke Onze dank gaat uit naar een ieder die haar liefdevol hebben verzorgd en ons tot steun zijn geweest. Zoutelande Correspondentieadres: Jan van Hoofkwartier 94 4333 EC Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 2 januari 2005 om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Bedroefd delen wij u mede dat geheel onverwacht op 70-jarige leeftijd is overleden onze broer, zwager en oom Jan van der Moere B. Verwei-van der Moere t J.M. Verwei Neven en nichten Kamperland, 27 december 2005 Correspondentieadres: F.J. Verwei Lange Achterweg 11 4458 AA 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 30 december om 13.00 uur in het 'Casembroothuis', Nieuwstraat 46 te Kamperland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoe ten in het 'Casembroothuis'. Een ieder die ivij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelie\'e deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwachts is overleden onze onvergetelijke buurman Jan van der Moere Cor Versluis (ill herinnering) Leny Versluis- van Goudswaard Peteren Ina Heerenthals Jacco en Jacqueline Versluis Woutrien Knop en kinderen Kamperland, 27 december 2005 Nooit meer samen televisie kijken Nooit meer samen thee drinken Dag buurman Jan Randy en Kenny Heerenthals Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Suus Kesteloo-Joosse in de leeftijd van 77 jaar. Middelburg: Ko Joosse t Jo Joosse-Kasse Henk Joosse t Suus Joosse-Verstraate Lethbridge (Canada): Janny Wisse-Joosse Andy Wisse Oost-Souburg: Tanny Joosse Neven en nichten Victoria, 25 december 2005 Enige en algemene kennisgeving Op eerste kerstdag is op 82-jarige leeftijd in haar slaap overleden, onze schoonmoeder, groot- en overgrootmoe der J. Den Toonder-van der Heide Weduwe van Baby Den Toonder Middelburg, Middelburg, 22 oktober 1923 25 december 2005 J.J. Den Toonder t J. Den Toonder-Jobse I. Berdik Jacco Den Toonder Lijda Den Toonder-van Belzen Jurriaan Vincent Madelief Margot Den Toonder John Riemens Lois Beau Rouaansekaai 109 Middelburg Correspondentieadres J. Den Toonder-Jobse Oude Domburgseweg 49 4356 CB Oostkapelle De crematie heeft conform haar wens in besloten familie kring plaatsgevonden. Dit is Mijn gebod, dat gij elkander lief hebt, gelijkerwijs ik u liefgehad heb. Johannes 15:12 Met blijdschap, bezorgdheid en liefde als dierbare herinnering heb ik van mijn vrolijke en opgewekte echtgenote, moeder en oma afscheid moeten ne men. Pieternella Elizabeth de Koeijer-de Rijke in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: K.J. de Koeijer Goes: Karei en Ellen Sabine Chantal 27 december 2005 4334 AN Middelburg Abbé de St. Pierrelaan 29 Nel is thuis. Er vindt een korte overdenking plaats op maandag 2 januari 2006 om 11.00 uur in de aula van het cre matorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Verdrietig maar met dankbare herinneringen verna men wij het overlijden van onze hartelijke Nel de Koeijer An, Lenny en Nel Door de Here is opgenomen in Zijn eeuwig huis mijn zus en onze schoonzus Marie Riemens-Dees Unai, Brazilië: J.C. Dees Zaamslag: A.K. Scheele Middelburg: W.J.C. Dees-Balkenende Zaamslag: M. Dees-Riemens 25 december 2005 Wij staan niet altijd stil bij het woord "Samen Maar het is een groot gemis als "Samenuit je leven is. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is vre dig ingeslapen mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Cornelis Overbeeke echtgenoot van Neeltje Kaijser in de leeftijd van 85 jaar. Zaamslag: N. Overbeeke-Kaijser Demotte (USA):T. Fase-Overbeeke Terneuzen: P. Overbeeke J. Overbeeke-Mulder Crown Point (USA): J. Overbeeke E. Overbeeke-Remrev Terneuzen: J. Bareman-Kaijser Terneuzen: P. Kaijser E. Kaijser-de Putter Neven en nichten 27 december 2005 Axelsestraat 64 4543 CK Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 31 december om 10.30 uur in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in "De Rank". Vrijdag 30 december is er van 19.00 - 19.30 uur ge legenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Zij die geen kaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd maar met dankbare herinneringen in ons hart geven wij u kennis van het overlijden van onze oom Cor Overbeeke Fred en Annie Overbeeke-van der Staal Edwin en Liselotte Marvin en Lilian Jordi en Ilse Hoek, 27 december 2005 In plaats van kaarten je hebt iemand nodig, stil en oprecht, die als het erop aankomt voor je bidt of voor je vecht. Pas als je iemand hebt, die met je lacht en met je grient, dan pas kun je zeggen: 'k heb een vriend. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat, geven wij u kennis dat op 23 december van ons is heengegaan onze pa, opa en vriend Cornells fan de Rijcke weduwnaar van Simerina Susanna Fortuin in de leeftijd van 85 jaar. Wij willen iedereen in Ter Valcke bedanken voor de liefdevolle zorg die Pa heeft gekregen. Anneke en Gillis Erik Sjaak Irma en Leen Kevin Nelly t 27 december 2005 Correspondentieadres: Jacoba van Beijerenstraat 29 4472 BA 's-Heer Hendrikskinderen De crematie heeft heden in besloten kring plaatsgehad. Het is goed zo ZOETJE LAMENS-HITSERT weduwe van Joor Lamens Oud-Beijerland, t Vlissingen, 22 juli 1906 27 december 2005 Vlissingen: Cock Visser-Lamens t Piet Visser t Peter t en Annemieke Annelies en Jan Pauline en Dirk Jan Christine en John Den Burg-Texel: Piet Lamens Yvonne Marijke Marian en Peter Joris en Esther en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van zorgcentrum "Scheldehof" voor de goede verzor ging. Zorgcentrum "Scheldehof", kamer 215 Correspondentieadres: Boulevard de Ruyter 106 4381 KC Vlissingen Zij is opgebaard op haar kamer, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 30 december van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 2 januari 2006 om 14.00 uur op de begraafplaats te Vlissin gen. Heeft u een Idee om de zelfredzaamheid van ouderen te vergroten? Kijk dan op: www.zorg-voor-een-goed-ldee.nl Dankbetuiging De belangstelling en blijken van hartelijk medeleven, die wij van u ontvangen hebben, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man en onze zorgzame va- der, opa en overopa Jakob Koppejan hebben ons heel goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. M. Koppejan-Meulbroek Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2005 Op deze manier willen wij allen bedanken die hun meele ven getoond hebben tijdens de langdurige ziekte, na hei overlijden en bij de begrafenis van onze lieve vrouw, moe der en oma Martina Pieternella de Korte-Westerbeke Ondanks het grote verdriet is uw meeleven ons tot steun geweest. Hartelijk dank. W. de Korte Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, december 2005 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 BEGRAFENISONDERNEMIf Verzorging van uitvaarlen over geheel Schouwcn-Duiveland en hel gehele eiland Tholen en Sint Philipsland Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl Blindeweg 11 4315 CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wilsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen Ga spierziekte A.I.S. te lijf. ven aan een draadje haPet? S. patiënten is dit de dagelijkse realiteit. ijk op www.als-centnim.nl Giro iet» 000 l.n.v, A.I.S. centrum-Amsterdam Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: giro 479 Tel. 0900-AUTISME (0900-288 47 63) 0,25 p/min. Nederlandse Vereniging voor Autisme www.autisme-nva.nl Ja, dolfijnen komen voor in onze Noordzee Stichting De Noordzee.! staat voor een gezonde en schone zee. Steun ons weTk en help mee om vaker dolfijnen in de Noordzee te z Word donateur via www.noordzee.ri of stort een gifïopgiro 3.6! VOO* GOfDC DOCUlB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 24