"Hebt u enkele uurtjes?'' n PZC MmiESVERWERKEN.il Van der Hooft 12 M KL" 0 ARENSMAN n vrijdag 23 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Charmant, eigenzinnig en een lobbyist puur sang Vandaag hoorden wij dat onze collega en dagelijks bestuurder voor onze portefeuille Internationaal Nico van de Waart is gestorven. Nico, jij hebt er alles aan gedaan Nico laat een grote leegte achter, hij was een fantasti sche bestuurder die op een unieke wijze invulling gaf aan de taken die hij sinds 2002 op zich had genomen binnen het Nederlands Agrarisch longeren Kontakt. Wij wensen Mischa, de ouders van Nico en zijn fami lie heel veel sterkte. Medewerkers en bestuurders van het Nederlands Agrarisch longeren Kontakt en de provinciale verenigingen AJF, GrAJK, FAfK, DA[K, OAIK, GAJK, BAJK. UAJK, LA|K, ZAJK, HAJK Utrecht, 22 december 2005 Nico Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van je veel te vroege overlijden. Ie was een gedreven bestuurder voor onze vereniging en een steun en toeverlaat voor velen van ons. Nico, we zullen je missen. Wij wensen Mischa, zijn ouders en familie veel sterk te in deze moeilijke dagen. Bestuur Agrarisch Jongeren Kontakt Oost Zeeuws-Vlaanderen Dagelijks bestuur Zeeuws Agrarisch longeren Kontakt Verdrietig laten wij u weten dat onze vriend Martin Noorlander is overleden. Wij zullen hem missen. Jaap en Christel. Casper, Esmee, Boris Rinus en Nancy, Pien. Jana, Teun Art en Marina. Jim, Elma, Ron Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze vroegere medewerker Martin Noorlander Zijn enthousiasme en opgewektheid blijven in onze herinnering. Directie en medewerkers AMZ/Fa. de Muynck Ik ben zo moe van olies wat de mensen zeggen van alles wat ik doen of laten moet misschien hoe men probeert mi| duizend dingen uit te leggen die ik helemaal met uitgelegd wil zien We hebben afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma Anne Sorgedrager 19 september 1937 21 december 2005 Ilse en Wil AAenno en Margo Kanu Correspondentieadres: I. van Hoepen Singel 24 4382 LA Vlissingen Anne is overgebracht noar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen Aldaar geen bezoek De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 27 december om 1 1.00 uur in het crematorium aan de Westeli|ke Oude Hovendi|k 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zoaanig te beschou- Ze hod de wilskracht om van elke Voor ons toch nog onverwachts is overleden mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en tante Anne Sorgedrager Vlissingen Pa t en Ma Sorgedrager-lems Pietj Leiden: Riek VlissingenJetze en Jeannette Goes Ben en Jeanne Vlissingen: Tjeerd en Irma Maassluis Roeland en Karin Neven en nichten Vlissingen. 21 december 2005 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom JoKuijs Wij wensen Willy en Ron veel sterkte toe. Middelburg: Finus Kuijs Tiny Kuijs-Andela Goes: Nel Kuijs-Casteleijn Neven en nichten 22 december 2005 Ik heb je ontmoet en van je gehouden. Ik liet je gaan maar je blijft in mijn hart. Na een kortstondig ziekbed is heengegaan mijn levensgezel, onze lieve vriend en opa Jan van Pelt 21 juli 1923 f 19 december 2005 Burgh-Haamstede: A.A. van der Henst-van Straten kinderen en kleinkinderen Haeskenshof18 4528 CE Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid heeft in kleine kring plaats gevonden. Als de loopbaan is gelopen, Het doel bereikt met laatste kracht. Dan gaat de hemel voor haar open En is zij eindelijk thuisgebracht Moegestreden en omringd door haar kinderen is vannacht ingeslapen onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder Sara van Es sinds 30 april 2005 weduwe van Jannis Pieter Vergouwe Hoek, 31 januari 1917 Hoek, 22 december 2005 Hoek: Piet en Coby Vergouwe-Wisse Hoek: Corrie en lohan Harms- Vergouwe Goes: Fre en Elly Vergouwe den Herder Hoek: Christiaan Vergouwe t Axel: (annie en Jan Koster-Vergouwe Terneuzen: Izak en Corrie Vergouwe- de Bruijne Axel: Stien en Piet van Kerkfort- Vergouwe Terneuzen: Saaren Wim Roelse-Vergouwe Vrouwenpolder: Martha Vergouwe en Rita Voorberg Terneuzen: Anneke t en Leen Oele- Vergouwe, Gerda de Pagter Hoek: Jan en Betty Vergouwe- Hamelink Vlissingen: Bert en Marja Vergouwe- Èbbers Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Nadrukkelijk willen we het personeel van 'Vremdieke' bedanken voor de geduldige en liefdei'ol- le verzorging. Corr.adres: P. Vergouwe, Tulpstraat 5,4542 BV Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 december om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Hoek. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Wij zijn heel verdrietig om het overlijden van onze lieve Oma Vergouwe Sari en Hugo Diana en Robin, Martijn en Joyce, Sylvia Ellie en Gert Alexander, Thijs Anja en Vince Brian, Saritha Ko lohan en Jolanda, Daniël Sari en Ko Nicky, Natasha Johny en Miranda Erik en Jet Monique en Erik Sarien en Eddy Mandy en Jurgen, Indy, Clyde Jan Jan Willy en Martin t, André Bas, Rick Rini en Anne Kalan, Therrin Leen en Janet Jasper, Lieke Chris en Wendy Eva, Julia |an-Willem en Esmeralda Erica en Erwin Lisa Ronnie i Edward en Daniëlle Laura, Aron, Niels Peter Sandra Roy Greg Stacy In plaats van kaarten Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat op 19 december 2005, zacht en kalm is overleden onze lieve moeder en oma Maria Büchrter-Kranendonk weduwe van Herbert Biichner in de leeftijd van 89 jaar. Wilbert Büchnert Astrid Graafmans-Büchner Marcel Graafmans Deborah Edwin Margaret Biichner 22 december 2005 Populierenstraat 52 4462 BG Goes De crematie heeft heden in familiekring te Middel burg plaatsgehad. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A. Kapelle www. peterbutler nl rouwverwerking online Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geloeioozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Uw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor een oriënterend gesprek D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan. Psalm 116:4 Diepbedroefd om haar heengaan en dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weg genomen onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Teuntje Lagendijk-Zwart sinds 17 november 1957 weduwe van Huibert Lagendijk Alblasserdam f Middelburg 14 juni 1913 22 december 2005 A. Lagendijk L.C. Lagendijk-Zwemer K. Lagendijk H.H. Lagendijk-Langerak M. Nieuwenhuize-Lagendijk C.A. Nieuwenhuize A. van Goudswaard-Lagendijk J.P. van Goudswaard P.G. Hoogesteger-Lagendijk J.A. Hoogesteger Klein- en achterkleinkinderen Briandlaan 2 4334 GP Middelburg Correspondentieadres: A. Lagendijk Wilgenlaan 10 4353 AN Serooskerke Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 24 decem ber van 16.30 tot 17.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op dinsdag 27 december om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats Westelijke Oude Havendijk te Middel burg om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen de vroege morgen van een mooie winterdag, toen hebben engelen haar meegenomen naar waar geen nacht is, enkel lichte dag! In dankbare herinnering nemen wij afscheid van onze lieve oma en overgrootmoeder, met wie wij zo lang samen van het leven hebben mogen genieten Tony Lagendijk-Zwart Alblasserdam Middelburg 14 juni 1913 22 december 2005 Haar kleinkinderen en achterkleinkinderen Bert Lagendijk Wim en Jolanda Lagendijk Guido, Dave en Sharona Ingrid en Ard Joosse Jonathan, Elmar, Ymkeen Thomas Ronald en Vera Lagendijk Lianneen Patrick van Belzen Denise, Erik, Arjen en Julian Annemarie Nieuwenhuize t Marianne Nieuwenhuize en Barry van der Meijden Bert-Jan en Germanda en Goudswaard Frank, Koen en Marit Anneke en Sander Janse Joan, Stan, Lisa en Tim Carla van Goudswaard en Fasil Desta Krista van Goudswaard en Jeanet de Snaijer Aart van Goudswaard Wout van Goudswaard Roel van Goudswaard Rob Hoogesteger Mark Hoogesteger Hedy Hoogesteger Andrea Hoogesteger Aaron Hoogesteger Verdrietig geven wij u kennis dat vredig is ingeslapen onze lieve vader, schoonvader en opa Zeger Cornelis van den Berge weduwnaar van Maria Agatha Wilhelmina Willemse in de leeftijd van 94 jaar. HeinkenszandPiet van den Berge Gwen van den Berge-Czech ZevenhuizenBea van den Berge Klein- en achterkleinkinderen Goes, 17 december 2005 Correspondentieadres: Clara's Pad 60, 4451 HG Heinkenszand De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Dankbetuiging We willen eenieder, die met ons meeleefde tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze geliefde vader en opa Jan Baaijens hartelijk bedanken. Het heeft ons zeer getroost. We hopen met vertrouwen het nieuwe jaar in te gaan en wensen u ook Gods zegen in 2006. I.E. Baaijens-Karman Kinderen en kleinkinderen Kapelle, december 2005 Dankbetuiging Graag willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader en (over)grootvader Leendert van der Maas Namens de familie M.G. v.d. Maas-Rommers Kortgene, december 2005 De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond na het overlijden van mijn man, onze vader en opa, mijn zoon, Ray Trimbach hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrij ven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Namens allen: Traude Trimbach Goes, december 2005 uit vaart verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis Informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg w.dcgrontdekam.nl MM HAVELAM BANANEN. BETER VAN SMUK BETER V80R BE BBER. BETER V08B BET MIUEU BAT IS DUS MMIMAAl GENIETEN! ...en een nieuwe toekomst Na de tsunami heeft Mensen in Nood/Cordaid enorm veel giften ontvangen via giro 555. Wij laten u graag zien wat we hiermee doen. Kijk daarom nu op www.nadetsunami.nl Mensen in Nood Cordaid Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na een ongeval: het leven verandert vaak ingrijpend Daarom collecteren in februari duizenden mensen voor de Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische NFGV Ziekten. Help mee. Bel 030 - 297 11 97 of kijk op www.hersenstichting.nl of www.nfgv.nl "'nS^T9 Meld u aan als collectant of organisator: 030 - 297 11 97 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12