r r PZC 12 K n Nf dinsdag 27 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Op 25 december 2005 zijn wij geland met ons kerstkindje Omar Nilanga Jobse Geboren 4 april 2003 in Kegalle, Sri Lanka. Veilig in onze armen op 12 december 2005. Zoon van folien Steenhuis en Henk Jobse Broer van Rasika President Kennedylaan 314334 EG Middelburg Overleden Sanne Maxime 17 mei 2001 20 november 2002 124 december 2005 124 december 2005 Terwijl wij niet begrijpend stilstaan bij jullie dood Verdoofd door wat ons overkomen is voelen wij jullie liefde zo teder en oneindig groot Wetend, noe dan ook, wij jullie eeuwig missen. Sanne en Maxime zijn bij oma en opa thuis. Schans 6 te Oost-Souburg. Als u afscheid wilt nemen dan bent u welkom. Koudekerke: Loretta Visser Adrie Dominicus Wesley Melissa Oost-Souburg: Teunie en Dick Visser Middelburg: Ivanka Visser Correspondentieadressen: Loretta Visser Teunie en Dick Visser Biggekerksestraat 65 Schans 6 4371 EX Koudekerke 4388 WC Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op don derdag 29 december om 13.00 uur in de Michaëls- kerk, Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitena om 14.15 uur zullen we Sanne en Maxi me begeleiden naar hun laatste rustplaats op de al gemene begraaf plaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in ge meenschapscentrum "Couburg", Duinstraat 4a te Koudekerke. Iriet, zijn plotseling uit het leven gerukt, nog voor het tot bloei heeft kunnen komen, onze allerliefste oogappels. Waarom? en dan nooit meer! Sanne geboren 17 mei 2001 Maxime geboren 20 november 2002 Beiden overleden 24 december 2005 Opa en Oma Dick Tante Vanka Opa en Oma Piet 24 december 2005 Schans 6 Oost-Souburg Op Kerstavond kregen we het droevige bericht dat uit het leven zijn weggerukt de tweelieve meisjes Sanne en Maxime We bidden God om kracht dit zware verlies te kun nen dragen, in het bijzonder voor Loretta, Adrie, Wesley en Melissa. Zoutelande: Ko Dominicus Corrie Dominicus-de Buck Kinderen en kleinkinderen Hoger dan de blauwe luchten En de sterretjes van goud Woont de Vader in de Hemel Die van alle kindjes houdt Wij zijn erg verdrietig dat we onze vriendinnetjes Sanne en Maxime zullen moeten missen. Loret, opa's, oma's en familie, heel veel sterkte! Els en Bas, Merel, Iris en Floor Heieen en Marco, Stijn, Timo en Laurie Ook wij bevatten nog niet wat onze vrienden Dick, Teunie, Ivanka en Loretta is overkomen. Hanneke, Peter en Sigrid de Winter Middelburg, 24 december 2005 Dag lieve, lieve meisjes Dikke kus, Papa Ronald, Mama Joyce, Sophie en Sterre Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geloeioozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 (0113) 311 444 J Uw adviseur voor een uitvaartverzekering op maat ?ÉSÉ9 Nooit meer met z'n drie tjes knuffelen Nooit meer samen lachen Nooit meer samen hu Hen Nooit meer staartjes maken Nooit meer Intens verdrietig en vol onbegrip vernamen wij dat het prille leven van Sanne en Maxime is afgenomen. Woorden schieten tekort voor deze onbegrijpe lijke gebeurtenis. Lieve Loretta, Wij wensen jou, beide families en vrienden alle kracht toe en weet dat we er voor jou zullen zijn. Robert en Annelies Bijleveld Frank en Nicolette Bijleveld Irma en Hilco Corstanje Ginny en William de Ruiter Ilse en Cyrano van Boven Linda en Gert Stevense Marjolein en Marcel Matthijsse Kirsten en Dirk van Hunnik Inge en Bernhard Meiresonne Monique en Erik van Leerzem Agnieta van Leerdam Ria en Peter Kort Marian en Adrie van Belzen Ella en Henk van Helleman Delaja Huwae heel ver in de verte staan de sterren niet te tellen meer veel meer dan ik mij voor kan stellen heel ver in de verte zo ver als ik kan zien zie ik sterren en ze zien mij ook misschien michel en machteld Nog maar zo kort onze lieve buurvrouw en lieve buurmeisjes, maar het voelde al zo vertrouwd. Ge schokt zijn wij dat op zo'n niet te volgen wijze een eind is gekomen aan net prille leven van Maxime en Sanne Woorden schieten tekort. Loretta, Adrie en familie, wij hopen dat jullie de kracht kunnen vinden om verder te gaan met dit rote verlies. 'ij zijner voor jullie. Veel liefs Jos en Lenie Jobse gr< Wi Wij zijn verbijsterd en geschokt door de tragi sche dood van ons kleutertje Sanne Codée haar zusje Maxime en nunvader We denken aan hun moeder, grootouders, verdere familie en vrienden voor wie het zo moeilijk zal zijn om verder te leven met dit verlies. Team, MR en Bestuur van de ABS te Middelburg Lieve Sanne, Het is zo moeilijk om te begrijpen dat jij er niet meer bent niet meer samen spelen en zingen niet meer samen eten en springen lieve Sanne, wat zullen we je missen. groep 1/2 C Matthijs Caecilia Douwe Quinty Joe Noah Sarah Cinn Jacobien Daan Lars Milou Daan Noah Jaïr Benthe Ezra Quinty Lisa Nonna en de juffen Martine, Sabine en Karin Dag lieve meisjes We zijn verbijsterd en geschokt door het over lijden van Sanne en Maxime en hun papa. Namens het bestuur van speelzaal 't Groentje, Gerda, Jacqueline, Sonja, Angelina, Yvonne, Karin en oud-bestuursleden Dag piraatje Alle kinderen vinden het heel erg dat je niet meer bij ons komt spelen. Heel veel liefs van de kinderen van 't Groentje. Steven, David, Timo, Jarno, Luka, Sanne, Anna, Charlotte, Tom, Tess, Pien, Matthijs, Lois, Eline, Merly, Lucas, Noa, Marit, Myrthe, Levina, Matthias en hun ouders en familie. Juf Gerda en juf Jacqueline. herinneringen hehhei in mijn lieve vrouw, Verdrietig, maar met afscheid moeten dochter en schoondochter Christine Anne Je Reijger-Clement Goes, 11 september 1969 Goes, 24 december 2005 Goes: André de Reijger Goes:J.M. Clement A.J. Cleinent-Kuipers Oudelande: J.C. de Reijger M.J. de Reijger-Hoffius Kastanjestraat 69 4462 VB Goes U kunt afscheid nemen van Christine en de familie ont moeten op woensdag 28 december van 17.00 tot 18.00 uur in het rouwcentrum, Zuidvlietstraat 37 te Goes. De afscheidsdienst die we voor Christine willen houden zal plaatsvinden op donderdag 29 december om 13.30 uur in de kerk van de Samen op Weg Gemeente, "De Hoogte", Populierenstraat 29 te Goes. Aansluitend zullen we haar begraven i op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in .de kerk. Achter Tranen en Verdriet Schuilt een glimlach van herinnering Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus Christine Anja en Jos Erik en .Marina Petra Oudelande, 24 december 2005 Veel te vroeg is onze lieve, dappere nicht Christine Je Reijer-Clement overleden. We wensen haar man André en haar ouders, Al ja Johan en verdere familie veel kracht toe voor de kome Uithoorn: Addy Kodde-Clement Adri Kodde Wijchen: David Kodde Jonneke Kodde-V.d. Brandt Uithoorn: Ton Kodde Liesbeth Geudeke Uithoorn, 24 december 2005 Onze vriendschap is een kostbare herinnering Lieve, Jappere Christine We zullen voor altijd vriendinnen blijven, want in mijn hart zal je altijd bij mij zijn. liefs, Linda We zullen je nooit vergeten! Linda Gerbei Tessa "Dag lie Christine Desiree Hubèrt Mensen kijken in het donker naar een wereld vol verdriet. Steek een kaars aan. Die vertelt je van het licht dat je straks ziet. Op kerstavond is overleden Christine Je Reijger-Clement dochter van onze huren Alja en Johan Wij wensen hun, André en allen die haar lief waren veel sterkte toe. Kees en Ineke Besuyen Aad en Dieneke van der Wel-Donner Soms is er zoveel wat maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Dag li eve Christine! Sandra en John, Jesse, Britt Carolien en Dirk-Jan, Finn Niels en Catlien,^//e Marlies en Patrick, Sarah, Lize, Wendy, Silva Plaats uw familie berichten in de PZC y/ iïi U Mijn lieverd, onze sterke mama en allerliefste oma, Diny Nieuwdorp-Noorloos is een sterretje geworden en schittert nu voor ons aan de hemel. Voor altijd in ons hart, we zullen je heel erg missen. Diny is 53 jaar geworden. Hans Nieuwdorp Angelique, Bruno en Sophie Mariska, Veerle en Lieve 23 december 2005 Buys Ballotstraat 55, 4462 AN GOES Zoals mijn vrouw, onze mama en oma het wilde, nemen we afscheid vanuit de Geerteskerk in Kloetinge waar woenedag 2december 2005 om 10.30 uur een dienst zal worden gehouden. Na de dienst gaan we met een kleine groep 9 naar de begraafplaats. In deze verdrietige periode willen we graag rustig met elkaar zijn. En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen. Niet wie je was en ook niet watje zei. Bedroefd zijn wij door het overlijden van: Diny Nieuwdorp-Noorloos In onze harten zal zij altijd voortleven. In herinnering: Janny en Cor Middelburg: Kees en Carla Goes: Wim en Joke Hoofddorp: Betty Goes: Dik Goes: Ad en Carla Heinkenszand: Irene Neven en nichten Veel te vroeg overleed onze lieve Diny Bedankt voor alle liefde en zorg die je aan one gezin hebt gegeven. Kees en Sieneke van Keulen Patricia en Ronald Jamie, Timo Alexander en Anne-Marie Valentijn, Frederieke, Benjamin Een lieve vriendin is van ons heengegaan Diny Nieuwdorp-Noorloos Jouw trouw en hartelijkheid zullen ons altijd bijblijven. Wij wensen Hans, Angelique, Mariska en de kleinkinderen veel sterkte en kracht. Mattie en Hans Sjakko en Marga Marleen en Ad Els en Hans Fas a/s we werkelijk weten en beseffen dat we op aarde een beperkte tijd van leven hebben en dat we niet kunnen zeggen wanneer onze tijd om is, zullen we ermee beginnen elke dag te leven als was het de enige dag die we hadden. Elisabeth Kübier-Ross Diny Nieuwdorp heeft dat als collega verzorgende op ons over weten te brengen. Wij wensen de familie van Diny veel sterkte toe met het overlijden van hun dierbare. Cliënten, medewerkers, vrijwilligers en directie van Zorggroep Ganzestad, locatie Gasthuis Een stem, die vertrouwd was, zwijgt, een mens, die er altijd was, is niet meer. Wat blijft, zijn dankbare herinneringen die niemand ons kan ontnemen. Op kerstmorgen is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Wilhelmina Cornelia Glas-Laeendiik -Willy- sinds 21 december 1995 weduwe van Rinus Glas in de leeftijd van 71 jaar. Mijdrecht: John en Pia Glas-le Clercq René en Nynke Suzanne en Gerben Kapelle: Carla en Jan Mulder-Glas Bart Anne-Wil Erik-Jan Kapelle: Anne Marie en Peter Reijerse-Glas Amanda Niek 25 december 2005 Correspondentieadres: Hillewerfweg 2a, 4421 PH Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 december van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op don derdag 29 december om 13.00 uur in de hervormde kerk te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de hervormde kerk. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze medewerkster Willy Glas Zij was een vrolijke, vriendelijke vrouw die zich volledig inzette voor de Wereldwinkel. We zullen haar missen. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en ver dere familie veel sterkte toe. Bestuur en medewerk(st)ers Wereldwinkel Kapelle FAMILIEBERICHTEN Bedroefd geven wij u kennis dat, na een geduldig ge dragen lijden, door de HEERE op Zijn tijd van ons is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve zeer zorgzame moeder en oma Jacoba de Waal-Breeweg echtgenote van Iman de Waal in de leeftijd van 71 jaar. Wolphaartsdijk: lm. de Waal 's-Heer Hendriks kinderen: Hendriek Labruyère-de Waal Jan Labruyère Arjan en Klazina Iman en Twennie Jan-Willem en Nadine Oostdijk: Marjan Imanse-de Waal Iman Imanse Sharon, Robin, Jan Wolphaartsdijk: Tonny de Waal 23 december 2005 Meuleweie 20 4471 CX Wolphaartsdijk Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. dinsdag 27 december van 20.00-20.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 28 december om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa-Novastraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Wij willen het verplegend personeel van de RSTen afdeling D van het Oosterscheldeziekenhuis hartelijk dankzeggen voorde liefdevolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat. na een langdure ziekte die zij op bewonderenswaardige wij ze heeft gedagen, van ons is heengegaan onze lieve vrouw, moeder en oma Rie Slager-Harinck echtgenote van Loet Slager Goes, 21 oktober 1930 t Axel, 24 december 2005 Loet Slager Cor en Marijke Slager-Bouterse llona Maykel Boudewijn en Suzan Slager-van Drongelen Martin Cindy Hellen Slager en Paulus Achterberg Tamara en Arnold Mark en Natascha Paul Correspondentieadres: Roosevelt laan 1 K 139 HT Axel De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 29 december om 14.00 uur in Uitvaartcentrum "de Ridder", Hugher- sluys 22,4536 HM Temeuzen. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats in voornoemd uitvaartcentrum. Gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 29 december van 13.30 tot 14,00 uur in Uitvaart centrum "de Ridder"". Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus en schoonzus Maria Harinck echtgenote van Loet Slager in de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: P.A. Godeschalk-Harinck J. Godeschalk Goes: W. de Regt-Harinck J. de Regt neven en nichten Axel, 24 december 2005 Voor het vervolg van de familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42