ÉÉtf mwM PZC 14 Giro 999 JL- m Tel: 0113 - 212783 woensdag 28 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op vrijdag 30 december 2005 hopen wij 50 jaar getrouwd te zijn. Een ieder die ons hiermee wil feliciteren is van harte welkom van 16.30 tot 18.00 uur in verenigingsge bouw De Ame te Amemuiden. Lein en Stina van Belzen-Schroevers Molenzicht 15 4341 CR Amemuiden Overleden Lieve Loretta, woorden schieten tekort, wij huilen mee... Roel en Fiona Bas en öeralda Lieve Sanne en Maxime, Nu wonen jullie in de hemel. Twee lieve mooie engeltjes. We missen jullie zo en zullen altijd van jullie blijven houden. Jullie vriendinnetjes Laura en Charlotte Papa Ard en mama Esther Sophie Dag lieve melden! Loretta en Adrie, we zullen er altijd voor jullie zijn. Monique en Ivo Ernst en Jaqueline Nick en Sjoerd Hans en Petra Carien Dag lieve Sanne en dag lieve Maxime Voor altijd in ons hart, pas goed op elkaar, we zul len jullie missen. Knuffels, Erik, Stephanie, Neomi en Naara Nooit meer het zelfde Het zal nooit meer hetzelfde zijn jullie lach, jullie woorden, jullie hele bestaan, zijn zomaar van jullie weggenomen plotseling weggegaan. Loretta, familie en naaste, Wij hopen dat jullie de kracht vinden om verder te gaan met dit grote verlies, en weet dat we er voor jou zullen zijn. je oud-collega's Ron en Ellen Lieve Loretta, Adrie, Wesley en Melissa Wij wensen jullie en de familie heel veel sterkte bij het verwerken van het onbeschrijf lijke verlies van jullie prinsesjes Sanne en Maxime Junior Kamer Walcheren W Met verslagenheid hehten wij kennisgenomen van het veel te jonge overlijden van onze me dewerkster en collega Christine tie Reijger-Clement in de leeftijd van 36 jaar. Wij verliezen in Christine een zeer gewaardeerde collega die haar werk als apothekersassistente in Kring apotheek Zierikzee met veel plezier uitvoerde. Onze gedachten van medeleven gaan uit naar haar echt genoot, ouders, schoonouders, familie en vrienden. Wij wensen hen veel kracht toe in deze moeilijke periode Medewerkers Kring-apotheek Zierikzee Directie en medewerkers Alliance Unichem Nederland Veel te vroeg is Christine tie Reijger-Clemenl vrouw van onze collega André overleden. We wensen André en familie veel kracht toe voor de komende tijd. Je collega's van Dolmans kuituurtechniek en Pius Boomverzorging Oudelande, Vught en Bunde SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan Wij vernamen het droevige bericht van het overlij den van onze voormalig medewerker en collega Diny Nieuwdorp-Noorloos Met dankbaarheid zien we terug op de periode 19Ö6-2004 waarin zij als kraamverzorgende in veel gezinnen werkzaam was. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Bestuur en medewerkers Stichting Provinciale Kraamzorg Entadministratie Zeeland Geheel onverwacht heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze nicht Leny Vaane in de leeftijd van 59 jaar. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van dit overlijden. De Heere ondersteune haar zus Ineke, Martin en hun kinderen en heilige deze roepstem aan ons aller hart. J. Kloet-de Ruijter M. Hanse-de Ruijter M. de Ruijter A. de Ruijter-van Donselaar F. de Jonge-de Ruijter A. Hanse-de Ruijter Neven en nichten Kerkwerve, december 2005 Lieve oma Glas Oma was lief, Ik hou van jou! Niek Het was altijd gezellig met jou. Ik zal je missen!! Erik-Jan Oma, waar was dat ene beschermengeltje nou? Ik hou van je! Amanda In mijn gedachten zal je altijd bij me blijven! Anne-Wil Ik was bij je toen je ging, helaas kom je nu nooit meer terug. Bart Every where I go, I can feel you all around me! Suzanne De zon gaat onder, maar de warmte blijft! René Oma, we zullen je missen! Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve zus, schoonzus en tante Willy Glas-Lagendijk 's-Gravenpolder: Truida Roosendaal: Maatje Oost-Souburg: Dien Rilland: Koos en Dingeman Krabbendijke: Anton Goes: Kees Neven en nichten Verdrietig om het plotseling overlijden van onze lieve schoonzus en tante Willy Glas We zullen je missen. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. We zijn er voor jullie. Jan en Matty Glas Manolito en Natascha Stephan en Roos Verslagen en bedroefd geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze buurvrouw Willy Glas Wij zullen haar missen. Johan en Rina Koole Kees en Gerry Deurwaarder Verdrietig zijn wij om het overlijden van ons koorlid Willy Glas Cantorij De Ned. Herv. Kerk Kapelle Met grote droefheid in het hart, maar met dankbare herinneringen aan de liefde die zij mij heeft geschon ken. geef ik u kennis van het onverwachte overlijden van mijn moeder Cornelia Cathalijntje Hamelink weduwe van Gilles Drabbe in de leeftijd van 72 jaar. Temeuzen: Ad Drabbe 24 december 2005 Narcisstraat 12 4537 PS Temeuzen De plechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. ZorgInfok: VerbTad zeeland INFORMATIE, ADVIES EN ONDERSTEUNING m.b.t. gezondheidszorg, gehandicaptenvoorzieningen, jeugdzorg en problemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 -13.00 uur E: zorginfo@klaverbladzeeland.nl Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een langdure ziekte die zij op bewonderenswaardige wij ze heeft gedagen, van ons is heengegaan onze lieve vrouw, moeder en oma Rie Slager-Harinck echtgenote van Loet Slager Goes, 21 oktober 1930 t Axel. 24 december 2005 Loet Slager Cor en Marijke Slager-Bouterse Ilona Maykel Boudewijn en Suzan Slager-van Drongelen Martin Cindy Hellen Slager en Paulus Achterberg Tamara en Arnold Mark en Natascha Paul Correspondentieadres: Rooseveltlaan 1 K 139 HT Axel De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 29 december om 14.00 uur in Uitvaartcentrum "de Ridder". Hugher- sluys 22,4536 HM Temeuzen. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 29 december van 13.30 tot 14,00 uur in Uitvaart centrum "de Ridder"". "Maar verlos ons van het kwade want van u is het koninkrijk, de kracht en de heerlijkheid tot in eeuwigheid. Amen. Op de avond van de tweede kerstdag 2005 is na een zware ziekte overleden onze lieve man, vader en opa Ir. Dingenis Meijaard Officier in de Orde van Oranje-Nassau Kruiningen, 23 juni 1930 Goes, 26 december 2005 Gertrude Meijaard-Berger Leendert Meijaard en Yvonne Zonderop Thomas, Katja Fritz Meijaard en Nicolette Coster Mare, Mats, Bommel Joris Meijaard en Denise Banffer Flip, Juliette De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 30 december om 13.45 uur in het kerkgebouw. Burgstraat 12 te Wilhelmina- dorp. Hierna zal Dig worden begraven op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes. Vlijekreek 10,4465 AK Goes Geen bezoek aan huis. Indien u geen persoonlijk bericht heeft gehad, geliex'e deze advertentie als zodanig te beschouwen. Kort na het overlijden van onze lieve moeder en oma geven wij nu bedroefd kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is weggenomen onze vader en opa Jan van de Beek gehuwd geweest met Alie Gijsbertsen 16 november 2005 Ermelo, 23 december 1925 Goes, 26 december 2005 Oudelande: Herman en Christian van de Beek-Traas Suzanne, Peter Goes: Willemien van de Beek en Lex Jonkers Correspondentieadres: Doelstraat 12,4436 AP Oudelande Op donderdag 29 december is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 30 december om 11.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in het crematorium eveneens gelegenheid tot condoleren. Na een veelbewogen, welbesteed leven is, op eerste Kerstdag mijn vertrouwde man, onze zorgzame en bezorgde vader, schoonvader en geliefde opa Jan Egbert Wolfert oud-docent Larenstein op 80-jarige leeftijd overleden. Lena Wolfert-Maas Lodewieke en Hamp Django, Raklo, Manoe, Youyou Warden en Ans Tyrone, Serena Luctor Femand 25 december 2005 Oostsingel 134,4461 KG Goes Op donderdag 29 december is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Stiltecen trum, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Vrijdag 30 december zullen we Jan in besloten kring begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraaf plaats van Colijnsplaat. In plaats van kaarten. Bedroefd, geven wij u kennis dat toch nog onver wacht is heengegaan, onze lieve zorgzame ma, oma en overoma en vriendin Anna-Maria Roose-van Hoorn sinds 1979 weduwe van Kees Roose in de leeftijd van 81 jaar Goes: Sjaan en Piet Eddie en Nelleke, Pim, Meike Wolphaartsdijk: Eddie en Cobie Linda Ester en Lander Goes: Simon van As Goes, 27 december 2005 Schengestraat 11,4461 EW Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 30 december van 10.15 uur tot 10.30 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Goes. Aansluitend is er om 10.30 uur een samenkomst in voornoemde aula. De begrafenis zal om plm. 11.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Geen bezoek aan huis. Ik sla mijn ogen op naar de bergen Van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de HEER die hemel en aarde gemaakt heeft Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, heb ik zeer onverwachts af scheid moeten nemen van mijn lieve man en zorgza me vriend Harold John Pratt echtgenoot van Sylvia Elizabeth Watkins in de leeftijd van 81 jaar. Hoek: S.E. Pratt-Watkins 25 december 2005 Kreeksingel 13 4543 BM Hoek De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgeno digd. zal plaatsvinden op vrijdag 30 december om 13.00 uur in het crematorium te Temeuzen, Bella- mystraat 28c. Er is gelegenheid Mevr. Pratt te ontmoeten na de plechtigheid in de koffiekamer. Op donderdag 29 december is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid afscheid van Harry te nemen in het uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Ter- neuzen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van haar mochten ontvangen, is na een langdurig en moedig gedragen lijden, toch nog onverwacht, zacht en kalm van mij heengegaan mijn lieve levenspartner Maria Louisa Groenewegen-Verstraeten ~Riet~ weduwe van Marinus Adrianus Groenewegen eerder weduwe van Jan Louis Brinkhaus in de leeftijd van 82 jaar. Jan Valkier Vlissingen, 26 december 2005 Verpleeghuis Ter Reede Correspondentieadres: Schutterijstraat 113 4381 GM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 30 december van 13.00 tot 13.45 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. Geen bezoek aan huis. 'Danft (jotf in alles, want dit is de ufilQods. Vof van verdriet hebben wij, temidden van aden die hij zo liefhad en die hij zo moeilijk los kon laten, afscheid moeten nemen van mijn alles, mijn lieve man, ons baken, onze altijd zorgzame vader, schoonvader en opa Adrianus Mattfieus van Hest In de (ebtijd van 83 jaar. Nel van Hest-Scfwe Door en Paul Hubrechsen-van Hest Ronny en Rinalda Lisa Kristel Kenny, Sammy Eef en Lex Vermeule-van Hest Lesfie en Moniek Emesto, Charony Ramon en Ilse Petra en Kees Langebceke-van Hest Nick José Cora en Hans Louwerse-van Hest Dennis Thomas en Louisa 26 december 2005 Kon.Julianastraat 39 4332 VVV Middelburg Adrie is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 30 decem ber a-s. van 19.00 tot 1930 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 31 december om 10.30 uur in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid- delburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condolean ceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Comelis Bemardus van Steenkiste weduwnaar van Maria Johanna Kalle in de leeftijd van 83 jaar. Sittard: Ben van Steenkiste Marion van Lierop Sjoerd, Job Middelburg: Jolanda van Steenkiste Middelburg: Daniëlle van Steenkiste Pieter Ruben Middelburg, 27 december 2005 Zorgcentrum "Rustenburg" Corresponden tieadres Noordsingel 96 4333 AC Middelburg Onze vader en opa is in zijn kamer opgebaard, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 december van 16.00 tot 17.00 uur. De dienst van Woord en Gebed voor familie en belangstellenden zal worden gehouden vrijdag 30 december om 12.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Koudekerke, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte achter de Geref. Kerk te Koudekerke. Diepbedroefd geven wij kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder en grootmoeder Rixje Regina Hoogstra weduwe van Hendrik Krijger sinds 5 november 2005 Colijnsplaat Middelburg 19 april 1921 26 december 2005 Dronten: Maud Clumpkens en Huib van der Hout Hester Jan Sjoerd Jochem Oegstgeest: Caroline en Frits van Dissel-Krijger Jaco Michiel t Esmée Sophie Warmond: Annelies Scholtes-Krijger Willemijn Charlotte Okke Bilthoven: Henriëttte en Dave van Beeck Calkoen-Krijger Rixje Hugo Benoit Anne-Myrthe Correspondentieadres: Lancasterdreef 28 8251 TA Dronten De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op vrij dag 30 december om 12.00 uur op de begraafplaats te Domburg (Ingang SchuttershoD. We ontmoeten elkaar om 11.30 uur in Schuttershof, Kanonweistraat 30, Domburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Schut tershof. Weggaan kun je beschrijven als een soort van blijven. Niemand wacht, want je bent er nog. Niemand neemt afscheid want je gaat niet weg (uit WEGGAAN van Rutger Kopland) Willy Daansen-Becu weduwe van Barend Daansen 30 maart 1920 23 december 2005 Na een energiek leven vol aandacht, belangstelling en zorg voor ons en anderen is afgelopen vrijdag onze lieve moeder, schoonmoeder en liefste omi overleden. Conny en Arthur Jacquelien en Han Pieter Ruben en Ivar Marije Talla Correspondentieadres: Leuvenumseweg 5 3847 LA Harderwijk Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 28 december van 19.00 tot 19.45 uur in het uitvaart centrum van Monuta, Beetsstraat 17 te Harderwijk. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op donderdag 29 december om 11.30 uur in crematorium "Heidehof". Engelander- holt 95 te Ugchelen (gem. Apeldoorn). Na afloop is er ook nog gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van genoemd crematorium. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Willy Daansen-Becu Cadzand 30-3-1920 Harderwijk 23-12-2005 Familie L. Becu De Kanterlaan 12 4301 MB Zierikzee Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante Emma Elisabeth Bouterse Tante Emma Brussel, 24 februari 1912 t Temeuzen. 26 december 2005 Temeuzen: M.R. Bouterse T. Bouterse-Doorenweerd Neven en nichten Correspondentieadres: Ex. Testamentair M.P. Bouterse Ferdinand Bolstraat 12 4532 HT Temeuzen Wij willen onze dank uitspreken aan de medewerken van Zorgcentrum "Bachten Dieke" voorde liefdevolle zorg aan haar besteed. Wij nodigen u uit voor de plechtigheid waarin we afscheid nemen van Tante Emma op donderdag 29 december om 14.00 uur in Zorgcentrum "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2, Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "Bachten Dieke". De crematie zal in stilte plaatsvinden. Niet een blad maar een boom is gevallen. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen, dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan mijn moeder, schoonmoeder, oma en omi Digna Pietemella Paauwe-Huige sinds I960iveduwe van Comelis Paamve in de leeftijd van bijna 94 jaar Hansweert: Nelly en George de Roeck-Paauwe Hansweert: Gina en Kees van Oevelen-de Roeck George en Alexandra Goes, 26 december 2005 Sint Maarten in de Groe Correspondentieadres: Waalstraat 26,4417 AR Hansweert De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 31 december om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 14