ISAMENVERLIESVERWERKEN.NLI PZC 14 mathilda wisse Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.C. Hoekman De mensen achter ,,„,g verzorging de Groot-de Kam BV Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Hoera een jongen! Wij zijn blij met de geboorte van onze zoon en broertje Koen Marinus Tolhoek op 22 december 2005. William, Agaath en Nikki Tolhoek Geboren 19 december 2005 Sebas Jurre Wout zoon van: Marcel en Annegien Korstanje-Van den Boomgaard Broertje van Cato en Merlijne Sint Odastraat 6 5614 AM Eindhoven Overleden Verslagen en bedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde neef Martin Noorlander op de leeftijd van 36 jaar. Ons medeleven gaat uit naar de achtergebleven fami lie en wij wensen hun Gods hulp toe in dit grote verdriet. Namens de ooms en tantes Neven en nichten van de familie van Sabben Verdrietig laten wij u weten dat onze vriend Martin Noorlander is overleden. Wij zullen hem missen. )aap en Christel, Casper, Esmee, Boris Rinus en Nancy, Pien, Jana, Teun Art en Marina. Jim, Elma, Ron Correspondentieadres: A. Visser Zuidwateringstraat 40 4389 TV Ritthem Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons bete kend heeft, geven wij u kennis dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen, na een ernstige ziek te die ze zeer moedig droeg, onze lieve zus, schoon zus en tante Elizabeth de Witte in de leeftijd van 63 jaar. 's-Gravenpolder: M. de Witte M.J.de Witte C. Brouwer-de Witte W. Brouwer Goes. G. de Witte J. de Witte-Hubregtse Boskoop: J. de Witte J.A. de Witte-van den Berg (in herinnering) Neven en nichten 23 december 2005 Goesestraatweg27 4431 CC 's-Gravenpolder Op D.V. dinsdag 27 december is er van 18.45-19.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen en condoleren in rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 28 december om 13.30 uur in voornoemd rouw centrum, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een geduldig ge dragen lijden, door de HEERE op Zijn tijd van ons is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve zeer zorgzame moeder en oma Jacoba de Waal-Breeweg echtgenote van Irma de Waal in de leeftijd van 71 jaar. Wolphaartsdijk: lm. de Waal 's-Heer Hendriks- kinderen: Hendriek Labruyère-de Waal Jan Labruyère Arjan en Klazina Iman en Twennie Jan-Willem en Nadine Oostdijk: Marjan Imanse-de Waal Iman Imanse Sharon, Robin, Jan Wolphaartsdijk: Tonny de Waal 23 december 2005 Meuleweie 20 4471 CX Wolphaartsdijk Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. dinsdag 27 december van 20.00-20.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 28 december om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa-Novastraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Wij willen het verplegend personeel van de RST en afdeling D van het Oosterscheldeziekenhuis hartelijk dankzeegen voorde liefdevolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Weergekeerd tot haar Schepper Omringd door haar kinderen en kleinkinderen is mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder en oma in vrede van ons heengegaan Suzanna Pieternella op 't Hof-de Rijke 25 april 1924 t 23 december 2005 Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. Sirjansland: J. op 't Hof Oldebroek: Nel en Jan Visscher-op 't Hof Gerhard, Jacco Sommelsdijk: Ina en Jaap Breen-op 't Hof Jasmijn en Marijn, Hans, Robbert, Annebelle Sirjansland: Izaak en Philomena op 't Hof-Coleman Lisa en Joost John Sirjansland: Heieen en Arjan de Hulster-op 't Hof Anton, Niels, Anne Sirjansland: Jaap Jan en Corry op 't Hof-Krabbe Jan, Martin Grevelingenstraat 21 4308 AP Sirjansland Gelegenheid tot condoleren dinsdag 27 december van 15.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur aan huis. De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 28 december om 13.40 uur in de "Johanneskerk" aan de Kerkring te Nieuwerkerk. Voor de dienst is er vanaf 12.30 tot 13.25 uur als nog gelegenheid tot condoleren in kerkcentrum "Punt-3". De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Heden werd uit onze familiekring weggenomen, na een ziekbed van slechts enkele dagen, onze geliefde schoonzuster en tante Suze P. op 't Hof-de Rijke echtgenote van Jan op 't Hof Goes: C. Kloosterman-op 't Hof Biddinghuizen: C.I. op 't Hof C.C. op 't Hof-Blok Nieuwerkerk: A.W. op 't Hof J.J. op 't Hof-Krabbe Goes: Iz. op 't Hof Kapelle: W. op 't Hof M. op 't Hof-Krijger Rilland: M.M. op 't Hof Neven en nichten Goes, 23 december 2005 Vlissingen 1 juli 1924 t Vlissingen 22 december 2005 Ondanks haar ziekte is haar humor niet verloren gegaan Na een periode van ziekte en zorg is van ons heenge gaan mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder, oma en oud omaatje Bep Stroo-Warman echtgenote van Wim Stroo in de leeftijd van 81 jaar. Wim Stroo Nel en Charel Rens en Loura, Nienke Jordy en Hanna, Fleur, Mitchel Anneke Raoul en Emily, Giovanni Naomi en Koen Hilair en Anika Hans Lenie en Jos Ramon en Judith, Vera, Bart Patrick en Clasina, Davy, Rowin Renee en Sjamlah Alex Ilse Martin en Simone Ronny en Jeanette Mark Aarnout Desiree en Ivo Luuk Vredehoflaan 426,4382 CJ Vlissingen Dinsdag 27 december is er van 11.45 tot 12.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het rouwcen trum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid gehouden worden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in het crematorium gelegen heid tot condoleren. Tevens willen wij een woord van dank uitspreken aan het verzorgend personeel van woonzorgcentrum "Ter Reede" voor hun warme en liefdevolle verzor ging van mijn vrouw en onze moeder en oma. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn gelief de broer, onze zwager en oom Marcus de Regt echtgenoot van Lourina Rottier Marcus was een ruimhartig mens. Borssele 26-01 -1921 t Dronten 22-12-2005 Oud-Beijerland: J.G. de Regt-Rouw Kapelle: P. van Dijke-Rottier 's Gravenpolder: J. de Regt Kapelle: L. van Dijke-Weststrate Neven en nichten 22 december 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoonzuster Sara Vergouwe-van Es weduwe van J.P. Vergouwe Temeuzen: C. Vergouwe C. Vergouwe-van de Hout Temeuzen: I. Vergouwe N.L. Vergouwe-Doorns Axel: J. Verstraten-Vergouwe Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 zaterdag 24 december 2005 Daar valt ineens het licht neer door de kale bomen, ik kijk ernaar, en denk, zo is het goed. Er zal weer ieder jaar een nieuwe lente komen, ook na een afscheid, na een laatste groet en iedere lente is een stukje verder leven. Hoe lang, waarheen, dat weet geen enkel mens, maar als je dankbaar bent voor hetgeen je is gegeven, dan kom je, met een glimlach aan de grens. Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons mid den mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zo veel voor ons betekende, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en oma Johanna Korstanje-Kole echtgenote van Stoffel Korstanje in de leeftijd van 89 jaar. Goes: S. Korstanje Harderwijk: J.M. Korstanje J. Korstanje-de Groot Brielle: M.J. Korstanje C. Korstanje-van Nieuwenhuyzen Kapelle: N.C. Gorsse-Korstanje Th. H. Gorsse Grembergen (B): C.J. Korstanje L.S. Korstanje-Thiery Etten-Leur: J.S. Kloosterman-Korstanje D. Kloosterman Klein- en achterkleinkinderen Goes, 22 december 2005 Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 9 (kamer 205), 4462 CD Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 27 december om 12.45 uur in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Voor aan vang van de dienst is er van 12.00-12.30 uur gele genheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Jacobus Koole weduwnaar van Leuntje Magdalena Blok in de leeftijd van 94 jaar. Rilland: Diny van Strien-Koole Adri van Strien Stefan Robbert Goes, 23 december 2005 Correspondentieadres: Vinkenissestraat 18 4411 CD Rilland De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op donderdag 29 december om 13.15 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.30 uur ge legenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tol condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer en oom Jac. Koole in de leeftijd van 94 jaar. Kamperland: L. Koole Vrouwenpolder: C. van der Heijde-Koole Kamperland: Ant. Koole Canberra (Aus.): N. Stokman-Koole Kamperland, 23 dec. 2005 Dankbetuiging DANKBETUIGING Een hand Een woord... Een kaart Het doet zo goed Als je iemand missen moet Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze dierbare vader, schoonvader en opa Prudent van Voren willen wij u hartelijk bedanken. Speciaal willen wij Pastor Koops en de heer Jac. van Voorenberghe bedanken voor de goede ondersteuning. Namens Peter en Ina en kinderen Hoogeveen, december 2005 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma Johanna van den Berg-Verstrate zeggen wij u hartelijk dank. Familie Sanderse-van den Berg Familie Fase-van den Berg en kleinkinderen Kloetinge, december 2005 We wisten al langere tijd dat jij zou moeten gaan. Dat maakt onze pijn en het verdriet nu niet minder hevig. Je laat ons heerlijke jaren in herinneringen en verhalen na. Voor altijd... Cees De vele honderden kaarten, brieven en persoonlijke con doleances hebben mij eens te meer doen beseffen dat mijn Cees niet alleen voor mij en onze kinderen een heel speci ale man was. Al deze belangstelling sterkt ons nu en ook zeker in de toekomst. Hiervoor onze oprechte dank. Wissenkerke: Hilga Breure-Staal Jantien Bram Renesse: J. C. R. Staal J. Staal-Bosma Jan-Piet Staal Willemien Staal-van Siuijters Justine Dorien Wissenkerke, december 2005 rouwverwerking online Bedankt voor alle hartverwarmende blijken van medeleven na het overlij den van mijn allerliefste man, onze lieve paatje, opa en overgrootvader Jan van Dalen Inge van Dalen-Mischner Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, december 2005 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van Karl Heinz Ulrich Giithe Ulli betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. J. M. M. Güthe-Onderdonck Kirstie en Peter van der Heide-Giithe, Lucas en Lieke Kelly en Eelco Bosscher-Güthe Het heeft ons erg goed gedaan, dat zo velen met ons heb ben meegeleefd na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Adriaan Janisse Hiervoor willen wij u heel hartelijk bedanken. J. Janisse-Hugense Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, december 2005 I.p.v. kaarten Hoopgevend, troostvol en bemoedigend waren uw be zoekjes, kaarten en bloemen. Overweldigend de grote belanstelling tijdens de uitvaart dienst en begrafenis van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve dochter Paula Jeronimus We willen u hiervoor bedanken, het heeft ons goed ge daan. Kees Jeronimus Evelien en Patrick Denny en Marina Jan en Elisabeth de Kam Wissenkerke, december 2005 In moeilijke tijden blijkt hoezeer een vriendelijk woord, een blijk van medeleven en een beetje hulp veel waard kan zijn. Dit alles heb ik ondervonden na het overlijden van mijn lieve zorgzame man Jan Jobse Hiervoor wil ik u hartelijk danken. L. Jobse-de Koning Oost-Souburg, december 2005 Dankbetuiging Graag willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en overigrootvader Leendert van der Maas Namens de familie M.G. van der Maas-Rommers Kortgene, december 2005 De overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van Jaap Nieuwenhuize heeft ons diep getroffen en veel steun gegeven. Het is ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken en wij wil len graag langs deze weg onze dank uiten aan allen die zo met ons mee hebben geleefd. Wij wensen iedereen prettige feestdagen en een goed 2006. Hilly Nieuwenhuize Kinderen en kleinkinderen Voor alle vriendschap en medeleven tijdens haar leven en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma Jo Johanna Maria Polderdijk-de Kunder zeggen wij u hartelijk dank. Familie Polderdijk Familie Smak Lewedorp, december 2005 Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Niet meer in ons midden, maar altijd in ons hart. Het gemis zal blijven, maar het feit dat er zoveel mensen bij ons waren en aan ons gedacht hebben na het overlij den van mijn lieve vrouw en onze lieve mama Els van Putten heeft ons goed gedaan. Het sterkt ons om te weten dat wij niet alleen staan in ons verdriet. We bedanken u hiervoor hartelijk. Rob, Bjom en Lars van Putten Putten, december 2005 De overweldigende belangstelling en blijken van deelne ming die ons betoond werden na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve (tante) Els hebben ons diep getroffen. Wij zijn u en jullie dankbaar voor het gebed, de steun en troost. Ian en Matty van Putten-de Voogd Johan, Erica, Sibren, Maaike, Niek Marlies Putten, december 2005 Troostvol en bemoedigend waren de vele blijken van me deleven en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het verlies van mijn lieve partner Piet van Steenis Hiervoor oprechte dank. Dit zullen wij niet snel vergeten. Cathrien Vreeke en kinderen 4337 JC Middelburg, december 2005 Roozen burglaan 107 Wij bedanken u voor de vele kaarten en belangstelling die bij ons een warme indruk maakten. Om ons verdriet te dragen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en oma Martina Foukjen de Vos-van de Guchte ~Tini~ Namens de familie: Wim de Vos Jolanda de Vos Jessica Wil bert de Vos Amemuiden, december 2005 Voor het meeleven na het overlijden van mijn moeder Eva Willemina de Visser-Steendijk wil ik u hartelijk danken. Het heeft mij gesteund in deze moeilijke tijd. LiesbethdeViss Middelburg, december 2005 Voor uw blijken van medeleven en belangstelling ons be toond, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom Wim Wagenaar betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: S. Wagenaar Borssele, december 2005 Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven beloonden; het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Adriana Maria Wattel-Maljaars Het is ons tot steun geweest. Lenie en Kees de Visser Ria Wattel Jannie en David Kodde Klein- en achterkleinkinderen Serooskerke, december 2005 De vele blijken van medeleven die wij mochten ontvan gen na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Jacoba Verburg-Joosse waren hartverwarmend. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Middelburg, december 2005 In Memoriam Monique Boonman Alweer een jaar geleden Maar nog steeds in onze gedachten Directie Roompot Vakanties Medewerkers reserveringsafdeling Medewerkers camping Dishoek Overledenenzorg Waarom zou u mij bellen bij een overijlden Kijk op: www.overledenenzorg.net Het eerste contact na een overlijden 0113-217060 of 06-24650772 Dag en nacht bereikbaar op- (0113) 311 444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren - Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrij8lijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl Angela de Groot (LU), uilvaartleidster bij Uitvaartverzorging de Groot-de Kam BV "In 1994 nam Uitvaar Groot-de Karn BV het eigen beheer en trad ik in dienst ah chauffeur Ixtter behaalde ik het diploma I Piëteitvolle Verzorging Daarnet werd ik bevoegd tot hei verzorgen K van overledenen en het assisteren F bij secties Het studeren p&iel me j goed en sinds medio 2000 ben ik beëdigd uitvaurtleidcr. Van lieverlee werd ik steeds breder inzetbaar en dal is erg praktisch gebleken Momenteel werk ik niet alken als uitvaartleider, maar ben ik ook verantwoordelijk worde administratie en onderhoud Muonen met mijn collega Is Yvon en Ad de contacten met nabestaanden." Uitvaart Irtis UI tv aart- verzorging 11 Veerseweg 36 4332 BG Middelburg telefoon 0118-612868 www.degrootdekam.nl Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 78