C h i Id a fki KA PZC 14 Kijk op www.sscr.nl CA*m GIRO 2884 'Hebt u enkele uurtjes?" dinsdag 27 december 2005 Het vervolg van de familieberichten van pagina 12 Voor ons onverwacht is overleden onze nicht, onze vriendin en onze "tante" Jakoba Geschiere Koos In de leeftijd van 76 jaar. Namens de familie: M.A. Joziasse-Geertse Lein en Riek Matthijsse facolien en Wilbert 24 december 2005 Meliskerkseweg 5 4575 SE Biggekerke Correspondentieadres: Jacolien van Sluijs-Matthijsse Europaplein 15 4561 CP Westkapelle Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 de cember van 19.00 tot 19.50 uur in het rouwcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Donderdag 29 december zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Ichthuskerk. Berg straat 54 te Meliskerke om 15.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Biggekerke om 14.00 uur. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn geschokt dat plotseling is overleden onze vriendin Koos Geschiere Wij zullen haar missen. Koudekerke: Jan Aamoutse Jo Aarnoutse-de Buck Meliskerke: Laurien Boogaard-Wisse Leerdam: Izak de Buck Leintje de Buck-Wisse Biggekerke: Koos Lampert-Kodde Koudekerke: Nel Polderman Meliskerke: Nel Polderman-Geschiere Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze mee levende buurvrouw Koos Geschiere De goede en fijne herinneringen aan haar zullen ons altijd bijblijven. Piet en Vina de Visser-Wisse Ko en Ria Marco, Peter Vivian en Siebrand Mariska Joep en Annelies Coby en Wim Suzan en Sam Zoutelande, 24 december 2005 rVeel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. In de vroege ochtend van de tweede kerstdag hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Denise L.L. Steppe weduwe van George T.A. de Maertelaere 27-02-1928 t 26-12-2005 Sas van Gent Temeuzen St. Jansteen: Monique en Kees Polfliet- de Maertelaere Marjolijn en Eric Hulst: Karin en Jos Boon-de Maertelaere El ine en Perry Familie Steppe Familie de Maertelaere Hulst, 26 december 2005 Corr.adres: Aida 7,4564 ES St. Jansteen De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op vrijdag 50 december om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na af loop van de begrafenis, in de aula van de begraaf plaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u donderdag 29 december om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heb Ik u niet gezegd, dat zoo gij gelooft, gij de heerlijkheid Gods zien zult? Johannes 11 vers 40 Bedroefd, maar met dankbare herinneringen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Geerard Willem Voogdt Groede t's-Heer Arendskerke 25 januari 1929 26 december 2005 Goes: M. Voogdt-Datthijn Wim Voogdt Ineke Voogdt-van de Linde Marjolein en Eddy Petra Cort van der Lindenstraat 105 4465 VE Goes Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 29 de cember van 19.00 tot 19.50 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal j worden gehouden vrijdag 50 december om 12.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Beve landen". Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, j gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorg centrum 'Poelwijck' te 's-Heer Arendskerke. voor de liefdevolle verzorging. rfe was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Waar je nu ook bent, weet dat we je verschrikkelijk missen. Een man. vader en opa op wie je kon bouwen, op wiens woord je kon vertrouwen. Wat is er nog te zeggen, wat valt er uit te leggen. De pijn zit diep van binnen, wat moeten wij nou zonder jou beginnen... Verdrietig geven wij u kennis dat. na een moeizame laatste levensfase, omringd door degenen die hem liefhadden, rustig is ingeslapen mijn lieve man. onze zorgzame vader en lieve opa Herman Hofman echtgenoot van Marietje Hofman-Habers 26 december 1926 - f 24 december 2005 Goes: M. Hofman-Habers Nw. Zeeland: André en Yvonne Ilona en Kris Jordy HengeloRia en Hans Michel, Raymond Goes: Herma en Niek Danielle en Michel Esther, Joey Kloetinge: Anita en Robin Chantal en Ronnie Melissa, Jamie Goes: Gerty en Kitty Ricardo, Jeromy, Sharida Kloetinge: Marga en Adrie Kevin, Raoul Goes: Trea en Franck Stefanie, Jessica Correspondentieadres: Charlotte de Bourbonweg 25,4461 TS Goes Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder, alwaar woensdag 28 december van 19.00-19.50 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 29 december om 10.50 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop van de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelie\>e deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van ons ge waardeerd lid van verdienste Herman Hofman Wij wensen de familie veel sterkte toe de komende periode. Bestuur en leden v.v. Goes Na een arbeidzaam leven is, na een laatste moeilijke levensperiode, rustig van ons heengegaan mijn dier bare man, onze zorgzame vader en opa Engel Sinke in de leeftijd van 79 jaar. Kruiningen: C.J. Sinke-Joossen Hansweert: Lenie en Ben van der Borgt-Sinke Marleen Caroline en Michael Yerseke: Conny en Ad Ooms-Sinke Jeroen Engelien 24 december 2005 Snellemarkt 2,4416 BR Kruiningen De afscheidsdienst, geleid door Ds. R.C. Brand, wordt woensdag 28 december om 15.50 uur gehou den in het verenigingsgebouw Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal om 14.50 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 15.00 uur in het verenigingsge bouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Nooit meer samen tractor rijden. Nooit meer samen de kippen voeren. Nooit meer samen in de tuin werken. Nooit meer samen door de polder rijden. Bedankt opa voor alle mooie jaren samen, je zult altijd in onze harten blijven bestaan. Jeroen Engelien Heden overleed tot ons groot verdriet onze geliefde zwager en oom Engel Sinke echtgenoot van Lina Sinke-Joosscn in de leeftijd van 79 jaar. Miami (U.S.A.): J.C. de Bel-Joossen J. de Bel t Oostdijk: A.W. Joossen J.L. Joossen-Snoep Oostdijk: P. Joossen J. Joossen-van de Vrede Oostdijk: J. Joossen H. Joossen-Kloosterman Oostdijk: J. Joossen D. Joossen-van de Vrede Neven en nichten Kruiningen, 24 december 2005 uitvaartverzorgrn^ de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vecrseweg 36,4332 BG Middelburg degrootdekam.nl Weinig nemen en veel geven altijd liefdevol en warm als de mensheid zoals jij was was de wereld niet zo arm. Heden overleed mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma fakoba Janse echtgenote van Johannes Poppe 5 september 1925 t 24 december 2005 Middelburg: Joh. Poppe Karin Veerhoek-Poppe Tonv Veerhoek Charèll Jordy Wij danken alle medewerkers van 't Gasthuis, afd. Molenwater te Middelburg voor de goede zorgen. Ter Hoogestraat 5 4555 EL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 29 december van 9.00 tot 9.50 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De rouwdienst zal aansluitend worden gehouden om 10.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Lieve oma Hoog in de hemel staat een ster hij lijkt dichtbij, maar toch zo ver maar als ik je straks heel erg mis weet ik dat het mijn oma is. Charèll en Jordy Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Jakobd Poppe-Janse 's-Heer Hendrikskinderen: C. Nieuwdorp-Janse Middelburg: G. Janse M.C. Janse-Aamoutse Amemuiden: J. v. Belzen-Janse J. van Belzen Goes: J. Davidse-Janse L. Davidse Neven en nichten Middelburg, 24 december 2005 Na een moeizaam jaar overleed tot ons verdriet onze lieve zuster Bep Stroo-Warman Wij wensen Wim en familie sterkte om dit verlies te dragen. Broer, zusters, zwagers, schoonzuster hun kinderen en kleinkinderen Vlissingen, december 2005 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Marcus de Regt echtgenoot van Lourina Rottier Familie Rottier Maar in dit alles zijn wij meer dan overwinnaars door Hem, die ons heeft liefgehad. Romeinen 8:37 Op eerste kerstdag is door de Here Thuis gehaald onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Magdalena Riemens-Dees sinds 4-2-1989 weduwe van Jan Riemens 51-8-1921 25-12-2005 Zaamslag: Herman en Marleen Riemens-Dieleman Harm-Jan en Annie -Anneleen, Herjan Freddie en Charlotte Marina en Mark - Elma Lieneke en Arjen Axel: Kees en Saakje Riemens-Rosier Jan en Claudia - Luc, Bas Siebrand en Lizette - Mauk, Senne Herman en Bida - Femke, Nienke Dirk en Christa Mariëlla en Joost Kees en Karlijn Johan Zaamslag: Marleijn en Jan Hamelink-Riemens Cor en Hannie Frans en Nicole - Thijs Piet en Samantha Corr.adres: H. Riemens Kamperseweg 16,4545 PP Zaamslag De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. donderdag 29 december om 10.50 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg., Temeuzensestraat 52 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verzorgingshuis "De Molenhof" en naar de huisartsen W.L. Fraanje en P. de Keyser voor de zorg en aandacht. Enige en algemene kennisgeving Na een leven van eenvoud en goedheid voor allen die haar kenden, is gesterkt door de gemeenschappelijke ziekenzalving van ons heengegaan Alma Verstringe weduwe van Richard de Clerck in de leeftijd van 91 jaar Neven en nichten Aarden burg, woonzorgcentrum Coensdike 25 december 2005 Correspondentieadres: H. de Lobel St. Pieterskaai 44 bus 5 8000 Brugge De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op donderdag 29 december om 10.00 uur in de r.-k. kerk O.L. Vrouw ten Hemelop neming te Eede, aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de r.-k. begraafplaats "De Verrijzenishof" aldaar. Samenkomst aan de kerk. Erg verdrietig delen wij u mee, dat toch nog onver wachts, een dag voor haar 95e verjaardag is overle den onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Jacoba van den Berge-Pieters sinds 25 juni 1995 weduwe van Jeremias van den Berge Karei en Anneke van den Berge Corinne en Bernard Jimm, Maxx Martijn en Sylvia Gré en Arie Rotte Margreet en Bert André en Mirjam 24 december 2005 Corresponden tieadres: K. van den Berge Bree47 4551 EB Middelburg Zij is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op don derdag 29 december om 15.00 uur in het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Heden nam de Heere uit ons midden weg onze gelief de broer, zwager en oom Jacobus Koppejan weduwnaar van Leintje de Korte op de leeftijd van 95 jaar. Middelburg: P. Koppejan Middelburg: M. Koppejan-Meulbroek Meliskerke: S. Koppejan Meliskerke: J. Willemse Alphen a/d Rijn: H. Koppejan S. Koppejan-Jansen Meliskerke: S. Koppejan P. Koppejan-de Wolf Neven en nichten Gouda, 25 december 2005 Nooit klagend, nooit vragend Je lasten in stilte dragend Jouw handen hebben voor ons gewerkt Jouw hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatste gezocht Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig, maar met grote dankbaarheid dat zij zo lang bij ons heeft mogen zijn en vooral voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat we he laas afscheid hebben moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Maria Maatje Carol-Wagenaar weduwe van Gerrit Adriaan Carol in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Koudekerke, f Middelburg, 20 april 1907 25 december 2005 Middelburg: Ali en Bram van Gilst-Carol Middelburg: Ineke en Hans Bor-Carol Middelburg: Remco en Wilma van Gilst-de Coninck West-Souburg: Lianne en Richard Meulmeester-van Gilst Michelle Amy Barendrecht: Jeroen Bor en Ka Wai Chan Nieuwerkerk a/d/ IJssel: Martijn en Wendy Bor-van Horssen Correspondentieadres: Meestoof 120 4551 VE Middelburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 29 december 2005 om 15.00 uur in de aula van de algemene be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Aansluitend zal onze moeder, (over grootmoeder naar haar laatste rustplaats worden be geleid. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de condoleanceruimte van de begraaf- Ja, dan zijn we met z'n drieën" "Met z'n vieren is gezelliger, hè pappa?" Sebastiaan Hendrik Johannis Codée Bas 23 augustus 1974 24 december 2005 Sanne Teuntje Maria Codée 17 mei 2001 24 december 2005 Maxime Gerrie Tanna Klazina Codée 20 november 2002 24 december 2005 Hans en Marry Codée Jeroen en Karlijn Mariëlle en Evert Oma Correspondentieadres: Kanaaldijk 1,4341 RD Amemuiden De crematie van Bas zal plaatsvinden vrijdag 30 decem ber om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid ons te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Hevig geschokt waren wij toen wij op kerstavond verna men dat onze levenslustige collega Bas Codée het leven op deze wijze niet meer aan kon. Hij is op die dag samen met zijn twee geliefde dochters Sanne en Maxime overleden. Wij hebben niet bevroed wat in zijn gedachten speelde. Wij verliezen in Bas een dynamische, betrokken en altijd vrolijke collega die gedurende ruim 13 jaar met volle in zet en veel plezier gewerkt heeft binnen ons kantoor. Bas was een vakman in top en daar was hij trots op. Het gat dat Bas achterlaat zal heel groot zijn. Wij zullen Bas als collega maar bovenal als mens bijzonder gaan missen. Wij wensen de familie en nabestaanden veel sterkte toe met het verlies van hun geliefde Bas, Sanne en Maxime Wij hopen dat zij dit verlies op den duur een plaats kun nen geven. Medewerkers, directors en partners PricewaterhouseCoopers Middelburg en Bergen op Zoom Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Helpt schoolgaande kinderen in Cambodja Friends of Child Care Afrika.. ...are friends for life! ju» CBF GEEN BEZWAAR www.childcareafrika.org Lieve Bas verslagenheid... onbegrip- verdriet... maar voor eeuwig een vriend, we zullen onze bijzondere vriendschap ontzettend missen. Lieve Sanne en Maxime in jullie korte leven hebben wij heel veel mogen genieten van jullie vrolijkheid, ondeugendheid en gezellige ge klets. voor altijd in ons hart. Patrick Maralde Met ongeloof en verbijstering namen wij kennis van het overlijden van onze buurman en buurmeisjes Bas, Sanne en Maxime Codée We wensen Loretta en de beide families veel sterkte. Familie Van Belle Familie Geerse Familie Hagen Familie Marinissen Familie Van der Veer Familie Verheijen-Jansen Familie Waleson Familie Winkelhof Familie Zuidweg Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na een ongeval: het leven verandert vaak ingrijpend Niets is meer vanzelfsprekend. Daarom collecteren in februan duizenden mensen voor de Nationale Collecte Hersen ziekten en Psychische Ziekten. Voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting en zorgprojecten voor patiënten en hun familie. Help mee als fetf; collectant of lokale collecte- "^edèï'and"9 coördinator. Bel 030 - 297 11 97 of kijk op www.hersenstichting.nl NFGV ofwww.nfgv.nl e»®»* Meld u aan: 030-297 11 97 DE ZONNEBLOEM BEDANKT HEEL NEDERLAND VOOR HAAR NIEUWE VAKANTIESCHIP! Dankzij de bijdrage van onze vrijwilligers, donateurs, het bedrijfsleven en het Nederlands publiek kunnen jaarlijks 2850 zieken en gehandicapten genieten van de vakantie van hun leven! www.zonnebloem.nl tel. 076 564 63 62 de Zonnebloem'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38