Martin Bal is de beul van GPC PZC Spelers moeten nog even doorbijten Niels Koole moet tot 't gaatje gaan agenda Vierdeklasser Krabbendijke bereikt voor tweede jaar op rij de vijfde bekerronde uitslagen maandag 19 december 2005 w^2( door Sjaak Sinke AAGTEKERKE - De vijfde op eenvolgende overwinning van Niels Koole in de Aagtekerkc- run kwam niet gemakkelijk tot stand. Door het slechte weer en tegenstander Bert Flier uit Ba- rendrecht moest de atleet uit Zoutelande tot het gaatje gaan in de zesde editie van de loop van motorclub De Pekelinge. Een kleine vierhonderd atleten, onder wie ongeveer tachtig vrou wen, hadden het slechte weer ge trotseerd en kwamen zaterdag naar Aagtekerke. Dat beteken de een nieuw deelnemersrecord voor organisator Leo Francke en zijn team van vijftig mede werkers. Na de vliegende start achter een oude brandweerauto ging er snel een kopgroep van zes atle ten vandoor: Niels Koole, Bert Flier, Eric Cappon uit Zuidzan- de. Wim van Sparrentak (Mid delburg), Miquel van Tongeren (Middelburg) en de verrassende junior Kevin de Pagter uit West- kapelle De groep bereikte als eerste het bos bij Westhove. Sparrentak moest als eerste los sen. Eric Cappon volgde hem. Het strand deed veel deelnemers huiveren. Door het springtij was er slechts een smalle strook mul zand over, die regelmatig werd overspoeld door de woeste gol ven. Koole was één van de deel nemers die de finish daardoor niet droog haalden. De atleet uit Zoutelande liep langzaam weg bij zijn medevluchters. Flier kon als enige de schade beperkt houden tot een meter of tachtig. „Ik bleef Koole in het vizier hou den, maar ik heb nu eenmaal moeite met mul zand", zei Flier na de finish. Hoewel de kou de spieren van Koole teisterde, bleef hij aan de leiding. „Ik moest volle bak gaan want Flier had al verschil lende keren geprobeerd mij kwijt te lopen." Op de weg terug zorgden natte sneeuw en een ha gelbui voor wat extra afkoeling. De vijfde zege voor Koole kwam echter niet meer in gevaar. De eindtijd van 47.23 was bijna twee minuten langzamer dan het parkoersrecord van Koo't Flier eindigde als tweede m voor Miquel van Tongeren bi wie Flier een weekeinde te*» was. Flier is geen onbekender de triatlonwereld. Twee b werd hij Nederlands kamp» op de hele triatlon in Almen Zijn grote droom om in de triaf Ion van Hawaii te kunnen star ten mislukte keer op keer. Daar door kwam hij in een sportiev dip terecht en was bijna ee jaar uit competitie. Dankzij a werk als docent en onderzo^ in de bedrijfskunde aan de Erï mus-universiteit kreeg Fliera] les weer op orde. Mei volg® jaar wil hij zich testen indeha ve triatlon van Kruininw Daarna beslist hij of hij ded neemt aan het EK in Aln» over 4 kilometer zwemmen.!' kilometer fietsen en 30 kilota ter lopen. Kevin de Pagter kwam net a op het podium terecht Hijiud wel Wim van Sparrentak f sterk teruggekomen Adnaani nisse achter zich. Na haar zege in de Salvatori* veloop in Ouwerkerk namSja Maartense ('s-Heerenhoek) in Aagtekerke de bloemen: ontvangst. Zij rekende af a Chantal Koole (Zoutelande), d acht seconden tekortkwam Le neke Ouwehand (Amstelvee kwam twintig seconden i Koole binnen. Op de 7,5 kilometer strak ruim 120 deelnemers om des Jesper Francke (Koudekeii was na een kleine 28 minutend rug aan de finish. Hij eindigt voor Richard Reijnhout (Goe en Vincent Barentsen (Arnemu den). Bij de vrouwen maak: Karin Bastian (Middelhui] haar rentree na een kniebless re. De Middelburgse won va Liset de Schipper (Ylissingen) maandag Biljarten j Pool. Eerste klasse regionaal me Sharks-Provoosthuis. {cafe's* me, Terneuzen). 20.00 uur door Rudy Boogert KRABBENDIJKE - Al een dik decennium is Krabbendijke een modale vierdeklasser in het za terdagvoetbal. De club heeft zich de laatste twee seizoenen echter ontpopt als een serieuze cupfighter. Zaterdag bereikte de club dankzij een 3-2-overwin- ning op het twee klassen hoger spelende GPC Vlissingen voor het tweede jaar op rij de vijfde ronde. Stiekem had Krabbendijke voor af gehoopt op een herhaling van vorig seizoen, vertelde spits Mar tin Bal na afloop. En warempel, mede door twee doelpunten van de 26-jarige goalgetter werd de truc van een jaar eerder her haald. Toen bereikte Krabben dijke ten koste van eersteklasser Rillandia de volgende ronde; met dezelfde eindcijfers en met eveneens twee goals van Bal. Destijds strandde Krabbendijke in die vijfde ronde, op eigen veld tegen zondag-hoofdklasser Baronie (0-5). ..Het is leuk om tegen zo'n hoofdklasser te spelen", memo reerde Bal, „maar we kwamen zó veel tekort. Ik speel nu liever tegen een mindere tegenstander, zodat we nóg verder kunnen ko men." Zijn gedachten gingen bij voorbeeld uit naar derdeklasser Duiveland. Ééndagsvlieg Na een half uur tegen GPC Vlis singen dachten Bal en consorten zaterdag, dat de bekerstunt van een jaar eerder de actie van een ééndagsvlieg zou blijken te zijn. De Vlissingse opponent stond toen na twee doelpunten van Jimmy Pinas al op een 2-0-voor- sprong Diezelfde Pinas en Wes- sel Leyer misten zelfs de kansen voor een nog grotere marge. Pas na 32 minuten kreeg Krab bendijke zijn eerste kans, toen Martin Bal zich door de GPC-de- fensie worstelde. Hij miste welis waar, maar het gaf zijn ploeg de impuls om aan te zetten. Vlak voor rust loonde dat al. Een schot van Jan-Willem de Kun- der (na een fout van Wouter La- brujère) werd tot corner ver werkt. Uit die corner maakte Jo- han Pekaar de aansluitingstref fer. Even na rust kwam Krabbendij ke helemaal terug in de wed strijd. Met een Speedy Gonza- lez-achtige sprint liep Martin Bal door de GPC-verdediging, inclusief keeper Max Leyer, en hij maakte 2-2. Over en weer kregen de clubs vervolgens kan sen. GPC via Pinas en Labrujè- re, Krabbendijke via opnieuw Bal, wiens schot van de lijn werd gehaald. Zes minuten voor tijd viel de be slissing. De jeugdige GPC-doel- man Leyer kreeg van de zijkant een terugspeelbal te verwerken, maar miste de bal onder druk van de jagende Martin Bal. Die gleed vervolgens de 3-2 binnen. Opnieuw dankzij zijn rappe be nen. „Daar maak ik mijn meeste goals door", bekende hij achter af. Dat zijn er inmiddels al meer dan honderd voor Krabbendij ke. GPC kreeg in blessuretijd nog diverse kansen op de gelijkma ker, maar Krabbendijke-doel- man Robin van Koeveringe hield zijn doel tot het laatste fluitsignaal schoon. De handen gingen omhoog, want Krabben dijke, al sinds 1994 een vierdek lasser, schaarde zich opnieuw bij het schaarse groepje Zeeuw se clubs in de vijfde bekerronde. Krabbendijke-GPC Vlissingen 3-2 (1-2). 27. Jimmy Pinas 0-1, 23. Jim my Pinas 0-2, 41. Johan Pekaar 1-2, 53. Martin Bal 2-2, 84. Martin Bal 3-2. Scheidsrechter: A.J.A. Si- monse (Heinkenszand). Gele kaart: Ruud Lagendijk (Krabben dijke). Aantal toeschouwers: 100. Bijzonderheden: de wedstrijd werd op kunstgras gespeeld. Krabbendijke: Robin van Koe veringe; Jan-Willem de Kunder, Joost Polderdijk (90+3 Muranga Neels), Steven Constandse (88. Louis van de Vreede), Peter Polder dijk; Pieter Zandee, Marcel Moer land. Danny Weber, Ruud Lagen dijk; Johan Pekaar (70. Theo van Houte), Martin Bal. GPC Vlissingen: Max Leyer; Jesse Vermeer (87. Jan-Arie VisserMar co Schroevers, Maarten Peene, Leo de Groot; Sven Ronde, Jason van de Guchte, Wouter Labrujère, Wessel Leyer; Jord Vermeer, Jim my Pinas. Jimmy Pinas (rechts) van GPC legt aan voor de 1-0. foto Mechteld Jansen Niet alleen haar kleuren maken Special Speciaal NIEUW- EN SINT JOOSLAND - De bijzondere kleuren van het paard deden Sandra Beekman een jaar geleden besluiten haar aanwinst Special te noemen. Met de overwinning in de klasse L in Nieuw- en Sint Joosland maakte de merrie haar amazone en de concurrentie duidelijk dat niet alleen haar kleuren bijzon der zijn. ..In het stamboek staat ze inge schreven als Something, maar een bruin paard met witte ma nen en een witte staart zie je met zo vaak. Dat is iets spe ciaals. Daarom hebben we Spe cial aan haar naam toege voegd", zei de zestienjarige San dra Beekman zaterdag. De scho liere van het Goese Lyceum zei dat het niet de kleuren zijn die de merrie bijzonder maken. „Mijn ouders hebben Special destijds voor mij gekocht als overgangspaard van de pony's naar de paarden. Ze bleek ge makkelijk te rijden. En ik geef toe, ook die kleur vond ik wel bijzonder. Special heeft een su perkarakter en een enorm ver mogen. Dat vermogen is in het parkoers nog wel eens een pro bleem. Dat zag je vandaag in de barrage op de dubbel. Doordat ze geweldig hoog sprong, bleef ze even boven de hindernis han gen. Het leek alsof ik totaal ver keerd zat, maar dat was niet het geval. Als ze wal minder hoog en meer voorwaarts springt, oogt het veel mooier en het is be langrijk in de barrage. Met die hoge sprongen verspeel je name lijk veel tijd. Ik moet haar wat gedoseerder laten springen. Dat moet voor elkaar zijn voordat ik de overstap maak naar M. An ders kom ik op dat niveau in de problemen." In de piste van Stal de Kroo bleven de hoge spron gen onbestraft. Lenny Delzenne stuurde Nordien in de beslissen de ronde ook foutloos rond, maar kwam ruim een seconde te kort op Beekman met haar ze venjarige BB Something Spe cial. Chris Boone bezorgde San dra Beekman nog wel wat ang stige seconden. De ruiter uit Aagtekerke stuurde zijn ruin Mi chael als een raket over het par koers, was drie tellen sneller, maar trok een paal naar de bo dem. In klasse M won manege houder Martin de Kroo. Met Ho- landa maakte hij een spring- fout, net als Ylona Schroevers met Rodeo. In de herkansing "reed De Kroo foutloos in 36.75. doorEugènede Kok GOES - „Zo goed als bevroren", was bij het verlaten van het veld het schertsende antwoord van Yerseke-doelman Ramon Boone toen zijn vrienden vroegen hoe het ging. Toch had de keeper ge noeg te doen in het bekerduel met zaterdag-eersteklasser SSV'65. Onder barre weersom standigheden behoedde hij zijn ploeg met enkele mooie reddin gen zelfs voor een grotere neder laag dan de 4-0, die op het score bord stond. De spelers van SSV'65 en zater dag-vierdeklasser Yerseke moes ten zaterdag nog negentig minu ten doorbijten tijdens de wed strijd in de derde ronde van het districtsbekertoernooi. De hagel buien, de sneeuw en de storm achtige wind maakten van het laatste duel voor de winterstop geen pretje. Voor beide ploegen lijkt de verplichte pauze op het juiste moment te komen. De lijst jes afwezigen aan beide kanten logen er niet om. Aan Goese zij de was Björn Langeveld gebles seerd, Paul Bom ziek, Arno Me- laard geschorst en zat Chinedu Chukwugbo net als trainer Cees Houtepen in het buitenland. „Ie dereen loopt nu op zijn laatste benen", zei de verkleumde assis tent-trainer Arthur van Huizen, die tijdens alle buien stug naast de dug-out was blijven zitten. „We snakken niet naar de win terstop. Als je in de competitie tien punten voor staat, kun je veel hebben. Maar de jongens verdienen wel rust." Ook Yerse ke had alle zeilen bij moeten zet ten om elf man op de been te brengen. Tot de afwezigen be hoorde onder meer topscorer Adriaan van de Plasse. Trainer Kees de Smit zag bovendien een aantal spelers geblesseerd uit vallen. Toen Ernest van Bussel tien minuten voor tijd met een kwetsuur het veld verliet, waren De Smits wissels al opgebruikt. Maar al had de trainer nog mo gen wisselen, hij had het niet ge kund: hij had zaterdag slechts drie reserves tot zijn beschik king. Door alle afwezigen kregen een aantal minder bekende namen de kans zich te laten zien. De pas zestienjarige Jaimy Tims was bij het verder matig spelen de SSV één van de opvallendste nieuwelingen. „Het was een ge not om hem zo vrij te zien spe len", liet Arthur van Huizen zich na afloop ontvallen. De A-junior - eigenlijk nog B - maakte zijn officiële debuut in het eerste elftal als linkshalf. „Het was even wennen. Het tem po ligt veel hoger en normaal sta ik niet op deze positie, speel ik centraal op het middenveld. Maar het ging steeds beter", zei de jongeling die een kwartier voor tijd werd vervangen door Guus Vereist, een andere A-ju- nior. „Natuurlijk hoop ik op meer. Als dat dit seizoen al zou zijn, zou het mooi zijn. Maar dat zal afhangen van de blessures. Ik heb genoeg goede spelers voor me." Het belangrijkste wapenfeit van Jaimy Tims was de assist voor de tweede goal. Met een knappe steekpass zette hij Arjan Koop- mans vlak voor rust vrij voor de goal. Koopmans schoot de bal simpel binnen. Het was de twee de treffer van de clubtopscorer. Een kwartier eerder had de mid denvelder via een penalty de sco re geopend. Na de pauze was Ar jan Koopmans ook verantwoor delijk voor de 4-0. Hij rondde een pass van Dennis van der Welle beheerst af. Diezelfde Dennis van der Welle bekroon de een paar minuten eerder een solo van de middenlijn met een voor de goed keepende Ramon Boone onhoudbaar schot. Na de vierde treffer leek Yerse ke rijp voor de sloop, maar op vallend genoeg kwamen de Goe- senaren niet meer in de buurt van de vijandelijke goal. „Ik ben wel even bang geweest dat het 7-0 of 8-0 zou worden", zei Kees de Smit. „Dat zou een dom per zijn geweest, zo vlak voor de winterstop, maar met deze uit slag ben ik tevreden. Over ons veldspel niet. Ik denk dat er een goal had ingezeten. We braken een paar keer gevaarüjk door, maar maakten toen de verkeer de keuzes." Zonder bekerbe slommeringen hoopt Kees de Smit met Yerseke in de tweede competitiehelft hoge ogen te gaan gooien in de competitie. „In de winterstop zal ik ieder een op scherp proberen te krij gen, zodat we in het begin van de competitie tegen Mevo en We- meldinge toe kunnen slaan." SSV'65 - Yerseke 4-0 (2-0). 26. Ar jan Koopmans 1-0, 44. Arjan Koop mans 2-0, 58. Dennis van der Wel le 3-0, 61. Arjan Koopmans 4-0. Scheidsrechter: A.M.M. Klerks (Waalwijk). Gele kaart: Kiek Boo- Stefan Paardekooper van SSV'65 probeert de bal onder controle te krijgen. foto Mechteld Jansen gert (Yerseke). Aantal toeschou wers: 100. SSV'65: Christol van Campenhout; Michel de Groote, Mamadouba Gueye, Richard Uitterhoeve, Ron nie Hillebrand; Dennis van der Welle (76. Joey van derHoefj), Mar cel Kole, Arjan Koopmans, Jaimy Tims (76 Guus Vereist), Stefan Paardekooper en Christiaan Boon. Yerseke: Ramon Boone; Niek Boo gert (46. Lars Bur lage), Ernest van Bussel, Jordy den Toonder, Ray mond Roovers; Alec van de Water, Christiaan van der Jagt (55. Ma- rijn de Bel), Lampert van de Ven, Arco van Dixhoom, Michel de Rooy en Urvin van Hekelen (46. Roel van Leeuwen) Weinig bonussen bij dressuurstrijd WESTKAPELLE - De winstpun ten lagen in manege De Zand- booi in Westkapelle niet voor het oprapen. Slechts een gering aantal combinaties behaalde tij dens de eerste dressuurwed- strijd van de competitie om de Vroontrofee een bonuspunt. Petra Broeksema was met Lich ting in de in handicap verreden klasse M2-Z1 de enige combina tie die in de eerste proef als eni ge net een voldoende haalde voor een winstpunt. In de twee de proef was voor Nadine Tim merman met Philippoussis de score van 156 punten net vol doende om haar overwinning met dit extraatje op te sieren. Nadine Timmerman: „Ik denk dat de extreme weersomstandig heden veel combinaties parten speelden. De storm zorgde voor veel lawaai en daar hadden de paarden nogal last van. Ze lie pen te gespannen om hoog te kunnen scoren." Nadine Tim merman besloot om voor haar tweede proef dan ook niet bui ten los te gaan rijden, maar ge woon binnen aan de rand van de piste op haar beurt te wachten. En daar had de amazone uit Veere geen spijt van. Met een aantal goede proeven zorgden de combinaties in de klasse LI toch voor een positie ve afsluiting van de eerste com petitieronde. In de eerste proef ging de zege met 162 punten naar Lenny Tange van de organi serende Vroonruiters met Roset onder het zadel. Ook in de twee de proef bleef de zege in eigen huis. Daarin was Muriël Minder hout uit Westkapelle met Ritchie met 161 punten de bes te. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Makzo - Dekkertjes 1,5-2,5, Hooizolder - Ysvogel 0-4, Ho ven.bedr Walcheren - Imtech 2-2, La pelotita azul - Prutsers 2-2, Jamin/Pets place - Brothers in arms 4-0, Allie angel - Duck/Spar3-1, Doemarwa - Computer service 3-1. Stand na 42 games: Jamin/Pets place 42.5, Ysvogel 35, Mak- zo 33.5, Imtech 32.5, Hooizolder 30, Prut sers 30, Computerservice 30, Hoven.be dr. Walcheren 29, Kwik kwek kwak 28, Allie angel 27.5, La pelotita azul 25.5, Dekkertjes 24.5, Doemarwa 24, Duck/Spar 22, Brothers in arms 18. Dinsdagleague: Steady state - S4 4-0, Schrobbelerke - Dow 3-1Pro hair - Ver hoeven 3-1, Timmerwerken - Wapen van Zeeland 0-4, Suzuki - Spruijt pallet 4-0, Bam - Schoonen elektro 1-3, Valke- nisse - Nailstudio 0-4, Van der Zwan - Bakkerij Maljaars 3-1. Stand na 42 ga mes: Schoonen elektro 38, Van der Zwan 36, Schrobbelerke 34, Valkenisse 34, Dow 31, Timmerwerken 31, Pro hair 30. Spruijt pallet 29. Verhoeven 28.5, Wapen van Zeeland 27, Steaady state 26. Nailstudio 25, Bam 23, Suzuki 20.5, Bakkerij Maljaars 20. S4 14. Woensdag league: Oliebollen - Coby's speelgoed 4-0, 't Gootje - Herwegh 2-2, Full house - Auto de Voogd 1-3, Drukkerij Capello - Mo's 4-0, Poseidon - Misset 3-1, M en O bedr - Bakker Bart 3-1, Stadscafe - Johns 3-1 Stand na 42 games: Olie bollen 40, Poseidon 34, Full house 34, Drukkerij Capello 33.5, Herwegh 33, Au to de Voogd 33, Bakker Bart 32.5, M en O bedr. 30, Misset 26, Stadscafe 26, 't Gootje 22, Johns 20. Mo's 15, Coby's speelgoed 13. Donderdagleague: Sla gerij Gillissen - Auto Smart 3-1Binnen uit - EPZ 4-0, Fonsies-Taxicentrale 4-0, EPZ 3 - EPZ 2 3-1, Brabant mobiel - Eastman 4-0, Pro shop - Wondergem 1-3 Stand na 42 games: Brabant mo biel 44, Pro shop 38.5, Auto Smart 35.5, Fonsies 32, Wondergem 27.5, Binnenuit 27.5, EPZ 2 27, Slagerij Gillissen 27, EPZ 22, EPZ 3 22, Eastman 21, Taxicentrale 12. Jeugdleague: Balzak - SNIPZ 3-1, Nightfire - Pink ladies 0-4, ZPINS - Lek ker belangrijk 4-0, Vierkante bal - Nu even niet 0-4. Stand na 42 games: Nu even niet 49, Balzak 41, ZPINS 34, Pink ladies 28, SNIPZ 27.5, Lekker belangrijk 24.5, Vierkante bal 11, Night fire 6. Vlissingen. Emergo-toernooi. Eind stand poule 1: 1. FM Sranang 3-6 (7-2), 2 Old Boys 3-6 (5-4), 3. VZV/Hydrofa 3-6 (4-6), 4. Uiterton 3-0 (2-6). Eindstand poule 2: 1. Café Frag- gles 4-8 (9-4), 2. Alfonds/ZW9 4-8 (11-8), 3. PZC 4-7 (11-9), 4. w Dow 4-3 (8-9), 5. Zeeuwse trainers 4-1 (5-14). Eindstand poule 3:1 MO De Schuur 4-10 (9-5), 2 Domburg 4-9 (10-5), 3. Dauwendaele 4-7 (8-6), 4. WZP 4-3 (9-10), 5. Eiland Boys 4-0 (0-10). Eindstand poule 4: 1. Milano 3-9 (12-5), 2 Tympaan 3-6 (7-4), 3. ZVVA 3-1 (3-7), 4. Onderandere 3-1 (4-11) Plaatsingswedstrijden: Uiter- ton-Onderandere 5-1. Hydrofa-ZWA 1-1 Hydrofa wint na strafschoppen, Dow-WZP 1-5, PZC-Dauwendaele 3-1. Om de zeventiende plaats: Zeeuwse trainers-Eiland Boys 2-0. Om de vijf tiende plaats: Onderandere-Dow 3-2. Om de dertiende plaats: Uiter- ton-WZP 1-2 Om de elfde plaats: ZWA-Dauwendaele 1-4. Om de negen de plaats: Hydrofa-PZC 2-2 Hydrofa wint na strafschoppen. Kwartfinales: Sranang-Tympaan 1-1 Tympaan wint na strafschoppen, Milano-Old Boys 0-1, Café Fraggles-Domburg 0-1, MO De Schuur-Alfonds/ZW9 2-1. Plaatsings wedstrijden: Milano-Café Fraggles 4-1, Sranang-Alfonds/ZW9 1-1 Sranang wint na strafschoppen Om de zeven de plaats: Café Fraggles-Alfonds/ZW9 4-2 Om de vijfde plaats: Milano-Sra- nang 2-1 Halve finales: Old Boys-Domburg 1-1 Old Boys wint na strafschoppen, Tympaan-MO De Schuur 1-0. Om de derde plaats: Dom- burg-MO De Schuur 1-1 MO De Schuur wint na strafschoppen. Finale: Boys-Tympaan 2-0. Regio Walcheren. Eerste kiest Alfonds/zuidwest negen - Torna lï Taxicentrale - Domburg 2' VZV/Hydrofa - Oostkapelle 2 Alfonds/zuidwest negen 2 - Murw Visser 5-4, Meiveld - Oostkapelle! Eastman/LFA - Tympaan 3-3. Sin Alfonds/zuidwest negen 11-31, Tyi paan 11-22, Murre/de Visser 11/18,Ia centrale 11-17, Oostkapelle 11-17,W veld 11-16, Domburg 1H Alfonds/zuidwest negen 2 IM Eastman/LFA 11-13, VZV/Hydrofall-l Oostkapelle 2 11-9, Torna 11-6 Tm de klasse: PSVW - Fat kanaries 3 Geen idee - VAW 3-7, VZWHydrofii Akkerdaas kado 4-5, WZP-MO. schuur 7-7, Onder ander! Garderen/Dekker 5-2. Stand aan ka Mo de schuur 9-20, VAW 9-19, F9 10-17. Derde klasse: Schinkel ass.3 tie - VZV/Hydrofa 3 Dekker/Tramper - SSVW 2-3. DKWi vocaten - fc Laurens 5-6, Voskarao - Baderie 15-6, VPV - WoontrsWd land 8-6, Neptunus - Uitenen Stand aan kop: Neptunus 10-2? 1 11-25, Voskampboys 11-22 Viel klasse: de Stoof - GarderenDau 7-5, Milano - Uiterton 2 13-2, EPZ-i Hebusport 7-0, Gouwe gheyt-Tt advies 5-3, TSA brandpreventie-4 Arnemuiden 8-4. Stand aan kojr.' i no 10-30, TSA brandpreventie 112n Zeeland 10-22 Zesde klasse: - SSG Scheldemond 12-1. ftw* Zeeland - fc Laurens 3 7-4, Uiten») Murre/de Visser 2 2-7 Stand aanfij Fraggles 10-30, Murre/de Visser2M Hiwako/de Paauw 8-18. Kloetinge. Ravenstein. Wip 1 hoofdvogel: A. Dekker (Doelist* ger), 2e hoofdvogel: J. Koole stein). 1e zijvogel: B. Vermeulen^ vlied), 2e zijvogel: C. Boonman (fl Schutters), 3e zijvogel: J. KooleIRava stein), 4e zijvogel: T .v.d. Maaleinev? stein). 1e kal: C. de Jonge (Soranutl 2e kal: P. Nagelkerke (Vrije Schuin 3e kal: B. Vermeulen (Zorgvlied), Wip 2: 1e hoofdvogel: J. Koole stein), 2e hoofdvogel: J. Koole (Rad stein). 1e zijvogel: R. Bouwen» (S* bastiaan), 2e zijvogel: C. Boo™ (Vrije Schutters), 3e zi|vogel:MdeA ge (Soranus II). 1e kal" A KopmtnW totoria), 2e kal: J.J (A.D.L.M.), 3e kal: C. Jeremiasse E* vlied), 4e kal J. Koole (Ravenstw Meeste kleine vogels: C. de Jongt* ranus II). Vliegende vogel J Kra <Diana)' .nihil Heinkenszand. Soranus II. Wip hoofdvogel: P. Vette (ConcorM j hoofdvogel: M de Jonge (SowM 1e zijvogel: P. Ossewaarde lö» Hoger). 2e zijvogel: H. Janssen Handboog). 3e zijvogel: R toria). 4e zijvogel: A de Jong! *j nus). 1e kal Chr. Hamelink (So®4 2e kal: Chr. Hamelink (Soranusj M de Jonge (Soranus II), Kopmels (Victoria) Vliegende*9» Vette (Concordia). Meeste U gels: P.Nagelkerke (Eens9ez!"l*L Wip 2: Ie hoofdvogel: P. Ossa»? (Doel naar Hoger), 2e hoofdvog» sewaarde Doel naar Hoge') gel: C. Hamelink (Soranus), Chr. Mamelink (Soranus), 3e M. de Jonge (Soranus II), 4eagOT Vermeulen (Zorgvlied). 1e kal n. (Victoria), 2e kal: P. Ossewaarde^ naar Hoger), 3e kal: Arn. Kopmeh toria), 4e kal: P. Proost (Doel naat™ ger). IVfllf-ffi.TV ;-;aaw—-| Goes. Poule-A l™""' Boom-Bison Internationa WEA-Valkier VerzekeringenU' Dolce Vita 2-1. Poule-B»*"* Menkveld Rietdekkersbedrij (WM tes 3-1ROC Zeeland-Mengelmat! Poule-C (vrouwen): De 8°n£I Kattendijke 1-3, Goedemorgen Baarends 0-3, BOK-HHKJ-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20