CO GEBR, DOMINICUS BV PZC maandag 19 december 2005 10 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl - ~W Zeer blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Lucas van Damme Geboren: 15 december 2005 Brigitte de Blaey en loost van Damme Joep, Fleur en Floris P.A. de Genestetlaan 2. 4582 CA Vlissingen Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet. je streelt zijn hand. je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven maar zijn lijden overnam. Na een leven van hard werken genoten we nu samen van zijn VUT. Hij had nog zoveel plannen, maar het mocht niet zo zijn. Verdrietig moeten wij u kennis geven van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze broer, zwager en (oud)oom Marijan Zupanec Mario echtgenoot van Anneloes de Koning Smarje pri felsah (Slovenija) Hoek 8 augustus 1944 17 december 2005 Hoek: Anneloes Zupanec-de Koning Podplat Njezika en Stefan Vehovar (Slovenija): Martha en Tone Milan en Marka Sas van Gent: Carla en Harry Hamelijnck Conny en Mare Hoek: Peter en Jannie de Koning Patrick en Nancy - Quinten Dennis en Jessica Temeuzen: Henny en Ludy de Koning Daniël, Carola, Martijn Seringenlaan 3 4542 CH Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uit genodigd. zal plaatsvinden op woensdag 21 decem ber om 13.30 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium. Dinsdag 20 december is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaart centrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. "De Heere kent degenen die de Zijnen zijn" 2 Tim. 2 19 Intens verdrietig, maar met een dankbare herinne ring aan zijn grote zorg en liefde voor ons, delen wij u mede dat de Heere, na een ziekbed van 9 maan den, uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve, altijd zorgende man, onze lieve, zeer zorgzame vader, schoonvader en opa Cornelis Goozen Oost-Souburg 24 maart 1944 Oostkapelle 16 december 2005 Oostkapelle: M. Goozen-Provoost Oostkapelle: Trudy en Arnold Dorien Janien Ridderkerk: |ozina Oostkapelle: Karin en Walter Milan Middelburg: Judith en Martin Domburgseweg 72 4356 BL Oostkapelle De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 20 december om 11.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk te Oostkapelle. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zoon. onze lieve broer, zwager en oom Cornelis Goozen Oost-Souburg: A.J. Goozen G. Goozen-Roose Breskens: Adrie Goozen Suzan Minderhoud Ritthem: Piet Goozen Anke Goozen-de Rooij Kamperland: Annie de Buck-Goozen Bram de Buck Biezelinge: Corrie Goedhart-Goozen Leunis Goedhart Kapelle: Mattie van Vlierden-Goozen Hans van Vlierden Neven en nichten Wij wensen Rita en de kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe in het aanvaarden van het verlies van deze dappere, altijd behulp zame echtgenoot, vader en opa. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve, altijd meelevende zwager en oom Kees Goozen Wij zullen hem erg missen. Wij bidden om kracht en troost voor Rita en de kinderen in dit verlies. Middelburg: Jan en Joke Provoost-Brasser Sint Laurens: Gerrit en Bep Sturm-Provoost Neven en nichten Middelburg, 16 december 2005 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve en behulpzame vriend Kees Goozen Wij wensen Rita en de kinderen sterkte in deze moeilijke tijd. Ria Gert Jan, Hanita en Femke Anja Lizanne en Mark Nicolien en Jeroen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter Johan Dodmond Ruim twintig jaar gaf hij bestuurlijk leiding aan onze vereniging. Hij blijft in gedachten voortleven als een gedreven voorzitter die altijd beslagen ten ijs kwam. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familieleden veel sterkte om het verlies te dragen. Bestuur en leden IJSCLUB VEERE Veere, 19 december 2005 Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoe der en oma Elizabeth de Jonge-Goozen 6 april 1929 Oost-Souburg Oost-Souburg t 18 december 2005 Pieter de Jonge Piet en Kees Serooskerke: Annie t Nathalie, Ilona en Pedro Heinkenszand: Anja en Anton Patrick en Jessica Platanenstraat 9 4388 PA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 23 december 2005 van 11.30 tot 12.20 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. In liefde herdacht onze allerliefste oma Elizabeth de Jonge-Goozen Nooit meer samen aan tafel Nooit meer samen spelletjes doen Nooit meer knuffelen Nooit meer bonbons vragen We zullen u heel erg missen U was alles voor ons U was ons enigste lieve Oma die we hadden. U blijft altijd in ons hart Wij blijven altijd van u houden Veel liefs en kusjes. Patrick en Jessica Imanse Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve papa, opa en over-opa Kees Cornelis Giesbert echtgenoot van Cornelia Jacoba Overdijk in de leeftijd van 77 jaar. Goes Goes Zierikzee Goes Goes Goes C.J. Giesbert-Overdijk Jos Hanny en Daan Mary en Michel Ivonne en Arie Bianca en Hans Kleinkinderen Achterkleinkind 18 december 2005 Ter Weel, Goes Correspondentieadres: Anthony Edenlaan 2 4463 CJ Goes Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uit vaartcentrum van Monuta-Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 22 december van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 23 december om 11.00 uur in de Korpszaal van het Leger des Heils, Ravelijn de Groene Jager 72 te Goes, waarna aan sluitend om ongeveer 12.00 uur de begrafenis zal plaats-hebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van Monuta op de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Pa Kees Giesbert Bedankt lieve pa voor alles. Je dochter Renate Here. Gij doorgrondt mij Gij kent mijn zitten en mijn opstaan, Gij verstaat van verre mijn gedachten Psalm 139 Bedroefd, maar met dankbare herinneringen, delen wij u mede dal van ons is heengegaan mijn lieve man. onze vader en opa Adriaan Minnaard in de leeftijd van 78 jaar. Marie Minnaard-Nagelkerke Jan en Corry Minnaard-Traas jimmy en Petri Marco en Chantal Jan Esther Annelies en Pim van Kekem-Minnaard Villiam en Stephanie Emmylie 17 december 2005 De Blauwe Reiger 3 4411 EA Rilland Woensdag 21 december is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum Nieulande te Krabbendijke, ingang via Nieulandestraat. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 22 december om 11.00 uur in "De Levensbron". Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in "De Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedankt voor alles je was mijn Oom Arjaan Riet Verdrietig geven wij u kennis dat toch nog onver wachts is overleden onze lieve zuster, schoonzuster, oma en tante Janna Outermans weduwe van Simon Meeuwenoord Middelburg, 18 juni 1926 t Middelburg. 17 december 2005 Middelburg: M. Petiet-Outermans M.B. Labrujère-Outermans H. Labrujère Jolande Meeuwenoord Neven en nichten Middelburg, 17 december 2005 Blauwe dijk 41 Correspondentieadres: Noord weg 221 4333 GG Middelburg Jannie is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 22 december a.s. van 13.00 tot 13.30 uur. Aan sluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. "De Heer is mijn Herder" Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor mij betekend heeft, deel ik u mee dat na een kort stondig ziekbed, zacht en kalm is overleden mijn lieve, zorgzame man Jan Weststrate echtgenoot van Maatje Weststrate-Oreel in de leeftijd van 87 jaar. M. Weststrate-Oreel 4475 AK Wilhelminadorp, 17 december 2005 H.A. Hankenstraat 12 Mijn man is opgebaard in het Monuta Uitvaart centrum, Zuidvlietstraat 37 Goes, waar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 21 december van 19.00 uur tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben donderdag 22 december om 12.00 uur in het crematorium Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Geen bezoek aan huis Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust zacht Jan Tan, Bets, Mina. Hilda Heden overleed zacht en kalm onze zwager en oom Jan Weststrate C.M. Rijn-Oreel P.J. Oreel Ria en Kees Jan en Thea Gert en Lilian Goes, 17 december 2005 ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES GLAS. RVS EN BRONS Bedroefd zijn wij door het bericht dat onze altijd meelevende buurvrouw Janna Vroonland Fam. Boone Boudens Smulders B. Bek C. Bek Noordijk Wij wensen buurman, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Hoedekenskerke "in Gods liefde geborgen Na een rijk gezegend leven, een gelukkig huwelijk van 61 jaar en met verlangen naar de "hemelse rust" heeft God tot zich geroepen mijn liefdevolle man, onze zorgzame vader, trotse en blije groot- en over grootvader. Met veel verdriet, maar dankbaar voor wie hij was hebben wij afscheid van elkaar genomen. Frederik Rhebergen echtgenoot van Adriana Lucia van Aken Utrecht, 26 september 1917 t Vlissingen, 16 december 2005 Middelburg: A.L. Rhebergen-van Aken Temeuzen: Marry en Jan van der Made-Rhebergen Marjonne en Dirk jan Diderick, Fleur Annemarit en Alphons Pepijn Soestdijk: Peter Rhebergen en Bianca Zoeteman Marije en Mare Floor en Tano Joris en Monita Stijn en Evelien Loes en Walter Kyara Joram Dishoek: Henk en Caroline Rhebergen-Thijssen Tara Vlissingen, 16 december 2005 Pres. Kennedylaan 34 4334 EJ Middelburg Op woensdag 21 december 2005 is tussen 12.30 uur en 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de Nieuwe Kerk. Groenmarkt 1 te Middelburg. Aan sluitend zal om 13.30 uur de afscheidsdienst worden gehouden door ds. G.J. Smit. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegen heid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. (O)pa Frits Rhebergen May the roads rise to meet you May the sun shine warm upon your face May the rain fall soft upon your land And until we meet again May God hold you in the palm of His hand We houden van je. Henk, Caroline, Tara Bedroefd om haar. heengaan, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard gebleven is, geven wij u kennis dat rustig is overleden Elizabeth Hendrina Catharina van Stee sinds 9 april 2001 weduwe van Andries Jan Cornelis Verschuure in de leeftijd van 91 jaar. Onze bijzondere dank gaat uit naar de mede werkers van Unit 7 uit "Ter Weel" te Goes voor de liefdevolle verzorging. H.C. Vreke-van Stee M.N. Scheele-Vèrschuure Familie van Ast-van Stee Familie Vreke Goes, 17 december 2005 Correspondentieadres: Kerkhoekstraat 10 4401 GD Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt woensdag 21 december om 13.30 uur gehouden in de Ned. Herv. kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Want ik weet op wie ik mijn vertrouwen heb gevestigd. 2 Tim .1: vers 12 Dankbaar voor alle liefde die ze ons heeft gegeven, delen wij u verdrietig mede, dat van ons is heen gegaan onze lieve zuster, tante en oudtante Adriana Cruson 26 juli 1907 t 17 december 2005 Ze was ons zeer dierbaar. Oostburg: Goes: Los Angeles (VS): Cadzand: Oostburg: Wemeldinge: Oostburg: Middelburg: Middelburg: Sluis: Cadzand: Waterlandkerkje: J. Cappon-Cruson Jan en Gerda Cor Henk en Corrie Adri en Ina Jan en Lies Janny en Piet Anneke en Huib Elly en Jan Ria en David Joop en Elly Jan Achterneven en -nichten Oostburg, 17 december 2005 Ledelplein 18, "De Burght" Correspondentieadres: Grote Maagdenstraat 20 4524 ES Sluis De afscheidsdienst zal gehouden worden op woens dag 21 december om 14.00 uur in gebouw "Pro Rege" aan de Oude Stad te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Met droefheid geven wij u kennis dat heden zach en kalm van ons is heengegaan onze geliefde mop1 der, groot- en overgrootmoeder en tante Elisabeth Cornelia van der Jagt-Slabbekoorn weduwe van Florus Jacobus van der Jagt geboren te Goes, overleden te Gn« 22 april 1906 16 december 2005 Uit aller naam: Willy Jonkhoff-van der Jagt 1518 Tiffany Park Circle Santa Maria California 93455 U.S.A. Met dank aan bestuur en personeel van het "Gasthuis", te Goes waar zij op bijzondere wijze is verzorgd. De afscheidsdienst. waarbij u wordt uitgenodigd zal gehouden worden woensdag 21 december oni 11.15 uur in de Aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats- vinden op voornoemde Begraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de Aula. Voor uw belangstelling na het overlijden van a vader, schoonvader, opa, overopa en partner Hendrik Marinus Minnaar willen wij u hartelijk bedanken. Fam. Minnaar Goes, december 2005 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel I medeleven te hebben ontvangen na het overlijden" m onze lieve moeder, oma en klein-omaatje Pietemella van der Hooft-Verpoorte Langs deze weg willen wij u daarvoor hartelijk danken. Adri en Riet Millenaar-Vinke Petra. Olaf, Cor, Conny, Anne Axel, december 2005 Alle familieleden, vrienden en kennissen wens ik Gezegende Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar! Mw. Joh. Boogaard, Simnia, Kamer 112, Domburg vSiem* Vlietstraat 15, Terneuzen Tel. 0115-61 Bij ziekenhuis "De Honte" DE BESTE KEUZE! INTRODUCTIE AANBIEDING voor Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen GRATIS AUTORIJLES Zonder verplichting Bel voor het maken van een (Vraag naar de voorwaarden)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26