Op Caudron staat geen maat HWP geeft de moed nog niet op PZC Van Ewijk en Doedee sluiten Zeeuwse ATB Cup in stijl af Souburgse schakers trakteren koploper op een verliespartij 23 \jdta/Ockenburgh blijft met twee remises in subtop van eredivisie fFritsBakkei jULWUK - Als Frédéric Wron aan het biljart staat, at driebanden wel kinderspel, fffaalse prof speler, die in zes bden competitie speelt, raast 'eken van de ene spectaculai- joienvinning naar de andere. !l>! zijn gemiddelde en serie el benadert hij de perfectie, jjjerdag degradeerde Caudron j, toch niet kinderachtige Ro- jjd Forthomme tot figurant, St dag eerder had hij Torbjörn liomdahl van tafel geveegd. klta/Ockenburgh, zaterdaga- wnd tegenstander van Crystal jdy (4-4) en zondag van Van Jonge en De Roo (4-4), keken not bewondering naar de man ttorwie het biljart in deze we- iin geen geheimen meer kent. His wat Caudron doet met de en de drie ballen is bere isd, subtiel en uitermate doel- Btig, Nooit eerder heeft een bil ker zo veel wedstrijden achter {jaar driebanden op zo'n hoog maandag 19 december 2005 den Engelsman, die in r- eerste senioren jaar zit, korde goed op de minitrampo- p Hij eindigde op het NK als Winst Atkinson tlEGOM - Vanessa Atkin- te heeft gisteren het Wilson fpashtoernooi in Hillegom ge- Wen. De nummer één van de Nd verloor het hele toernooi Pgame. Ze versloeg in de fi- 'ilf Irene Schiffer. tlkinson verloor twee weken ge- fden in Honkong de wereldti jd Ze werd in de halve finales geschakeld door Nicol David jü Maleisië. Het mannentoer- iw in Hillegom was voor Lu- 55 Buit. Hij versloeg Andras •Lmet: 9-3 9-2 7-9 9-1. ANP verdiener. Al twaalf wedstrij den is de Hulstenaar, die tweede man speelt en de meeste echte toppers ontloopt, ongeslagen: ne gen overwinningen, drie gelijke spelen. Maar hoe sterk De Bruijn zaterdagavond (tegen Burgman, in 36 beurten) en zon dagmiddag (tegen Dick van Uum) ook weer was, op Caudron ligt hij straatlengtes achter, net als iedereen in de ere divisie. De Bruijn heeft Caudron een keer verslagen op een belangrijk toernooi: dit jaar op het WK in Lugo, waar hij boven zichzelf uitgroeide en de Belg uit de hal ve finale hield. „Maar zoals hij nu speelt", erkende De Bruijn in Waalwijk, „kan niemand hem aan." De meest recente cijfers spreken voor zich. Caudron won in een week tijd vijf partijen van vijftig caramboles in 16, 10, 14, 25 en 18 beurten. Dat is goed voor een moyenne van net bo ven de 3.000. Vorige week had hij een absolute toppartij tegen Peter Debacker (tien beurten) en in de Duitse competitie een topserie van twintig. Genieten „Toch leef ik niet op een wolk", verzekerde hij zaterdag. „Ik heb dit ook nog nooit meegemaakt, maar weet dat het zo weer weg kan zakken. Dat is het wonder lijke van driebanden. Zo'n vorm als ik nu heb, kan nooit heel lang duren. Daarom geniet ik er intens van. Het is een mooi ge voel. Ik zie geen gevaar als ik aan het biljart kom en kan op el ke bal scoren. Zelfvertrouwen, durf en mentale hardheid, dat is het geheim van topvorm." Hij oogt onvermoeibaar, ook al reist hij van de ene wedstrijd naar de andere. Caudron speelt competitie in Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Spanje en Portugal. „Ik speel twee keer zo veel wedstrijden als Jaspers, die toch nog vaak klaagt dat hij moe is. Ik voel me nooit moe, hoewel ik geen tijd heb om mijn conditie te onderhouden. Voor sporten, lopen bijvoorbeeld, heb ik geen tijd. Ik ben maar weinig thuis. En als ik thuis ben, train ik op het biljart. Het is mijn be roep, ik moet er mijn geld mee verdienen, dus speel ik overal waar ik kan spelen." Zijn jaar was al goed, met drie finaleplaatsen en de eindzege in de wereldbeker, maar wordt al leen nog maar beter. Roland Forthomme, een van de slachtof fers van de scoredrift van Caudron: „Ik had zaterdaga vond een kans gehad, als ik van af de start scherp was geweest." Caudron had inderdaad een klei ne black-out (twee punten in de eerste zeven beurten), maar was elf beurten later (50 in achttien beurten) bij de finish. Forthom me bleef steken op achttien scha mele caramboles. Delta/Ockenburgh sleepte op za terdag niettemin een belangrijk punt uit de topper in Waalwijk. Jean Paul de Bruijn liet na een furieus begin (20-1 voor) tegen stander Burgman nog terugko men tot 28-28, kwam na een tus- sensprint dicht bij de eind streep, maar had een eindsprint waar Joop Zoetemelk nog voor zou terugdeinzen. Toch greep De Bruijn (50-41 in 38 beurten) met die winstpartij het punt dat Ockenburgh in het spoor van de koploper houdt. Kansloos Martin Spoórmans boekte de an dere overwinning in zijn partij tegen Frans van Kuyk (50-39 in 38 beurten). Henk Habraken liep heel zijn partij kansloos ach ter de ontketende Raymond Ceu- lemans aan. De Belg, die klaag de over nekpijn en vandaag voor een scan naar het zieken huis gaat, zat op zijn stoel voort durend draaiende bewegingen met het hoofd te maken, maar kon op het biljart feilloos caram boleren. Met tussenstanden van 15-4 (in vijf beurten), 28-5 (in elf) en 40-12 (in veertien) sloeg de Belg een onoverbrugbare kloof. Habraken kreeg alleen een klein applausje voor zijn se rie van tien. De remise tegen Van Donge en De Roo, die Ockenburgh giste ren op drie punten van de koplo pers bracht, was iets minder van kwaliteit. Forthomme stuit te onverwacht op een sterke Ri chard Bitalis, die in zijn eerste vier beurten drie series van acht maakte. De Fransman speelde in veertien beurten uit en weer kwam Forthomme veel tekort (50-13). De Bruijn werkte tegen Van Uum een achterstand van 35-27 weg en won toch nog vrij gemak kelijk in 42 beurten. Martin Spoormans won zijn tweede par tij van het weekend, in 32 beur ten van de Belg Daniels. En Ad Koorevaar kon tegen Nieuwen- burg geen potten breken. ituurlijk kunnen Blomdahl jjterdag in twaalf beurten uit sas Coklu) en Dick Jaspers üpnte toernooien en partijen 'zelfs Roland Forthomme 'it van die dagen dat hij de he- srereld aankan. Maar wat cdron nu al weken laat zien, ps en downs fcdat blijft maar duren, al we eing. De Belg is met Crystal [üy uit Waalwijk koploper in ji eredivisie driebanden. De (Mierende teams (Van Wan- !>:v met Blomdahl, Delta/ ienburgh met Forthomme en v Bruijn en Twentevisie met spers) mogen van geluk spre- pdatCaudrons ploeggenoten i minder van kwaliteit zijn. brcond Ceulemans heeft af en te.zoals zaterdag tegen Habra- e, wel uitschieters, maar ia: van Kuyk en Raimond fagmans zijn gewone stervelin- p met hun ups en downs op !sgroene laken. Paul de Bruijn is voor in punten een groot- iationale titel lijkhuizen ij tumbling AXDGRAAF - Stephan Dijk- lizen, lid van Forza Gymnasti- i. heeft tijdens het Nederlands unpioenschap tumbling in mdgraaf goud gewonnen bij .'junior heren. ast Dijkhuizen wonnen meer m van Forza, de club S het grootse aantal deelne- si aan het NK, eremetaal. :ben Zandee behaalde in de kagone jeugd heren namelijk etweede plaats op tumbling, crendien werd hij vierde op de Êitrampoline. Moniek de Brui- a Michelle Hollestelle wer- c samen vierde bij de dames Adrian Mikhalchishin (links), de jeugdwereldkampioen van 1977, speelde zaterdag voor HWP op bord één remise tegen Alexandr Kabitianski. Sasse schakers na nederlaag op degradatieplaats door Koen de Vries SLUISKIL - Met het schaamrood op de kaken nam Paul Motwani zaterdag de fe licitaties van zijn tegenstander in ont vangst. De schaker van Het Witte Paard haalde de zege in het degradatieduel met Homburg Apeldoorn met veel fortuin bin nen en wist niet hoe vaak hij zich daar voor moest verontschuldigen. Het was een van de weinige meevallers voor Het Witte Paard. De ploeg uit Sas van Gent verloor met 4-6 en ziet degradatie uit de Meesterklasse erg dichtbij komen. De belangrijke wedstrijd tegen Apeldoorn viel niet onder een gunstig ge sternte voor HWP. Het tiental toverde weliswaar een konijn uit de hoge hoed in de vorm van de jeugdwereldkampioen van 1977 Adrian Mikhalchishin, maar kon geen beroep doen op de Belgen Eddy van Beers (vi-ouw hoogzwanger), Steven Geirnaert en Bart Michiels (beiden om studieredenen). Desondanks waren ex- kansen toen bleek dat Apeldoorn zijn drie sterkste spelers, Artur Jussupow, Jan Gustafsson en Alexander Naumann, had thuisgelaten. De ellende begon al vroeg in De Ark in Sluiskil. Na een snelle remise van Hans Groffen tegen Mare Jonker liet Mare de Waal zich lelijk beetnemen door Sipke Ernst. Niet lang daarna beging Kees Nieuwelink tegen de Duitser Ferenc Langheinrich een blunder, waarvoor in professor Euwes kinderboek 'Oom Jan leert zijn neefje schaken' al niet meer ge waarschuwd hoefde te worden. Een overrompelende zege van Koen Leen- houts op Marijn van Delft bracht HWP weer in het spoor van de tegenstander, maar daarna moest de ene na de andere tegenvaller geïncasseerd worden. De Oek- raiener Mikhalchishin, vriend van Hel mut Cardon, voormalig trainer van on der meer Anatoli Karpov en Zsusza Pol- gar en auteur van tientallen schaakboe ken, kon zijn klasse niet verzilveren te gen voormalig landgenoot Alexandr Ka bitianski (remise), waarna Tom Piceu zich overgaf, omdat hij zijn dame moest prijsgeven aan Manuel Bosboom. Kijksport De Belg Johan Goormachtigh zag zijn riante stelling tegen Hamburger Sebasti an Siebrecht vervolgens verzanden in re mise. Het duel tussen Paul Motwani en Arthur van de Oudeweetering leerde daarna dat schaken best een kijksport kan zijn. De Schotse grootmeester is be kend om zijn boeken over psychologische aspecten van het schaken en maakte za terdag dankbaar gebruik van de kennis die hij neerschreef in een epistel over li chaamstaal. Zijn stelling was hopeloos, zijn bedenktijd nihil, maar de onrust die zijn tegenstander uitstraalde hield hem op de been. Niet Motwani - met een stem mig rode kerststropdas op zijn overhemd - maar Van de Oudeweetering ging na hectische taferelen op het bord door zijn vlag, nota bene in een opeens compleet verloren stelling. De vele excuses van Motwani spraken boekdelen. „Ik heb medelijden met mijn tegenstander", sprak HWP's kopman, die bekend staat om zijn meer dan correc te gedrag in en buiten de schaakzaal. „Ik heb eigenlijk geen idee hoe ik teruggeko men ben. Gelukkig dat ik niet iemand ben die snel opgeeft." De wonderlijke ze ge van Motwani bracht opnieuw een sprankje hoop in de Zeeuws-Vlaamse ge- ledei-en, maar die werd definitief de grond ingeboord toen de grieperige Gun- ter Deleijn zich gewonnen moest geven tegen Lucien van Beek, De plusremise van Helmut Cardon tegen Roeland Pruijs- sers deed het toen niet meer toe. HWP's voorzitter en teamleider Walter Cardon, normaal gesproken een man die diploma tieke taal spreekt, zag het na afloop even niet meer zitten. „Ik denk dat we het nu kunnen schudden", sprak hij. Zijn ploeg staat met twee punten voorlaatste en heeft nog een zwaar programma voor de boeg. De spelers zijn echter nog lang niet zo ver. „We zullen moeten gaan stunten. En dat kan best", moedigde Hans Grof fen zichzelf aan. En Paul Motwani putte moed uit de over winning die hij even eerder, als de Baron van Münchhausen die zich aan de eigen haren uit het moeras trekt, boekte: „Wij zijn voor iedereen een gevaarlijke tegen stander", stelde hij. „Kijk naar de wed strijd tegen HSG, verreweg het sterkste team van deze competitie. We verloren net als vandaag met 6-4 en zelfs toen had er meer ingezeten. Nee, de kansen zijn nog lang niet verkeken." Het Witte Paard-Homburg Apeldoorn 4-6: Mikhalchishin-Kabatianski remise, De Waal-Emst 0-1, Piceu-Bosboom 0-1, Motwa- ni-Van de Oudewetering 1-0, Cardon-Pruys- sers remise, Leenhouts-Van Delft 1-0, Grof- fen-Jonker remise, Goormachtigh-Siebrecht remise, Deleijn-Van Beek 0-1, Nieuwe- link-Langheinrich 0-1. NlST - Edzard van Ewijk en busje Doedee hebben de strijd •ItZteuwse ATB Cup in stijl gesloten. Beiden wonnen in categorie de slotwedstrijd Sl1 ^cze wedstrijdenreeks op vooral modderig parkoers "ude Linie in Hulst. F mijnwerkers kwamen de pnoners uit de strijd tevoor- ^!r Niemand die er zich wat ^aantrok of het moet het bloe- öffleisje zijn geweest. Er zijn j-sers aantrekkelijkere zaken «n volledig besmeurd ge- Wt te zoenen. meeste categox-ieën was de it al in een vroeg stadium be- waardoor er amper sprake van spanning. Edzard van Nf die ook in Hulst won, "tit jaar bijvoorbeeld superi- eur bij de senioren. Met over macht won de coureur uit Goes de meeste wedstrijden. „Het zou inderdaad aantrekkelijker ge weest zijn als er meer tegen stand was. Jammer dat enkele jongeren door verschillende oor zaken niet in aanmerking kwa men voor een plaats in het klas sement. Uiteraard ben ik tevre den over het verloop van de wed strijden, maar wat meer strijd zou leuker geweest zijn." De Goesenaar doelde daarbij op bijvoorbeeld Jamo Veerhoek. Die won dit jaar nog de Zomer- cup en kreeg dus een favorieten- rol toebedeeld. Maar door een valpartij kwam de coureur uit Ritthem niet aan voldoende wed strijden. En Jaco Wagenaar uit Yerseke, die vorig jaar nog een hoofdrol had in zijn eerste sei zoen bij de senioren, koos er voor om het rustig aan te doen in het winterseizoen. Slechts twee maal deed hij aan een wed strijd mee. En zo was het ook met de winnaar van vorig jaar, Richard Slabbekoorn. De Kapel- lenaar reed ook niet genoeg wed strijden en daardoor kon het dus gebeuren dat Edzard van Ewijk al snel dus zeker was van de eindzege. Opsteker „Ik moet wel zeggen dat het een opsteker is voor me. De conditie heb ik op peil kunnen houden. Vooral voor het wegseizoen voor komend jaar is dit van belang, want ik wil me dan toch weer willen laten zien en zoals ik er nu tegenaan kijk zal ik volgend jaar mijn titel gaan verdedi gen", vertelde Van Ewijk. Zater dag won hij dus met grote over macht op Dennis Raadtgever en de Belgische wereldkampioen bij de masters, Patrick Meers- schaert. Baukje Doedee ging dus wel op herhaling bij de vrouwen. Zij staat al verschillende jaren aan de top van de Zeeland en greep opnieuw de eindoverwinning. Bij het wegwielrennen is zij in middels al een paar jaar gestopt en of zij op de mountainbike nog een jaar doorgaat blijft de vraag. Doedee: „Ik heb daar nog geen beslissing over genomen, want het duurt nog lang voordat de wedstrijden weer begirxnen. Maar ik doe dit nog zo graag. Ik zal me daarover gaan beraden, maar ik hoop wel dat ik dan het vaandel over mag geven aan één van de jonge meiden. Ze zijn er echt, klaar voor." Andy van Loon zox-gde zaterdag voor een grote verrassing door de wedstrijd bij de veteranen te winnen. Vanaf de start nam de Brabander meteen het initiatief en hij reed ver bij de favorieten weg. Franky Taelman werd tweede en werd winnaar van de Zeeuwse ATB Cup. Na afloop werden prijzen uitge reikt door Theo Verschueren, tweevoudig wereldkampioen achter de zware motoren. Ver schueren is geboren in Sint-Jan steen maar woont inmiddels al jarenlang in het Belgische Sint-Niklaas. Stokman zegeviert in Gent GENT - Stefan Stokman uit Goes heeft in Gent het kogel stoten voor A-junioren gewonnen. De atleet van het Goese AV'56 liet een stoot van 12 meter en 55 centimeter noteren, hetgeen slechts 19 centimeter onder zijn out-, dooiTecord was. Opmerkelijk was dat Stokman bij vier van de zes pogingen precies dezelfde afstand kon laten op4 meten. Cijsouw en Provoost naar NK GELEEN - Na de vierde wedstrijd van de regiocompetitie veteranen in Geleen zijn de schaatsers Kees Cijsouw (Groede) en Adriaan Px-ovoost (Domburg) aangewezen om deel te nemen aan het NK marathon voor veteranen. Die titelstrijd woi'dt 8 januari 2006 in Den Haag gehouden. Op de reservelijst staan Flip Salomé uit Breskens en Fop Fonteijne uit Haamstede. Cijsouw en Provoost werden tot het NK toegelaten vanwege hun klasseringen, respectieve lijk de vierde en zevende plaats. Zaterdagavond werd in Breda voor de tweede maal een ploegenachtervolging georganiseerd. Ditmaal nam ook ijsclub de Poel uit Zeeland deel, met als i'ijders Bastiaan van 't Westeinde (Wolphaartsdijk), Niels Goverse (Kapel- Ie), Maarten Janse jr. (Wolphaartsdijk) en Adriaan Huizer (Melissant). De eerste serie van acht ronden was goed voor de tweede tijd in 4.25,17. De finale werd gereden tegen het team van schaatsvereniging de IJsvrienclen uit Wijk en Aalburg. De race ging lang gelijk op, echter in de zevende ronde kwam Niels Goverse ten val. Dit ging ten koste van een goede klassering en eindtijd. Dikke nederlaag voor FM Sranang EINDHOVEN - De futsallers van FM Sranang worden momenteel geplaagd door personele problemen. De hoofd klasser begon met slechts zes spelers aan het duel met CF Eindhoven. De Goesenaren waren dan ook geen partij voor de nxim- mer vijf en verloi'en met 7-2. In de wedstrijd raakte Alex van den Hoven al snel geblesseerd aan zijn enkel. De ver dediger kon niet verder en moest daarom gisteren ook het Emergotoemooi in Vlissingen aan zich voorbij laten gaan. De vier overige spelers moesten door het wegvallen ruim veertig minuten blijven staan. Michael Linger maakte bei de doelpunten voor Sranang. Vanavond kan de Goese ploeg revanche nemen. Dan spelen ze in Sportpunt Zee land voor de tweede keer in dide dagen tegen CF Eindho- Taekwondoka Van der Mei wint LEIDEN - Zenna van der Mei van Taekwondo Middel burg heeft de eerste plaats behaald op het Open West Tae- kwondo-toemooi in Leiden. Dat deed ze in de klasse voor vrouwen junioren tot 1.70 meter. Naast Zenna van der Mei kwamen zaterdag ook Raven Struijk en Sharona Thenu van Taekwondo Middelburg in actie. Sti-uijk werd tweede bij de senioren in de A-klasse tot 64 kilogram. Thenu behaalde twee prijzen. Ze werd eerste op het ondex-deel tuis (stijlfiguren) voor jeugd: Daarnaast werd Thenu tweede in de A-klasse tot 1.65 me ter. foto Camile Schelstraete door Roeland Alders GOES - De schakers van Ter- neuzen en Souburg draaien erg goed in de derde klasse van de landelijke schaakcompetitie. Temeuzen wist het niet sterke Rotterdam 3 te verslaan, terwijl Souburg verraste door Messema- ker 1847 op een nederlaag te trakteren. In de tweede klasse moeten Middelburg en Het Wit te Paard 2 knokken voor lijfsbe houd. LSG 3-Middelburg 5,5-2,5: On- darxks een vroege voorsprong door René Tiggelman, konden de Middelburgers geen vuist ma ken. Kansen waren er wel, maar daar werd in de tijdnoodfase geen gebmik van gemaakt. Ewoud van Hecke miste remise en Wim Stange kon de winst rxiet vinden, waarna hij zelfs een nederlaag moest incasseren. Bert Henderikse en Sven Stange maakte met hun remise de uit slag nog iets draaglijker. 1. C. Roosendaal-R. Tiggelman 0-1, 2. M. de Heer-J. de Wolf 1-0, 3. A. van Benthem-E. van Hecke 1-0, 4. L. Jap Tjoen San-S. Stange remi se, 5. A. Reedijk-C. Jansen remise, 6. L. Compagnie-WJPannelcoelc 1-0, 7. B. Geragousian-W. Stange 1-0, 8. M. Wubben-B. Henderikse HWP Sas van Gent 2-AAS 0,5-7,5: De Zeeuws-Vlamingen werden voor de tweede keer op een flinke nederlaag getrak teerd. Met vier invallers kwam het team duidelijk te kort. Mare Lacrosse haalde het enige halfje binnen, terwijl de Belgen Fre deric de Coster en Erik van de Wynkele hun goede stellingen weggaven. Het tweede team heeft nog alles in eigen hand, want men moet nog tegen de me de-degradatiekandidaten. 1 M. Lacrosse-J. van Vliet remise, 2. F. de Coster-A.J.Keesen 0-1, 3. G. van Rij-M. Trimp 0-1, 4. R. v/d Wynkele-P. Schrama 0-1, 5. E. van Leeuwen-B. de Leur 0-1, 6. E. v/d Wynkele-J. van Eijk 0-1, 7. G. Gre- goïr-W. Moene 0-1, 8. A. Hugae- rt-M. de Groot 0-1 Temeuzen-SO Rotterdam 3 6-2: Temeuzen heeft mede dankzij deze overwinning de koppositie overgenomen van Messemaker 1847. Het derde team van de Rot terdammers had weinig in te brengen tegen het goed preste rende Temeuzen. Matthieu Freeke behield zijn hon- derd-procentscore door een overwinning. 1. M. Freeke-M. Strijdhorst 1-0, 2. J. Breukelman-M Noordijk remi se, 3. J. Dees-H. Hollander remise, 4. W. Vleeskens-W. Sparreboom 1-0, 5. D. Lansay-G. Kastelein re mise, 6. A.J Breukelman-A. Ron gen remise, 7. J. Gemaert-G. Mar kus 1-0, 8. G. Kamminga-A. Zonne 1-0. Souburg-Messemaker 1847 5-3: Het ambitieuze Messemaker werd verrassend naar een neder laag gespeeld door de Soubur gers. Teamleider Roeland Al ders was als eerste klaar met een overwinning, waarna het ef goed uitzag op de borden. Jeroen Hekhuis haalde uiteinde lijk de winst voor zijn team bin nen. 1. R. Bosters-G.J. Ludden 1-0, 2. K. Zomer-W Westerveld 0-1, 3. J. Hekhuis-K. Bnnkers 1-0, 4. M. Boelhouwer-E. Karstan 1-0, 5. C. Boelhouwer-A v/d Leij 0-1, 6. H: Westerweele-E. Roering remise, 7. R Alders-T. Hortensius 1-0, 8. C. Boogaard-R. Hylkema remise. HWP Sas van Gent 3-Moerka- pelle 3-5: Het Sasse team zit in de hoek waar de klappen vallen. De Sassenaren leken een gelijk spel binnen te halen, maar liet remise-eindspel van Adrie den Hamer ging verloren en de win nende stelling van André Galle vei'zandde in remise. Hierdoor bleven de Zeeuws-Vlamingen met lege handen achter en knokt men nog steeds tegen de gradatie. 1. A. Galle-B. van Geffen remise, 2. H. v/d Wynkele-J. van Elteren 0-1, 3. A. den Hamer-G. van Om meren 0-1,4. F Snijders-D. Bac re mise, 5. M. v/d Zalm-H van Elte ren 1-0, 6'. H. de Ridder-Wi Vroegmdeweij remise, 7. J. Gom- mers-M. Vroegmdeweij 0-1, 8. J. de Zwart-M. de Haan remise. Veldritzege Van den Brand OVERUSE - Daphny van den Brand heeft gisteren de interna tionale veldrit in het Belgische Overijse op haar naam ge bracht. De Brabantse bleef haar landge- notes Marianne Vos en Mirjam Melchers-Van Poppel voor. Bij de junioren was er met de zege van Boy van Poppel, zoon van oud-sprinter Jean-Paul, even eens Nederlands succes. ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 23