o BEDANKT HEEL NEDERLAND VOOR HAAR NIEUWE VAKANTIESCHIP! isamenverliesverwerkeh.nl Natuursteenïïuis 0 PZC 10 O Hans Ineke Verboom www.natuursteenhuis.nl Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! iReumafonds www.zonnebloem.nl tel. 076 564 63 62 als iemand vlucht, geef je onderdak donderdag 22 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Wij zijn ontzettend gelukkig met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Nynke 19 december 2005 Daniël, Natasja en Rick Eckhardt Noordweg 42,4353 AX Serooskerke Overleden Nooit meer de kans om elkaar te spreken over toen en wat nog zou moeten komen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman en vriend Ve/vneulen Leen en Ria Koeman Verdrietig hebben we afscheid genomen van fTle/vmui Vermeulen, We zullen je missen. Elma en de kinderen veel sterkte toegewenst. Leden van de ex-w Schore Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weten moet vergeet, herinner mij dan niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon, toen ik alles nog kon. Met grote droefheid en met intense dankbaarheid voor zijn zorgzaamheid en warmte, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en mijn vader Johannes Adriaan Kuijs |o echtgenoot van Willij Dingemanse in de leeftijd van 70 jaar. 's-HeerAbtskerke: Willij Kuijs-Dingemanse Ronnie Diana (in herinnering) Goes, 21 december 2005 Correspondentieadres: Polderweg 15, 4444 AA 's-Heer Abtskerke Vrijdag 23 december is er van 19.00-19.30 uur gele genheid om afscheid van hem te nemen in rouwcen- trum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Graven- polder. De crematieplechtigheid zal worden gehouden zater dag 24 december om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in het crematorium gelegen heid tot condoleren. Onze grote dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum "Ter Weel" (unit 5) te Goes, voorde goede en liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Jo Kuijs Middelburg: Co en Barbel Oost-Souburg: Carla Kinderen en kleinkinderen 21 december 2005 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve en zorgzame overbuurman Jo Kuijs Wij wensen Willy en Ron veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jacqueline Oscar Kevin Auke Na een periode van ziekte en zorg is in alle rust van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Jozina Jacoba van de Velde in de leeftijd van 73 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Poelwijck' voor de liefdevolle, toegewijde verzorging. 's-Heer Hendrikskinderen: L.J. van de Velde J. van de Velde-Zandee Wolphaartsdijk: j.T. van de Velde Vlagtwedde: A.A. van de Velde P.M.A. van de Velde-de Koster Neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 20 december 2005 Correspondentieadres: Jacoba van Beierenstraat 24 4472 BC 's-Heer Hendrikskinderen De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Ken je mij? Wie ken ie dan? Weetje mij beter aan ik? We hebben afscheid genomen van onze lieve moe der en oma Froukje Mieras - Hovenkamp gehuwd geweest met Marinus Jacobus Mieras overleden 4-4-1987 in de leeftijd van 78 jaar. Jeanet en Koos Ludo, Marco, Edwin Trudy en Leo John Stefan, Brenda Rinus en Jenny Boaz, Ezra, benise, Jennifer Inge en Wilfried Leon, Nada, Angetique, Danielle Rakker Q» Vlissingen, 19 december 2005 Correspondentieadres: Ritthemsestraat 61 4388 JN Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt vrijdag 23 december om 14.00 uur gehouden in het rouwcentrum van Monuta- De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissin gen. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissin gen. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in het rouwcentrum gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat door de Here, op het aller onverwachtst, uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Jasperse-Pols sinds 16 maart 1981 weduwe van (ohannis Frangois Jasperse in de leeftijd van 79 jaar. Temeuzen: Piet Jasperse Anneke Jasperse-Priem Eva en Bastiaan Joost Heinkenszand: Reny Eestermans-Jasperse Bill Eestermans Marvin Emily Hansweert, 20 december 2005 Maria Oord Correspondentieadres: P. J. Jasperse Fr. van Eedenstraat 3 4532 ET Terneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt zaterdag 24 december om 11.00 uur gehouden in de Ned. Herv. kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Plotseling is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Cornelia Jasperse-Pols Je was de oudste en betekende veel voor ons alle maal. Jan en Tine Pols-Hoekstra Grietje Pols Wietske Pols Klaas en Jikke Pols-de Groot Neven en nichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante Corrie Jasperse-Pols Yerseke: Piet en Corrie Jasperse-Leendertse Zaamslag: Rinus en Joke Jasperse-Wijn Neven en nichten Intens verdrietig, maar met grote dankbaarheid dat hij zo lang bij ons mocht zijn, is overleden mijn lieve partner, "ONZE" Ome Stoffel en allerliefste Opa Stoffel de Braai in de leeftijd van 85 jaar. Temeuzen: Riet de Ruijter Wijlre (L.): Ko en Babke Madelief Ulverstone (Tasmanië): Kees en Christine Joshua, Sarah en Christopher Terneuzen: Sandra en Wim Jeroen Quinten 21 december 2005 Churchilllaan 1066 4532 JJ Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 24 december om 10.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Though we are miles and miles away and the times we shared were few they will live on forever and never will be forgotten Love you Opa Joshua, Sarah, Christopher Ulverstone 7315 Australia Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van onze lieve Stoffel de Braai Koewacht: Cees Wisse t Ina Wisse-Meertens Marco en Sarah Temeuzen: Comelis Meertens t Bea Meertens-Bouckaert Terneuzen: Han. Meertens Annelies Meertens-Drabbe Christian ...Ellen 21 december 2005 Tot op het laatst betrokken bij iedereen die haar dier baar was, heeft onze moeder en zuster op een waar dige wijze afscheid genomen Gesiena Hendrika Krediet-Schrijver weduwe van Henk Krediet Utrecht, 20 november 1919 t Soest, 20 december 2005 Ons verstand zegt dat het goed is, maar in ons oog blinkt een traan. Eemnes: Marianne Krediet Amsterdam: Arda Krediet Oisterwijk: J. P. Gerbranda-Schrijver Naarden: A. C. Bol-Castendijk Correspondentieadres: Aar tse veen 58 3755 VD Eemnes Moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum "De Ark", Reigerstraat 17 te Baam. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zater dag 24 december om 11.30 uur in het crematorium "Den en Rust", Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. De trukendoos is leeg, de kaars is opgebrand, waar moet ik nog heen in dit Luilekkerland? Juliana Maria Jacoba Steendam-van Hoeve "Julia" weduwe van Pieter Leendert Steendam Zierikzee, t Middelburg, 10 september 1915 16 december 2005 Bergschenhoek: Lilian en Hans Verwer Harold en Noëlle Babette, Klaas Rhoon: Niels en Diana Michelle Middelburg: Inès Steendam Mare Amsterdam: Babette Het Gasthuis afdeling Molenwater Correspondentieadres: Amelaan 32, 4335 TE Middelburg De plechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevon den. Dankbetuiging Wij willen iedereen nogmaals hartelijk bedanken voor de vele kaartjes, bloemen en attenties die we mochten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijksfeest. Tevens wensen wij familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond nieuw jaar. Aarnout en Anneke Huibregtse-deWitte Westkapelle, december 2005 De belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Hubertus Cornelis de Rijke hebben ons diep getroffen. Hiervoor onze hartelijke dank. Uit aller naam: B Paauwe-de Rijke Middelburg, december 2005 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze pa en onze opa Edie van de Voorde Wij hebben het zeer gewaardeerd en betuigen iedereen onze oprechte dank. Gretha van de Voorde-Scherbeijn Kinderen en kleinkinderen Oostburg, december 2005 Toch wil ik u allen fijne kerstdagen en een gezond 2006 toewensen. Gretha van de Voorde-Scherbeijn Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma Johanna van den Bergh-Verstrate zeggen wij u hartelijk dank. Familie Sanderse-van den Berg Familie Fase-van den Berg en kleinkinderen Kloetinge, december 2005 In Memoriam Pim If you 're lost And you'll look You will find me Time after time Cindy Lauper Anne Marie Tom Stefan Huisartsengroep de Pijlers Dusseldorpstraal 3 4461 LT Goes AFWEZIG 25-12-2005 t/m 30-12-2005: Dr. A. Joose en Dr. R. Posthumus 02-01-2006 t/m 06-01-2006: Dr. H. Slager en Dr. J. J. v. Straalen Bij afwezigheid van uw huisarts kunt u voor spoedgevallen terecht bij een van de andere aanwezige huisartsen in de Pijlers. Algemeen telefoonnummer: 0113-272000 Direct spoednummer: 0113-273000 (Overdag bereikbaar op werkdagen in noodsituaties) (Prettige (Feestdagen VoorspoedigJ 2006 I Venkelstraat 13, Zierikzee v-ertnlerv uw wznjzn. Onze vestigingen zijn tijdens de kerstperiode gesloten van vrijdag 23 december t/m maandag 2 januari Goes 's-H Hendrikskinderendijk 117 Tel. (0113) 216555 Middelburg Arnesteinweg 40 Tel. (0118) 612579 Jo Gabriëlse-Huibregtse en Jan Roelse wensen familie, vrienden en bekenden prettige Kerstdagen en een gezond 2006. rouwverwerking online De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reumafonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Sterk in beweging Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl Dankzij de bijdrage van onze vrijwilligers, donateurs, het bedrijfsleven en het Nederlands publiek kunnen jaarlijks 2850 zieken en gehandicapten genieten van de vakantie van hun levenl de Zonnebloem -tö zo simpel kan het zijn j C7 giro 999, Don Haag www.vluchteling.org

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32