<9 Verbouwings Opruiming! êsm STEÜTEL 3+1 GRATIS A) ilwA Top merken Top prijzen Top kortingen^x PZC 18 n(o)vib B1H €129 VERRASSEND KERSTCADEAU ADBfl LLOn <#e -/•-^evne^ O?" ny Sten cate Aan alle bewoners van Arnemuiden en Nieuw en St. Joostland en omgeving www.pzc.nl/adverteren OPRUIMING bij MASS ON LEGRAND TERNEUZEN Lamswollen truien Nu €75,00 Jacks 40% korting broeken katoen, rib en wol-wasbaar dress hemden casual hemden 25% korting MAIS ON LEGRAND woensdag 21 december 2005 kennisgeving kernenergiewet Wijziging van de kernenergiecentrale Borssele: aanbrengen van veilig- heidsverhogende aanpassingen Besluit naar aanleiding van de vergunningaanvraag Besluit Bij besluit van 13 december 2005 heeft de Staatssecretaris van Volkshuis vesting. Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, mede namens de Minister van Economische Zaken en de Staatssecretaris van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, vergunning verleend krachtens de Kernenergie wet aan de Elektriciteits Produktie- maatschappij Zuid-Nederland IEPZ) te Borssele voor het wijzigen van de kernenergiecentrale Borssele aan de Zeedijk 32 te Borssele (gemeente Borsele) De wijzigingen betreffen het aanbrengen van een tiental veilig- heidsverhogende aanpassingen die wijziging van het aan de vergunning verbonden veiligheidsrapport tot gevolg hebben Daarnaast is op verzoek van EPZ het voorschrift met betrekking tot opslag van bronnen waarmee geen handelingen worden uitgevoerd, aangepast Tegelijkertijd worden ambtshalve voorschriften met betrekking tot periodieke veiligheids evaluaties. actualisatie van risico analyses. veroudering, ontmanteling en de niet op straling betrekking heb bende milieuaspecten geactualiseerd. Op 27 juli 2005 is de daartoe strek kende aanvraag van EPZ ontvangen. Op 5 oktober 2005 is een aanvulling daarop ontvangen. Procedure Voor de behandeling van de aanvraag is de uniforme openbare voorbereidings procedure doorlopen, conform afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht Vanaf 19 oktober 2005 is het ontwerpbesluit ter inzage gelegd en tot en met 29 november 2005 konden zienswijzen worden ingebracht. Met betrekking tot het ontwerp besluit zijn geen zienswijzen ingebracht. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerpbesluit. Inzage besluit Het besluit en de overige relevante stukken liggen vanaf 22 december 2005 tot en met 1 februari 2006 op werkdagen ter inzage op de volgende plaatsen: - Bibliotheek van het Ministerie van VROM, Rijnstraat 8 te Den Haag1) - Het gemeentehuis van Borsele. Stenevate 10 te Heinkenszand2) 1) Op werkdagen geopend van 9.00 uur tot 16.00 uur. Op woensdag gesloten. 2I Op werkdagen geopend van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. Op donderdag eveneens van 17.00 uur tot 20 00 uur. N B. In verband met de feestdagen kunnen afwijkende openingstijden gelden. U wordt geadviseerd vooraf te informeren Beroep Tegen dit bestuit kunnen belangheb benden tot en met 2 februari 2006 beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019. 2500 EA Den Haag. Geen beroep kan worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht op het ontwerpbesluit. Het beroepschrift moet van een datum, de naam en het adres van de indiener ervan zijn voorzien. De indiener dient duidelijk aan te geven waarom hij tegen dit besluit beroep aantekent. Indien gedurende de beroepstermijn bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een voorlopige voorziening wordt gevraagd, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere informatie over de stukken en de procedure kunt u contact opnemen met de heer drs D. Vos (telefoon 070 - 339 49 88. e-mail dick.vos0minvrom.nl) of mevrouw mr. P.A.A. Sormani [telefoon 070 - 339 45 30. e-mail patricia.sormani0minvrom.nl) van het Ministerie van Volkshuisvesting. Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer Ministerie van VROM -> staat voor ruimte, wonen, milieu en rijksgebouwen. Beleid maken, uitvoeren en handhaven. Nederland is klein. Denk groot. Geef deze Kerst een schoolmeubel cadeau. Daarmee maakt u niet alleen uw schoonmoeder blij, maar ook de kinderen in Burkina Faso. Kijk voor deze en 24 andere originele cadeau-ideeën op www.novibpaktuit.nl CADEAUTIP 3 Hugo Boss, Arrow, Brax, Gardeur, Brixon, John Miller, Le Dub, Tommy Hilfiger, Van Gils, Cum Laude State Of Art, Arrow, Tenson, Riverwoods, Helly Hansen, Tommy Hilfiger, Camel-Active, Pierre Cardin, Mac, Boss-Orange <43-At Steutel Herenmode Lange Kerkstraat 41 Goes Ballonticket êiérr 1 jaar geldig"^ QRLLOnVRRRTCn tel. 076 5 145 372 www.adballon.nl OPENINGSTIJDEN Ter inzage liggende stukken kunnen worden ingezien bij de genoemde balies in de vestigingen Axel. Sas van Gent en Temeuzen. Adressen: Vestiging Axel: Markt IAxel Vestiging Sas van Gene Westkade 107, Sas van Gent (Rabobank) Vestiging Terneuzen: Oostelijk Bolwerk 4,Temeuzen Openingstijden vestigingen Axel en Terneuzen: Maandag van 13.00 tot 17.00 uur Dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur Vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur Openingstijden vestiging Sas van Gent: Maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur Postadres: postbus 35.4530 AA Temeuzen tel. 0115-455 000. fax 0115-618 429 WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING gemeente@terneuzen.nl VERKIEZING LEDEN VAN DE GEMEENTERAAD Registratie aanduiding politieke groeperingen (Art. G 3, lid I Kieswet) Het Centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Temeuzen heeft op 6 december 2005 besloten het bij schrijven van de op 15 november 2005 ingediende en op 16 november 2005 ontvangen verzoek van de politieke groepering TOP/GEMEENTEBELANGEN, waarvan de zetel is gevestigd in Terneuzen, Marijkestraat 15,4532 BLTerneuzen om ten behoeve van de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Temeuzen de volgende aanduiding van de politiek groepering te registreren. TOP/GEMEENTEBELANGEN in te willigen. Uiterlijk op de zesde dag na de dagtekening van de openbare kennisgeving kan eenieder tegen deze beschikking schriftelijk beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Temeuzen, 21 december 2005 De voorzitter van het Centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Temeuzen. J.A.H. Lonink Burgemeester en Wethouders van Terneuzen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO), junao afdeling 3.4 van de Algemene Wet Bestuursrecht (AWB) het volgende bekend. Het ontwerpbestemmingsplan 'Waterfront' ligt met ingang van 28 december 2005, gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de balies Ruimte. Milieu. Bedrijven. Het plan is integraal te raadplegen via de website www.terneuzen.nl/actueel/bestemmingsplan. Het plangebied ligt in het noordwesten van de kern Terneuzen in de (noordoostelijke) bocht van de Scheldeboulevard. Het plangebied wordt aan de noord- en oostzijde begrensd door de Scheldeboulevard, aan de zuidzijde door de Van Steenbergenlaan, in de zuidwestelijke hoek door de Dr Buijzestraat en aan de westzijde (deels) door het Oostelijk Bolwerk. In de noordwesthoek is de westelijke grens gelegd ter hoogte van het stadhuis. Het plan bevat een juridisch-planologische regeling voor onder andere het (inmiddels gerealiseerde) woongebouw met twee woontorens op de plek waar voorheen de watertoren stond, de bouw van een appartementen complex (45 appartementen) met parkeergarage op het perceel Waterfront 300 t/m 388 Aan de westzijde van bedoeld woongebouw met de twee woontorens staan drie vrijstaande woningen en is er sprake van een fors schaalverschil met het woongebouw. In verband met het vorenstaande zijn er ook voor dit deelgebied nieuwe ontwikkelingen gewenst. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan eenieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze over het ontwerpbestemmingsplan kenbaar maken bij de Gemeenteraad van Terneuzen. postbus 35.4530 AA Temeuzen. Indien u een mondelinge zienswijze kenbaar wilt maken kunt u contact opnemen met de heer F. Steijaert van de afdeling Ruimte, tel 0115-455 000.Van de mondelinge zienswijze wordt een verslag gemaakt. Terneuzen. 21 december 2005 Burgemeester en Wethouders van Terneuzen. secretaris, burgemeester. F.M.L Lauret RA J.A.H. Lonink it's a special moment ml feel- they difference/ 811 aankoop van 3 producten, het 4' gratis Combineren uit verschillende Ten Cate collecties is mogelijk Laagstgeprijsde product is gratis De actie loopt van 26 november 2005 t/'m 1 januari 2006 mode ondcrklcding C f "SJV" Brouwerijstraat 1 Koudekerke 0118-556255 Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! van maandag 12 december tot en met vrijdag 16 december en van maandag 19 december tot en met vrijdag 23 december 2005 Op bovenstaande dagen gaal DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in Arnemuiden en Nieuw en St. Joostland en omgeving. Tijdens de werkzaamheden kan mogelijk bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DEITA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. R. R. Lankhorst huisarts AFWEZIG 2 t/m 13 januari Waarneming: dr. Boejharat Noordweg 419, tel.: 612460 en bccqe gewoon geluk li' nt u Kinderhulp durbq? giro 404040 Kmder ïiulp' s~-i nu vanaf €65,00 per stuk €59,00 2 voor €109,00 en nog veel meer leuke aanbiedingen Noordstraat 65, 4531 GD Terneuzen tel. 0115 62 10 17

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40