gezelligste keukenshowroom avan als belegging of weede woning! 0113 - 374130 OF KIJK OP WWW.ROOMPOT.NL/INFODAGEN EINDEJAARACTIE Kloosterweg 6 Kapelle SPECIALE INFODAGEN Wij informeren u graag over deze unieke kansen! 27 t/m 30 december GEOPEND van 9.30 - 17.30 uur Wanneer u een keuken koopt bij SSK is dit inclusief het leidingwerk (loodgieters- en electrisch werk) en inclusief plaatsen en aansluiten!* Actie geldig van 27 t/m 31 december die hun sterren verdienen Onze Hofmeester-Kok Ernst van Tol verrast u met zijn Aziatische en Mediterraanse kookkunsten industrieterrein "De Smokkelhoek" Openingscr 30 uur - vr. 9.30 - 21.00 uur - za. 9.30 vanaf 31 december t/m 4 januari zijn Beleggen in recreatief vastgoed met een gegarandeerd rendement van 6,4 - 7%! 6,4 - 7% gegarandeerd rendement op jaarbasis, afhankelijk van kavel investering variërend van 64.500,- tot 76.800,- 50% financiering mogelijk 59 vrijstaande stacaravans, compleet ingericht voor 6 personen (ca. 40 m2), inclusief aansluitingen elektra, water en riolering, gelegen op kavels (in erfpacht) op Roompot Beach Resort te Kamperland langlopende huurovereenkomst (vijfen twintig jaar) met Roompot Service BV beleggingsproduct met beleggingshorizon van 25 jaar waarbij de beleggers jaar lijkse exit-mogelijkheden hebben uitkeringen per kwartaal 3 weken eigen gebruik in door Roompot Service BV aangegeven periodes. Roompot Beach Resort, Kamperland Het vijf-sterren-vakantiepark Roompot Beach Resort ligt direct aan de Ooster- schelde (met privé-strand) en grenst aan een groot natuurgebied. Het park heeft een subtropisch zwemparadijs met o.a. golfslagbad met superglijbaan, kinderbad met speeltoestel, binnen-/buitenbad, sauna, zonnebanken en RestoTropic. Op het park zijn diverse voorzieningen zoals: diverse restaurants en cafés, snackbar, supermarkt, bowling-, tennis- en squashbanen, activiteitenhonk, fiets en bolderwagenverhuur, midgetgolf, diverse kinderspeelplaatsen, manege en jachthaven. Bezoek onze speciale infodagen voor beleggen en/of kopen op woensdag 28 december en woensdag 4 januari van 10.00 uur tot 16.00 uur op Roompot Beach Resort in Kamperland. Stacaravans te koop! Wilt u liever het hele jaar door genieten van het 'vakantie-gevoel'? RP Holidays biedt u diverse stacaravans aan in Zeeland! Voor iedereen die belang hecht aan comfort en privacy en wil genieten van de unieke campingsfeer en het buitenleven vindt in een stacaravan of chalet de ideale mix! Wij bieden u ver schillende soorten en merken caravans en chalets! Laat u op één van de infoda gen informeren naar de mogelijkheden. Bezoekadres: Mariapolderseweg 1, NL 4493 PH Kamperland Tel. 0113-374130

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 53